Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 08:54   #2971
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez aksamitna75 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
czytam i zazdroszczę, że spełniacie swoje marzenia i jesteście już po zabiegach, przed. Ja dopiero/już jestem w fazie intensywnego myślenia nad spełnieniem swego marzenia, które tak naprawdę towarzysz mi od młodych lat bo niestety Bozia obdarzyła mnie duża pupą i reszta ciała a małym biustem A :-(. Zastanawiam się tylko czy nie jestem za „stara” na tego typ zabieg mam już 44 lata i to mnie troszkę powstrzymuje przed decyzja. Podejrzewam, że gro moich znajomych karze mi się puknąć w głowę ale ja zawsze chciałam to zrobić. Są tu może kobiet, które poleca mi klinikę lekarza w Białymstoku nie ukrywam, że nie chce mi się nigdzie dalej wypuszczać ale gdybyście mogły kogoś polecić z tych okolic ewentualnie Warszawa będę wdzięczna. Poza co powinnam wiedzieć o co pytać bo totalnie jestem pusta w tym temacie . Z góry dziękuje.
Cześć. Ja mam 34 lata i właśnie wpłaciłam zaliczkę na zabieg 30.09 własnie w Białymstoku. Raczej w naszym mieście nie ma za dużego wyboru - tylko 2 kliniki ja wybrałam doktor d.ż. Na innym forum skontaktowałam się z dziewczyną, której ta lekarka robiła biust i jest bardzo zadowolona. Umów się na konsultację to lekarka Ci wszystko wyjaśni - ja po konsultacji wyszłam bardzo uspokojona. I też mam mnówstwo wątpliwości - szczególnie w kwestii finansowej bo mnóstwo kasy władowałam w dom, jeżdżę gratem ale nie chcę już czekać
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 09:30   #2972
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja mam 35 lat,dwójkę dzieci i mnóstwo wydatków, jak każdy, ale chyba będę egoistką Będę odkładać do skarpety. Jedyne co mnie martwi to długie oczekiwanie na operację, podobno przeszło rok i wypadanie włosów po narkozie. We wrześniu umowię się na konsultację, obecnie terminy są na wrzesień, więc pewnie we wrześniu umowię się na październik/listopad. Mam już umówioną wizytę do dr M.Sz na 2020 r. ale chyba wybiorę K.P. ma dobre opinie i szybkie terminy konsultacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 09:47   #2973
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej dziewczynki powiedzcie mi proszę po jakim czasie od operacji mogłyście podnosić ramiona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 10:09   #2974
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez aksamitna75 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
czytam i zazdroszczę, że spełniacie swoje marzenia i jesteście już po zabiegach, przed. Ja dopiero/już jestem w fazie intensywnego myślenia nad spełnieniem swego marzenia, które tak naprawdę towarzysz mi od młodych lat bo niestety Bozia obdarzyła mnie duża pupą i reszta ciała a małym biustem A :-(. Zastanawiam się tylko czy nie jestem za „stara” na tego typ zabieg mam już 44 lata i to mnie troszkę powstrzymuje przed decyzja. Podejrzewam, że gro moich znajomych karze mi się puknąć w głowę ale ja zawsze chciałam to zrobić. Są tu może kobiet, które poleca mi klinikę lekarza w Białymstoku nie ukrywam, że nie chce mi się nigdzie dalej wypuszczać ale gdybyście mogły kogoś polecić z tych okolic ewentualnie Warszawa będę wdzięczna. Poza co powinnam wiedzieć o co pytać bo totalnie jestem pusta w tym temacie . Z góry dziękuje.


Ja sie zoperowalam jak mialam prawie 39 lat i wacle nie czulam sie na to za stara...po prostu moje pieri po ciazach i karmieniu przestaly mi sie podobac wiec postanowial to poprawic.



Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki powiedzcie mi proszę po jakim czasie od operacji mogłyście podnosić ramiona?

Nie pamietam juz dokladnie ale jakos chyba po 2 tygodniach.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 12:56   #2975
Irisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez deadlycookie Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

W pazdzierniku jade na konsultacje w Warszawie z dr. M.Ch.
Ktos mial tu u niego robione?

Boje sie bardzo, ze po zrobionych cyckach bede miala jakies efekty uboczne typu deprecha i tradzik bo w mediach pelno jest teraz info o chorobie piersi.

Cycki mam obecnie A, chce miec C. Pierwsze o co poprosze, to by wygladaly NATURALNIE, nie chce ich duzych...chce po prostu JAKIES miec.


Hej, ja miałam robione piersi u M.Ch w marcu.Efekt super naturalny.Jestem bardzo zadowolona!Jakbyś miała pytania to śmiało.Pozdrawiam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Irisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:22   #2976
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jakich plastrów używałyście na blizny? Ja mam zalecone Cica-care natomiast jest mnóstwo podobnych i tańszych. Np Sutricon czy Bliznasil. Zastanawiam się czy warto kupić tańsze czy pozostać przy tych poleconych. Jak często je wymieniałyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 16:49   #2977
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki powiedzcie mi proszę po jakim czasie od operacji mogłyście podnosić ramiona?
Po dwóch tygodniach jeszcze się bałam, ale już coś tam zaczynałam podnosić. A po miesiącu już swobodnie.

Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość
Jakich plastrów używałyście na blizny? Ja mam zalecone Cica-care natomiast jest mnóstwo podobnych i tańszych. Np Sutricon czy Bliznasil. Zastanawiam się czy warto kupić tańsze czy pozostać przy tych poleconych. Jak często je wymieniałyście?
Ja mam żel, smaruję 2 razy dziennie. Plastry i żele to jest to samo, skuteczność też ta sama, różnią się jedynie formą. Mi wygodniej posmarować, poczekać 2 minutki aż wyschnie i z głowy. Miałam kiedyś w bardzo widocznym miejscu zszywaną skórę i też używałam tego żelu, a zależało mi na tym, by blizna była jak najmniej widoczna i po roku smarowania żelem nic nie było już widać, trzeba się naprawdę bardzo dokładnie przyjrzeć z bliska by coś dostrzec.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 17:12   #2978
justi8290
Przyczajenie
 
Avatar justi8290
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach jeszcze się bałam, ale już coś tam zaczynałam podnosić. A po miesiącu już swobodnie.



Ja mam żel, smaruję 2 razy dziennie. Plastry i żele to jest to samo, skuteczność też ta sama, różnią się jedynie formą. Mi wygodniej posmarować, poczekać 2 minutki aż wyschnie i z głowy. Miałam kiedyś w bardzo widocznym miejscu zszywaną skórę i też używałam tego żelu, a zależało mi na tym, by blizna była jak najmniej widoczna i po roku smarowania żelem nic nie było już widać, trzeba się naprawdę bardzo dokładnie przyjrzeć z bliska by coś dostrzec.
A jaki żel?

U mnie mijają 4 tygodnie, jeszcze podnoszenie rąk do góry mam ograniczone, ale może to tylko strach natomiast dziś pierwszy raz prowadziłam auto i pierwszy oraz drugi bieg musiałam często wrzucać obiema rękoma jechałam jak typowa blondi zastanawiam się jak dziewczyny dawały radę już 2 tygodnie po. Mi lekarz powiedział, że po 2 tygodniach w grę wchodzi tylko auto z automatyczną skrzynią biegów i wspomaganiem takim, że jednym palcem można kierownicę przekręcić zastanawiałam się czy nie przesadza skoro wszędzie piszą, że po 2 tygodniach już luz, ale rzeczywiście dziś czułam, że lekko ryzykuję a to 4. tydzień. Ciekawe czemu u mnie to tak wolno idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justi8290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 20:16   #2979
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiapyra Pokaż wiadomość
Cześć. Ja mam 34 lata i właśnie wpłaciłam zaliczkę na zabieg 30.09 własnie w Białymstoku. Raczej w naszym mieście nie ma za dużego wyboru - tylko 2 kliniki ja wybrałam doktor d.ż. Na innym forum skontaktowałam się z dziewczyną, której ta lekarka robiła biust i jest bardzo zadowolona. Umów się na konsultację to lekarka Ci wszystko wyjaśni - ja po konsultacji wyszłam bardzo uspokojona. I też mam mnówstwo wątpliwości - szczególnie w kwestii finansowej bo mnóstwo kasy władowałam w dom, jeżdżę gratem ale nie chcę już czekać
Dziękuje za wiadomość. Pierwszy krok za mną . Umówiłam się na konsultacje do D. Ż termin 08.08 mam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości. Jeżeli mogę spytać jaki koszt wiem, że jest uzależniony od rodzaju implantu ale dobrze wiedzieć na co się decyduje :-D.
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 23:05   #2980
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez justi8290 Pokaż wiadomość
A jaki żel?

Silikonowy. Aktualnie używam Silaurum.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 05:16   #2981
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez aksamitna75 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wiadomość. Pierwszy krok za mną . Umówiłam się na konsultacje do D. Ż termin 08.08 mam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości. Jeżeli mogę spytać jaki koszt wiem, że jest uzależniony od rodzaju implantu ale dobrze wiedzieć na co się decyduje :-D.
U mnie okrągły implant pod mięsień - 13610 - anatomiczny 2 tysiące drożej. Do tego trzeba doliczyć koszt biustonosza po operacji - kazała mi kupić sportowy triumf oraz koszt badań . Powinnam się zmieścić w kwocie 14 tysięcy wiec bardzo przyzwoicie
kasiapyra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 08:33   #2982
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

dziewczyny, czy któraś z Was powiększała z D do G?

czy gdybyście miały to robić - zdecydowałybyście się na jeden zabieg od razu do G, czy najpierw do F, a potem do G? jak uważacie, że będzie lepiej?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 12:42   #2983
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sylvia a po co 2 zabiegi? To tylko 2 czy 3 rozmiary, czasem dziewczyny powiększają nawet z 5 albo więcej naraz. Zresztą tak naprawdę nie masz pewności, że implant, który lekarz Ci zaproponuje da Ci konkretny rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 14:02   #2984
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Sylvia a po co 2 zabiegi? To tylko 2 czy 3 rozmiary, czasem dziewczyny powiększają nawet z 5 albo więcej naraz. Zresztą tak naprawdę nie masz pewności, że implant, który lekarz Ci zaproponuje da Ci konkretny rozmiar.
Ale nie zawsze się da skoczyć o tyle rozmiarów. U mnie były dwa powody:
1. rozciągliwość skóry - przy większym implancie by nie wytrzymała,
2. bardzo mocne mięśnie klatki piersiowej - przy większym implancie duże prawdopodobieństwo powikłań (znajoma właśnie tak miała).

Operacja i tak jeszcze w ciągu życia mnie czeka, więc wtedy będzie pole do popisu

sylvia_doll - oczywiście jeśli masz predyspozycje do zrobienia od razu rozmiaru docelowego, to rób jeden zabieg
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 20:53   #2985
deadlycookie
Przyczajenie
 
Avatar deadlycookie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Irisz Pokaż wiadomość
Hej, ja miałam robione piersi u M.Ch w marcu.Efekt super naturalny.Jestem bardzo zadowolona!Jakbyś miała pytania to śmiało.Pozdrawiam!

Super <3 Generalnie jak dlugo dochodzilas do siebie po zabiegu? Jaki rozmiar i typ implantu wybraliscie?
__________________
Just because everything's changing doesn't mean it's never
Been this way before
All you can do is try to know who your friends are
As you head off to the war
deadlycookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 21:43   #2986
tamaradok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

deadlycookie miałam wczoraj operacje u M. Ch. Jak będą pytania to pisz. Ogólnie, on tylko naturalne cycki i robi
tamaradok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 21:21   #2987
Irisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez deadlycookie Pokaż wiadomość
Super <3 Generalnie jak dlugo dochodzilas do siebie po zabiegu? Jaki rozmiar i typ implantu wybraliscie?


Ja mam Polytech 315 .Z rozmiaru AA uzuskałam D/E. Doktor nie używa drenow, nie zalecił też w moim przypadku pasa na piersi , dodatkowo nie widzi potrzeby używania plastrów na blizny kiedy cięcie jak w moim przypadku jest niemal niewidoczne.Wszystko wyszło super.Póki co efekt jest bardzo ładny.Doktor jest raczej zwolennikiem średnich naturalnych piersi.Ja po ok 3 miesiącach czułam się już tak jakby operacji nie było.Pozdrawiam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Irisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:57   #2988
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Sylvia a po co 2 zabiegi? To tylko 2 czy 3 rozmiary, czasem dziewczyny powiększają nawet z 5 albo więcej naraz. Zresztą tak naprawdę nie masz pewności, że implant, który lekarz Ci zaproponuje da Ci konkretny rozmiar.
A wydawało mi się, że to spore powiększenie, z D do G. 3 rozmiarki... cholera... chcialabym juz wizualizacje tych bimbałków

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Ale nie zawsze się da skoczyć o tyle rozmiarów. U mnie były dwa powody:
1. rozciągliwość skóry - przy większym implancie by nie wytrzymała,
2. bardzo mocne mięśnie klatki piersiowej - przy większym implancie duże prawdopodobieństwo powikłań (znajoma właśnie tak miała).

Operacja i tak jeszcze w ciągu życia mnie czeka, więc wtedy będzie pole do popisu

sylvia_doll - oczywiście jeśli masz predyspozycje do zrobienia od razu rozmiaru docelowego, to rób jeden zabieg
Chcę zdecydowanie rozmiar G, także z D do G to pewnie z 650cc będzie dopychane - jak obstawiacie? ...
eh muszę się w końcu na konsultację umówić

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2019-08-01 o 09:59
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 20:17   #2989
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, czy któraś z Was dużo ćwiczy na siłowni? Jestem ciekawa, jak wygląda aktywność fizyczna z nowymi piersiami...Czy w takim przypadku lepiej wybrać okrągłe implanty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 21:08   #2990
Dana29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nigdy nie poddam sie tego rodzaju operacji, ani żadnej innej "upiększającej" Jednynie co by mnie do tego przekonało, to kwestia jakiejś wady genetycznej lub wypadku i problemów z tym związancyh. Ale na pewno nie ze względu na za małe czy za duże piersi, krzywy nos itp
Dana29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 08:24   #2991
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Dana29 Pokaż wiadomość
Nigdy nie poddam sie tego rodzaju operacji, ani żadnej innej "upiększającej" Jednynie co by mnie do tego przekonało, to kwestia jakiejś wady genetycznej lub wypadku i problemów z tym związancyh. Ale na pewno nie ze względu na za małe czy za duże piersi, krzywy nos itp


A my tu na tym forum jesteśmy próżne i chcemy mieć fajne cycki Wiec może powinnaś znaleźć forum przeciwniczek operacji bo chyba nie znajdziemy wspólnego języka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 09:40   #2992
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Dana29 Pokaż wiadomość
Nigdy nie poddam sie tego rodzaju operacji, ani żadnej innej "upiększającej" Jednynie co by mnie do tego przekonało, to kwestia jakiejś wady genetycznej lub wypadku i problemów z tym związancyh. Ale na pewno nie ze względu na za małe czy za duże piersi, krzywy nos itp
Dlatego weszłas na ten wątek żeby to napisać? Wiesz co, bogaty biednego nigdy nie zrozumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 12:37   #2993
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nie, ona tylko nabija posty, żeby nie wyglądało, że jej post reklamowy to reklama

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aksamitna75 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko czy nie jestem za „stara” na tego typ zabieg mam już 44 lata i to mnie troszkę powstrzymuje przed decyzja. Podejrzewam, że gro moich znajomych karze mi się puknąć w głowę ale ja zawsze chciałam to zrobić.
Stanowczo nie jesteś, ja mam 43 lata i powoli zaczynam odliczanie, bo za troszkę ponad miesiąc idę pod skalpel. Ja się trochę różnię od większości bo moje cycki nie spędzały mi snu z powiek, ale ostatnio stwierdziłam, że fajnie będzie mieć balony zamiast baloników. Ludzie kupują sobie samochody jako swoje zabawki, a ja sobie zrobię cycki.
Jeszcze tyle życia przed nami, że będziemy mieć wiele czasu, by się nimi nacieszyć
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 13:29   #2994
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was dużo ćwiczy na siłowni? Jestem ciekawa, jak wygląda aktywność fizyczna z nowymi piersiami...Czy w takim przypadku lepiej wybrać okrągłe implanty?
Ja bardzo dużo ćwiczę siłowo, głównie ciężary, maszyny. Po 3 miesiącach wróciłam na siłownię, ale nie mogłam jeszcze wszystkich ćwiczeń robić, bo czułam rozpieranie w klacie. Aktualnie minęło pół roku i pompki i rozpiętki nadal nie wchodzą w grę. Mam nadzieję, że po roku już będę mogła je robić.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Chcę zdecydowanie rozmiar G, także z D do G to pewnie z 650cc będzie dopychane - jak obstawiacie?
Ilość ml i efekt zależą od tego jakie jesteśmy wysokie, ile ważymy, jaką mamy szeroką klatkę piersiową, jaki mamy rozmiar piersi itp. Mi 265cc dało rozmar E a miałam A.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-08-05 o 13:34
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 14:30   #2995
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nemi dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 14:47   #2996
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Co racja to racja 🙂. Przekonałaś mnie 🤪
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 10:12   #2997
Rosi808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie kochane .Jestem tu całkowicie nowa.Nie wiem jeszcze co i jak z systemem, ale przeczytałam większość wpisów na blogu. Moim marzeniem jest zrobienie cycusiów,ale ciągle mam stracha przed bólem i komplikacjami. Jak czytam ile się nacierpiałyscie,a później trzeba było robić poprawki albo zmagać się z wątpliwościami czy cycusie się dopasują i będą wyglądać dobrze. Nie mam jeszcze wybranego lekarza, lecz odważyłam się na 2 konsultacje. Tak się przejęłam na wizycie na że nie pamiętam nawrót jakie implanty zaproponowali. Czytałam tutaj dużo o lekarzach o inicjałach A.K, A.B,M.Ch, lecz nic mi one nie mówią. Czy mógłby ktoś w jakiś sposób napisać o kogo chodzi? Np. 1 litera to A, 2 litera to D i tak dalej to wyjdzie np Adam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale nie mam pojęcia co to za lekarze A chciałabym się umówić na konsultacje. Mam mnóstwo pytań i wątpliwości, ale decyzję odkładałam przez lata. Jak się miło czyta jak Wy szczęśliwe posiadaczki cycusiów wymarzonych zdecydowałyście spełnić swoje największe marzenia A potem doszłyście do zdrowia walcząc z bólami. Serce się raduje. Proszę o pomoc, bo nie wiem do kogo iść na konsultacje i zabieg. Nie wiem jakie wybrać wkładki. Ratujcie

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Witaj Asiulka. Ja skończyłam w lipcu 45 więc niektórzy powiedzą,że starej babie we łbie się popie....ło,ale to moje marzenie. Całe życie tylko człowiek patrzył, aby spełniać marzenia innych, albo żałował sobie kasy. Myślę że nadszedł czas aby pomyśleć o sobie. W pełni Cię popieram i dopinguję. Zrobiłaś już taki odważny krok że masz ustalony termin. To naprawdę wymaga dużo odwagi. Trzymam kciuki.
Rosi808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 11:07   #2998
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Rosi808 obstawiam, że w moim przypadku pewnie sporo osób uzna, że mam kryzys wieku średniego, odbiło mi i sobie cycki robię, ale w sumie mam to gdzieś. Doszłam do podobnych wniosków jak Ty, pieniądze szły by zadowolić innych, a nie mnie.
Co do wyboru lekarza, to w sumie ja byłam u jednego, wybrałam go już kiedyś do usuwania pieprzyków, a że sporo cycków robi w tym rekonstrukcje piersi i jest chirurgiem onkologiem, to teraz się nie zastanawiałam i wybór padł na niego. Wiąże się to oczywiście z wyższymi kosztami, ale uznałam, że nie ma co oszczędzać i ryzykować więcej powikłań. W wyborze implantów zdałam się na niego, bo ma znacznie większe doświadczenie niż ja. W sumie niby mało, bo będzie po około 300ml, ale jak oglądałam w internecie zdjęcia przed i po, to myślę, że będzie super. Lekarz polecił wkładkę fizjologiczną i sama też o takiej myślałam, bo jednak nie chcę piłeczek, tylko by wyglądały jak najbardziej naturalnie.
Co do nadmiernego czytania forów i blogów, to bym nie przesadzała, bo człowiek niepotrzebnie się nakręca, ja w pewnym momencie czytając zaczęłam mieć wątpliwości, że większość sobie życzy znacznie większych wkładek i może źle robię godząc się na mniejsze. Poza tym znacznie częściej pojawią się osoby które mają jakieś powikłania, niż te u których przebiegało to bez problemu.
Oczywiście liczę się z tym, że mogą wystąpić powikłania, ale na większość z nich da się zaradzić. Czy wkładki się dopasują- no tu chyba warto nie przesadzać z rozmiarem. Ogólnie warto zapisać na kartce wątpliwości i porozmawiać o nich z lekarzem.
A bólu się nie boję, od tego są leki, żeby go uśmierzyć. U mnie dotychczas było tak, że przez pierwszą dobę wołam więcej niż by to wynikało z "norm", ale ma nie boleć i nie należy pozwolić żeby ból się rozkręcił, bo wtedy znacznie trudniej nad nim zapanować, ale po trzech dniach już nic brać nie musiałam. Wiesz, cierpienie uszlachetnia wszystkich poza cierpiącym
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 23:04   #2999
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć, wracam tu po czasie i miło czytać, jak wiele nowych "cycolin" decyduje się na poprawę swojego samopoczucia i wyglądu!
Jestem 9 miesięcy od operacji i już zapomniałam o całej sprawie, chociaż blizny na sutkach są trochę widoczne. Chciałam osiągnąć efekt naturalny (wielkiego się bałam) i taki dostałam (okrągłe, 345 ml wysokie), ale apeluję, żeby to naprawdę dokładnie przemyśleć.
Znajomi, którzy wiedzą, chwalą mnie za ładny dekolt, ale inni chyba nie widzą większej różnicy. Jak już robić to musi być widać. Teraz chcę jeszcze większe!
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 23:35   #3000
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Znajomi, którzy wiedzą, chwalą mnie za ładny dekolt, ale inni chyba nie widzą większej różnicy. Jak już robić to musi być widać.
Wszystko zależy od wzrostu, wagi i wymiarów. Moje 265cc zauważyło już sporo osób i miałam już kilka pytań od znajomych na FB, czy cycki sobie powiększyłam
Przed rodzicami muszę się nieźle kryć, zakładać odpowiednie ciuchy, żeby piersi w nich "zginęły". Albo przychodzę do nich w bluzie.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.