Mamy Marzec 2020 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-15, 08:39   #2191
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Co do ubranek zdecydowanie odradzam śpiochy, kaftaniki i rzeczy zapinane na plecach najlepsze są zwykłe bodziaki, spodenki lub półśpiochy i pajace do spania (mi bardziej odpowiadały zapinane przez środek, nie te z zapięciami schodzącymi na jedną nóżkę)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 08:45   #2192
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Co do ubranek zdecydowanie odradzam śpiochy, kaftaniki i rzeczy zapinane na plecach najlepsze są zwykłe bodziaki, spodenki lub półśpiochy i pajace do spania (mi bardziej odpowiadały zapinane przez środek, nie te z zapięciami schodzącymi na jedną nóżkę)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpisuje się
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:04   #2193
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dokładnie, powtórzę się, bo już kiedyś to pisałam, ale dopóki dziecko nie trzyma samo głowy, to wszystko wciągane przez głowę jest najtrudniejszą możliwą drogą

Najlepiej położyć malucha na rozpiętym kaftaniku, zapiąć i voila
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:14   #2194
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Zapakować jak prezencik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:50   #2195
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Zapakować jak prezencik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie tak

W ogóle to mamaginekolog ma fajne zestawy wyprawkowe, które można prać w wysokich temperaturach i z wygodnymi zapięciami. Sporo jest też używanych na olx

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2019-09-15 o 09:53
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:54   #2196
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
20+3
Można już od 18 ale podobno nie ma co się spieszyć bo im później tym lepiej widać bo jest większe




A co tak przeraża w cenach?
Ja co się da kupuje od znajomych albo używane, jedyne, co nowe to artykuły higieniczne i pokrewne: smoczki, butelki, laktator. Dlatego te już kupiłam jak były gdzieś okazje albo wyprzedaże, rozłożone na kilka miesięcy tak nie boli. No i na bieżąco będą pieluchy szły, to będzie dość drogie
Ale ogólnie mam wrażenie ze bardzo, bardzo dużo „dzieciowych” akcesoriów jest zbędne, jak weszłam kiedyś do sklepu z rzeczami dla niemowląt to się za głowę złapałam...

Ale najwiecej na razie wydałam na... Książki serio, czytam co popadnie, żeby znać różne podejścia do ciąży/ karmienia/ pielęgnacji/ wychowywania i mieć swoją opinię. Teraz właśnie męczę kurs z fizjoterapii kobiet w ciąży i książkę o języku niemowląt



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tak słyszałam, że najlepiej koło 20 tygodnia iść Też tak planowałam, ciekawe na kiedy ginekolog mi wyznaczy.
Jakie książki już przeczytałaś i polecasz/nie polecasz?
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
A nie macie jakiś bliskich znajomych z małymi dziećmi? Tego się tyle gromadzi, że ludzie się tego chętnie pozbywaja (dają/pożyczają), żeby zwolnić trochę miejsca

My dostaliśmy i daliśmy w ten sposób całe wielkie ikeowe torby
Tylko najpierw ktoś musi wyrazić chęć i zaproponować oddanie czegoś My mamy w otoczeniu rodzinę i znajomych z małymi dziećmi, ale dopóki nie zaproponowali, że nam coś oddadzą to zakładaliśmy, że wszystko kupujemy sami.

Ale miałam męczące dwa dni. Dziś mam zamiar leżeć i nic nie robić
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 10:15   #2197
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dokładnie, powtórzę się, bo już kiedyś to pisałam, ale dopóki dziecko nie trzyma samo głowy, to wszystko wciągane przez głowę jest najtrudniejszą możliwą drogą

Najlepiej położyć malucha na rozpiętym kaftaniku, zapiąć i voila
Ja nigdy nie używałam kaftaników, wydawały mi się mało praktyczne bo podciągały się albo na plecach albo na brzuchu i było gołe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 10:16   #2198
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie używałam kaftaników, wydawały mi się mało praktyczne bo podciągały się albo na plecach albo na brzuchu i było gołe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Racja, w marcu rozpinany bodziak/pajac będą sensowniejsze na pewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 10:27   #2199
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez kiperka Pokaż wiadomość
Nie chodzi tylko o rzeczy dla dziecka. Od dwóch lat jesteśmy z partnerem w trakcie urządzania mieszkania. Jakoś woleliśmy wyjazdy niż szafę.

Więc teraz trzeba trochę przyspieszyć. Koniec życia na walizkach.

A jeśli chodzi o sprzed typu wózek itp. tak jak mówisz, patrzę już na używane. Będzie choć trochę mniej bolało.

Butelki, smoczki? Jak widać jest jeszcze wiele nieznanych dla mnie rejonów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha u mnie to samo, 1800 na szybę w kuchni bo od 1,5roku była gola ściana, ponad 4k na szafę żeby kurtki i buty z pokoju dziecięcego wyrzucić i zacząć robić pokoik a nie magazyn .
Butelki, smoczki - na razie mam jedna butelkę, do karmienia piersią jak będę chciała odciągnąć i gdzieś wyjść. Zwłaszcza że mój chłopak bardzo bardzo chce chociaż raz dziennie karmić .
A jak w ogóle Wasi faceci zapatrują się na podział obowiązków przy dziecku? Rozmawiacie w ogóle o tym?
Mój się cieszy tal bardzo że sam się zobowiązał, że popołudnia to on chce spędzać z maluchem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 10:32   #2200
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Marzec 2020

Heja Mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie Przepraszam za taką przerwę ale ciężko się wbić w rozmowę a 3 tyg miałam mojego tz w Polsce i cieszyłam się chwilą Nadrobilam ostatnie 20 stron żadnych złych wiesci a to najważniejsze ! Gratuluję udanych wizyt i badań Ja nie mam szczęścia trzeci raz antybiotyk zapalenie oskrzeli Mała poszła do przedszkola aż na 4 dni i proszę ! ona i ja chore ale z nią już super a ja zdycham Po prenatalnych lekarz na nfz powiedział ze na 80 % będzie chłopak a mój prywatny nic nie powiedział 30.09 mam kolejną wizytę to będziemy podglądać Trochę się nastawiłam na synka już a któraś pisała że miał byc chłopak po usg a po badaniu wyszła dziewczynka na 100 Także okaże się Mam nadzieje być juz na bieżąco !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Co do ubranek zdecydowanie odradzam śpiochy, kaftaniki i rzeczy zapinane na plecach najlepsze są zwykłe bodziaki, spodenki lub półśpiochy i pajace do spania (mi bardziej odpowiadały zapinane przez środek, nie te z zapięciami schodzącymi na jedną nóżkę)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja pierwsze dwa miechy tylko w pajacach reszta poszła w odstawkę Jak tylko wykopie to ze strychu od razu oddam za darmo na jakiejś lokalnej grupie mam mnóstwo kaftaników i śpiochów od siostry po jej synku dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz aniołek 02.2015
25.01.2016 nasze słoneczko jest już z nami Ninka
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 11:12   #2201
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Dokładnie, powtórzę się, bo już kiedyś to pisałam, ale dopóki dziecko nie trzyma samo głowy, to wszystko wciągane przez głowę jest najtrudniejszą możliwą drogą

Najlepiej położyć malucha na rozpiętym kaftaniku, zapiąć i voila
Popieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Haha u mnie to samo, 1800 na szybę w kuchni bo od 1,5roku była gola ściana, ponad 4k na szafę żeby kurtki i buty z pokoju dziecięcego wyrzucić i zacząć robić pokoik a nie magazyn .
Butelki, smoczki - na razie mam jedna butelkę, do karmienia piersią jak będę chciała odciągnąć i gdzieś wyjść. Zwłaszcza że mój chłopak bardzo bardzo chce chociaż raz dziennie karmić .
A jak w ogóle Wasi faceci zapatrują się na podział obowiązków przy dziecku? Rozmawiacie w ogóle o tym?
Mój się cieszy tal bardzo że sam się zobowiązał, że popołudnia to on chce spędzać z maluchem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się mega cieszę bo mój mąż baaardzo angażuje się we wszystko! Synkiem opiekuje się cudownie jeszcze bardziej go kocham za to że jest takim wspaniałym tata. Usypia,nosi,przytula,ubie ra,kąpie , przebiera,kiedy potrzebuje drzemki zabiera na spacer
Niewyobrażalne szczęście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 12:42   #2202
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Butelki, smoczki - na razie mam jedna butelkę, do karmienia piersią jak będę chciała odciągnąć i gdzieś wyjść. Zwłaszcza że mój chłopak bardzo bardzo chce chociaż raz dziennie karmić .
A jak w ogóle Wasi faceci zapatrują się na podział obowiązków przy dziecku? Rozmawiacie w ogóle o tym?
Mój się cieszy tal bardzo że sam się zobowiązał, że popołudnia to on chce spędzać z maluchem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wydaje mi się, że w dużej mierze zależy to od tego jakie będzie dziecko np mój starszak był bardzo mało wymagający, w ciągu dnia ogarniam mieszkanie, sprzątanie, pranie, obiad itp, podczas drzemek nadrabiałam seriale mąż miał te same obowiązki w domu co wcześniej, po powrocie z pracy bawi się z młodym, przewija itp, od urodzenia zawsze on go kąpie. Dopóki nie zaczęłam odstawiać do usypiania musiałam być ja (tzn mój cyc ), jeśli zdarzyła się jakaś pobudka w nocy tylko cyc dalej usypiał, butelka nie wchodziła w grę w nocy. Poza tym ja nie chciałam za często dawać butli z moim mlekiem, tylko gdy gdzieś wychodziłam, a po pół roku woleliśmy dawać normalny posiłek niż butlę.
Pewnie gdyby dziecko było nieodkładalne cala robota w domu czekałaby na męża
A co do butelek i smoczków, nigdy nie kupowałam bo dostaliśmy na szkole rodzenia i warsztatach, mieliśmy chyba dwie butelki i jednego smoczka, którego dawałam tylko gdy nie mogłam odłożyć młodego do łóżeczka i od razu zabierałam. Jakoś bronię się jak tylko mogę przed podaniem smoka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 14:29   #2203
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Mamy Marzec 2020

U nas, jak już kiedyś pisałam, był nieodkladalny i bezsmoczkowy, Tż zasuwał i zasuwa bardzo dużo przy synku i bardzo się kochają ale zeby nie było tylko różowo, to widziałam, ze miał na początku trudności, zeby nawiązać z synem jakaś głębsza wiez i potrzebował na to czasu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

I tak, jak wspomniała Karska, polecam chodzenie na różne warsztaty typu bezpieczny maluch - poza duża dawka wiedzy typu pierwsza pomoc dla noworodka, dają dużo fantów typu butelki, kosmetyki, można wygrać naprawdę cenne nagrody itd.

https://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2019-09-15 o 14:31
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 15:27   #2204
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Haha u mnie to samo, 1800 na szybę w kuchni bo od 1,5roku była gola ściana, ponad 4k na szafę żeby kurtki i buty z pokoju dziecięcego wyrzucić i zacząć robić pokoik a nie magazyn .
Butelki, smoczki - na razie mam jedna butelkę, do karmienia piersią jak będę chciała odciągnąć i gdzieś wyjść. Zwłaszcza że mój chłopak bardzo bardzo chce chociaż raz dziennie karmić .
A jak w ogóle Wasi faceci zapatrują się na podział obowiązków przy dziecku? Rozmawiacie w ogóle o tym?
Mój się cieszy tal bardzo że sam się zobowiązał, że popołudnia to on chce spędzać z maluchem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rozmawiamy Mój mąż chętnie przygarnąłby trochę tacierzyńskiego żeby pobyć z dzieckiem. Tak ogólnie to on w pracy ma kontakt z dziećmi i w związku z tym ma większą wiedzę ode mnie i zakładam, że lepiej się zajmie dzieckiem niż ja, przynajmniej na początku
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
U nas, jak już kiedyś pisałam, był nieodkladalny i bezsmoczkowy, Tż zasuwał i zasuwa bardzo dużo przy synku i bardzo się kochają ale zeby nie było tylko różowo, to widziałam, ze miał na początku trudności, zeby nawiązać z synem jakaś głębsza wiez i potrzebował na to czasu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

I tak, jak wspomniała Karska, polecam chodzenie na różne warsztaty typu bezpieczny maluch - poza duża dawka wiedzy typu pierwsza pomoc dla noworodka, dają dużo fantów typu butelki, kosmetyki, można wygrać naprawdę cenne nagrody itd.

https://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A znacie może warsztaty (czy istnieją), gdzie omawiane jest samo podejście do noworodka i małego dziecka pod kątem pielęgnacji, poprawnego noszenia i ogólnie takich "dobrych rad" na początek? Bez pierwszej pomocy i bezpiecznego przewożenia?

Dziewczyny, które nigdy nie miały żadnego szkolenia z pierwszej pomocy dzieciom - wybierzcie się na takie warsztaty lub inne szkolenie, posiadanie takiej wiedzy jest bardzo ważne
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:22   #2205
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry
Kto jutro wizytuje ?
U mnie prenatalne
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:40   #2206
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Szkoda ze te warsztaty już byly u mnie w mieście jak jeszcze w ciąży nie bylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:40   #2207
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Rozmawiamy Mój mąż chętnie przygarnąłby trochę tacierzyńskiego żeby pobyć z dzieckiem. Tak ogólnie to on w pracy ma kontakt z dziećmi i w związku z tym ma większą wiedzę ode mnie i zakładam, że lepiej się zajmie dzieckiem niż ja, przynajmniej na początku





A znacie może warsztaty (czy istnieją), gdzie omawiane jest samo podejście do noworodka i małego dziecka pod kątem pielęgnacji, poprawnego noszenia i ogólnie takich "dobrych rad" na początek? Bez pierwszej pomocy i bezpiecznego przewożenia?



Dziewczyny, które nigdy nie miały żadnego szkolenia z pierwszej pomocy dzieciom - wybierzcie się na takie warsztaty lub inne szkolenie, posiadanie takiej wiedzy jest bardzo ważne
Może warsztaty „Mamo to ja”?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Szkoda ze te warsztaty już byly u mnie w mieście jak jeszcze w ciąży nie bylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powodzenia!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:46   #2208
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kto jutro wizytuje ?
U mnie prenatalne
Powodzenia jutro! ja następną wizytę mam dopiero 7 października


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:49   #2209
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam jutro wizytę, ale na NFZ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 19:39   #2210
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kto jutro wizytuje ?
U mnie prenatalne
Powodzenia! U mnie prenatalne w wtorek.
Daj znać jak było

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:34   #2211
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy Marzec 2020

Chouette szkoła rodzenia albo lokalnie organizowane warsztaty przez doule, położne, fizjoterapeutów, doradców noszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:42   #2212
fiolek_31
Raczkowanie
 
Avatar fiolek_31
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 307
Dot.: Mamy Marzec 2020

Powodzenia na jutrzejszych wizytach
Ja we wtorek odbieram wyniki testu papa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fiolek_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 06:08   #2213
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry . Mam nadzieję, że miałyście udany weekend. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, będzie dobrze . I troszkę zazdroszczę, bo ja jeszcze muszę czekać na swoją półtorej tygodnia. Dziewczyny, w ogóle biorę 2x2 magnez i to forte, więc to raczej już końska dawka. Dziś taki skurcz mnie w nocy złapał w łydkę, że myślałam, że się popłacze . Nie wiem czy nie zacząć brać go więcej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 06:52   #2214
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Dzień dobry . Mam nadzieję, że miałyście udany weekend. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, będzie dobrze . I troszkę zazdroszczę, bo ja jeszcze muszę czekać na swoją półtorej tygodnia. Dziewczyny, w ogóle biorę 2x2 magnez i to forte, więc to raczej już końska dawka. Dziś taki skurcz mnie w nocy złapał w łydkę, że myślałam, że się popłacze . Nie wiem czy nie zacząć brać go więcej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Ja w pierwszej ciazy bralam nawet do 6tabletek bo mialam strasznie twardy brzuch. Pod koniec ciazy lapaly mnie skurcze lydki lekarz przepisala potas i przeszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 06:53   #2215
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry. Kciuki za dzisiejsze wizyty!


Lilith94- ja bym pytała lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 07:45   #2216
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciazy bralam nawet do 6tabletek bo mialam strasznie twardy brzuch. Pod koniec ciazy lapaly mnie skurcze lydki lekarz przepisala potas i przeszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idę do Endo 1 października i mam właśnie zrobić potas z krwi. Zobaczę co wyjdzie. Mam nadzieję, że już nie będę miała takich pobudek w nocy

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 07:47   #2217
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

My z mężem tak ogólnie rozmawiamy co trzeba będzie robić jak się dziecko pojawi. Jak zeszło na to żeby czasami został sam z dzieckiem jakbym chciała gdzieś wyjść to pozytywnie nastawiony na to. A podział obowiązków wyjdzie w praniu ale mąż w obowiązkach domowych dobrze się sprawuje mamy pewien podział ale zawsze jak go dodatkowo o coś poproszę to nigdy problemów nie robi z małymi dziećmi ma super kontakt także wydaje mi się że będzie bardzo dobrym tatą, który bez problemu zajmie się dzieckiem
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:11   #2218
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Też na razie jestem pozytywnie nastawiona. Zawsze rozmawialiśmy jak obserwowałam innych ojców co mi się podoba a czego nie zaakceptuję, np. że tylko matka urobiona po pachy, tylko ona na wizytach czy w domu lata za dzieckiem itd. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, np. nie wiem kto będzie z nas kąpał czy tylko jedno, czy na zmianę itp. A o wyjścia się nie martwię, każde będzie miało prawo do wychodnego, to już ustalone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 09:53   #2219
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
A o wyjścia się nie martwię, każde będzie miało prawo do wychodnego, to już ustalone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o ile dziecko pozwoli
My w sumie zawsze razem wychodzimy, sami zdarza się średnio raz na pół roku (mam na myśli wieczorne wyjścia, nie kawę z koleżanką), ale nawet jak młody zostawał z teściową i obudził się w nocy to musiałam przyjechać, dać cyca i wracałam zmieniło się to jak stopniowo odstawiłam kp



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:20   #2220
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy Marzec 2020

U nas minęło trochę czasu nim ogarnelismy nową sytuacje ale generalnie maz mnie odciaza jak tylko moze chociaz sam sporo pracuje. Jak jest rano w domu to zabiera młodego zebym mogla chwilę pospać no i jednym z niewielu plusow tego ze dziećmi jest na mm bylo to ze zazwyczaj to on wstawl w nocy i robil mleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.