Mamy Kwiecień 2021 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 11:57   #1711
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
O kurcze oby dzis byl lepszy dzień.

A co do kolejki do labu, przypominam zr jestes w ciazy i nie stoisz w kolejkach! Korzystaj ze swoich praw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, co do kolejek i kobiet w ciąży.. byłam dzisiaj w labo, kolejka na chodniku, ja byłam dziesiąta. Za mną przyszła pani, bardzo duży brzuszek. Jak zwykle - chcę przepuścić. Jak zwykle - nikt inny nie widzi ciężarnej. Jak się okazało, pani ma tp na jutro ale cierpliwie stała. Zaczęłyśmy rozmawiać, pytałam o różne rzeczy, okazało się że chodzimy do tego samego gina ale zapytałam czy u nas w mieście, gdy chodzi do lekarzy, to czy rzeczywiście jest przepuszczana w kolejce. To zaczęła się śmiać i mówić, że u lekarzy to zawsze swoje musi odczekać, jedynie w sklepie czasem ktoś ją przepuszczał. Smutne to strasznie. Ja sobie nie wyobrażam nie przepuścić pani w ciąży czy osoby starszej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 12:40   #1712
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Hej, co do kolejek i kobiet w ciąży.. byłam dzisiaj w labo, kolejka na chodniku, ja byłam dziesiąta. Za mną przyszła pani, bardzo duży brzuszek. Jak zwykle - chcę przepuścić. Jak zwykle - nikt inny nie widzi ciężarnej. Jak się okazało, pani ma tp na jutro ale cierpliwie stała. Zaczęłyśmy rozmawiać, pytałam o różne rzeczy, okazało się że chodzimy do tego samego gina ale zapytałam czy u nas w mieście, gdy chodzi do lekarzy, to czy rzeczywiście jest przepuszczana w kolejce. To zaczęła się śmiać i mówić, że u lekarzy to zawsze swoje musi odczekać, jedynie w sklepie czasem ktoś ją przepuszczał. Smutne to strasznie. Ja sobie nie wyobrażam nie przepuścić pani w ciąży czy osoby starszej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale kurde dziewczyny od tego mamy buzie zeby mowic. Czesto ludzie nie zwracaa uwagi zwyczajnie, a zaraz zacznie sie czas plaszczow i kurtek i w ogole nikt nie bedzie zwracal uwagi.
Co do kolejki u lekarza to zgoda, bo przeciez umawiamy sie na konkretna godzinę, tutaj nie należy sie upominać o pierwszeństwo bo to nasz pronlem ze przyszlismy wczesniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:02   #1713
Martimam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Te przychodnie to masakra jest raz miałam taka sytuacje ze była

Długo kolejka ja się dobrze czułam miałam czas, byłam Ok 30tyg i poszłam na początek kolejki tylko kurtkę na wieszak dac i chciałam wrócić na koniec ,jak szlam w kierunku drzwi taka babka na cały głos oburzona z tekstem - „o nie tej to ja już nie przepuszcze’ tak mnie to wkur*** ze jej tylko powiedziałam ze a właśnie ze sobie wejdę pierwsza bo mam takie prawo - ona wbiegła za mną do gabinetu i zaczela pretensjami do pielęgniarek ale ja wyprosili ... i naprawdę nie miałam zamiaru iść ale tak mnie to ruszyło ze na złość tej babie! Chamstwo ludzi naprawdę nie zna granic
Martimam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:08   #1714
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
O kurcze oby dzis byl lepszy dzień.

A co do kolejki do labu, przypominam zr jestes w ciazy i nie stoisz w kolejkach! Korzystaj ze swoich praw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przede mną stały 2 kobiety w widocznej ciąży, nikt ich nie przepuścił. Były również 2 starowinki, które ledwo stały i ich też nikt nie przepuścił, a to właśnie przed budynkiem (co dla mnie jest totalną paranoją bo jest duża poczekalnią i spokojnie 3 osoby mogłyby być w środku i usiąść ) tak więc było mi zwyczajnie głupio pchać się przed nie... Jak na początku robiłam betę, to puszczałam kobiety w ciąży a nawet pchałam je na początek kolejki i jak ktoś się odezwał, to się kłóciłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Martimam Pokaż wiadomość
Te przychodnie to masakra jest raz miałam taka sytuacje ze była

Długo kolejka ja się dobrze czułam miałam czas, byłam Ok 30tyg i poszłam na początek kolejki tylko kurtkę na wieszak dac i chciałam wrócić na koniec ,jak szlam w kierunku drzwi taka babka na cały głos oburzona z tekstem - „o nie tej to ja już nie przepuszcze’ tak mnie to wkur*** ze jej tylko powiedziałam ze a właśnie ze sobie wejdę pierwsza bo mam takie prawo - ona wbiegła za mną do gabinetu i zaczela pretensjami do pielęgniarek ale ja wyprosili ... i naprawdę nie miałam zamiaru iść ale tak mnie to ruszyło ze na złość tej babie! Chamstwo ludzi naprawdę nie zna granic
Najbardziej przykre jest to, że to kobieta kobiecie takie rzeczy robi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:12   #1715
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

U mnie w medicover teraz zrobili zapisy na pobranie krwi, tez spoko opcja. A ciezarne maja osoby gabinet niz inni wiec juz kompletnie swietne posunięcie, nikt sie nie pluje ze wchodzimy przed kolejka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:15   #1716
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Martimam Pokaż wiadomość
Te przychodnie to masakra jest raz miałam taka sytuacje ze była

Długo kolejka ja się dobrze czułam miałam czas, byłam Ok 30tyg i poszłam na początek kolejki tylko kurtkę na wieszak dac i chciałam wrócić na koniec ,jak szlam w kierunku drzwi taka babka na cały głos oburzona z tekstem - „o nie tej to ja już nie przepuszcze’ tak mnie to wkur*** ze jej tylko powiedziałam ze a właśnie ze sobie wejdę pierwsza bo mam takie prawo - ona wbiegła za mną do gabinetu i zaczela pretensjami do pielęgniarek ale ja wyprosili ... i naprawdę nie miałam zamiaru iść ale tak mnie to ruszyło ze na złość tej babie! Chamstwo ludzi naprawdę nie zna granic
Serio? Nie no masakra...
Niezłe chamstwo.
A jak nie widać brzucha to jeszcze gorzej udowodnić.
Ale "najgorsze" jest to czego nie widać,czyli szybciej bijące serce u kobiet w ciąży i szybciej krążąca krew,czyli ciężej będzie nam długo stać w jedynym miejscu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:31   #1717
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Ja nie proszę o przepuszczenie bo różnie ludzie na to reagują, teraz bardzo łatwo się denerwuję i nie chcę sobie nerwów psuć. Najgorsze że brzucha jeszcze nie widać więc nikt nie wie że ciąża. Ja chodzę do laboratorium z mężem i on czeka w kolejce a ja siedzę
Czy orientujecie się czy to jest jakoś ujęte w przepisach że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo czy każde laboratorium i sklep ma swoje wewnętrzne ustalenia?
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 13:37   #1718
awulaz
Raczkowanie
 
Avatar awulaz
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 267
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Serio? Nie no masakra...
Niezłe chamstwo.
A jak nie widać brzucha to jeszcze gorzej udowodnić.
Ale "najgorsze" jest to czego nie widać,czyli szybciej bijące serce u kobiet w ciąży i szybciej krążąca krew,czyli ciężej będzie nam długo stać w jedynym miejscu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Ja mam z natury niskie ciśnienie, przy zakładaniu karty ciąży jak mi zmierzyli to miałam 80/50. Potem kilka razy mierzyłam w domu i zwykle mam w granicy 90/60. Wg lekarza to nie problem, ale mam unikać długiego stania. Jestem trochę piczką jeśli chodzi o walkę o swoje prawa dlatego pewnie nie odezwałabym się stojąc w takiej kolejce 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
awulaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 14:15   #1719
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
Ja nie proszę o przepuszczenie bo różnie ludzie na to reagują, teraz bardzo łatwo się denerwuję i nie chcę sobie nerwów psuć. Najgorsze że brzucha jeszcze nie widać więc nikt nie wie że ciąża. Ja chodzę do laboratorium z mężem i on czeka w kolejce a ja siedzę
Czy orientujecie się czy to jest jakoś ujęte w przepisach że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo czy każde laboratorium i sklep ma swoje wewnętrzne ustalenia?
Tak ustawa "za życiem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 14:30   #1720
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Dziewczyny dziś u mnie pierwszy dzień mierzenia glukometrem. Ale chyba się do tego nie przyzwyczaję bo mimo wszystko tą igłę czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 14:49   #1721
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś u mnie pierwszy dzień mierzenia glukometrem. Ale chyba się do tego nie przyzwyczaję bo mimo wszystko tą igłę czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz ze najlepiej jest w bok opuszka palca? Mniej boli po ktoryms tam strzale no ale jak trzeba to trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 14:56   #1722
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Wiesz ze najlepiej jest w bok opuszka palca? Mniej boli po ktoryms tam strzale no ale jak trzeba to trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uczę się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 15:06   #1723
Lejla28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Ja zawsze korzystam z tego prawa. Podchodze na poczatek i mowie ze korzystam.
Nie przejmuje sie reakcjami, mam prawo i z niego korzystam. Szczegolnie w laboratorium

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lejla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 15:19   #1724
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Ja zawsze korzystam z tego prawa. Podchodze na poczatek i mowie ze korzystam.
Nie przejmuje sie reakcjami, mam prawo i z niego korzystam. Szczegolnie w laboratorium

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie! Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 15:34   #1725
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Ja zawsze korzystam z tego prawa. Podchodze na poczatek i mowie ze korzystam.
Nie przejmuje sie reakcjami, mam prawo i z niego korzystam. Szczegolnie w laboratorium

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W takim razie też spróbuję następnym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 16:01   #1726
Lejla28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Dajcie spokoj.. jak sie czujemy ok to w porzadku. Jednak stać na głodnego pod laboratorium w imie "boje sie reakcji ludzi" moim zdaniem jest bezsensu.
Ide bo dltwgo tam nie wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lejla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 16:03   #1727
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Też swoje odstałam w kolejce do labo.. ale jakoś tak dziwnie mi było bo brzuszka jeszcze tak nie widać.

Dawno temu miałam niefajna sytuację z przepuszczaniem w kolejce. Byłam oddać w szpitalu krew i niestety do domu musiałam wrócić autobusem. Już na dworcu robiło mi się słabo, i mimo moich próśb że źle się czuje żadna ze starszych pań nie pozwoliła mi wejść pierwszej do autobusu. Skończyło się tak że gdy ledwo weszłam od razu zemdlałam. Mam nadzieję że wtedy choć przez moment było im wstyd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 16:09   #1728
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Hej,

Przepraszam, że Wam tak wbijam na wątek, ale mam jeansy ciążowe z Lidla, 2 pary, mało noszone, bo ciąża wypadła latem. Może któraś z Was byłaby chętna? Jak coś to priv, rozmiar chyba 40.

Pozdrawiam, wrześniówka 2020

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 16:17   #1729
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Dajcie spokoj.. jak sie czujemy ok to w porzadku. Jednak stać na głodnego pod laboratorium w imie "boje sie reakcji ludzi" moim zdaniem jest bezsensu.
Ide bo dltwgo tam nie wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie musisz być na głodnego, chyba ze robisz cukier. Do morfologii w ciąży mozna nie być na czczo

I nie chodzi o to ze się dobrze czujesz, bo w ułamku sekundy mozesz zemdleć. Układ krwionosny jest obciążony o ponad 60%, serce pracuje szybciej i przepływa wiecej krwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez madz88
Czas edycji: 2020-09-23 o 16:18
madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 19:08   #1730
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Odebrałam dziś wyniki, glukoza na czczo 86

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
Też swoje odstałam w kolejce do labo.. ale jakoś tak dziwnie mi było bo brzuszka jeszcze tak nie widać.

Dawno temu miałam niefajna sytuację z przepuszczaniem w kolejce. Byłam oddać w szpitalu krew i niestety do domu musiałam wrócić autobusem. Już na dworcu robiło mi się słabo, i mimo moich próśb że źle się czuje żadna ze starszych pań nie pozwoliła mi wejść pierwszej do autobusu. Skończyło się tak że gdy ledwo weszłam od razu zemdlałam. Mam nadzieję że wtedy choć przez moment było im wstyd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra i to jest to, o czym pisałam, że kobieta kobiecie takie rzeczy robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 19:21   #1731
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś wyniki, glukoza na czczo 86

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Masakra i to jest to, o czym pisałam, że kobieta kobiecie takie rzeczy robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za cukier!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 19:32   #1732
Jagodamalinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 6
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez aurinko14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Takie głupie pytanie: do kiedy robi się USG dopochwowe, a od kiedy przez brzuch? Mam wizytę jutro i nie wiem jak się ubrać bo jak dopochwowe to sukienka, a tak normalnie sukienek nienawidzę;p

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
W pierwszej ciąży mój lekarz robił dopochwowe zawsze i tak samo przez brzuch.2 badania za każdym razem, ale ja chodziłam prywatnie i tez odpowiednio za to płaciłam, nie wiem, jak jest u innych.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Dajcie spokoj.. jak sie czujemy ok to w porzadku. Jednak stać na głodnego pod laboratorium w imie "boje sie reakcji ludzi" moim zdaniem jest bezsensu.
Ide bo dltwgo tam nie wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Popieram, trzeba walczyć o swoje prawa. Najgorsze jest to, że częściej wpuszczają mężczyźni niż kobiety. To jest dramat.
Jagodamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 22:44   #1733
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Jestem załamana
Wyszło mi bardzo niskie TSH, to chyba wskazuje na nadczynność tarczycy. Dostałam skierowanie do endokrynologa.
Oczywiście poczytałam internet i jestem przerażona ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 06:25   #1734
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ale kurde dziewczyny od tego mamy buzie zeby mowic. Czesto ludzie nie zwracaa uwagi zwyczajnie, a zaraz zacznie sie czas plaszczow i kurtek i w ogole nikt nie bedzie zwracal uwagi.
Co do kolejki u lekarza to zgoda, bo przeciez umawiamy sie na konkretna godzinę, tutaj nie należy sie upominać o pierwszeństwo bo to nasz pronlem ze przyszlismy wczesniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem w pierwszej ciąży, więc wcześniej nie miałam okazji by korzystać z takich praw. Teraz też jeszcze nie korzystam, bo całkiem dobrze się czuję. Pewnie jak będę mieć duży brzuszek i gorszy dzień, to będę się odzywać a póki co to zwykle się odzywam, ale w imieniu innych kobiet i starszych osób

I zgadzam się z tym, co ktoś napisał- mężczyźni dla kobiet są "lepsi", bardziej uprzejmi. Niestety często ostatnio obserwuję, w różnych sytuacjach, że kobieta kobiecie "wilkiem".

I dzień dobry wszystkim! Śniło mi się dzisiaj, że byłam 10 dni przed maturą, pokłóciłam się z całą klasą i nauczycielką. Ale co ciekawe, byłam też w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 06:36   #1735
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Dzień dobry.
U mnie dziś 9+0
I zapowiada się nudny dzień.

Sent from my LDN-L21 using Wizaz Forum mobile app
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 06:45   #1736
aurinko14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 33
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Ja jestem w pierwszej ciąży, więc wcześniej nie miałam okazji by korzystać z takich praw. Teraz też jeszcze nie korzystam, bo całkiem dobrze się czuję. Pewnie jak będę mieć duży brzuszek i gorszy dzień, to będę się odzywać a póki co to zwykle się odzywam, ale w imieniu innych kobiet i starszych osób

I zgadzam się z tym, co ktoś napisał- mężczyźni dla kobiet są "lepsi", bardziej uprzejmi. Niestety często ostatnio obserwuję, w różnych sytuacjach, że kobieta kobiecie "wilkiem".

I dzień dobry wszystkim! Śniło mi się dzisiaj, że byłam 10 dni przed maturą, pokłóciłam się z całą klasą i nauczycielką. Ale co ciekawe, byłam też w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry
Dzisiaj chyba dzień "kłótliwych" snów. Mi się śniło, że pokłóciłam się z szefem i już mi wręczał wypowiedzenie, na co ja wręczyłam mu zaświadczenie o ciąży i poszłam na L4 ;p
A co do kolejek, to do mnie ta ciąża nie do końca dociera. Ostatnio jak byłam na pobieraniu krwi (u mnie w Luxmedzie zapisuje się teraz przez koronę na godziny) to czekała dziewczyna z dużym już brzuszkiem, więc jak pielęgniarka mnie wywołała, to powiedziałam, że może najpierw weźmie tę panią w ciąży, na co ona "ale Pani chyba też jest w ciąży, bo to gabinet dla ciężarnych" ;p

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
aurinko14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:09   #1737
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Dzień dobry.
U mnie po kilku dniach spokoju nagle problemy. Źle się czuje, strasznie boli mnie żołądek,głowa. Jestem w stanie wstać jedynie do wc i nigdzie więcej.
A miałam cały dzień zaplanowany. Masakra.

Coś mi wczoraj zaszkodziło. I teraz się okropnie męczę. Znając życie przeleżę cały dzień,a wyniki cukru będą do dupy:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:19   #1738
Lejla28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Jestem załamana
Wyszło mi bardzo niskie TSH, to chyba wskazuje na nadczynność tarczycy. Dostałam skierowanie do endokrynologa.
Oczywiście poczytałam internet i jestem przerażona ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak niskie? A robilas też ft4 i ft3 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lejla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:53   #1739
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Jak niskie? A robilas też ft4 i ft3 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj byłam u endo, musze wlasnie zrobić caly pakiet endokrynologiczny i usg tarczycy. Ta moja gula w gardle moze byc wlasnie od tarczycy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 09:13   #1740
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamy Kwiecień 2021

Cytat:
Napisane przez Lejla28 Pokaż wiadomość
Jak niskie? A robilas też ft4 i ft3 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0,011... dzisiaj zrobiłam resztę wyników, będą wieczorem
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam u endo, musze wlasnie zrobić caly pakiet endokrynologiczny i usg tarczycy. Ta moja gula w gardle moze byc wlasnie od tarczycy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh. Oby wyniki były dobre. Ty pewnie z tego co zauważyłam chociaż się tak bardzo nie stresujesz tym wszystkim jak ja.. Ja nie umiem zapanować nad sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-01 18:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.