Mamusie styczniowe 2020 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-06, 17:09   #451
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Lublinianki a gdzie się wybieracie na prebatalne?

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Koralikowa to się będziemy wspierać w stresie przed wizytowym


Ja wszystko w Luxmedzie.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 17:15   #452
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja wizyta w poniedziałek. Mam 34 lata i zastanawiam się czy dostanę skierowanie na prenatalne.
Już nie mogę doczekać się tej wizyty bo cały czas czuje ból w podbrzuszu. Nie pamiętam jak to było z pierwszym synem czy mnie bolał. A jak wasze brzuchy? Czujecie je?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 17:16   #453
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja wszystko w Luxmedzie.
A oni tam mają lekarzy z certyfikatem do tych badań? U nas wysyłają gdzie indziej jeśli ktoś ma w pakiecie.

Dziewczyny, przypominam, żeby mi wysłać na PW informacje na pierwszą stronę. Wieczorem postaram się zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 17:40   #454
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 95
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Ja wizyta w poniedziałek. Mam 34 lata i zastanawiam się czy dostanę skierowanie na prenatalne.
Już nie mogę doczekać się tej wizyty bo cały czas czuje ból w podbrzuszu. Nie pamiętam jak to było z pierwszym synem czy mnie bolał. A jak wasze brzuchy? Czujecie je?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, myślę że do diagnozowania bóli podbrzusza to tylko lekarz... możesz wziąć jedną nospę na spróbowanie - ja mam zalecone od lekarza przy większych bólach / skurczach. Teraz bóle mam mniejsze, apogeum było w okolicach 7 tygodnia
16f3531238fd68da6cbf927d27ab87615ee124e4_5d5f1e72c6967 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 18:05   #455
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
A oni tam mają lekarzy z certyfikatem do tych badań? U nas wysyłają gdzie indziej jeśli ktoś ma w pakiecie.

Dziewczyny, przypominam, żeby mi wysłać na PW informacje na pierwszą stronę. Wieczorem postaram się zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja nie mam żadnych pakietów ani abonamentów. Wszystko robię prywatnie po prostu. I chyba mają dostałam skierowanie od mojej pani dr, jest osoba, która koordynuje takie badania, zapisy, harmonogram tych lekarzy...
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 19:56   #456
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Ja wizyta w poniedziałek. Mam 34 lata i zastanawiam się czy dostanę skierowanie na prenatalne.
Już nie mogę doczekać się tej wizyty bo cały czas czuje ból w podbrzuszu. Nie pamiętam jak to było z pierwszym synem czy mnie bolał. A jak wasze brzuchy? Czujecie je?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie czasami też dziwnie boli ale rzadko. Na wizycie mi mówiła że jajnik z którego wyszła komórka jajowa może dawać oznaki co jakiś czas. I zgadza się bo po prawej stronie tylko czuje. Najważniejsze że nie ma krwawien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 20:00   #457
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Ja wizyta w poniedziałek. Mam 34 lata i zastanawiam się czy dostanę skierowanie na prenatalne.
Już nie mogę doczekać się tej wizyty bo cały czas czuje ból w podbrzuszu. Nie pamiętam jak to było z pierwszym synem czy mnie bolał. A jak wasze brzuchy? Czujecie je?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odczuwalam na początku bol w podbrzuszu A raczej go czułam niz mnie bolał tak ciągnął ciężko określić teraz czuje ale bardzo rzadko. Ale ja mam torbiel więc u mnie to może mogła być przyczyna. Mam nadzieję że dziad się wchłania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-06, 20:28   #458
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Na początku miałam bóle jak przed miesiączka. Piersi już mnie nie bolą za to nadal są wrażliwe. A jak u Was ?
Na początku widziałam jakby były większe A teraz jakoś bez różnicy. Ale ogólnie mam małe piersi.

Tak z innej beczki, czy któraś oglądała film "Opowieść podręcznej"? Wyszedł 3 sezon. Przez 2 dni obejrzałam 2 sezony i wciąga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 20:44   #459
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Na początku miałam bóle jak przed miesiączka. Piersi już mnie nie bolą za to nadal są wrażliwe. A jak u Was ?
Na początku widziałam jakby były większe A teraz jakoś bez różnicy. Ale ogólnie mam małe piersi.

Tak z innej beczki, czy któraś oglądała film "Opowieść podręcznej"? Wyszedł 3 sezon. Przez 2 dni obejrzałam 2 sezony i wciąga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo z piersiami. Na początku mi spać nie dawały, takie nabrzmiałe i sterczące Teraz już mogę się dotknąć bez bólu i chyba wróciły do „normalnego” rozmiaru.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 21:55   #460
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Na początku miałam bóle jak przed miesiączka. Piersi już mnie nie bolą za to nadal są wrażliwe. A jak u Was ?
Na początku widziałam jakby były większe A teraz jakoś bez różnicy. Ale ogólnie mam małe piersi.

Tak z innej beczki, czy któraś oglądała film "Opowieść podręcznej"? Wyszedł 3 sezon. Przez 2 dni obejrzałam 2 sezony i wciąga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje piersi to jakby miały zaraz eksplodowac są tak wielkie ciężkie i obrzmiale że sama im się dziwię że aż tak mogą w ciągu tak małego czasu się zmienic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 06:11   #461
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Moje piersi to jakby miały zaraz eksplodowac są tak wielkie ciężkie i obrzmiale że sama im się dziwię że aż tak mogą w ciągu tak małego czasu się zmienic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje też nadal ciężkie i obrzmiale, a podbrzusze czasem zaboli ale juz raczej rzadko.
U nas się ochlodzilo, chociaż jeden dzień chlodniejszy, bo nocami już spać nie mogłam a dzisiaj wieczorem wizyta i nad ranem też już ciężko mi było zasnąć jak się przebudzilam. Mam nadzieję że zobaczę serduszko, spokojnego dnia dziewczyny!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 06:18   #462
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Moje też nadal ciężkie i obrzmiale, a podbrzusze czasem zaboli ale juz raczej rzadko.
U nas się ochlodzilo, chociaż jeden dzień chlodniejszy, bo nocami już spać nie mogłam a dzisiaj wieczorem wizyta i nad ranem też już ciężko mi było zasnąć jak się przebudzilam. Mam nadzieję że zobaczę serduszko, spokojnego dnia dziewczyny!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3mam kciuki 🤞 daj znać po wizycie.
Ja dzisiaj idę na pobranie krwi. Narazie bez jedzenia jest ok . Zobaczymy co będzie później.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 06:32   #463
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A u mnie słabo cały czas mi niedobrze nic nie mogę jeść ;( po południu jest troszkę lepiej ale no niestety trzeba jakoś wytrzymać
Trzymam kciuki za wizytę
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 09:10   #464
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Moje też nadal ciężkie i obrzmiale, a podbrzusze czasem zaboli ale juz raczej rzadko.
U nas się ochlodzilo, chociaż jeden dzień chlodniejszy, bo nocami już spać nie mogłam a dzisiaj wieczorem wizyta i nad ranem też już ciężko mi było zasnąć jak się przebudzilam. Mam nadzieję że zobaczę serduszko, spokojnego dnia dziewczyny!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
3mam kciuki 🤞 daj znać po wizycie.
Ja dzisiaj idę na pobranie krwi. Narazie bez jedzenia jest ok . Zobaczymy co będzie później.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak badania?


Tak z ciekawości pytanie, bo jeszcze dużo czasu jest. Planuje któraś pieluchy wielorazowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 09:17   #465
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Powodzenia I jak badania?


Tak z ciekawości pytanie, bo jeszcze dużo czasu jest. Planuje któraś pieluchy wielorazowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Badania chyba ok w poniedziałek maja być z krwi u lekarza z moczu w przyszły piątek.
Nie mogła mi pielęgniarka znaleźć żyły.
Ja nie jestem aż taka eko i nie mam do tego cierpliwości więc na bank będziemy używać zwykłych pampersow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 09:28   #466
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja też zwykłe pampersy.

w pierwszym poście proponuję dopisać jeszcze która to ciąża.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 09:29   #467
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Ja też zwykłe pampersy.

w pierwszym poście proponuję dopisać jeszcze która to ciąża.
Nie wszystkie dziewczyny mi napisała która a chciałam jednolicie Ale jak najbardziej mogę dopisać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 09:42   #468
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Nie wszystkie dziewczyny mi napisała która a chciałam jednolicie Ale jak najbardziej mogę dopisać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to jak bedziesz dopisywała to u mnie druga synek z 2018 roku
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 10:20   #469
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja w wielorazowe się nie bawie. Może źle ale każdy robi jak woli jak tam dzień ? Ja dopiero rodzinie powiem około 12 tygodnia jeżeli wszystko będzie ok bo w poprzedniej powiedzieliśmy odrazu a zaraz trzeba było mówić że no niestety ale już nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 10:43   #470
Yennefer2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja dzisja byłam na wizycie i moja lekarka zapytała czy wiem co to badania prenatalne i te testy PAPPA. Powiedziałam, że tak i zapytałam czy uważa, że powinnam je zrobić a ona powiedziała, że to wręcz mój obowiązek. A dodam, że mam 27 lat. Poleciła mi też dobre placówki, które robią to porządnie, wszędzie w okolicach 400zł, u was też takie ceny?
U mnie bóle podbrzusza były nie do zniesienia, miałam takie nagłe ataki, ale odkąd biorę duphaston i magnez z potasem jest dużo lepiej
a zmęczenie dokucza bardzo, najchętniej to bym spała po 12-13 godzin
Yennefer2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 11:53   #471
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Yennefer2505 Pokaż wiadomość
Ja dzisja byłam na wizycie i moja lekarka zapytała czy wiem co to badania prenatalne i te testy PAPPA. Powiedziałam, że tak i zapytałam czy uważa, że powinnam je zrobić a ona powiedziała, że to wręcz mój obowiązek. A dodam, że mam 27 lat. Poleciła mi też dobre placówki, które robią to porządnie, wszędzie w okolicach 400zł, u was też takie ceny?

U mnie bóle podbrzusza były nie do zniesienia, miałam takie nagłe ataki, ale odkąd biorę duphaston i magnez z potasem jest dużo lepiej

a zmęczenie dokucza bardzo, najchętniej to bym spała po 12-13 godzin


Tak, u mnie USG plus badanie krwi to koszt 410zł.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 12:10   #472
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera
Proszę Cię również o dopisanie mnie na pierwszej stronie: 39 lat, tp 18.01, druga ciąża

Mnie brzuch nie boli w sumie, czasem takie dziwne uczucie tylko jakby nacisku, ale mija i kompletnie nie uciążliwe. U mnie kolejny dzień bez migreny, cudownie, tak można jakoś funkcjonować.

Byłam na pobraniu krwi na czczo, jakoś dało radę z uwagi na lepsze samopoczucie. Tylko w kolejce już zimne poty mnie oblewały, ale z uwagi na godzinę już dobrze po 9 to były tylko dwie osoby przede mną. Tak że odhaczone i czekam na wyniki już.

Ja jestem maniaczką serialową. Netflix i HBO moja miłość Drugi sezon Opowieści podręcznej jeszcze akurat do nadrobienia i dopiero wtedy zabieram się za kolejny. Ale tak to lecę bardzo dużo innych, teraz np. drugi sezon The good girls (przyjemny relaksik na wieczory).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 13:46   #473
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Też się cieszę na nowy sezon Podręcznej no i Wielkie Kłamstewka
Wczoraj się śmiałam do TŻ, że może skoro mam tak dużo wolnego czasu to zacznę Chirurgów od początku oglądać

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Mam już termin prenatalnych - 27.06 ��
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 14:07   #474
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Też się cieszę na nowy sezon Podręcznej no i Wielkie Kłamstewka
Wczoraj się śmiałam do TŻ, że może skoro mam tak dużo wolnego czasu to zacznę Chirurgów od początku oglądać

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Mam już termin prenatalnych - 27.06 ��
Wy już macie prenatalne a ja dopiero idę w poniedziałek na pierwszą wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 15:17   #475
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Wy już macie prenatalne a ja dopiero idę w poniedziałek na pierwszą wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie! Te rozstrzały takie dziwne są, w końcu jednak miesiąc różnicy może między nami być i każda na trochę innym etapie, choć zbliżonym. Fajna ta lista na początku, bo zawsze możemy zerknąć która ma jaki termin.

Ja też na Kłamstewka czekam. I na Stranger Things Chociaż jestem w stuporze chwilowym po GoT i nic mnie nie satysfakcjonuje tak do końca.
Też miałam plan zacząć ponownie Chirurgów i skończyć tym razem, bo utknęłam w którymś momencie i tak nijak się ogląda jak wypadnie się z fabuły. Ale zawsze jakiś całkiem nowy serial się pojawi i szkoda czasu.
Uwielbiam moment jak znajdę jakiś serial, który przypadnie mi tak mocno do gustu i okazuje się, że np. już 5 sezonów jest. Ech i lecimy z tematem wtedy
Szkoda jedynie na razie, że dłuższe wgapianie się w ekran czy to tv czy iPada czy tel nie wchodzi w grę, bo mdłości mam wtedy większe. Czekam na drugi trymestr, przypływ cudownej energii i wtedy otwiera się morze możliwości - aktywności wszelkiego rodzaju, bo to i lato będzie i właśnie lektury i seansów licznych.
Chociaż podczytuję grudniowe mamy i niektóre piszą, że energii dalej brak...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 15:40   #476
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

SoyFoco- a widziałaś Czarnobyl? Ja jestem pozamiatana.
A dzisiaj oglądam konkretnego odmóżdżacza - The Bold Type/Dziewczyny nad wyraz. Nic ambitnego, ale nie chce mi się wysilać
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 15:49   #477
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Właśnie! Te rozstrzały takie dziwne są, w końcu jednak miesiąc różnicy może między nami być i każda na trochę innym etapie, choć zbliżonym. Fajna ta lista na początku, bo zawsze możemy zerknąć która ma jaki termin.

Ja też na Kłamstewka czekam. I na Stranger Things Chociaż jestem w stuporze chwilowym po GoT i nic mnie nie satysfakcjonuje tak do końca.
Też miałam plan zacząć ponownie Chirurgów i skończyć tym razem, bo utknęłam w którymś momencie i tak nijak się ogląda jak wypadnie się z fabuły. Ale zawsze jakiś całkiem nowy serial się pojawi i szkoda czasu.
Uwielbiam moment jak znajdę jakiś serial, który przypadnie mi tak mocno do gustu i okazuje się, że np. już 5 sezonów jest. Ech i lecimy z tematem wtedy
Szkoda jedynie na razie, że dłuższe wgapianie się w ekran czy to tv czy iPada czy tel nie wchodzi w grę, bo mdłości mam wtedy większe. Czekam na drugi trymestr, przypływ cudownej energii i wtedy otwiera się morze możliwości - aktywności wszelkiego rodzaju, bo to i lato będzie i właśnie lektury i seansów licznych.
Chociaż podczytuję grudniowe mamy i niektóre piszą, że energii dalej brak...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja byłam na grudniowkach więc też podczytuje a ja jestem narazie na etapie dom z papieru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 15:59   #478
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
SoyFoco- a widziałaś Czarnobyl? Ja jestem pozamiatana.
A dzisiaj oglądam konkretnego odmóżdżacza - The Bold Type/Dziewczyny nad wyraz. Nic ambitnego, ale nie chce mi się wysilać


Tak, Czarnobyl z ciarkami i trwogą obejrzany. Ten Bold type to nie słyszałam. Ale lubię też takie lekkie, powiem więcej lubię też młodzieżowe Ja stanęłam na rozwoju licealnym i czasem zarzucić sobie takie klimaty jest naprawdę fajnie!
Jeszcze ostrzę ząbki na Paragraf 22, to w kolejce.
Dom z papieru wciągnęłam od razu po pojawieniu się i czekam na 3 sezon. Tym bardziej mi się podobało z uwagi na to, że uczę się teraz hiszpańskiego i każdy film czy serial wiele daje. Na zwolnieniu w ciąży mam zamiar ruszyć mocno z nauką.

Macie zachcianki jakieś? W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam czegoś takiego. A teraz... Mimo mdłości i gorszego samopoczucia to jak mnie coś chwyci to nie ma bata, żebym odpuściła. Była już botwinka, był twaróg z pomidorami, pomidory pod wszelką postacią zresztą. Dzisiaj za to gołąbki mmmmmmhhhhm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 16:07   #479
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No i dzisiaj premiera Czarnego Lustra na Netflixie, ale z tym to czekam aż TŻ będzie miał wolne i obejrzymy razem.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-07, 16:21   #480
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie od zachcianek daleko jeszcze.. Nie mam smaku wg, jak coś gotuje to na oko. Modlę się by przeżyć ten czerwiec jako tako i żeby od lipca wszystko już się unormowało.

Jeśli chodzi o jakieś licealne filmy to trafiłam na 13 Powodów ale jeszcze wszystkiego nie obejrzałam.
Za to Czarnobyl obejrzany-całkiem dobry film.
__________________
J&M - 09.2019

Edytowane przez CreamyMuffin
Czas edycji: 2019-06-07 o 16:25
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.