Paradise Hotel - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-25, 17:59   #1471
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Paradise Hotel

Taki łukasz z poprzedniej edycji 🤣 straszną mam będę z takich ludzi. Mam nadzieję, że to szybko nie wywalą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:09   #1472
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Na wykopie kraza fotki Luizy i tego Kamila sprzed paru lat. Oni w programie udaja, ze sie nie znaja?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 11:19   #1473
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Nie oglądałam wczoraj, nie mam wykupionego playera, streści mi ktoś co się tam działo? Odpadł ktoś? Bo mieli wybrać dwie osoby i nie wiem co tam się działo.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 11:24   #1474
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Nie oglądałam wczoraj, nie mam wykupionego playera, streści mi ktoś co się tam działo? Odpadł ktoś? Bo mieli wybrać dwie osoby i nie wiem co tam się działo.
Nowi wybrali do wylotu Simona i Maurycego, grupa zdecydowała, że odpada Maurycy.
Nowinki najlepiej śledzić na wykopie, wpisujesz w google "wykop hotel paradise" i czytasz, co ludzie tam piszą. Najwięcej newsów, wykopkom nic nie umknie
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 17:06   #1475
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Ten Krystian jest jakiś niepoczytalny prawie dziewczynę utopił i to są dla niego heheszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 18:42   #1476
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ten Krystian jest jakiś niepoczytalny prawie dziewczynę utopił i to są dla niego heheszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
słabe to było a na drugi dzień foch bo go poduszką uderzyła a on nie lubi takich zabaw i na dodatek go drapnęło
ciekawe ile osób dało się nabrać na tłumaczenie Kamila że Simon ma słońca na codzień pod dostatkiem, od razu pomyślałam co ty gościu za głupoty gadasz przecież ci o Bibi chodzi
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 18:45   #1477
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ten Krystian jest jakiś niepoczytalny prawie dziewczynę utopił i to są dla niego heheszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od początku mnie denerwuje. Do tego jest strasznie narcystyczny.. On może mówić Baśce co chce, a jak Baśka mu coś powie co nie jest po Jego myśli to wielka krzywda. Z tym podtopieniem to wyszedł przygłup, dziewczyna się przestraszyła, a ten zamiast zapytać chociaż czy nic Jej nie jest to się chichrał z kolegami. Albo Baśka rzuca w Niego poduszką, a ten ,,ała, zadrapałaś mnie zamkiem, krew mi leci'' a Ty ją TYLKO podtopiłeś w basenie. Wolałabym być zadrapana zamkiem od poszewki.
Baśka Go broni i ślepo za nim. Tylko Krystian i Krystian. Nawet jak Jej Krzysiek próbował coś wytłumaczyć na temat Jego zachowania to było tylko ,,ale wiesz. On ma trudny charakter, ja też mam'' no tak, ciekawe na ile jest naiwna, żeby wytrzymywać Jego zachowanie.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 08:38   #1478
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Tak, z tą poduszką to też żenada. Ale on taki jest. Już był płacz, że nie ma płynu do brody i nie może przez to iść pod prysznic do innego pokoju. Taki typ, nie znoszę a Baśka jest dziwna, to chwalenie się dziewczynom wszystkim co się dzieje w łóżku jest dla mnie słabe. Jakby musiała udowadniać, że Krystian naprawdę jest nią zainteresowany. A nie oszukujemy się, to że jest skłonny uprawiać z nią seks nic nie znaczy w kontekście uczuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 20:49   #1479
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

rajska wyrocznia: czy ktoś chce się pozbyć Baśki z programu? mogli pokazać niejedno ujęcie w którym kombinowali jak ich rozdzielić, pokazali to w którym Krzysiek wprowadzał w błąd Olkę. do tego drama Luizy bo Kamil nie powiedział że wybrałby ją zamiast Sary i jaki on fałszywy, no nikt nie pytał to nie powiedział
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 21:18   #1480
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Rozwaliło mnie tłumaczenie Luizy, dlaczego wybrała Krystiana: bo jej tak przykro, jak patrzy na Basię, tak jej szkoda i wcale nie chce jej wywalić z programu Miałabym do niej więcej szacunku, gdyby powiedziała wprost, że taka jest gra, na tym polega program, że chciała rozdzielić jedną z najsilniejszych par itp. Po jakiego grzyba dorabiać do tego jakąś z *upy wziętą ideologię i wyższy cel ?
Mam nadzieję, że wyleci stamtąd jak najszybciej. Razem z Olką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 21:25   #1481
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
rajska wyrocznia: czy ktoś chce się pozbyć Baśki z programu? mogli pokazać niejedno ujęcie w którym kombinowali jak ich rozdzielić, pokazali to w którym Krzysiek wprowadzał w błąd Olkę. do tego drama Luizy bo Kamil nie powiedział że wybrałby ją zamiast Sary i jaki on fałszywy, no nikt nie pytał to nie powiedział
Tak, drama Luizy po wyroczni taka śmieszna 🤣
Moim zdaniem dobrze, że Basia odeszła, ale Luiza niepotrzebnie opowiadała jakieś farmazony. Bez sensu wymyśliła ten motyw. W końcu coś się dzieje, koniec spania i zalegania na Zanzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-29, 21:53   #1482
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Tak, drama Luizy po wyroczni taka śmieszna 🤣
Moim zdaniem dobrze, że Basia odeszła, ale Luiza niepotrzebnie opowiadała jakieś farmazony. Bez sensu wymyśliła ten motyw. W końcu coś się dzieje, koniec spania i zalegania na Zanzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się chociaż Baśka pewnie wróci jeszcze do hotelu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 22:01   #1483
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Zgadzam się chociaż Baśka pewnie wróci jeszcze do hotelu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 100%... Niestety :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 22:18   #1484
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Rozwaliło mnie tłumaczenie Luizy, dlaczego wybrała Krystiana: bo jej tak przykro, jak patrzy na Basię, tak jej szkoda i wcale nie chce jej wywalić z programu Miałabym do niej więcej szacunku, gdyby powiedziała wprost, że taka jest gra, na tym polega program, że chciała rozdzielić jedną z najsilniejszych par itp. Po jakiego grzyba dorabiać do tego jakąś z *upy wziętą ideologię i wyższy cel ?
Mam nadzieję, że wyleci stamtąd jak najszybciej. Razem z Olką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, dokładnie, wyjęłaś mi to z ust
nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, przecież cala Polska widziała od XX odcinków że obie knuły, by tyko ich wywalić a tu ściema, że przypomina jej mamę


co do Baśki dla mnie nie była jakaś 'inwazyjna', szkoda mi było jak odchodziła. juz bym wolała żeby Krystian pojechał a ona została.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 06:47   #1485
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Na 100%... Niestety :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja chciałabym, żeby wróciła. Dla mnie to najnormalniejsza osoba w HP.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
tak, dokładnie, wyjęłaś mi to z ust
nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, przecież cala Polska widziała od XX odcinków że obie knuły, by tyko ich wywalić a tu ściema, że przypomina jej mamę


co do Baśki dla mnie nie była jakaś 'inwazyjna', szkoda mi było jak odchodziła. juz bym wolała żeby Krystian pojechał a ona została.
Też bym wolała, żeby z tej dwójki została Baśka. To chyba jedyna szczera osoba w hotelu. Zresztą, pożegnanie jej przez obsługę, mówi samo za siebie. Ciekawe, na co teraz liczy Luiza. Że sparuje się z Kamilem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 07:58   #1486
niusaczek
Raczkowanie
 
Avatar niusaczek
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 176
Dot.: Paradise Hotel

Nie wiem czy jest sens na to patrzeć, bo nie został NIKT warty uwagi. Serio.
niusaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 08:09   #1487
AniaGroszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 27
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez niusaczek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest sens na to patrzeć, bo nie został NIKT warty uwagi. Serio.
No dokładnie. Luiza tłumaczyła się w absolutnie głupi sposób - i teraz zostały właśnie same takie Luizy. Ech słabo
AniaGroszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 08:44   #1488
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Paradise Hotel

Ja tam się cieszę, że ją wywaliła i miała rację - Baśka latała za Krystiankiem, a ten nie potrafił tego docenić i odwzajemnić. On zachowywał się jak pajac (choćby z tym podtapianiem i śmieszkami), a ona się tylko poniżała przy nim. Według mnie serio zrobiła jej przysługę, bo ta relacja zaczynała być toksyczna. Baśka to taki dobrotliwy typ, ale przy okazji niezmiernie naiwny i banalny, a za to się płaci. Jak to mówią jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą
Poza tym pamiętajcie, że też miała akcje jak zachowywała się chamsko albo nieadekwatnie do sytuacji jak rozbijali jej chwilowo wymarzoną parę. Jeszcze ten jej tekst do Kamila, że podchodzi do niego, bo chce mu dać szansę na relację w hotelu. Co za desperacja. Mogła coś lepszego wymyślić. Gdzie w tym niby ta jej szczerość? Ta jej przemowa na koniec, że są rzeczy ważniejsze od pieniędzy (bo ona się po 2 dniach zakochała w niedojrzałym alvaro) to

No i ja jestem za rozbijaniem takich mocnych par, bo inaczej poumieramy z nudów
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 08:45   #1489
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Paradise Hotel

Luiza mogła zamieszać i zamieszała. Ona jest trochę też pod wpływem Oli Siebie warte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-30, 09:13   #1490
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Luiza mogła zamieszać i zamieszała. Ona jest trochę też pod wpływem Oli Siebie warte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dziwnym trafem obie nie potrafią stworzyć żadnej relacji Myślałam, że padnę ze śmiechu, jak Olka tłumaczyła swoje podejście do Krzyśka tym, że mają fajną, silną relację, a wcześniej Krzysiek mówił innym (nie pamiętam dokładnie komu), że Olka trzyma go na dystans, nie angażuje się i raczej nic z tego nie będzie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 09:46   #1491
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Paradise Hotel

Mnie rozśmieszyło jak Luiza dostała ataku płaczu że ona też chcę mieć jakąś relacje, a nie być ciągle kołem zapasowym. I Ola powiedziała, że ja rozumie i ma rację. Tylko ciekawe czy Ola tak samo mówiłaby gdyby Luiza stanęła koło Krzyśka.


Z którym na rajskim podobno Ola tworzy taka relacje, a normalnie go totalnie olewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 09:48   #1492
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Paradise Hotel

Mi też szkoda Basi - miała swoje odpały ale odbieram ją jako tą która wstawiała się za innymi, patrz akcja przeciwko Dawidowi który był nie fair do Natalii , nie obgadywała nikogo chyba Krystian był szemrany - myślałam że wyjdzie z Basią.

Na słowo "relacja" zaczyna mi się robić wysypka, te relacje są patologiczne W sumie każdy ma tam jakąś "relację "

Z tych ludzi którzy zostali nikt nie wydaje mi się sympatyczny, może Krzysiek jest jeszcze spoko. Natalia, Ola, Luiza graczki.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 09:50   #1493
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Paradise Hotel

Moim zdaniem Oli żaden z facetów, z którymi była w parze się zwyczajnie nie podoba. Nawet jej się specjalnie nie dziwię. Natomiast nie wiem co ma zrobić. Udawanie fascynacji jest ciężkie, a szczerość raczej niewskazana w takich programach.

Luiza natomiast jest według mnie niedojrzała. Nic dziwnego. Ile ona ma lat? 20?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 09:52   #1494
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88611309]Ja tam się cieszę, że ją wywaliła i miała rację - Baśka latała za Krystiankiem, a ten nie potrafił tego docenić i odwzajemnić. On zachowywał się jak pajac (choćby z tym podtapianiem i śmieszkami), a ona się tylko poniżała przy nim. Według mnie serio zrobiła jej przysługę, bo ta relacja zaczynała być toksyczna. Baśka to taki dobrotliwy typ, ale przy okazji niezmiernie naiwny i banalny, a za to się płaci. Jak to mówią jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą
Poza tym pamiętajcie, że też miała akcje jak zachowywała się chamsko albo nieadekwatnie do sytuacji jak rozbijali jej chwilowo wymarzoną parę. Jeszcze ten jej tekst do Kamila, że podchodzi do niego, bo chce mu dać szansę na relację w hotelu. Co za desperacja. Mogła coś lepszego wymyślić. Gdzie w tym niby ta jej szczerość? Ta jej przemowa na koniec, że są rzeczy ważniejsze od pieniędzy (bo ona się po 2 dniach zakochała w niedojrzałym alvaro) to

No i ja jestem za rozbijaniem takich mocnych par, bo inaczej poumieramy z nudów [/QUOTE]Podpisuję się pod tym co napisałaś.
Basia to może dobra osoba, ale mi się nie podobało jej podejście do relacji z Krystianem i tyle. Też było dla mnie toksyczne. I też nie o to chodzi w tym programie, że trzeba mieć dobre relacje z obsługą to jest gra polegająca na eliminowaniu uczestników, którzy stoją na drodze do finału. Luiza po prostu podała zły motyw i niepotrzebny był ten lament na koniec.
Mam nadzieję, że wejdzie jeszcze ktoś nowy i będzie się coś działo poza leżakowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 09:58   #1495
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym co napisałaś.
Basia to może dobra osoba, ale mi się nie podobało jej podejście do relacji z Krystianem i tyle. Też było dla mnie toksyczne. I też nie o to chodzi w tym programie, że trzeba mieć dobre relacje z obsługą to jest gra polegająca na eliminowaniu uczestników, którzy stoją na drodze do finału. Luiza po prostu podała zły motyw i niepotrzebny był ten lament na koniec.
Mam nadzieję, że wejdzie jeszcze ktoś nowy i będzie się coś działo poza leżakowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt nie napisał, że w tym programie trzeba mieć dobre relacje z obsługą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 10:05   #1496
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nikt nie napisał, że w tym programie trzeba mieć dobre relacje z obsługą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że ta scena pożegnania akurat była reżyserowana
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 10:08   #1497
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Paradise Hotel

Brakowało mi bardzo, żeby ktoś zadał pytanie Krystianowi: wychodzisz z nią? :P
Wiadomo, że by nie wyszedł, ale chciałabym usłyszeć tłumaczenia, dlaczego nie.
Wykop podaje, że Baśka wróci. Mam nadzieję, że Krystian będzie już wtedy w nowej intensywnej parze
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 10:11   #1498
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Brakowało mi bardzo, żeby ktoś zadał pytanie Krystianowi: wychodzisz z nią?
Wiadomo, że by nie wyszedł, ale chciałabym usłyszeć tłumaczenia, dlaczego nie.
Wykop podaje, że Baśka wróci. Mam nadzieję, że Krystian będzie już wtedy w nowej intensywnej parze
On już kiedyś jej powiedział, że jak Baśka wyjdzie, to on zostanie w programie, bo wie, że ona wróci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 10:15   #1499
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Paradise Hotel

Z tym ich wychodzeniem to zawsze tak jest, że gadają jak to ten/ta to jedyny/jedyna, a potem zostają i jeszcze często tworzą jakieś relacje. Wydaje mi się, że w ogóle mogą mieć w umówię, że nie wolno im zrezygnować bez zgody produkcji przez zwykłe widzi mi się. Przecież to by rozwaliło cały plan przyszłych odcinków.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 10:17   #1500
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

wróci na pewno i namiesza wtedy ona
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.