Mamusie czerwcowe 2020 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-27, 13:32   #4081
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ładnie Kiedyś to imię nie było zbyt popularne, ale z tego co ostatnio słyszę chyba zaczęła się robić dosyć duża moda na nie.

U mnie cały czas w głowie siedzą dwa imiona, ale J nieustannie robi sobie jaja, informując mnie, że będzie Alfons (nie obrażając osób noszących to imię , ale jednak ma ono jednoznaczny wydźwięk) albo inny Brandon czy Dylan ... Masakra. Zero powagi w tym człowieku

Dziewczyny - ostatnio pisałyście o kokonach. I zastanawiam się nad tym wynalazkiem. Wizualnie bardzo mi się to podoba, i nie jest przy tym jakieś strasznie drogie. A zastanawiam się, bo z tego co czytam to u noworodka nie powinno stosować się normalnej pościeli i bardzo odradzane jest na początku korzystanie z ochraniaczy do łóżeczka. Moje dziecko z założenia na początku będzie spało w baby hugu, ale myślałam, żeby kupić ten kokon do łóżeczka na początek. I stąd właśnie moje pytanie - skoro odradzane jest korzystanie z pościeli i ochraniaczy na szczebelki bo dziecko może się przydusić przykładając buźkę do takiego ochraniacza to jak właściwie jest z tym kokonem? Przecież taki kokon też ma miękkie, wysokie brzegi


Osobiście nie znam żadnej Blanki. Bym dałam Bianka ale M kuzynka tak dała. U mnie imie musiało pasować do imion chłopców.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:44   #4082
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
U mnie 13.02 prenatalne. Wiec jeszcze dużo czasu. Wybrałam już imię dla małej. Na 90% będzie Blanka..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo ładnie
Kciuki za prenatalne!
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:46   #4083
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ładnie Kiedyś to imię nie było zbyt popularne, ale z tego co ostatnio słyszę chyba zaczęła się robić dosyć duża moda na nie.

U mnie cały czas w głowie siedzą dwa imiona, ale J nieustannie robi sobie jaja, informując mnie, że będzie Alfons (nie obrażając osób noszących to imię , ale jednak ma ono jednoznaczny wydźwięk) albo inny Brandon czy Dylan ... Masakra. Zero powagi w tym człowieku

Dziewczyny - ostatnio pisałyście o kokonach. I zastanawiam się nad tym wynalazkiem. Wizualnie bardzo mi się to podoba, i nie jest przy tym jakieś strasznie drogie. A zastanawiam się, bo z tego co czytam to u noworodka nie powinno stosować się normalnej pościeli i bardzo odradzane jest na początku korzystanie z ochraniaczy do łóżeczka. Moje dziecko z założenia na początku będzie spało w baby hugu, ale myślałam, żeby kupić ten kokon do łóżeczka na początek. I stąd właśnie moje pytanie - skoro odradzane jest korzystanie z pościeli i ochraniaczy na szczebelki bo dziecko może się przydusić przykładając buźkę do takiego ochraniacza to jak właściwie jest z tym kokonem? Przecież taki kokon też ma miękkie, wysokie brzegi

Właśnie tez się nad tym zastanawiam... I czytałam, ze nie kupuje się żadnych poduszek ani kołderek. Rozumiem, ze z założenia dziecko spi w rożku, otulaczu lub tym podobnym... Mi natomiast bardzo podobają się zestawy takiego typu:
Adjustments.jpg

Rozumiem, ze bardzo źle fefe? :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:49   #4084
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Osobiście nie znam żadnej Blanki. Bym dałam Bianka ale M kuzynka tak dała. U mnie imie musiało pasować do imion chłopców.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O Biance też już słyszałam, ale tylko raz - no teraz drugi
Mnie się podobają imiona raczej tradycyjne (choć jeśli chodzi o chłopięce to naprawdę mało które mnie zadowala ) i nie przejmuję się wcale tym czy są one popularne na dany czas czy nie Choć nie powiem - śmiesznie było w szkole średniej kiedy 4 dziewczyny miały tak samo na imię jak ja, więc w jednej klasie było nas 5. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy poznałam swoje imienniczki, bo do tamtej pory wydawało mi się, że moje imię nie jest jakoś bardzo popularne Poza tą sytuacją już nigdy nie poznałam nikogo o takim imieniu, jakie noszę
Ale jakimiś rankingami popularności czy braku popularności w ogóle się nie przejmuję.

A Twoi chłopcy jakie noszą imiona (chyba, że nie chcesz pisać) ?
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:51   #4085
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ładnie Kiedyś to imię nie było zbyt popularne, ale z tego co ostatnio słyszę chyba zaczęła się robić dosyć duża moda na nie.

U mnie cały czas w głowie siedzą dwa imiona, ale J nieustannie robi sobie jaja, informując mnie, że będzie Alfons (nie obrażając osób noszących to imię , ale jednak ma ono jednoznaczny wydźwięk) albo inny Brandon czy Dylan ... Masakra. Zero powagi w tym człowieku

Dziewczyny - ostatnio pisałyście o kokonach. I zastanawiam się nad tym wynalazkiem. Wizualnie bardzo mi się to podoba, i nie jest przy tym jakieś strasznie drogie. A zastanawiam się, bo z tego co czytam to u noworodka nie powinno stosować się normalnej pościeli i bardzo odradzane jest na początku korzystanie z ochraniaczy do łóżeczka. Moje dziecko z założenia na początku będzie spało w baby hugu, ale myślałam, żeby kupić ten kokon do łóżeczka na początek. I stąd właśnie moje pytanie - skoro odradzane jest korzystanie z pościeli i ochraniaczy na szczebelki bo dziecko może się przydusić przykładając buźkę do takiego ochraniacza to jak właściwie jest z tym kokonem? Przecież taki kokon też ma miękkie, wysokie brzegi
Z kokonami jest ponoć ta sama historia co z ochraniaczami, pościelami, itp. Uznane za "niebezpieczne". Ja akurat choćbym była nie wiem jak zryta, nigdy nie udało mi się spać podczas drzemki małego więc zawsze jego buzię widziałam, czy to w salonie obok mnie czy, kiedy był w drugim pokoju, przez kamerkę.
Produkują już ponoć bezpieczne kokony, czyli jak dziecko zaśnie odpinasz te potencjalnie niebezpieczne brzegi, ale dla mnie to już mija się z celem. Jak dzieć śpi to dzieć śpi i nie mam zapędów masochistycznych żeby coś wtedy przy nim gmerać wszak kawa sama się nie zrobi ... a tak serio, po odpięciu tych brzegów zostaje rodzaj miękkiego materacyku więc ... nie widzę sensu.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Pat, a Ty się pochwalisz w jakie imiona celujesz?
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:53   #4086
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja myślę nad kokonem ale nie do spania tylko na dzień na kanapę. Nie wiem jeszcze czy kupię.

Ochraniacze w łóżeczku też miałam jakieś cienkie i przeplatalam między szczebelkami bo bałam się właśnie że się wtuli i sobie nie poradzi.

A moja dwulatka do tej pory nie ma kołdry ani poduszki wszystko skopuje, Śpi poprostu w piżamie. Wcześniej w rożku, ze mną to ją kocykiem tylko okrywalam, przez chwilę w śpiworku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:53   #4087
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Właśnie tez się nad tym zastanawiam... I czytałam, ze nie kupuje się żadnych poduszek ani kołderek. Rozumiem, ze z założenia dziecko spi w rożku, otulaczu lub tym podobnym... Mi natomiast bardzo podobają się zestawy takiego typu:
Załącznik 7705469

Rozumiem, ze bardzo źle fefe? :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurczę no własnie co do kokona to nie wiem czy bardzo źle, czy tylko trochę źle, czy nic nie stoi na przeszkodzie aby go używać. W sumie czytałam, że fe jest na początku pościel i ochraniacze. A mnie chodzi o kokon taki jak wstawiłaś na dole obrazka, z tą poduszką motylkiem (wiem, że na początku poduszki też są fe). No i właśnie dlatego się zastanawiam bo przecież taki kokon też ma miękkie, wysokie ranty. Więc sama nie wiem Z tego co rozmawiałam z mamą to 10 lat temu kiedy na świat przychodziła moja siostra takie ochraniacze to był ostatni krzyk mody i każda mamusia chciała takowe posiadać. Nie było wtedy w ogóle gadki, że to może być w jakiś sposób niebezpieczne. No ale skądś takie opinie jednak muszą się brać
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 14:02   #4088
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Kurczę no własnie co do kokona to nie wiem czy bardzo źle, czy tylko trochę źle, czy nic nie stoi na przeszkodzie aby go używać. W sumie czytałam, że fe jest na początku pościel i ochraniacze. A mnie chodzi o kokon taki jak wstawiłaś na dole obrazka, z tą poduszką motylkiem (wiem, że na początku poduszki też są fe). No i właśnie dlatego się zastanawiam bo przecież taki kokon też ma miękkie, wysokie ranty. Więc sama nie wiem Z tego co rozmawiałam z mamą to 10 lat temu kiedy na świat przychodziła moja siostra takie ochraniacze to był ostatni krzyk mody i każda mamusia chciała takowe posiadać. Nie było wtedy w ogóle gadki, że to może być w jakiś sposób niebezpieczne. No ale skądś takie opinie jednak muszą się brać
Jak tragedia ma się wydarzyć to się wydarzy. Oczywistym jest zrobienie WSZYSTKIEGO żeby jej uniknąć, nie przykryłabym noworodka kołderką, ale taki kokon, zwłaszcza pod moim nadzorem, nie przyprawia mnie o palpitacje serca. Ale wiadomo, każdy robi jak uważa i jak czuje, dlatego ja ani nie namawiam, ani nie odradzam. Używałam i używać przy drugim bobo będę - oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
A moja dwulatka do tej pory nie ma kołdry ani poduszki wszystko skopuje, Śpi poprostu w piżamie. Wcześniej w rożku, ze mną to ją kocykiem tylko okrywalam, przez chwilę w śpiworku.
Piona mój niedługo 2 lata i ani razu nie spał czymś przykryty. No ale u nas akurat w śpiworku non stop, w pokoju ma 17-18 stopni więc w samej piżamie, ekhm, mogłoby mu być ciut niekomfortowo
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:19   #4089
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie

Kciuki za prenatalne!


Dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Właśnie tez się nad tym zastanawiam... I czytałam, ze nie kupuje się żadnych poduszek ani kołderek. Rozumiem, ze z założenia dziecko spi w rożku, otulaczu lub tym podobnym... Mi natomiast bardzo podobają się zestawy takiego typu:
Załącznik 7705469

Rozumiem, ze bardzo źle fefe? :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Narazie nic sie z tego nie przyda. Będzie lato. Ewentualnie rożek i kokon. Moi młodzi spali w takich śpiworach na zamek. Kołderki bardzo późno dostali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
O Biance też już słyszałam, ale tylko raz - no teraz drugi

Mnie się podobają imiona raczej tradycyjne (choć jeśli chodzi o chłopięce to naprawdę mało które mnie zadowala ) i nie przejmuję się wcale tym czy są one popularne na dany czas czy nie Choć nie powiem - śmiesznie było w szkole średniej kiedy 4 dziewczyny miały tak samo na imię jak ja, więc w jednej klasie było nas 5. Był to pierwszy i jedyny raz kiedy poznałam swoje imienniczki, bo do tamtej pory wydawało mi się, że moje imię nie jest jakoś bardzo popularne Poza tą sytuacją już nigdy nie poznałam nikogo o takim imieniu, jakie noszę

Ale jakimiś rankingami popularności czy braku popularności w ogóle się nie przejmuję.



A Twoi chłopcy jakie noszą imiona (chyba, że nie chcesz pisać) ?


Moi synowie Olivier i Bruno.
W szkole króluje wiele imion. I teraz każde kojarzy mi sie z danym dzieckiem. Ale takich imiona jak moi synowie nie ma nikt.A tez niby popularne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Mnie rankingi imion bardzo interesują.
Miałam wielu faworytów ale nie podobają mi sie takie popularne imiona. Moje imię bardzo popularne. Zawsze miałam 3-4 dziewczyny w klasie o tym imieniu. . Na dodatek mamy długie nazwisko wiec krótkie imię będzie łatwiejsza w życiu codziennym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Ogolnie ładne rzeczy maja z La Millou i kocyki z Lullalove.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:23   #4090
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Jak tragedia ma się wydarzyć to się wydarzy. Oczywistym jest zrobienie WSZYSTKIEGO żeby jej uniknąć, nie przykryłabym noworodka kołderką, ale taki kokon, zwłaszcza pod moim nadzorem, nie przyprawia mnie o palpitacje serca. Ale wiadomo, każdy robi jak uważa i jak czuje, dlatego ja ani nie namawiam, ani nie odradzam. Używałam i używać przy drugim bobo będę - oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



Piona mój niedługo 2 lata i ani razu nie spał czymś przykryty. No ale u nas akurat w śpiworku non stop, w pokoju ma 17-18 stopni więc w samej piżamie, ekhm, mogłoby mu być ciut niekomfortowo
Nat, w sumie to masz rację. Ja o tym kokonie myślałam właśnie na zasadzie żeby Młodego w dzień położyć w nim do łóżeczka, ale będzie on wtedy albo pod naszym osobistym nadzorem albo elektronicznej niani z kamerką. Nie żeby spał w nim całą noc, ale własnie na zasadzie "położenia na chwilę" kiedy będzie wymagała tego sytuacja.

Poruszyłam kwestię bezpieczeństwa, bo jesteście dużo bardziej doświadczone w tym zakresie

Co do imion to zastanawiam się nad Aleksandrem i nad Leonem (choć już zdążyłam usłyszeć opinie, że to imię dla starego dziadka )


Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------





Narazie nic sie z tego nie przyda. Będzie lato. Ewentualnie rożek i kokon. Moi młodzi spali w takich śpiworach na zamek. Kołderki bardzo późno dostali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------





Moi synowie Olivier i Bruno.
W szkole króluje wiele imion. I teraz każde kojarzy mi sie z danym dzieckiem. Ale takich imiona jak moi synowie nie ma nikt.A tez niby popularne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie jeśli chodzi o Bruno (czy to skrót od Brunon czy pełne imię ?) to przyznam szczerze, że nie spotkałam nikogo o takim imieniu Za to na Olivierów i Oliverów (bo spotkałam się i z taką i z taka pisownią) to swego czasu był szał

Mnie się wydaje, że taki kokon to nawet w lato się przyda.

Jedyne czego na pewno nie będę używać to baldachim do łóżeczka.

Rożek kupię jakiś tani za 20 zł - 30 zł bo w niektórych szpitalach zalecają.

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2020-01-27 o 14:26
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:26   #4091
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Kurczę no własnie co do kokona to nie wiem czy bardzo źle, czy tylko trochę źle, czy nic nie stoi na przeszkodzie aby go używać. W sumie czytałam, że fe jest na początku pościel i ochraniacze. A mnie chodzi o kokon taki jak wstawiłaś na dole obrazka, z tą poduszką motylkiem (wiem, że na początku poduszki też są fe). No i właśnie dlatego się zastanawiam bo przecież taki kokon też ma miękkie, wysokie ranty. Więc sama nie wiem Z tego co rozmawiałam z mamą to 10 lat temu kiedy na świat przychodziła moja siostra takie ochraniacze to był ostatni krzyk mody i każda mamusia chciała takowe posiadać. Nie było wtedy w ogóle gadki, że to może być w jakiś sposób niebezpieczne. No ale skądś takie opinie jednak muszą się brać

Uważam, ze dziś trochę przesadzają. Ja mam zamiar kupić, bo jeśli jednak będzie spała z nami w łóżku to będzie bezpieczniej gdy będzie miała swoj łóżkowy „kąt”.
Wyhaczylam tez piękne kocyki i pościele. Zamówiłam właśnie dwie takie ze zdjęcia, one są z podusią i do tego dokupiłam mały kocyk wzór jak pościel po lewej.

Mam zamiar taką piękną pościel dać na materacyk i kupione do tego podusie powiązane na szczebelki ) Podusie tez zamówiłam po dwie z każdego tego rodzaju.

Do tego zamówię kokon gdzieś osobno. Będę miała jeszcze od cioci taką gondolkę na kółkach wiec może tam będzie spała przy łóżku? A może łóżeczko postawimy bliżej łóżka? Nie wiem sama, gdzie najwygodniej trzymać niemowlaka xDDD Zaopatrze się w każdą ewentualność. W łóżeczku tez mysle ze będę używała kokon, chyba ze będzie bardzo ciepło to na samym prześcieradle w otulaczu. Najwyżej będę te podusie na noc usuwać.
IMG_1741.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 14:26   #4092
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Nat, w sumie to masz rację. Ja o tym kokonie myślałam właśnie na zasadzie żeby Młodego w dzień położyć w nim do łóżeczka, ale będzie on wtedy albo pod naszym osobistym nadzorem albo elektronicznej niani z kamerką. Nie żeby spał w nim całą noc, ale własnie na zasadzie "położenia na chwilę" kiedy będzie wymagała tego sytuacja.

Poruszyłam kwestię bezpieczeństwa, bo jesteście dużo bardziej doświadczone w tym zakresie

Co do imion to zastanawiam się nad Aleksandrem i nad Leonem (choć już zdążyłam usłyszeć opinie, że to imię dla starego dziadka )




No właśnie jeśli chodzi o Bruno (czy to skrót od Brunon czy pełne imię ?) to przyznam szczerze, że nie spotkałam nikogo o takim imieniu Za to na Olivierów i Oliverów (bo spotkałam się i z taką i z taka pisownią) to swego czasu był szał

Mnie się wydaje, że taki kokon to nawet w lato się przyda.

Jedyne czego na pewno nie będę używać to baldachim do łóżeczka.

Rożek kupię jakiś tani za 20 zł - 30 zł bo w niektórych szpitalach zalecają.

Miałam ucznia Bruna. Takie było pełne imię w jego przypadku.

Co do rożka to tez będę musiała kupić, bo jest wymagany...

A baldachim taki biały mi się bardzo podoba i chyba właśnie kupię xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020

Edytowane przez Lusiija
Czas edycji: 2020-01-27 o 14:28
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:30   #4093
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Uważam, ze dziś trochę przesadzają. Ja mam zamiar kupić, bo jeśli jednak będzie spała z nami w łóżku to będzie bezpieczniej gdy będzie miała swoj łóżkowy „kąt”.
Wyhaczylam tez piękne kocyki i pościele. Zamówiłam właśnie dwie takie ze zdjęcia, one są z podusią i do tego dokupiłam mały kocyk wzór jak pościel po lewej.

Mam zamiar taką piękną pościel dać na materacyk i kupione do tego podusie powiązane na szczebelki ) Podusie tez zamówiłam po dwie z każdego tego rodzaju.

Do tego zamówię kokon gdzieś osobno. Będę miała jeszcze od cioci taką gondolkę na kółkach wiec może tam będzie spała przy łóżku? A może łóżeczko postawimy bliżej łóżka? Nie wiem sama, gdzie najwygodniej trzymać niemowlaka xDDD Zaopatrze się w każdą ewentualność. W łóżeczku tez mysle ze będę używała kokon, chyba ze będzie bardzo ciepło to na samym prześcieradle w otulaczu. Najwyżej będę te podusie na noc usuwać.
Załącznik 7705472


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękne te pościele Do mnie pościel jest z drodze, wypełnienie i dwa komplety do założenia, a jeden komplet kupiłam kiedyś w Lidlu. Moja babcia, czyli prababcia dziecia kazała zamówić takie jakie mi się podobają. Więc pościel to ja na pewno będę miała. Ale faktycznie w okresie letnim i w czasie kiedy bobo będzie noworodkiem to nie będę z niej korzystała jako z "przykrycia".
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:34   #4094
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Nat, w sumie to masz rację. Ja o tym kokonie myślałam właśnie na zasadzie żeby Młodego w dzień położyć w nim do łóżeczka, ale będzie on wtedy albo pod naszym osobistym nadzorem albo elektronicznej niani z kamerką. Nie żeby spał w nim całą noc, ale własnie na zasadzie "położenia na chwilę" kiedy będzie wymagała tego sytuacja.

Poruszyłam kwestię bezpieczeństwa, bo jesteście dużo bardziej doświadczone w tym zakresie

Co do imion to zastanawiam się nad Aleksandrem i nad Leonem (choć już zdążyłam usłyszeć opinie, że to imię dla starego dziadka )




No właśnie jeśli chodzi o Bruno (czy to skrót od Brunon czy pełne imię ?) to przyznam szczerze, że nie spotkałam nikogo o takim imieniu Za to na Olivierów i Oliverów (bo spotkałam się i z taką i z taka pisownią) to swego czasu był szał

Mnie się wydaje, że taki kokon to nawet w lato się przyda.

Jedyne czego na pewno nie będę używać to baldachim do łóżeczka.

Rożek kupię jakiś tani za 20 zł - 30 zł bo w niektórych szpitalach zalecają.


Moj syn ma naimie Bruno. W szkole mówią Brunio. A na staraszego Oli.
Aleksander od lat w czołówce popularności. Leonów znam 3 takich w wieku do 1.5 roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:50   #4095
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Moj syn ma naimie Bruno. W szkole mówią Brunio. A na staraszego Oli.
Aleksander od lat w czołówce popularności. Leonów znam 3 takich w wieku do 1.5 roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiem, że imię Aleksander jest w czołówce (aczkolwiek dla mnie nie ma to żadnego znaczenia), na szczęście żadnego nigdy nie poznałam bo mogłoby to wykluczyć ten wybór i dopiero byłby kłopot A co do Leona to owszem robi się to imię coraz bardziej popularne, co nie zmienia faktu, że kilka osób skomentowało taki typ jako "imię dla starego dziadka, albo imię dla starego człowieka"

A jak z Waszymi mężami/partnerami ? Zgadzają się bez szemrania na Wasze propozycje? Są jakieś spory ? Musicie iść na kompromisy w wyborze imienia, czy panowie raczej się do tego nie mieszają ?
U nas problem jest akurat z męskim imieniem, bo co do imienia dla dziewczynki mieliśmy dwa typy, co do których zgadzaliśmy się w stu procentach

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2020-01-27 o 14:55
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 15:06   #4096
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Pat
Moj M sie nie miesza. Mówi mi obojetne
Co do skojarzeń innych. To mój jeden ma psie imię a drugi patologiczne. Ogolnie znam jeszcze bardzo dużo chłopców o imieniu Kacper. W rodzinie mam 3. A w szkole praktycznie w każdej klasie jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 15:24   #4097
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Uważam, ze dziś trochę przesadzają. Ja mam zamiar kupić, bo jeśli jednak będzie spała z nami w łóżku to będzie bezpieczniej gdy będzie miała swoj łóżkowy „kąt”.
Wyhaczylam tez piękne kocyki i pościele. Zamówiłam właśnie dwie takie ze zdjęcia, one są z podusią i do tego dokupiłam mały kocyk wzór jak pościel po lewej.

Mam zamiar taką piękną pościel dać na materacyk i kupione do tego podusie powiązane na szczebelki ) Podusie tez zamówiłam po dwie z każdego tego rodzaju.

Do tego zamówię kokon gdzieś osobno. Będę miała jeszcze od cioci taką gondolkę na kółkach wiec może tam będzie spała przy łóżku? A może łóżeczko postawimy bliżej łóżka? Nie wiem sama, gdzie najwygodniej trzymać niemowlaka xDDD Zaopatrze się w każdą ewentualność. W łóżeczku tez mysle ze będę używała kokon, chyba ze będzie bardzo ciepło to na samym prześcieradle w otulaczu. Najwyżej będę te podusie na noc usuwać.
Załącznik 7705472


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kupiłam od nich cienki kocyk, tylko że z leniwcem Fajny, milusi jest i cieniutki, więc na letnie wieczory też ujdzie.
Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Wiem, że imię Aleksander jest w czołówce (aczkolwiek dla mnie nie ma to żadnego znaczenia), na szczęście żadnego nigdy nie poznałam bo mogłoby to wykluczyć ten wybór i dopiero byłby kłopot A co do Leona to owszem robi się to imię coraz bardziej popularne, co nie zmienia faktu, że kilka osób skomentowało taki typ jako "imię dla starego dziadka, albo imię dla starego człowieka"

A jak z Waszymi mężami/partnerami ? Zgadzają się bez szemrania na Wasze propozycje? Są jakieś spory ? Musicie iść na kompromisy w wyborze imienia, czy panowie raczej się do tego nie mieszają ?
U nas problem jest akurat z męskim imieniem, bo co do imienia dla dziewczynki mieliśmy dwa typy, co do których zgadzaliśmy się w stu procentach
Mnie się Leon nie kojarzy ze starym człowiekiem - może dlatego, że teraz moje koleżanki chętnie tak swoich synków nazywają Oba ładne imiona

Jeśli chodzi o imionowe dyskusje to mamy obecnie 2 imiona wchodzące w grę...może się coś zmieni. Mnie sie dziewczyńskich imion podoba baaaardzo wiele, ale większość nie podoba się mojemu TŻ A chcę, żeby to jednak był wspólny wybór. Nie mam takiego imienia, które sobie zaplanowałam 20 lat temu dla córki i bym się upierała, że innego nie chcę i koniec, więc nie pozabijamy się o to raczej tylko kompromis będzie i już
Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Pat
Moj M sie nie miesza. Mówi mi obojetne
Co do skojarzeń innych. To mój jeden ma psie imię a drugi patologiczne. Ogolnie znam jeszcze bardzo dużo chłopców o imieniu Kacper. W rodzinie mam 3. A w szkole praktycznie w każdej klasie jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ładne imione wszystkie 3, Oliwier mi się podoba, fajne. Blanka zyskała na popularności w którymś momencie, ale nie wiem czy nadal taka popularna. Ogólnie spoko, kojarzy mi się z taką uroczą, delikatnej urody dziewczynką

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

A ja nie wiem z tym spaniem i dzieckiem...wy tu już pościele pokupowane, a ja chyba nie będę teraz kupowac nic :| Bo ani jeszcze nie chcę takiego dużego łóżeczka stawiać (myślę, że stanie na koszu mojżesza ostatecznie, to na kilka miesięcy powinno wystarczyć), pokoiku za bardzo nie chcę urządzać, bo i tak będzie spać z nami...to w zasadzie w tym zakresie nic nie ogarniam na razie Ale może źle robię...? Niektórzy już całe pokoiki stroją, aż wyrzuty sumienia mnie dopadają

W razie czego Ikea blisko, można ogarnąć spanie bardzo szybko

Zresztą z wyprawki to ja mam naprawdę niewiele...poza ciuchami to praktycznie nic Przeraża mnie wybór wózka i fotelika

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 15:53   #4098
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość

A jak z Waszymi mężami/partnerami ? Zgadzają się bez szemrania na Wasze propozycje? Są jakieś spory ? Musicie iść na kompromisy w wyborze imienia, czy panowie raczej się do tego nie mieszają ?
U nas problem jest akurat z męskim imieniem, bo co do imienia dla dziewczynki mieliśmy dwa typy, co do których zgadzaliśmy się w stu procentach
Spory!
On uważa, że mam DZIWNY gust chłopca nazwałabym Anatol, na przykład ja z kolei uważam, że on ma dziwny gust szukamy czegoś pośrodku żeby podobało się jednemu i drugiemu
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 16:20   #4099
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Mój to jeszcze zanim byliśmy razem oznajmił mi, że jego syn będzie miał na imię Aleksander, więc nie mam wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 16:57   #4100
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Pościel pewnie kupię,ale będzie do ozdoby. Pokrowce na szczebelki itp odpadają u mnie.

Mam Sebastiana i Wiktoria. I będzie Iga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 16:59   #4101
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Wiem, że imię Aleksander jest w czołówce (aczkolwiek dla mnie nie ma to żadnego znaczenia), na szczęście żadnego nigdy nie poznałam bo mogłoby to wykluczyć ten wybór i dopiero byłby kłopot A co do Leona to owszem robi się to imię coraz bardziej popularne, co nie zmienia faktu, że kilka osób skomentowało taki typ jako "imię dla starego dziadka, albo imię dla starego człowieka"

A jak z Waszymi mężami/partnerami ? Zgadzają się bez szemrania na Wasze propozycje? Są jakieś spory ? Musicie iść na kompromisy w wyborze imienia, czy panowie raczej się do tego nie mieszają ?
U nas problem jest akurat z męskim imieniem, bo co do imienia dla dziewczynki mieliśmy dwa typy, co do których zgadzaliśmy się w stu procentach
Poprzednio dogadaliśmy się dopiero na 3 tygodnie przed porodem 🤪 I to nie to że były wcześniej jakieś ożywione dyskusje na ten temat. Mąż w ogóle nie chciał rozmawiać, nawet tak na luzie. Bo to ważne, on sobie musi przemyśleć i mam go nie naciskać Mi się zdecydowana większość imion męskich nie podoba, podobały mi się dwa, jedno od razu odrzucił, stanęło na tym drugim. Teraz to będzie jakaś masakra Z dziewczynką było by prościej bo mało które mi się nie podoba. Pewnie znów na samej końcówce się dogadamy.
Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Kupiłam od nich cienki kocyk, tylko że z leniwcem Fajny, milusi jest i cieniutki, więc na letnie wieczory też ujdzie.Mnie się Leon nie kojarzy ze starym człowiekiem - może dlatego, że teraz moje koleżanki chętnie tak swoich synków nazywają Oba ładne imiona

Jeśli chodzi o imionowe dyskusje to mamy obecnie 2 imiona wchodzące w grę...może się coś zmieni. Mnie sie dziewczyńskich imion podoba baaaardzo wiele, ale większość nie podoba się mojemu TŻ A chcę, żeby to jednak był wspólny wybór. Nie mam takiego imienia, które sobie zaplanowałam 20 lat temu dla córki i bym się upierała, że innego nie chcę i koniec, więc nie pozabijamy się o to raczej tylko kompromis będzie i już Ładne imione wszystkie 3, Oliwier mi się podoba, fajne. Blanka zyskała na popularności w którymś momencie, ale nie wiem czy nadal taka popularna. Ogólnie spoko, kojarzy mi się z taką uroczą, delikatnej urody dziewczynką

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

A ja nie wiem z tym spaniem i dzieckiem...wy tu już pościele pokupowane, a ja chyba nie będę teraz kupowac nic :| Bo ani jeszcze nie chcę takiego dużego łóżeczka stawiać (myślę, że stanie na koszu mojżesza ostatecznie, to na kilka miesięcy powinno wystarczyć), pokoiku za bardzo nie chcę urządzać, bo i tak będzie spać z nami...to w zasadzie w tym zakresie nic nie ogarniam na razie Ale może źle robię...? Niektórzy już całe pokoiki stroją, aż wyrzuty sumienia mnie dopadają

W razie czego Ikea blisko, można ogarnąć spanie bardzo szybko

Zresztą z wyprawki to ja mam naprawdę niewiele...poza ciuchami to praktycznie nic Przeraża mnie wybór wózka i fotelika

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja do spania nic nie kupuję, prześcieradła mam, wałek ochronny położę jak skończy 5 miesięcy. Syn akurat w tym wieku dostał bo zaczął się wiercić i pełzać podczas snu i spał póki nie przywalił głową w szczebelki. Zamiast okrycia miałam śpiworek i super się sprawdzał. Muszę tylko zobaczyć czy mam cienki czy grubszy na ten rozmiar i najwyżej dokupię jakiś cienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:06   #4102
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Poprzednio dogadaliśmy się dopiero na 3 tygodnie przed porodem I to nie to że były wcześniej jakieś ożywione dyskusje na ten temat. Mąż w ogóle nie chciał rozmawiać, nawet tak na luzie. Bo to ważne, on sobie musi przemyśleć i mam go nie naciskać Mi się zdecydowana większość imion męskich nie podoba, podobały mi się dwa, jedno od razu odrzucił, stanęło na tym drugim. Teraz to będzie jakaś masakra Z dziewczynką było by prościej bo mało które mi się nie podoba. Pewnie znów na samej końcówce się dogadamy.
Ja do spania nic nie kupuję, prześcieradła mam, wałek ochronny położę jak skończy 5 miesięcy. Syn akurat w tym wieku dostał bo zaczął się wiercić i pełzać podczas snu i spał póki nie przywalił głową w szczebelki. Zamiast okrycia miałam śpiworek i super się sprawdzał. Muszę tylko zobaczyć czy mam cienki czy grubszy na ten rozmiar i najwyżej dokupię jakiś cienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja chciałam ten Tulik wypróbować...tylko boję się, że będzie się budzić, bo za gorąco. U nas jest latem jak w piekle...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:14   #4103
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
No ja chciałam ten Tulik wypróbować...tylko boję się, że będzie się budzić, bo za gorąco. U nas jest latem jak w piekle...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
A nie, to ja miałam bez rękawów taki, syn musiał mieć swobodę ruchów bo był wrzask. Chciałam wkleić link ale wizaż mi ocenzurował 🤪 Mam śpiworek do spania z Bubaland z allegro. Ale jak będzie chłodniej w nocy to chyba po prostu będę małego pakować w pajac z długim rękawem i tyle.

Edytowane przez annic
Czas edycji: 2020-01-27 o 17:16
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:19   #4104
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dzisiaj znowu byłam w Pepco. Ale duzo ludzi było przy koszach . I nic z koszy nie kupiłam. Ale skusilamIMG_1952.jpg sie na taka czapkę
Mam zamówionych ok 13 szt z Newbie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:24   #4105
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu byłam w Pepco. Ale duzo ludzi było przy koszach . I nic z koszy nie kupiłam. Ale skusilamZałącznik 7705489 sie na taka czapkę
Mam zamówionych ok 13 szt z Newbie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piękna

A takie coś? Becik po staremu...przydaje się?Screenshot_20200127-182153_Chrome.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:33   #4106
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Piękna

A takie coś? Becik po staremu...przydaje się?Załącznik 7705490

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Dla mnie taki wygodniejszy. IMG_1982.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 18:03   #4107
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U nas dyskusje o imię zawsze! Dla chłopca mamy imię a tu druga dziewczynka. Stanęło na julce bo każde jakie ja wymyślę to mąż do tego jakaś rymowanke/wyliczanke, a te co on wymyśla mi się wogole nie podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 18:14   #4108
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Dla mnie taki wygodniejszy. Załącznik 7705492


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A, czyli zastosowanie becika tamtego jest takie samo jak rożka? Jakże ja się bardzo nie znam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 18:32   #4109
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej, ja po połówkowych. Wszystko w normie i w jak najlepszym porządku. Mam bardzo długą szyjkę ale łożysko bardzo nisko i prawie styka się z szyjka. Mamy zakaz ️ i miejmy nadzieję, że się podniesie. Mamy 450g Młodego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 19:20   #4110
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Hej, ja po połówkowych. Wszystko w normie i w jak najlepszym porządku. Mam bardzo długą szyjkę ale łożysko bardzo nisko i prawie styka się z szyjka. Mamy zakaz ️ i miejmy nadzieję, że się podniesie. Mamy 450g Młodego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko ok!
Już 450g? Jaki to duże wszystko matko...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.