Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-12, 12:26   #91
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

O matko zaczyna się. Kobiety zue.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 12:36   #92
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Złe, złe. Nawet tu. Ile razy ma jeszcze powtarzać, że w realu jest innym człowiekiem?!

wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 13:11   #93
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No to spędzcie sylwestra we dwoje. Kolacja, wino/szampan, jakiś film.
W tym roku i tak nie ma zbyt dużego pola do manewru jeśli chodzi o imprezy sylwestrowe.
Gdyby facet był w porzadku nie byłoby do tej pory żadnych niedomówien. A tak
1 wszyscy kumple umieli sobie sami zorganizowac. Tak sie dzieje, kiedy zamiast gadania bierze sie sprawy w swoje rece.

2 Facet nie wykazał zadnej inicjatywy, tylko chce sie gdzies, do kogos doczepic, przytulic by ten czasspedzic. A i tak ma jak widac wszedzie zamkniete drzwi.

3 W domu u niego we dwoje, to najłatwiejszy i najprostrzy sposób. Ale u niej checi brak. Zaczyna przebąkiwac, ze najlepiej u niej w domu zrodzina, choc jakoś wczesniej chciala z jego towarzystwem cos, gdzies.

4 Teraz nasz bohater ma tylko do wyboru zaproszenie od dziewczyny...

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2020-12-12 o 13:55
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:22   #94
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Jesteś męczybuła i to nie jest wina kobiet, zapewniam Cię


Sent from my iPhone using Tapatalk
[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88354967]Poza tym nie trzeba cię nakręcać ziomuś, piszesz jak naćpany czymś pobudzającym od pierwszego postu. [/QUOTE]
Dokładnie, bardzo męczący charakter albo troll, w sumie byłoby lepiej gdyby to drugie. Ciężko przebrnąć przez te wszystkie posty i skala problemów jak na taki krótki związek odleciała w kosmos.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:25   #95
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Autorze, jak tak czytam Twoje kolejne posty, to widzę, że brzmisz jak mój toksyczny eks chłopak. On też tak troszczył się o mnie, dbał. Tylko że jednocześnie osaczał u próbował decydować o mnie, tak jak Ty to robisz. Pod płaszczem troski zabierasz jej autonomię. Ona jeszcze może tego nie widzi, albo myśli sobie, że przecież jest ok, bo się nią interesujesz i troszczysz.
I ciągle wszystko chcesz omawiać, analizować, wyjaśniać. To męczy, serio. A dziewczyna Ci wprost powiedziała, że chce luzu.
Nie rób analiz wszystkich zachowań i gestów. Daj się rozwijać temu związkowi, bo na tym etapie to powinna być tęcza i jednorożce, a nie problemy.
I bądź sobą na zawsze, nie na tydzień. I nie pytaj potem co ona o tym sądzi.

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu Twoich postów (nie było łatwo - strasznie chaotycznie piszesz) wydaje mi się, że możesz dziewczynę po prostu męczyć. Ciagle pytasz ją czy chce być w związku, pytasz czy się jej podobasz, męczysz ją o fotki na social media, o status związku na Facebooku. Kompleksy z Ciebie wychodzą i dziewczyna może czuje się Tobą zmęczona. Uprawialiście seks tylko raz, dziewczyna była zmieszana, pewnie czuła się niekomfortowo, bo okres, a Ty zamiast odpuścić to jeszcze dalej pchałeś się z łapami, dopóki Cię nie odepchnęła.
Jak dziewczyna mówi, że ma okres i nie ma ochoty, to nie po to, żebyś wpychał jej tam łapy i sprawdzał!
Wcale się nie dziwie, że po czymś takim może mieć do Ciebie dystans.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Byłam z takim, wytrzymałam lekko ponad 2 miesiące, przy czym na końcu już prawie się do niego nie odzywałam, a on dalej uważał nas za świetny związek. Totalne osaczanie i zamęczanie. Codziennie pytanie "a może dziś się spotkamy" pomimo tego, że było się umówionym na kilka dni później. Dopytywanie co godzinę co słychać. Jeśli w realu jesteś taki, jak tu na forum - nie dziwię się, że dziewczyna jest zmęczona i uwierz, że w końcu po prostu zerwie. Po prostu jeszcze się łudzi, że przestaniesz i będzie jak przy zwykłej znajomości, gdzie tego zamęczania aż takiego nie było. A, i ten mój też truł dupę o social media.


Btw. jestem teraz w prawie dwuletnim związku i na Fejsie mam z partnerem tylko 2 zdjęcia, na Insta 0. Czy muszę już zrywać?
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 16:21   #96
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Ja nie ogarniam. Piszesz, ze jest wszystko dobrze (niby), a praktycznie co chwile masz z nia powazne rozmowy vol 1, powazne rozmowy vol 2: powrot do tematu oraz jakies dziwne teksty na zasadzie "czy myslalas o rozstaniu? Bo w razie czego to wiesz, mozesz mi powiedziec..". Po co wracasz do tematu kolejnego dnia, skoro niby sobie pewne kwestie wyjasniliscie? Kilka razy tak to opisales - "porozmawialismy powaznie, jest ok, nastepnego dnia chcialem sie jeszcze upewnic i znowu porozmawialismy powaznie o powaznej rozmowie z dnia poprzedniego" - PO CO?

Dla mnie po przeczytaniu tego watku to ten zwiazek jest mocno na sile. Dwa miesiace, a tyle dram.. ona wydaje sie srednio przekonana (pewnie ja zameczyles tymi powaznymi rozmowami - co zreszta sama bezposrednio powiedziala), ty natomiast sprawiasz wrazenie takiego, co dziewczyne albo zaglaska, albo doprowadzi do szalu problemami z tylnej czesci ciala. Moze i to prawda, ze nigdy taki nie byles, ja mam teorie na ten temat: podswiadomie czujesz, ze nie jest tak, jak powinno byc, ze ona nie jest tak zaangazowana, ze Ci "ucieka" - i stad Twoje problemy. Rozkminiasz, szukasz sposobu na "naprawe" dwumiesiecznego zwiazku, a sprawa jest bardzo prosta - gdybyscie oboje tak bardzo chcieli, to nie zastanawialbys sie czy wszystko jest ok, bo by po prostu bylo dobrze.

Jaka przyszlosc was czeka, jezeli w dwumiesiecznym zwiazku musisz sie ogarniac, naprawiac, zmieniac, przekonywac na sile, ze cos tam jest cacy, jak wewnetrznie czujesz, ze nie jest? Skoro ciagle musisz sie zastanawiac czy jest ok a moze jednak juz nie? Nazwij to jak chcesz, ale jezeli na samym poczatku czlowiek w relacji z drugim czlowiekiem nie moze byc soba / wystepuja jakies dziwne problemy czy watpliwosci jak u was** (bo na kilometr widac, ze nie gracie, zupelnie rozne osobowosci), to co bedzie pozniej, jak wejdzie przyzwyczajenie i oboje bedziecie mniej wyrozumiali dla tej drugiej osoby (i nie mow, ze tak nie bedzie, zawsze tak jest - na poczatku roznice uwaza sie za urocze, ma sie mnostwo tolerancji i cierpliwosci, a z czasem wszystkie niedopasowania zaczynaja uwierac jak kamien w bucie).

**nie probuj mowic, ze tak nie jest, jakbyscie do siebie pasowali, to ten watek by nie powstal.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:30   #97
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

To najcięższy wątek jaki czytałam.

Chłopaku, przestań analizować i wybiegać w przyszłość, jesteś strasznie namolny ze swoimi ciągłymi pytaniami. Piszesz ciągle że taki nie jesteś ale jesteś i to jest straszne. Jeśli ona mówi że jest dobrze to nie drąż już . Ja bym oszalała gdybym miała takiego faceta.
Zachowujesz się jakbyście byli ze sobą już kilka lat w poważnym związku.
Daj czas na rozwinięcie się tego związku, na poznanie się.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 00:29   #98
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja nie ogarniam. Piszesz, ze jest wszystko dobrze (niby), a praktycznie co chwile masz z nia powazne rozmowy vol 1, powazne rozmowy vol 2: powrot do tematu oraz jakies dziwne teksty na zasadzie "czy myslalas o rozstaniu? Bo w razie czego to wiesz, mozesz mi powiedziec..". Po co wracasz do tematu kolejnego dnia, skoro niby sobie pewne kwestie wyjasniliscie? Kilka razy tak to opisales - "porozmawialismy powaznie, jest ok, nastepnego dnia chcialem sie jeszcze upewnic i znowu porozmawialismy powaznie o powaznej rozmowie z dnia poprzedniego" - PO CO?

Dla mnie po przeczytaniu tego watku to ten zwiazek jest mocno na sile. Dwa miesiace, a tyle dram.. ona wydaje sie srednio przekonana (pewnie ja zameczyles tymi powaznymi rozmowami - co zreszta sama bezposrednio powiedziala), ty natomiast sprawiasz wrazenie takiego, co dziewczyne albo zaglaska, albo doprowadzi do szalu problemami z tylnej czesci ciala. Moze i to prawda, ze nigdy taki nie byles, ja mam teorie na ten temat: podswiadomie czujesz, ze nie jest tak, jak powinno byc, ze ona nie jest tak zaangazowana, ze Ci "ucieka" - i stad Twoje problemy. Rozkminiasz, szukasz sposobu na "naprawe" dwumiesiecznego zwiazku, a sprawa jest bardzo prosta - gdybyscie oboje tak bardzo chcieli, to nie zastanawialbys sie czy wszystko jest ok, bo by po prostu bylo dobrze.

Jaka przyszlosc was czeka, jezeli w dwumiesiecznym zwiazku musisz sie ogarniac, naprawiac, zmieniac, przekonywac na sile, ze cos tam jest cacy, jak wewnetrznie czujesz, ze nie jest? Skoro ciagle musisz sie zastanawiac czy jest ok a moze jednak juz nie? Nazwij to jak chcesz, ale jezeli na samym poczatku czlowiek w relacji z drugim czlowiekiem nie moze byc soba / wystepuja jakies dziwne problemy czy watpliwosci jak u was** (bo na kilometr widac, ze nie gracie, zupelnie rozne osobowosci), to co bedzie pozniej, jak wejdzie przyzwyczajenie i oboje bedziecie mniej wyrozumiali dla tej drugiej osoby (i nie mow, ze tak nie bedzie, zawsze tak jest - na poczatku roznice uwaza sie za urocze, ma sie mnostwo tolerancji i cierpliwosci, a z czasem wszystkie niedopasowania zaczynaja uwierac jak kamien w bucie).

**nie probuj mowic, ze tak nie jest, jakbyscie do siebie pasowali, to ten watek by nie powstal.
100% cały post
Ta teoria bardzo pasuje. Też kiedyś odwalałam podobną manianę w drugim króciutkim związku (ofc nie aż takie męczybulstwo, zdjęcia i zakładanie wątków jak autor xd) i doszłam do wniosku że pierwsze było to uciekanie i dopiero po tym zamotylkowany umysł w panice próbował na oślep zacieśnić rozluźniającą się więź. A przecież wiedziałam że "taka nie byłam", ba chwilę wcześniej wręcz sama czułam się przytłoczona i osaczona przez innego randkowicza mimo że na początku było ok W obu przypadkach ogarnęłam że to całkowicie bez sensu i jak płynie to jest super od początku. Bez poważnego dogadywania żadna ze stron nie czuje się ani zagłaskana, ani w niepewności czy to idzie w dobrą stronę.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 12:01   #99
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

A Ty w ogóle z nią czasem rozmawiasz? Bo ciągle jest 'ona chyba pomyślała tak', 'widać było to, więc zrobiłem tak', 'ona zrobiła to, więc pewnie dlatego', jakby ona nie znała polskiego i byście nie gadali. Do tego czego ona nie zrobi, to Ty analizujesz i doszukujesz się w każdym jej geście zdrady, kłamstwa i brzmisz jak jej stalker, a ona mi powiedziała, że jej koleżanka wie to od kolegi, ale nie, przecież Ty wiesz, że jej koleżanka nie zna jej kolegów, skąd to niby wiesz? W związku się rozmawia, a nie domyśla po co, jak i dlaczego. Ty ją strasznie osaczasz, jesteś toksyczny, dziewczyna w końcu zwieje, już widać, że ją to męczy (nie dziwię się). Zastanów się nad swoim zachowaniem, idź do psychologa, bo inaczej nie uda Ci się zbudować zdrowej relacji z kobietą. Do tego ciągle to podkreślanie ona jest kobietą, ja jestem mężczyzną, Wenus, Mars i te sprawy, poza tym przebija z Ciebie jakaś taka podskórna mizoginia, jakbyś miał jakieś uprzedzenia do kobiet. Serio uważam, że najlepiej będzie jak to przepracujesz, bo jesteś strasznie nachalny i toksyczny. Poza tym niedojrzały, bo ciągle ją męczysz o jakiś zdjęcia na instagramie (wtf?), tak jakbyś traktował ją jak jakieś trofeum, a jej decyzyjność miał gdzieś. To samo widać podczas tego seksu kiedy ona nie czuła się komfortowo. Już widać, że jej przechodzi

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2020-12-13 o 12:03
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 23:38   #100
MmeMechante
Raczkowanie
 
Avatar MmeMechante
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Gdybym poznała kogoś takiego jak ty autorze to zwiewałabym w podskokach, serio. Wizażanka nr 131241414 pisze Ci, że jesteś mega męczący, a ty dalej swoje, ja nie, a to, a tamto, a na pewno mnie źle zrozumiałyście itp.
JESTEŚ męczący.
Problemy z d*** zaledwie po 2 miesiącach związku...ja bym sobie dała spokój.
Poszukaj takiej, której twoje zachowania odpowiadają, bo obecnej dziewczynie jak widać się to nie podoba. Twoimi nachalnymi próbami naprawienia związku i zadawaniem "100 pytań do" sprawiasz tylko, że ona się od ciebie oddala.
__________________
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
A. Sapkowski
MmeMechante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 00:37   #101
facet16x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 33
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Zerwała ze mną przez sms.

Powiedziała że okłamała mnie, że miała chlopaka na ukrainie ale sie rozstali na poczatku wakacji, ale od konca wakacji znowu zaczeli pisac ale tak ledwo, a my jesteśmy mniej wiecej poczatek pazdziernika razem czy cos a ona mi mowila ze we wrzesniu jeszcze nie byli razem i powiedziala mi ze mialem dobre przeczucie bo to z tym wystrojeniem i zdjęciem to bylo dobre, bo wtedy umowili sie w galerii ale nic mi nie mowila bo chciala zobaczyc co powie, a jak pisalem wyzej o koledze ktory stracil prawko bo ona mi mowila w aucie, to o niego chodzilo.

*edit
to juz wiem dlaczego w czwartek wspomniala o swoim bylym .. cos rozmawialismy o czyms tam a ona powiedziala ze jej ex tez byl ..

powiedziała że jest jej przykro i czuje się paskudnie i obrzydliwie.


Czuje się jak gówno.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

już wiecie dlaczego, po prostu czułem że jest coś nie tak, broniłem swój umysł tym aby ciągle coś robić aby bylo dobrze miedzy nami w ten sposob jest takie wrazenie.

serio mialem wrazenie ze jest cos nie tak od dawna, tak jakby do konca nie byla szczera, to cos takiego jak oddajecie na plastyce pani kartke z pieknym obrazkiem a ona mowi ze na konkurs powinien pojsc wojewodzki.

Tak myslalem.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

przeciez ja mowie wam ze sie staralem ciagle
a to ze tutaj tak wyszlo ze to widac jakbym przez caly zwiazek tak robil to nie moja wina, bo tak bylo przez ostatnie 2 tyg kiedy czulem ze jest serio nie tak a wy mi wpieracie jaki to nie jestem, a to nie prawda.

ktos nizej napisal " ty chyba czujesz ze twoja dziewczyna nie jest do konca pewna zwiazku z toba"

tak czulem to ale nie sadzilem ze dlatego


no nie spodziewalem sie tego ((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( (((

I ona do mnie że ja nic nie zawiniłem, że widziala ze sie staram, ale on... i jakos tak, ze nie wie czemu.
i ze przeprasza

no ludzie................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .......

juz go sobie nawet widze dodala................... ......................... ........... a on ma foty z marca z nia ((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((


no co jest kurde ((((((((((((( i ona miala zaarchiwizowane na tym ig zdjecie z nim aj a nie wiedzialem nawet mimo ze mi pokazywala tamte zdj ukryte, i ma je dodane wlasnie mniej wiecej przed tym jak mieli oni niby zerwac


ciagle wam mowilem ze do cholry taki nie jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze cos mi nie gralo od 2 tygodni mniej wiecej ! ZE COS BYLO NIE TAK ! mowilem ze nie jestem taki............ to mi rozwaliliście glowe bo sie przejąłem i chodzilem wręcz sparalizowany bo mi na niej zalezy.....
To sie wam tylko wydwalo ze jestem toksyczny czy cos, czulem 2 tygodnie BITE 2 TYGODNIE ZE JEST COS NIE TAK... nie umialem sobie z tym poradzic rozmowy niczego nie przynosily ! - niektore, myslalelm ze ze mna jest cos nie tak ! dlatego taki byłem namolny, nachalny, wiedzialem ze jest cos nie tak ! ale nie ode mnie to zalezy co sie stanie !



czuje sie okropnie źle, paskudnie......... 2 w nocy ja jestem spakowany w torbe, jadę gdziekolwiek przynajmniej na 1 dzien a najwyzej przespie sie w aucie, bo nie wytrzymam juz tego, jak nie to to cos innego................... . dlatego nie dostalem prezentu na mikolaja mimo ze jej dalem -brzmi dziecinnie ale teraz juz wiem - nie chciala sie wyksztować.. najwazniejsze... dlatego nie obchodzily ją moje problemy

Edytowane przez facet16x
Czas edycji: 2020-12-14 o 01:03
facet16x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 01:02   #102
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 04:56
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 04:31   #103
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Przykro ale lepiej teraz niz jakbyś się bardziej zaangażował.

Mimo wszystko nadal uważam że byłeś męczący z tymi pytaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 04:43   #104
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

No czyli miałam racje. Czułeś, ze coś jest nie tak i dlatego chciales tysiąca zapewnień, ze wszystko jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:23   #105
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez facet16x Pokaż wiadomość
ciagle wam mowilem ze do cholry taki nie jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze cos mi nie gralo od 2 tygodni mniej wiecej ! ZE COS BYLO NIE TAK ! mowilem ze nie jestem taki............ to mi rozwaliliście glowe bo sie przejąłem i chodzilem wręcz sparalizowany bo mi na niej zalezy.....
To sie wam tylko wydwalo ze jestem toksyczny czy cos, czulem 2 tygodnie BITE 2 TYGODNIE ZE JEST COS NIE TAK... nie umialem sobie z tym poradzic rozmowy niczego nie przynosily ! - niektore, myslalelm ze ze mna jest cos nie tak ! dlatego taki byłem namolny, nachalny, wiedzialem ze jest cos nie tak ! ale nie ode mnie to zalezy co sie stanie !
Sorry, ale mimo wszystko ja uważam, że masz spore zadatki na toksyka i sam styl Twoich wypowiedzi świadczy na przykład o trudnościach w radzeniu sobie z emocjami i przeżywaniu wszystkiego na 150% w wyolbrzymionej skali. Te wykrzykniki, wielokropki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:36   #106
facet16x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 33
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Może stad te wykrzyniki i wielokropki bo zerwałą ze mną 30minut przed tym jak napisałem tutaj post, wyjaśnione?

Nie mam zadatków na toksyka, miałem dużo relacji ktore podchodzily pod zwiazek ale nigdy tego nie czulem aby byly one odpowiednie by sie nim staly, mialem 2 relacje związkowe ( w sumie mogę powiedzieć 3) i nigdy się źlę nie zachowywałem jeśli czegoś nie czułem ze jest nie tak, ale jeśli w poprzednim związku czulem ze jest cos nie tak i sie zaczalem tak zachowywać jak wyżej, to byłem w ciagu tygodnia upewniany CZYNAMI ze jest okey.

Tutaj wiedziałem i czułem że jest coś nie tak, stąd milion pytań, zapewnień, stąd się też starałem, pytałem i mówiłem o uczuciach ale teraz nie wiem co chcialem przez to zrobić.

Po prostu czułem coś i tak reagowałem.

Myślę że umiem radzić sobie z emocjami, ogarnąłem się, nie czuje teraz smutku, nie płaczę, raczej czuje strach i taką pustkę.

To nie chodzi już o 2 miesieczny związek, ale my się lacznie znamy z 8/9 miesiecy, nie chce tracić takiego człowieka.

Ale jedno wiem na pewno, zranie w przyszłości inną dziewczynę i nie zrobie tego specjalnie bo jak to pisze to moze sie wydawac, po prostu... całe moje doświadczenie 3 związków 2 krotkich 1 dluzszego sporwadza się do jednego mianownika. - KTO i CO.
Ale dorosłym byłoby gdybym przez myślę rok był sam i sobie ogarnął wszystko w głowie, może terapia u psychologa jakiegoś aby poukladać w glowie co do tego ? nie chce nikogo ranic w przyszlosci, to ostatnie co bym zrobil. mam dość, mam też uprzedzenia bo tato zdradzal mame i gorzej sie czuje jeszcze przez to.

Czuję już lód w sercu. Jestem naiwny.Jestem frajerem...

Edytowane przez facet16x
Czas edycji: 2020-12-14 o 09:39
facet16x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:45   #107
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

No Autorze, masz swoje problemy do przepracowania. Wydajesz się być niestabilny z tym szumem, ze zranisz kolejną dziewczynę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:49   #108
facet16x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 33
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Czytałaś co napisałem?
Czasami mi sie wydaje że albo źle sie wypowiadam i ktoś mnie nie rozumie, albo ktoś ma braki w czytaniu ze zrozumieniem i rozumieniu tekstu.

NAPISAŁEM, że już tak jestem ZTYRANY, że się boje że zranie kolejna dziewczynę, bo za każdym razem jest TO SAMO więc - nei zaufam,bede oschly,zdystansowany itd itp. TO JEST MYSL a nie moje zapewnienie ze tak sie stanie, ja nei wiem co sie stanie co bedzie.
oh boze, i to niby ja szukam 2 dna?

AUTOR po prostu wiedzial ze jest cos nie tak i sie zachowywal, ale sie czegos takiego nie spodziewal.
facet16x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:11   #109
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

No może wyluzuj? Jak Cię frustruje czytanie forum to może sobie odpocznij? Z Twoich postów aż bije po oczach histeria, rozemocjonowanie i niestabilność. Lasce coś w Tobie nie pasowalo i Cię rzucila, byliście razem dwa miesiące a zachowujesz się jakby zabrała dzieci i wyprowadziła się bez słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 10:18   #110
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez facet16x Pokaż wiadomość
Czytałaś co napisałem?
Czasami mi sie wydaje że albo źle sie wypowiadam i ktoś mnie nie rozumie, albo ktoś ma braki w czytaniu ze zrozumieniem i rozumieniu tekstu.
Niestety dla Ciebie - to pierwsze. Naprawdę ciężko jest czasem zrozumieć o co Ci chodzi ponieważ styl Twojego pisania jest naprawdę przedziwny. Masz problem ze zbudowaniem poprawnego zdania, bo ciężko Ci uporządkować myśli. Chcesz napisać wszystko na raz i w rezultacie wychodzi misz masz. Nie chce mi się wierzyć, ze nigdy nikt Ci nie zwrócił na to uwagi - np. W szkole. Tym bardziej, że studiujesz i piszesz pracę licencjacką.

Współczuję zerwania, ale myślę, że paradoksalnie dobrze się stało - Tylko ze stylu w jaki się wypowiadasz widać wyraźnie, że masz OGROMNE problemy ze emocjami, nie radzisz sobie z nimi. Masz zadatki na toksyka i to nie piszę tu tego złośliwie. Powinieneś wykorzystać najbliższy czas na pracę nad sobą, pójście do psychologa, ogarnięcie tego, co masz w głowie, bo bez tego obawiam się, że każda relacja będzie się tak kończyła.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:20   #111
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez facet16x Pokaż wiadomość
To nie chodzi już o 2 miesieczny związek, ale my się lacznie znamy z 8/9 miesiecy, nie chce tracić takiego człowieka.
Jakiego człowieka nie chcesz tracić? Tego, przez którego jak twierdzisz nie byłeś sobą? Tego, który Ciebie oszukiwał? Przez którego ciągle niepewnie się czułeś? Lepiej od takich z dala się trzymać. Sprawa jest świeża i potrzebujesz czasu, ale zrozum, że laska z Ciebie zadrwiła grając na dwa fronty.
I weź nie bądź śmieszny z tymi 8/9 miesiącami, bo to jest nic. A związek miał porywające 2 miesiące. Dobrze, że tak szybko szydło wyszło z worka. Opanuj się troszkę, bo brzmisz jakby wieloletnie małżeństwo Ci się rozpadło.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 11:31   #112
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Pokaż wiadomość
No może wyluzuj? Jak Cię frustruje czytanie forum to może sobie odpocznij? Z Twoich postów aż bije po oczach histeria, rozemocjonowanie i niestabilność. Lasce coś w Tobie nie pasowalo i Cię rzucila, byliście razem dwa miesiące a zachowujesz się jakby zabrała dzieci i wyprowadziła się bez słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moim zdaniem nie chodzi o to, że lasce coś w nim nie pasowało, tylko że ciągle kochała byłego i do niego wróciła. Mega słabe jest to, że robiła nadzieję autorowi i poszła z nim do łóżka.
Widać natomiast, jak bardzo emocjonalny jesteś, zgadzam się z powyższym postem, 2 miesiące spotykania się, a dramatyzujesz jakby rzuciła cię narzeczona tuż przed ołtarzem.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Jakiego człowieka nie chcesz tracić? Tego, przez którego jak twierdzisz nie byłeś sobą? Tego, który Ciebie oszukiwał? Przez którego ciągle niepewnie się czułeś? Lepiej od takich z dala się trzymać. Sprawa jest świeża i potrzebujesz czasu, ale zrozum, że laska z Ciebie zadrwiła grając na dwa fronty.
I weź nie bądź śmieszny z tymi 8/9 miesiącami, bo to jest nic. A związek miał porywające 2 miesiące. Dobrze, że tak szybko szydło wyszło z worka. Opanuj się troszkę, bo brzmisz jakby wieloletnie małżeństwo Ci się rozpadło.
Czyli wychodzi na to, że autor już od dawna miał oko na dziewczynę, ale miała chłopaka więc nic nie mógł ugrać. Później oni zerwali, a ponieważ ty o nią zabiegałeś, to postanowiła spróbować. Potraktowała cię trochę jak plaster, który niestety nie zadziałał, bo z byłym się zeszli.
Tak więc trochę autorze jesteś sam sobie winien, bo powinieneś na spokojnie podejść do znajomości z tą dziewczyną. Wiedziałeś, że miała chłopaka i nie dawno zerwali, a mimo to "cisnąłeś" ją o związek. Za szybko to wszystko.
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 12:17   #113
facet16x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 33
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Nie wiedziałem że miała chłopaka, o niczym takim nie wiedziałem o wszystkim dowiedziałem się we wiadomości o 1 w nocy.

Jeżeli chodzi o styl pisania to nigdy mi nikt o na ten temat nic nie mówił, a to że tutaj to wygląda jakbym miał problemy z emocjami wynika tylko i wyłącznie z tego że zakładając ten post już coś widziałem i byłem jakiś rozkojarzony tą sytuacją.
facet16x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 12:28   #114
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez facet16x Pokaż wiadomość
Nie wiedziałem że miała chłopaka, o niczym takim nie wiedziałem o wszystkim dowiedziałem się we wiadomości o 1 w nocy.

Jeżeli chodzi o styl pisania to nigdy mi nikt o na ten temat nic nie mówił, a to że tutaj to wygląda jakbym miał problemy z emocjami wynika tylko i wyłącznie z tego że zakładając ten post już coś widziałem i byłem jakiś rozkojarzony tą sytuacją.
a to przepraszam, wydawało mi się, że we wcześniejszych postach pisałeś, że zostawiła chłopaka na Ukrainie czy coś. Jeśli faktycznie nic nie wiedziałeś, to nieźle cię urządziła.
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 16:08   #115
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez facet16x Pokaż wiadomość
Nie wiedziałem że miała chłopaka, o niczym takim nie wiedziałem o wszystkim dowiedziałem się we wiadomości o 1 w nocy.

Jeżeli chodzi o styl pisania to nigdy mi nikt o na ten temat nic nie mówił, a to że tutaj to wygląda jakbym miał problemy z emocjami wynika tylko i wyłącznie z tego że zakładając ten post już coś widziałem i byłem jakiś rozkojarzony tą sytuacją.
No to zdecyduj się czy taki dramat że nie chcesz tracić człowieka bo to aż 8 miesięcy znajomości, czy jednak te dodatkowe pół roku tak bardzo ją znałeś że nie miałeś pojęcia że była w związku (a takie rzeczy przecież wiedzą zwykli znajomi).
Fakty są takie że właśnie o tej 1 w nocy ją poznałeś i po tym jak to zakończyła. I z tą wiedzą powinieneś dojść do wniosku że wręcz nie powinna dalej być obecna w twoim życiu, a nie dopuszczać wizje zachowania kontaktu.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 16:48   #116
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez Wiraccocha Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie chodzi o to, że lasce coś w nim nie pasowało, tylko że ciągle kochała byłego i do niego wróciła. Mega słabe jest to, że robiła nadzieję autorowi i poszła z nim do łóżka.
Widać natomiast, jak bardzo emocjonalny jesteś, zgadzam się z powyższym postem, 2 miesiące spotykania się, a dramatyzujesz jakby rzuciła cię narzeczona tuż przed ołtarzem.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------



Czyli wychodzi na to, że autor już od dawna miał oko na dziewczynę, ale miała chłopaka więc nic nie mógł ugrać. Później oni zerwali, a ponieważ ty o nią zabiegałeś, to postanowiła spróbować. Potraktowała cię trochę jak plaster, który niestety nie zadziałał, bo z byłym się zeszli.
Tak więc trochę autorze jesteś sam sobie winien, bo powinieneś na spokojnie podejść do znajomości z tą dziewczyną. Wiedziałeś, że miała chłopaka i nie dawno zerwali, a mimo to "cisnąłeś" ją o związek. Za szybko to wszystko.
Tyle że ona idąc z autorem tego wątku do łóżka nie miała już chłopaka i być może się nie odzywali do siebie. Potem chłopak się odezwał i odezwały się "stare" uczucia. Szkoda tylko że od razu o tym nie powiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 15:27   #117
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 379
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Dobrze sie stalo, bo normalny to ty nie jestes. Dziewczyna byc moze chciala z toba sprobowac ale zobaczyla ze jestes dziwny i wycofala sie. Autor założył taki sam wątek na kafeterii i tam o tym jej chłopaku ani słowa na koniec wisienka na torcie „Opowiadałem te historię na innym forum i kolezance i koledze. Każdy powiedział, coś w stylu że przyjechałą z biedy i chciałą być ustawiona i ze to fałszywe było a to ze mialem problemy to nie moja wina, a zaledwie mala garstka zarzuciła mi toksyczność przez ciagle gadanie o uczuciach kiedy widzialem jest nie szczera a jej czyny i slowa to bylo niebo a ziemia.„”



Troll jakiś
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 17:07   #118
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

abstrahując od całej historii, czytanie postów autora zrobiło mi dziurę w mózgu - ach te strumienie świadomości...daję sobie medal z ziemniaka, że przez to przebrnęłam. w sumie po nic, bo sytuacja się wyjaśniła
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 18:03   #119
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88365992]abstrahując od całej historii, czytanie postów autora zrobiło mi dziurę w mózgu - ach te strumienie świadomości...daję sobie medal z ziemniaka, że przez to przebrnęłam. w sumie po nic, bo sytuacja się wyjaśniła[/QUOTE]To ja jestem bez medalu, czytałam piąte przez dziesiąte , słabeusz że mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 19:02   #120
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Kobiety, spójrzcie swoim okiem - związek z Ukrainką.

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Dobrze sie stalo, bo normalny to ty nie jestes. Dziewczyna byc moze chciala z toba sprobowac ale zobaczyla ze jestes dziwny i wycofala sie. Autor założył taki sam wątek na kafeterii i tam o tym jej chłopaku ani słowa na koniec wisienka na torcie „Opowiadałem te historię na innym forum i kolezance i koledze. Każdy powiedział, coś w stylu że przyjechałą z biedy i chciałą być ustawiona i ze to fałszywe było a to ze mialem problemy to nie moja wina, a zaledwie mala garstka zarzuciła mi toksyczność przez ciagle gadanie o uczuciach kiedy widzialem jest nie szczera a jej czyny i slowa to bylo niebo a ziemia.„”


Troll jakiś

Szczerze? Przeczytałam ten cytat kilka razy i nic z tego nie zrozumiałam. Dalej uważam, to co wcześniej uważałam o autorze. Męczący, osaczający i czepiający się o byle co niedojrzały człowiek.
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-16 20:03:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.