Zara, NK, wyprzedaże + OT - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 22:15   #1561
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Hej dziewczyny 😘czy wybiera się któraś z Was może do pasażu grunwaldzkiego Wrocław lub galeria MLOCINY Warszawa ?
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 22:24   #1562
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Wiecie coś o tych plaszczach?
Zamówiłam wszystkie 3 i zastanawiam się czy może wiecie coś na ich temat? Rozmiar? Jakość? I czy w ogóle warto? 20200119_232221.jpg20200119_232203.jpg20200119_232148.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 22:42   #1563
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

No niestety dziewczyny, ale trochę się jednak okopujecie. Ja rozumiem, że udzielacie się tu od lat, ale jednak jest to wątek publiczny. Mi osobiście wszystko jedno czy wrzucacie linki czy nie, bo bardziej szukam opinii o rzeczach niż poluję na przeceny. No i zaglądam tu sporadycznie. Niemniej trochę dziwnie się czyta te wasze obwarowania, w formie bezwzględnego nakazu "Bo my....". No ok, wy wypracujcie sobie strategię i się jej trzymajcie, ale z narzucaniem czegoś innym to może jednak ostrożniej... Mi osobiście wygodniej wkleić link niż fotę jak chcę o coś zapytać. Ale jak ma to być powód do dramy to się odechciewa nawet pytać...Ech...
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 22:43   #1564
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Tak nawiązując do starych, dobrych czasów tego wątku to ja cały czas go przeglądam (chyba z sentymentu bardziej), ale to już ani nie te kolekcje, ani te emocje na wyprzedaży - a szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 23:08   #1565
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Dziewczyny czy ta sukienka jest jeszcze gdzieś do dostania??
On-line nie ma wogóle - znalazłam jedna na all ale wolę nawet nie wspominać jaka cena a ja tak sonie ją wymarzyłam na wesele..

Może ktoś gdzieś ją widział, albo macie do oddania??

Rozm S - z góry dziękuję i piszcie proszę na priv jeśli to nie kłopot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1822102644_1_1_1.jpg (41,9 KB, 174 załadowań)
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 02:19   #1566
patielka
Przyczajenie
 
Avatar patielka
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Mi niestety buty z zary tez nie odpowiadaja. Niby skora, a sztywne, zle wyprofilowane. Wizualnie bardzo ładne, ale to jedyna ich zaleta.

One są może i fajne , ale na jeden sezon . Potem często się niestety rozpadają.
patielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:07   #1567
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Wiecie coś o tych plaszczach?
Zamówiłam wszystkie 3 i zastanawiam się czy może wiecie coś na ich temat? Rozmiar? Jakość? I czy w ogóle warto? Załącznik 7704593Załącznik 7704594Załącznik 7704595

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam przez moment pierwszy (tylko jasny beż), dosłownie: przez moment, bo jak tylko wyjęłam z paczki po paru minutach spakowałam do zwrotu (wychodzi na strasznie duży, noszę S, wzięłam S i w nim tonęłam, brzydko zjeżdżał z ramion, przytłaczał). Jak już go brać to mniejszy
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 07:20   #1568
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Wyjdę na kompletną parafiankę, ale nie mam pojęcia co to są podmianki ( podmienia się w sklepie jeden ciuch na inny?) albo Zariusz. I o co chodzi, no o co chodzi z tymi linkami? "Ref" rozszyfrowałam chyba- chodzi o reference number?

Tak z ciekawości pytam, bo mnie zaintrygowało. Nadmieniam, że nie jestem fanką Zary i wszystkie swoje ubrania sama projektuję, sama kupuję materiały i dodatki a szyje moja przyjaciółka, więc nie stanowię zagrożenia, poziom agresji 0.

Proszę o oświecenie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:28   #1569
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Miałam przez moment pierwszy (tylko jasny beż), dosłownie: przez moment, bo jak tylko wyjęłam z paczki po paru minutach spakowałam do zwrotu (wychodzi na strasznie duży, noszę S, wzięłam S i w nim tonęłam, brzydko zjeżdżał z ramion, przytłaczał). Jak już go brać to mniejszy
Dziękuję, to na mnie też napewno będzie ogromny zamówiłam xs ale takie też przeważnie kupuje płaszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wyjdę na kompletną parafiankę, ale nie mam pojęcia co to są podmianki ( podmienia się w sklepie jeden ciuch na inny?) albo Zariusz. I o co chodzi, no o co chodzi z tymi linkami? "Ref" rozszyfrowałam chyba- chodzi o reference number?

Tak z ciekawości pytam, bo mnie zaintrygowało. Nadmieniam, że nie jestem fanką Zary i wszystkie swoje ubrania sama projektuję, sama kupuję materiały i dodatki a szyje moja przyjaciółka, więc nie stanowię zagrożenia, poziom agresji 0.

Proszę o oświecenie.
Zariusz to po prostu zara, a dziewczyna chodzi o to że jak wstawisz link na publiczne forum to później raczej ciężko upolować ta rzecz, szczególnie jeżeli jest to jakiś chodliwy towar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 07:59   #1570
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Wiecie coś o tych plaszczach?
Zamówiłam wszystkie 3 i zastanawiam się czy może wiecie coś na ich temat? Rozmiar? Jakość? I czy w ogóle warto? Załącznik 7704593Załącznik 7704594Załącznik 7704595

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ten pierwszy fajny jakościowo ( eidt : teraz mi sie przypominiało, że widziałam ostatnio w Forum i były zmechacone ) ale mega wielki, drugi ma dziwny materiał - bardziej marynarkowy - nie wiem jak to okreslić
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-01-20 o 08:03
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:20   #1571
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Gonia dziękuję, czyli ten pierwszy raczej napewno zwrot.
Chciałabym jakiś klasyczny płaszcz na wiosnę w kolorze innym niż czarny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 08:33   #1572
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Gonia dziękuję, czyli ten pierwszy raczej napewno zwrot.
Chciałabym jakiś klasyczny płaszcz na wiosnę w kolorze innym niż czarny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
był w zarze podobny do tego pierwszego, kolor norkowy, z paskiem - chyba ładniejszy , ale nie mam refa pod ręka do niego, jak znajde to Ci podeśle chyba, że to ten co wkleiłaś??? bo ja mysle o takim, ale bez paska, że sie mechacił... kurcze, już mieszam chyba


wysalam Ci linka na PRIV
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-01-20 o 08:36
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:40   #1573
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
był w zarze podobny do tego pierwszego, kolor norkowy, z paskiem - chyba ładniejszy , ale nie mam refa pod ręka do niego, jak znajde to Ci podeśle chyba, że to ten co wkleiłaś??? bo ja mysle o takim, ale bez paska, że sie mechacił... kurcze, już mieszam chyba


wysalam Ci linka na PRIV
dziękuję spróbuje go upolować i zmierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Gonia właśnie ten zamówiłam, który mi wysłałaś ale miałam to pod innym linkiem ale ref się zgadza więc jest nadzieja że w końcu coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:43   #1574
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Pamiętacie jeansowe koszule, które były 2 lata temu? Zielone i różowe.
Mam różową. Poplamilam jagodami. Nie chciało zejść. Na szczęście na listwie. Kupiłam taśmę z kryształkami do ubrań na alie. Wygląda jak nowa
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:52   #1575
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
dziękuję spróbuje go upolować i zmierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Gonia właśnie ten zamówiłam, który mi wysłałaś ale miałam to pod innym linkiem ale ref się zgadza więc jest nadzieja że w końcu coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale mam nadzieje, że wziełaś XS ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 09:03   #1576
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

A mogłybyście wypowiedzieć się na temat tego płaszcza? Gdzieś tam pokątnie na niego polowałam, ale po ostatniej wizycie w Zarze i obmacaniu innych płaszczy zastanawiam się czy cena 109zł to aby na pewno korzystna cena Czemu te wszystkie płaszcze są teraz bez podszewki? I jak rozmiar? Wydaje się na zdjęciu dość obszerny i boje się że złapane S będzie za duże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3046268711_6_1_1.jpg (101,6 KB, 125 załadowań)
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2020-01-20 o 09:04
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 09:05   #1577
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Już chyba w tamtym roku wysylali w torbach. Najwieksza głupota to był karton w folii jeszcze.

Jestem gotowa na lato, kupiłam 3 pary shortów
O właśnie widzę, że zwroty robione w piątek po południu już mam na koncie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w zeszłym roku kupiłam 2 kolory spodenek mom jeansowych (dopóki ich nie przymierzyłam nie myślałam że będę dobrze w takich wyglądać) i to moje ulubione szorty myślałam że capne na wyprzedaży jeszcze jakoś kolor ale nie udało się teraz cena marzenie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 09:14   #1578
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ale mam nadzieje, że wziełaś XS ?
Tak nawet nie próbowałam S, mam nadzieję że przyjdzie jakiś wyjątkowo mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 09:14   #1579
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wyjdę na kompletną parafiankę, ale nie mam pojęcia co to są podmianki ( podmienia się w sklepie jeden ciuch na inny?) albo Zariusz. I o co chodzi, no o co chodzi z tymi linkami? "Ref" rozszyfrowałam chyba- chodzi o reference number?



Tak z ciekawości pytam, bo mnie zaintrygowało. Nadmieniam, że nie jestem fanką Zary i wszystkie swoje ubrania sama projektuję, sama kupuję materiały i dodatki a szyje moja przyjaciółka, więc nie stanowię zagrożenia, poziom agresji 0.



Proszę o oświecenie.
Jakieś 3 lata mi zajęło zrozumienie co to podmianki sama w tym roku zrobiłam jedna (chociaż do końca nie wiem czy zostawię ta kiecke ale napaliłam się na niska cenę )

Generalnie czytam regularnie ten wątek, rzadko coś napisze, ale wchodzę tu bo można znaleźć mnóstwo inspiracji. I przyznam szczerze że nie wiedziałam że obowiązują tu te wszystkie niepisane zakazy o których mówicie nie uważam że wklejanie linków czy ref powoduje od razu wykupienie na amen danej rzeczy. Sledze kilka kont na instagramie gdzie liczba obserwujących to ponad 100 tys. Tam dziewczyny wrzucają refy kupionych rzeczy i nei zauważyłam by każda wklejona rzecz była trudno dostępna. Wiadomo są ciuchy które naprawdę trudno złapać ale myślę że to nie kwestia tylko wstawionych linków na fora czy konta na insta.


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 09:16   #1580
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A mogłybyście wypowiedzieć się na temat tego płaszcza? Gdzieś tam pokątnie na niego polowałam, ale po ostatniej wizycie w Zarze i obmacaniu innych płaszczy zastanawiam się czy cena 109zł to aby na pewno korzystna cena Czemu te wszystkie płaszcze są teraz bez podszewki? I jak rozmiar? Wydaje się na zdjęciu dość obszerny i boje się że złapane S będzie za duże.
Ja to właśnie miałam, jak dla mnie ogromy i rękawy brzydko się układaly. Koleżanka która nosi L wyglądała ok w mojej xs. Odeslalam. Ogólnie był ok za tą cenę ale ramiona strasznie wielkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 10:07   #1581
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku kupiłam 2 kolory spodenek mom jeansowych (dopóki ich nie przymierzyłam nie myślałam że będę dobrze w takich wyglądać) i to moje ulubione szorty myślałam że capne na wyprzedaży jeszcze jakoś kolor ale nie udało się teraz cena marzenie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Właśnie mam mom jeans za 59 z pierwszego rzutu, czarne z paskiem, a teraz stacjo były białe w paski za 29 to żal nie brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 10:13   #1582
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
wstyd się przyznać ale nigdy w Łodzi nie byłam
Ja tez nie bylam, chociaz duzo jest o Lodzi w literaturze Wladyslawa Reymonta.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię Kraków, ale przez smog nie mogłabym tam mieszkać.
Oczywiście Wrocław uwielbiam
Ja mieszkalam w Krakowie 30 lat i faktycznie powietrze to dramat.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 11:12   #1583
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A mogłybyście wypowiedzieć się na temat tego płaszcza? Gdzieś tam pokątnie na niego polowałam, ale po ostatniej wizycie w Zarze i obmacaniu innych płaszczy zastanawiam się czy cena 109zł to aby na pewno korzystna cena Czemu te wszystkie płaszcze są teraz bez podszewki? I jak rozmiar? Wydaje się na zdjęciu dość obszerny i boje się że złapane S będzie za duże.
Właśnie nie umiem tego zrozumieć, że teraz robią płaszcze, sukienki bez podszewki. Rozumiem, że oszczędności, ale bez przesady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 11:28   #1584
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Właśnie nie umiem tego zrozumieć, że teraz robią płaszcze, sukienki bez podszewki. Rozumiem, że oszczędności, ale bez przesady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no mam takie dwie sukienki włalsnie z Zary, w których bez halki ani rusz
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 11:33   #1585
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Właśnie nie umiem tego zrozumieć, że teraz robią płaszcze, sukienki bez podszewki. Rozumiem, że oszczędności, ale bez przesady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w sukienkach akurat nie dotyczy, bo noszę te bez. Nie jestem pewna czy wiedziałam o istnieniu podszewek w sukienkach Ale płaszcze? Rozumiem ocieplenie klimatu, te zimy nie takie, i jednak poliestru mniej. A może przy wełnianym płaszczu brak podszewki działa na korzyść noszącego? Tak zastanawiam się, bo podoba mi się jeden wełniany, ale ten brak podszewki...
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 11:45   #1586
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

dostałam zwrot za pomylona paczki
ale nic juz u mnie nie dorzucają ma stronie, byłam stacjonarnie w sobotę to masakra ubrania walały sie wszędzie, troche razi w oczy jak wejdzie sie do innego sklepu na wyprzedaż, tutaj wyglądało to gorzej niz stragan badz lumpeks

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Mnie w sukienkach akurat nie dotyczy, bo noszę te bez. Nie jestem pewna czy wiedziałam o istnieniu podszewek w sukienkach Ale płaszcze? Rozumiem ocieplenie klimatu, te zimy nie takie, i jednak poliestru mniej. A może przy wełnianym płaszczu brak podszewki działa na korzyść noszącego? Tak zastanawiam się, bo podoba mi się jeden wełniany, ale ten brak podszewki...
nie polecam braku podszewki wtedy wyglada jak szmatka nie płaszcz, nie ma ładnej lini i nie trzyma formy, mialam taki z walny i musiałam sie z nim pożegnać, tez zara ten ręcznie robiony ktore były kilka lat temu
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 12:37   #1587
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Kasika Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ta sukienka jest jeszcze gdzieś do dostania??
On-line nie ma wogóle - znalazłam jedna na all ale wolę nawet nie wspominać jaka cena a ja tak sonie ją wymarzyłam na wesele..

Może ktoś gdzieś ją widział, albo macie do oddania??

Rozm S - z góry dziękuję i piszcie proszę na priv jeśli to nie kłopot
sliczna ! jak ktoś ma to też prosze refa na priv

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Mnie w sukienkach akurat nie dotyczy, bo noszę te bez. Nie jestem pewna czy wiedziałam o istnieniu podszewek w sukienkach Ale płaszcze? Rozumiem ocieplenie klimatu, te zimy nie takie, i jednak poliestru mniej. A może przy wełnianym płaszczu brak podszewki działa na korzyść noszącego? Tak zastanawiam się, bo podoba mi się jeden wełniany, ale ten brak podszewki...
ja kiedys miałam taki granatowy hand made ze złotymi guzikami i był milutki, leciutki ale przez brak podszewki na wszystkich jasniejszych ciuchach miałam takie mikrowłoski granatowe i przez to poszedł na all. Może przy jaśniejszych płaszczach nie ma tego problemu
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-01-20 o 12:38
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:08   #1588
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wyjdę na kompletną parafiankę, ale nie mam pojęcia co to są podmianki ( podmienia się w sklepie jeden ciuch na inny?) albo Zariusz. I o co chodzi, no o co chodzi z tymi linkami? "Ref" rozszyfrowałam chyba- chodzi o reference number?

Tak z ciekawości pytam, bo mnie zaintrygowało. Nadmieniam, że nie jestem fanką Zary i wszystkie swoje ubrania sama projektuję, sama kupuję materiały i dodatki a szyje moja przyjaciółka, więc nie stanowię zagrożenia, poziom agresji 0.

Proszę o oświecenie.
Zariusz to chyba gra slow, nawiazanie do marki Stradivarius nalezacej do tej samej grupy Inditex.

Niestety nie mam przyjaciolki, ktora by dla mnie szyla, wiec kupuje gotowce. Do tego jestem az tak leniwa, ze nawet nie chce mi sie samej wymyslac kreacje, wole korzystac z konkretnych propozycji. A na tym watku tego akurat nie brakuje. Bez takiego przewodnika w Zarze czuje sie zagubiona. Mi bardzo pasuja podawane nr ref., bo we Francji sa takie same jak w Polsce tylko ze linki sa inne i to co jest wykupione w PL, tu moze byc nadal dostepne.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A mogłybyście wypowiedzieć się na temat tego płaszcza? Gdzieś tam pokątnie na niego polowałam, ale po ostatniej wizycie w Zarze i obmacaniu innych płaszczy zastanawiam się czy cena 109zł to aby na pewno korzystna cena Czemu te wszystkie płaszcze są teraz bez podszewki? I jak rozmiar? Wydaje się na zdjęciu dość obszerny i boje się że złapane S będzie za duże.
Ja mam plaszcz z zary i ma podszewke. Koniecznie wybierz model z podszewka - jest cieplej, latwiej sie zaklada i sciaga, ladniej sie uklada.

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
no mam takie dwie sukienki włalsnie z Zary, w których bez halki ani rusz
Halke to ja nawet nie wiem gdzie moglabym kupic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:21   #1589
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Gonia dziękuję, czyli ten pierwszy raczej napewno zwrot.
Chciałabym jakiś klasyczny płaszcz na wiosnę w kolorze innym niż czarny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten pierwszy to nie jest ten sam plaszcz co jasny i camel z kieszeniami. Dziewczyny troche wprowadzaja cie w blad. Ten co pokazujesz to jest mniejszy i bardziej dopasowany od tamtych, ale tez cienszy.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 13:27   #1590
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

ale jestem zła
na siebie, że w piątek nie poleciałam rano po ten czarny wełniany sweter z golfem
przechodziłem dosłownie obok blue ale stwierdziłam, że się nie będę wozić z nim po mieście... A w sobotę już to nie było.
dziś musiałam jechać do miasta w innej sprawie i sprawdziłam sobie w aplikacji dostępność, pokazywalo w czterech sklepach. więc jak ten głupek tak sobie ustaliłam trasę, ze zahaczyłam o wszystkie cztery zary i oczywiście w żadnej swetra nie znalazłam
ja nie wiem czy jest w ogóle sens kierować się tymi danymi z aplikacji, zwłaszcza po weekendzie. o ile pamiętam z poprzednich lat to te poszukiwania rzeczy na mieście też były bezowocne tylko się umęczylam niepotrzebnie, w oczach mi mryga A zakupów ciuchowych mam dość na najbliższe miesiące
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-08 19:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.