Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-27, 17:13   #1141
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Odebrałam wynik. Mam napisane ze jednen płat z guzkami koloidowymi do 1 cm a drugi płat z guzkami koloidowymi do 2 cm. Tylko tyle..
Też mam tak opisane guzki i według lekarzy są ok(niezłośliwe). Oczywiście koniecznie skonsultuj, bo może coś tu jeszcze jest ważne.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:16   #1142
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Chce nadać przesyłkę paletowa. Czy to ja muszę ogarnąć paletę i karton czy kurier z tym przyjedzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:18   #1143
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy oprócz metody pomiaru temperatury i obserwacji sluzu jest jakiś sposób na stwierdzenie kiedy ma się dni płodne? Czytałam kiedyś o komputerze cyklu(ale kosztuje ponad tysiaka to podziekuje) i o takich testerach na ślinę co można sprawdzić ma się dni płodne. Zastanawiam się bo od D li uż szefowa czasu mam ciągnący się słuz zaraz po okresie. I jest go dużo. Zawsze wydawało mi się że dni płodne powinny być bardziej w środku cyklu. Chciałabym mieć większą pewność przy używaniu prezerwatywy. Kiedy bym wiedziała ze nie mam owulacji bo tak to jakoś zawsze się boję że gumka pęknie. To myślicie że patrzeć na sluz i założyć że raczej po okresie ten czas płodne jest? Czy jednak 14 dni przed następnym okresem. Mam regularne cykle 24-25 dniowe.
Testy owulacyjne. Ale je najlepiej kupować w dużych paczkach, bo w ciągu cyklu robi się ich kilka. I na podstawie intensywności kreski jesteś w stanie mniej więcej zobaczyć kiedy. Ale to jest serio "mniej więcej" pododawałabym tak ze 3 dni w tył i przód od najmocniejszej kreski.
Załącznik 7731131

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:32   #1144
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Są testy owulacyjne, ale to chyba raczej dla tych, które starają się o dziecko. Ja np mam tak, że jak mam owulację to boli mnie jajnik (ale tak na prawdę porządnie, nie idzie tego pomylić z czymś innym) i wtedy zapisuje to sobie w kalendarzyku. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło pomylić co do owulacji jak obserwowałam ten ból.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko. Ja się nigdy nie starałam, a swego czasu testy zawsze miałam w domu, jak jeszcze używalismy prezerwatyw, żeby w razie awarii mieć dodatkowy "faktor" do oceny ryzyka. Kupowałam wtedy Facelle z Rossmanna KLIK. W polskim Rossie są też tańsze KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:49   #1145
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Oo ta cena spoko w rossmanie. Super! To kupie. Ale teraz pytanie : czyli np od rana sobie nasiiusiam wychodzi negatywny to seks z gumka (zawsze z guma bez względu na wynik) i się nie stresuje. Potem jak będzie już się malować delikatnie ta kreska to uważać tak? Bo zakładam że jakby coś się wydarzyło to muszę pamietac że plemniki żyją 72 godz w drogach rodnych. I np jak mi 10 dnia cyklu wyjdzie mocna kreska to wtedy sobie odpuścić i czekać np 4 dni i znowu test. Jak nie będzie kreski to do następnego okresu już dni nie płodne. Dobrze kombinuje??
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:51   #1146
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Chce nadać przesyłkę paletowa. Czy to ja muszę ogarnąć paletę i karton czy kurier z tym przyjedzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej musisz ogarnąć to sama. Ale może firmy mają dodatkowo płatne takie usługi. Musisz się skontaktować i dowiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:56   #1147
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Oo ta cena spoko w rossmanie. Super! To kupie. Ale teraz pytanie : czyli np od rana sobie nasiiusiam wychodzi negatywny to seks z gumka (zawsze z guma bez względu na wynik) i się nie stresuje. Potem jak będzie już się malować delikatnie ta kreska to uważać tak? Bo zakładam że jakby coś się wydarzyło to muszę pamietac że plemniki żyją 72 godz w drogach rodnych. I np jak mi 10 dnia cyklu wyjdzie mocna kreska to wtedy sobie odpuścić i czekać np 4 dni i znowu test. Jak nie będzie kreski to do następnego okresu już dni nie płodne. Dobrze kombinuje??
Nie sugerowałabym się aż tak bardzo testami owulacyjnymi. Ona wskazują jedynie mniej więcej, kiedy są szanse. Miałam wszelakich firm, jedne pokazywały owulacje w danym dniu, a inne parę dni później. Te na ślinę nie polecam wcale - wg nich to ja miałam płodne przez 3/4 miesiąca
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 17:57   #1148
NadeDieu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Czy są tu dziewczyny z Atlanty? Mam parę pytań.
NadeDieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:59   #1149
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Odebrałam wynik. Mam napisane ze jednen płat z guzkami koloidowymi do 1 cm a drugi płat z guzkami koloidowymi do 2 cm. Tylko tyle..
Moja mama też takie miała, to są zmiany łagodne. Z tego co mówił jej endokrynolog to te guzki zaburzają pracę tarczycy i powodują nadczynność albo niedoczynność przy Hashimoto. Jak masz już ustaloną wizytę kontrolną u endokrynologa to możesz spokojnie na nią poczekać bez konieczności wcześniejszej konsultacji.
Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy oprócz metody pomiaru temperatury i obserwacji sluzu jest jakiś sposób na stwierdzenie kiedy ma się dni płodne? Czytałam kiedyś o komputerze cyklu(ale kosztuje ponad tysiaka to podziekuje) i o takich testerach na ślinę co można sprawdzić ma się dni płodne. Zastanawiam się bo od D li uż szefowa czasu mam ciągnący się słuz zaraz po okresie. I jest go dużo. Zawsze wydawało mi się że dni płodne powinny być bardziej w środku cyklu. Chciałabym mieć większą pewność przy używaniu prezerwatywy. Kiedy bym wiedziała ze nie mam owulacji bo tak to jakoś zawsze się boję że gumka pęknie. To myślicie że patrzeć na sluz i założyć że raczej po okresie ten czas płodne jest? Czy jednak 14 dni przed następnym okresem. Mam regularne cykle 24-25 dniowe.
Zainstaluj sobie w telefonie aplikację Glow, bardzo fajnie pomaga śledzić cykl. Można w nią wpisywać objawy i temperaturę, na tej podstawie dokładnie oblicza dni płodne oraz moment owulacji.
Oprócz tego można kupić testy owulacyjne, ale ich skuteczność może być różna. Ja np. nigdy nie miałam wyraźnej kreski, często w ogóle nie pojawiało się na teście nic mimo że owulację miałam - po prostu mam niski poziom hormonu który te testy wykrywają.
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Chce nadać przesyłkę paletowa. Czy to ja muszę ogarnąć paletę i karton czy kurier z tym przyjedzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz wszystko sama spakować. Kurier w najlepszym wypadku będzie miał wydrukowaną etykietę do naklejenia na paletę (choć to musisz sprawdzić, bo wiele firm wymaga żeby to nadawca wszystkie dokumenty wydrukował sam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 17:59   #1150
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Oo ta cena spoko w rossmanie. Super! To kupie. Ale teraz pytanie : czyli np od rana sobie nasiiusiam wychodzi negatywny to seks z gumka (zawsze z guma bez względu na wynik) i się nie stresuje. Potem jak będzie już się malować delikatnie ta kreska to uważać tak? Bo zakładam że jakby coś się wydarzyło to muszę pamietac że plemniki żyją 72 godz w drogach rodnych. I np jak mi 10 dnia cyklu wyjdzie mocna kreska to wtedy sobie odpuścić i czekać np 4 dni i znowu test. Jak nie będzie kreski to do następnego okresu już dni nie płodne. Dobrze kombinuje??
Ja bym robiła na Twoim miejscu tak:
Po okresie poczekała ze 3 dni. I wtedy powiedzmy na 4 dzień już bym zaczęła robić testy. I skończyła po 3 dniach od najmocniejszej kreski. No, bo piszesz, że zaraz po okresie Ci się zaczyna śluz płodny.
A to nie jest tak, że pokaże Ci się mocna i sajonra. Jutro może być jeszcze mocniejsza.

Tu przykład: ja bym tą przedostatnią określiła jako mocną, a ostatnia jest jeszcze mocniejsza. Załącznik 7731132
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:05   #1151
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Raczej musisz ogarnąć to sama. Ale może firmy mają dodatkowo płatne takie usługi. Musisz się skontaktować i dowiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to nieźle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Moja mama też takie miała, to są zmiany łagodne. Z tego co mówił jej endokrynolog to te guzki zaburzają pracę tarczycy i powodują nadczynność albo niedoczynność przy Hashimoto. Jak masz już ustaloną wizytę kontrolną u endokrynologa to możesz spokojnie na nią poczekać bez konieczności wcześniejszej konsultacji. Zainstaluj sobie w telefonie aplikację Glow, bardzo fajnie pomaga śledzić cykl. Można w nią wpisywać objawy i temperaturę, na tej podstawie dokładnie oblicza dni płodne oraz moment owulacji.
Oprócz tego można kupić testy owulacyjne, ale ich skuteczność może być różna. Ja np. nigdy nie miałam wyraźnej kreski, często w ogóle nie pojawiało się na teście nic mimo że owulację miałam - po prostu mam niski poziom hormonu który te testy wykrywają. Musisz wszystko sama spakować. Kurier w najlepszym wypadku będzie miał wydrukowaną etykietę do naklejenia na paletę (choć to musisz sprawdzić, bo wiele firm wymaga żeby to nadawca wszystkie dokumenty wydrukował sam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To gdzie mam kupić paletę i karton i jeszcze pasy do zabezpieczenia? Co za partactwo. To mi taki kurier o kant d...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 18:07   #1152
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

A to raz dziennie od rana wystarczy? Czy to trzeba sikac na pasek czy można do pojemniczka na mocz i wtedy się składa ten pasek? Bo szczerze wolałabym do pomnika niż osikac sobie rękę

Piszecie o temp. Ja nie wiem, ale co mierze sobie temperaturę to potrafię mieć za każdym razem inny wynik.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:13   #1153
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Dobra widzę ważne tematy wiec się nie wtrącam z tym moim pytaniem :P

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-10-27 o 18:14
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:13   #1154
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
A to raz dziennie od rana wystarczy? Czy to trzeba sikac na pasek czy można do pojemniczka na mocz i wtedy się składa ten pasek? Bo szczerze wolałabym do pomnika niż osikac sobie rękę

Piszecie o temp. Ja nie wiem, ale co mierze sobie temperaturę to potrafię mieć za każdym razem inny wynik.
Tak raz dziennie z porannego moczu bo jest najbardziej skoncentrowany. Może być do pojemniczka

Temperaturę mierzysz od razu po przebudzeniu. Najlepiej codziennie o tej samej porze. Ja ustawiałam budzik świątek piątek czy niedziela, ale ja się starałam i było to dla mnie mega ważne. Myślę, że pierwsze 3 miesiące powinnaś tak właśnie robić, aby poznać system i swój organizm. Termometr wkładasz np. do ust pod język w jednym miejscu. Albo do pochwy. Nie poleca się mierzyć temperatury pod pachą. Przez cały cykl mierzysz temperaturę w jednym miejscu. Jak wybrałaś usta to usta i to samo miejsce pod językiem. Termometr musi mieć 2 miejsca po przecinku. Zapisujesz w telefonie czy na kartce i idziesz dalej spać Albo wstajesz i robisz siku do testu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:14   #1155
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
A to raz dziennie od rana wystarczy? Czy to trzeba sikac na pasek czy można do pojemniczka na mocz i wtedy się składa ten pasek? Bo szczerze wolałabym do pomnika niż osikac sobie rękę

Piszecie o temp. Ja nie wiem, ale co mierze sobie temperaturę to potrafię mieć za każdym razem inny wynik.
możesz do pojemniczka. chyba 15sek się czeka, o ile dobrze pamiętam. ja stosowałam dwa razy dziennie - rano i wieczorem. czasem rano nie pokazywało, a wieczorem już tak.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:18   #1156
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
możesz do pojemniczka. chyba 15sek się czeka, o ile dobrze pamiętam. ja stosowałam dwa razy dziennie - rano i wieczorem. czasem rano nie pokazywało, a wieczorem już tak.
No tak, moze się tak zdarzyć, ale to już raczej tak wnikliwie to przy staraniach a nie obawach przed seksem z gumką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:21   #1157
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

kopnieta mylisz się, testów owulacyjnych nie robi się z porannego moczu. Nie robi się testów w godzinach 22 wieczorem- 10 rano. Najlepsze godziny to 11, 13, 15, 17. Na dwie godziny przed zrobieniem testów powinno się ograniczyć przyjmowanie płynów. Jeśli cykl jest np. 27 dni, to zaczynamy robić testy od 9 dnia cyklu. Takie informacje mam na ulotce, sama z testów korzystam. Testy robimy do pierwszego pozytywnego, to jest kiedy druga kreska jest tak samo ciemna jak testowa, lub ciemniejsza. Po takim teście, owulacja powinna nastąpić w ciągu 24- 48 godzin. Polecam aplikację Premom zarówno do zapisania temperatury, jak i wrzucania wyników testów owulacyjnych.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:22   #1158
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Kopnieta a jaki masz ten termometr? Możesz podać nazwę? Bo ja już się zaraziłam jeśli chodzi o kupowanie termometrow. Co prawda miałam takie pod pache to raz jak mi babka w aptece poleciła to odpakowałam i nie działał. A inny jak kupiłam to za każdym razem inna temp. Mierze w ciągu 10 min np 5 pomiarow. To 5 różnych temperatur
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:28   #1159
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Kopnieta a jaki masz ten termometr? Możesz podać nazwę? Bo ja już się zaraziłam jeśli chodzi o kupowanie termometrow. Co prawda miałam takie pod pache to raz jak mi babka w aptece poleciła to odpakowałam i nie działał. A inny jak kupiłam to za każdym razem inna temp. Mierze w ciągu 10 min np 5 pomiarow. To 5 różnych temperatur
Ja mam femometer, jest do tego aplikacja, bardzo fajna zresztą. Możesz też tam wrzucać wyniki testów owulacyjnych i inne symptomy.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 18:29   #1160
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
No to nieźle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

To gdzie mam kupić paletę i karton i jeszcze pasy do zabezpieczenia? Co za partactwo. To mi taki kurier o kant d...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żadnych pasów nie potrzebujesz. Paletę możesz skołować w każdej Żabce, codziennie mają dostawy więc warto zapytać. Folie streczowa też kupisz w necie. Taśma do pakowania zakleisz.
Albo musisz szukać innej formy transportu, typu bagażówki. Wtedy ktoś ci wyceni koszty z punktu A do B i być może nie będzie potrzeba palety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88238954]Dobra widzę ważne tematy wiec się nie wtrącam z tym moim pytaniem :P[/QUOTE]Dawaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:29   #1161
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
kopnieta mylisz się, testów owulacyjnych nie robi się z porannego moczu. Nie robi się testów w godzinach 22 wieczorem- 10 rano. Najlepsze godziny to 11, 13, 15, 17. Na dwie godziny przed zrobieniem testów powinno się ograniczyć przyjmowanie płynów. Jeśli cykl jest np. 27 dni, to zaczynamy robić testy od 9 dnia cyklu. Takie informacje mam na ulotce, sama z testów korzystam. Testy robimy do pierwszego pozytywnego, to jest kiedy druga kreska jest tak samo ciemna jak testowa, lub ciemniejsza. Po takim teście, owulacja powinna nastąpić w ciągu 24- 48 godzin. Polecam aplikację Premom zarówno do zapisania temperatury, jak i wrzucania wyników testów owulacyjnych.
No na wielu forach dla kobiet starających się o ciążę piszą to co ja piszę.
Nie piszę, ze trzeba. Tylko, że można. Tak najwygodniej rano, bo masz wtedy mocno skoncentrowany mocz.
Ograniczyć picie płynów jasne. Mocz musi być skoncentrowany. Dlatego poleca się na 2h przed testem (jeżeli jest w innej porze dnia) ograniczyć picie płynów. Nocą płynów nie przyjmujesz podczas snu.

I testy sie robi odpowiednio do swojego organizmu. Ja w pierwszym cyklu swojego testowania zużyłam chyba ze 12 testów. I z cyklu na cykl coraz mniej, bo już wiedziałam co jest co. Tego trzeba się nauczyć. Nie ma jednej idealnej opcji. Ja jakbym zrobiła test w 9 czy nawet 20 dniu cyklu to nic bym nie zobaczyła. Nigdy nie wiesz czy cykl bedzie miał te 27 dni. Zawsze moze się opóźnić lub przyjść wcześniej z różnych powodów.

Tak samo jak pozytywny mozna uznać taki z mocną kreską a kolejnego dnia się okaże, że się ma jeszcze mocniejszą. Testy robimy do dnia kiedy kreska zaczyna blednąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:33   #1162
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Kopnieta a jaki masz ten termometr? Możesz podać nazwę? Bo ja już się zaraziłam jeśli chodzi o kupowanie termometrow. Co prawda miałam takie pod pache to raz jak mi babka w aptece poleciła to odpakowałam i nie działał. A inny jak kupiłam to za każdym razem inna temp. Mierze w ciągu 10 min np 5 pomiarow. To 5 różnych temperatur
Ja mam z microlife. Mierzyłam zawsze do momentu aż temperatura przestała rosnąć.
Czyli ze 3, 4 piknięcia. Załącznik 7731135
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:37   #1163
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Żadnych pasów nie potrzebujesz. Paletę możesz skołować w każdej Żabce, codziennie mają dostawy więc warto zapytać. Folie streczowa też kupisz w necie. Taśma do pakowania zakleisz.
Albo musisz szukać innej formy transportu, typu bagażówki. Wtedy ktoś ci wyceni koszty z punktu A do B i być może nie będzie potrzeba palety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Dawaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musze wysłać wózek. Więc chyba muszą być pasy. I sama folia to średnio go zabezpieczy. Dzwoniłam do sklepów medycznych. To ceny za transport kosmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:37   #1164
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Chciałabym chłopu kupić na gwiazdkę trymer (tak to się chyba nazywa ) do brody.

On sobie sam strzyże nożyczkami, godziny mu to zajmuje.


Czym się kierować, jakieś modele polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:41   #1165
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Chciałabym chłopu kupić na gwiazdkę trymer (tak to się chyba nazywa ) do brody.

On sobie sam strzyże nożyczkami, godziny mu to zajmuje.


Czym się kierować, jakieś modele polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślałam, chociaż mój brody nie ma, ale mi się podoba ta maszynka philips one blade.
Opinie ma dosyć okej. Załącznik 7731136
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:42   #1166
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Tylko z tym sikaniem to ja mam tak że się budzę czasem o 8 idę siusiu i po godzinie wstaje. dobra to plan mam taki. Kupuje ten termometr i mierze od rana o tej samej godzinie temperature i zapisuje ja sobie w kalendarzu. Robię też testy owulacyjne od rana tak długo aż pojawi się kreska najmocniejsza (wstrzymuje się od seksu jak zacznie się pojawiać) i kilka dni po, do czasu aż zniknie całkowicie. Jeśli zrobię siusiu pol godz przed tym jak wstane to czekam dwie godz. Wszystko notuje. Kiedy już będę widzieć jak temperatura się kształtuje to w następnym cyklu będę już siedzieć kiedy mniej więcej owjlacja - choć wiem że może się przesunac. Więc po okresie znowu pomiar temperatury ale bez używania już testów owulacyjnych.



Tak jak czytam to na owulacje jest różnica temperatury od 0.2-0.6 stopnia. To chyba ciężko stwierdzic, bo wystarczy katar czy przemęczenie żeby temperatura ciała się zmieniła...

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2020-10-27 o 18:47
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:44   #1167
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Musze wysłać wózek. Więc chyba muszą być pasy. I sama folia to średnio go zabezpieczy. Dzwoniłam do sklepów medycznych. To ceny za transport kosmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ten wózek można jakoś złożyć? Waży więcej niż 50kg? Może paleta nie jest potrzebna. Stretchem można wszystko owinać, nawet paletę która ma i 100kg. Pasami co najwyżej kurier w aucie sobie niewymiarowe paczki przypina. Wiem, bo codziennie pakujemy towar.
Może warto na jakimś bla bla carze podpytać, czy ktoś by Ci zabrał ten wózek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2020-10-27 o 18:46
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:45   #1168
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
To gdzie mam kupić paletę i karton i jeszcze pasy do zabezpieczenia? Co za partactwo. To mi taki kurier o kant d...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kurier ma dostarczyć paczkę z punktu A do punktu B. o pakowanie zawsze martwi się klient, niezależnie od tego jak duża jest przesyłka. prawidłowe opakowanie palety to nie jest takie hop-siup. kto ma to Twoim zdaniem zrobić? kurier? Ty a kurier będzie stał i patrzył?
to nie żadne partactwo tylko Ty masz dziwne wymagania


Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Żadnych pasów nie potrzebujesz. Paletę możesz skołować w każdej Żabce, codziennie mają dostawy więc warto zapytać. Folie streczowa też kupisz w necie. Taśma do pakowania zakleisz.
Albo musisz szukać innej formy transportu, typu bagażówki. Wtedy ktoś ci wyceni koszty z punktu A do B i być może nie będzie potrzeba palety.
oni te palety oddają, nie zostają do zabrania przez przypadkowych ludzi
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:46   #1169
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Tylko z tym sikaniem to ja mam tak że się nudzę czasem o 8 idę siusiu i po godzinie wstaje. dobra to plan mam taki. Kupuje ten termometr i mierze od rana o tej samej godzinie temperature i zapisuje ja sobie w kalendarzu. Robię też testy owulacyjne od rana tak długo aż pojawi się kreska najmocniejsza (wstrzymuje się od seksu jak zacznie się pojawiać) i kilka dni po, do czasu aż zniknie całkowicie. Wszystko notuje. Kiedy już będę widzieć jak temperatura się kształtuje to w następnym cyklu będę już siedzieć kiedy mniej więcej owjlacja - choć wiem że może się przesunac. Więc po okresie znowu pomiar temperatury ale bez używania już testów owulacyjnych.



Tak jak czytam to na owulacje jest różnica temperatury od 0.2-0.6 stopnia. To chyba ciężko stwierdzic, bo wystarczy katar czy przemęczenie żeby temperatura ciała się zmieniła...
Wystarczy się poruszać w łóżku i temperatura może skoczyć

A tak serio, spokojnie, będziesz widziała. Zapisuj sobie najlepiej w specjalnym kalendarzyku, który Ci zrobi wykres od razu. To będziesz widziała ewidentny skok w górę. Załącznik 7731137
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 18:47   #1170
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 57.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88239095]Też myślałam, chociaż mój brody nie ma, ale mi się podoba ta maszynka philips one blade.
Opinie ma dosyć okej. Załącznik 7731136[/QUOTE]

mąż ma dokładnie taką. jest bardzo zadowolony
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-12 23:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.