Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-10, 12:48   #1
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176

Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym


Pytanie do dziewczyn,które miały doświadczenia z randkowaniem przez internet a co za tym idzie posiadały konta na takich portalach.Jak rodzaj zdjęć wpływał na popularność waszego profilu?Czy zauważyłyście tendencje do tego,że zdjęcia bardziej odważne przyciągały i dziewczyna wcale nie taka ładna ale z sex fotką miała większe powodzenie niż ta, która była ładna la robiła zwyczajne zdjęcia.Bardziej temat na to jak faceci reagują na różnego typu profile.Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która dość dużo randkowała w internecie.Doszła do wniosku,że nawet te dziewczyny, które są ładne i mają dużo do powiedzenie przegrywają z kobietami, które są skupione na swoich wdziękach.

Jaka jest wasza konkluzja na ten temat?
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:23   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn,które miały doświadczenia z randkowaniem przez internet a co za tym idzie posiadały konta na takich portalach.Jak rodzaj zdjęć wpływał na popularność waszego profilu?Czy zauważyłyście tendencje do tego,że zdjęcia bardziej odważne przyciągały i dziewczyna wcale nie taka ładna ale z sex fotką miała większe powodzenie niż ta, która była ładna la robiła zwyczajne zdjęcia.Bardziej temat na to jak faceci reagują na różnego typu profile.Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która dość dużo randkowała w internecie.Doszła do wniosku,że nawet te dziewczyny, które są ładne i mają dużo do powiedzenie przegrywają z kobietami, które są skupione na swoich wdziękach.

Jaka jest wasza konkluzja na ten temat?
Moja konkluzja jest taka, że należy sobie poważnie przemyśleć jaki rodzaj ludzi chce się przyciągnąć swoim profilem. "Sex fotki" co mają na celu? No raczej niekoniecznie poznanie faceta na stałe, do związku. Zauważyłam jedno kiedyś tam szukając znajomości przez Internet: że jeżeli komuś zależało na poznaniu kogoś, tak po prostu, to nie skupiał się aż tak na zdjęciach. Owszem, chciał wiedzieć jak ogólnie wyglądam, ale to nie było celem samym w sobie.

Pogrubione: powinnyście się z tą koleżanką zastanowić u kogo niby takie kobiety "przegrywają", bo serio chodzi Wam o poznanie facetów, którzy patrzą tylko na tak "reklamujące się" w Internecie kobiety?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-09-10 o 13:25
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:23   #3
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Nie wiem jak zmierzyc taka zaleznosc, chyba trzeba by eksperymentowac z profilem, próbować różnych konfiguracji, różnych rodzajów zdjęć. Ja zwykle zakładałam profil mając na celu poznanie kogoś, a nie porównywanie jakie zdjęcia stworzą więcej par. Nie udawałam kogoś, kim nie jestem, miałam zwykle aktualne zdjęcia całej sylwetki z wakacji czy takie pokazujące jakie mam hobby i co lubię robić. Miałam na tyle dużo par, żeby nie rozkminiac co mogę zrobić inaczej.

Wszystko zależy czego się szuka, jeśli luźnej znajomosci to zapewne roznegliżowane zdjęcia nawet bez twarzy zapewnia sukces.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:25   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nie wiem jak zmierzyc taka zaleznosc, chyba trzeba by eksperymentowac z profilem, próbować różnych konfiguracji, różnych rodzajów zdjęć. Ja zwykle zakładałam profil mając na celu poznanie kogoś, a nie porównywanie jakie zdjęcia stworzą więcej par. Nie udawałam kogoś, kim nie jestem, miałam zwykle aktualne zdjęcia całej sylwetki z wakacji czy takie pokazujące jakie mam hobby i co lubię robić. Miałam na tyle dużo par, żeby nie rozkminiac co mogę zrobić inaczej.

Wszystko zależy czego się szuka, jeśli luźnej znajomosci to zapewne roznegliżowane zdjęcia nawet bez twarzy zapewnia sukces.
Dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:28   #5
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Jedyna zależność , którą ja zauważyłam to ta, że znacznie wzrosła moja popularność po wstawieniu zdjęcia sylwetki (wcześniej nie miałam). Po dopracowaniu opisu również zaczęli się pojawiać sensowniejsi petenci

Wrzuciłam też kiedyś zdjęcie z plaży, ale szybko usunęłam, bo właśnie nieciekawi adoratorzy się zaczęli pojawiać.

Zdjęcia prowokujące dają jasny przekaz i zachęcają facetów szukających jednego, wiec jakoś mi nie żal, że z takimi przegrywałam

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2020-09-10 o 13:30
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:29   #6
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

To zależy kogo się szuka. Jak chcesz przelotnej znajomości - daj pikantne fotki. Jeśli szukasz kogoś na stałe i do poważnej relacji - normalne, pokazujące Ciebie a nie tyłek.

I słusznie zostało tutaj napisane, jak ktoś chce kogoś poznać to nie będzie skupiał się nadmiernie na zdjęciach.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 13:51   #7
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
To zależy kogo się szuka. Jak chcesz przelotnej znajomości - daj pikantne fotki. Jeśli szukasz kogoś na stałe i do poważnej relacji - normalne, pokazujące Ciebie a nie tyłek.

I słusznie zostało tutaj napisane, jak ktoś chce kogoś poznać to nie będzie skupiał się nadmiernie na zdjęciach.
Zależy jeszcze co rozumiemy pod hasłem "pikantne fotki"Dal jednych może ,to być już fotka z plaży a jeszcze dla innych pól nagość.

Jak przebywałam na takich portalach, to widziałam dziewczyny,które miały pupy w kamerkach bez twarzy i dostawały mnóstwo polubień. Nie żebym była zazdrosna ale zastanawiałam się nad fenomenem tego zjawiska.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 14:00   #8
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze co rozumiemy pod hasłem "pikantne fotki"Dal jednych może ,to być już fotka z plaży a jeszcze dla innych pól nagość.

Jak przebywałam na takich portalach, to widziałam dziewczyny,które miały pupy w kamerkach bez twarzy i dostawały mnóstwo polubień. Nie żebym była zazdrosna ale zastanawiałam się nad fenomenem tego zjawiska.
Haha nie masz co robić, tylko zastanawiać się nad fenomenem tego zjawiska?
No większość ludzi jest prosta i leci na proste i epatujące seksem obrazy. Zawsze większy odzew i więcej reakcji ma coś powiązanego z seksem i tyle.
Zastanów się, ile są warte zdjęcia do tych tematów:
1. Ed Sheeran na spacerze z żoną
2. Ed Sheeran w prywatnym seks-nagraniu z żoną

Nie trzeba do tego geniusza.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 14:02   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

jakie powinny byc zdjecia jesli szukasz zwiazku ( mowie na swoim przykladzie, tak robilam jak randkowalam w necie)
3-4 zdjecia nie wiecej
-na zdjeciu jestem sama lub ze zwierzakiem
-zdjecie zrobione w dzien , nieprzerabiane
n-ormalny makijaz, nieprzesadny, zdjecie ktore pokazuje rysy i typ urody, naturalnosc
-zdjecie na ktorym widac cala sylwetke, nieprzeklamana i bez uzycia filtrow i fotoszopy
-zdjecie z ksiazka, lampka wina, usmiech na ustach

Mialam mega wziecie a nie jestem modelka ani nastolatka.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 14:12   #10
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Nie miałam nigdy jakichś sex fotek.
Miałam jedno zdjęcie typu selfie w lustrze, jedno takie, jak tu w profilowym, po jakimś czasie dołożyłam jedno z plaży.
Pary miałam tak czy inaczej, nie wiem, czy to z plaży coś zmieniło.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 14:37   #11
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Haha nie masz co robić, tylko zastanawiać się nad fenomenem tego zjawiska?
No większość ludzi jest prosta i leci na proste i epatujące seksem obrazy. Zawsze większy odzew i więcej reakcji ma coś powiązanego z seksem i tyle.
Zastanów się, ile są warte zdjęcia do tych tematów:
1. Ed Sheeran na spacerze z żoną
2. Ed Sheeran w prywatnym seks-nagraniu z żoną

Nie trzeba do tego geniusza.
Wartościowsze jest pierwsze ale warte więcej to drugie.Co masz na myśli twierdząc,że większość ludzi jest prosta?
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 17:17   #12
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Wypowiem się jako ten, który miał okazję kontaktu paniami z takich portali.
Szybko przestałem wybierać te z odważniejszymi fotkami. Z kilku powodów:
- prawdopodobnie połowa z tego to faceci, bo takie w pisaniu odnosiłem wrażenie
- chciały dick-picsów
- nie były zbyt lotne umysłowo
- a jeśli zdradzały umiejętności do rozmowy na głębszym poziomie niż sadzawka, to były tak oblegane, że mi się nie chciało czekać po kilka dni na odpowiedź
O dziwo kiedy już przychodziło do weryfikacji w realnym świecie to bardzo rzadko zdjęcia się rozmijały z rzeczywistością.

Te, które nie miały zdjęć, albo nie skupiały się na nich, albo które miały jakieś abstrakcyjne lub wręcz absurdalne rzeczy w profilu okazywały się zresztą często dużo bardziej aktywne i seksowne w łóżku.

Dlatego właśnie później uznałem, że nie ma żadnych powodów by tego typu drapieżnym profilom dawać jakiekolwiek szanse na start znajomości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 19:10   #13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn,które miały doświadczenia z randkowaniem przez internet a co za tym idzie posiadały konta na takich portalach.Jak rodzaj zdjęć wpływał na popularność waszego profilu?Czy zauważyłyście tendencje do tego,że zdjęcia bardziej odważne przyciągały i dziewczyna wcale nie taka ładna ale z sex fotką miała większe powodzenie niż ta, która była ładna la robiła zwyczajne zdjęcia.Bardziej temat na to jak faceci reagują na różnego typu profile.Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która dość dużo randkowała w internecie.Doszła do wniosku,że nawet te dziewczyny, które są ładne i mają dużo do powiedzenie przegrywają z kobietami, które są skupione na swoich wdziękach.

Jaka jest wasza konkluzja na ten temat?


Mysle ze jak ktos jest ladny to wystarczy nie musi pokazywac wdziekow w neglizu beda miały takie same powodzenie
Unikam generalizowania ze jak ma super cialo to pewnie glupia i nic nie ma ciekawego do powiedzenia
Skad to możesz wiedziec ?prowadzilas prywatne dyskusje z nimi(tymi dziewczynami ) ze do takich wniosków dochodzisz ?

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-09-10 o 19:12
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 20:08   #14
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88129914]Mysle ze jak ktos jest ladny to wystarczy nie musi pokazywac wdziekow w neglizu beda miały takie same powodzenie
Unikam generalizowania ze jak ma super cialo to pewnie glupia i nic nie ma ciekawego do powiedzenia
Skad to możesz wiedziec ?prowadzilas prywatne dyskusje z nimi(tymi dziewczynami ) ze do takich wniosków dochodzisz ?[/QUOTE]

Absolutnie nie generalizuje i nie twierdzę,że każda ładna instagirls dajmy na to jest głupia.Wiem tylko z opowieści, że faceci lgną do tych seksownych profili bardziej bez względu na to jaką osobowością jest właścicielka tych zdjęć i tu też nie wszyscy ale doszłam do wniosku,że jest taka tendencja.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 20:23   #15
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Kiedyś posiadałam konto na takim portalu, były tam tylko zdjęcia mojej twarzy. Notowania miałam dobre no ale nie testowałam o ile by wzrosły, gdybym wrzuciła foto z wypiętym tyłkiem
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 20:40   #16
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Absolutnie nie generalizuje i nie twierdzę,że każda ładna instagirls dajmy na to jest głupia.Wiem tylko z opowieści, że faceci lgną do tych seksownych profili bardziej bez względu na to jaką osobowością jest właścicielka tych zdjęć i tu też nie wszyscy ale doszłam do wniosku,że jest taka tendencja.
Spoko faceci i tak przesuną w prawo po zwykłym zdjęciu a zmiana na sexy przyciągnie dodatkowo tylko tych co lajkują tylko takie zdjęcia. Więc zwiększenie popularności będzie co najwyżej do pochwalenia się koleżankom a nie udanego randkowania i wyprzedzenia konkurencji. Dodatkowo kosztem zirytowania zwiększeniem się proporcji słabych chamskich tekstów i odwoływania spotkań gdy to fejk konta.

Edytowane przez Overcooked
Czas edycji: 2020-09-10 o 20:41
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 20:42   #17
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Spoko faceci i tak przesuną w prawo po zwykłym zdjęciu a zmiana na sexy przyciągnie tylko tych co lajkują tylko takie zdjęcia. Więc zwiększenie popularności będzie co najwyżej do pochwalenia się koleżankom a nie pomyślności randkowania i wyprzedzenia konkurencji. Dodatkowo kosztem zirytowania zwiększeniem się proporcji słabych chamskich tekstów i odwoływania spotkań gdy to fejk konta.
Czemu chamskich tekstów?
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 21:24   #18
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Mój chłopak, którego poznalam na Tinderze, cenił zdjęcia naturalne, nie przesadnie przerobione i takie, robione przez kogoś, a nie same selfie.
Zależy czego szukasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 21:49   #19
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Czemu chamskich tekstów?
Dlaczego zadajesz takie dziwne pytania?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-10, 23:17   #20
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88130219]Dlaczego zadajesz takie dziwne pytania? [/QUOTE]

Bo ja się nie spotkałam z chamskimi tekstami.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-10, 23:50   #21
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn,które miały doświadczenia z randkowaniem przez internet a co za tym idzie posiadały konta na takich portalach.Jak rodzaj zdjęć wpływał na popularność waszego profilu?Czy zauważyłyście tendencje do tego,że zdjęcia bardziej odważne przyciągały i dziewczyna wcale nie taka ładna ale z sex fotką miała większe powodzenie niż ta, która była ładna la robiła zwyczajne zdjęcia.Bardziej temat na to jak faceci reagują na różnego typu profile.Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która dość dużo randkowała w internecie.Doszła do wniosku,że nawet te dziewczyny, które są ładne i mają dużo do powiedzenie przegrywają z kobietami, które są skupione na swoich wdziękach.

Jaka jest wasza konkluzja na ten temat?
Popularniejszy zawsze będzie profil z sex zdjęciami. Bedzie budził większe zainteresowanie, szczególnie tych panów, którzy szukają przelotnych znajomości .

Tylko na jakim zainteresowaniu i na jakich facetach Tobie zależy ?
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2020-09-10 o 23:51
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:43   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Bo ja się nie spotkałam z chamskimi tekstami.
Dodajcie sobie z koleżanką fotki i bez majtek, kto Wam broni? Nic nie musisz, wszystko możesz. Skoro nie obawiasz się chamskich zaczepek i propozycji, bo się z czymś takim nie spotkałaś...

Jak dla mnie troll.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:55   #23
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dodajcie sobie z koleżanką fotki i bez majtek, kto Wam broni? Nic nie musisz, wszystko możesz. Skoro nie obawiasz się chamskich zaczepek i propozycji, bo się z czymś takim nie spotkałaś...

Jak dla mnie troll.
Oczywiście, że troll, powracający od dłuższego czasu z zawsze tak samo absurdalnymi problemami i stylem pisania. Dziwi tylko, że moderacja toleruje taki poziom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 12:10   #24
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Rodzaj zdjęć a popularność profilu na portalu randkowym

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dodajcie sobie z koleżanką fotki i bez majtek, kto Wam broni? Nic nie musisz, wszystko możesz. Skoro nie obawiasz się chamskich zaczepek i propozycji, bo się z czymś takim nie spotkałaś...

Jak dla mnie troll.
Jejciu ale po co od razu tak pisać?Nie chodzi o to,że ja chcę takie dodać.

Luźna rozmowa na temat wniosków dziewczyn,które miały doświadczenia z randkowaniem w sieci.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Popularniejszy zawsze będzie profil z sex zdjęciami. Bedzie budził większe zainteresowanie, szczególnie tych panów, którzy szukają przelotnych znajomości .

Tylko na jakim zainteresowaniu i na jakich facetach Tobie zależy ?
Nie mam sprecyzowanego celu ale nie wykluczam przelotnej znajomości.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 13:10:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.