Czerwcówki 2019 cz.5 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 21:19   #541
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ale wam fajnie z tymi wakacjami
U mnie też się trochę zmieniło i młoda już w dzień mało co śpi, jedynie nocki są super bo minimum 7h, jedzenie i kolejne 4h

Moja młoda ma już 11 tygodni, zaczyna zabawki łapać, gada sobie dużo, śmieje się ciągle już nawet w głos z dnia na dzień widzę jakie postępy robi i jaka duża i silna już jest


Macie dziewczyny insta może? Załącznik 7688196Załącznik 7688198

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jaka fajna moja ma 14 tyg. (korygowane 9) i jeszcze nie chwyta zabawek. Mysle ze lada dzień zacznie na kazdy moj usmiech smieje sie, czasem pisnie przy tym glowke podnosi ladnie, gadulka sobie takze jest super wklada sobie namietnie piastki do buzi i paluszki. Na dole w miejscu jedynek ma rozpulchnionw dziąslo ale podobno na ząbki czekac mozna jeszcze dlugo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 19:30   #542
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Jaka fajna moja ma 14 tyg. (korygowane 9) i jeszcze nie chwyta zabawek. Mysle ze lada dzień zacznie na kazdy moj usmiech smieje sie, czasem pisnie przy tym glowke podnosi ladnie, gadulka sobie takze jest super wklada sobie namietnie piastki do buzi i paluszki. Na dole w miejscu jedynek ma rozpulchnionw dziąslo ale podobno na ząbki czekac mozna jeszcze dlugo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zęby dla mnie to ciężki czas. U Franka długa opowieść przy każdych zębach katar, ślinotok i ogólne rozdrażnienie. Zaczęły mu późno wychodzi i trwało to długo....
Także życzę Wam powodzenia w tym temacie

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 19:53   #543
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Na zęby to za wcześnie. Dzieci teraz się slinia bo taka fizjologia. Młody tez bardzo się slini.
Fifi ciesz się , że późno. Dziecko będzie miało zdrowsze zęby. U nas tez późno.

My dziś mieliśmy szczepienie na rotawirusy. Zero problemu. Gorzej było z Pestka. Ale szybko się uspokoiła.

Młody ma w sobotę 12 tyg. Waga 6543g. 63 cm Rośnie chłop
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 21:12   #544
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, co tam u was dziewczyny? Jak maluchy?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ale wam fajnie z tymi wakacjami
U mnie też się trochę zmieniło i młoda już w dzień mało co śpi, jedynie nocki są super bo minimum 7h, jedzenie i kolejne 4h

Moja młoda ma już 11 tygodni, zaczyna zabawki łapać, gada sobie dużo, śmieje się ciągle już nawet w głos z dnia na dzień widzę jakie postępy robi i jaka duża i silna już jest


Macie dziewczyny insta może? Załącznik 7688196Załącznik 7688198

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cudna!
U nas w porządku, Kubuś już sobie coś guga. Pięknie się śmieje (z doleczkami w policzkach) Karmimy sie piersia. W nocy budzi się dość często ale mama wybacza
Mam insta @stepipaulina.
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Na zęby to za wcześnie. Dzieci teraz się slinia bo taka fizjologia. Młody tez bardzo się slini.
Fifi ciesz się , że późno. Dziecko będzie miało zdrowsze zęby. U nas tez późno.

My dziś mieliśmy szczepienie na rotawirusy. Zero problemu. Gorzej było z Pestka. Ale szybko się uspokoiła.

Młody ma w sobotę 12 tyg. Waga 6543g. 63 cm Rośnie chłop
My też dziś szczepilismy na Rota,.Na razie okej i mam nadzieję że tak zostanie.
Młody 2 miesiące i 5100g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 04:33   #545
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Na zęby to za wcześnie. Dzieci teraz się slinia bo taka fizjologia. Młody tez bardzo się slini.
Fifi ciesz się , że późno. Dziecko będzie miało zdrowsze zęby. U nas tez późno.

My dziś mieliśmy szczepienie na rotawirusy. Zero problemu. Gorzej było z Pestka. Ale szybko się uspokoiła.

Młody ma w sobotę 12 tyg. Waga 6543g. 63 cm Rośnie chłop
Wcale nie za wcześnie czasami się zdarza że tak szybko wychodzą u synka kolezanki zaczynają wychodzić a mały jest z końca maja
Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Cudna!
U nas w porządku, Kubuś już sobie coś guga. Pięknie się śmieje (z doleczkami w policzkach) Karmimy sie piersia. W nocy budzi się dość często ale mama wybacza
Mam insta @stepipaulina.My też dziś szczepilismy na Rota,.Na razie okej i mam nadzieję że tak zostanie.
Młody 2 miesiące i 5100g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Duże te wasze dzieciaki wszystkie, moja to taka drobna jest

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 07:15   #546
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Wcale nie za wcześnie czasami się zdarza że tak szybko wychodzą u synka kolezanki zaczynają wychodzić a mały jest z końca maja

Duże te wasze dzieciaki wszystkie, moja to taka drobna jest

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kamila spoko mój Jasiek też maławy tylko z długimi nogami i stopami. Wagę jak niektóre mają na 2 miesiące czuje, że on będzie miał na 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 08:11   #547
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Kamila spoko mój Jasiek też maławy tylko z długimi nogami i stopami. Wagę jak niektóre mają na 2 miesiące czuje, że on będzie miał na 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile Jasiek waży?
Moja wazona była jakoś jak miała 9tygodni to miała 4800 a potem ważyłam się z nią jak miała niecałe 11tygodni to było niecale 5100

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 08:27   #548
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Wcale nie za wcześnie czasami się zdarza że tak szybko wychodzą u synka kolezanki zaczynają wychodzić a mały jest z końca maja

Duże te wasze dzieciaki wszystkie, moja to taka drobna jest

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
3Mc? Szok. Współczuję jej. Próchnica murowana

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Sama waga to nie wyznacznik. Jeszcze wzrost się liczy. Borys niby jest duży, a i tak jest szczuplejszy od Pestki. Ona to była kluska
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:19   #549
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
3Mc? Szok. Współczuję jej. Próchnica murowana

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Sama waga to nie wyznacznik. Jeszcze wzrost się liczy. Borys niby jest duży, a i tak jest szczuplejszy od Pestki. Ona to była kluska
Na 10 tygodni miał 5180. A teraz nie wiem dopiero po 6 września idziemy na szczepienie to się dowiem

Chyba sam z siebie odetkał mu się kanalik, a miałam go po powrocie z wakacji umawiać do okulisty, bo strasznie ropiało i łzawiło mu oczko i krople nie pomagały. A nagle przestało ahh no i po powrocie z wakacji zaczynam szukać żłobka, bo terminy u nas nawet na prywatne są tak absurdalne, że nie wiem czy się w ogóle gdzieś dostaniemy mimo, że chce żeby szedł mając rok. W jednym żłobku powiedzieli mi, że wolny termin jest na 2022

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:34   #550
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Na 10 tygodni miał 5180. A teraz nie wiem dopiero po 6 września idziemy na szczepienie to się dowiem

Chyba sam z siebie odetkał mu się kanalik, a miałam go po powrocie z wakacji umawiać do okulisty, bo strasznie ropiało i łzawiło mu oczko i krople nie pomagały. A nagle przestało ahh no i po powrocie z wakacji zaczynam szukać żłobka, bo terminy u nas nawet na prywatne są tak absurdalne, że nie wiem czy się w ogóle gdzieś dostaniemy mimo, że chce żeby szedł mając rok. W jednym żłobku powiedzieli mi, że wolny termin jest na 2022

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Borys był zapisany do żłobka już 2 mc temu. Chce go puścić w sierpniu. Tylko, że my się rekrutujemy do półprywatnego bo na państwowy nie ma szans. Nie chce też robić różnicy między dziećmi.

Super, że mu się odetkał kanalik! My mamy w czwartek laryngologa w tym dziadoskim szpitalu, w którym teraz rodziłam. No i w przychodni właśnie iniekcje :/ Już mu nawet nie pasuje bo on dostaje szału. Co dziennie ma ropę. Tylko czyszczę i kropie srebro. Też nic. Także już mi go szkoda
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:37   #551
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

My jutro 8 tyg i 4100 trochę chyba mało bo lekarka mówiła że powinna 4200 no ale ok. Tyle że 55 cm...a po urodzeniu niby 56 miała więc ciekawe...

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 11:40   #552
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
My jutro 8 tyg i 4100 trochę chyba mało bo lekarka mówiła że powinna 4200 no ale ok. Tyle że 55 cm...a po urodzeniu niby 56 miała więc ciekawe...

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Ja nawet tego mierzenia nie biorę pod uwagę bo w szpitalu niby 56 miała a w 9tygodniu niby tylko 58 a ostatnio sama ja mierzylam i było 61 więc co osoba to inny wynik

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:44   #553
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Mam nadzieję że ta waga będzie szła do góry bo taki cyrki popołudniami z karmieniem że nie wiem czy się najada. A szczepić chcemy za jakiś miesiąc więc do tego czasu nie sprawdzę


Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:52   #554
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że ta waga będzie szła do góry bo taki cyrki popołudniami z karmieniem że nie wiem czy się najada. A szczepić chcemy za jakiś miesiąc więc do tego czasu nie sprawdzę


Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Zawsze możesz się zwazyc sama a potem z małą to sprawdzisz ja tak właśnie robiłam ostatnio
My kolejne szczepienie mamy 11.09

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:56   #555
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz się zwazyc sama a potem z małą to sprawdzisz ja tak właśnie robiłam ostatnio
My kolejne szczepienie mamy 11.09

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Próbowałam tak to wyszło 4300...i to kilka dni temu więc chyba dobrze kontrolować na tej samej wadze. Tym bardziej że tu każdy gram się jeszcze liczy. No u nas jeszcze 1 szczepienie ale ciągle się zastanawiam jaka szczepionka i co

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:02   #556
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Próbowałam tak to wyszło 4300...i to kilka dni temu więc chyba dobrze kontrolować na tej samej wadze. Tym bardziej że tu każdy gram się jeszcze liczy. No u nas jeszcze 1 szczepienie ale ciągle się zastanawiam jaka szczepionka i co

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
No niby najlepiej ciągle na tej samej ale biorąc to pod uwagę to chyba w żadną wagę nie powinnam wierzyć bo w szpitalu inna, położna miała swoją, w przychodni inna a w domu jeszcze inna
A ty karmisz tylko piersią? Pamiętaj że dzieci kp często przybierają skokowo

No my już będziemy mieć teraz kolejne te na 3-4miesiac

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:04   #557
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Borys był zapisany do żłobka już 2 mc temu. Chce go puścić w sierpniu. Tylko, że my się rekrutujemy do półprywatnego bo na państwowy nie ma szans. Nie chce też robić różnicy między dziećmi.

Super, że mu się odetkał kanalik! My mamy w czwartek laryngologa w tym dziadoskim szpitalu, w którym teraz rodziłam. No i w przychodni właśnie iniekcje :/ Już mu nawet nie pasuje bo on dostaje szału. Co dziennie ma ropę. Tylko czyszczę i kropie srebro. Też nic. Także już mi go szkoda
Ja tylko przemywałam solą fizjo kilka razy dziennie. A umówić miałam lekarza zaraz po powrocie, bo nie zdążyłam przed wyjazdem, ale też właśnie codziennie była ropa i to dużo Ohh współczuję zabiegu, tego się właśnie bałam. No ja chciałam go zapisać, ale do tego co chciałam to nie ma szans, bo miejsce dopiero w 2022. I teraz muszę poszukać innego jakiegoś dobrego. Dziś wracamy to od poniedziałku zabieram się za szukanie. Ja bym chciała żeby poszedł do żłobka od czerwca bądź lipca, bo ja od sierpnia wracam do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:05   #558
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No niby najlepiej ciągle na tej samej ale biorąc to pod uwagę to chyba w żadną wagę nie powinnam wierzyć bo w szpitalu inna, położna miała swoją, w przychodni inna a w domu jeszcze inna
A ty karmisz tylko piersią? Pamiętaj że dzieci kp często przybierają skokowo

No my już będziemy mieć teraz kolejne te na 3-4miesiac

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak tylko kp, i nie dość że cyrki to jeszcze jakaś alergia teraz...no oby przybierała. Ale wyszła ze szpitala 2700 więc też dużo raczej nie będzie przybierać

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:10   #559
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Tak tylko kp, i nie dość że cyrki to jeszcze jakaś alergia teraz...no oby przybierała. Ale wyszła ze szpitala 2700 więc też dużo raczej nie będzie przybierać

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Alergia wam wyszła?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 12:13   #560
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Alergia wam wyszła?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No wysypkę ma i pediatra mówi że alergia. Tylko nie wiem na co, może czekolada bo były takie dwa dni że sobie konkretnie pozwolilam

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:18   #561
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
No wysypkę ma i pediatra mówi że alergia. Tylko nie wiem na co, może czekolada bo były takie dwa dni że sobie konkretnie pozwolilam

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Ale ma ją cały czas? A to nie trądzik niemowlęcy? To same krostki czy takie suche miejsca też?
Ale właśnie piszesz ze robi cyrki przy karmieniu.... Brzuszek ja boli? Może to alergia na bmk i czas przejść na dietę eliminacyjna?
Mnie lekarka nastraszyla że może być alergia na bmk u młodej i miałam odstawić na trochę nabiał i na szczęście okazało się że nic to nie dało bo wysypka jest nadal i to "tylko" tradzik

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:33   #562
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ale ma ją cały czas? A to nie trądzik niemowlęcy? To same krostki czy takie suche miejsca też?
Ale właśnie piszesz ze robi cyrki przy karmieniu.... Brzuszek ja boli? Może to alergia na bmk i czas przejść na dietę eliminacyjna?
Mnie lekarka nastraszyla że może być alergia na bmk u młodej i miałam odstawić na trochę nabiał i na szczęście okazało się że nic to nie dało bo wysypka jest nadal i to "tylko" tradzik

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Cyrki w sensie chce jeść co chwilę i się szybko wkurza tak jakby miała za mało. No ale jak ją odstawiam to nie płacze wiec narazie jakoś ciągniemy. Może być i nabiał bo jem dużo ale też jem od samego początku...nic, będziemy próbować

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:38   #563
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Cyrki w sensie chce jeść co chwilę i się szybko wkurza tak jakby miała za mało. No ale jak ją odstawiam to nie płacze wiec narazie jakoś ciągniemy. Może być i nabiał bo jem dużo ale też jem od samego początku...nic, będziemy próbować

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Siedzę trochę na innym wątku i tam kilka dziewczyn ma właśnie stwierdzona u maluszków alergie to trochę się naczytalam już i chyba przewrazliwiona jestem Ja sobie np dnia bez jogurtu czy kawy z mlekiem nie wyobrażam i dla mnie to by dramat był jakby się potwierdziła

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:46   #564
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Hej 😉

Dawno mnie nie było ale wszystko ok młoda rośnie, teraz ma chyba skok 11tygodnia bo jest nieodkladalna. Ostatnio w 8tygodniu na szczepieniu ważyła 4800g i 61.5cm czyli urosła 10cm od porodu i podwoiła wagę 😉
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo_1566389559407.jpg (98,3 KB, 73 załadowań)
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:28   #565
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Hej

Dawno mnie nie było ale wszystko ok młoda rośnie, teraz ma chyba skok 11tygodnia bo jest nieodkladalna. Ostatnio w 8tygodniu na szczepieniu ważyła 4800g i 61.5cm czyli urosła 10cm od porodu i podwoiła wagę
Ale śliczna dziewczynka

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:45   #566
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
3Mc? Szok. Współczuję jej. Próchnica murowana

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Sama waga to nie wyznacznik. Jeszcze wzrost się liczy. Borys niby jest duży, a i tak jest szczuplejszy od Pestki. Ona to była kluska
Czemu uważasz że próchnica murowana? Przecież próchnica nie robi się od tego że ząb wyjdzie wcześniej. Nie musi być niedomineralizowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:46   #567
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Siedzę trochę na innym wątku i tam kilka dziewczyn ma właśnie stwierdzona u maluszków alergie to trochę się naczytalam już i chyba przewrazliwiona jestem Ja sobie np dnia bez jogurtu czy kawy z mlekiem nie wyobrażam i dla mnie to by dramat był jakby się potwierdziła

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Alergie na bmk z Frankiem przerabiałam. Skończyło się nutramigenem (paskudny zapach i smak) ale moje dziecko trąbiło to mleko z apetytem.
Leon pije NAN Ha póki co objawów takich jak Franek nie ma mam nadzieję że już tak zostanie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 15:26   #568
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ja tylko przemywałam solą fizjo kilka razy dziennie. A umówić miałam lekarza zaraz po powrocie, bo nie zdążyłam przed wyjazdem, ale też właśnie codziennie była ropa i to dużo Ohh współczuję zabiegu, tego się właśnie bałam. No ja chciałam go zapisać, ale do tego co chciałam to nie ma szans, bo miejsce dopiero w 2022. I teraz muszę poszukać innego jakiegoś dobrego. Dziś wracamy to od poniedziałku zabieram się za szukanie. Ja bym chciała żeby poszedł do żłobka od czerwca bądź lipca, bo ja od sierpnia wracam do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też od sierpnia do pracy, ale raczej nowej wiec 8h. Nie 7h.
Tz mu zrobi adaptacje. Weźmie urlop.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Czemu uważasz że próchnica murowana? Przecież próchnica nie robi się od tego że ząb wyjdzie wcześniej. Nie musi być niedomineralizowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inny temat. Robi się od jedzenia w nocy bez mycia zębów. A wiadomo ze nie myje się takim maluchom. Bo niby jak.
Im szybciej wychodzą zęby tym gorzej dla dziecka.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
Alergie na bmk z Frankiem przerabiałam. Skończyło się nutramigenem (paskudny zapach i smak) ale moje dziecko trąbiło to mleko z apetytem.
Leon pije NAN Ha póki co objawów takich jak Franek nie ma mam nadzieję że już tak zostanie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
U nas skończyło się jeden szczebel dalej neocate. To dopiero syf
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 16:56   #569
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ale śliczna dziewczynka

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dziękujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 21:41   #570
Ulaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

IMG_1305.jpg

Moja dziś 6200 i 60cm
Szybko nadrabia bo startowała 2400 i 48

Ślini się okropnie, aż pianę ma
Gada ze jej się buzia nie zamyka
Śmieje się tez bardzo dużo.
Fajny etap teraz te nasze dzieci maja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ulaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-12 20:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.