Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-30, 21:31   #3241
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, miałyście może problem z wysypem na dekolcie po operacji? Zaraz po op. pojawiło mi się parę krostek i mam wrażenie, że tylko ich przybywa :/ wcześniej nigdy nie miałam tego problemu. Mówiłam o tym doktorowi, ale powiedział że może paciorkowiec (??) dostał się w czasie operacji i że to przejdzie
Tak, ja miałam mega wysypkę na dekolcie. Kupiłam sobie w rossmannie gąbkę do lekkiego pillingu i codziennie lekko nią szorowałam mydłem z morza martwego. Potem się przerzuciłam na żel pod prysznic od Chodakowskiej, większość składników ma naturalnych i bardzo dobrze się sprawdził na mojej skórze Potem znalazłam jeszcze lepszą gąbkę, taką czarną, z węglem, antybakteryjną i w połączeniu z tym żelem chyba uzyskałam najlepszy efekt.

Ale żeby paciorkowiec? Przecież on daje zupełnie inne objawy, np gorączkę, a ja w ogóle nie gorączkowałam od 2 lat, nawet przeziębiona nie byłam.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-09-30 o 21:32
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 07:44   #3242
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

No właśnie też jak usłyszałam, że to paciorkowiec to szok i przerażenie w oczach, a profesor spokojnie spokojnie ;p nie wiem może są różne formy...
To chyba też zacznę peelingować, może coś się ruszy a ile Ci się ta wysypka utrzymywała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 09:46   #3243
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=pati3112;87213042]Jak samopoczucie po konsultacji? Zdecydowałaś się na tą operację? Przepraszam,że tak namoncilam Ci w głowie, ale po to tu też jesteśmy, ja akurat jestem zielona w temacie projekcji, profilu itd, ale tu na forum są na prawdę dziewczyny z ogromną wiedzą ,ja akurat jestem przypadkiem który może Ci pomóc w nie popełnieniu tego błędu co ja.

po konsulatcji sprawa wyglada tak, ze u mnie najlepsze byloby podniesienie piersi nie duzo ale jednak no i implant pod gruczol max chcialam 260, ale to lekarz podejmie decyzje w trakcie. blizne bede miala jesli dobrze pojdzie tylko wokol brodawki ale istnieje mozliwosc ze zrobi linie pionowa. mowi zebym sie nie bala ze opadna. mierzyl mnie badal i mowil ze owszem stosuje metode pod miesien i ze w wielu przypadkach jest ona najlepszym wyjscie, ale ze u mnie naturalnie bedzie wygladalo wlasnie to. aha no i podniesienie i implant w trakcie jednej operacji. ceny nie podniosl w gore. to chyba ja przy pierwszej konsultacji zapomnialam o tym ze proponowal podniesienie. tak to wyglada.

Edytowane przez Mamadwojki86
Czas edycji: 2019-10-01 o 09:48
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 10:56   #3244
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
To chyba też zacznę peelingować, może coś się ruszy a ile Ci się ta wysypka utrzymywała?
No trochę się utrzymywała, coś koło miesiąca, albo dłużej.

Boże, jak mi się sylwetka zmieniła przez te cycki Wrzuciłam swój całokształt do galerii.
Za miesiąc po poprawce, to już w ogóle będę szczęśliwa
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-10-01 o 11:10
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 11:10   #3245
maniurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Loughborough
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny ,

Te juz z piersiami ktore powiekszaly kawal czasu temu. Macie jakies objawy dziwne czy mniej dziwne albo odnotowalyscie jakies pogorszenie stanu zdrowia ?!

Jestem mc przed op a przypadkiem wpadlam na strone o skutkach ubocznych implantow - chyba nie powinnam tego czytac .
Mam takie metlik w glowie a juz wszytsko oplacone i sama nie wiem. szukam jakis informacji bardziej z pierwszej reki. Tu watek o powiekszaniu jest ogromny wiec moze czegos tu sie dowiem.

Zaczynam czytac o tluszczu moze jest tu ktos po takim powiekszaniu i moze zdac relacje czy warto .
Dziekuje pieknie za wiesci kazde
maniurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 11:38   #3246
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez maniurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,

Te juz z piersiami ktore powiekszaly kawal czasu temu. Macie jakies objawy dziwne czy mniej dziwne albo odnotowalyscie jakies pogorszenie stanu zdrowia ?!

Jestem mc przed op a przypadkiem wpadlam na strone o skutkach ubocznych implantow - chyba nie powinnam tego czytac .
Myślę, że nie ma co zaprzątać sobie tym głowy. Spójrz chociażby na zawodniczki bikini fitness - większość ma implanty, a cieszą się dobrym zdrowiem. Zresztą przy takiej formie muszą być w świetnej kondycji zdrowotnej, bo inaczej nie byłyby w stanie uzyskać takich sylwetek. A jakoś robią sobie te cycki
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 11:57   #3247
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
...blizne bede miala jesli dobrze pojdzie tylko wokol brodawki...
Nie chcę mieszać Ci w głowie, ale ja bym się na cięcie wokół sutka nie zgodziła. Bardzo chciałam aby cycki nadal sprawiały mi tyle samo przyjemności co dawniej, bym się bardzo bała powikłania w postaci zaburzeń czucia w sutkach.





Cytat:
Napisane przez maniurka Pokaż wiadomość
Jestem mc przed op a przypadkiem wpadlam na strone o skutkach ubocznych implantow - chyba nie powinnam tego czytac .
Stanowczo nie powinnaś czytać, ja po podobnej lekturze zaczynałam mieć wątpliwości czy nie zgodziłam się na zbyt małe implanty. Statystycznie częściej piszą osoby u których coś poszło nie tak. Oczywiście ryzyko powikłań istnieje i trzeba o tym pamiętać, ale to nie są tak ogromne liczby, jak by się wydawało po wpisach na niektórych forach.


Cytat:
Napisane przez maniurka Pokaż wiadomość
Zaczynam czytac o tluszczu moze jest tu ktos po takim powiekszaniu i moze zdac relacje czy warto .
Dziekuje pieknie za wiesci kazde
Odradzam. Znaczy myślałam o tym, ale po konsultacji zdecydowałam o implantach. Potrzeba dużo tłuszczu, ten może się nie przyjąć, ale najważniejsze, to może dawać "dziwny" obraz w badaniach kontrolnych, lekarz może stwierdzić, że zmianę należy usunąć i zamiast większych cycków zrobią się mniejsze (informacja od mojego chirurga plastycznego, a zarazem chirurga onkologa).
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 12:03   #3248
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
ja bym się na cięcie wokół sutka nie zgodziła. Bardzo chciałam aby cycki nadal sprawiały mi tyle samo przyjemności co dawniej, bym się bardzo bała powikłania w postaci zaburzeń czucia w sutkach.
To nie ma nic do rzeczy. Ja mam cięcie w fałdzie podpiersiowym, a czucie mam zaburzone, za to Nadzieja ma wokół sutka, a wrażliwość wróciła w 100% o ile dobrze pamiętam.
Podobno nawet rok się włókna nerwowe odbudowują, więc mam nadzieję, że to czucie u mnie się jeszcze poprawi.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 12:55   #3249
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

[QUOTE=Mamadwojki86;872146 45]
Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Jak samopoczucie po konsultacji? Zdecydowałaś się na tą operację? Przepraszam,że tak namoncilam Ci w głowie, ale po to tu też jesteśmy, ja akurat jestem zielona w temacie projekcji, profilu itd, ale tu na forum są na prawdę dziewczyny z ogromną wiedzą ,ja akurat jestem przypadkiem który może Ci pomóc w nie popełnieniu tego błędu co ja.

po konsulatcji sprawa wyglada tak, ze u mnie najlepsze byloby podniesienie piersi nie duzo ale jednak no i implant pod gruczol max chcialam 260, ale to lekarz podejmie decyzje w trakcie. blizne bede miala jesli dobrze pojdzie tylko wokol brodawki ale istnieje mozliwosc ze zrobi linie pionowa. mowi zebym sie nie bala ze opadna. mierzyl mnie badal i mowil ze owszem stosuje metode pod miesien i ze w wielu przypadkach jest ona najlepszym wyjscie, ale ze u mnie naturalnie bedzie wygladalo wlasnie to. aha no i podniesienie i implant w trakcie jednej operacji. ceny nie podniosl w gore. to chyba ja przy pierwszej konsultacji zapomnialam o tym ze proponowal podniesienie. tak to wyglada.
Matko będzie Ci robił podniesienie i tak wsadził implant pod gruczoł! Po co skoro już piersi będą podniesione to po co pod gruczoł, mi lekarz proponował podniesienie i implant ale pod mięsień i koszt był większy owszem, ale się nie zdecydowałam głupia byłam, to za kilka lat znowu Cię czeka operacja szkoda, a mogę wiedzieć jaki koszt masz całej operacji?
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 16:42   #3250
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
To nie ma nic do rzeczy. Ja mam cięcie w fałdzie podpiersiowym, a czucie mam zaburzone, za to Nadzieja ma wokół sutka, a wrażliwość wróciła w 100% o ile dobrze pamiętam.
Podobno nawet rok się włókna nerwowe odbudowują, więc mam nadzieję, że to czucie u mnie się jeszcze poprawi.
Ja też mam cięcie wkoło otoczki i z czuciem wszytko ok, tylko, że implanty pod gruczoł myślę,że to kwestia indywidualna, każda z nas ma inne predyspozycje.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
No właśnie też jak usłyszałam, że to paciorkowiec to szok i przerażenie w oczach, a profesor spokojnie spokojnie ;p nie wiem może są różne formy...
To chyba też zacznę peelingować, może coś się ruszy a ile Ci się ta wysypka utrzymywała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serena trzymam kciuki żeby wysypka zniknęła i żebyś w pełni mogła się cieszyć swoimi nowymi zelkami 😘

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
No trochę się utrzymywała, coś koło miesiąca, albo dłużej.

Boże, jak mi się sylwetka zmieniła przez te cycki Wrzuciłam swój całokształt do galerii.
Za miesiąc po poprawce, to już w ogóle będę szczęśliwa
Nemi ale masz piękne piersi 👌sztos i obłęd

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Serena ,Asiulkaa ,Zochawks wysłałam Wam również prośbę o zaprzyjaźnienie, przyjmiecie? Będzie mi miło popatrzeć na Wasze piękne biusta
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 19:41   #3251
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
To nie ma nic do rzeczy. Ja mam cięcie w fałdzie podpiersiowym, a czucie mam zaburzone, za to Nadzieja ma wokół sutka, a wrażliwość wróciła w 100% o ile dobrze pamiętam.
Podobno nawet rok się włókna nerwowe odbudowują, więc mam nadzieję, że to czucie u mnie się jeszcze poprawi.
Raczej trochę ma, bo jednak przy sutku większe ryzyko uszkodzenia nerwów idących do sutków.
W jaki sposób masz zaburzone? Mi po pierwszej dobie czucie w sutkach się zmniejszyło, ale po kilku dniach wróciło, za to pojawiła się bolesność skóry na tym obszarze gdzie mam gruczoł, w prawej prawie zeszło, ale lewa dokucza.
Czasem nawet dłużej niż rok, na palcu mam kawałek skóry który sobie odcięłam nożem i "dokleiłam", przyjął się, ale czucie zaczęło dopiero po 2-3 latach wracać.



Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Serena ,Asiulkaa ,Zochawks wysłałam Wam również prośbę o zaprzyjaźnienie, przyjmiecie? Będzie mi miło popatrzeć na Wasze piękne biusta
Ale ja żadnych foci nie wrzucałam, może powinnam
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 21:38   #3252
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Nemi ale masz piękne piersi ��sztos i obłęd
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
W jaki sposób masz zaburzone?
No po prostu w ogóle czucia w sutkach nie miałam i to bardzo długo, chyba jakieś 4-5 miesięcy. Za to bolały, ale to podobno normalne.
Dopiero później skapnęłam się, że już coś zaczyna do nich docierać i z miesiąca na miesiąc pomalutku się to czucie poprawia. Zobaczymy.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 09:33   #3253
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Serena ,Asiulkaa ,Zochawks wysłałam Wam również prośbę o zaprzyjaźnienie, przyjmiecie? Będzie mi miło popatrzeć na Wasze piękne biusta
Zaproszenie oczywiście przyjmuję, ale ja też nie dodawałam jeszcze żadnych zdjęć szczerze mówiąc, to moja wyjściówka była tak tragiczna, że się wstydzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 21:03   #3254
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Zaproszenie oczywiście przyjmuję, ale ja też nie dodawałam jeszcze żadnych zdjęć szczerze mówiąc, to moja wyjściówka była tak tragiczna, że się wstydzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serena taki się człowiek rodzi, i chciałoby się napisać ,że matki natury nie oszukamy, a Tu zonk dobrze, że możemy zmienić w sobie coś czego nie akceptujemy teraz na pewno będziesz się cieszyć swoimi nowymi zelkami i żyć pełną piersią proszę o zdjęcia żelek
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 10:19   #3255
Patrycja_9
Przyczajenie
 
Avatar Patrycja_9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Witaj! Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do kliniki, w której robiłam. Jak kiedyś będę zmieniać implant, to na pewno też tam
Jaki implant zaproponował Ci A.D.?
Daj znać jak będziesz po drugiej konsultacji.
Hej dziewczyny
rzadko tu zaglądałam aby się za bardzo nie nakręcać , ale czasem czytałam co się u Was dzieje. W marcu ustaliłam termin operacji na 7 października i właśnie ten termin nadszedł ...zostały 4 dni
Jestem totalnie podekscytowana, choć malutka panika zaczyna się pojawiać ...trzymajcie kciuki aby wszystko poszło dobrze
Nemi89 powodzenia na poprawce, trzymam kciuki
__________________
Op: M.K. Poznań 07.10.2019 Motiva Ergonomix 450cc Full
Patrycja_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 10:54   #3256
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
rzadko tu zaglądałam aby się za bardzo nie nakręcać , ale czasem czytałam co się u Was dzieje. W marcu ustaliłam termin operacji na 7 października i właśnie ten termin nadszedł ...zostały 4 dni
Jestem totalnie podekscytowana, choć malutka panika zaczyna się pojawiać ...trzymajcie kciuki aby wszystko poszło dobrze
Nemi89 powodzenia na poprawce, trzymam kciuki
Dziękuję

O, czyli robisz tam gdzie ja Wszystko pójdzie jak z płatka, nie martw się
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:01   #3257
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
rzadko tu zaglądałam aby się za bardzo nie nakręcać , ale czasem czytałam co się u Was dzieje. W marcu ustaliłam termin operacji na 7 października i właśnie ten termin nadszedł ...zostały 4 dni
Jestem totalnie podekscytowana, choć malutka panika zaczyna się pojawiać ...trzymajcie kciuki aby wszystko poszło dobrze
Nemi89 powodzenia na poprawce, trzymam kciuki
Trzymam kciuki moja immieniczko jeszcze kilka dni i będziesz miała swoje żelki,, napisz jak wrażenia
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:16   #3258
Patrycja_9
Przyczajenie
 
Avatar Patrycja_9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Dziękuję

O, czyli robisz tam gdzie ja Wszystko pójdzie jak z płatka, nie martw się

Tak, u naszego doktora muszkietera ...i dziękuję za dodanie otuchy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki moja immieniczko jeszcze kilka dni i będziesz miała swoje żelki,, napisz jak wrażenia

Dziękuję imienniczko Dam znać w jakim jestem stanie "po" ...już nie mogę się doczekać
__________________
Op: M.K. Poznań 07.10.2019 Motiva Ergonomix 450cc Full

Edytowane przez Patrycja_9
Czas edycji: 2019-10-03 o 14:11
Patrycja_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 00:26   #3259
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość

Tak, u naszego doktora muszkietera ...i dziękuję za dodanie otuchy


Dam znać w jakim jestem stanie "po" ...już nie mogę się doczekać
Czekamy na relację
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 14:55   #3260
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ale tu spokój czyżby wszystkie cycolinki zrobione z brakiem czasu
Patryniu jak się czujesz z nowym biustem?
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 07:21   #3261
Patrycja_9
Przyczajenie
 
Avatar Patrycja_9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Czekamy na relację
Hej dziewczyny
No to ja już jestem drugą dobę po i poza tym, że odczuwam dyskomfort (raczej nie nazwałabym tego bólem) czuję się doskonale Jednak asekuracyjnie biorę przypisany przez doktora dwa razy dziennie Nimesil

W poniedziałek w klinice byłam o 8 rano a pod nóż pojechałam ok 10 ...byłam 2 tego dnia. Wszystko szło bardzo sprawnie. Po przybyciu od razu kąpiel, później rozmowa z anestezjologiem oraz cały czas była przy nas pielęgniarka która wszystko nam tłumaczyła i cierpliwie odpowiadała nawet na nasze najgłupsze pytania. Pierwszy raz na nogach byłam ok 14 (pielęgniarka kazała nam co jakiś czas wstawać i troszkę chodzić). Opieka w klinice (oraz jedzenie) bardzo ok, w sumie nazwałabym to taką domową atmosferą W pokoju byłyśmy we trzy. Wszystkie obudziłyśmy się w specjalnych stanikach które zostały jeszcze mocno zabandażowane ...tak mamy chodzić 7 dni, po nich kontrola oraz zdjęcie bandaży i pierwszy raz zobaczę moje nowe żelki Przez pięć dni same w domu mamy też sobie robić raz dziennie zastrzyki przeciwzakrzepowe. Ogólnie spodziewałam się, że będę w gorszym stanie. Mąż wziął dwa tygodnie urlopu aby się mną opiekować, więc ogarnia wszystko w domu a ja sobie leżę lub siedzę i nadrabiam seriale cierpliwie czekając aż ten tydzień minie W końcu to zrobiłam i czuję się totalnie szczęśliwa

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Ale tu spokój czyżby wszystkie cycolinki zrobione z brakiem czasu
Patryniu jak się czujesz z nowym biustem?
Czuję się cudownie i totalnie szczęśliwa ...zobaczę je dopiero za tydzień po zdjęciu bandaży, ale wszystko jest ok i boli zdecydowanie mniej niż się spodziewałam
__________________
Op: M.K. Poznań 07.10.2019 Motiva Ergonomix 450cc Full
Patrycja_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 07:55   #3262
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
...a ja sobie leżę lub siedzę i nadrabiam seriale cierpliwie czekając aż ten tydzień minie W końcu to zrobiłam i czuję się totalnie szczęśliwa
Bierzesz lek przeciwzakrzepowy, ale i tak bym zalecała choć jeden odcinek serialu zamienić na spacer
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 08:04   #3263
Patrycja_9
Przyczajenie
 
Avatar Patrycja_9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzięki za radę, po prostu zapomniałam o tym napisać, oczywiście też dreptam, w końcu nóg operowanych nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Op: M.K. Poznań 07.10.2019 Motiva Ergonomix 450cc Full
Patrycja_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 08:45   #3264
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, po prostu zapomniałam o tym napisać, oczywiście też dreptam, w końcu nóg operowanych nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo dobrze , bo to naprawdę bardzo ważna sprawa, nawet jeśli to by była operacja nóg
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 10:34   #3265
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
To nie ma nic do rzeczy. Ja mam cięcie w fałdzie podpiersiowym, a czucie mam zaburzone, za to Nadzieja ma wokół sutka, a wrażliwość wróciła w 100% o ile dobrze pamiętam.
Podobno nawet rok się włókna nerwowe odbudowują, więc mam nadzieję, że to czucie u mnie się jeszcze poprawi.
Zgadza się, mam cięcie wokół sutka i z czuciem wszystko wporzadku powiedziałabym nawet, że są bardziej czułe, co oczywiście przydaje się w łóżku
Generalnie jestem zadowolona bardzo

Serena, też miałam taką wysypke. Zaczęło się od suchej skóry, a później wysypka.. Smarowalam klate balsamem dziecięcym z hipp i w końcu minęło ;-)

Dzień dobry tak wgl


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 14:48   #3266
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
No to ja już jestem drugą dobę po i poza tym, że odczuwam dyskomfort (raczej nie nazwałabym tego bólem) czuję się doskonale Jednak asekuracyjnie biorę przypisany przez doktora dwa razy dziennie Nimesil

W poniedziałek w klinice byłam o 8 rano a pod nóż pojechałam ok 10 ...byłam 2 tego dnia. Wszystko szło bardzo sprawnie. Po przybyciu od razu kąpiel, później rozmowa z anestezjologiem oraz cały czas była przy nas pielęgniarka która wszystko nam tłumaczyła i cierpliwie odpowiadała nawet na nasze najgłupsze pytania. Pierwszy raz na nogach byłam ok 14 (pielęgniarka kazała nam co jakiś czas wstawać i troszkę chodzić). Opieka w klinice (oraz jedzenie) bardzo ok, w sumie nazwałabym to taką domową atmosferą W pokoju byłyśmy we trzy. Wszystkie obudziłyśmy się w specjalnych stanikach które zostały jeszcze mocno zabandażowane ...tak mamy chodzić 7 dni, po nich kontrola oraz zdjęcie bandaży i pierwszy raz zobaczę moje nowe żelki Przez pięć dni same w domu mamy też sobie robić raz dziennie zastrzyki przeciwzakrzepowe. Ogólnie spodziewałam się, że będę w gorszym stanie. Mąż wziął dwa tygodnie urlopu aby się mną opiekować, więc ogarnia wszystko w domu a ja sobie leżę lub siedzę i nadrabiam seriale cierpliwie czekając aż ten tydzień minie W końcu to zrobiłam i czuję się totalnie szczęśliwa
Super, że już po i że tak dobrze to znosisz Ja miałam wszystko tak samo jak opisałaś, identycznie Zastrzyki robił mi mój facet, sama bym chyba ich nie zrobiła No i 2 dni było spoko, a od trzeciej doby zaczęło się bólowe piekło i trwało do tygodnia, ale to już bardzo indywidualne.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 14:59   #3267
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Bierzesz lek przeciwzakrzepowy, ale i tak bym zalecała choć jeden odcinek serialu zamienić na spacer
Twarda sztuka z Ciebie Gratulacje!
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:24   #3268
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Zastrzyki robił mi mój facet, sama bym chyba ich nie zrobiła
Zrobiłabyś , nie miałam wyjścia, to robiłam, ale przyznaję, że to nieprzyjemne tak sobie wbijać igłę, jak ktoś robił, to było przyjemniej.


Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
Twarda sztuka z Ciebie Gratulacje!
Bez przesady, ja akurat nawet całkiem sporo chodziłam, w czasie rekonwalescencji, ale przy cyckach to żaden problem, ciężko to było, jak miałam operację na palcu stopy i z wystającym drutem o kulach chodziłam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:38   #3269
Patrycja_9
Przyczajenie
 
Avatar Patrycja_9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Super, że już po i że tak dobrze to znosisz Ja miałam wszystko tak samo jak opisałaś, identycznie Zastrzyki robił mi mój facet, sama bym chyba ich nie zrobiła No i 2 dni było spoko, a od trzeciej doby zaczęło się bólowe piekło i trwało do tygodnia, ale to już bardzo indywidualne.
No nieprzyjemne są, ale daję radę Mi właśnie mija druga doba i mam nadzieję, że jutro będzie tak samo dobrze jak dziś a nie nagły atak bólu

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Bez przesady, ja akurat nawet całkiem sporo chodziłam, w czasie rekonwalescencji, ale przy cyckach to żaden problem, ciężko to było, jak miałam operację na palcu stopy i z wystającym drutem o kulach chodziłam.[/QUOTE]
Nieźle Ja robię sobie trzy razy w ciągu doby 0,5h spacerki
Z tym jest ok, tylko strasznie brzuch mi wzdęło
__________________
Op: M.K. Poznań 07.10.2019 Motiva Ergonomix 450cc Full
Patrycja_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-14, 02:51   #3270
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Patrycja_9 Pokaż wiadomość
Mi właśnie mija druga doba i mam nadzieję, że jutro będzie tak samo dobrze jak dziś a nie nagły atak bólu
Dzisiaj jedziesz na zdjęcie bandaża Jak minął Ci ten tydzień? Jak ból? Daj znać jak podoba Ci się efekt wizualny, gdy już będziesz po
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.