Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 19:16   #3061
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale we floatingu nie utrzymujesz się na wodzie, bo umiesz pływać. Tylko dlatego, że jest ona mega zasolona. Jak w morzu martwym. Sama się unosisz.
Aha, to spoko Nie wiedziałam, nie słyszałam nigdy wcześniej o tym.


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:16   #3062
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ja nie umiem pływać, więc bym się pewnie nawet nie położyła tak na plecach. Wygląda czadersko. To światło, wow.
Właśnie cała zabawa polega na tym, że się unosisz w tej wodzie, normalnie leżysz, głowę kładziesz i leżysz Jest tak słona, że Cię wypycha.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A głęboko jest w tej kapsule? Ona jest duża czy ciasna jak trumna?
Nie jest głęboko, może do wysokości kolan maksymalnie, albo połowy łydek. Wchodzisz do tej kapsuły, do tej wody, kładziesz się i zamykasz sobie tę kapsułę, tam są regulacje jak bardzo może być zamknięta, a może być też chyba otwarta.
Jak ją zamykasz to światło w niej gaśnie, są tylko takie refleksy i muzyczka taka relaksacyjna, którą można wyłączyć.

Ja mam jakiś 167 cm wzrostu i na długość była dla mnie w porządku, ale rąk nie wyprostujesz. Natomiast leżą sobie swobodnie na tej wodzie, możesz nimi ruszać na boki, nie jest ciasno.

A w tym pomieszczeniu z kapsułą jest też łazienka, żeby się później z tej wody umyć, kosmetyki, u mnie były też waciki do demakijażu, ręczniki, pełen serwis, żeby się poczuć naprawdę komfortowo.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-10-28 o 19:19
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:16   #3063
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Czy widziałyście gdzieś w sklepie Kinley Tonic Biotter ROSE?
Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
U mnie jest w osiedlowym Lewiatanie. Wiem, że wyposażenie takich sklepów zależy tylko od właściciela, ale może u Ciebie też będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie dzisiaj zwróciłam uwagę, że w moim Lewiatanie też jest.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:19   #3064
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Właśnie cała zabawa polega na tym, że się unosisz w tej wodzie, normalnie leżysz, głowę kładziesz i leżysz Jest tak słona, że Cię wypycha.







Nie jest głęboko, może do wysokości kolan maksymalnie, albo połowy łydek. Wchodzisz do tej kapsuły, do tej wody, kładziesz się i zamykasz sobie tę kapsułę, tam są regulacje jak bardzo może być zamknięta, a może być też chyba otwarta.

Jak ją zamykasz to światło w niej gaśnie, są tylko takie refleksy i muzyczka taka relaksacyjna, którą można wyłączyć.



Ja mam jakiś 167 cm wzrostu i na długość była dla mnie w porządku, ale rąk nie wyprostujesz. Natomiast leżą sobie swobodnie na tej wodzie, nie jest ciasno.
A czy ktoś "czuwa" przy Tobie? Jest się samym w pomieszczeniu? Ile to trwa? Jak się steruje tą kapsułą?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:20   #3065
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Aha, to spoko Nie wiedziałam, nie słyszałam nigdy wcześniej o tym.


Wysłane z iPhone'a
Ja też nie umiem pływać. W ogóle. A z kapsuły marzę, żeby skorzystać bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co to znaczy unosić się na wodzie. Bo jak leżysz na materacu, to czujesz, że leżysz, nie? A na wodzie? Czytałam, że od razu się tak tego efektu nie uzyskuje. Trzeba którejś tam sesji - drugiej, czy trzeciej by w pełni z tego skorzystać. Może na początku organizm dziwnie się czuje i nie ogarnia tego
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:21   #3066
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87284610]Miałam tak koło 2-3 miesięcy, potem czułam tylko delikatną tkliwość piersi, a następnie został tylko większy rozmiar (obrzmienie), już bez bólu i wrażliwości, z tym, że odstawiłam tabletki to oczywiście biust wrócił do swojej dawnej wielkości [/QUOTE]Kurde nie strasz bo zamierzam odstawić po paru latach A powiedz jak zostawiłaś tabsy jakie miałaś dolegliwości? Długo się organizm przyzwyczajal?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:22   #3067
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A czy ktoś "czuwa" przy Tobie? Jest się samym w pomieszczeniu? Ile to trwa? Jak się steruje tą kapsułą?


Wysłane z iPhone'a
Raczej nie. Przecież masz się odciąć, odlecieć. Sterowanie jest na pewno bardzo proste. I nikt przy Tobie nie czuwa chyba. Chociaż klient nasz pan - jak ktoś ma takie życzenie, to chyba coś wymyślą? Ale na pewno jest jakiś przycisk alarmowy, jakby się coś działo. Niech się wypowie ktoś, kto korzystał
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 19:24   #3068
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Zastanawiam sie nad kupnem ebooka bo jakos do biblioteki mi nie po dordze. Polecacie? Jaki konkretnie? Jak w ogóle wyglada kupowanie ksiazek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:31   #3069
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to czy strunowe czy nie
A ile kosztują te z Rosska?
Uważam, najlepsze są strunowe z takim zamknięciem jak te na zdjęciu zielone. Te z zamknięciem czerwonym, takie zwykłe strunowe dla mnie są gorsze, bo to zamknięcie nie zawsze jest szczelne.

Nie mogę znaleźć w Rossmannie tego na klips, ale mają to lepsze strunowe, piszą, że można mrozić.
http://www.rossmann.pl/Produkt/Folie...zt,282354,8306Resized_20191028_202523_73.jpgResized_20191028_202527_9533.jpgResized_20191028_202532_9088.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:40   #3070
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Uważam, najlepsze są strunowe z takim zamknięciem jak te na zdjęciu zielone. Te z zamknięciem czerwonym, takie zwykłe strunowe dla mnie są gorsze, bo to zamknięcie nie zawsze jest szczelne.

Nie mogę znaleźć w Rossmannie tego na klips, ale mają to lepsze strunowe, piszą, że można mrozić.
http://www.rossmann.pl/Produkt/Folie...zt,282354,8306Załącznik 7696234Załącznik 7696235Załącznik 7696236

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie jak te zielone widziałam w Kauflandzie 5zł ale nie wiem ile sztuk.. chyba 20zł . były litorwe i 3 litorwe Widziałam też takie na klipsy i one wydawały mi się porządne za 4 zł 45zł... i dlatego pytałam jakie są najlepsze... chciałam pomrozić sobie dynie na zimę W szufladzie znalazłam kilka tych z ostatniego zdjęcia i rzeczywiście one nie wygodne - nawet nie wygodnie się zapina ;/
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:45   #3071
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A czy ktoś "czuwa" przy Tobie? Jest się samym w pomieszczeniu? Ile to trwa? Jak się steruje tą kapsułą?
Moja sesja trwała 60 minut i to chyba jest taki standardowy czas, dłużej chyba nie można a krócej to nie wiem. Ale wydaje mi się, że to taki optymalny czas. Bo mija kilka dłuższych minut zanim się przyzwyczaisz do tej kapsuły i całej tej sytuacji, a potem jeszcze mija chwila aż się całkiem odprężysz.

W środku kapsuły, w takim dość intuicyjnym miejscu (na wysokości dłoni mniej więcej), masz sterowanie oświetleniem i zamknięciem pokrywy. Chyba też był przycisk alarmowy, ale w trochę innym miejscu, za głową z tego co pamiętam.

Pokój z kapsułą i łazienką jest zamykany na zamek, jesteś w nim sama. Za ścianą u mnie była recepcja.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja też nie umiem pływać. W ogóle. A z kapsuły marzę, żeby skorzystać bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co to znaczy unosić się na wodzie. Bo jak leżysz na materacu, to czujesz, że leżysz, nie? A na wodzie? Czytałam, że od razu się tak tego efektu nie uzyskuje. Trzeba którejś tam sesji - drugiej, czy trzeciej by w pełni z tego skorzystać. Może na początku organizm dziwnie się czuje i nie ogarnia tego
No, to jest niesamowite. To znaczy, no, czujesz, że się unosisz na wodzie, ale jesteś totalnie rozluźniona, bo nie musisz angażować do tego żadnych mięśni. Atmosfera w kapsule sprawia, że szybko się odcinasz nawet od tego uczucia.

Ja byłam tylko raz, ale przyznam, że nie wiem co więcej mogłoby mnie spotkać na kolejnej sesji tyle tylko, że może szybciej bym się odprężyła, bo nie byłoby to już takie nowe. Ale dzięki temu, że masz 60 minut to masz czas, żeby się oswoić i zrelaksować. To nie jest aż takie ekstremalnie dziwne.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-10-28 o 19:46
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 20:01   #3072
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad kupnem ebooka bo jakos do biblioteki mi nie po dordze. Polecacie? Jaki konkretnie? Jak w ogóle wyglada kupowanie ksiazek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam Kindle Paperwhite. nie wiem dokładnie którą wersję. wg mnie istotne jest aby miał wbudowane podświetlenie - zawsze można je całkiem wyłączyć, ale przydaje się wieczorami i w nocy.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:03   #3073
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Kurde nie strasz bo zamierzam odstawić po paru latach A powiedz jak zostawiłaś tabsy jakie miałaś dolegliwości? Długo się organizm przyzwyczajal?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Po odstawieniu tabletek czułam się dobrze i nie miałam żadnych problemów z cyklem z tym, że ja tabletki brałam przez około rok z hakiem, więc nie mam doświadczeń odnośnie tego co się dzieje gdy odstawia się po iluś latach.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:04   #3074
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Dlaczego żel pod prysznic nazywa się żel pod prysznic, a nie żel do mycia ciała? Dziwnie się czuję, jak czytam to za każdym razem jak biorę do łapki, bo ja nie mam prysznica. Kąpię się w wannie Czy wolno mi używać tylko mydła w kostce? A mydło w płynie? Są preparaty, które są tak doslownie nazwane?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:05   #3075
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Co ma do rzeczy umiejętność pływania?
Niektórym nieumiejętność pływania przeszkadza w korzystaniu z tego typu atrakcji. Moja mama nie umie pływać i wchodzi do wody maksymalnie do kostek, nie ma szans żeby położyła się na powierzchni wody tak że głowa będzie dotykała wody. U niej lęk przed wodą jest tak duży, że nawet jak myje twarz to nabiera tylko trochę wody w ręce a jak przy myciu włosów poleje jej się woda z prysznica po twarzy to jest panika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:18   #3076
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Niektórym nieumiejętność pływania przeszkadza w korzystaniu z tego typu atrakcji. Moja mama nie umie pływać i wchodzi do wody maksymalnie do kostek, nie ma szans żeby położyła się na powierzchni wody tak że głowa będzie dotykała wody. U niej lęk przed wodą jest tak duży, że nawet jak myje twarz to nabiera tylko trochę wody w ręce a jak przy myciu włosów poleje jej się woda z prysznica po twarzy to jest panika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. Ale to chyba nie chodzi o nieumiejętność pływania? Ja nie umiem pływać, ale nie boję się wejść do wody na głębokość do podbródka. Jakby mnie ktoś lekko podtrzymywał od dołu, to też nie ma problemu. A no i nie wspominając o pływaniu z deską styropianową. Chyba nie nazwiesz tego umiejętnością pływania? Bo jakby mi ktoś tą deskę zabrał, a ja nie miałabym gruntu pod nogami, to zaczęłabym się topić. Może jakaś trauma z tonięciem? Albo ktoś z bliskich zginął w taki sposób? I dlatego się po prostu boi wody? Gdybam tylko.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:18   #3077
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Właśnie już patrzyłam na ich ofertę online i znalazłam taką. To o nią chodzi? Bo jest jeszcze druga, droższa.

Ja dopiero będę się uczyć szyć, więc zakładam, że ta pierwsza powinna dać radę. Prawda?
Mam taką jak ta pierwsza, ale z Silvercresta. Byla jeszcze tańsza niż Signer, ale są prawie identyczne z wygladu. Też kupiłam ją jako swoją pierwszą maszynę i dużo czytałam, czytałam, porównywałam i najprostsza, najtańsza maszyna okazała się wystarczającą jak na moje potrzeby super się sprawdza do szycia. Maszyna szyje cichutko, wygodnie, intuicyjnie się ją obsługuje. Czytelna instrukcja + instruktażowe filmy wideo do pobrania z instrukcji i filmy na YT pomogły postawić pierwsze kroki, że teraz jestem w stanie wszyć zamek, guzik, skrócić ubranie czy uszyć ubranie z gotowego wykroju na pewno zaspokoi potrzeby początkującej osoby. Przy wyższym poziomie zaawansowania można czuć niedosyt.

PS. Jeżeli szycie "Ci się wkręci" to zapewne na akcesoria do maszyny i dodatki krawieckie wydasz drugie tyle co na maszynę ja "poważna naukę" zaczęłam od wykrojów Burdy z "Szycie krok po kroku" i to mi chyba najwięcej dało, więc również polecam do nauki.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:19   #3078
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Drobna szkoda parkingowa.
Jak po spowodowaniu drobnej szkodzie parkingowej wzrasta koszt kolejnej polisy OC? Czy są to naprawdę ogromne koszta?
10 %
[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;87285486]Mam ochotę wybrać się na sesję floatingu. Byłyście? Możecie polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Polecam! Byłam z 20-30 razy i odpręża, relaksuje. Ja jeszcze po sesji szłam zawsze na jacuzzi i saunę na podczerwień. Starałam się dwa razy w tygodniu - po takim zestawie mega uczucie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:33   #3079
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
10 %


Polecam! Byłam z 20-30 razy i odpręża, relaksuje. Ja jeszcze po sesji szłam zawsze na jacuzzi i saunę na podczerwień. Starałam się dwa razy w tygodniu - po takim zestawie mega uczucie
Daga, a skąd jesteś? Może byłaś na floatingu w Łodzi? Mam ochotę spróbować. tylko najpierw muszę kupić jakiś kostium kąpielowy. Nie wystarczy sportowy stanik plus figi?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 21:05   #3080
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Rozumiem. Ale to chyba nie chodzi o nieumiejętność pływania? Ja nie umiem pływać, ale nie boję się wejść do wody na głębokość do podbródka. Jakby mnie ktoś lekko podtrzymywał od dołu, to też nie ma problemu. A no i nie wspominając o pływaniu z deską styropianową. Chyba nie nazwiesz tego umiejętnością pływania? Bo jakby mi ktoś tą deskę zabrał, a ja nie miałabym gruntu pod nogami, to zaczęłabym się topić. Może jakaś trauma z tonięciem? Albo ktoś z bliskich zginął w taki sposób? I dlatego się po prostu boi wody? Gdybam tylko.
Ja bym powiedziała że jak umiesz pływać z deską to umiesz pływać. Może nie żadnym eleganckim stylem, ale jednak nie toniesz i się przemieszczasz w wodzie.
Moja mama ma traumę dotyczącą wody i pływania dzięki debilom którzy próbowali "uczyć" wszystkich pływania w chyba najgorszy z możliwych sposobów. Wypływali łódką na środek jeziora, wrzucali kogoś do wody i kazali płynąć do brzegu. Twierdzili że każdy się nauczy walcząc o życie, bo przecież nikt nigdy nigdzie nie utonął Taka wioskowa pseudo mądrość sprzed 70 lat. Dzięki nim moja mama od dzieciństwa nie chciała słyszeć o nauce pływania i twierdzi że boi się wody bo nie umie pływać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 21:27   #3081
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;87285486]Mam ochotę wybrać się na sesję floatingu. Byłyście? Możecie polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja byłam
Super doświadczenie, bardzo odpręża a włosy przez kilka dni pachną tą solą i są bardzo ładne
Po takiej sesji czujesz się lekko i błogo.

W samej kapsule, ja na początku trochę się dziwnie czułam, bo jak to tak, leżeć, tak po prostu? Ale szybko zaczynasz się odprężać i odpływać. Uczucie unoszenia się na wodzie też jest wyjątkowe. Ogólnie warto

Boooże, nie słyszałam wcześniej o tym, ale poczytałam i chcę
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 22:53   #3082
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja byłam
Super doświadczenie, bardzo odpręża a włosy przez kilka dni pachną tą solą i są bardzo ładne
Po takiej sesji czujesz się lekko i błogo.

W samej kapsule, ja na początku trochę się dziwnie czułam, bo jak to tak, leżeć, tak po prostu? Ale szybko zaczynasz się odprężać i odpływać. Uczucie unoszenia się na wodzie też jest wyjątkowe. Ogólnie warto
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
10 %


Polecam! Byłam z 20-30 razy i odpręża, relaksuje. Ja jeszcze po sesji szłam zawsze na jacuzzi i saunę na podczerwień. Starałam się dwa razy w tygodniu - po takim zestawie mega uczucie

Przekonałyście mnie
Idę!

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

PS. A właśnie - leży się w tej wodzie w stroju kąpielowym, tak?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 23:53   #3083
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Floating też polecam. Ja po depresji nie bardzo mogłam się wyluzować i to jedno z niewielu miejsc, w którym umiem całkowicie się "oddać" czemuś. Ogromna ulga. Lubię też bardzo kąpiel po szyję w wannie, chociaż no nie ma tej lekkości





Słyszałam o czymś takim, że współcześnie w popkulturze (?) niepełnosprawni bądź osoby chore często traktowane są przedmiotowo, jak "pomniki", wyjątkowe historie, lekcje. Obserwujemy taką osobę na filmie i mamy jakiś wyrywek jej życia, który "naprawia" nasze życie. To jest jakieś zjawisko, nazwane po ang. - nazwy znaleźć nie umiem. Ktoś może studiuje psychologię bądź się interesuje i słyszał? Nie wiem, czy dobrze wyjaśniłam, o co mi chodzi
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 00:34   #3084
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Polecicie blog/stronę z przepisami na obiad? Do tej pory korzystałam głównie z kwestiasmaku, ale szukam dodatkowego źródła
Z zagranicznych bardzo polecam Recipe tin eats i Spoon fork bacon.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 04:38   #3085
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Drobna szkoda parkingowa.
Jak po spowodowaniu drobnej szkodzie parkingowej wzrasta koszt kolejnej polisy OC? Czy są to naprawdę ogromne koszta?
To nie ma znaczenia czy będzie to drobna szkoda czy szkoda całkowita przy wypadku. W obu przypadkach 10% zniżki. Ogólnie dostaje się 10% zniżki za każdy rok bezszkodowej jazdy, maksymalnie chyba 40%, to też trochę zależy od konkretnej ubezpieczalni. A jak jazda szkodowa to się tych 10% zniżki nie dostaje

Moim zdaniem to i tak nie jest dużo. Nawet przy OC wartym 2 tysiące takie 10% to są dwie stówy. Za dwie stówy niekoniecznie uda się polakierować jakiś element, nawet przy porysowaniu naprawa może być droższa - a tak to pokrywa ubezpieczenie.

W przypadku ucieczki z miejsca - jak uda się znaleźć sprawcę, to OC nie pokrywa wtedy napraw. A raczej pokrywa, ale trzeba będzie te środki zwrócić dla ubezpieczalni. I ogólnie tak jakoś bardziej ludzko jak ktoś się przyzna do porysowania czy wgniecenia a nie przychodzi się na parking i zastaje się uszkodzony samochód, dochodzić przez policję, szukać monitoringów, świadków czy ostatecznie bulić z własnej kieszeni. Ja bym czegoś takiego nie chciała przechodzić to i innym tego bym nie fundowała - tym bardziej jakby jakoś się doszło do moich danych, naprawa niepokryta przez OC zabolałaby po kieszeni.
Nie oskarżam czy coś, po prostu warto wiedzieć, żeby nie zareagować ucieczką w stresowej sytuacji. Niedawno siotra przechodziła przez pierwszą kolizję (pokiereszowała komuś lusterko) i w panice nie wiedziała co z tym zrobić, nie myślała o takich rzeczach wcześniej.
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 04:48   #3086
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

usg jamy brzusznej: czy ustalając termin mam wziąć pod uwagę to kiedy mam okres, czy to nie ma znaczenia i mogę robić w trakcie? nie przyszło mi do głowy zapytać lekarza
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:22   #3087
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;87286058]Przekonałyście mnie
Idę!
PS. A właśnie - leży się w tej wodzie w stroju kąpielowym, tak?[/QUOTE]

Myślę, że Ci się spodoba
Tak, leżysz w stroju kąpielowym
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:34   #3088
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Witamina D/D3 2000j

Chce zacząć zażywać witaminę D/D3, najlepiej 2000j. Którą konkretnie polecacie?


Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
kulinarne przeboje
po prostu pycha
Dzięki
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Macie oczyszczacz powietrza, polecacie jakiś?
Od roku używam Xiaomi. Fajne jest w nim to, że pokazuje jaki jest obecnie poziom zanieczyszczeń i można nim sterować za pomocą telefonu. Polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaewso
Czas edycji: 2019-10-29 o 06:36
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:39   #3089
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Tak, ja mam tą pierwszą. Ta druga ma elektroniczny panel, dlatego jest droższa. Jak najbardziej ta pierwsza wystarcza do podstawowego szycia.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Mam taką jak ta pierwsza, ale z Silvercresta. Byla jeszcze tańsza niż Signer, ale są prawie identyczne z wygladu. Też kupiłam ją jako swoją pierwszą maszynę i dużo czytałam, czytałam, porównywałam i najprostsza, najtańsza maszyna okazała się wystarczającą jak na moje potrzeby super się sprawdza do szycia. Maszyna szyje cichutko, wygodnie, intuicyjnie się ją obsługuje. Czytelna instrukcja + instruktażowe filmy wideo do pobrania z instrukcji i filmy na YT pomogły postawić pierwsze kroki, że teraz jestem w stanie wszyć zamek, guzik, skrócić ubranie czy uszyć ubranie z gotowego wykroju na pewno zaspokoi potrzeby początkującej osoby. Przy wyższym poziomie zaawansowania można czuć niedosyt.

PS. Jeżeli szycie "Ci się wkręci" to zapewne na akcesoria do maszyny i dodatki krawieckie wydasz drugie tyle co na maszynę ja "poważna naukę" zaczęłam od wykrojów Burdy z "Szycie krok po kroku" i to mi chyba najwięcej dało, więc również polecam do nauki.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Super, bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:49   #3090
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Witamina D/D3 2000j

Chce zacząć zażywać witaminę D/D3, najlepiej 2000j. Którą konkretnie polecacie?


Dzięki Od roku używam Xiaomi. Fajne jest w nim to, że pokazuje jaki jest obecnie poziom zanieczyszczeń i można nim sterować za pomocą telefonu. Polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi kilka dni temu lekarz przepisał lek Solderol, nie wiem jak działa bo na kolejne badanie mam się zgłosić za kilka miesięcy. W maju miałam poziom 17,6 teraz 18,3.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 18:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.