Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-07, 19:36   #3511
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
dziekuje



ja dopiero raz uzyłam

Jest takie powiedzenie ze jak poniedziałek zaczał sie spokojnie to zło pi.. znienacka u nas zaaczeło sie wczoraj... Dzis co prawda Młody ok ale wszystko musiaąłm odwołąc bo jego terapeutka ma covid i Młody kwarantanne - o dziwo tylko Młody Załatwiałm skierowanie, zawiozłąm Tz do poradni urazowej i po dwoch godzianch wrocił z gipsem - złamana głowa kosci przy stawie łokciowym - dwa tygodnie gipsu
O matko, nie zazdroszczę... trzymaj się : cmok:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 19:46   #3512
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Retinol mam z Medika i chyba już nigdy nie zamienię na inny Muszę poczytać o tych serach z wit c, bo naprawdę co chwile coś pozytywnego o marce czytam.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------




to jak będziesz pierwsza to zajmij mi jakieś dobre miejsce

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------




Ja najbardziej lubię kwas L-askorbinowy, robi mi najlepiej i najbardziej komfortowo mi się go używa, a już połączenie wit C, E i kwasu ferulowego to dla mnie petarda. Mincera też kiedyś miałam ale dla mnie koszmarek. Nie odważyłabym się też na swoją wrażliwą cerę z naczynkami i tendencją do rumienia nałożyć wit c i retinol, ale pewnie przy normalnych cerach działa cuda.

U mnie takie top ser z wit c to:
Timeless,
Image Skincare wit C,E, kwas f.,
Ole Henriksen Truth serum,
Cell Fusion C VIA method 30% wit C,
Dr Dennis Gross,
Paulas Choice booster 15%,
A.florence Anti pollution 10% vit C
Sunday Riley


Muszę jeszcze spróbować, bo mnie ciekawi NIOD, no i moje marzenie Skinceuticals.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------






---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------




Miałam kilka rzeczy, ale nie polubiliśmy się, poza tym trzeba też uważać na argan, moja cera go bardzo nie lubi, zapycha się i ...przesusza. Ale moja cera jest bardzo specyficzna

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------




mam to samo
O, to ja z kolei muszę w końcu kupic coś z Medik. Juz od dawna mnie kuszą
Jeszcze z wit C ostatnio namiętnie testuję CLIV - serię czerwoną i żółtą (maska na noc sztos!).

A od mikołaja zażyczyłam sobie maskę od sensum mare, algową na noc. Zobaczymy co za cudo
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 21:27   #3513
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
O matko, nie zazdroszczę... trzymaj się : cmok:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje najgorsze to brak spacerow...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 22:05   #3514
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

to jak będziesz pierwsza to zajmij mi jakieś dobre miejsce :hahaha:[COLOR=Silver]

mam to samo
Sie wie!! i biba ..... tylko czy czasem nie bedzie weselej w piekielku, teraz to dumam.....
Amyz kiedy ten koniec swiata jest?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
dziekuje



ja dopiero raz uzyłam

Jest takie powiedzenie ze jak poniedziałek zaczał sie spokojnie to zło pi.. znienacka u nas zaaczeło sie wczoraj... Dzis co prawda Młody ok ale wszystko musiaąłm odwołąc bo jego terapeutka ma covid i Młody kwarantanne - o dziwo tylko Młody Załatwiałm skierowanie, zawiozłąm Tz do poradni urazowej i po dwoch godzianch wrocił z gipsem - złamana głowa kosci przy stawie łokciowym - dwa tygodnie gipsu
O kurcze, duzo zdrowia dla wszystkich. W sumie Vet ma niebezpieczna prace.... oby szybko wszystko sie dobrze poukladalo.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
O, to ja z kolei muszę w końcu kupic coś z Medik. Juz od dawna mnie kuszą
Jeszcze z wit C ostatnio namiętnie testuję CLIV - serię czerwoną i żółtą (maska na noc sztos!).

A od mikołaja zażyczyłam sobie maskę od sensum mare, algową na noc. Zobaczymy co za cudo
mnie tez kusi Medik - co robic??? a sensum Mare mam na liscie zakupow w PL, duzo dobrych opinii, cenowo tez ok.

Ja pewnie jak w koncu polece do PL to bede na oparach jechac z kosmetykami, wiec dluuuugaaa lista sie zawsze przyda.

chyba ze ktos sie wybiera po sloneczko tutaj???? Przyznac sie!?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 22:40   #3515
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada - dziękuję o dziwo to nie w pracy , tylko u niego w domu rodzinnym, gdzie byliśmy na weekend



Z pozytywnych rzeczy to mamy malutka kotkę - mieliśmy ją zabrać i od razu odwieźć do docelowego nowego domu ale przez kwarantanne to się przeciągnie.jestesmy domem przejściowym dla kota
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-07, 22:45   #3516
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Cansada - dziękuję o dziwo to nie w pracy , tylko u niego w domu rodzinnym, gdzie byliśmy na weekend



Z pozytywnych rzeczy to mamy malutka kotkę - mieliśmy ją zabrać i od razu odwieźć do docelowego nowego domu ale przez kwarantanne to się przeciągnie.jestesmy domem przejściowym dla kota
w domu ok, pomaga sie zawsze.
Myslalam ze byka od klienta gonil ...pewnie tez sie zdarzy kiedys, taka praca, w sumie niebezpieczna bardzo zacznie czlowiek myslec......

Pokaz kicie!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 06:59   #3517
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Sie wie!! i biba ..... tylko czy czasem nie bedzie weselej w piekielku, teraz to dumam.....
Amyz kiedy ten koniec swiata jest?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



O kurcze, duzo zdrowia dla wszystkich. W sumie Vet ma niebezpieczna prace.... oby szybko wszystko sie dobrze poukladalo.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------



mnie tez kusi Medik - co robic??? a sensum Mare mam na liscie zakupow w PL, duzo dobrych opinii, cenowo tez ok.

Ja pewnie jak w koncu polece do PL to bede na oparach jechac z kosmetykami, wiec dluuuugaaa lista sie zawsze przyda.

chyba ze ktos sie wybiera po sloneczko tutaj???? Przyznac sie!?
Przez Was weszłam na stronę sensum mare i zamówiłam na próbe krem pod oko, jest rabat 15% i dostawa za free - a akurat od Mikołaja dostałam 100zł -idealnie
Karola - zdrówka

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Zobaczcie jak podrożał mini podkład EL w D... - 65zł a ja kupiłam ostatnio za 31zł w promocji, a bez kosztował 39zł - nieźle, wiem że na stronie EL też jest w takiej cenie - 65zł , ale tu od zawsze był w lepszej cenie

https://www.douglas.pl/pl/p/5002491872
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 08:27   #3518
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada dokładnie w domu się pomaga a praca może być niebezpieczna ale ja np chciałam z dużymi zwierzętami pracować

Zdjęcie kotce zrobię jak się oswoi. Wczoraj siedziała schowana cały dzień ,wieczorem wyszła na jedzonko.powoli się oswaja już jedzą obok siebie i biegają ale jeszcze się chowa
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 09:39   #3519
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Cansada dokładnie w domu się pomaga a praca może być niebezpieczna ale ja np chciałam z dużymi zwierzętami pracować

Zdjęcie kotce zrobię jak się oswoi. Wczoraj siedziała schowana cały dzień ,wieczorem wyszła na jedzonko.powoli się oswaja już jedzą obok siebie i biegają ale jeszcze się chowa
Współczuję i życzę dużo zdrówka W domu jest najwięcej wypadków i urazów.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przez Was weszłam na stronę sensum mare i zamówiłam na próbe krem pod oko, jest rabat 15% i dostawa za free - a akurat od Mikołaja dostałam 100zł -idealnie
Karola - zdrówka

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Zobaczcie jak podrożał mini podkład EL w D... - 65zł a ja kupiłam ostatnio za 31zł w promocji, a bez kosztował 39zł - nieźle, wiem że na stronie EL też jest w takiej cenie - 65zł , ale tu od zawsze był w lepszej cenie

https://www.douglas.pl/pl/p/5002491872
Też kupiłam w tej cenie, mam nadzieję, że nie zdenkuję przez przeterminowanie

Za zakup

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-12-08 o 09:40
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 10:42   #3520
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 10:59   #3521
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Cansada dokładnie w domu się pomaga a praca może być niebezpieczna ale ja np chciałam z dużymi zwierzętami pracować

Zdjęcie kotce zrobię jak się oswoi. Wczoraj siedziała schowana cały dzień ,wieczorem wyszła na jedzonko.powoli się oswaja już jedzą obok siebie i biegają ale jeszcze się chowa
chyba cos mi sie miesza...ty tez jestes weterynarzem? Ja bym sie bala ze jak sa chore i cos zwierzaki boli to by mnie zaatakowaly......
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 12:25   #3522
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Współczuję i życzę dużo zdrówka W domu jest najwięcej wypadków i urazów.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



Też kupiłam w tej cenie, mam nadzieję, że nie zdenkuję przez przeterminowanie

Za zakup
Dziękuję

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88344323]Treść usunięta[/QUOTE]

Cansada - niestety nie udało mi się skończyć studiów do tej pory żałuję i śni mi się egzamin z anatomii zaliczyłam 4 semestry. Umiem robić zastrzyki, kroplówki itp. za to praktykach poznałam Tz. A pracuje w handlu po kolei : kasjer, punt obsługi klienta i lotto, kierownik zmiany na kasach, kadrowa

Wszystkim brawa za zakupy
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 13:36   #3523
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dziękuję



Cansada - niestety nie udało mi się skończyć studiów do tej pory żałuję i śni mi się egzamin z anatomii zaliczyłam 4 semestry. Umiem robić zastrzyki, kroplówki itp. za to praktykach poznałam Tz. A pracuje w handlu po kolei : kasjer, punt obsługi klienta i lotto, kierownik zmiany na kasach, kadrowa

Wszystkim brawa za zakupy
Cztery semestry to dużo, nie ma możliwości powrotu ? Teraz zdalnie uczą, duże ułatwienie
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 13:57   #3524
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Macie jakiś sprawdzony sklep z syrop klonowym w dobrej cenie? U mnie on schodzi litrami, zazwyczaj kupowałam na allegro, ale może jest jakieś inne miejsce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 16:21   #3525
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada Wizzar ogłosił, że wznowi połączenia z Katowic na Teneryfę w grudniu.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 17:01   #3526
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cansada Wizzar ogłosił, że wznowi połączenia z Katowic na Teneryfę w grudniu.
Widzialam....a ryanair lata do Krakowa od listopada raz w tygodniu . wiec raptem z Kraka mam 30 minutek miejskim autobusem pod sam Wawel za 4 zeta chyba o ile nie podrozal bilet.
Ale na razie nigdzie sie nie wybieram......pozamykane wszystko, koncertow nie ma, pogoda srednia....wiec siedze tutaj i kombinuje jak przetrwac!
Pogoda super, rzesko i slonecznie, najlepszy czas na zwiedzanie wyspy! jakby jeszcze testow nie wymagali na granicach to by pewnie byl ruch w interesie a tak to szkoda nawet pisac......Ale dzis zaczeli szczepic w UK. Ciekawe co z tego bedzie?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Dziękuję



Cansada - niestety nie udało mi się skończyć studiów do tej pory żałuję i śni mi się egzamin z anatomii zaliczyłam 4 semestry. Umiem robić zastrzyki, kroplówki itp. za to praktykach poznałam Tz. A pracuje w handlu po kolei : kasjer, punt obsługi klienta i lotto, kierownik zmiany na kasach, kadrowa

Wszystkim brawa za zakupy
czyli nie ma tego zlego...masz meza !!!
Moze kiedys skonczysz, uczelnie czesto zaliczaja zdane egzaminy, semestry, mozna technika tez robic. Ja tez nie skonczylam studiow, z wielu powodow ale sama jestem sobie winna wiec nie ma co narzekac tylko robic co sie lubi. Ja bym pewnie jako prawnik nie pracowala..... z biegiem lat sporo zawodow kiedys pociagajacych /ze wzgledu na kase albo prestiz/ calkowicie odpada u mnie . Po latach wiem ze bez milosci nigdy nie bylabym w nich dobra. No a ja przeciez zawsze musze byc wybitna , zawsze wszystko musze robic najlepiej, straszna cecha ....normalnie na kozetke sie nadaje....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 18:14   #3527
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Macie jakiś sprawdzony sklep z syrop klonowym w dobrej cenie? U mnie on schodzi litrami, zazwyczaj kupowałam na allegro, ale może jest jakieś inne miejsce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdź cenę na Targroch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 18:37   #3528
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Sprawdź cenę na Targroch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Sprawdź cenę na Targroch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety, mają tylko małe opakowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 18:42   #3529
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Możecie mi polecić jakiś puder w kamieniu dla młodej 23 letniej kobiety na prezent? Taki który utrwali makijaż ale bedzie bardzo delikatny. Ja myslalm o tym nowym Shiseido

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 19:31   #3530
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Cztery semestry to dużo, nie ma możliwości powrotu ? Teraz zdalnie uczą, duże ułatwienie
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Widzialam....a ryanair lata do Krakowa od listopada raz w tygodniu . wiec raptem z Kraka mam 30 minutek miejskim autobusem pod sam Wawel za 4 zeta chyba o ile nie podrozal bilet.
Ale na razie nigdzie sie nie wybieram......pozamykane wszystko, koncertow nie ma, pogoda srednia....wiec siedze tutaj i kombinuje jak przetrwac!
Pogoda super, rzesko i slonecznie, najlepszy czas na zwiedzanie wyspy! jakby jeszcze testow nie wymagali na granicach to by pewnie byl ruch w interesie a tak to szkoda nawet pisac......Ale dzis zaczeli szczepic w UK. Ciekawe co z tego bedzie?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------



czyli nie ma tego zlego...masz meza !!!
Moze kiedys skonczysz, uczelnie czesto zaliczaja zdane egzaminy, semestry, mozna technika tez robic. Ja tez nie skonczylam studiow, z wielu powodow ale sama jestem sobie winna wiec nie ma co narzekac tylko robic co sie lubi. Ja bym pewnie jako prawnik nie pracowala..... z biegiem lat sporo zawodow kiedys pociagajacych /ze wzgledu na kase albo prestiz/ calkowicie odpada u mnie . Po latach wiem ze bez milosci nigdy nie bylabym w nich dobra. No a ja przeciez zawsze musze byc wybitna , zawsze wszystko musze robic najlepiej, straszna cecha ....normalnie na kozetke sie nadaje....


Aabelia , Cansada - niestety nie. Musiałabym zaczynac od nowa a miałam tylko 4 sem z 11
Cansada - mam takie samo podejscie, chociaz jak na porodowce pytali o wykształcenie rodzicow tzn moje i Tż to było mi głupio i jest za kazdym razem w przedszkolu itp... Ja nie chciałam robic innych studiow dla papierka a to chyba był bład...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 22:20   #3531
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś puder w kamieniu dla młodej 23 letniej kobiety na prezent? Taki który utrwali makijaż ale bedzie bardzo delikatny. Ja myslalm o tym nowym Shiseido

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mlodej cery jak nie ma prolemow to moze jakis mineralny zamiast makijazu kilka musniec i gotowe. Bare minerals?
Ale jak efekt WOW ma byc przy prezencie to pewnie Shiseido marka zrobi dobra robote.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Aabelia , Cansada - niestety nie. Musiałabym zaczynac od nowa a miałam tylko 4 sem z 11
Cansada - mam takie samo podejscie, chociaz jak na porodowce pytali o wykształcenie rodzicow tzn moje i Tż to było mi głupio i jest za kazdym razem w przedszkolu itp... Ja nie chciałam robic innych studiow dla papierka a to chyba był bład...
4 semestry to prawie 5, a 5 to prawie polowa!!!1 Moze akurat, posprawdzaj na uczelnich jesli interesujesz sie podjeciem nauki.

Szok ze pytaja o wyksztalcenie, jak w komunie A do czego sa powyzsze dane wymagane/wykorzystywane?

Ja jestem przeciwnikiem studiow dla papierka, ale wiem ze czasem bez papieru awansy przechodza bokiem. Moi znajomi i rodzina musieli konczyc studia aby awansowac, wymogi stanowisk.

Ja akurat nie mialam takich wymagan, u nas sie liczylo co potrafisz...ale zeby nie bylo to ja non stop cos robie, dociekam, czytam, pytam, teraz np. sobie przerabiam duzo o neuromarketingu. Bardzo ciekawe, jak nasz mozg podejmuje decyzje...i jak firmy to wykorzystuja....

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Madara w D. maly krem tonujacy na testy super za 48 zeta, pewnie kody tez wejda jak sie pokombinuje.

https://www.douglas.pl/pl/p/5002486399
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 05:50   #3532
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
dla mlodej cery jak nie ma prolemow to moze jakis mineralny zamiast makijazu kilka musniec i gotowe. Bare minerals?
Ale jak efekt WOW ma byc przy prezencie to pewnie Shiseido marka zrobi dobra robote.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------



4 semestry to prawie 5, a 5 to prawie polowa!!!1 Moze akurat, posprawdzaj na uczelnich jesli interesujesz sie podjeciem nauki.

Szok ze pytaja o wyksztalcenie, jak w komunie A do czego sa powyzsze dane wymagane/wykorzystywane?

Ja jestem przeciwnikiem studiow dla papierka, ale wiem ze czasem bez papieru awansy przechodza bokiem. Moi znajomi i rodzina musieli konczyc studia aby awansowac, wymogi stanowisk.

Ja akurat nie mialam takich wymagan, u nas sie liczylo co potrafisz...ale zeby nie bylo to ja non stop cos robie, dociekam, czytam, pytam, teraz np. sobie przerabiam duzo o neuromarketingu. Bardzo ciekawe, jak nasz mozg podejmuje decyzje...i jak firmy to wykorzystuja....

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Madara w D. maly krem tonujacy na testy super za 48 zeta, pewnie kody tez wejda jak sie pokombinuje.

https://www.douglas.pl/pl/p/5002486399
No właśnie tak pomyślałam że marka zrobi robotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 10:05   #3533
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
No właśnie tak pomyślałam że marka zrobi robotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w tym wieku to ja marzylam o wysokopolkowych kosmetykach, ogladalam cudenka w magazynach i wzdychalam do nich.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Kobiety, w Douglasie PL widzialam marke Estaban-zapachy do domu. Czy w sklepach stacjonarnych jest dostepna? Ja mam od nich resztki olejku cedrowego i jest przepiekny, figa tez boska byla. Ale u nas calkowicie wycofali chyba, sklepy pozamykane ktore mialy te cudenka w ofercie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 10:48   #3534
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dodaje koty na dobry dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201208_201047329.jpg (155,2 KB, 75 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 11:28   #3535
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dodaje koty na dobry dzień
cudeńka
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 11:39   #3536
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

obsadki na pomadki Guerlain za 69 zeta, ja ogladalam je kilka razy bo mialam ochote kupic ale nie potrafilam sie zdecydowac na kolor i wzor. moze komus na prezent sie przyda.


https://www.douglas.pl/pl/p/3001043140?variant=998507
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 11:51   #3537
Majkoska
Raczkowanie
 
Avatar Majkoska
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 73
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Łaaaaaaaadne są, ale mimo że tak duża promocja to nadal drogo Nie na moje możliwości przed świętami... A po świetach pewnie nie będzie już promocji i takie to jest błędne koło.
Majkoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 16:08   #3538
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś puder w kamieniu dla młodej 23 letniej kobiety na prezent? Taki który utrwali makijaż ale bedzie bardzo delikatny. Ja myslalm o tym nowym Shiseido

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja jestem zaskoczona pudrem bananowym Too Faced. Jestem w nim zakochana, super utrwala i pięknie wygląda na twarzy. A przy tym się nie błyszczę, nawet po kilkunastu godzinach, szok!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 19:26   #3539
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dodaje koty na dobry dzień
Super kociaki, od razu usmiech na twarzy!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-09, 19:39   #3540
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
cudeńka
dziekuje

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Super kociaki, od razu usmiech na twarzy!

dziekuje


A ja dzis pokłociłam sie z Tż - jestem bezuzyteczna tzn to moje zdanie bo nawet nie moge go zawiezc do pracy, niemoge nigdzie wyjsc z Młodym...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.