Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-27, 18:22   #1981
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 18:41   #1982
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
trzymam kciuki, jakies porzadki tam robia moze cos extra wrzuca...!!!1

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



ales mnie teraz Pani zestresowala! Ile to wino niby dojrzewac ma? bo figi dopiero sie zaczynaja!!!!! kilka dni temu tylko 6 !! bylo dojrzalych na drzewie. A ze wszystkim musze zdazyc na listopad!!!
Przeznaczenie!! jak nic!! nie czarowalam, samo sie....

Ide poplywac, caly dzien w domu z klima....nadrobilam ogladanie YT!
młode wino bardziej daje w banie
Nie bój nic jak by co to kupimy co na miejscu [1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88098347]Treść usunięta[/QUOTE]Hahaha uwielbiam Twojego kota no to rzeczywiście lubi interakcje z odkurzaczem :/ to mój z tych strachliwych ucieka od wszystkich sprzętów a jak wiatr zawieje to się pod łóżko chowa.
No teraz to wariactwo z tymi ograniczeniami z dnia na dzień zmiany :palą:
A Teneryfy to na razie nie ma co gratulować bo kto to wie co będzie za trzy miesiące ehhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2020-08-27 o 18:44
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 19:23   #1983
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

A propos zwierzaków, to ostatnio odbija mojej suce. Jak odkurzam, to chyba denerwuje ją to światełko pełgające po podłodze, bo podbiega, łapie odkurzacz w zęby i ucieka... Nie umiem jej odpędzić i już mam rysy na odkurzaczu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 21:48   #1984
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry Miłym Paniom !!
jestem mega zapóźniona z wątkiem ale mi się urlop wczoraj wreszcie zaczął!! mieliśmy jechać na urlop do Hiszpanii ale no nawet bilety mieliśmy już kupione a tu rząd zaczął mieszać więc zamieniliśmy bo się dało na szczęście bez dopłaty większej na teneryfę na koniec listopada. Mam nadzieję że się do tego czasu nieco uspokoi. Tak że Cansada - rób to wino figowe! ja wezmę porzeczkę i wiśnię i obalimy na szczycie wulkanu pokażemy espaniolom jak się bawi polska młodzież

no ale póki co urlop mija, ja niczyja więc jedziemy na objazd Austri bo w sumie to zawsze chcieliśmy a nie było okazji. A ponoć Salzburg bardzo ładny i do granicy blisko samochodem jakby znowu coś wymyślili nasi geniusze w stolicy.
Póki co dwa dni urlopu spędziłam na przerabianiu 60 kg pomidorów którymi mnie uraczyła mama



Karola u nas podobnie jak u innych z tego co czytam, zakup mieszkania to był spontan kończyła nam się umowa najmu, zaczęliśmy się rozglądać za czymś nowym i uderzyło nas że mamy kasę na wkład własny a rata kredytu wyjdzie o 300 zł mniej niż wynajem takiego samego metrażu. I w sumie to obejrzeliśmy 3 mieszkania z rynku wtórnego i stwierdziliśmy że to jednak nie to, że w każdym jest coś co nam nie pasuje i trzeba i tak remont robić więc bierzemy nowe od dewelopera, akurat na osiedlu w którym wynajmowaliśmy budowali nowy etap, obejrzeliśmy w necie rzuty kilku mieszkań, wybraliśmy trzy, obejrzeliśmy na żywo i kupiliśmy jedno. Łączne od pomysłu że kupujemy zamiast wynajmować do podpisania umowy z deweloperem minął miesiąc z czego większość czasu czekaliśmy na decyzję kredytową z banku. więc spontanicznie najlepiej w naszym przypadku










a czemu? my zapuszczamy roombe w ciągu dnia jak w pracy jesteśmy, kot jak słyszy że się załącza to się ewakuuje na drapak i sobie nie przeszkadzają nigdy nie było problemów
A jeżeli chodzi o jakość sprzątania to ja jestem średnio zadowolona bo dywanów to ona nie umie odkurzać, sierści kociej z nich nie zbiera ale ogólny burdel z podłogi ogarnia i sierść z kątów tż zadowolony bo to on u nas odpowaida za odkurzania: )
więc teraz tylko w soboty obleci dywany i kąty gdzie roomba nie wjedzie i jest ok nie zbieramy jej z podłogi rzeczy za bardzo co objedzie to objedzie, czego nie to się zwykłym odkurzaczem doczyści.
I mamy 3 pokoje, kuchnie i łazienke i nie ma problemu żeby do bazy sama wrocila, jest ok, chyba że się zakleszczy pod kaloryferem bo jej się czasem zdarza no to jej potem trzeba szukać ale ogólnie to do takiego sprzątania na szybko jest fajna


Quantum fajnie że się cult zachował ok!


no się rozpisałam

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------




udanego urlopu muysmy ogladali w maju, w budynku juz dach robia a my dalej nie wiemy

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
młode wino bardziej daje w banie
Nie bój nic jak by co to kupimy co na miejscu Hahaha uwielbiam Twojego kota no to rzeczywiście lubi interakcje z odkurzaczem :/ to mój z tych strachliwych ucieka od wszystkich sprzętów a jak wiatr zawieje to się pod łóżko chowa.
No teraz to wariactwo z tymi ograniczeniami z dnia na dzień zmiany :palą:
A Teneryfy to na razie nie ma co gratulować bo kto to wie co będzie za trzy miesiące ehhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mój kot boi sie odkurzacza
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 07:04   #1985
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 07:16   #1986
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Irmina myśmy chcieli na pierwszym piętrze ale już nie ma.jest ostatnie na drugim i ostatni garaz naziemny ibcos czuje że nic z tego nie będzie
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 10:24   #1987
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jeszcze nie ma południa, a ja już miałam dzień kuriera.
Douglas jest taki jak powinien być. Box właściwy i bardzo się cieszę, że się na niego skusiłam. Mini zestawiki EL przydadzą się. Pompka może mniej. Jo malone mi si epodoba, choć to ciężki zapach, dla mnie na specjalne okazje. Wonderlust nie moja bajka, ale kilka razy mnie kusił, teraz już wiem, że niepotrzebnie. Błyszczyk z MACa bardzo przyjemny i pojemność taka, że zużyję. Z tuszy się cieszę, bo najbardziej lubię używać miniatur.
No i próbki nawet trafione. Zapach tocca Stella o dziwo mi się podoba, ale nie tak żeby pędzić go szybko kupić. Do tego olejek Hagi i coś z yonelle. Jest dobrze.

Odebrałam też kalosze i zostają. Może nie ma zachwytu nad ich "urodą", ale są wygodne, w miarę lekkie i o dziwo ocieplane w środku.

Odebrałam też dwie pary legginsów, bo wracam na jogę. Jedne zostają, a drugie albo odsyłam, albo zgarnie mama. Mają tak dłuuugie nogawki, że powinny być na nią dobre.

No, to się rozpisałam
Miłego dnia, a ja wracam do zajęcia, którego w ogóle nie powinnam robić, a okazało się, że sprawia mi wiele radochy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 11:54   #1988
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Kilaneczka brawa ogromne za paczki



Dziewczyny decyzja podjęta kupujemy aż mi ulżyło. Tylko bardzo proszę o kciuki żeby wszystko było ok. W przyszłym tygodniu mamy załatwić formalności. I tu mam pytanie? Czy to normalne że zaliczka w gotówce? Czy lepiej wziąć notariusza? Do umowy deweloperskiej? Kredytu hipotecznego nie bierzemy bo chcemy za mały żeby się opłacał.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 11:57   #1989
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Kilaneczka brawa ogromne za paczki



Dziewczyny decyzja podjęta kupujemy aż mi ulżyło. Tylko bardzo proszę o kciuki żeby wszystko było ok. W przyszłym tygodniu mamy załatwić formalności. I tu mam pytanie? Czy to normalne że zaliczka w gotówce? Czy lepiej wziąć notariusza? Do umowy deweloperskiej? Kredytu hipotecznego nie bierzemy bo chcemy za mały żeby się opłacał.
My robiliśmy przelew deweloperowi po umowie bez notariusza. Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma południa, a ja już miałam dzień kuriera.
Douglas jest taki jak powinien być. Box właściwy i bardzo się cieszę, że się na niego skusiłam. Mini zestawiki EL przydadzą się. Pompka może mniej. Jo malone mi si epodoba, choć to ciężki zapach, dla mnie na specjalne okazje. Wonderlust nie moja bajka, ale kilka razy mnie kusił, teraz już wiem, że niepotrzebnie. Błyszczyk z MACa bardzo przyjemny i pojemność taka, że zużyję. Z tuszy się cieszę, bo najbardziej lubię używać miniatur.
No i próbki nawet trafione. Zapach tocca Stella o dziwo mi się podoba, ale nie tak żeby pędzić go szybko kupić. Do tego olejek Hagi i coś z yonelle. Jest dobrze.

Odebrałam też kalosze i zostają. Może nie ma zachwytu nad ich "urodą", ale są wygodne, w miarę lekkie i o dziwo ocieplane w środku.

Odebrałam też dwie pary legginsów, bo wracam na jogę. Jedne zostają, a drugie albo odsyłam, albo zgarnie mama. Mają tak dłuuugie nogawki, że powinny być na nią dobre.

No, to się rozpisałam
Miłego dnia, a ja wracam do zajęcia, którego w ogóle nie powinnam robić, a okazało się, że sprawia mi wiele radochy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ja chwilowo mam Focha na D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 12:11   #1990
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Kilaneczka brawa ogromne za paczki



Dziewczyny decyzja podjęta kupujemy aż mi ulżyło. Tylko bardzo proszę o kciuki żeby wszystko było ok. W przyszłym tygodniu mamy załatwić formalności. I tu mam pytanie? Czy to normalne że zaliczka w gotówce? Czy lepiej wziąć notariusza? Do umowy deweloperskiej? Kredytu hipotecznego nie bierzemy bo chcemy za mały żeby się opłacał.


Na pytania nie odpowiem, bo moje "włości" odziedziczyłam i już wiem, że tu mi najlepiej. Jak pomyślę i mieszkaniu, albo ogródku 50m to mi słabo

Ale trzymam mocne żeby skończyło się bez problemów i najlepiej dla was.

[QUOTE=korinka3;88100015]Super ja chwilowo mam Focha na D.
[QUOTE]


Ja też nie zamierzam, to zamówienie było stricte pod boxa. Kosmetyki wybieram teraz bardziej świadomie, a te mogę znaleźć za mniejsze pieniądze i z lepszym tłem środowiskowo-ludzkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 12:27   #1991
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma południa, a ja już miałam dzień kuriera.
Douglas jest taki jak powinien być. Box właściwy i bardzo się cieszę, że się na niego skusiłam. Mini zestawiki EL przydadzą się. Pompka może mniej. Jo malone mi si epodoba, choć to ciężki zapach, dla mnie na specjalne okazje. Wonderlust nie moja bajka, ale kilka razy mnie kusił, teraz już wiem, że niepotrzebnie. Błyszczyk z MACa bardzo przyjemny i pojemność taka, że zużyję. Z tuszy się cieszę, bo najbardziej lubię używać miniatur.
No i próbki nawet trafione. Zapach tocca Stella o dziwo mi się podoba, ale nie tak żeby pędzić go szybko kupić. Do tego olejek Hagi i coś z yonelle. Jest dobrze.

Odebrałam też kalosze i zostają. Może nie ma zachwytu nad ich "urodą", ale są wygodne, w miarę lekkie i o dziwo ocieplane w środku.

Odebrałam też dwie pary legginsów, bo wracam na jogę. Jedne zostają, a drugie albo odsyłam, albo zgarnie mama. Mają tak dłuuugie nogawki, że powinny być na nią dobre.

No, to się rozpisałam
Miłego dnia, a ja wracam do zajęcia, którego w ogóle nie powinnam robić, a okazało się, że sprawia mi wiele radochy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

za zakupy

plan na dzis w polowie wykonany, 2 dni temu postawili znaki zakazu parkowania przed garazem moim/ wystapilam o zolte linie chyba miesiac temu bo duzo samochodow parkuje ostatnio przy robotach hotelowych pod domem i przed garazem/. Facet przyjechal, przykleil licencje na zakaz parkowania , zaznaczyl na bialo i mowi ze zolte linie maluje inny samochod i zaraz przyjedzie......czekam... .
aby nie bylo tak latwo to sasiad pomimo znakow oczywiscie zaparkowal pomiedzy znakami i musielismy prosic o odblokowanie drogi. niechetnie przestawili samochod z fochem, mowie do TZ-ta trzeba bylo to zostawic niech sluzby dzwonia po policje i lawete i dostana ticket za lawete, mandat za parkowanie pomimo znakow i parking policyjny.
Zawsze cos.....no ale juz nie beda parkowac pod garazem jak tylko dojedzie samochod z zolta farba i nie zabraknie dla nas na dzis

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Drogeria Pigment -22% na wszystko za wyjatkiem Insight i The Ordinary.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 12:42   #1992
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 12:51   #1993
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Kilaneczka brawa ogromne za paczki



Dziewczyny decyzja podjęta kupujemy aż mi ulżyło. Tylko bardzo proszę o kciuki żeby wszystko było ok. W przyszłym tygodniu mamy załatwić formalności. I tu mam pytanie? Czy to normalne że zaliczka w gotówce? Czy lepiej wziąć notariusza? Do umowy deweloperskiej? Kredytu hipotecznego nie bierzemy bo chcemy za mały żeby się opłacał.
Super, wlasnie chcialam pisac ze 1sze/2gie pietro jak bez windy jest dobre, gorzej w wyzszymi. i to co placisz teraz za wynajem bedziesz mogla odkladac badz zainwestowac w mieszkanie bo jednak stan deweloperski kosztuje troche zanim sie wprowadzisz. na plus zrobisz wszystko tak jak chcesz. Mocne kciuki!!!
Absolutnie nie zgadzaj sie na gotowke. Co to kilogram sliwek czy kartofli? Tylko przelew dokladnie opisany za co. Czytaj uwaznie umowy i jak nie rozumiesz pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj! najlepiej na pismie zadaj odpowiedzi.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 13:08   #1994
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry Miłym Paniom !!
jestem mega zapóźniona z wątkiem ale mi się urlop wczoraj wreszcie zaczął!! mieliśmy jechać na urlop do Hiszpanii ale no nawet bilety mieliśmy już kupione a tu rząd zaczął mieszać więc zamieniliśmy bo się dało na szczęście bez dopłaty większej na teneryfę na koniec listopada. Mam nadzieję że się do tego czasu nieco uspokoi. Tak że Cansada - rób to wino figowe! ja wezmę porzeczkę i wiśnię i obalimy na szczycie wulkanu pokażemy espaniolom jak się bawi polska młodzież

no ale póki co urlop mija, ja niczyja więc jedziemy na objazd Austri bo w sumie to zawsze chcieliśmy a nie było okazji. A ponoć Salzburg bardzo ładny i do granicy blisko samochodem jakby znowu coś wymyślili nasi geniusze w stolicy.
Póki co dwa dni urlopu spędziłam na przerabianiu 60 kg pomidorów którymi mnie uraczyła mama



Karola u nas podobnie jak u innych z tego co czytam, zakup mieszkania to był spontan kończyła nam się umowa najmu, zaczęliśmy się rozglądać za czymś nowym i uderzyło nas że mamy kasę na wkład własny a rata kredytu wyjdzie o 300 zł mniej niż wynajem takiego samego metrażu. I w sumie to obejrzeliśmy 3 mieszkania z rynku wtórnego i stwierdziliśmy że to jednak nie to, że w każdym jest coś co nam nie pasuje i trzeba i tak remont robić więc bierzemy nowe od dewelopera, akurat na osiedlu w którym wynajmowaliśmy budowali nowy etap, obejrzeliśmy w necie rzuty kilku mieszkań, wybraliśmy trzy, obejrzeliśmy na żywo i kupiliśmy jedno. Łączne od pomysłu że kupujemy zamiast wynajmować do podpisania umowy z deweloperem minął miesiąc z czego większość czasu czekaliśmy na decyzję kredytową z banku. więc spontanicznie najlepiej w naszym przypadku










a czemu? my zapuszczamy roombe w ciągu dnia jak w pracy jesteśmy, kot jak słyszy że się załącza to się ewakuuje na drapak i sobie nie przeszkadzają nigdy nie było problemów
A jeżeli chodzi o jakość sprzątania to ja jestem średnio zadowolona bo dywanów to ona nie umie odkurzać, sierści kociej z nich nie zbiera ale ogólny burdel z podłogi ogarnia i sierść z kątów tż zadowolony bo to on u nas odpowaida za odkurzania: )
więc teraz tylko w soboty obleci dywany i kąty gdzie roomba nie wjedzie i jest ok nie zbieramy jej z podłogi rzeczy za bardzo co objedzie to objedzie, czego nie to się zwykłym odkurzaczem doczyści.
I mamy 3 pokoje, kuchnie i łazienke i nie ma problemu żeby do bazy sama wrocila, jest ok, chyba że się zakleszczy pod kaloryferem bo jej się czasem zdarza no to jej potem trzeba szukać ale ogólnie to do takiego sprzątania na szybko jest fajna


Quantum fajnie że się cult zachował ok!


no się rozpisałam

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------




Amyzku, przełóż z tydzień wcześniej, bo ja lecę w połowie, więc spotkamy się we 3
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 13:14   #1995
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
za zakupy

plan na dzis w polowie wykonany, 2 dni temu postawili znaki zakazu parkowania przed garazem moim/ wystapilam o zolte linie chyba miesiac temu bo duzo samochodow parkuje ostatnio przy robotach hotelowych pod domem i przed garazem/. Facet przyjechal, przykleil licencje na zakaz parkowania , zaznaczyl na bialo i mowi ze zolte linie maluje inny samochod i zaraz przyjedzie......czekam... .
aby nie bylo tak latwo to sasiad pomimo znakow oczywiscie zaparkowal pomiedzy znakami i musielismy prosic o odblokowanie drogi. niechetnie przestawili samochod z fochem, mowie do TZ-ta trzeba bylo to zostawic niech sluzby dzwonia po policje i lawete i dostana ticket za lawete, mandat za parkowanie pomimo znakow i parking policyjny.
Zawsze cos.....no ale juz nie beda parkowac pod garazem jak tylko dojedzie samochod z zolta farba i nie zabraknie dla nas na dzis

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Drogeria Pigment -22% na wszystko za wyjatkiem Insight i The Ordinary.
Dzięki

Mam wrażenie, że tam i w Polsce to takie same przeboje jak się coś chce załatwić...


No i poszłam to tego pigmentu... 160zl nie moje... Ale kupiłam anwenki, które mi się kończą, a które chciałam zamówić ostatnio gdzie indziej, ale jakoś nawet z promocją średnio się opłacało...
No wpadły jeszcze dwa kremy lynia, które chciałam wypróbować. Ogłaszam zakaz zakupów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 13:27   #1996
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki

Mam wrażenie, że tam i w Polsce to takie same przeboje jak się coś chce załatwić...


No i poszłam to tego pigmentu... 160zl nie moje... Ale kupiłam anwenki, które mi się kończą, a które chciałam zamówić ostatnio gdzie indziej, ale jakoś nawet z promocją średnio się opłacało...
No wpadły jeszcze dwa kremy lynia, które chciałam wypróbować. Ogłaszam zakaz zakupów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
juz pomalowane !!! Uff! ta licencja poszla dosc szybko i bezproblemowo, jak czytalam jakie jaja robia i jakie plany garazu, nieruchomosci zadaja to odkladalam z roku na rok. a tutaj sie okazalo bezproblemowo, tylko papiery ze jestem wlascicielem i wsio. i szybko, miesiac w sierpniu jak wszyscy na urlopach. nawet facet sie zdziwil, mowil ze ludzie non stop do niego z pretensjami ze czekali po wiele miesiecy jak juz zatwierdzili. Wiec cacy!

Za pigment, ja bym z checia pobuszowala....ale chyba mam na juz bardzo duzo kosmetykow. do konca roku wystarczy! ale teskni mi sie za takimi zakupami. Niech sie juz epidemia skonczy , za duzo nerwow mnie to kosztuje....

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Amyzku, przełóż z tydzień wcześniej, bo ja lecę w połowie, więc spotkamy się we 3
a no to impreza sie szykuje
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 13:28   #1997
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
juz pomalowane !!! Uff! ta licencja poszla dosc szybko i bezproblemowo, jak czytalam jakie jaja robia i jakie plany garazu, nieruchomosci zadaja to odkladalam z roku na rok. a tutaj sie okazalo bezproblemowo, tylko papiery ze jestem wlascicielem i wsio. i szybko, miesiac w sierpniu jak wszyscy na urlopach. nawet facet sie zdziwil, mowil ze ludzie non stop do niego z pretensjami ze czekali po wiele miesiecy jak juz zatwierdzili. Wiec cacy!

Za pigment, ja bym z checia pobuszowala....ale chyba mam na juz bardzo duzo kosmetykow. do konca roku wystarczy! ale teskni mi sie za takimi zakupami. Niech sie juz epidemia skonczy , za duzo nerwow mnie to kosztuje....
Ja zrobiłam zakupy racjonalne. Mam kilka odżywek w zapasie, ale są głównie proteinowe, a moje włosy mają aktualnie przesyt protein... Więc wzięłam coś emoliemtowego i moja ulubioną humektantową. Kremu do ryjka nie mam ani jednego w zapasie... Skandal!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 16:59   #1998
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
My robiliśmy przelew deweloperowi po umowie bez notariusza. Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Super ja chwilowo mam Focha na D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[QUOTE=KiLaNeCzKa;88100060]

Na pytania nie odpowiem, bo moje "włości" odziedziczyłam i już wiem, że tu mi najlepiej. Jak pomyślę i mieszkaniu, albo ogródku 50m to mi słabo

Ale trzymam mocne żeby skończyło się bez problemów i najlepiej dla was.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super ja chwilowo mam Focha na D.
Cytat:


Ja też nie zamierzam, to zamówienie było stricte pod boxa. Kosmetyki wybieram teraz bardziej świadomie, a te mogę znaleźć za mniejsze pieniądze i z lepszym tłem środowiskowo-ludzkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88100124]Treść usunięta

Dziekuje Wam Wszytskim za gratulacje

Tez mi sie wydawało ze przelew
Deweloper raczej pewny z tegi miasta i tu mieszkajacy. Postawił juz dwa bloki, ten juz konczy ( brakuje dachu i garazy itp aleokna juz sa i zaczynaja tynkowac - termin realizji do konca roku) i planuje kolejny blok za dwa lata. No i to jedyny deweloper tu
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 09:49   #1999
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Karola87 - gratulacje i powodzenia


Zalogowałam się na swoje konto w Douglasie, i faktycznie ani śladu po wcześniejszych zamówieniach.

A widziałyście, że można sobie wybrać w formularzu - kiedy składa się zamówienie - tytuł naukowy przed nazwiskiem
Wybrałam sobie profesor, a co ! Nie ujęli magistra, to sama się awansowałam

Będzie karuzela śmiechu przy dostawie, jak znam 'mojego' kuriera

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-29 o 12:50
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 11:40   #2000
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88101668]Karola87 - gratulacje i powodzenia


Zalogowałam się na swoje konto w Douglasie, i faktycznie śladu po wcześniejszych zamówieniach.

A widziałyście, że można sobie wybrać w formularzu - kiedy składa się zamówienie - tytuł naukowy przed nazwiskiem
Wybrałam sobie profesor, a co ! Nie ujęli magistra, to sama się awansowałam

Będzie karuzela śmiechu przy dostawie, jak znam 'mojego' kuriera [/QUOTE]



Karola87 Mocne kciuki i gratulacje
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:22   #2001
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88101668]Karola87 - gratulacje i powodzenia


Zalogowałam się na swoje konto w Douglasie, i faktycznie śladu po wcześniejszych zamówieniach.

A widziałyście, że można sobie wybrać w formularzu - kiedy składa się zamówienie - tytuł naukowy przed nazwiskiem
Wybrałam sobie profesor, a co ! Nie ujęli magistra, to sama się awansowałam


Będzie karuzela śmiechu przy dostawie, jak znam 'mojego' kuriera [/QUOTE]

OMG!!!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:24   #2002
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Z profesorki się śmiejesz ?!


W Cult Beauty można się już zapisać na ich kalendarz odwentowy. Łał. W sierpniu

To będzie moje czwarte podejście. Wszystkie poprzednie trzy razy przeszły mi koło nosa ! To dlatego, że mejle z tego sklepu wpadają mi do spamu i nie umiem tego zmienić Jak zaznaczę 'nie spam' to tylko ta jedna zaznaczona wiadomość przenosi się do odebranych, a kolejne znowu lądują w spamie Jak jest akcja 'kalendarz', to zawsze przegapię przez to !!! Zwłaszcza, że znika w 15 minut.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:25   #2003
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

czytam o nadwadze /otylosci i wplywie na szczepienia itd. przerazona jestem statystykami dotyczacymi wagi spoleczenstwa. 66% UK nadwaga, PL 5-te miejsce w Europie z nadwaga. Przypomnialo mi to tym samym ze mam 2/3 kg do zrzucenia odkad treningi zarzucilismy. Forma kiepska, jak poszlismy ostatnio na delikatny trekking to ledwo dycha czlowiek. Nie tak to mialo wygladac.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:30   #2004
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
OMG!!!!!

No co


Kto to wymyślił w ogóle ?!

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
czytam o nadwadze /otylosci i wplywie na szczepienia itd. przerazona jestem statystykami dotyczacymi wagi spoleczenstwa. 66% UK nadwaga, PL 5-te miejsce w Europie z nadwaga. Przypomnialo mi to tym samym ze mam 2/3 kg do zrzucenia odkad treningi zarzucilismy. Forma kiepska, jak poszlismy ostatnio na delikatny trekking to ledwo dycha czlowiek. Nie tak to mialo wygladac.....

Ja jestem chuda jak patyk (przez chore flaki), a kondycję mam jak stara babcia. Masakra.
To prawda, coraz więcej otyłych ludzi, zwłaszcza dzieci !
Pamiętam jak byłam kiedyś w Stanach, w Teksasie konkretnie (a jeszcze konkretniej - w Austin), to tam skrajnie otyłych ludzi masa. Aż żal było patrzeć. Większość na wózkach się już poruszała, bo nie byli w stanie chodzić.
Potem gdzieś przeczytałam, że właśnie w Teksasie najwięcej otyłych jest ludzi w całych Stanach. A jakie porcje w restauracjach ! Kopy żarcia na talerzu, aż zniechęca to do jedzenia.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-08-29 o 12:35
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:36   #2005
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88101985]No co


Kto to wymyślił w ogóle ?!

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------




Ja jestem chuda jak patyk (przez chore flaki), a kondycję mam jak stara babcia. Masakra.
To prawda, coraz więcej otyłych ludzi, zwłaszcza dzieci !
Pamiętam jak byłam kiedyś w Stanach, w Texasie konkretnie, to tam skrajnie otyłych ludzi masa. Aż żal było patrzeć. Większość na wózkach się już poruszała, bo nie byli w stanie chodzić.
Potem gdzieś przeczytałam, że właśnie w Texasie najwięcej otyłych jest ludzi w całych Stanach. A jakie porcje w restauracjach ! Kopy żarcia na talerzu, aż zniechęca to do jedzenia.[/QUOTE]

jak to kto wymyslil...Prof. hab.


u nas tez na plazy jak sie czlowiek porozglada to tragedia.....duzo dzieciakow . A w Lidlu na zakupach to jak sie widzi rodziny cale otyle to czlowiek szybko sprawdza czy aby cos tuczacego nie wpadlo do koszyka. Ja tam chuda nie jestem, normalna raczej, mam sklonnnosci do extra kilogramow wiec sie pilnuje. Wzgledy medyczne mam na uwadze, estetyczne pozostawiam na boku.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 13:32   #2006
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
jak to kto wymyslil...[B]Prof. hab.[/B]


u nas tez na plazy jak sie czlowiek porozglada to tragedia.....duzo dzieciakow . A w Lidlu na zakupach to jak sie widzi rodziny cale otyle to czlowiek szybko sprawdza czy aby cos tuczacego nie wpadlo do koszyka. Ja tam chuda nie jestem, normalna raczej, mam sklonnnosci do extra kilogramow wiec sie pilnuje. Wzgledy medyczne mam na uwadze, estetyczne pozostawiam na boku.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:32   #2007
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Te tytuly to pewnie skopiowali z niemieckiego sklepu, bo w Dojczach bardzo na to zwracaja uwage, zeby nie pominac tytulow a ze Douglas niemiecki jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:16   #2008
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Bry wieczór
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Kilaneczka brawa ogromne za paczki



Dziewczyny decyzja podjęta kupujemy aż mi ulżyło. Tylko bardzo proszę o kciuki żeby wszystko było ok. W przyszłym tygodniu mamy załatwić formalności. I tu mam pytanie? Czy to normalne że zaliczka w gotówce? Czy lepiej wziąć notariusza? Do umowy deweloperskiej? Kredytu hipotecznego nie bierzemy bo chcemy za mały żeby się opłacał.
Oo super gratki
Dziwne z tą gotówka my podpisywalismy umowę przedwstępna notarialna takie miał deweloper standardy ale to było 8 lat temu potem się pozmieniały przepisy aczkolwiek gotówka to dziwne pilnuj zeby wam dali dokładnie opisane pokwitowanie. Ale super że się zdecydowaliście to teraz wykończenie Was czeka
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Amyzku, przełóż z tydzień wcześniej, bo ja lecę w połowie, więc spotkamy się we 3
O widzisz ! Z Krakowa lecicie ? Tż nie może w połowie bo ma jakieś audyty roczne w pracy, możemy dopiero po 20 się wybrać szkoda bo by była impra roku :brokul

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:25   #2009
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88101668]Karola87 - gratulacje i powodzenia


Zalogowałam się na swoje konto w Douglasie, i faktycznie ani śladu po wcześniejszych zamówieniach.

A widziałyście, że można sobie wybrać w formularzu - kiedy składa się zamówienie - tytuł naukowy przed nazwiskiem
Wybrałam sobie profesor, a co ! Nie ujęli magistra, to sama się awansowałam

Będzie karuzela śmiechu przy dostawie, jak znam 'mojego' kuriera [/QUOTE]

dziekuje

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość


Karola87 Mocne kciuki i gratulacje
dziekuje

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88101982]Z profesorki się śmiejesz ?!


W Cult Beauty można się już zapisać na ich kalendarz odwentowy. Łał. W sierpniu

To będzie moje czwarte podejście. Wszystkie poprzednie trzy razy przeszły mi koło nosa ! To dlatego, że mejle z tego sklepu wpadają mi do spamu i nie umiem tego zmienić Jak zaznaczę 'nie spam' to tylko ta jedna zaznaczona wiadomość przenosi się do odebranych, a kolejne znowu lądują w spamie Jak jest akcja 'kalendarz', to zawsze przegapię przez to !!! Zwłaszcza, że znika w 15 minut.[/QUOTE]

powodzenia z polowaniem na kalendarz

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Bry wieczór Oo super gratki
Dziwne z tą gotówka my podpisywalismy umowę przedwstępna notarialna takie miał deweloper standardy ale to było 8 lat temu potem się pozmieniały przepisy aczkolwiek gotówka to dziwne pilnuj zeby wam dali dokładnie opisane pokwitowanie. Ale super że się zdecydowaliście to teraz wykończenie Was czeka O widzisz ! Z Krakowa lecicie ? Tż nie może w połowie bo ma jakieś audyty roczne w pracy, możemy dopiero po 20 się wybrać szkoda bo by była impra roku :brokul

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje
zastanwawiam sie czy brac notariusza - jq bym wziela bo boidupa jestem i nieufna
poczytałam o umowach i wydaje mi sie ze albo facet chce nam wcisnac pseudo umowe deweloperska albo wszytsko ok tylko za ten etap juz kase zgarnał z funduszu w banku i woli gotowke
a to troche kasy jest bo 37 procent. ale i tk m2 kosztuje prawie 3 razy mniej niz we wro


Szczerze to nadal sie boje ale mega podekscytowana jestem
troche zal sie przeprowadzac bo z obecnym mieszkaniem mamy super wspomnienia
przepraszam za off top
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 21:16   #2010
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
dziekuje



dziekuje



powodzenia z polowaniem na kalendarz



dziekuje
zastanwawiam sie czy brac notariusza - jq bym wziela bo boidupa jestem i nieufna
poczytałam o umowach i wydaje mi sie ze albo facet chce nam wcisnac pseudo umowe deweloperska albo wszytsko ok tylko za ten etap juz kase zgarnał z funduszu w banku i woli gotowke
a to troche kasy jest bo 37 procent. ale i tk m2 kosztuje prawie 3 razy mniej niz we wro


Szczerze to nadal sie boje ale mega podekscytowana jestem
troche zal sie przeprowadzac bo z obecnym mieszkaniem mamy super wspomnienia
przepraszam za off top
Ja bym wzięła notariusza, albo przynajmniej sprawdzonego prawnika. Gotówką bym nie zapłaciła, w tej sytuacji dodatkowo bym sprawdziła księgę wieczystą. W stosunku do całej sumy koszty notariusza czy prawnika potraktowałabym jako ubezpieczenie. W przypadku zakupu z kredytem, dodatkowo bank kontroluje przy wypłatach. Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-08-29 o 21:27
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.