BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-09, 20:01   #1681
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie w Biedronce pani kasjerka mówi wtedy krótko: brak pracowników i dyskusja się kończy, każdy grzecznie stroi w kolejce
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 20:19   #1682
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Krzyczysz publicznie na innych dorosłych ludzi, jak się zdenerwujesz?!

Bo, co robisz prywatnie to już mnie słabo obchodzi.





Dokładnie. Szok!




Ja reaguję. Na pewno bym mu powiedziała, żeby się wyżywał w innym miejscu, krzyczeć to może sobie na swoją żonę, jak mu pozwala, a nie na obcą dorosłą kobietę. Świat niestety jest pełen frustratów.
Ucinając spekulacje, przeważnie tacy awanturujący się w kolejce ludzie już do innych stojących w niej, nie są tacy wygadani, więc dyskusje ze mną się szybko kończą.

Znieczulica społeczna to najgorsze, co może być. Sami byśmy chcieli żeby nam zawsze ktoś pomógł, jakby coś, ale czy sami pomagamy innym, kiedy możemy i kiedy nie naraża nas to na niebezpieczeństwo?
Jak ja się z Tobą zgadzam! Znieczulica to coś czego najbardziej nie lubię w ludziach.
Też zawsze staram się reagować

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ja reaguje. Przykład Lidl, 14:30 piątek, 3 budowlańców już od parkingu wydzueralo się, co drugie słowo piz.., chu.., qrw.., wypierd.. Itp. Mnóstwo matek z dziećmi. Nikt nie zwraca uwagi burakom. Powiedziałam jedno zdanie, że to nie budowa i obowiązuje język polski bez przerywnikow. W sklepie jak makiem zasial, ludzie zaczęli na mnie się gapic. Buce podkulili ogony i czym prędzej poszli do kasy. Tylko mała dziewczynka powiedziała do mamy, że tak ładnie tym panom powiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż się uśmiechnęłam pod nosem jak dziecko doceniło zwrócenie uwagi
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 20:34   #1683
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
U mnie w Biedronce pani kasjerka mówi wtedy krótko: brak pracowników i dyskusja się kończy, każdy grzecznie stroi w kolejce
U mnie taki tekst jeszcze bardziej rozjusza kolesia...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 21:09   #1684
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;86889390]A czemu pytasz? Sama nie wiem czy bym się odezwała widząc faceta (a nawet dwóch) który ma zapewne nierówno pod kopułą. Do tego może podpity. Raczej szepnełabym do kasjerki jakieś miłe slowo na pocieszenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ehem , dokładnie tak zrobiłam . Niestety nie miałam odwagi , bo chyba za często oglądam wiadomości , i widzę co się teraz dzieje ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

A z reszta facet był trzeźwy , ale bardzo rozchwiany emocjonalnie. Wyglądał na porządnego , dobrze ubrany . A słoma z butów wystaje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 21:28   #1685
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Ja miałam.kiedys masakryczna sytuację w Biedronce. Facet z córeczką na oko 5 letnia zaczął czepiać ludzi, bo była.jedna kolejka a kasjerka otworzyła kasę i zaprosiła do niej. Ten facet ruszył.pierwszy z istniejącej kolejki, ale tam już się formowała w oczekiwaniu druga. I Ci ludzie weszli pierwszy, ten facet, potem ja. Jak nie zaczął się na tych ludzial wyzywać. Chłopak przed nim coś mu odpowiedział, ten dalej. Ja się uśmiechnęłam kpiąco, powiedzialam coś w stylu "Jezu", już ludzie za mną zaczęli się po sobie patrzyc. Ten to zauwazyl, pyta mnie czy tez uważam, ze tamten facet powinien być pierwszy. Coś odpowiedziałam wymijająco. A ten jak na mnie wsiadł, darł się. Powiedziałam żeby się uspokoił, bo córka zaraz się popłacze. Jeszcze jak wyszłam a on szedł za mną to mnie wyzywał. Szok, wyglądał na normalnego, porządnego. Myślę że mógł mieć coś z głową.

Dla mnie to było dość traumatyczne, bo do teraz nie mam zaufania do facetów o takim typie wyglądu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 21:36   #1686
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja miałam.kiedys masakryczna sytuację w Biedronce. Facet z córeczką na oko 5 letnia zaczął czepiać ludzi, bo była.jedna kolejka a kasjerka otworzyła kasę i zaprosiła do niej. Ten facet ruszył.pierwszy z istniejącej kolejki, ale tam już się formowała w oczekiwaniu druga. I Ci ludzie weszli pierwszy, ten facet, potem ja. Jak nie zaczął się na tych ludzial wyzywać. Chłopak przed nim coś mu odpowiedział, ten dalej. Ja się uśmiechnęłam kpiąco, powiedzialam coś w stylu "Jezu", już ludzie za mną zaczęli się po sobie patrzyc. Ten to zauwazyl, pyta mnie czy tez uważam, ze tamten facet powinien być pierwszy. Coś odpowiedziałam wymijająco. A ten jak na mnie wsiadł, darł się. Powiedziałam żeby się uspokoił, bo córka zaraz się popłacze. Jeszcze jak wyszłam a on szedł za mną to mnie wyzywał. Szok, wyglądał na normalnego, porządnego. Myślę że mógł mieć coś z głową.

Dla mnie to było dość traumatyczne, bo do teraz nie mam zaufania do facetów o takim typie wyglądu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dlatego ja unikam konfrontacji z ludźmi tego typu. Pijaczkowi zwróce uwagę, bo jest dla mnie niegroźny, ale facet bardzo dobrze ubrany, a wydzierający się napawa mnie strachem.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 21:46   #1687
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Jak ja się z Tobą zgadzam! Znieczulica to coś czego najbardziej nie lubię w ludziach.
Też zawsze staram się reagować
Wiadomo, co innego w nieciekawym miejscu o kiepskiej porze ale w sklepie w ciągu dnia, gdy dużo ludzi to dla mnie nie jest to problemem.


Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
U mnie taki tekst jeszcze bardziej rozjusza kolesia...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
No, ale w kolejce są też inni ludzie chyba? u mnie zazwyczaj, jak ktoś taki nadal coś gada to ludzie mu mówią coś w stylu: zatrudnij się pan to problem z kolejkami się rozwiąże albo też kasjerki mówią, że jego gadanie nie przyspieszy kolejki. czy coś w tym stylu. Wszystko chyba od osoby, tonu i asertywności zależy? A może mam na osiedlu po prostu większość myślących ludzi? Nigdy nie byłam świadkiem chamskiego zachowania w stosunku do obsługi.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-09, 22:28   #1688
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

W takich sytuacjach to trzeba radzić takim krzykaczon, żeby robili zakupy przez internet albo zmienili sklep na taki z kasą samoobslugową. Wtedy zrobią zakupy w swoim tempie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 00:23   #1689
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86889300]Ale to nie usprawiedliwia wyzywania czy agresji. Szacunek dla drugiego człowieka zawsze i wszędzie powinien obowiązywać. Poza tym jak widzę jak jest w Biedronce u mnie. Ogromny sklep. Mnóstwo towaru. Co rusz przychodzi jakiś nowy. Cały czas klienci, a na jednej zmianie jakieś 5 osób, które muszą ogarniać wszystko. Wcale mnie nie dziwią pomylone cenówki. Jak kogoś to boli to niech zgłasza do BOKu lub urzędu ochrony praw konsumenta, a nie wyżywa się na kasjerce i upokarza ją przy innych klientach.

Poza tym nie tylko Biedronka ma problem z cenowkami. U mnie w żabce też co rusz co innego na półce, a co innego przy płaceniu, aż się kasjerki czasem dziwią. Jak dla mnie to znak czasu, gdzie co tydzień masz inną ofertę cenową, a czasem nawet tylko danego dnia modyfikacje ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Może wreszcie ktoś coś zrozumie i zatrudnią więcej pracowników.

W żabce niemal nie bywam, ale serio, to w biedrze bajzel z cenówkami jest największy. Notorycznie. Do tego przejścia zastawione jakimiś wielkimi paletami z towarem, że w ogóle nic nie można dojrzeć, a nawet sięgnąć z półki. Powinni naprawdę coś z tym zrobić.
Co do cenówek jeszcze. Kupowałam jakieś owoce w tygodniu i widzę, że wisząca cena jest zupełnie inna od tej, którą widziałam w gazetce. Pytam panią, czy mam sie spodziawać tej ceny, czy tej, którą widziałam w gazetce, bo nawet nie mam jak pod czytnikiem tego sprawdzić. Pani z obsługi, która jak zawsze z dzikim wzrokiem biegała po sklepie przez nadmiar obowiązków miała jakiś czytnik przy sobie, wbiła jakiś kod i wyskoczyła jej jakaś cena, zupełnie inna od tej na etykiecie i od tej w gazetce..Podziękowałam bo jednak chciała pomóc, poszłam do kolejki, a tam cena jeszcze inna weszła.I tyle na temat cen w B.
A co do otwierania kolejnych kas przy dużych kolejkach to myślę, że powinno być tak jak w rossie, że kasjerka prosi według kolejności stania w kolejce poprzedniej.
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 06:25   #1690
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No jeśli w sklepie jest kilka kas a kolejka na pół sklepu , tłok jak w mrowisku to siłą rzeczy powinni otiwerac następne żeby to trochę rozładować.
Ja serio przestałam chodzić do biedronki bo raz że cenowki z kosmosu , jakość towaru spadła ,trzy towary z lodówki stojące Bóg wie ile poza lodówka i zero zainteresowania , towary po dacie ważności na półkach i w lodówkach , kolejki na pół sklepu i jedna z np 4 kas otwarta .. no dla mnie za dużo tego się nazbierało.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 06:39   #1691
cosek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Możecie skończyć ten offtop?

Chyba, że awanturujący się cham to "produkt godny polecenia".
cosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 07:46   #1692
gonia18mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Hej. Dziewczyny czy zwrotu towaru musze dokonac w tej samej biedronce czy mogę w każdej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gonia18mk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 07:47   #1693
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Używacie płynu do mycia szkła i innych o zapachu bzu? Mam wrażenie, że brzydko "ciaprze" szyby zamiast myć. Nawet myślałam, że to kwestia ręcznika papierowego, więc zmieniłam na inny, ale to samo
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 08:44   #1694
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez gonia18mk Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczyny czy zwrotu towaru musze dokonac w tej samej biedronce czy mogę w każdej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz w każdej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 09:25   #1695
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja ostatnio stalam w kolejce do polowy sklepu, jdna kasa otwarta. obok mnie kierowniczka zmiany uwijala sie z cenami, wypakowywaniem towaru, sprzataniem. Grzecznie zapytalam czy jest szansa na otwarcie kasy to powiedziala, ze nie ma ikogo innego w pracy, sa we dwojke. Mowila, ze dzien wczesniej 2 osoby tak po prostu nie przyszly do pracy, a pracowaly od kilku dni w tym sklepie...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 09:34   #1696
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Fajnie że zwracacie uwagę, a nie tylko się burzycie po fakcie. Ja też jak potrzeba to zwracam uwagę , niestety ale prawda jest taka że często dopóki ktoś nie popracuje w danym zawodzie i sam nie zobaczy jak to wygląda od środka to nie uszanuje czyjejś pracy. Szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 10:17   #1697
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Mnie dobijają telemarketerzy, którzy o każdej porze dzwonią np z pokazem garnków. Na pytanie skąd ma mój nr zwykle kłamstwo. Nigdy nie pracowałabym w tym zawodzie. Nie potrafię być dla nich grzeczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 17:19   #1698
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Dziewczyny czy u was są też "oszukane" ceny?
Na stronie biedronki np ser miał być kup 2 zapłać mniej i miało być po 6,66, wchodzę do biedronki A tam cena 6,99, to samo zauważyłam na chipsach -kup 3 zapłać za 2-miało być 3 33 A u mnie jest 3,99:/ nie mogłam zrobić zdjęć,bo za dużo pracowników chodziło
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 17:27   #1699
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Może na półce była jeszcze niezmieniona a na kasie by weszło w promocji. Sprawdzałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 17:30   #1700
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u was są też "oszukane" ceny?
Na stronie biedronki np ser miał być kup 2 zapłać mniej i miało być po 6,66, wchodzę do biedronki A tam cena 6,99, to samo zauważyłam na chipsach -kup 3 zapłać za 2-miało być 3 33 A u mnie jest 3,99:/ nie mogłam zrobić zdjęć,bo za dużo pracowników chodziło
Mogłaś zrobić zdjecie, zdjęcie ceny i produktu oczywiście bez wizerunku klientów i pracownika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 18:23   #1701
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 20:59   #1702
joostek
Przyczajenie
 
Avatar joostek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Moje miasto to Trójmiasto :)
Wiadomości: 26
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Nie wiem, czy ktoras z Was kupowala produkty Nivea na tej obecnej promocji 3 za 2. Kupilam dzis 3 kremy Nivea uniwersalne (60 ml) i mila niespodzianka - 1,40 zl za sztuke, a powinno byc 2,59 Takze jezeli ktoras z Was tego ktemu uzywa, to polecam szybko kupic, bo to pewnie jakis blad systemu 😂😂😂 Nie wiem jak wchodza inne produkty Nivea - byc moze tez maja jakies "fajniejsze" ceny 😎
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlcbxm3bjuaqy6.png

Aniołek (7tc) 17.05.2010
Aniołek (10tc) 05.03.2015
joostek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:31   #1703
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez joostek Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoras z Was kupowala produkty Nivea na tej obecnej promocji 3 za 2. Kupilam dzis 3 kremy Nivea uniwersalne (60 ml) i mila niespodzianka - 1,40 zl za sztuke, a powinno byc 2,59 Takze jezeli ktoras z Was tego ktemu uzywa, to polecam szybko kupic, bo to pewnie jakis blad systemu ������ Nie wiem jak wchodza inne produkty Nivea - byc moze tez maja jakies "fajniejsze" ceny ��
Czy to te w okrągłym, płaskim, metalowym, granatowym opakowaniu?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2019-06-10 o 21:32
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 06:04   #1704
joostek
Przyczajenie
 
Avatar joostek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Moje miasto to Trójmiasto :)
Wiadomości: 26
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czy to te w okrągłym, płaskim, metalowym, granatowym opakowaniu?
Tak, dokladnie te
U mnie czesc jest z serii limitowanej z obrazkami (chlopiec i kroliczek) - one tez wchodza po 1,40zl przy zakupie 3 sztuk.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlcbxm3bjuaqy6.png

Aniołek (7tc) 17.05.2010
Aniołek (10tc) 05.03.2015
joostek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 07:28   #1705
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez joostek Pokaż wiadomość
Tak, dokladnie te
U mnie czesc jest z serii limitowanej z obrazkami (chlopiec i kroliczek) - one tez wchodza po 1,40zl przy zakupie 3 sztuk.
Lecę po pracy, ciekawe czy się zalapie. Od kremu Nivea jestem uzalezniona, a te opakowania są śliczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 09:47   #1706
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez joostek Pokaż wiadomość
Tak, dokladnie te
U mnie czesc jest z serii limitowanej z obrazkami (chlopiec i kroliczek) - one tez wchodza po 1,40zl przy zakupie 3 sztuk.
Jestem ciekawa czy w każdej Biedrze tak wchodzi
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 20:33   #1707
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez joostek Pokaż wiadomość
Tak, dokladnie te
U mnie czesc jest z serii limitowanej z obrazkami (chlopiec i kroliczek) - one tez wchodza po 1,40zl przy zakupie 3 sztuk.
Dziękuję jutro sprawdzę u mnie


Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Lecę po pracy, ciekawe czy się zalapie. Od kremu Nivea jestem uzalezniona, a te opakowania są śliczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać czy u Ciebie wchodzi tak


Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy w każdej Biedrze tak wchodzi
No własnie, ja też
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 21:33   #1708
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję jutro sprawdzę u mnie




Daj znać czy u Ciebie wchodzi tak




No własnie, ja też
Potwierdzam, wchodzi opakowania są urocze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4495.jpg (126,8 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4496.jpg (88,1 KB, 189 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 21:37   #1709
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Potwierdzam, wchodzi opakowania są urocze
Dziękuję za info i fotki! Obym i u siebie je znalazła
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 21:41   #1710
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję za info i fotki! Obym i u siebie je znalazła
Nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem (póki co). Kartonik jest w połowie wypełniony kremami z wieczkami z obrazkami, a druga połowa to klasyczne opakowania
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 21:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.