Mamusie lipcowe 2021 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-10, 13:02   #991
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Ja akurat problemu ze spaniem nie mam - gdzie położę głowę tam zasypiam. Ale Czasmi po 14/15 jestem tak zmęczona ( nie wiem czym ) że też bym drzemkę chętnie zrobiła A to brak możliwości.

Wróciłam właśnie z laboratorium
miałam na 9 iść podstawowe od lekarza. Siadłam rękawy podwinęłam. 1wsze kłucie w zgięciu NIC 2 w dłoń NIC 3 w 2 rękę nic. Pani mówi idzie pani usiąść i się Pani napije 3 kubki przy 3 musiały sprzątać podłogę bo zwymiotowałam potem kolejny 3 próby
I Nic kompletnie jakbym dziś krwi nie miała
Na wtorek powtórka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra! Jak to możliwe współczuję. Też jutro jadę do labo
Cytat:
Napisane przez mmmmmonika Pokaż wiadomość
Wyobraziłam to sobie


Dziewczyny zazdroszczę Wam USG prenatalnego przed świętami.
U mnie dopiero w połowie stycznia.
U mnie też w połowie stycznia


Jutro jadę do labo, muszę zrobić morfologie, mocz, toxo i glukoze na czczo. Potem zakupy, sobota gotowanie, a w niedziele wyprawiamy córce urodziny. Co prawda na w środę, 16 grudnia, no ale tylko ta niedziele mój mąż ma wolna a w poniedziałek już wizyta! Zobaczymy czy się ciąża rozwinęła czy nie, chociaż obawiam się że nie.

Zazdroszczę mężów! Mój jest ciągle w pracach, więc jestem skazana na siebie a z małą bywa ciężko czasem. Ale nie narzekam póki co chciałam to mam

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017

Edytowane przez Nemmireth_
Czas edycji: 2020-12-10 o 13:03
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 13:59   #992
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Ja prenatalne mam zaraz po świętach, bo 28.12. Ale tym razem godzina lepsza bo 9
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
O masakra! Jak to możliwe współczuję. Też jutro jadę do labo U mnie też w połowie stycznia


Jutro jadę do labo, muszę zrobić morfologie, mocz, toxo i glukoze na czczo. Potem zakupy, sobota gotowanie, a w niedziele wyprawiamy córce urodziny. Co prawda na w środę, 16 grudnia, no ale tylko ta niedziele mój mąż ma wolna a w poniedziałek już wizyta! Zobaczymy czy się ciąża rozwinęła czy nie, chociaż obawiam się że nie.

Zazdroszczę mężów! Mój jest ciągle w pracach, więc jestem skazana na siebie a z małą bywa ciężko czasem. Ale nie narzekam póki co chciałam to mam

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ja tez sie obawiałam, że już po wszystkim bo mało, ze raz w nocy tak mnie mocno bolał brzuch to jeszcze sie mi objawy zaczęły kończyć. Wiedziałam, ze z córką tez mi zanikły i bylo ok ale wiesz jak to jest...
Do poniedziałku juz niedaleko i jestem przekonana, ze przekażesz nam dobre wiadomości!

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 13:59   #993
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez mmmmmonika Pokaż wiadomość
Wyobraziłam to sobie





Dziewczyny zazdroszczę Wam USG prenatalnego przed świętami.

U mnie dopiero w połowie stycznia.

No

Ja mam 29 grudnia, ostatnim rzutem w 2020. Mam nadzieję, że to nie zły omen bo ten rok niezbyt taki fajny...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 14:28   #994
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Ojj wolałabym być lipcowka z początku miesiąca niż z końca ja mam wizytę 22 grudnia, a będzie to dopiero 8+6 tc, prenatalne będą w styczniu, na szczęście mój gin je robi, więc nie muszę szukać innego

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 15:06   #995
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
Ja prenatalne mam zaraz po świętach, bo 28.12. Ale tym razem godzina lepsza bo 9 Ja tez sie obawiałam, że już po wszystkim bo mało, ze raz w nocy tak mnie mocno bolał brzuch to jeszcze sie mi objawy zaczęły kończyć. Wiedziałam, ze z córką tez mi zanikły i bylo ok ale wiesz jak to jest...
Do poniedziałku juz niedaleko i jestem przekonana, ze przekażesz nam dobre wiadomości!

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
Ja w zasadzie już nie mam dolegliwości żadnych. Nawet macica mi się nie rozciąga, a wcześniej czułam mdlosci jedynie i wymioty no ale biorę 3 razy dziennie duphaston więc on może potęgować mdlosci. Także jestem negatywnie nastawiona.
Dziękuję, mam nadzieję że tak będzie


Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Ojj wolałabym być lipcowka z początku miesiąca niż z końca ja mam wizytę 22 grudnia, a będzie to dopiero 8+6 tc, prenatalne będą w styczniu, na szczęście mój gin je robi, więc nie muszę szukać innego

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
My mamy bardzo podobny termin, wszystkie się rozpakują a my ciągle w ciąży
Ja po wizycie się umowie na prenatalne ale jeszcze nie wiem do kogo.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 15:08   #996
Kamii_
Raczkowanie
 
Avatar Kamii_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 58
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Też mam to szczęście że mój gin robie prenatalne a wizyty mam 21 i 28 grudnia, dwie szanse na poznanie płci w tym roku
Kamii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 15:57   #997
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez mmmmmonika Pokaż wiadomość
O tak zgadzam się, że jesteście boskie, mój mąż przejął wszystko: gotuje, sprząta i zajmuje się córką i mną. Na szczęście pracuje zdalnie i ma taką pracę, że ma sporo wolnego.

Super mąż .


Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość

Ja mam 23.12 chyba lepiej nie mogłam dostać terminu. Kiszka będzie jak nie będzie widać płci a z Synkiem już było wiadomo w 12w5d, teraz będzie wg OM 12w3d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z
Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja mam prenatalne 21.12 modle sie, zeby bylo ok, inaczej nie wychodze nigdzie na swieta...
Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
Ja mam 22 prenatalne mam nadzieję, że wtedy święta będą już spokojne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super dziewczyny . Już będziecie spokojniejsze. Ja muszę czekać do 13 stycznia .


Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Ja też podziwiam bo u mnie też chłop zajmuje się wszystkim- sprząta, gotuje, pierze. Pracuje z domu i ma raczej wolny zawód.

Dobrze mieć w domu taki skarb . Mój też pracuje w domu, ale on raczej z tych którzy wyłożą kasę na sprzątaczkę, a nie posprzątają . Nie powiem, w kuchni mi pomaga, ale jeśli chodzi o jakiekolwiek sprzatanie to absolutnie nic. Chyba, że wyrwie mi z ręki odkurzacz, jak ja się wezmę np. za odkurzanie . Sam się nie domyśli .


Powiem Wam szczerze, że jest jedna rzecz, której nie znoszę robić w domu i do której wynajmujemy pomoc: mycie okien. Dla mnie to totalna udręka. Najpierw płacilismy mojej teściowej za umycie okien (bo lepiej żeby kasa została w rodzinie), ale teraz nie może bo jest schorowana i pierwszy raz wynajęliśmy kogoś obcego. Warto było .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-10, 18:47   #998
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Dziewczyny, która z Was leczy tarczycę? Macie darmowe leki w ciąży? We wrześniu wyszło rozporządzenie, które miało stanowić o tym, że mają być one za darmo. Dzisiaj endokrynolog wydając mi receptę sprawdziła, że podobno w teorii tak powinno być, ale jest gdzieś napisane, że w praktyce jak wyda się receptę z kodem ciążowym to nie dość, że lek nie będzie za darmo, to jeszcze będzie 100 % płatny, a nie na ryczałt jak to ma miejsce przy standardowym wypisie recepty.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 18:53   #999
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was leczy tarczycę? Macie darmowe leki w ciąży? We wrześniu wyszło rozporządzenie, które miało stanowić o tym, że mają być one za darmo. Dzisiaj endokrynolog wydając mi receptę sprawdziła, że podobno w teorii tak powinno być, ale jest gdzieś napisane, że w praktyce jak wyda się receptę z kodem ciążowym to nie dość, że lek nie będzie za darmo, to jeszcze będzie 100 % płatny, a nie na ryczałt jak to ma miejsce przy standardowym wypisie recepty.
Ja biorę euthyrox, wczoraj realizowałam receptę od gina i dostałam za darmo

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 19:08   #1000
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was leczy tarczycę? Macie darmowe leki w ciąży? We wrześniu wyszło rozporządzenie, które miało stanowić o tym, że mają być one za darmo. Dzisiaj endokrynolog wydając mi receptę sprawdziła, że podobno w teorii tak powinno być, ale jest gdzieś napisane, że w praktyce jak wyda się receptę z kodem ciążowym to nie dość, że lek nie będzie za darmo, to jeszcze będzie 100 % płatny, a nie na ryczałt jak to ma miejsce przy standardowym wypisie recepty.
Tez biorę Euthyrox, mąż akurat mi wykupił opakowanie i płacił (coś ok. 5 zł)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 19:12   #1001
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was leczy tarczycę? Macie darmowe leki w ciąży? We wrześniu wyszło rozporządzenie, które miało stanowić o tym, że mają być one za darmo. Dzisiaj endokrynolog wydając mi receptę sprawdziła, że podobno w teorii tak powinno być, ale jest gdzieś napisane, że w praktyce jak wyda się receptę z kodem ciążowym to nie dość, że lek nie będzie za darmo, to jeszcze będzie 100 % płatny, a nie na ryczałt jak to ma miejsce przy standardowym wypisie recepty.
Biorę euthyrox i placilam ostatnio

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-10, 19:13   #1002
MissHalfway
Raczkowanie
 
Avatar MissHalfway
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 138
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Ja akurat problemu ze spaniem nie mam - gdzie położę głowę tam zasypiam. Ale Czasmi po 14/15 jestem tak zmęczona ( nie wiem czym ) że też bym drzemkę chętnie zrobiła A to brak możliwości.

Wróciłam właśnie z laboratorium
🤣🤣🤣 miałam na 9 iść podstawowe od lekarza. Siadłam rękawy podwinęłam. 1wsze kłucie w zgięciu NIC 2 w dłoń NIC 3 w 2 rękę nic. Pani mówi idzie pani usiąść i się Pani napije 3 kubki przy 3 musiały sprzątać podłogę bo zwymiotowałam🤣🤣🤣 potem kolejny 3 próby
I Nic kompletnie jakbym dziś krwi nie miała
Na wtorek powtórka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale historia , współczuję



Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Jutro jadę do labo, muszę zrobić morfologie, mocz, toxo i glukoze na czczo. Potem zakupy, sobota gotowanie, a w niedziele wyprawiamy córce urodziny. Co prawda na w środę, 16 grudnia, no ale tylko ta niedziele mój mąż ma wolna a w poniedziałek już wizyta! Zobaczymy czy się ciąża rozwinęła czy nie, chociaż obawiam się że nie.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Oj, rozwija się. Uwierz w ten zarodek



Ja właśnie uśpiłam córkę Dziś znowu nie spała w dzień, chociaż wielokrotne jej to sugerowałam. No ale usneła o 20 a nie przed 22 jak to ma w zwyczaju Może pomógł jej też wieczorny spacer, pierwszy raz śnieg zobaczyła, był szok i niedowierzanie

U mnie mąż też całymi dniami w pracy poza domem. No ale jakoś się dogadujemy z córką, jak mamy gorsze chwile idę posiedzieć kilka minut w łazience

Prenatalne mam, tak jak Ecia, 28.12

Jutro mam wychodne i idę do fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissHalfway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 19:21   #1003
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Terha
Ja to nawet do okna nie podejdę mam lek wysokości. A mieszkam w kamienicy na 2 piętrze mieszkania wysokie na prawie 3m więc tak jakbym na 3 normalnie mieszkała.okna myje mi moja mama

Co do chłopa też narzekać nie mogę bo wiecznie go nie ma w domu wychodzi o 6.30 wraca na 18 Czasmi na 19 zje umyje się i idzie spać 🤣
Ale za to jakie tosty robi yhmmm

Zazdroszczę wam wizyt ja mam 17.12 z Om będzie 9+5 więc liczę na serduszko. Potem mam 28 wizytę na Nfz A prenatalne to po 11 stycznia. Więc może dziadki chociaż będę miała present czy będzie wnuk czy wnuczka.

Rok temu moja starsza siostra wysłała im List to nic że przyszedł 3 dni po świecie dziadka ( liczą się chęci) A mieszka na Wyspach Owczych więc wiadomo jak z pocztą może być 🤣w liście były puzzle A na nim bocian z workami ( miałby być bliźniaki) i pamiętam że było napisane " mała zagadka na dzień babci i dziadka " Matula się poryczala Ale ja bardziej 🤣

Dziś mi się nic nie chce " sprzedałam " młodego mamie tak bardzo się stęskniła za spaniem z wnukiem
Że jak zaraz wejdę do łóżka to padnę jak trup dziś od rana boli mnie prawa strona brzucha nawet chodzić nie mogę bo ciągnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 09:19   #1004
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Hej dziewczyny, ja witam sie w 11tc czuje sie dobrze, dzis mam wolne i pora na swiateczne porzadki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 09:38   #1005
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Ryksa
Hejka ja już dziś zaliczyłam udało mi się zdarzyć przez godzinami dla seniorów. Zakupy zrobione powtórka w poniedziałek # Ale tym razem dla mamy już strikte świąteczne.

Mnie dalej ciągnie w brzuchu dziś już mniej Ale miałam się wyspać A co co chwilę się budziłam więc czuje sie jak wymemlona guma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 09:49   #1006
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was leczy tarczycę? Macie darmowe leki w ciąży? We wrześniu wyszło rozporządzenie, które miało stanowić o tym, że mają być one za darmo. Dzisiaj endokrynolog wydając mi receptę sprawdziła, że podobno w teorii tak powinno być, ale jest gdzieś napisane, że w praktyce jak wyda się receptę z kodem ciążowym to nie dość, że lek nie będzie za darmo, to jeszcze będzie 100 % płatny, a nie na ryczałt jak to ma miejsce przy standardowym wypisie recepty.
Biorę Euthyrox i ostatnio dostałam receptę z kodem ciążowym, nic nie płaciłam. Tak samo Neoparin. Z tego co czytałam na różnych grupach to często lekarze mają jakiś problem z wystawianiem recept z kodem C, twierdzą że system im odrzuca. Więc pytanie na ile to wina systemu, a na ile lekarza. Mój wystawia bez problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 10:05   #1007
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Dzień dobry

Mała odstawiłam rano do zlobka, zrobiłam zakupy, poprasowałam i robię sałatkę jarzynowa tzn teraz odpoczywam i pije herbatę z imbirem, bo tak mnie mdli, że masakra.. Ale dobrze, niech będą mdłości byleby z Maluchem było dobrze

Dziś sama z Mala cały dzień tzn jak wróci ze żłoba, bo Maz ma służbę 24h do jutra rana..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 10:47   #1008
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Ja biorę euthyrox, wczoraj realizowałam receptę od gina i dostałam za darmo

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Terha
Ja to nawet do okna nie podejdę mam lek wysokości. A mieszkam w kamienicy na 2 piętrze mieszkania wysokie na prawie 3m więc tak jakbym na 3 normalnie mieszkała.okna myje mi moja mama

Dobrze mieć taką dobrą duszę. Ja też bym zawału dostała, gdybym miała myć takie okna .


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam wizyt ja mam 17.12 z Om będzie 9+5 więc liczę na serduszko. Potem mam 28 wizytę na Nfz A prenatalne to po 11 stycznia. Więc może dziadki chociaż będę miała present czy będzie wnuk czy wnuczka.


Nie widziałaś jeszcze serduszka?




Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Biorę Euthyrox i ostatnio dostałam receptę z kodem ciążowym, nic nie płaciłam. Tak samo Neoparin. Z tego co czytałam na różnych grupach to często lekarze mają jakiś problem z wystawianiem recept z kodem C, twierdzą że system im odrzuca. Więc pytanie na ile to wina systemu, a na ile lekarza. Mój wystawia bez problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dostałyście tak zupełnie za darmo? Wystarczy kod na recepcie C, czy coś jeszcze? Moja endokrynolog mówiła, że są z tym właśnie problemy. Osiem zł to nie majątek, ale jak można za darmo to czemu nie?




Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja witam sie w 11tc czuje sie dobrze, dzis mam wolne i pora na swiateczne porzadki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

WOW! 11 tc! U mnie dopiero siódmy



Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mała odstawiłam rano do zlobka, zrobiłam zakupy, poprasowałam i robię sałatkę jarzynowa tzn teraz odpoczywam i pije herbatę z imbirem, bo tak mnie mdli, że masakra.. Ale dobrze, niech będą mdłości byleby z Maluchem było dobrze

Dziś sama z Mala cały dzień tzn jak wróci ze żłoba, bo Maz ma służbę 24h do jutra rana..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Też tak mówię. Może być nawet jeszcze gorzej, byleby z dzieckiem było wszystko w porządku .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:10   #1009
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Jak szybko biły serduszka u waszych małych fasolek?
U mnie na pierwszej wizycie 160, teraz 180 ale Pani doktor mowila, ze to norma, poza tym dziecko bardzo fikało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 12:15   #1010
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Terha
Ja to nawet do okna nie podejdę mam lek wysokości. A mieszkam w kamienicy na 2 piętrze mieszkania wysokie na prawie 3m więc tak jakbym na 3 normalnie mieszkała.okna myje mi moja mama

Co do chłopa też narzekać nie mogę bo wiecznie go nie ma w domu wychodzi o 6.30 wraca na 18 Czasmi na 19 zje umyje się i idzie spać 🤣
Ale za to jakie tosty robi yhmmm

Zazdroszczę wam wizyt ja mam 17.12 z Om będzie 9+5 więc liczę na serduszko. Potem mam 28 wizytę na Nfz A prenatalne to po 11 stycznia. Więc może dziadki chociaż będę miała present czy będzie wnuk czy wnuczka.

Rok temu moja starsza siostra wysłała im List to nic że przyszedł 3 dni po świecie dziadka ( liczą się chęci) A mieszka na Wyspach Owczych więc wiadomo jak z pocztą może być 🤣w liście były puzzle A na nim bocian z workami ( miałby być bliźniaki) i pamiętam że było napisane " mała zagadka na dzień babci i dziadka " Matula się poryczala Ale ja bardziej 🤣

Dziś mi się nic nie chce " sprzedałam " młodego mamie tak bardzo się stęskniła za spaniem z wnukiem
Że jak zaraz wejdę do łóżka to padnę jak trup dziś od rana boli mnie prawa strona brzucha nawet chodzić nie mogę bo ciągnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super pomysł z listem wszystko będzie dobrze, ale ten czas od badania do badania to się dłuży przeokrutnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:43   #1011
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dobrze mieć taką dobrą duszę. Ja też bym zawału dostała, gdybym miała myć takie okna .






Nie widziałaś jeszcze serduszka?
Tez nie widziałam. Na ostatniej wizycie byłam 3tyg temu to jeszcze nie było, a teraz idę w poniedziałek


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 12:43   #1012
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Jak szybko biły serduszka u waszych małych fasolek?
U mnie na pierwszej wizycie 160, teraz 180 ale Pani doktor mowila, ze to norma, poza tym dziecko bardzo fikało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie na pierwszej (6t0d) 109 na drugiej (7t2d) 131. To było trzy tyg temu a następną wizytę mam dopiero 22 grudnia... Staram się nie rozmyślać za bardzo bo najchętniej to bym co tydzień sprawdzała czy wszystko ok. Pocieszam sie, że ciągle mi niedobrze i cycki rosną jak oszalałe to chyba dobrze...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:02   #1013
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
U mnie na pierwszej (6t0d) 109 na drugiej (7t2d) 131. To było trzy tyg temu a następną wizytę mam dopiero 22 grudnia... Staram się nie rozmyślać za bardzo bo najchętniej to bym co tydzień sprawdzała czy wszystko ok. Pocieszam sie, że ciągle mi niedobrze i cycki rosną jak oszalałe to chyba dobrze...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ciekawe czy sie sprawdzi teoria o tetnie - wg niej ty powinnas miec chlopaka, ja dziewczynke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:19   #1014
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy sie sprawdzi teoria o tetnie - wg niej ty powinnas miec chlopaka, ja dziewczynke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hmmm... zobaczymy Ciekawa ta teoria. Z drugiej strony nie jestem w stanie jeść mięsa i żywię się głownie jogurtem z bananami co wskazywałoby na dziewczynkę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:26   #1015
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Hmmm... zobaczymy Ciekawa ta teoria. Z drugiej strony nie jestem w stanie jeść mięsa i żywię się głownie jogurtem z bananami co wskazywałoby na dziewczynkę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w poprzedniej ciąży mialam takie same upodobania (z resztą teraz też takie mam) i mam córkę . Nie pogniewała bym sie jakby była druga dziewczynka, nie wiem czy bede umiała obsługiwać chłopca

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:32   #1016
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Kupiłam u siebie w sklepie pierwsze spodnie ciazowe w sumie to pierwsze i ostatnie, bo uznalam, ze nie bede kupowac ciazowych ubran za wyjatkiem zwyklych, czarnych jeansow z pasem.

Ale one sa mega wygodne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:46   #1017
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Dobrze mieć taką dobrą duszę. Ja też bym zawału dostała, gdybym miała myć takie okna .






Nie widziałaś jeszcze serduszka?







Dostałyście tak zupełnie za darmo? Wystarczy kod na recepcie C, czy coś jeszcze? Moja endokrynolog mówiła, że są z tym właśnie problemy. Osiem zł to nie majątek, ale jak można za darmo to czemu nie?







WOW! 11 tc! U mnie dopiero siódmy






Też tak mówię. Może być nawet jeszcze gorzej, byleby z dzieckiem było wszystko w porządku .
Tak, po wpisaniu kodu C lek jest zupełnie za darmo. 8 zł to nie majątek, ale u mnie dochodzi jeszcze Neoparin, który kosztuje 80zł, a wystarcza na 10dni. A mam go brać do ok. 12 tygodnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 13:53   #1018
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Szkoda ze progesteron nie może być na tą refundację

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 14:24   #1019
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Kupiłam u siebie w sklepie pierwsze spodnie ciazowe w sumie to pierwsze i ostatnie, bo uznalam, ze nie bede kupowac ciazowych ubran za wyjatkiem zwyklych, czarnych jeansow z pasem.

Ale one sa mega wygodne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja właśnie mam na sobie z pierwszej ciąży 🙈 brzucha prawie nic nie ma, ale nie lubię jak mnie coś ciśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 14:53   #1020
mmmmmonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
Ecia ja miałam problemy ze snem, ale jakby się poprawiło. Trzymam kciuki, żeby było tez tak u Ciebie.
Straszna męczarnia... Też jeszcze chodzę do pracy. Chociaż nie wiem jak długo bo.. wyszła mi cukrzyca ciążowa (wynik na czczo na krzywej cukrowej trochę podwyższone) . Jutro mam diabetologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak wizyta u diabetologa? Jeszcze wczoraj z ciekawości sprawdzałam wyniki glukozy w pierwszej ciąży po Twojej wiadomości ( wtedy miałam na poziomie 70-80), a tu dzisiaj mi wyszły wyniki poza normą. Gin od razu mi zalecił konsultację z diabetologiem i już po telewizycie jestem. Ponoć, że taki podwyższony wynik może być od mdłości i będziemy obserwować.
mmmmmonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-14 10:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.