Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-10, 09:58   #2821
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Jak chcecie sie posmiac, to bardzo polecam The Office albo Modern family u Nas konkretnych planow brak, jutro sie wybieramy na kolacje
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 10:03   #2822
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Jak chcecie sie posmiac, to bardzo polecam The Office albo Modern family u Nas konkretnych planow brak, jutro sie wybieramy na kolacje
Modern family oglądamy, bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Zgodzę się. Dokument raczej nie jest z cyklu winko, netflix&chill.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie nie jest, mnie parę razy polecenie tego mignęło gdzieś na fejsach znajomych no to kliknęliśmy i to był poważny błąd...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 10:14   #2823
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Moje tak wychodziły także myślę że pik był 5R(rano) czyli w 12dc
Też tak myślę w ogóle ładnie ci powychodziły


O, możecie polecić jakieś filmy/seriale, bo mam wrażenie, że wszystko widziałam, albo jest słabe
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 10:34   #2824
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

cichazabka, ja mam podobnie z serialami i filmami Breaking bad, Kalifat, Ozark, When they see us, Czarnobyl, Quicksand, Grace and Frankie, Big little lies.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 10:52   #2825
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Zawsze jak wrzucacie zdjęcia testów owu i widzę te dwie kreski to mam takie "oooo ciąża"
Jakie plany na weekend? My wczoraj mieliśmy w planach zwienczenie starań na ten cykl ale najpierw odpaliliśmy sobie do wina dokument na netflixie (american murder family next door) no i tak nas to pozamiatało, że zgodnie stwierdzilismy, że pora się wypłakać do końca i iść spać Masakra, ogólnie wrażliwym nie polecam na wszelki wypadek..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Jak zaczelam czytac forum i sie interesowac tematem, to w ogole bylam zielona i na widok tych krech w tescie owu zastanawialam sie, czemu nie gratuluja? Przeciez ciaza jest!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 10:59   #2826
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja w sumie o testach owulacyjnych dowiedziałam się całkiem

niedawno Zaczełam używać ten femometer i fajny jest! Zobaczymy czy u mnie rzeczywiście rośnie ta temperatura i jak to sie ma do testów owu.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 11:24   #2827
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ja w sumie o testach owulacyjnych dowiedziałam się całkiem

niedawno Zaczełam używać ten femometer i fajny jest! Zobaczymy czy u mnie rzeczywiście rośnie ta temperatura i jak to sie ma do testów owu.
Tez mi wpadł w oko jak przy pierwszym cyklu się nie udało. Ale jakoś nie mogłam sie przekonać ze względu na cenę. Póki co wzięłam fertyl za ok 50zl, który stosuje wraz z testami owu pierwszy cykl. Dzis 14dc i brak skoku temp, mimo ze test owu pozytywny chyba w 12dc.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 11:43   #2828
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja nie mieszkam w Pl i udało mi sie kupic za około 100 zł, wiec to nie był spory wydatek
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 11:51   #2829
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ja nie mieszkam w Pl i udało mi sie kupic za około 100 zł, wiec to nie był spory wydatek
Trochę żałuję ze nie dołożyłam. W tym moim na aukcji było napisane że współpracuje z aplikacją Ovy. Taa... Współpracuje. Jak sobie sama wynik przypisze a zależało mi na tym żeby sam w aplikacje wpisywał. Pomyślałam skoro jeden i drugi prześlę mi wynik do apki to po co przepłacać, 50 a 200zl jest różnica może w następnym cyklu kliknę. Aplikacja od termometru ma jakiś fajny wykres temperatura /wynik testu owu?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 12:48   #2830
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hmm z tego co widze, to nie ma... moze w wersji premium. Ale w tym cyklu jeszcze u mnie za wczesnie na testy owu, bede robic od poniedzialku.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 12:49   #2831
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Godziny dla seniorow wracaja... no czyz bylo cos bardziej bzdurnego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 12:51   #2832
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dawno się nie udzielałam, ale okazało się że mamy w pracy pozytywną koleżankę Długo pracowała chora, dopiero jak straciła węch i smak się zbadała. U męża też kilka pozytywów plus jeden zgon Nie mogę się ogarnąć. Wczoraj wieczorem się dowiedział. Fajny facet umarł, był pod respiratorem, młody. Masakra. Na razie nie jesteśmy w kwarantannie, ale pewnie się ten wirus bardziej rozniesie i będziemy. Choć wolałabym nie.
Ja noszę pól przyłbice. Jak maseczka się zakłada, ale to przyłbica. Wszyscy w pracy takie mamy. A poza tym te maseczki i tak nie chronią. Tak samo jak przyłbice.
Nie mam na razie nastroju na starania, testy owu ani nic. Ale to owu jeszcze prawie tydzień, więc mam nadzieję, że mi przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 12:59   #2833
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Dawno się nie udzielałam, ale okazało się że mamy w pracy pozytywną koleżankę Długo pracowała chora, dopiero jak straciła węch i smak się zbadała. U męża też kilka pozytywów plus jeden zgon Nie mogę się ogarnąć. Wczoraj wieczorem się dowiedział. Fajny facet umarł, był pod respiratorem, młody. Masakra. Na razie nie jesteśmy w kwarantannie, ale pewnie się ten wirus bardziej rozniesie i będziemy. Choć wolałabym nie.
Ja noszę pól przyłbice. Jak maseczka się zakłada, ale to przyłbica. Wszyscy w pracy takie mamy. A poza tym te maseczki i tak nie chronią. Tak samo jak przyłbice.
Nie mam na razie nastroju na starania, testy owu ani nic. Ale to owu jeszcze prawie tydzień, więc mam nadzieję, że mi przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja, szczerze mówiąc nie znam nikogo co złapał wirusa. Chyba żyje na pustyni
Maseczek nie nosze bo .. tu prawie nikt nie nosi. Pomaga to chyba tyle co umarłemu kadzidło.
Jutro owu u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:12   #2834
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja znam jedna osobe, ktora miała wirusa, plus rodzina mojej kolezanki.. babcia zmarła nosze maseczke jak wychodze z domu, poza tym unikam zatloczonych miejsc no i zrezygnowalam z wielu podrozy... bardzo duzo nam ten wirus namieszal w zyciu. Sherlook, musisz miec kwarantanne?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Teraz sprawdziłam w aplikacji Premom jest wykres LH i temperatury, razem
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:26   #2835
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Teraz sprawdziłam w aplikacji Premom jest wykres LH i temperatury, razem
Korzystam aktualnie z tej aplikacji i o taki wykres mi chodziło. Ale zapomniałam ze Premom też ma odczyt temperatury z termometru. Patrzyłas jak działa Pair w Premom z fermometrem?

Mój wykres na dzień dzisiejszy. Liczyłam na wzrost temperatury.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201010_142110.jpg (53,5 KB, 77 załadowań)
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:29   #2836
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ja znam jedna osobe, ktora miała wirusa, plus rodzina mojej kolezanki.. babcia zmarła nosze maseczke jak wychodze z domu, poza tym unikam zatloczonych miejsc no i zrezygnowalam z wielu podrozy... bardzo duzo nam ten wirus namieszal w zyciu. Sherlook, musisz miec kwarantanne?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Teraz sprawdziłam w aplikacji Premom jest wykres LH i temperatury, razem
Nie. Sanepid kazał wybrać 5 osób z którymi ta koleżanka miała kontakt największy. I tyle. Dostali informację, ale nic z tym nie zrobili. Więc nikt na kwarantannie nie jest. I chyba już nie będzie, bo już mija to 10 dni. Tak działa Polska. Być może chore osoby bez objawów chodzą po ulicach. Nawet koleżanka z biurka naprzeciwko tej chorej nie dostała decyzji o kwarantannie. Dodzwonić się do nich nie ma szans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:29   #2837
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ładnie Ci powychodziły generalnie powinno sie robic testy owu w godzinach 10-22, podobno najlepsze godziny to 11, 13, 15, 22
Ja czytałam że najlepiej między 8-10 i po południu około 17, i tak robilam bo też mi tak pasowało, z 2go siku rano, któraś nasza staraczka też rano robiła coś kojarzę, kiedyś miałam horienmedical i nie wychodziły tak ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:31   #2838
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ja czytałam że najlepiej między 8-10 i po południu około 17, i tak robilam bo też mi tak pasowało, z 2go siku rano, któraś nasza staraczka też rano robiła coś kojarzę, kiedyś miałam horienmedical i nie wychodziły tak ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak w ogóle to jakie testy owu w tym cyklu używałaś? Bardzo wyraźne. U mnie wszystkie jakieś takie rozmazane.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:36   #2839
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Femometer nie działa z Premom, oni maja inny termometr... ale wprowadzam sobie temp. recznie do Premom
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 13:40   #2840
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Dawno się nie udzielałam, ale okazało się że mamy w pracy pozytywną koleżankę Długo pracowała chora, dopiero jak straciła węch i smak się zbadała. U męża też kilka pozytywów plus jeden zgon Nie mogę się ogarnąć. Wczoraj wieczorem się dowiedział. Fajny facet umarł, był pod respiratorem, młody. Masakra. Na razie nie jesteśmy w kwarantannie, ale pewnie się ten wirus bardziej rozniesie i będziemy. Choć wolałabym nie.
Ja noszę pól przyłbice. Jak maseczka się zakłada, ale to przyłbica. Wszyscy w pracy takie mamy. A poza tym te maseczki i tak nie chronią. Tak samo jak przyłbice.
Nie mam na razie nastroju na starania, testy owu ani nic. Ale to owu jeszcze prawie tydzień, więc mam nadzieję, że mi przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też był pozytywny przypadek w pracy, strach okropny, a mój brat pracuje w służbie zdrowia i oni to w ogóle maja non stop jakieś nowe zarażenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 13:47   #2841
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja na szczęście z tą koleżanką to się z miesiąc nie widziałam, bo my jesteśmy na innych piętrach. Ale i tak strach jest. W następny weekend mam wizytę u ginekologa na którą czekałam 2 miesiące i się zastanawiam czy iść. Trochę mi szkoda, bo kolejny cykl przepadnie, a może się okazać, że potem będzie więcej zakażeń u nas w pracy, to znów nie pójdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2020-10-10 o 13:51
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 14:17   #2842
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja na szczęście z tą koleżanką to się z miesiąc nie widziałam, bo my jesteśmy na innych piętrach. Ale i tak strach jest. W następny weekend mam wizytę u ginekologa na którą czekałam 2 miesiące i się zastanawiam czy iść. Trochę mi szkoda, bo kolejny cykl przepadnie, a może się okazać, że potem będzie więcej zakażeń u nas w pracy, to znów nie pójdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym poszła. To są lekarze, zawsze mieli kontakt z osobami i nie wiedzieli co te osoby noszą. A teraz moim zdaniem są tak zabezpieczeni że małe prawdopodobieństwo... Ja jedyne czego się obawiam, to że zaszlabym w ciążę i nie miałabym takiej opieki jakiej oczekuje właśnie dlatego, że lekarze nagle boją się pacjentów... Odwrotnie się nie boje. Łatwo się steruje zastraszonymi ludźmi

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 16:20   #2843
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

U nas sąsiad z budynku naprzeciwko zmarł, a jego żona i córka przeszły bezobjawowo. W pracy przewija nam się tyle osób, że i tak nic nie mogłybyśmy zrobić.

Na wizytę bym poszła normalnie jeśli nie jesteś chora.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 20:07   #2844
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Ja bym poszła. To są lekarze, zawsze mieli kontakt z osobami i nie wiedzieli co te osoby noszą. A teraz moim zdaniem są tak zabezpieczeni że małe prawdopodobieństwo... Ja jedyne czego się obawiam, to że zaszlabym w ciążę i nie miałabym takiej opieki jakiej oczekuje właśnie dlatego, że lekarze nagle boją się pacjentów... Odwrotnie się nie boje. Łatwo się steruje zastraszonymi ludźmi

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
I właśnie, sterowanie zastraszonymi ludźmi..... Nie neguje bo wirus był, jest i będzie jak miliardy innych wirusów.... Kto ma pewność, że osoby, które zmarły to ofiary covid? Jak ktoś ma problemy z sercem to też zwykła infekcja może zabić.... Jak powiedział mi lekarz, nie ma co panikować bo każdy miał albo będzie miał kontakt z tym wirusem. To wirus. Maleńkie cząsteczki. Ja bym szla bez zastanowienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-10, 20:11   #2845
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja tez ide do gina w poniedziałek, u dentysty też byłam i nie mam zamiaru rezygnowac z wizyt u lekarza, poki mam mozliwosc. Slyszalam, ze teraz w Polsce jest z tym ogromny problem, zeby w ogole dostac sie do lekarza, wiec tymbardziej bym szla.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 09:13   #2846
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hejo. U mnie rozkminy.
Odkąd pamiętam, miałam cykle 27-28dni jak w zegarku, żadnych odchyleń. Od dobrych kilku mcy skróciły się do 25dni. W tym cyklu robiłam badania w 23dc ( teraz we wtorek) i beta wyszła negatywna. Termin @ miałam teraz na piątek, ale nie przyszła do tej pory, brzuch pobolewa 3 dzień, ale na razie echo
Testów nie mam w domu i nie mam jak kupić, najwcześniej jutro... Może tym wpisem wywołam @ jesli ma być to niech przychodzi jak najszybciej, chociaż oczywiście marzę o tym, żeby być w ciąży ehh... To się wyżaliłam.
Miłego tego deszczowego dnia

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 09:44   #2847
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Mi dziewczyny nie chodzi o to, że ja się zarażę, tylko że być może ktoś przeze mnie zachoruje objawów żadnych nie mam, kontaktu z tą chorą nie miałam, ale miałam z innymi, którzy być może mogli się od niej zarazić.
Ale pójdę już zdecydowałam. W takim wypadku musiałabym unikać wizyty jeszcze długo, bo w pracy nas jest tyle, że może jeszcze miesiącami wychodzić ten wirus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 09:48   #2848
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Miałam dziś szalenie realistyczny sen z pozytywnym testem A jestem na samiuśkim początku cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 10:03   #2849
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Witajcie

przywitałam się tylko na tym wątku pod koniec sierpnia, bo starania planowaliśmy zacząć od listopada/grudnia


teraz jednak stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać i zaczynamy wcześniej, więc będę bywać częściej
dziś 6 dc i niedługo zaczynamy działać, choć cykle mam raczej dłuższe więc do owu jeszcze trochę czasu


z jednej strony ekscytuje się tym, a z drugiej trochę boję... nie lubię takiej niepewności, czy i kiedy się uda...

Edytowane przez Spaza
Czas edycji: 2020-10-11 o 10:05
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-11, 10:17   #2850
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Witaj Spaza! Chyba dla każdej z Nas najgorszy jest ten czas od owulacji do terminu spodziewanej miesiaczki... nikt nie wie, kiedy się uda, no ale trzeba próbować!
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.