Zauroczenie aktorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-21, 11:10   #1
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 356

Zauroczenie aktorem


Na pewno większości z Was zdarzyło się kiedyś podkochiwać/być zauroczoną jakimś aktorem, ale czy uważacie, że w wieku 28 lat jest to normalne? Zacznę od początku. Miesiąc temu obejrzałam przypadkowo pewien film z tym aktorem, na początku przypadła mi do gustu postać którą grał. Kilka lat wcześniej widziałam z nim parę filmów, które bardzo mi się podobały, ale teraz nawet nie pamiętam czy kojarzyłam go z imienia i nazwiska. Wtedy nawet nie zwróciłam zbytnio na niego uwagi i nie podobał mi się w ogóle. Natomiast miesiąc temu jak zafascynował mnie swoją rolą i zaczęłam szukać o nim informacji i przeglądać zdjęcia, to się w nim "zakochałam". Co dziwne, przyćmił on nawet mojego poprzedniego ulubieńca, który przez długi czas mi się podobał. Chcę jeszcze zaznaczyć, że jestem singielką i to nie jest tak, że mam kogoś a podoba mi się aktor :P Po prostu lubię go pooglądać w internecie, powzdychać sobie i do tego ogranicza się moja fascynacja nim. Czy którejś z Was zdarzyło się coś podobnego w zbliżonym wieku do mojego czy jednak uważacie to za mocno nienormalne?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 14:31   #2
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Na pewno większości z Was zdarzyło się kiedyś podkochiwać/być zauroczoną jakimś aktorem, ale czy uważacie, że w wieku 28 lat jest to normalne? Zacznę od początku. Miesiąc temu obejrzałam przypadkowo pewien film z tym aktorem, na początku przypadła mi do gustu postać którą grał. Kilka lat wcześniej widziałam z nim parę filmów, które bardzo mi się podobały, ale teraz nawet nie pamiętam czy kojarzyłam go z imienia i nazwiska. Wtedy nawet nie zwróciłam zbytnio na niego uwagi i nie podobał mi się w ogóle. Natomiast miesiąc temu jak zafascynował mnie swoją rolą i zaczęłam szukać o nim informacji i przeglądać zdjęcia, to się w nim "zakochałam". Co dziwne, przyćmił on nawet mojego poprzedniego ulubieńca, który przez długi czas mi się podobał. Chcę jeszcze zaznaczyć, że jestem singielką i to nie jest tak, że mam kogoś a podoba mi się aktor :P Po prostu lubię go pooglądać w internecie, powzdychać sobie i do tego ogranicza się moja fascynacja nim. Czy którejś z Was zdarzyło się coś podobnego w zbliżonym wieku do mojego czy jednak uważacie to za mocno nienormalne?
Jedyne co mogłoby być niepokojące to to że w tym wieku nadal pociąg seksualny utożsamiasz z "podstawówkowym zakochaniem/zauroczeniem". Kobieta to człowiek, może poczuć większy pociąg fizyczny, chemię, fantazjowanie o przeżywaniu zwykłych sytuacji, "jarać się" daną osobą i to normalne, nie trzeba przed sobą samym czy innymi ukrywać tego nazywając zakochaniem żeby było wznioślej i mniej zwierzęco
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 14:49   #3
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Zauroczenie aktorem

A tam, nie uważam, że to coś nienormalnego. Gdybyś odrzucała wszystkich realnych ludzi, bo kochasz aktora, to może byłby problem, ale jak sama piszesz, jesteś singielką, co w tym dziwnego, że lubisz sobie powzdychać do kogoś przystojnego? Aktor też człowiek
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 15:21   #4
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez IronWidow Pokaż wiadomość
A tam, nie uważam, że to coś nienormalnego. Gdybyś odrzucała wszystkich realnych ludzi, bo kochasz aktora, to może byłby problem, ale jak sama piszesz, jesteś singielką, co w tym dziwnego, że lubisz sobie powzdychać do kogoś przystojnego? Aktor też człowiek
Za moich lat to był George Clooney, a teraz też mu nic nie brakuje ... No po prostu palce lizać
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 16:16   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zauroczenie aktorem

Najzwyczajniej w świecie czujesz się samotna. Znajdujesz sobie jakiś obiekt, żeby sobie powzdychwć, być może podświadomie wybierasz nierealne osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 21:53   #6
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Za moich lat to był George Clooney, a teraz też mu nic nie brakuje ... No po prostu palce lizać
Ja pamiętam, jak dwa lata temu jednego piosenkarza na Eurowizji zobaczyłam, to potem jeszcze przez całe wakacje serce mnie bolało, że on mieszka tak daleko i jest nieosiągalny
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 22:20   #7
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Zauroczenie aktorem

Ja mam tak bardzo często. Ktoś mi się bardzo spodoba i oglądam całe jego filmografie.
A mam więcej lat niż Ty i jestem od dawna mężatką


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-21, 23:57   #8
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Zauroczenie aktorem

Tak, ja tak miałam z jednym raparem i aktorem. A zdradzisz jaki to aktor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 03:19   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Jedyne co mogłoby być niepokojące to to że w tym wieku nadal pociąg seksualny utożsamiasz z "podstawówkowym zakochaniem/zauroczeniem". Kobieta to człowiek, może poczuć większy pociąg fizyczny, chemię, fantazjowanie o przeżywaniu zwykłych sytuacji, "jarać się" daną osobą i to normalne, nie trzeba przed sobą samym czy innymi ukrywać tego nazywając zakochaniem żeby było wznioślej i mniej zwierzęco
Amen.

Masz materiał do masturbowania się i fantazjowania. Przerobisz tego aktora, pojawi się za jakiś czas nowy obiekt westchnień. Całkowicie normalne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 09:24   #10
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 356
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Tak, ja tak miałam z jednym raparem i aktorem. A zdradzisz jaki to aktor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W sumie mogę zdradzić - Hugh Jackman. Starszy o ponad 20 lat, ale co tam


Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przerobisz tego aktora, pojawi się za jakiś czas nowy obiekt westchnień.

No właśnie już trochę takich obiektów było od czasów nastoletnich, a potem jakoś przechodziło na kogoś innego.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 09:33   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
(...)
No właśnie już trochę takich obiektów było od czasów nastoletnich, a potem jakoś przechodziło na kogoś innego.

Naprawdę nic nienormalnego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-22, 17:30   #12
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
W sumie mogę zdradzić - Hugh Jackman. Starszy o ponad 20 lat, ale co tam


No właśnie już trochę takich obiektów było od czasów nastoletnich, a potem jakoś przechodziło na kogoś innego.
A Hugh Jackam od Van Helsinga

Wiek to tylko cyferki lub liczby nie ma co się nimi przejmować a fantazjować zawsze warto
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 19:44   #13
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Zauroczenie aktorem

Fantazje są spoko. Ja nie zliczę, iloma postaciami fikcyjnymi się fascynowałam. Ważne, żeby się w tym nie zatracić i nie olewać rzeczywistości.
Pamiętam jak zaintrygował mnie starwarsowy Darth Maul Nie w jakimś kontekście seksualnym, ale ogólnie, bardzo ciekawa postać. Dzięki tej fascynacji zaczęłam ćwiczyć staff spinning i do dzisiaj umiem przyszpanować i zakręcić młynka parasolką albo miotłą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 19:36   #14
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 103
Dot.: Zauroczenie aktorem

Zdarzyło mi się jakiś rok temu, a jestem od Ciebie sporo starsza. Piszesz kilka tygodni mnie mocno jarał Jon Kartajarena. Potem przeszło samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 23:16   #15
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Zauroczenie aktorem

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Na pewno większości z Was zdarzyło się kiedyś podkochiwać/być zauroczoną jakimś aktorem, ale czy uważacie, że w wieku 28 lat jest to normalne? Zacznę od początku. Miesiąc temu obejrzałam przypadkowo pewien film z tym aktorem, na początku przypadła mi do gustu postać którą grał. Kilka lat wcześniej widziałam z nim parę filmów, które bardzo mi się podobały, ale teraz nawet nie pamiętam czy kojarzyłam go z imienia i nazwiska. Wtedy nawet nie zwróciłam zbytnio na niego uwagi i nie podobał mi się w ogóle. Natomiast miesiąc temu jak zafascynował mnie swoją rolą i zaczęłam szukać o nim informacji i przeglądać zdjęcia, to się w nim "zakochałam". Co dziwne, przyćmił on nawet mojego poprzedniego ulubieńca, który przez długi czas mi się podobał. Chcę jeszcze zaznaczyć, że jestem singielką i to nie jest tak, że mam kogoś a podoba mi się aktor :P Po prostu lubię go pooglądać w internecie, powzdychać sobie i do tego ogranicza się moja fascynacja nim. Czy którejś z Was zdarzyło się coś podobnego w zbliżonym wieku do mojego czy jednak uważacie to za mocno nienormalne?
Jak najbardziej normalne. Nie przejmuj się W otchłani Internetu istnieje coś takiego jak fanfiction i tam jest mnóstwo takich osób jak ty. Sama podczytuję
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 00:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.