Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-27, 07:36   #841
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzięki dziewczyny za dobre słowa moje koleżanki niestety tak.mnie nie pocieszaja jak z nimi dzis popisalam i ponarzekalam mówią że do roku tak nawet może być????!!!! Czy to możliwe?? Przecież nie da się NIE SPAC tyle czasu...
Naprawdę nie spodziewałam się że będzie tak źle....powiem Wam że dobrze że Tz bardzo się włącza we wszystko, bo depresja byłaby murowana....
Dziewczyny a rozpakowala się ktoras stąd jeszcze? Bo nie jestem w stanie czytać na bieżąco :/
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:37   #842
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiem Wam szczerze że u mnie tragedia. Pochwalilam małą że taka spokojna, to od wczoraj od 20.00 dała nam popalic około 11.00 W dzień wróciliśmy że szpitala, to ciągle ładnie spala, tylko budzilismy ją na przewijanie i karmienie (niestety mm bo kp mi nie idzie narazie, rozkręca Laktatorem ), a od 20.00 próbowaliśmy ją już usypiam w łóżeczku w sypialni, to wogole nie chce w nim spac cała noc dala mam do wiwatu, WOGOLE nie spałam jesteśmy z Tz jak zombie dzis;( zasypiala tylko na rękach jak ktoś z nas nosił albo jak ktoś z nas kładł ja sobie na brzuch..
Boję się że teraz tak to będzie wyglądać, nie spodziewałam się że będzie AZ tak źle


Maddd dajcie sobie czas, może Malutka musi się odnaleźć w nowym miejscu trzymam kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:37   #843
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

U mnie noc spoko, ale wstałam nadal z bólem głowy, co prawda mniejszy i pozwalający wstać z łóżka. Oby do jutra puściło




Mi w ogóle nie pokazuje, że jest nowy post




Ja skaczę i nic to nie daje nawet jednego skurczyku no ale lekarka wczoraj mi powiedziała, że z taką szyjką 3cm to nie dziwne, że nie ma żadnych skurczy.


Właśnie kojarzyłam, że ktoś kupował z tym kodem, ale myślałam że to Purple





Już miałam pisać powodzenia, ale doczytałam kolejny post, że to fałszywy alarm


Kurde wczoraj w szpitalu mi wystawili l4 do piątku i wpisali kod A/B o co kaman ? Któraś się orientuje ? Ciążowy zawsze był sam B


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Arya ja mam od mojego krakowskiego lekarza cały czas kod A/B i płaca normalnie
Rozumiem, ze seksy, wiesiołki i herbatki pełna para na ta szyjkę? Jeszcze daktyle polecam i świeży ananas. Czas wyciągnąć cała artylerię
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:40   #844
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za dobre słowa moje koleżanki niestety tak.mnie nie pocieszaja jak z nimi dzis popisalam i ponarzekalam mówią że do roku tak nawet może być????!!!! Czy to możliwe?? Przecież nie da się NIE SPAC tyle czasu...
Naprawdę nie spodziewałam się że będzie tak źle....powiem Wam że dobrze że Tz bardzo się włącza we wszystko, bo depresja byłaby murowana....
Dziewczyny a rozpakowala się ktoras stąd jeszcze? Bo nie jestem w stanie czytać na bieżąco :/
Póki co po Tobie cisza
Spokojnie, przytulajcie się dużo, śpijcie razem z małą i przetrwacie! Maluszek też się musi nauczyć jak to jest żyć nie będąc w brzuszku. Trzymam kciuki za Was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:43   #845
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Arya ja mam od mojego krakowskiego lekarza cały czas kod A/B i płaca normalnie
Rozumiem, ze seksy, wiesiołki i herbatki pełna para na ta szyjkę? Jeszcze daktyle polecam i świeży ananas. Czas wyciągnąć cała artylerię


Właśnie mi kadrowa odpisała, że A oznacza że to kontynuacja kolejnego l4 i najważniejsze, że jest dopisane B no ale nie zapłacą mi w tym miesiącu za 30.11 :/ bo pensja przyjdzie w piątek 29.11, a l4 mam tylko do piątku i wyrównają mi z macierzyńskim. Ciekawe jak ja się tego doliczę potem.


Herbatka z malin pita, nie czuje nic nowego po niej seksy zaprzestane od wczoraj bo płakałam z bólu głowy, mam nadzieje że jutro powrócą
Ananas ma działanie skurczowe? To kupię dziś o oleju z wiesiołka zapomniałam , ale w takim razie też zakupie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:45   #846
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za dobre słowa moje koleżanki niestety tak.mnie nie pocieszaja jak z nimi dzis popisalam i ponarzekalam mówią że do roku tak nawet może być????!!!! Czy to możliwe?? Przecież nie da się NIE SPAC tyle czasu...
Naprawdę nie spodziewałam się że będzie tak źle....powiem Wam że dobrze że Tz bardzo się włącza we wszystko, bo depresja byłaby murowana....
Dziewczyny a rozpakowala się ktoras stąd jeszcze? Bo nie jestem w stanie czytać na bieżąco :/


Nie Maddd... nie będzie tak do roku. Jest wiele kryzysów po drodze, ale WSZYSTKIE są przejściowe. Wasza córka kilka dni tego doznała największego szoku życiowego. Nowy świat, nowe bodźce, jedzenie nie pojawia się jeszcze zanim pomyśli, ze jest głodna, nie ma już cieplutkich wód itd... każdy byłby w szoku Powolutku się oswoi, nabierze pewności w nowym świecie, przyzwyczai się do was po rybiej stronie brzucha
Pamiętaj dbajcie tylko o swój sen na ile to możliwe. Sprzątanie w większości może poczekać, szame ogarnijcie coś na szybko, ale bez odrobiny zdrowego snu nie da się nirmalnie funkcjonować.
Jeżeli walczysz o kp to pomimo mm i pracy z laktatorem jak najczęściej przystawiaj córeczkę, czy to d opierali czy nawet tylko po to, żeby jak na jej ubrana polecała na tobie. To powoduje wyrzuty oksytocyny i napływ mleka.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:48   #847
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Maddd narzekaj nam a nie kolezankom
To sa Wasze poczatki poczatkow. Tez znam przypadki ze dziecko w dzien spalo a w nocy nie ale nie straszylabym tak kogos po 1 dniu.
Dzieci sa rozne. Mojej kolezankk dziecko po 2 miesiacach przesypialo juz cale noce, a teraz po 7 budzi sie ze 3 razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 07:50   #848
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Właśnie mi kadrowa odpisała, że A oznacza że to kontynuacja kolejnego l4 i najważniejsze, że jest dopisane B no ale nie zapłacą mi w tym miesiącu za 30.11 :/ bo pensja przyjdzie w piątek 29.11, a l4 mam tylko do piątku i wyrównają mi z macierzyńskim. Ciekawe jak ja się tego doliczę potem.


Herbatka z malin pita, nie czuje nic nowego po niej seksy zaprzestane od wczoraj bo płakałam z bólu głowy, mam nadzieje że jutro powrócą
Ananas ma działanie skurczowe? To kupię dziś o oleju z wiesiołka zapomniałam , ale w takim razie też zakupie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mi w październiku nie rozliczyli L4 wystawionego 19, bo „rozliczają tylko te do 15, bo inaczej nie zdążyliby z wypłatami do 28”... myślałam, ze rozqr.wie ich przez maila

Ananas (ale tylko świeży!) i daktyle kojarzę maj pobudzać lekko skurcze macicy, na tej samej zasadzie co wiesiołek chyba. Ale na szyjkę jednak najskuteczniejsze seksy z happy endem...

Wstałam, wyprawiłam chłopaków do pkola i wracam do wyra. Muszę się wyspać po królewsku, dopóki mogę
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:55   #849
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Mi w październiku nie rozliczyli L4 wystawionego 19, bo „rozliczają tylko te do 15, bo inaczej nie zdążyliby z wypłatami do 28”... myślałam, ze rozqr.wie ich przez maila

Ananas (ale tylko świeży!) i daktyle kojarzę maj pobudzać lekko skurcze macicy, na tej samej zasadzie co wiesiołek chyba. Ale na szyjkę jednak najskuteczniejsze seksy z happy endem...

Wstałam, wyprawiłam chłopaków do pkola i wracam do wyra. Muszę się wyspać po królewsku, dopóki mogę


O to już w ogóle ciekawie mają u Ciebie w kadrach przecież to połowa miesiąca bez hajsu. Ja i tak się ciesze, że mi płaci pracodawca, a nie dostaje przelewów od ZUS. Jak czytałam jakie cyrki robią i ile trzeba czekać na kasę z zasiłków, to nie wiem z czegoś żyć w trakcie.

Tak tak, świeży. Takiego z puszki to nawet nie zjem
Mąż się cieszy oby pomogło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:04   #850
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
O to już w ogóle ciekawie mają u Ciebie w kadrach przecież to połowa miesiąca bez hajsu. Ja i tak się ciesze, że mi płaci pracodawca, a nie dostaje przelewów od ZUS. Jak czytałam jakie cyrki robią i ile trzeba czekać na kasę z zasiłków, to nie wiem z czegoś żyć w trakcie.

Tak tak, świeży. Takiego z puszki to nawet nie zjem
Mąż się cieszy oby pomogło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mi w poprzedniej ciąży akurat nie L4 ale macierzyński płacił ZUS i to był super sumienny płatnik akurat a tez słyszałam o różnych krzywych akcjach i nie mam pojęcia od czego to zależy

Maddd https://www.facebook.com/26755255416...7019956429163/
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:05   #851
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Maddd kochana po pierwsze cieszę się, ze już jesteście w domu
Mam nadzieje, ze te początki to głównie szok ze względu na nowe miejsce. A nie dacie rady trochę się zdrzemnąć, kiedy Mała leży sobie u jednego z was na brzuchu? Pewnie baaaardzo potrzebuje bliskości jeszcze. Trzymam kciuki za szybkie poznanie się i żeby jednak szybko pozwoliła wam choć trochę odespać

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------





Seven ty w szpitalu?
Za płaskie KTG tzn, ze puls Małej był niski czy co?
Chyba że akceleracje za niskie, bo puls w porzadku. Nie mam pojęcia :p. Było trzeba sprawdzić przepływy, o.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 08:06   #852
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za dobre słowa moje koleżanki niestety tak.mnie nie pocieszaja jak z nimi dzis popisalam i ponarzekalam mówią że do roku tak nawet może być????!!!! Czy to możliwe?? Przecież nie da się NIE SPAC tyle czasu...
Naprawdę nie spodziewałam się że będzie tak źle....powiem Wam że dobrze że Tz bardzo się włącza we wszystko, bo depresja byłaby murowana....
Dziewczyny a rozpakowala się ktoras stąd jeszcze? Bo nie jestem w stanie czytać na bieżąco :/
Maddd po to tu jesteśmy żeby się wspierać przytulajcie się ile się da. Może jakos na zmianę spróbujcie chociaż po godzinie z TŻ się zdrzemnąć.

Spróbuj może nakarmić Małą i może zawinąć w rożek albo otulacz żeby miała ciasno, może tak jej się uda zasnac i Wy przy okazji się prześpicie

Mojej siostry dzieciaki po ok. 3 miesiacach też już przesypialy całe noce więc jest nadzieja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:06   #853
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Też wczoraj kupiłam ananasa, ale muszę czekać aż dojrzeje . Dzisiaj mam jakiś pechowy dzień, a raczej gowniany i to dosłownie... Byłam z psami na spacerze i widzę że jeden z nich zaczyna posiedzenie, jak skończył to wyciągam woreczek i szukam wzrokiem tego skarbu.. Nie widzę go ale czuje i to dosyć intensywnie... Tak... Weszłam w tą minę (już drugi raz w ciągu dwóch dni sie tak załatwiłam). No trudno umyłam buta w domu, ale wody mi się do niego nalało, a do lekarza się śpieszę wiec ubrałam adidasy i w drogę. Pizga mi po kostkach no, ale trudno.. Jestem już prawie pod drzwiami do przychodni, już prawie, prawie i nagle czuję miekko pod noga.. Patrze i już wiecie co sie stalo... Znowu weszlam w jakieś... Wielkie.. No co za dzień!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:09   #854
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Też wczoraj kupiłam ananasa, ale muszę czekać aż dojrzeje . Dzisiaj mam jakiś pechowy dzień, a raczej gowniany i to dosłownie... Byłam z psami na spacerze i widzę że jeden z nich zaczyna posiedzenie, jak skończył to wyciągam woreczek i szukam wzrokiem tego skarbu.. Nie widzę go ale czuje i to dosyć intensywnie... Tak... Weszłam w tą minę (już drugi raz w ciągu dwóch dni sie tak załatwiłam). No trudno umyłam buta w domu, ale wody mi się do niego nalało, a do lekarza się śpieszę wiec ubrałam adidasy i w drogę. Pizga mi po kostkach no, ale trudno.. Jestem już prawie pod drzwiami do przychodni, już prawie, prawie i nagle czuję miekko pod noga.. Patrze i już wiecie co sie stalo... Znowu weszlam w jakieś... Wielkie.. No co za dzień!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze mi powtarzali, że wejście w minę to na szczęście! Więc oby i u ciebie tak było skoro tak często cię to spotyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:10   #855
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Też wczoraj kupiłam ananasa, ale muszę czekać aż dojrzeje . Dzisiaj mam jakiś pechowy dzień, a raczej gowniany i to dosłownie... Byłam z psami na spacerze i widzę że jeden z nich zaczyna posiedzenie, jak skończył to wyciągam woreczek i szukam wzrokiem tego skarbu.. Nie widzę go ale czuje i to dosyć intensywnie... Tak... Weszłam w tą minę (już drugi raz w ciągu dwóch dni sie tak załatwiłam). No trudno umyłam buta w domu, ale wody mi się do niego nalało, a do lekarza się śpieszę wiec ubrałam adidasy i w drogę. Pizga mi po kostkach no, ale trudno.. Jestem już prawie pod drzwiami do przychodni, już prawie, prawie i nagle czuję miekko pod noga.. Patrze i już wiecie co sie stalo... Znowu weszlam w jakieś... Wielkie.. No co za dzień!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To na szczęście

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:13   #856
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mylukier bedziesz miec duzo szczescia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:22   #857
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Co za noc, udało mi się przed 6 zasnąć, dobrze ze mnie tz obudził żebym poszła na morfologię bo bym zaspała. Czuje się jak zombie. Swoją droga uwielbiam moj organizm, normalnie budzę się na jedna toaletę w nocy, a czasem to i wcale, ale zawsze jak muszę zrobić do kubeczka do laboratorium to wstaje milion razy w nocy a rano nie mam co oddac do laboratorium :/

Wcinam śniadanie i idę jeszcze pokimac chwilkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:25   #858
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mylukier Twoja opowiesc mnie rozbroiła. przepraszam ;D

U mnie nadal cicho sza. Tymek czeka do niedzieli zgodnie z poczatkowym planem w niedzielę jedziemy po choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:26   #859
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

A dzisiaj wg terminu z Usg u mnie 39+0 szkoda, że nic się z tym dalej nie wiąże

Ciekawe czy do piątku mi się ciśnienie unormuje, bo dziś znowu 135/85. Wczoraj by mnie prawie zostawili na oddziale gdyby nie to, że mierze dwa razy dziennie ciśnienie i miałam ze sobą pomiary


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 08:27   #860
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
A dzisiaj wg terminu z Usg u mnie 39+0 szkoda, że nic się z tym dalej nie wiąże

Ciekawe czy do piątku mi się ciśnienie unormuje, bo dziś znowu 135/85. Wczoraj by mnie prawie zostawili na oddziale gdyby nie to, że mierze dwa razy dziennie ciśnienie i miałam ze sobą pomiary


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Arya pilnuj cisnienia, mi tez tak roslo az doszlo do 150/95 i trafilam do szpitala. Pamietaj zawsze po posiłku nie przed mierzyc. 135/85 to juz alarm się wlacza,zeby mocno pilnowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:28   #861
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Mi w poprzedniej ciąży akurat nie L4 ale macierzyński płacił ZUS i to był super sumienny płatnik akurat a tez słyszałam o różnych krzywych akcjach i nie mam pojęcia od czego to zależy

Maddd https://www.facebook.com/26755255416...7019956429163/


No to chyba trafiłaś na jakiś dobry oddział ZUS, albo pracodawca od początku ogarnął wszystko jak trzeba. Bo słyszałam też historie, że to przez kadrowe, bo nie złożyły kompletu dokumentów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya pilnuj cisnienia, mi tez tak roslo az doszlo do 150/95 i trafilam do szpitala. Pamietaj zawsze po posiłku nie przed mierzyc. 135/85 to juz alarm się wlacza,zeby mocno pilnowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie pilnuje jak dojdzie do 140/90 to kazali jechać wczoraj na IP i mnie już zostawią w szpitalu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:30   #862
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

A dali Ci cos na obnizenie? Ja gdybym nie brala lekow pewnie bym juz lezala ale nie ma takiej potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:35   #863
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A dali Ci cos na obnizenie? Ja gdybym nie brala lekow pewnie bym juz lezala ale nie ma takiej potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie, bo z pomiarów domowych mam dobre, mieszczące się w normie. Tylko u lekarza zawsze wyższe, więc posprawdzali moją książeczkę z pomiarami i kazali mierzyć dalej dwa razy dziennie i pilnować. Białka w moczu też nie miałam i nie mam, więc na razie ok. Chociaż jak dla mnie to mogliby już wywoływać poród

U mnie po posiłku zawsze niższe niż przed


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Jeszcze się zastanawiam czy to ciśnienie nie wynika z mojej migreny. Zobaczymy jutro jak mi przejdzie całkowicie. Ale dziś już czuje, że wracam do żywych. Wczoraj cały dzień leżałam w ciemnościach i zatyczkach co uszu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:44   #864
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Maddd, mała chyba doznała szoku w kolejnym nowym miejscu. Niemożliwe, żeby taki stan się utrzymywał tak długo, jak straszą Cię koleżanki. Wszystko się z czasem unormuje. Spróbujcie się tylko jakoś zorganizować i może dzielić czasem na sen, jeśli jedno z Was właśnie nosi córkę, czy ma ją na brzuchu, to drugie niech chociaż krótkiej drzemki spróbuje. Dacie radę!

Mylukier, duże szczęście Cię czeka

Ja miałam w nocy jakieś pojedyncze skurcze. Liczyłam, że się rozwiną, ale nic z tego.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:50   #865
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Maddd jak bedziesz miec chwile napisz prosze jak przeszlas cesarke. Ciezko bylo/jest? Po ilu godzinach mialas pionizacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:56   #866
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Co do przesądów z kupą to ja słyszałam, że mały pajączek zwiastuje dzieciątko. I faktycznie ostatnio 22 listopada kiedy urodziło się 3 w łazience znalazłam małego pajączka. Gdzie u nas w domu spotykam pająka raz na rok i to przy dobrym szczęściu. Mąż wyniósł go na balkon bo zabroniłam zabijać

Moja nocka taka... Średnia.. Mam wrażenie, że mój organizm zbiera energię na jakiś większy wysiłek bo potrzebuję dużo więcej snu. Ale budziłam się wiele razy. Raz bardzo boleśnie odjęło mi czucie w całej lewej ręce. Normalnie nie mogłam wrócić ukrwienia. Później obudził mnie zdrętwiały brzuch bo spałam na prawym boku. A dodatkowo ćmił mnie brzuch całą noc, raz nawet się podniosłam sprawdzić co to się dzieje. Ale ja jednak nie ekscytuję się takimi pobolewaniami bo ja skurcze wyobrażam sobie jako taki ból, który zegnie mnie w połowie. I na taki ból czekam, żeby się zacząć zastanawiać czy to to

No kurde laski nie pamiętam już jak wygląda seks.. A przemóc się teraz nie mogę.. Herbatki z malin nie mogę dostać w żadnej aptece a łazić mi się już nie chce.. Ale kupię ananasa.. Chociaż to mam pod ręką
Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Alez jestem durna. Wieczorem spakowałam torbę do szpitala i zaczęło mnie pobolewac i co kilkanascie minut kluc podbrzusze tak bardziej niż zwykle. Wzięłam nospe zasnęłam i od godziny nie śpię już bo znowu wróciło. Nie jest to jakieś regularne ani nic no ale co jak przegapie ten moment i zacznie się akcja w domu? wizyta dopiero o 16 w czwartek cała ciążę bralam na spokojnie A teraz takie schizy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie łykajcie nospy bo do lutego się nie rozpakujemy
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Uważaj, ja właśnie leżę z takimi nieregularnymi przepowiadaczami i na fcb możesz obczaic, jaką mam wystrzałowa noc. Trzymam kciuki za normalną akcję!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Ta dziewczyna co sra i rzyga to jest w ciąży? Dlaczego ona sra pod siebie?
Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Jak tam u Rafi?

Maddd musicie sie wszyscy siebie nauczyc. Nie stresuj sie, na pewno wszystko sie ulozy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od Rafi nie ma nowych wieści. Wczoraj napisała, że wyszła do domu ale może się rozkręcić. Miała 4 cm rozwarcia. Ale dalej nic nie pisze.
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

U mnie noc spoko, ale wstałam nadal z bólem głowy, co prawda mniejszy i pozwalający wstać z łóżka. Oby do jutra puściło




Mi w ogóle nie pokazuje, że jest nowy post




Ja skaczę i nic to nie daje nawet jednego skurczyku no ale lekarka wczoraj mi powiedziała, że z taką szyjką 3cm to nie dziwne, że nie ma żadnych skurczy.


Właśnie kojarzyłam, że ktoś kupował z tym kodem, ale myślałam że to Purple





Już miałam pisać powodzenia, ale doczytałam kolejny post, że to fałszywy alarm


Kurde wczoraj w szpitalu mi wystawili l4 do piątku i wpisali kod A/B o co kaman ? Któraś się orientuje ? Ciążowy zawsze był sam B


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na moim pierwszym zwolnieniu był kod B. Na każdym kolejnym A/B. Już się miałam wracać do doktora, żeby poprawił ale doczytałam, że to chodzi o ciągłość zwolnienia. Bo przecież jak jesteś na zwolnieniu dłużej niż 30 dni to już musisz robić badania itd. I chyba to się jakoś zamyka. W każdym razie płacą mi cały czas tak samo z kodem A/B.
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za dobre słowa moje koleżanki niestety tak.mnie nie pocieszaja jak z nimi dzis popisalam i ponarzekalam mówią że do roku tak nawet może być????!!!! Czy to możliwe?? Przecież nie da się NIE SPAC tyle czasu...
Naprawdę nie spodziewałam się że będzie tak źle....powiem Wam że dobrze że Tz bardzo się włącza we wszystko, bo depresja byłaby murowana....
Dziewczyny a rozpakowala się ktoras stąd jeszcze? Bo nie jestem w stanie czytać na bieżąco :/
Maddd ja bym przede wszystkim dała sobie czas. Musicie się tego maluszka nauczyć Ale dziewczyny dobrze gadają.. Spróbujcie w dzień się zmieniać i pospać na zmianę. I to co Ola mówi o owijaniu. Otul szczelnie dzieciątko. Może przeżywa właśnie taki szok, że nie potrafi inaczej jak płakać

Trzymam kciuki ale napewno na dniach sytuacja się unormuje
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Mi w październiku nie rozliczyli L4 wystawionego 19, bo „rozliczają tylko te do 15, bo inaczej nie zdążyliby z wypłatami do 28”... myślałam, ze rozqr.wie ich przez maila

Ananas (ale tylko świeży!) i daktyle kojarzę maj pobudzać lekko skurcze macicy, na tej samej zasadzie co wiesiołek chyba. Ale na szyjkę jednak najskuteczniejsze seksy z happy endem...

Wstałam, wyprawiłam chłopaków do pkola i wracam do wyra. Muszę się wyspać po królewsku, dopóki mogę
To znaczy bez zabezpieczenia?
Ja się nie mogę przemóc A dodatkowo wiem, że gbs ujemny i seksy bez zabezpieczenia jakoś mnie przerażają.

Biedny ten mój chłop...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:10   #867
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Co do przesądów z kupą to ja słyszałam, że mały pajączek zwiastuje dzieciątko. I faktycznie ostatnio 22 listopada kiedy urodziło się 3 w łazience znalazłam małego pajączka. Gdzie u nas w domu spotykam pająka raz na rok i to przy dobrym szczęściu. Mąż wyniósł go na balkon bo zabroniłam zabijać

Moja nocka taka... Średnia.. Mam wrażenie, że mój organizm zbiera energię na jakiś większy wysiłek bo potrzebuję dużo więcej snu. Ale budziłam się wiele razy. Raz bardzo boleśnie odjęło mi czucie w całej lewej ręce. Normalnie nie mogłam wrócić ukrwienia. Później obudził mnie zdrętwiały brzuch bo spałam na prawym boku. A dodatkowo ćmił mnie brzuch całą noc, raz nawet się podniosłam sprawdzić co to się dzieje. Ale ja jednak nie ekscytuję się takimi pobolewaniami bo ja skurcze wyobrażam sobie jako taki ból, który zegnie mnie w połowie. I na taki ból czekam, żeby się zacząć zastanawiać czy to to

No kurde laski nie pamiętam już jak wygląda seks.. A przemóc się teraz nie mogę.. Herbatki z malin nie mogę dostać w żadnej aptece a łazić mi się już nie chce.. Ale kupię ananasa.. Chociaż to mam pod ręką Nie łykajcie nospy bo do lutego się nie rozpakujemy Ta dziewczyna co sra i rzyga to jest w ciąży? Dlaczego ona sra pod siebie? Od Rafi nie ma nowych wieści. Wczoraj napisała, że wyszła do domu ale może się rozkręcić. Miała 4 cm rozwarcia. Ale dalej nic nie pisze. Na moim pierwszym zwolnieniu był kod B. Na każdym kolejnym A/B. Już się miałam wracać do doktora, żeby poprawił ale doczytałam, że to chodzi o ciągłość zwolnienia. Bo przecież jak jesteś na zwolnieniu dłużej niż 30 dni to już musisz robić badania itd. I chyba to się jakoś zamyka. W każdym razie płacą mi cały czas tak samo z kodem A/B. Maddd ja bym przede wszystkim dała sobie czas. Musicie się tego maluszka nauczyć Ale dziewczyny dobrze gadają.. Spróbujcie w dzień się zmieniać i pospać na zmianę. I to co Ola mówi o owijaniu. Otul szczelnie dzieciątko. Może przeżywa właśnie taki szok, że nie potrafi inaczej jak płakać

Trzymam kciuki ale napewno na dniach sytuacja się unormuje To znaczy bez zabezpieczenia?
Ja się nie mogę przemóc A dodatkowo wiem, że gbs ujemny i seksy bez zabezpieczenia jakoś mnie przerażają.

Biedny ten mój chłop...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba bez zabezpieczenia bo to chyba nasienie wspomaga rozwieranie szyjki. Tak coś mi się o uszy obiło.

Mój też biedny, tyle czasu bez seksów to już dawno nie miał. A tu jeszcze tyle przed nim ale trzyma się dzielnie i nie marudzi

Seven, dopiero teraz na FB przeczytałam twoje atrakcje. ale przerąbane czemu ta laska nie wstaje do toalety, tak osłabiona jest czy co? Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:12   #868
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny nie jestem w stanie każdej z Was oddzielnie odpisac z Mala pod pachą, ale wszystkie jesteście kochane dziękuję Wam za ogromne wsparcie i ciepłe słowa macie rację nie potrzebuje teraz takich złotych raz od koleżanek że za rok się unormuje
Postaram się DO Was pisać jak tylko będę mogła.

MILAWO, samo cc bardzo ok, myślałam że to coś znacznie gorszego pionizacja była na drugi dzień po cc z samego rana, nie miałam żadnych problemów że wstanie z lozka pewnie dzięki leki Przeciwbólowym W domu czasem mnie szarpie ta rana, ale biorę co jakiś czas ketonal i mogę dzialac ładnie mnie zszyli i nawet za mocno nic nie widać ..
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:22   #869
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Misiaq ja sie wczoraj zapytalam czy po odejsciu Czopa wolno ten teges i pani doktor powiedziała- jak z tatusiem to nawet trzeba....
Hulaj dusza piekła nie ma
Powiem szczerze po tylu tygodniach bylo za☠☠☠iscie chyba ta szyjka rozpulchniona dodala doznan
Ale ANI JEDNEGO SKURCZU PO. ANI JEDNEGO.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:24   #870
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Misiaq ja sie wczoraj zapytalam czy po odejsciu Czopa wolno ten teges i pani doktor powiedziała- jak z tatusiem to nawet trzeba....
Hulaj dusza piekła nie ma
Powiem szczerze po tylu tygodniach bylo zaiscie chyba ta szyjka rozpulchniona dodala doznan
Ale ANI JEDNEGO SKURCZU PO. ANI JEDNEGO.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahha.. A Ty chociaż wiesz jak te skurcze wyglądają. Gdzie to boli? Ja to czekam aż mnie zegnie z bólu. Czy to nie koniecznie takie mocne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.