Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-05, 08:52   #451
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zastrzeżona bardzo się cieszę, że nie czujesz się już urażona, bo ani ja, ani Cinde, czego jestem pewna, nie miałyśmy tego na celu (Chociaż ja miałam gdzieś z tyłu głowy, że dziewczyny z wątku, które były spełnione jako młode mamy mogą się poczuć nie tak jak bym tego chciała i wahałam się, czy pisać swoje zdanie.) Ale też cieszę się, że chciałaś o tym napisać jeśli tak właśnie się poczułaś. Uwielbiam szczery dialog i dobrą komunikację.


Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Ale to wczesne macierzyństwo bardzo uporządkowało mi życie i wydobyło hm... takie pokłady energii, że mogłabym góry przenosić, serio kończyłam studia, na 3. roku zaczęłam pracować, żeby potem szybciutko iść "na swoje". Za stypendium naukowe opłacałam opiekunkę, mąż pracował na dom, a studia skończył zaocznie, rodzice pomagali i wspierali. Dużo dobrego wtedy się wydarzyło


Młode mamy często muszą przejść przyspieszony kurs dojrzewania . Czasami zastanawiam się jak by mi się życie ułożyło gdyby życie za mnie zadecydowało i zostałabym młodą mamą i jak by to na mnie wpłyneło... Ja, podobnie jak Pani_R, w wieku 21 lat byłam strasznym dzieciuchem jeszcze. Jak wspominam niektóre sytuacje, to stwierdzam, że byłam bardzo niedojrzała w tamtych latach. Tak naprawdę to do ok. 30-tki sie cały czas w życiu bawiłam. Dopiero w ostatnich 2-3 latach mam poczucie, że gdybym zaszła w ciąże, to mogłabym to ogarnąć, bo psychika mi na to pozwala. Z drugiej strony: "Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". Człowiek potrafi mieć niesamowite zdolności adaptacyjne. Moja mama zaszła w ciąże na III roku studiów - była lekkoduchem, lubiła się ciągle bawić i wychodzić. Początek ciąży przepłakała, ale jak już dzieci pojawiły się na świecie, to zaszła w niej ogromna zmiana i bez problemu odnalazła się w nowej sytuacji.

Co do oceniania innych kobiet... hmm... . Jeżeli chodzi o ocene ich wyglądu, staram się trzymać zasady: "Jeżeli masz do powiedzenia coś niemiłego, to lepiej nie mów nic", a bazuje to na własnym doświadczeniu - jak to w życiu: słyszałam dawniej komentarze dot. mojego wyglądu, albo usłyszałam, że ktoś inny ocenił mój wygląd w taki, a nie inny sposób i przyznam, że okropnie to przeżywałam zawsze, było mi przykro, niektóre z tych słów zamieniły sie w trwałe kompleksy z którymi borykam się do tej pory. Dlatego staram się nic nie mówić, bo nie chce by ktoś poczuł się tak jak ja.

Nie jestem święta - czasami i mi zdarzy się kogoś ocenić, ale to są skrajne przypadki, które mnie szokują - np. ktoś pokroju Jocelyn Wildenstein - jak widze kogoś takiego, to ciężko jest mi się powstrzymac wtedy od komentarza. Wiem, że i tu powinnam powstrzymać się od ocen, ale jest to wtedy silniejsze ode mnie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-11-05 o 08:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 08:59   #452
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To prawda akurat
Bardzo malo jest na swiecie takich problemow, ktorych nie naprawi dofinansowanie.

Tez sie z tym zgadzam
Jak to sie mowi, kasa szczęścia nie daje, tylko pomaga szczęściu.
Lepiej sie płacze w Mercedesie

Mozna tez być obrzydliwie bogatym ale samotnym. Ale samotnym mozna być tez wsród ludzi i bliskich.
Wiec lepiej juz miec te pieniądze
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 12:32   #453
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Zlodziej salaty i wredna paszcza z dzisiaj, probowal mnie ugryzc, ale sie nie dalam, nie byl zadowolony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08BD555C-53BB-463F-83AA-240C767F6DD5.jpg (68,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1348.jpg (110,7 KB, 65 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 12:44   #454
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Jaki cudowny słodziak!
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 12:46   #455
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez jagnapik Pokaż wiadomość
Jaki cudowny słodziak!
Dziekuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 13:41   #456
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zlodziej salaty i wredna paszcza z dzisiaj, probowal mnie ugryzc, ale sie nie dalam, nie byl zadowolony
Rozkoszny Twój synuś Kasztanka
Łobuzerskie spojrzenie ma po tacie czy mamie?

Nie mam dzisiaj w ogóle chęci na robotę, przeraził mnie dzisiejszy wzrost chorych na covid... ponad 27 tyś.
Próbowałam podnieść sobie samopoczucie zakupem sukienki ale waham się... ( a na stronie pozostał ostatni mój rozmiar...)
https://www.zalando.pl/ivy-and-oak-l...1c05v-o11.html

Chyba bardziej potrzebuję serum z retinolem... mam już 3 sera z wit. c, nie wiem po co tyle, bo wszystkie trzy zdążyłam otworzyć, znakiem tego wypadałoby teraz je zdenkować.

Jutro wyjeżdżamy nad morze. Dobrze mi taka zmiana otoczenia zrobi.
Obiecuję nie pokazywać żadnego dania

W środę mamy święto Niepodległości więc dzieci maja wolny dzień. Nie rozumiem tylko dlaczego mają dodatkowo wolny poniedziałek i wtorek Nie dość że zdalne nauczanie, nie dość że aluzyjność nauki, nie dość że dzieciaki roztargnione, na lekcjach w piżamach, nieuczesane i kompletnie im się nie chce... to jeszcze 2 dni wolnego. Jakby nie można było przeznaczyć te dwa dni na naukę. I tak mają uproszczony system nauki a tu jeszcze dodatkowe dni wolne
Ciekawa jestem czy studenci, zwłaszcza medycyny też maja wolne No taki student medycyny, który uczy się całym rokiem zdalnie (przez covid) na pewno będzie świetnym lekarzem... może psychiatrą
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 13:45   #457
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Rozkoszny Twój synuś Kasztanka
Łobuzerskie spojrzenie ma po tacie czy mamie?

Nie mam dzisiaj w ogóle chęci na robotę, przeraził mnie dzisiejszy wzrost chorych na covid... ponad 27 tyś.
Próbowałam podnieść sobie samopoczucie zakupem sukienki ale waham się... ( a na stronie pozostał ostatni mój rozmiar...)
https://www.zalando.pl/ivy-and-oak-l...1c05v-o11.html

Chyba bardziej potrzebuję serum z retinolem... mam już 3 sera z wit. c, nie wiem po co tyle, bo wszystkie trzy zdążyłam otworzyć, znakiem tego wypadałoby teraz je zdenkować.

Jutro wyjeżdżamy nad morze. Dobrze mi taka zmiana otoczenia zrobi.
Obiecuję nie pokazywać żadnego dania

W środę mamy święto Niepodległości więc dzieci maja wolny dzień. Nie rozumiem tylko dlaczego mają dodatkowo wolny poniedziałek i wtorek Nie dość że zdalne nauczanie, nie dość że aluzyjność nauki, nie dość że dzieciaki roztargnione, na lekcjach w piżamach, nieuczesane i kompletnie im się nie chce... to jeszcze 2 dni wolnego. Jakby nie można było przeznaczyć te dwa dni na naukę. I tak mają uproszczony system nauki a tu jeszcze dodatkowe dni wolne
Ciekawa jestem czy studenci, zwłaszcza medycyny też maja wolne No taki student medycyny, który uczy się całym rokiem zdalnie (przez covid) na pewno będzie świetnym lekarzem... może psychiatrą
Po mamie ma resting bitch face

A co do zachorowan na covid, to w PL bylo przez ostatnie 24h tyle zarazen, co w AU przez caly czas trwania pandemii. Przerazajace te liczby, nie powiem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 13:50   #458
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Kasztanka, słodki łobuz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Robot, poproszę o recenzję świec zapachowych
Pięknie się prezentują!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 13:50   #459
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Kasztanka 😂



Moje sera, chociaż na pewno Twoja kolekcja Kasztanka jest zdecydowanie bogatsza 😁

Polecam naturalne serum o figa (taka tonka).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0714D901-0B85-45BF-90F9-D9B25D1E53A7.jpg (100,6 KB, 69 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 13:53   #460
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
nie dość że dzieciaki roztargnione, na lekcjach w piżamach, nieuczesane i kompletnie im się nie chce...
LaMary, to dokładnie ja na dzisiejszym szkoleniu online Jestem w trakcie, 7 godzin, mam nadzieję, że skończa wcześniej, bo przerwy były skrócone. Dwie godziny przerwy i wieczorem kurs online, na który mam straszne zaległości- 3 prace do napisania


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:02   #461
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Uklika to powodzenia

Ja pracując zdalnie, wstaję wcześnie i ubieram się. Dyscyplinuję również córkę, niestety buntuje się ale nie odpuszczam.

Jeszcze raz powodzenia, również w pisaniu prac
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 14:19   #462
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

La Mary pytałaś o notariusza, a mi uciekło. Mama nie była stroną, mama się po prostu bardzo lubi wpie... we wszystko i namieszać. Wtedy się czuje ważna. Przy okazji totalny wampir energetyczny
U nas teraz są tzw umowy warunkowe i czeka się miesiąc na decyzję miasta - wtedy dopiero mozna podpisac kupna-sprzedazy i odebrać klucze.

Ocenianie facetów to dla mnie inna bajka, bo wielu z nich ma po prostu w rzyci to jak się prezentuje i pływa w samouwielbieniu. Jakoś nie zdarzyło mi się chyba źle ocenić panów zadbanych nawet jesli uwazam, ze mnie by nie zainteresowali. Taka tam mała hipokryzja Pewnie też chodzi o to, że z nimi się nie porównuję, a z kobietami siłą rzeczy tak, więc wolę obnizyć nam wszystkim poprzeczkę, to i sama lepiej wypadnę we własnych oczach Moje osobiste sympatie też grają rolę, jak ktos mi się narazi to chętnie ostro ocenię Także tu nie chodzi o bycie aniołkiem, tylko robienie dobrze dla siebie. Zawsze wychodzę z założenia, że robię to, co mi da jakiś profit Taka bezinteresowna, to ja nie jestem. Pomagając zwierzakom też sama się czuję super.

I tak sobie pomyslalam, co do tego, że nie ma brzydkich, sa tylko zaniedbane... Gdyby faceci korzystali z dobrodziejstw medycyny, barberów, fryzjerów, dietetyki tak jak kobiety, to też można by to do nich odnieść. Jak czasem oglądam metamorfozy z zachodu, to te u panów robią takie samo wow jak u pań
Czyli na dzisiejszym etapie nie ma już brzydkich ludzi, po prostu są niedoinwestowani

Kasztanka to u mnie spanie i słodycze cały miesiąc I retail therapy Dołączam się do posiadaczek Bitchface. Do zdjęć zawsze napinam twarz, żeby wyglądać sympatyczniej

Caffe jak tylko odpalę resztę, to napiszę o nich coś więcej To, co już wiem po samplach, to że niezależnie od rozmiaru palą się bardzo równo, nie kopcą, przyjemnie, ale cicho skwierczą i... zapach zapachowi nierówny. White Teak, White Tea&Jasmine i Coastal Sunset pachną wyraźnie, a niektóre nie dają żadnego zapachu w pomieszczeniu jak Pure Comfort, czy ta z dymem w nazwie. Mam jeszcze 4, których nie znam.

Za 50 min muszę być na paznokciach... nie będę się rozpisywać jak bardzo mi się nie chce, bo nawet tego mi się nie chce

Jak myślicie, co znowu pozamykają za parę dni?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:41   #463
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Caffe, u mnie ok, w miarę, dzięki że pytasz
Sweter ze zdjęcia baaaardzo mi się podoba, a gdyby był czarny, to już

Kama - Mam nadzieję, że dzisiaj Twój nastrój jest lepszy.

Widzę, że kosmetycznie trochę się zrobiło , lubię takie fotki La Mary

I oczywiście fotki Waszych zwierzaków.

Cinde, są kobiety niedofinansowane i przefinansowane. Te drugie, moim zdaniem, wyglądają znacznie gorzej

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2020-11-05 o 15:11
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:44   #464
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Pani Robot, czytałam dzisiaj, że od 7 w Polsce lockdown.

Może skończymy szkolenie godzinę wcześniej

LaMary, uczesana jestem, bo musimy od czasu do czasu właczać kamerę, ale poza tym w rozsypce Na usprawiedliwienie mam to, że ja codziennie muszę iść do pracy, więc przy jednym dniu online mogę wyluzować


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 14:49   #465
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

O jeny dziewczyny, ile Wy macie kosmetykow. Ostatni rok czy dwa dazylam do zminimalizowania kosmetyczki i powiem Wam, nawet nawet mi sie to udaje. Mam 2 olejki, 1 serum, 2 toniki, kremy z spf, pod oczy i na noc plus krwawy peeling z the ordinary. Jakis czas temu siostra dala mi pare kremow z Sesdermy z kwasami, ktore powolutku denkuje. Chyba dobrze ogarnelam swoja pielegnacje, bo skora nie sprawia zadnych problemow, przestalam calkowicie nosic podklad czy krem BB.

Ja tam bez bicia przyznaje, ze oceniam wyglad, status. Lata w swiecie high fashion wyrobily we mnie nawyk, ze po torebce, zegarku i ilosci ingerencji chirurga jestem w stanie powiedziec ile wydasz ze mna pieniedzy. Nadal tak robie, chociaz juz nie sprzedaje.

U nas drugi lockdown. Przez kolejny miesiac bede jezdzic do biura 2x w tygodniu. W dresie. W nagrode kupilam sobie nielegalny lakier do paznokci w kolorze mauve, ktory jest moim ukochanym odcieniem. Moj szef aprobuje tylko niektore kolory lakierow, glownie delikatne odcienie rozu i beze, a teraz skoro nikt z zewnatrz mnie nie bedzie widzial, bede mu strzelac po oczach martwym fioletem. Teraz jak to pisze, to mysle, ze moje miejsce pracy jest bardzo krejzi.

Wlasnie nam restauracje i puby pozamykali. Wielki cios w moje randkowe zycie. Gdzies mi mignal artykul z BBC na temat seksu w czasie pandemii. Ogolnie zaleca sie masturbacje, a jak juz bardzo przycisnie to pozycje z twarzami daleko od siebie, zeby nie wychuchac sobie covida

Kasztanka dawno nie bylo Bowiego, juz sie zastanawialam co u niego. Groznie wyglada.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 15:38   #466
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Ava, ale mnie rośmieszyłaś... sex w czasie pandemii

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

...ja również mam zaraz konferencję online. Idę ogarnąć chatę.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 16:55   #467
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinde, kobieta ze zdjecia to ma problem z głowa, bo nie chodziło przeciez o urode a o upodobnienie sie do kota. Moim zdaniem lekarzom tego typu powinni odbierac licencje.
Juka, strasznie Cie mało Wpadaj czesciej...Uklika tez nie za czesto, ale bywa...
Pani R, pociesze Cie, ja powiem, ze te piekne obiady to nie u mnie...? Ja otwieram lodowke, wyciagam zamrozone coś, a ze nigdy nie chce mi sie opisywac w momencie mrozenia - to dopiero nastepnego dnia dowiaduje sie, co mamy na obiad. Ot, jajko -niespodzianka...Ty za to pokazujesz piekne dekoracje, na ktore nigdy nei mam czasu.
Co do swiec woodwick - zuzyłam pare małych i uczucia miałam mieszane, kokos i banan pachna ładnie, reszta slabo, ale z 6 małych - tylko 3 dopaliły sie do konca, reszta z powodu knota padła w połowie i do wywalenia. niby nie były drogie, ale nie lubie marnowania. kupiłam 2 duze i mam nadzieje, ze beda sie wypalac do konca.
Kawa w nowym kubku villoroy-bosch, swiatecznym oczywiscie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 17:04   #468
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Cinde, są kobiety niedofinansowane i przefinansowane. Te drugie, moim zdaniem, wyglądają znacznie gorzej
Hey, Juka Nie pamiętam teraz kto, ale to raczej nie ja o tym pisałam?

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
LaMary, uczesana jestem, bo musimy od czasu do czasu właczać kamerę, ale poza tym w rozsypce Na usprawiedliwienie mam to, że ja codziennie muszę iść do pracy, więc przy jednym dniu online mogę wyluzować
Znam to - od czubka głowy po pas jestem zrobiona, a od pasa w dół piżama albo dres i kapcie .

Zamykają i centra handlowe - lubie się tam wybrać w weekendy, pobyć między ludzmi, napić się kawy, zjeść coś. Dla tak ekstrowertycznego zwierza jak ja chyba nie ma nic gorszego.

Zrobiłam makaron z pesto dyniowym po raz pierwszy - nienajgorsze.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 17:14   #469
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Wiem, wiem Cinde, odniosłam się do fotki, którą wrzuciłaś
No, za darmo nikt tego tej pani nie zrobił

Kama, piękny obiad, czy nie - bez znaczenia. Ważne aby miał smak i zapach. Wiem co mówię ......

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2020-11-05 o 17:18
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 17:19   #470
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

I ja też jestem chu^&@ pani domu. Gotować, owszem, bardzo lubie, bo mnie to relaksuje i bawi... Gorzej, bo nie ma kto po tym gotowaniu sprzątać, a zawsze nabrudze. Generalnie, w mieszkaniu mam przez 90% czasu nieporządek.

2 dni temu robiłam koktajl i prysnął na ściane i jest duży kleks. Nie uprzątnełam tego jeszcze. Dzisiaj TŻ stoi, patrzy na to i mówi: "ciekawe co artysta miał na myśli"

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-11-05 o 17:20
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 18:32   #471
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Cinderella
nie zapomnij podpisać... powiedź że to nowy Banksy

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
...
No, za darmo nikt tego tej pani nie zrobił
...

i to jest prawdziwa ironia: zapłacić za oszpecenie twarzy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Juka, a co tam u Ciebie kosmetycznie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 18:38   #472
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Zachwycona kosmetykami blithe, sięgnęłam po inne koreańskie - lanbelle. Świetne są.

Znasz je Caffe ?

I bardzo lubię złuszczające serum bezkwasowe niod.

A moja córka pokochała serum z vit c ole henriksen. Obiecałam jej, że zapytam co jeszcze polecacie, bo 20 % w sephorze się zbliża. Proszę zatem o Wasze hity tej marki.

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2020-11-05 o 18:54
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 19:07   #473
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Przyszedł wynik z My Heritage. Żadnych bliższych krewnych, nikogo do mojego drzewa nie znaleźli, o nikim z mojej rodziny nie mają żadnych danych - tylko to, co sama wpisałam. Tylko jakieś pociotki 8-12 rzędu, nie w Polsce. Pochodzenie etniczne - Wschodnia Europa, czyli wszystko od Polski przez Ukrainę, Austrię po Bułgarię. Mogę jeszcze za 60 Euro wykupić pakiet "ryzyko genetyczne", ale chyba odpuszczę.
Jestem zawiedziona.

81.9% Europejka z Europy Wschodniej
10.7% Bałtka

7.4% Irlandka, Szkotka i Walijka
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-11-05 o 19:13
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 19:26   #474
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Wróciłam przed chwilą z galerii handlowej, zrobiłam zakupy spożywcze już na poniedziałek, bo jutro wyjeżdżamy na weekend. W GH multum ludu. Aż boję się myśleć co będzie się działo jutro. W końcu zamykają sklepy od soboty.
Spotkałam koleżankę i razem łaziłyśmy po sklepach, oczywiście zachowując dystans społeczny
Niestety kawa tylko na wynos od kilku dni i do tego w kubku
Zerknęłysmy do Guess, bo chciałam przyjrzeć się butom, które spodobały mi się na stronie Zalando. A ubaw miałyśmy już przy ciuchach, a konkretnie przy koszulce z...łańcuchem Szybko dodam, że wiem, ze o gustach podobno się nie dyskutuje, nie wiedzieć czemu... a i łańcuchy na salony weszły Dla mnie i koleżanki to był szczyt kuriozum, chociaż można pozbyć się tego całkiem leciutkiego "łańcuszka" odpinając masywny karabińczyk
Podziwiam kreatywność projektanta

Ogólnie świecie Woodwicka pachną subtelnie. najbardziej intensywne zapachy są chyba w kolekcjach jesienno-zimowych, których osobiście nie lubię a najintensywniejszy z kolekcji letniej jak dotąd był dla mnie (tez wielkim rozczarowaniem) zapach magnolia Bardzo migrenogenny.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 19:29   #475
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Musiałam zrobić fotkę 🤣
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 458EEE07-7FB1-4066-8011-9E62F6C298CF.jpg (93,3 KB, 77 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 19:36   #476
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88263169]Hey, Juka Nie pamiętam teraz kto, ale to raczej nie ja o tym pisałam?



Znam to - od czubka głowy po pas jestem zrobiona, a od pasa w dół piżama albo dres i kapcie .

Zamykają i centra handlowe - lubie się tam wybrać w weekendy, pobyć między ludzmi, napić się kawy, zjeść coś. Dla tak ekstrowertycznego zwierza jak ja chyba nie ma nic gorszego.

Zrobiłam makaron z pesto dyniowym po raz pierwszy - nienajgorsze.[/QUOTE]

Cinderella jak ja Ciebie rozumiem Obecnie nie ma za bardzo dokąd pójść to chociaż ta GH umilała życie... a moja najbliższa galeria jest duża w związku z tym mogłam "robić" kilometry. A ekstrawertycy szybko chodzą
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 20:08   #477
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

La Mary Guess to jedna z tych marek, których design nie do końca do mnie trafia, tak jak Emporio Armani, czy Versace Jeans. Ale tak szczerze powiem, że wolałabym t-shirt z łańcuchem od krowy niż kiepską torebkę z wielkim napisem VALENTINO czy inna marka premium, ale jeszcze nie produkt od projektanta. Te wszystkie aspirujące powierzchnie reklamowe. No nie lubię.
Zaraz mi przychodzą na myśl słowa mojego poprzedniego lekarza od ME

"Wie Pani, niektóre pacjentki chcą, żeby było widać. Mówią, że ma być widać, że je stać". A ja zdecydowanie wolę Dianę niż Donatellę.

Dostałam wezwanie do Galerii, bo moje zamówienie z Tous nadal gnije w sklepie i mają życzenie, żebym odebrała je przed lockdownem, więc jutro też bedzie chodzenie pożegnalne, tym bardziej, że muszę się zaopatrzyć w podstawowe produkty do przetrwania jak smakowa, sypana herbata i syropy do kawy.

Spędziłam 2,5h na pedicure i jutro mam dzwonić, żeby umowic sie na poprawkę, bo jak zobaczyłam z bliska w domu co ja mam na palcach, to myślałam, że zemdleję... U rąk mam poprawnie technicznie, ale i tak brzydko, bo platynowy pyłek wyszedł jak złoty brokacik na czarnym tle, do tego babeczka nadbudowała mi paznokciec na polokraglo, a ja tego nienawidzę. Lubię naturalne, płaskie

WoodWick znowu na Limango. Długa dostawa, ale jak zamówiłam kilka dużych, to prawie stówa oszczędności wyszła.

Cinde pocieszyłaś mnie z tą plamą, jakoś tak od razu raźniej

Macie jakieś dedykowane kosze dla futrzaków na ich zabawki? Ostatnio widziałam u którejś blogerki, że piesy mają swój pojemnik z zabawkami, a u mnei wszystko leży jakbym miała w pokoju przedszkole.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-11-05 o 21:24
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 22:41   #478
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+, 40+ IV część

Które zapachy WoodWick polecacie. Wachałam kilka, ale nic nie wybrałam. A wiedziałyście, że Wood Wick i Yankee to tak naprawdę ta sama firma?

Ogladam The Queen's Gambit, polecam.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-11-05 o 22:43
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 23:00   #479
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Uklika zauważyłam na naklejce od świeczki bodajże. Jeśli chodzi o zapachy, które są wyraźne, to: white tea and jasmine, white teak, coastal sunset. Dziś odpaliłam figę i zero zapachu
Złapałam właśnie dużą coastal i „emu” marki moosefield karmelowe lo, czarne lo i taupe mini.

Coś mnie mdli, złe się czuję, złożyło mnie do spania, a w żołądku jakby bomba wybuchła.

Wrzucę jutro swoją półeczkę nie ser, a wszystkiego. Półeczka wstydu tudzież minimalistki kosmetycznej lub jak kto woli - po prostu LENIA


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 23:14   #480
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+ IV część

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Które zapachy WoodWick polecacie. Wachałam kilka, ale nic nie wybrałam. A wiedziałyście, że Wood Wick i Yankee to tak naprawdę ta sama firma?

Ogladam The Queen's Gambit, polecam.

Wiedzialam. I tym bardziej był szok, ze jedna firma a jaka różnica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Ja swojej Wole nie pokazywać. U mnie mały sklepik Ok 200szt kosmetykow do całego ciała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 11:27:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.