Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-16, 10:29   #3241
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Co do testowania ja mam jeszcze mnoooooostwo czasu. A na dodatek TZ ma znowu jakiś kurs, wyjeżdża w poniedziałek, będzie niby przyjeżdżał na weekendy, ale czy trafimy 🤷☠♀️ a miałam taka nadzieje, ze nie udawało się przez ten piorunski stan zapalny i teraz po antybiotyku się uda no cóż, szanse marne
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dobry Ja czytam cały czas jednym okiem ale z 20 miesięcznym maluchem na stanie przy takiej pogodzie to w domu mam armagedon Jeśli chodzi o covid - ja jestem gdzieś pomiędzy ta wielka panika a totalna zlewka. Zwykle zdroworozsądkowe podejście - myjemy często ręce, nie pchamy się tam gdzie nie musimy, mąż robi zakupy w tygodniu w ciągu dnia żeby uniknąć weekendowych tłumów i tyle. Z rodziną się normalnie widujemy, ze znajomymi również. Nie wycieram klamek spirytem ale też nie liże poręczy w autobusie. Nie neguje ze wirus istnieje ale koronawirusy były, są i będą. Wkurza mnie, że nie da się normalnie iść do lekarza, jakby nagle na nic innego ludzie nie chorowali niż na covida. Wkurza mnie, że te statystyki są mocne nastawione na sianie strachu - podaja że umarło 100 osób, ale dopiero 5 akapitów niżej jest info, że w tym 6 osób zmarło na covid a reszta miała choroby współistniejące. I nagle czytając że wśród ofiar byli ludzie 70, 80, 90 lat zapala mi się lampka - no kurcze w tym wieku się po prostu czasem umiera - na zawał, na jakieś udary, na przewlekłe choroby. To że się przy okazji miało koronę nie oznacza, że to przez nią nastąpił zgon.

A w temacie staran - ja bym nie odkładała. Nie wiadomo ile to potrwa..

U mnie dzisiaj chyba 22 dc, póki co bez wkrętek, chociaż 7dpo coś mi temp spadła, a potem od 8dpo już wyszybowala w ogóle w górę więc coś tam się tli z tyłu mózgu ale staram się nie nakręcać

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Witam w klubie. Zgadzam się z tobą w 100%....mam nadzieję, że jak najszybciej się skończy to wariactwo bo jak słyszę jak nie daje rady nasza służba zdrowia, i ile osób nie dostaję opieki, której potrzebuje to strach co to będzie moja babunia zmarła właśnie przez zwykła infekcje. To nie jest fajne, ale przecież takie rzeczy się dzieją (2 lata temu, nie na COVID)
Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Dzieki, sprawdzilam i naaah... ewentualna lipcowka

To niedlugo ponowny wysyp czy tylko mnie tak korci, zeby juz testowac? (Wiem, bez sensu )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bez sensu ale zrozumiałe, mi też ciężko. Czekać standard
Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
U mnie dziś 14 dc, testy owu pozytywne, jeszcze u siebie nie widziałam tak mocnej kreski! W poprzednim cyklu apka pokazywała peak jak miałam 1,03 a teraz mam 2,44! Trzymajcie proszę kciuki za owocne starania
Baaaardzo mocno trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 10:37   #3242
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Unless, nie dziękuję jak tylko będę miała wyniki to się nimi podzielę
Ciesze sie, że dobrze się czujesz a wstajesz chociaż wyspana? co do senności to ja dziś ledwo na oczy patrzę, najchętniej położyłabym głowę do poduszki i przespała cały dzień .

Dziewczyny, trzymam mocno kciuki za wszystkie testowania i liczę, że jak nie na czerwcowkach (tu Malami mocno kibicuje, żebyś do nas dołączyła) to żebyście na lipcowki weszły z przytupem dużą reprezentacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 11:21   #3243
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Unless, nie dziękuję jak tylko będę miała wyniki to się nimi podzielę
Ciesze sie, że dobrze się czujesz a wstajesz chociaż wyspana? co do senności to ja dziś ledwo na oczy patrzę, najchętniej położyłabym głowę do poduszki i przespała cały dzień .

Dziewczyny, trzymam mocno kciuki za wszystkie testowania i liczę, że jak nie na czerwcowkach (tu Malami mocno kibicuje, żebyś do nas dołączyła) to żebyście na lipcowki weszły z przytupem dużą reprezentacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też trzymam kciuki za malami
A z tym wyspaniem to tak różnie ale to nie wina ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 11:47   #3244
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzięki dziewczyny
Tak teraz myslę, że za każdym razem jak się nakręciłam to nic nie było, jakis taki dół mnie złapał, mam wrażenie że przez to że się nakręcam to nic nie będzie eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 14:14   #3245
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny, mam wyniki bety po 48 h - 2485 (pierwsza beta 1084), przyrost wg dwóch kalkulatorow w granicach od 125-129 %

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 14:17   #3246
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki bety po 48 h - 2485 (pierwsza beta 1084), przyrost wg dwóch kalkulatorow w granicach od 125-129 %

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mmm to ładny ! Chyba powinien być minumum 60%?
Może bliźniaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 14:34   #3247
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Mmm to ładny ! Chyba powinien być minumum 60%?
Może bliźniaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, minimum 60% a ja lepiej +/- 100 %. Poczytam jeszcze dokładnie w domu o tym przyroscie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 14:43   #3248
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki bety po 48 h - 2485 (pierwsza beta 1084), przyrost wg dwóch kalkulatorow w granicach od 125-129 %

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładny przyrost, niekoniecznie na bliźniaki moim zdaniem Taki raczej standardowy bym powiedziała

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 14:44   #3249
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Tak, minimum 60% a ja lepiej +/- 100 %. Poczytam jeszcze dokładnie w domu o tym przyroscie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nic nie czytaj. Minimalny przyrost to 66% po 48h lub 115% (albo 120) po 72h. Bedzie dobrze! Przy takiej becie za tydzien jak pojdziesz to powinno byc widac serduszko (przy becie ponad 5000 na dobrym sprzecie juz widac)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 14:57   #3250
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzięki dziewczyny bo już mi oczywiście w łepetynie zaświtało, że to może za dużo 🤦☠♀️🤷☠♀️ miałam nie świrować a już widzę, że się odpalam przy zwykłej becie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 15:19   #3251
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny mam częściowe wyniki, na tsh i prl czekam jeszcze, progesteron 12.93ng
I zrobiłam też betę, w sumie ze stresu bo pewnie wino poleją jak już dotrzemy na wieś, i beta 2.8
Także ten, tego teges. Wina ze stresu pewnie się i tak nie napiję ale tak jak mówiłam wczesniej - zawsze jak się nakręcę to nic z tego ni ma eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Moszka nic nie stresuj, bd dobrze musi być !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 15:33   #3252
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny bo już mi oczywiście w łepetynie zaświtało, że to może za dużo 🤦♀️🤷♀️ miałam nie świrować a już widzę, że się odpalam przy zwykłej becie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyrost jest dobry, nie martw się. Najwyżej będą bliźniaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 15:48   #3253
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki bety po 48 h - 2485 (pierwsza beta 1084), przyrost wg dwóch kalkulatorow w granicach od 125-129 %

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co ty się stresujesz! Przeciez to dobry przyrost!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 15:58   #3254
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
.mam nadzieję, że jak najszybciej się skończy to wariactwo bo jak słyszę jak nie daje rady nasza służba zdrowia, i ile osób nie dostaję opieki, której potrzebuje to strach co to będzie moja babunia zmarła właśnie przez zwykła infekcje. To nie jest fajne, ale przecież takie rzeczy się dzieją (2 lata temu, nie na COVID)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Chorować teraz na coś innego to naprawdę problem. Wszystko trzeba załatwiać prywatnie. Na szczęście nie dotknęła mnie poważna choroba, ale za wycięcie guzka piersi w kwietniu zapłaciłam 2000 zł, bo powiedziano mi, że na NFZ poczekam 2 lata, bo terminy przez covid zostały poprzesuwane.

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładny przyrost, niekoniecznie na bliźniaki moim zdaniem Taki raczej standardowy bym powiedziała

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Też tak uważam podobno na bliźniaki nie liczy się przyrost (bo on jest podobny), tylko wartości są wyższe, ale tu pewnie też jednej reguły nie ma.
hahah tutaj chyba każda jest 'straszona' bliźniakami
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 16:21   #3255
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Każdej wmawiamy bliźniaki i w końcu trafimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 16:38   #3256
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam częściowe wyniki, na tsh i prl czekam jeszcze, progesteron 12.93ng
I zrobiłam też betę, w sumie ze stresu bo pewnie wino poleją jak już dotrzemy na wieś, i beta 2.8
Także ten, tego teges. Wina ze stresu pewnie się i tak nie napiję ale tak jak mówiłam wczesniej - zawsze jak się nakręcę to nic z tego ni ma eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Moszka nic nie stresuj, bd dobrze musi być !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Progesteron na pewno wskazuje na owu A który dziś masz dc?
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Przyrost jest dobry, nie martw się. Najwyżej będą bliźniaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
A co ty się stresujesz! Przeciez to dobry przyrost!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na każdym etapie będę się niestety stresować
Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
To prawda. Chorować teraz na coś innego to naprawdę problem. Wszystko trzeba załatwiać prywatnie. Na szczęście nie dotknęła mnie poważna choroba, ale za wycięcie guzka piersi w kwietniu zapłaciłam 2000 zł, bo powiedziano mi, że na NFZ poczekam 2 lata, bo terminy przez covid zostały poprzesuwane.



Też tak uważam podobno na bliźniaki nie liczy się przyrost (bo on jest podobny), tylko wartości są wyższe, ale tu pewnie też jednej reguły nie ma.
hahah tutaj chyba każda jest 'straszona' bliźniakami
Tak, niby płacimy składki, a jak przyjdzie co do czego to albo do lekarza prywatnie albo w szpitalu . Rozumiem, że z tym guzkiem wszystko dobrze wyszło w histo-pato?
Też nie sadze żeby to były bliźniaki mnie wystarczy jedno zdrowe rozowiutkie bobo
Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Każdej wmawiamy bliźniaki i w końcu trafimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless, Ty tak nie strasz bo na Ciebie padnie
Dołączasz do nas na czerwcowki? No chyba się jeszcze tam nie zameldowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 17:02   #3257
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Progesteron na pewno wskazuje na owu A który dziś masz dc? Na każdym etapie będę się niestety stresować Tak, niby płacimy składki, a jak przyjdzie co do czego to albo do lekarza prywatnie albo w szpitalu . Rozumiem, że z tym guzkiem wszystko dobrze wyszło w histo-pato?
Też nie sadze żeby to były bliźniaki mnie wystarczy jedno zdrowe rozowiutkie bobo Unless, Ty tak nie strasz bo na Ciebie padnie
Dołączasz do nas na czerwcowki? No chyba się jeszcze tam nie zameldowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nom była chyba, 11DPO jakoś
Mam resztę wyników...

Prog 12.93
Beta 2.8
Prl 29.15
Tsh 8.8 norma 0.38-5.33

Nigdy nie miałam tak wysokiego tsh :O o zgrozo, jestem w totalnym szoku, ostatni wynik okolo 2 mies wstecz to tsh 0.68 i prl około 2
i tak jak myślałam prolaktynka też poszybowała w górę tsh się nie spodziewałam, eh do D. To wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 17:07   #3258
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Unless, Ty tak nie strasz bo na Ciebie padnie
Dołączasz do nas na czerwcowki? No chyba się jeszcze tam nie zameldowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja bliźniaki bardzo chętnie nie wiem czemu mam taką schize, od zawsze marzę o bliźniakach, już jako dziecko chciałam mieć siostre bliźniaczkę. Po części miałam, bo siostra cioteczna jest z tego samego roku, ubierali nas tak samo. I zawsze dzieliłyśmy wszystko na pól. Prawie całe życie razem, teraz w doroslości się nieco rozjechałysmy ale nadal mamy dobry kontakt. Ale jeśli chodzi o wygląd, styl i charakter jesteśmy całkiem różne no ale tak jak mówisz, jedno czy dwa byle zdrowiutkie a no jeszcze mnie nie ma tam. Czasem Was podczytuje ale nadal boję się dołaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 17:15   #3259
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Nom była chyba, 11DPO jakoś
Mam resztę wyników...

Prog 12.93
Beta 2.8
Prl 29.15
Tsh 8.8 norma 0.38-5.33

Nigdy nie miałam tak wysokiego tsh :O o zgrozo, jestem w totalnym szoku, ostatni wynik okolo 2 mies wstecz to tsh 0.68 i prl około 2
i tak jak myślałam prolaktynka też poszybowała w górę tsh się nie spodziewałam, eh do D. To wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh słabe masz te wyniki tsh i prolaktyny Koniecznie do endokrynolog dobrego się udaj
Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
O ja bliźniaki bardzo chętnie nie wiem czemu mam taką schize, od zawsze marzę o bliźniakach, już jako dziecko chciałam mieć siostre bliźniaczkę. Po części miałam, bo siostra cioteczna jest z tego samego roku, ubierali nas tak samo. I zawsze dzieliłyśmy wszystko na pól. Prawie całe życie razem, teraz w doroslości się nieco rozjechałysmy ale nadal mamy dobry kontakt. Ale jeśli chodzi o wygląd, styl i charakter jesteśmy całkiem różne no ale tak jak mówisz, jedno czy dwa byle zdrowiutkie a no jeszcze mnie nie ma tam. Czasem Was podczytuje ale nadal boję się dołaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe może a nuż się Wam udalo ustrzelić bliźniaki albo może ta Twoja siostra blizniacza zaciazy . Ja zawsze chciałam siostrę ale koniecznie starsza, a mam dwóch starszych braci
Rozumiem Kochana dołączysz jak będziesz gotowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 17:18   #3260
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Ehh słabe masz te wyniki tsh i prolaktyny Koniecznie do endokrynolog dobrego się udaj Hehe może a nuż się Wam udalo ustrzelić bliźniaki albo może ta Twoja siostra blizniacza zaciazy . Ja zawsze chciałam siostrę ale koniecznie starsza, a mam dwóch starszych braci
Rozumiem Kochana dołączysz jak będziesz gotowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na konsultację z moja endo która mnie prowadzi
Jestem w szoku że tak skoczyło tsh, prolaktyny się trochę spodziwałam, czułam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Zastanawiam się nad minimalnym zwiększeniem letroxu jeszcze przed konsultacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 17:23   #3261
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Malamii faktycznie strasznie skoczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 17:32   #3262
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Moszka piękny wynik, teraz na spokojnie czekać na wizytę

Ja jutro rano lecę zbadać moje TSH i przeciwciała. Ostatnie TSH w lipcu było 1,9 więc ok a przeciwciał już dawno nie robiłam. Oby wszystko było ok, to nie będę musiała iść na kolejną prywatną wizyte. Endo kazała się dopiero zgłosić jak wyniki będę gorsze albo jak zajde w ciążę...

Zastanawiam się czy sobie nie zrobić jeszcze badania na witaminę D...

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 18:00   #3263
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Czekam na konsultację z moja endo która mnie prowadzi
Jestem w szoku że tak skoczyło tsh, prolaktyny się trochę spodziwałam, czułam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Zastanawiam się nad minimalnym zwiększeniem letroxu jeszcze przed konsultacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy masz te konsultacje? Bo to tsh faktycznie do natychmiastowej obniżki... jaką dawkę letroxu bierzesz?
Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Ehh słabe masz te wyniki tsh i prolaktyny Koniecznie do endokrynolog dobrego się udaj Hehe może a nuż się Wam udalo ustrzelić bliźniaki albo może ta Twoja siostra blizniacza zaciazy . Ja zawsze chciałam siostrę ale koniecznie starsza, a mam dwóch starszych braci
Rozumiem Kochana dołączysz jak będziesz gotowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bracia też sa spoko a siostra cioteczna ma już 4 letnią łobuziarę i twierdzi że na razie jej wystarczy. A ja marzę o całej gromadce dzieci no mówiłam że my dwa światy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 18:10   #3264
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
A kiedy masz te konsultacje? Bo to tsh faktycznie do natychmiastowej obniżki... jaką dawkę letroxu bierzesz?Bracia też sa spoko a siostra cioteczna ma już 4 letnią łobuziarę i twierdzi że na razie jej wystarczy. A ja marzę o całej gromadce dzieci no mówiłam że my dwa światy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę 50, napisałam już wiadomość do lekarki, odpowiedz za 5 dni (medicover), konsultację mam dopiero 29go, od jutra wezmę 75, za tydzien sprawdzę jeszcze raz to tsh, może skoczyło ze stresu, nerwów albo nakręcania się, jestem ostatnio faktycznie w stresie.
Omg takie mam teraz skurcze podbrzusza okropne z nerwów że chyba nie wyrobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 18:54   #3265
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Malami a jak się czujesz? Ja przy TSH 6 to myślałam że mam depresję, z łóżka wstać nie mogłam dzień w dzień... Rodzinny mnie wysyłał do psychiatry...

Jak się czujesz w miarę ok to powtorzylabym badanie. Już mi się zdarzało że miałam tsh wyższe niż mi się wydawało że będzie - i jak powtórzyłam to zawsze było w normie. Także to naprawdę potrafi skakać, przynajmniej w moim przypadku

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 19:03   #3266
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Malami a jak się czujesz? Ja przy TSH 6 to myślałam że mam depresję, z łóżka wstać nie mogłam dzień w dzień... Rodzinny mnie wysyłał do psychiatry...

Jak się czujesz w miarę ok to powtorzylabym badanie. Już mi się zdarzało że miałam tsh wyższe niż mi się wydawało że będzie - i jak powtórzyłam to zawsze było w normie. Także to naprawdę potrafi skakać, przynajmniej w moim przypadku

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Ogólnie dobrze, czasem wpadam w niekontrolowaną złość ale to nie jest to co było jak miałam rozpoznawane hashi i niedoczynność, a wtedy tsh nawet w normie było dlatego mnie to zdziwiło bardzo.
Jestem strasznie senna i marzną mi stopy ostatnio ale jesien w pełni więc normalne, w sumie nie obserwowałam u siebie nic nadzwyczajnego, mocniejszy pms, ale tak z nim to jest ze raz jest lepiej raz gorzej eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 20:01   #3267
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ogólnie dobrze, czasem wpadam w niekontrolowaną złość ale to nie jest to co było jak miałam rozpoznawane hashi i niedoczynność, a wtedy tsh nawet w normie było dlatego mnie to zdziwiło bardzo.
Jestem strasznie senna i marzną mi stopy ostatnio ale jesien w pełni więc normalne, w sumie nie obserwowałam u siebie nic nadzwyczajnego, mocniejszy pms, ale tak z nim to jest ze raz jest lepiej raz gorzej eh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym za parę dni powtórzyła samo TSH. Dla spokoju ducha

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 20:10   #3268
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Ja bym za parę dni powtórzyła samo TSH. Dla spokoju ducha

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Powtórzę, pisałam już wyżej
Winka się napiję, zrelaksuję, w tym cyklu i tak pewnie nie ma na co liczyć także mój wkrętkowy zegar czas stop, 3 mam za Was dziewczynki kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 20:13   #3269
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Powtórzę, pisałam już wyżej
Winka się napiję, zrelaksuję, w tym cyklu i tak pewnie nie ma na co liczyć także mój wkrętkowy zegar czas stop, 3 mam za Was dziewczynki kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uwazaj. Mi tsh tak skoczylo na poczatku ciazy oby to bylo jednak to!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-16, 21:16   #3270
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Uwazaj. Mi tsh tak skoczylo na poczatku ciazy oby to bylo jednak to!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Malami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.