zdjecia, ktore was motywuja :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-29, 10:17   #601
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Ja-czarna, będę dzisiaj szukać tej naturalnej czerwonej Pu-Erh
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:18   #602
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Poczytojta i poedukujta sie kobity Hehehe To jest ta herbatka, którą własnie piję

PU-ERH - oryginalna chińska czerwona herbata

Pu-erh jest oryginalną herbatą o właściwościach zdrowotnych. W Chinach jest znana od dawna. Za poradą osobistych lekarzy pili ją cesarze chińscy ze względów leczniczych oraz profilaktycznych. Po wielu badaniach zaakceptowana została również w Europie, gdzie doceniono jej szczególne właściwości. Powoduje ona utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz przywraca prawidłowy metabolizm organizmu. Pu-erh jest herbatą czerwoną - częściowo fermentowaną, w odróżnieniu od herbaty czarnej - fermentowanej i zielonej - niefermentowanej. Nazwa Pu-erh pochodzi od miejscowości Puer w prowincji Yunnan, dokąd zwożono herbatę na targ z górzystych upraw okolic Simao i Xishuangbanna. Właściwa herbata Pu-erh jest typowym produktem Yunnanu, gdzie rosną specjalne gatunki drzew herbacianych zwanych Qingmao - "Królewskie Drzewa". Herbata Pu-erh zyskuje swój niepowtarzalny smak i charakterystyczny aromat oraz lecznicze właściwości dzięki specjalnemu procesowi produkcji, stosowanemu od blisko dwóch tysięcy lat. W odróżnieniu od innych herbat, które powinny być świeże, Pu-erh musi leżakować w odpowiednich warunkach a jej proces produkcji nie może zostać skrócony. Jest to bardzo ważne, ponieważ w okresie dojrzewania liści powstają w nich charakterystyczne dla tej herbaty flawonoidy. Camelia sinensis - roślina, której liście używane są do produkcji herbat zawiera dużo rożnych związków biologicznie czynnych, takich jak garbniki, alkaloidy, flawonoidy, aminokwasy, pierwiastki śladowe (wapń, magnez, żelazo, cynk, mangan, miedź, selen) oraz witaminę E.

Herbatę Pu-erh odróżnia od innych herbat duża zawartość tych związków, a szczególnie flawonoidów, które nadają herbacie Pu-erh charakterystyczny smak i aromat ziemi. Związki flawonoidowe uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, zapobiegają krwawieniom, a także są pomocne w leczeniu miażdżycy. Posiadają one właściwości moczopędne, poprawiające krążenie krwi w naczyniach wieńcowych, obniżają ciśnienie, rozkurczają mięśnie gładkie naczyń krwionośnych i przewodów żółciowych oraz wykazują właściwości antyagregacyjne (zapobiegające "zlepianiu się" płytek krwi). Ponadto flawonoidy wykazują właściwości przeciwutleniające (stabilizatory procesów utleniania), a także odtruwające - wiążą i kompleksują metale i toksyny. Zawarte w herbacie Pu-erh związki aktywują enzymy pokarmowe do wydzielania soków trawiennych oraz pobudzają perystaltykę jelit. Wszystkie te właściwości wpływają na metabolizm tłuszczowy, zmniejszając ilość tłuszczu w tkance podskórnej. Osoby z dużą nadwagą, pijąc regularnie herbatę Pu-erh w ilości od 3 do 5 filiżanek dziennie, mogą stracić w ciągu miesiąca nawet do 10 kg wagi bez stosowania specjalnej diety. Chociaż brzmi to niewiarygodnie - jest całkiem realne, co potwierdziły badania lekarzy prowadzone w Chinach i we Francji.( i ja to potwierdzam czyly Jagoda ;p) Testując grupę osób z nadciśnieniem stwierdzono również normalizujący wpływ herbaty Pu-erh na nadciśnienie. Dodatkowo badania naukowców japońskich potwierdziły, iż w mniej zaawansowanych przypadkach, może ona normować proces nowotworowy. Tak więc pijąc codziennie herbatę Pu-erh możemy wpłynąć na długość naszego życia. Na rynku polskim jest dużo herbat Pu-erh. Należy jednak pamiętać aby kupować tylko te, które posiadają badania SANEPID-u, ponieważ trafiają się niekontrolowane odpady produkcyjne najniższego gatunku, które mogą okazać się szkodliwe dla organizmu.

Prawdziwa i dobrej jakości herbata Pu-erh podczas zaparzania szybko nabiera koloru, wydzielając charakterystyczny aromat wilgotnej ziemi. W czajniczku lub w filiżance zalewamy kostkę (3 g) herbaty wrzącą, najlepiej źródlaną wodą i zostawiamy pod przykryciem na czas od 2 do 5 minut. Czynność można powtórzyć zalewając 2-3 krotnie te same liście. W odróżnieniu od herbaty zielonej, którą należy pić na czczo, Pu-erh pijemy po jedzeniu. Nie należy herbaty słodzić, ponieważ cukier neutralizuje większość jej właściwości.


NATURALNE ODCHUDZANIE

Osoby z dużą nadwagą, pijąc regularnie herbatę Pu-Erh w ilościach od 3 do 5 filiżanek dziennie, mogą stracić w ciągu miesiąca nawet do 10 Kg wagi bez stosowania specjalnej diety.


Opakowanie

Kostki 125 g (około 42 kostek). Każda kostka pakowana szczelnie w folię alumioniową.


Producent

YUNNAN HAICHAO TEABLOCKS Co, Ltd. Chiny
Herbata pakowana oryginalnie w Chinach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 4268.png (56,9 KB, 59 załadowań)
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:20   #603
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ja-czarna, będę dzisiaj szukać tej naturalnej czerwonej Pu-Erh
Zobacz ile nas łączy heheh zapuszczamy obie włoski i będziemy pić ta samą herbatkę :P

P.S: herbatka dostępna na allegro... (wpisz hasło pu-erh) ale ja wolałabym kupować w herbaciarniach 3maj sie cieplutko
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:24   #604
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
Zobacz ile nas łączy heheh zapuszczamy obie włoski i będziemy pić ta samą herbatkę :P

P.S: herbatka dostępna na allegro... (wpisz hasło pu-erh) ale ja wolałabym kupować w herbaciarniach 3maj sie cieplutko

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69675286
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68415783 to te herbatki cudowne;p
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:26   #605
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

W żadnym normalnym sklepie czy supermarkecie nie będzie takiej herbaty?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:43   #606
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez beoneself
W żadnym normalnym sklepie czy supermarkecie nie będzie takiej herbaty?
W supermarkecie napewno nie...a w normalnym sklepie??? Hmm...obawiam się, że nie... wiesz to są rzeczy naturalne... więc jedyne wyjście to apteka lub herbaciarnia....albo to allegro...MIŁYCH POSZUKIWAŃ
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:44   #607
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
W supermarkecie napewno nie...a w normalnym sklepie??? Hmm...obawiam się, że nie... wiesz to są rzeczy naturalne... więc jedyne wyjście to apteka lub herbaciarnia....albo to allegro...MIŁYCH POSZUKIWAŃ
Ok, dzięki za wskazówki. Niedługo wybiorę się do herbaciarni i popytam o naturalną czerwoną pu-erh w kostkach... Mam nadzieję, że mnie zrozumieją?(:
Bo allegro to odpada, niestety...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 10:48   #608
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

A czy to w kostkach jest lepsza od tej w torebkach???
jaka ja zacofana jestem...
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:49   #609
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Herbata czerwona Pu Erh Yunan jest pyszna Super działa po tłustym posiłku Ja kupuje w herbaciarni Five o'clock albo Czas na herbatę. Ale jest dostępna tez w supermartektach (Pu erh Yunan w brązowym opakowaniu, jest jeszcze z Herbapolu, tez dobra, i jest jeszcze z Bioactivu, ale jej nie polecam)
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:54   #610
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez *beatriz*
A czy to w kostkach jest lepsza od tej w torebkach???
jaka ja zacofana jestem...
Ważne żeby była naturalna...z prawdziwych liści pu-erh...!!!!!!nie aromatyzowana!!!!!!!!!!!! Ta prasowana to to samo co sypka tyle, że nie rozsypuje Ci się jak ją wsypujesz do czajniczka
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:55   #611
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

A propo tych fotek motywujących nas do ćwiczeń....co powiecie na to???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg funny2.jpg (30,0 KB, 514 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg u3.jpg (25,8 KB, 450 załadowań)
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 10:56   #612
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez livy
moze przez ten taniec taki nietypowy i to czarne blotko
Livy, oglądałam program o tym, jak kręcili ten teledysk. Shakira mnie zauroczyła, naprawde. Zresztą ten jej teledyskowy partner działa na mnie hipnotyzująco, serio. Szczególnie podoba mi się pewien moment, w którym uśmiecha się kącikiem ust. Zgupiałam
A co do tańca, to podobno Shakira sama go wymyśliła, bez choreografa. Tylko, że to są zwykłe krążenia "klatką piersiową", które np. wykonuję czasami w rozgrzewce Mysle, ze to błotko dodało smaczku
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:57   #613
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna

A propo tych fotek motywujących nas do ćwiczeń....co powiecie na to???

Tyle tu się pisało o przeróbkach komputerowych. Teraz właśnie cisną mi się na ustach takie słowa. Ktoś robi bieznes w robieniu takich zdjec, do których wystarczy znajomośc photoshopa.
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:57   #614
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
A propo tych fotek motywujących nas do ćwiczeń....co powiecie na to???
To są dopiero sexi kobitki <hahaha> i te płaskie brzuszki...
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:59   #615
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez inch
Tyle tu się pisało o przeróbkach komputerowych. Teraz właśnie cisną mi się na ustach takie słowa. Ktoś robi bieznes w robieniu takich zdjec, do których wystarczy znajomośc photoshopa.
A co nie wierzysz, że tacy ludzie istnieją??? Wszyscy sa idealni??? A wszystkie niedoskonałości są efektem photoshopa....spórz na świat realnie kochaniutka.... a poza tym...kogo to obchodzi czy to przeróbka czy nie....ważne jest, że jakos to motywuje do działania....
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 11:00   #616
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
A propo tych fotek motywujących nas do ćwiczeń....co powiecie na to???
o matko... to nie jest fotomontaż??? To prawdziwe ciała?!
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 11:04   #617
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Nie. To fotomontaż.

Teraz przydałaby się ta dawna dyskusja o tym, czemu słuzy coś takiego.
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 11:06   #618
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

ja mam w domku taką :
http://bio-active.pl/sklep.php/p7-Pu...asta-100g.html
czy ona jest skuteczna, ktoś ją próbował, czy nie za badzo?
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 11:07   #619
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez inch
Nie. To fotomontaż.

Teraz przydałaby się ta dawna dyskusja o tym, czemu słuzy coś takiego.
Nie mam ochoty sie sprzeczać bo to nie TO forum do tego sluży... a nawet gdyby... warto sie zastanawiać czy to prawdziwe ciała czy nie??? Moim zdaniem liczy sie tylko to jak te zdjecia działają na naszą psychę... Mam to gdzieś czy to fotomontaż cz tez nie... tyle
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 11:11   #620
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez skrawka
ja mam w domku taką :
http://bio-active.pl/sklep.php/p7-Pu...asta-100g.html
czy ona jest skuteczna, ktoś ją próbował, czy nie za badzo?
Hyh...czy jest skuteczna to Ty samam musisz wiedzieć.......ale najlepsze moim zdaniem sa te które ja napisałam.....przetestowa ne przeze mnie i naprawde działają...
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 11:17   #621
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

może fotomontaż, może nie, ale tak otyli ludzie niestety istnieją...
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 11:34   #622
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez skrawka
może fotomontaż, może nie, ale tak otyli ludzie niestety istnieją...
a te zdjecia sa miedzy innymi po to zeby taka ja-czarna dostała na łeb i zaczęła sie głodzić i ćwiczyć hehehe
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 12:36   #623
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
a te zdjecia sa miedzy innymi po to zeby taka ja-czarna dostała na łeb i zaczęła sie głodzić i ćwiczyć hehehe
tylko nie głodzić , bo
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 13:09   #624
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

zadrosze wam... takie foty nie tylko mnie nie motywuja ale jeszcze przez nie przestaje sie martwic o figure... figurka nalezy do obowiazkow zawodowych tych panien Wiadomo ze maja swoich trenerow, dietetykow i mase ludzi ktorzy sie zajmuja ich cialami Po prostu wiem ze tak wygldac nie bede nigdy
Co innego fotki panien z krwi i kosci
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 13:27   #625
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Pierwsze zdjęcie tych 'otyłych' pań MOŻE nie jest fotomontażem, za to drugie-na pewno Ta kobieta jest po prostu nienaturalnie zbudowana.

Dla każdego motywacją jest co innego, okej. Tylko jeśli pomyślicie, że to fotomontaż i że NIE JEST możliwe osiagnięcie takich rozmiarów to gdzie jest sens?
Nie lepiej postawić sobie cel 'chcę mieć w brzuchu tyle i tyle a rozmiar taki i taki'. Zamiast porównywac się do innych? Oglądanie zdjęć grubych kobiet działa chyba w drugę stronę bo myślisz 'nie jest ze mną tak źle'

Have fun.
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 13:34   #626
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Pierwsze zdjęcie tych 'otyłych' pań MOŻE nie jest fotomontażem, za to drugie-na pewno Ta kobieta jest po prostu nienaturalnie zbudowana.

Dla każdego motywacją jest co innego, okej. Tylko jeśli pomyślicie, że to fotomontaż i że NIE JEST możliwe osiagnięcie takich rozmiarów to gdzie jest sens?
Nie lepiej postawić sobie cel 'chcę mieć w brzuchu tyle i tyle a rozmiar taki i taki'. Zamiast porównywac się do innych? Oglądanie zdjęć grubych kobiet działa chyba w drugę stronę bo myślisz 'nie jest ze mną tak źle'

Have fun.
Moge sie podpisac dwiema lapkami pod tym
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 14:21   #627
ja-czarna
BAN stały
 
Avatar ja-czarna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jagoda na planie słyszysz rapowanie...Czarna moje rozpoznanie...KALISZ lokalizowanie :)
Wiadomości: 60
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez skrawka
tylko nie głodzić , bo
żartowałam
ja-czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 14:57   #628
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

hmmm... ja dodam cuś takiego
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 15:09   #629
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Jedynie pierwsza i czwarta fotka zrobila na mnie wrazenie- pierwsza modelka ma ladne cialo, a czwarta ma fajny brzuch.

A druga fotka wg mnie przedstawia dziewczyne dazaca do anoreksji- o ile juz nie jest anorektyczka.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 20:37   #630
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez ja-czarna
Ważne żeby była naturalna...z prawdziwych liści pu-erh...!!!!!!nie aromatyzowana!!!!!!!!!!!! Ta prasowana to to samo co sypka tyle, że nie rozsypuje Ci się jak ją wsypujesz do czajniczka
Czyli np. Pu-ehr cytrynowa w torebkach nie jest dobra???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg aleksandra.jpeg (20,5 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg tamiris souza freitas.jpeg (13,9 KB, 218 załadowań)
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.