Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-03, 12:11   #151
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

czesc dziewczyny! melduje się w 2020 roku w rozpoczętym 28 tygodniu, 3 trymestrze i jako mężatka
Nie odzywalam się długo, bo miałam ciagle zamieszanie, ale teraz będzie spokojniej, skupiam się na maluszku i powinnam się więcej udzielać. Nie widze wszystkich postow niestety, bo na komórce jakos zanikają mi niektóre strony i nie można ich wyswietlic mam nadzieje ze wszystko u was dobrze!
Po pierwsze zycze wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Szczesliwego rozwiązania, spokojnego dotrwania do porodu oraz grzecznych i zdrowych dzieciaczkow
Wesele w 27 tygodniu ciąży okazało się dobrym pomysłem wszystko poszlo super, nie obylo się bez tańców, gdzie smiesznie się tanczylo ze sporym brzuszkiem, ale dalam rade wytrzymałam prawie do 2 w nocy, pod koniec bolał mnie kregoslup, ale dobry humor pozwalal o tym nie myslec
za to 2 dni później w sylwestra się pochorowałam Musialam się czyms zatruc i cala noc wymiotowałam. Mialam niezłego stracha, bo maluszek wtedy strasznie kopał, bardzo mocno i dosłownie co chwile przez kilka godzin. Niewiem czy się wystraszyl tych wstrząsów w toalecie, czy cos było nie tak, jakies odwodnienie albo cos... Myslalam żeby pojechać na pogotowie, ale na szczęście zaczelo przechodzić, a maluszek się uspokoil. Calego Sylwestra przespałam w łóżku. Teraz wszystko wrocilo do normy, tylko znowu zaczely się uciski brzucha... Jak leżę, to wszystko jest w najlepszym porządku, za to jak tylko wstane, to brzuch strasznie mi ciąży i napiera. Mysle, ze mogą to być tez niezbyt sprawnie dzialajace jelita i jakies gazy, ale sama niewiem… Mam nadzieje, ze ten glupi objaw tez niedługo przejdzie. A może to już urok trzeciego trymestru??? Macie może tak??
Pozdrawiam was, aaaa i dzięki dla Haneczki za nowy pierwszy post, bardzo profesjonalny przydatne linki i wyprawka to dobry pomysl żeby je dopisać! Wózki to może już za dużo, bo zrobi się powieść. Raczej bylabym za takimi ogolnymi, praktycznymi rzeczami
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 13:50   #152
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Macie jakieś opinie o muuvo Quick? Zrobił dobre wrażenie, w miarę lekki, w miarę ładny, w miarę niedrogi (ok2200, w porównaniu do pięknego mutsy 3400)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 14:29   #153
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Macie jakieś opinie o muuvo Quick? Zrobił dobre wrażenie, w miarę lekki, w miarę ładny, w miarę niedrogi (ok2200, w porównaniu do pięknego mutsy 3400)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja koleżanka ma i jest bardzo zadowolona. Jedyne do czego mogłaby się przyczepić to, że jest bardzo sztywny. Po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest dość lekki. Mnie się w nim nie podoba spacerówka, dziecko jakoś dziwnie siedzi. Ale ja nie mam doświadczenia, więc to tylko moje wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 14:33   #154
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma i jest bardzo zadowolona. Jedyne do czego mogłaby się przyczepić to, że jest bardzo sztywny. Po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest dość lekki. Mnie się w nim nie podoba spacerówka, dziecko jakoś dziwnie siedzi. Ale ja nie mam doświadczenia, więc to tylko moje wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od grudnia jest nowa wersja 2.0 ze sporo lepsza amortyzacją, babka pokazywała oba wózki. To mówisz że ta stara wersja slobo amortyzuje? Bo koła mi się bardziej podobają w starej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 14:39   #155
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Od grudnia jest nowa wersja 2.0 ze sporo lepsza amortyzacją, babka pokazywała oba wózki. To mówisz że ta stara wersja slobo amortyzuje? Bo koła mi się bardziej podobają w starej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mi mówiła ta koleżanka. Ogólnie poleca i jest bardzo zadowolona. Ja też o nim myślę, chociaż głupio, żeby na osiedlu były dwa takie same wózki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 14:47   #156
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Benetta zapisz się do grupy wózkowe porady na fb. Tam jest sporo opinii i można też dopytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 15:15   #157
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Tak mi mówiła ta koleżanka. Ogólnie poleca i jest bardzo zadowolona. Ja też o nim myślę, chociaż głupio, żeby na osiedlu były dwa takie same wózki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pół lublina mam wrazenie ze jezdzi joie wiec nie przejmuj sie ze kolezanka ma
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 15:27   #158
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
pół lublina mam wrazenie ze jezdzi joie wiec nie przejmuj sie ze kolezanka ma
Nie no, że koleżanka ma to akurat najmniej ważny argument. Chociaż kolor wybrałabym na pewno inny

Btw. pewnie kiedyś pytałam, ale gdzie planujesz rodzić w lbn? Ja już kompletnie zgłupiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 15:35   #159
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Nie no, że koleżanka ma to akurat najmniej ważny argument. Chociaż kolor wybrałabym na pewno inny

Btw. pewnie kiedyś pytałam, ale gdzie planujesz rodzić w lbn? Ja już kompletnie zgłupiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na krasnickich, akurat powinni skonczyc remont, ale widzialam juz zdjecia porodowki i nowe lazienki, wyglada super bede tam w przyszlym tygodniu to obadam postepy ale wiem ze na jaczewskiego tez jest w porzadku
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 15:41   #160
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
na krasnickich, akurat powinni skonczyc remont, ale widzialam juz zdjecia porodowki i nowe lazienki, wyglada super bede tam w przyszlym tygodniu to obadam postepy ale wiem ze na jaczewskiego tez jest w porzadku
O to zdaj relacje wahałam się między Jaczewskiego a Staszica, ale położną mam z Kraśnickich, zrobiła na mnie dobre wrażenie,więc zaczynam rozważać ten szpital.


Gdzie mogę znaleźć te zdjęcia?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2020-01-03 o 15:50
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 15:51   #161
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

No i jesteśmy chorzy. Wysmarowałam się amolem , mąż mówi jak stara babka walę . Przynajmniej w nocy mogłam spać. Isla jest ,prenalen katar też i coś w saszetkach do wtorku muszę być zdrowa. Jutro jeszcze na krew muszę iść tzn pobiorą mi w domu .
Smyk internetowe zamówienie zrobione
Apteka zrobiona
Chyba od dup..y strony zaczynam zamiast łóżeczko to wszystko inne kupuję. .


Chrześniak zrobił moim szwagrowi i szwagierce prezent na nowy rok , wziął telefon rozbił go o ścianę parę godzin później to samo zrobił z samochodem straż pożarna kontra nowy telewizor..Ps. to jest to mojej teściowej wychowanie , że sam m się bawić ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 16:02   #162
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
O to zdaj relacje wahałam się między Jaczewskiego a Staszica, ale położną mam z Kraśnickich, zrobiła na mnie dobre wrażenie,więc zaczynam rozważać ten szpital.


Gdzie mogę znaleźć te zdjęcia?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mój prowadzący mi je pokazywał a jaką masz położną?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
No i jesteśmy chorzy. Wysmarowałam się amolem , mąż mówi jak stara babka walę . Przynajmniej w nocy mogłam spać. Isla jest ,prenalen katar też i coś w saszetkach do wtorku muszę być zdrowa. Jutro jeszcze na krew muszę iść tzn pobiorą mi w domu .
Smyk internetowe zamówienie zrobione
Apteka zrobiona
Chyba od dup..y strony zaczynam zamiast łóżeczko to wszystko inne kupuję. .


Chrześniak zrobił moim szwagrowi i szwagierce prezent na nowy rok , wziął telefon rozbił go o ścianę parę godzin później to samo zrobił z samochodem straż pożarna kontra nowy telewizor..Ps. to jest to mojej teściowej wychowanie , że sam m się bawić ..
a mozna amol w ciazy? na gardlo mozna tantuum verde
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 16:25   #163
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! melduje się w 2020 roku w rozpoczętym 28 tygodniu, 3 trymestrze i jako mężatka
Nie odzywalam się długo, bo miałam ciagle zamieszanie, ale teraz będzie spokojniej, skupiam się na maluszku i powinnam się więcej udzielać. Nie widze wszystkich postow niestety, bo na komórce jakos zanikają mi niektóre strony i nie można ich wyswietlic mam nadzieje ze wszystko u was dobrze!
Po pierwsze zycze wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Szczesliwego rozwiązania, spokojnego dotrwania do porodu oraz grzecznych i zdrowych dzieciaczkow
Wesele w 27 tygodniu ciąży okazało się dobrym pomysłem wszystko poszlo super, nie obylo się bez tańców, gdzie smiesznie się tanczylo ze sporym brzuszkiem, ale dalam rade wytrzymałam prawie do 2 w nocy, pod koniec bolał mnie kregoslup, ale dobry humor pozwalal o tym nie myslec
za to 2 dni później w sylwestra się pochorowałam Musialam się czyms zatruc i cala noc wymiotowałam. Mialam niezłego stracha, bo maluszek wtedy strasznie kopał, bardzo mocno i dosłownie co chwile przez kilka godzin. Niewiem czy się wystraszyl tych wstrząsów w toalecie, czy cos było nie tak, jakies odwodnienie albo cos... Myslalam żeby pojechać na pogotowie, ale na szczęście zaczelo przechodzić, a maluszek się uspokoil. Calego Sylwestra przespałam w łóżku. Teraz wszystko wrocilo do normy, tylko znowu zaczely się uciski brzucha... Jak leżę, to wszystko jest w najlepszym porządku, za to jak tylko wstane, to brzuch strasznie mi ciąży i napiera. Mysle, ze mogą to być tez niezbyt sprawnie dzialajace jelita i jakies gazy, ale sama niewiem… Mam nadzieje, ze ten glupi objaw tez niedługo przejdzie. A może to już urok trzeciego trymestru??? Macie może tak??
Pozdrawiam was, aaaa i dzięki dla Haneczki za nowy pierwszy post, bardzo profesjonalny przydatne linki i wyprawka to dobry pomysl żeby je dopisać! Wózki to może już za dużo, bo zrobi się powieść. Raczej bylabym za takimi ogolnymi, praktycznymi rzeczami
Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 16:57   #164
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Tak mi mówiła ta koleżanka. Ogólnie poleca i jest bardzo zadowolona. Ja też o nim myślę, chociaż głupio, żeby na osiedlu były dwa takie same wózki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są różne kolory tapicerki wersja pierwsza jest w speszal edyszin i ram jest taki ładny jakby kwiatowy wzór na szarym a w wersji 2.0 granatowa tapicerka ślicznie wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Benetta zapisz się do grupy wózkowe porady na fb. Tam jest sporo opinii i można też dopytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem zapisana, właśnie o nim tak super dużo nie ma ale siedzę właśnie i odkopuje informacje ale coraz bardziej mi się podoba, sporo kasy mniej, będzie mocno eksploatowanych, czasem na klatce zostawiamy lub rowerowni w piwnicy (jak doprosze się o klucz) lub wciagany na to 4 piętro. Chyba mi żal wydać więcej kasy na wózek którym będziemy prawie rzucac i on jest polski, to też plus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
No i jesteśmy chorzy. Wysmarowałam się amolem , mąż mówi jak stara babka walę . Przynajmniej w nocy mogłam spać. Isla jest ,prenalen katar też i coś w saszetkach do wtorku muszę być zdrowa. Jutro jeszcze na krew muszę iść tzn pobiorą mi w domu .
Smyk internetowe zamówienie zrobione
Apteka zrobiona
Chyba od dup..y strony zaczynam zamiast łóżeczko to wszystko inne kupuję. .


Chrześniak zrobił moim szwagrowi i szwagierce prezent na nowy rok , wziął telefon rozbił go o ścianę parę godzin później to samo zrobił z samochodem straż pożarna kontra nowy telewizor..Ps. to jest to mojej teściowej wychowanie , że sam m się bawić ..
Wow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
mój prowadzący mi je pokazywał a jaką masz położną?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



a mozna amol w ciazy? na gardlo mozna tantuum verde
Też to pomyślałam, może lepiej nie stosuj więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Nie no, że koleżanka ma to akurat najmniej ważny argument. Chociaż kolor wybrałabym na pewno inny

Btw. pewnie kiedyś pytałam, ale gdzie planujesz rodzić w lbn? Ja już kompletnie zgłupiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbyś chciała zobaczyć te wozki to na ich stronie ich nie ma hmmm, kiepska maja ta stronę tam są tylko 2 modele a dostępne w sprzedaży są już 4 nie mówiąc o kolorach... na fb więcej aktualności, a najwięcej się w sklepie dowiedzialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 17:02   #165
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Amol można rozgrzewająco się posmarować jak szyja czy nos. Byle nie łykać. Kobiety w ciąży często plecy smarują przy bólu.
Moja teściowa zadzwoniła do nas z mordą, że w tej chwili na teleexpressie mówią o imionach dla dziecka i mamy przełączyć bo my nadal nic nie wybrane .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 17:10   #166
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mi Amol ginekolog pozwolił ja go nie pije pocieram tylko czoło i polałam sobię nim koszulke . Tantuum mam wymiotny efekt dla mnie ;/ Isla dobra, gardło mnie nie boli bardziej mam podrażnione chrypka .

Ogólnie mam katar ..
Temperatura w normie swoją drogą ,ja nigdy nie mam temperatury .

Czosnek i chleb żytni niezły jest Mąż postanowił spać na kanapie. ..

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Amol można rozgrzewająco się posmarować jak szyja czy nos. Byle nie łykać. Kobiety w ciąży często plecy smarują przy bólu.
Moja teściowa zadzwoniła do nas z mordą, że w tej chwili na teleexpressie mówią o imionach dla dziecka i mamy przełączyć bo my nadal nic nie wybrane .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A fajne jakieś ?? Bo my też nie wybrane ..
To na FB dziś czytałam te oryginalne imiona Nuttela, Snickers..
Bałam bym się chyba amol łykać ,alkohol w tym jest . Ale fakt rozgrzewa fajnie.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 17:25   #167
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Mi Amol ginekolog pozwolił ja go nie pije pocieram tylko czoło i polałam sobię nim koszulke . Tantuum mam wymiotny efekt dla mnie ;/ Isla dobra, gardło mnie nie boli bardziej mam podrażnione chrypka .

Ogólnie mam katar ..
Temperatura w normie swoją drogą ,ja nigdy nie mam temperatury .

Czosnek i chleb żytni niezły jest Mąż postanowił spać na kanapie. ..

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



A fajne jakieś ?? Bo my też nie wybrane ..
To na FB dziś czytałam te oryginalne imiona Nuttela, Snickers..
Bałam bym się chyba amol łykać ,alkohol w tym jest . Ale fakt rozgrzewa fajnie.
Ani nie przełączyliśmy bo oglądaliśmy "amerykańską zbrodnie" o Sylvii Likens. Świetna jest książka inspirowaną tą historią.
A co do imion, mnie bardzo pomaga aplikacja ciąża+ bo tam jest cały spis imion i można zaznaczyć, które się podoba i potem z tej listy łatwiej coś wybrać .
Mąż już nie chce imienia Igor choć ja czuję, że to Igorek we mnie siedzi. Tż marudzi o Filipie. A najbardziej mu się podoba Jan, gdzie mnie to imie stoi w gardle jak kołek, no cóż .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 18:31   #168
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
mój prowadzący mi je pokazywał a jaką masz położną?
Ja prowadzącą mam z Jaczewskiego, i do tego ze zwykłej ginekologii. Jest bardzo fajna, jestem zadowolona z opieki, ale chyba teraz inaczej podeszłabym do sprawy wyboru.

A położna to pani Beata Wosek/Wołek? Dokładnie nie pamiętam nazwiska.

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Są różne kolory tapicerki wersja pierwsza jest w speszal edyszin i ram jest taki ładny jakby kwiatowy wzór na szarym a w wersji 2.0 granatowa tapicerka ślicznie wygląda


Jakbyś chciała zobaczyć te wozki to na ich stronie ich nie ma hmmm, kiepska maja ta stronę tam są tylko 2 modele a dostępne w sprzedaży są już 4 nie mówiąc o kolorach... na fb więcej aktualności, a najwięcej się w sklepie dowiedzialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdzę fb, bo rzeczywiście na stronie bieda :/



Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
A co do imion, mnie bardzo pomaga aplikacja ciąża+ bo tam jest cały spis imion i można zaznaczyć, które się podoba i potem z tej listy łatwiej coś wybrać .
Mąż już nie chce imienia Igor choć ja czuję, że to Igorek we mnie siedzi. Tż marudzi o Filipie. A najbardziej mu się podoba Jan, gdzie mnie to imie stoi w gardle jak kołek, no cóż .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tak dalej pójdzie to nasz zostanie bez imienia. Bardzo podoba nam się Jędrzej, ale po reakcjach niektórych smutno mi się zrobiło i sama nie wiem. Jeszcze na liście jest Ignacy, ale też nie jestem do końca przekonana. W pogotowiu został nam jeszcze Jan i Mikołaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 18:39   #169
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Siemaneczko. Ja z nadejściem nowego roku złapałam jakiegoś doła i zapalenie pęcherza. Byłam u gina i dostałam antybiotyk. Do tego chyba przez tą infekcje non stop twardnieje mi brzuch i mam brać nospe do następnej wizyty. Już mi bokiem wychodzą te tabletki i już staje na głowie żeby wziąć wszystkie tak żeby się jedną z drugą nie gryzły.,
Na pocieszenie przyszło mi dzisiaj zamówienie z Reserved i te ubranka są takie mięciutkie. Jeszcze muszę kupić kilka śpioszków, prześcieradełka do łóżeczka, ręczniczki, pieluchy i puścić zamówienie w jakiejś aptece i będę gotowa.

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Przydatne linki jaknajbardziej, widziałam na niektórych wątkach mają listy wyprawkowe, normy badań i linki do fajnych kalendarzy czy kalkulatorów
Jak macie jakieś ciekawe linki to piszcie to podepnę.

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Wróciłam z zajęć !

Super były
Mała grupka dużo wiedzy oczywiście niebieskie pudełko czyli już mam 4 takie pudełka , oprócz tego rabaty na proszki do prania,płyny itp . mama klub sporo gadżetów . Smoczki z lovi.
W wtorek kolejne zajęcia tym razem o wyprawce,co do szpitala zabrać. A w czwartek wykłady z laktacji -jakaś firma pokazy produktów itp.


A oprócz tego dopadło nas chorubsko jakieś ;( więc imbir woda cytryna idą w ruch
Do mnie dzisiaj zadzwonili żeby potwierdzić że kurs zaczyna się we wtorek i czy nadal jestem chętna. Już się nie mogę doczekać pierwsze zajęcia mają być zapoznawcze i po prostu o byciu w ciąży (higiena, zdrowe odżywianie i zdrowe nawyki). Zapisałam się przez stronę niebieskiego pudełka że powinni mi je dać w tej szkole i ciekawa jestem czy dostanę i co tam będzie. Co tam u Ciebie w nich było? Warto się upominać?


Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! melduje się w 2020 roku w rozpoczętym 28 tygodniu, 3 trymestrze i jako mężatka
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ani nie przełączyliśmy bo oglądaliśmy "amerykańską zbrodnie" o Sylvii Likens. Świetna jest książka inspirowaną tą historią.
A co do imion, mnie bardzo pomaga aplikacja ciąża+ bo tam jest cały spis imion i można zaznaczyć, które się podoba i potem z tej listy łatwiej coś wybrać .
Mąż już nie chce imienia Igor choć ja czuję, że to Igorek we mnie siedzi. Tż marudzi o Filipie. A najbardziej mu się podoba Jan, gdzie mnie to imie stoi w gardle jak kołek, no cóż .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie mąż próbuje mnie przekonać na Igora ale mam uraz do tego imienia bo do poprzedniej kruszynka zaczęliśmy mówić Iga. Z braku laku jest Marcel bo oboje nie mamy lepszego pomysłu ale za bardzo nas to imię nie przekonuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 19:16   #170
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Buli szufla, gratuluję . Ja bym nie była w formie na wesele jako gość, a co dopiero panna młoda.

Muszę iść do lekarza z tą rwą kulszową, bo mi nie przechodzi. Wieczorem jest najgorzej. Nie mogę do wc dojść sama. Mąż musi mnie ciągnąć na szyji. Na ręce mnie nie weżmie, mówi,że jestem już za ciężka. Nie mam w domu kuli. Dzisiaj moja 9 letnia córka gotowała obiad. A ja wstaję głównie tylko do toalety.

Dziecko coś mi się dzisiaj mało rusza i już panikuję dlaczego.., bo ostatnio bardzo rozrabiało i nagle cisza. Idę jutro na to echo serca płodu to od razu podejrzę ją, czy wszystko ok. Badanie kosztuje 350zł.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 19:32   #171
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja prowadzącą mam z Jaczewskiego, i do tego ze zwykłej ginekologii. Jest bardzo fajna, jestem zadowolona z opieki, ale chyba teraz inaczej podeszłabym do sprawy wyboru.

A położna to pani Beata Wosek/Wołek? Dokładnie nie pamiętam nazwiska.



Sprawdzę fb, bo rzeczywiście na stronie bieda :/




Jak tak dalej pójdzie to nasz zostanie bez imienia. Bardzo podoba nam się Jędrzej, ale po reakcjach niektórych smutno mi się zrobiło i sama nie wiem. Jeszcze na liście jest Ignacy, ale też nie jestem do końca przekonana. W pogotowiu został nam jeszcze Jan i Mikołaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a co Twoja koleżanka sądzi o amortyzacji? czytam dużo zarzutów w tej kwestii..
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 19:43   #172
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
a co Twoja koleżanka sądzi o amortyzacji? czytam dużo zarzutów w tej kwestii..
Powiem szczerze,że nie wiem, bo miałyśmy krótką rozmowę na temat tego wózka. Zapytałam czy poleca, wymieniła zalety, wspomniała, że jest dość sztywny i w zasadzie na tym skończyłyśmy rozmowę. Za bardzo się nie zagłębiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 20:14   #173
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Macie jakieś opinie o muuvo Quick? Zrobił dobre wrażenie, w miarę lekki, w miarę ładny, w miarę niedrogi (ok2200, w porównaniu do pięknego mutsy 3400)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie poluje na ten wózek chyba. A już na pewno jest na mojej liście do wyboru. Bardzo mi się podoba ale na żywo nie widziałam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 20:24   #174
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

A Britax Romer Smile 3 kojarzycie? Podobno podobny, ale właśnie lepiej amortyzuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 20:37   #175
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
A Britax Romer Smile 3 kojarzycie? Podobno podobny, ale właśnie lepiej amortyzuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy ktoś miał okazję testować, bo jeszcze polski dystrybutor nie ma go na stanie. Zamówiłam w połowie grudnia i czekam. Powinien być do końca stycznia, wtedy mogę zdać relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 20:43   #176
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś miał okazję testować, bo jeszcze polski dystrybutor nie ma go na stanie. Zamówiłam w połowie grudnia i czekam. Powinien być do końca stycznia, wtedy mogę zdać relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On jest chyba cięższy, prawda? Muuvo 11,5kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Właśnie poluje na ten wózek chyba. A już na pewno jest na mojej liście do wyboru. Bardzo mi się podoba ale na żywo nie widziałam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już byłam prawie zdecydowana na easywalkera charley ale ta amortyzacja i małe koła nie dają mi spokoju..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 20:58   #177
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja prowadzącą mam z Jaczewskiego, i do tego ze zwykłej ginekologii. Jest bardzo fajna, jestem zadowolona z opieki, ale chyba teraz inaczej podeszłabym do sprawy wyboru.

A położna to pani Beata Wosek/Wołek? Dokładnie nie pamiętam nazwiska.



Sprawdzę fb, bo rzeczywiście na stronie bieda :/




Jak tak dalej pójdzie to nasz zostanie bez imienia. Bardzo podoba nam się Jędrzej, ale po reakcjach niektórych smutno mi się zrobiło i sama nie wiem. Jeszcze na liście jest Ignacy, ale też nie jestem do końca przekonana. W pogotowiu został nam jeszcze Jan i Mikołaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tez jest moją położną
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 21:02   #178
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
On jest chyba cięższy, prawda? Muuvo 11,5kg
13 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 21:22   #179
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mamaklub sorry za zdj ale w łóżku leżę ,ale jak dla mnie jakoś to bogatsze było niż niebieska torebka. Tu już zamówiłam sobie proszki do prania .
Fakt w niebieskiej jest butelka Avent ,ale tu dwa smoczki. Dada to chyba wszędzie dają.
No ja trzy takie prezenciki mam ,chyba dużo ich dają jeszcze od położnej dostanę . Czytałam na FB , że mało kto dostaję i jeszcze rozpakowane,moje były zaklejone .


Młody się dziaj napina chyba przez ten mój katar coś mu nie pasuje .
My pierwsze zajęcia to gimnastyka ćwiczenia oddechowe,fazy porodu ,kiedy jechać do szpitala kiedy nie. 60 minut trwają . Wtorkowe mi kolidują z lekarzem ,ale może się wyrobię to tylko do przejścia 500 metrów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200103_221235.jpg (128,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200103_221222.jpg (133,5 KB, 61 załadowań)
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 21:33   #180
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Nie... To jest tragedia... Zobaczyłam właśnie easywalker Harvey 2 premium w kolorze spahhire Blue.... Matko, jaki piękny!! 11,2kg, duże koła amortyzacja. Tylko spacerówka kubełkowa i 3,5tys....
Nie wiem jak ja wybiorę ten wózek, nie mogę podjąć decyzji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.