Z³y zwi±zek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2021-05-03, 10:15   #31
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:18   #32
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu
Z jakiego powodu jeste¶ zakochana w kim¶ takim? W alkoholiku, który ciê gwa³ci i tob± poniewiera? Serio?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:20   #33
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 67 023
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu
Toksyczne zwi±zki maj± to do siebie, ¿e unika siê mówienia innym jak naprawdê jest. Mimo wszystko warto by¶ komu¶ zaufanemu powiedzia³a i mia³a wsparcie w procesie odchodzenia od przemocowca.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:23   #34
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu
To za³ó¿ bloga skoro jeste¶ taka zakochana i chcesz siê tylko wy¿aliæ. Bo tutaj naiwni ludzie bêd± chcieli Ci pomóc, ale Ty ewidentnie nie chcesz ¿adnej pomocy. No to nie¶ ten swój krzy¿ i sied¼ z misiem jak siedzisz, w czym problem? Tylko nie rób z nim dzieci, bo ich piek³o bêdzie Twoj± win±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:26   #35
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 22 122
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu
Problemem jest to, jak Ty sobie radzisz z w³asnym ¿yciem, z podejmowaniem decyzji.
Twój partner jest beznadziejnym, ohydnym przemocowcem.

Ale to jest Twoja decyzja, ze z nim jeste¶.
Widzisz jak u Was jest, czujesz siê nieszczê¶liwa, cierpisz, p³aczesz.

Ale to jest tylko i wy³±cznie Twoja decyzja, czy z nim jeste¶, czy siê rozstaniesz.
I to Ty sama, szukasz wielu powodów ¿eby nadal z nim byæ. Bo co ludzie powiedz±, bo mo¿e on ciê obgada, bo rodzice siê zmartwi±, bo znajomych nie masz, bo to , bo tamto. Sk±d¶ to siê wziê³o i tak masz.

Nikt nie zdecyduje za Ciebie, nikt za Ciebie nie podejmie decyzji, nie zrobi cudu, nie zmieni ropucha w ksiêcia.
__________________
Cava

Z salamandr± w d³oni szed³em przez powierzchniê komety.
Liz Williams
cava jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:27   #36
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez Nimve Poka¿ wiadomo¶æ
No l¿ej Ci i co dalej, zamierzasz co¶ zrobiæ?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

widze ze to nie ma sensu ale tak bardzo sie boje




poszukam miejsca gdzie bede mogla porozmawiac z kims na temat przemocy psychologicznej, mieszkam w duzym miescie...
widze ten plus ze jestem calkowicie niezalezna finansowo, nawet w druga strone, moja sytuacja finansowa jako singla sie poprawi
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:28   #37
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Problemem jest to, jak Ty sobie radzisz z w³asnym ¿yciem, z podejmowaniem decyzji.
Twój partner jest beznadziejnym, ohydnym przemocowcem.

Ale to jest Twoja decyzja, ze z nim jeste¶.
Widzisz jak u Was jest, czujesz siê nieszczê¶liwa, cierpisz, p³aczesz.

Ale to jest tylko i wy³±cznie Twoja decyzja, czy z nim jeste¶, czy siê rozstaniesz.
I to Ty sama, szukasz wielu powodów ¿eby nadal z nim byæ. Bo co ludzie powiedz±, bo mo¿e on ciê obgada, bo rodzice siê zmartwi±, bo znajomych nie masz, bo to , bo tamto. Sk±d¶ to siê wziê³o i tak masz.

Nikt nie zdecyduje za Ciebie, nikt za Ciebie nie podejmie decyzji, nie zrobi cudu, nie zmieni ropucha w ksiêcia.
O to chodzi. Medalu te¿ nie dostanie za bycie wielce mêczennic±. Typ jest z³amasem, ale si³± jej do kaloryfera nie przywi±za³. Nie ma tu te¿ wymówki, ¿e dzieci i kredyt na dom. Droga jest wolna. To, ¿e z nim siedzisz autorko to Twój wybór i tyle, wiêc pretensje tylko do siebie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 10:31   #38
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez Nimve Poka¿ wiadomo¶æ
To za³ó¿ bloga skoro jeste¶ taka zakochana i chcesz siê tylko wy¿aliæ. Bo tutaj naiwni ludzie bêd± chcieli Ci pomóc, ale Ty ewidentnie nie chcesz ¿adnej pomocy. No to nie¶ ten swój krzy¿ i sied¼ z misiem jak siedzisz, w czym problem? Tylko nie rób z nim dzieci, bo ich piek³o bêdzie Twoj± win±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
chce pomocy! ile razu probowalam z nim rozmawiac wrecz wprost mowiac ze mnie dreczy psychicznie! slyszalam ze to ja jestem psychiczna i w konsekwencji ZAWSZE konczylo sie tak ze to ja przepraszalam
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:35   #39
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 2 070
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
widze ze to nie ma sensu ale tak bardzo sie boje




poszukam miejsca gdzie bede mogla porozmawiac z kims na temat przemocy psychologicznej, mieszkam w duzym miescie...
widze ten plus ze jestem calkowicie niezalezna finansowo, nawet w druga strone, moja sytuacja finansowa jako singla sie poprawi
Masz ¶wietne warunki. Masz dobr± sytuacjê finansow±. Masz umowê najmu tylko na siebie, dziêki czemu on nie ma opcji ro¶ciæ sobie jakichkolwiek praw, to zostania tam. Ty nie musisz siê martwiæ przeprowadzk±. Masz naprawdê sytuacjê tak klarown± i idealn±, ¿e jedyn± barier±, jest Twój strach. Jeste¶ m³oda, wszystko jeszcze przed Tob±. Sk±d wziê³y siê w Tobie pogl±dy, ¿e 'nie ka¿dy przecie¿ musi mieæ ¶wietny zwi±zek'? W imiê czego, chcesz do koñca ¿ycia byæ nieszczê¶liwa? W imiê przysz³ych dzieci? Wyobra¿asz sobie mieæ dziecko z takim toksykiem? Wyobra¿asz sobie, ¿e to dziecko bêdzie patrzy³o na to, jak in Ciê traktuje i nawet je¶li jakim¶ cudem wobec dziecka bêdzie w porz±dku, to zdajesz sobie sprawê, jak to dziecko ucierpi na tym, jak on traktuje Ciebie? Poza tym mówisz, ¿e du¿o pije. Chcesz zafundowaæ dziecku syndrom DDA? Uwierz mi, nie chcesz. Sama jestem DDA, i wiem co mówiê. Musisz poszukaæ pomocy. Mo¿e je¶li od profesjonalisty us³yszysz to wszystko co us³ysza³a¶ tu zrozumiesz, ¿e nikt na takie ¿ycie nie zas³uguje. I nie, to nie Ty zawiod³a¶ jako córka, czy cokolwiek sobie wmawiasz. To on jest bucem, a Ty jeste¶ zastraszona.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyli¶my z najwiêkszym trudem, najbardziej kochamy.

Edytowane przez Rose969
Czas edycji: 2021-05-03 o 10:36
Rose969 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:36   #40
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
chce pomocy! ile razu probowalam z nim rozmawiac wrecz wprost mowiac ze mnie dreczy psychicznie! slyszalam ze to ja jestem psychiczna i w konsekwencji ZAWSZE konczylo sie tak ze to ja przepraszalam
Ale czego ty siê spodziewa³a¶? ¯e z nim porozmawiasz i psychopat± zamieni siê w idealnego partnera? Nie z nim powinna¶ rozmawiaæ, tylko z psychologiem. A jemu wystawiæ walizki za drzwi i wymieniæ zamki, skoro mieszkanie jest na ciebie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:36   #41
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 22 122
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
chce pomocy! ile razu probowalam z nim rozmawiac wrecz wprost mowiac ze mnie dreczy psychicznie! slyszalam ze to ja jestem psychiczna i w konsekwencji ZAWSZE konczylo sie tak ze to ja przepraszalam

A co niby chcia³a¶ uzyskaæ rozmowa z drêczycielem?
Przecie¿ on z tego czerpie przyjemno¶æ i poczucie w³adzy. Taki jest.
Im bardziej mu jêczysz i p³akusiasz jak ciê krzywdzi, tym bardziej go uszczê¶liwiasz i tym bardziej bêdzie tak robi³ bo go to rajcuje. Bardziej i bardziej.

Zapisz siê na jaka¶ terapie, porozmawiaj o tym z terapeuta, on ci opowie o tych mechanizmach, nauczy Ciê jak je rozpoznawaæ, jak sobie radziæ, jak tego nie nakrêcaæ, jak unikaæ i wychodziæ z takich czym prêdzej.

Bo swoim dzia³aniem, tylko potêgujesz to co siê u Was dzieje.
__________________
Cava

Z salamandr± w d³oni szed³em przez powierzchniê komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2021-05-03 o 10:38
cava jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 10:38   #42
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
chce pomocy! ile razu probowalam z nim rozmawiac wrecz wprost mowiac ze mnie dreczy psychicznie! slyszalam ze to ja jestem psychiczna i w konsekwencji ZAWSZE konczylo sie tak ze to ja przepraszalam
To te¿ jest forma przemocy psychicznej i manipulacji. Poczytaj sobie o gaslightingu.

Powinna¶ rozmawiaæ nie z nim, a z osobami bliskimi, które mog± ci udzieliæ pomocy albo z psychologiem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:42   #43
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomo¶ci: 1 859
Dot.: Z³y zwi±zek

Facet siê jawi z Twojego opisu jako manipulant, egoista i zaburzeniowiec
Masz pracê, jakie¶ oszczêdno¶ci, jeste¶ niezale¿ny, wiêc po co Ci go¶æ,z którym dorobisz siê tylko emocjonalnego dna?
On Ciê trzyma na smyczy, manipuluje, umniejsza,odziera z godno¶ci, wykorzystuje finansowo.Serio chcesz tak ¿yæ??
Co stracisz jak go nie bêdzie?rodziny nie macie, ¶lubu,kredytu,dzieci.Do tego brak szacunku.Mozesz jedynie zyskaæ co¶, czego potrzebujesz,a mianowicie spokój.Z nim i tak nie bêdziesz mieæ tego, czego pragniesz.Jestes m³oda,nie brnij w bagno.Nie warto
Przejmujesz siê chyba bardzo,co ludzie powiedz±,co powie rodzina.To jest jaka¶ blokada.Miej gdzie¶,co pomy¶li ciotka czy mama,bo one nie bêd± na Twoim miejscu nigdy
Na pierwszym miejscu stawiaj zawsze siebie,nie ma w Twoim ¿yciu wa¿niejszej osoby ni¿ Ty sama.Jesli Ty o siebie nie zadbasz,nie zrobi tego nikt.Lepiej teraz zawalczyæ ni¿ ca³e ¿ycie udawaæ,¿e jest fajnie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Byæ zagadk±, której nikt nie zd±¿y zgadn±æ, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:43   #44
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
chce pomocy! ile razu probowalam z nim rozmawiac wrecz wprost mowiac ze mnie dreczy psychicznie! slyszalam ze to ja jestem psychiczna i w konsekwencji ZAWSZE konczylo sie tak ze to ja przepraszalam
Konkretnie jakiej? Co chcesz zrobiæ? W czym potrzebujesz wsparcia? Zastanów siê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:45   #45
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 6 283
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
zawze sens zycia upatrywalam w rodzinie, dzieciach... mam wrazenie ze teraz, gdybym byla sama strace ten sens, bo po co zyc?
Szczerze nie patrzylam nigdy na to ze bylby zlym ojcem, widzac go jak bawi sie z dziecmi, opiekuje sie dziecmi rodziny...
Raczej myslalam ze trudno tak jest, nie wszyscy musza miec super szczesliwe zycie - mam tu na mysli mnie - i teraz za pozno na zmiany.
Twoje szczê¶cie zale¿y tylko od ciebie. NIGDY nie jest za pó¼no na zmiany. Zawsze mo¿esz co¶ zmieniæ jesli chcesz. Gorzej nie bêdzie. Jak odejdziesz od przemocowca bêdzie tylko lepiej. Nie licz na to, ¿e facet siê zmieni po latach gnojenia, ¿adne rozmowy z nim nie maj± sensu.

Ten cz³owiek totalnie cie zmanipulowa³: nie do¶æ, ¿e poza domem gra idealnego pana, to ciebie te¿ wytrenowa³, ¿eby¶ gra³a idealn± rodzinê, ¿eby¶ siê ba³a powiedzieæ prawdy, bo wtedy.... no co wtedy? Stracisz uznanie? Kto¶ sobie co¶ o tobie pomy¶li? Miej to w dupie, ratuj siebie, masz 30 lat a nie 90, mo¿esz jeszcze ca³e ¿ycie szczê¶liwie prze¿yæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 10:54   #46
AgnieszkaOliwia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Z³y zwi±zek

Rzuæ go najszybciej jak siê da. Nie zastanawiaj siê i nie rozkminiaj- serio. Z tego co piszesz to jeste¶ super zaradna i zdolna. Rozwijaj siê id¼ do przodu. Spotkasz równie zaradnego i wspieraj±cego partnera z którym Ci siê bêdzie uk³adaæ to pewne ale pod warunkiem, ¿e docenisz siebie. Nie ¿yj obawiami, dobrze, ¿e wiesz czego chcesz(rodziny) ale najpierw relacja z sam± sob± ¿eby¶ mia³a czego uczyæ dzieci- chyba nie chcia³aby¶ ¿eby Twoja córka czy syn da³y siê tak traktowaæ innym osobom?

Jeste¶ wystarczaj±co dobra musisz to przepracowaæ, poznaæ swoj± warto¶æ, a pó¼niej decydowaæ siê na zwi±zek.

Je¿eli nie odejdziesz teraz to:
-po zakupie mieszkania bêdzie Ci ciê¿ej, to Ty bêdziesz musia³a szukaæ czego¶ nowego
dodatkowo zainwestujesz pieni±dze i je stracisz
-je¿eli mieliby¶cie dzieci to mog± byæ problemy je¶li chodzi o wychowanie/z³e nastawianie dzieci/wakacje i takie prozaiczne, ¿e wybieraj±c partnera ³atwiej Ci go bêdzie znale¼æ(bo bêdziesz szukaæ kogo¶ dla siebie a nie ojca dla dzieci i dobrego cz³owieka przy okazji)
-im d³u¿ej jeste¶cie razem tym wiêcej wspólnych chwil, gorsze rozstanie wiêcej w±tpliwo¶ci bo tyle lat jeste¶cie razem

Powodzenia
AgnieszkaOliwia90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 11:12   #47
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 242
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
widze ze to nie ma sensu ale tak bardzo sie boje

poszukam miejsca gdzie bede mogla porozmawiac z kims na temat przemocy psychologicznej, mieszkam w duzym miescie...

ju¿ pisa³am, gdzie znajdziesz szybk± pomoc - www.oik.org.pl


Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
chce pomocy! ile razu probowalam z nim rozmawiac wrecz wprost mowiac ze mnie dreczy psychicznie! slyszalam ze to ja jestem psychiczna i w konsekwencji ZAWSZE konczylo sie tak ze to ja przepraszalam

a co Ty mu chcesz wyt³umaczyæ? nie wychowasz doros³ego faceta, zapamiêtaj to sobie.


[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88681335]Ale czego ty siê spodziewa³a¶? ¯e z nim porozmawiasz i psychopat± zamieni siê w idealnego partnera? Nie z nim powinna¶ rozmawiaæ, tylko z psychologiem. A jemu wystawiæ walizki za drzwi i wymieniæ zamki, skoro mieszkanie jest na ciebie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


zgadzam siê, tak powinna¶ zrobiæ w trybie ekspresowym - poprosiæ, ¿eby siê wyprowadzi³
ewentualnie, je¶li siê tego boisz, wypowiedzieæ umowê najmu i samej siê wyprowadziæ - dodatkowy plus z tego rozwi±zania, ¿e pozostanie w tym mieszkaniu mo¿e budziæ z³e wspomnienia w Tobie.


[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88681358]Twoje szczê¶cie zale¿y tylko od ciebie. NIGDY nie jest za pó¼no na zmiany. Zawsze mo¿esz co¶ zmieniæ jesli chcesz. Gorzej nie bêdzie. Jak odejdziesz od przemocowca bêdzie tylko lepiej. Nie licz na to, ¿e facet siê zmieni po latach gnojenia, ¿adne rozmowy z nim nie maj± sensu.

Ten cz³owiek totalnie cie zmanipulowa³: nie do¶æ, ¿e poza domem gra idealnego pana, to ciebie te¿ wytrenowa³, ¿eby¶ gra³a idealn± rodzinê, ¿eby¶ siê ba³a powiedzieæ prawdy, bo wtedy.... no co wtedy? Stracisz uznanie? Kto¶ sobie co¶ o tobie pomy¶li? Miej to w dupie, ratuj siebie, masz 30 lat a nie 90, mo¿esz jeszcze ca³e ¿ycie szczê¶liwie prze¿yæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


100% racji, lepiej bym tego nie ujê³a



Cytat:
Napisane przez Nimve Poka¿ wiadomo¶æ
Konkretnie jakiej? Co chcesz zrobiæ? W czym potrzebujesz wsparcia? Zastanów siê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

no w³a¶nie?

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2021-05-03 o 11:14
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 11:13   #48
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 521
Dot.: Z³y zwi±zek

Straszne. Te¿ by³am kiedy¶ w z³ym zwi±zku i pamiêtam, jak strasznie siê czu³am, kiedy zdecydowa³am siê odej¶æ. A spotykali¶my siê tylko 7 miesiêcy, wiêc skoro Ty jeste¶ w zwi±zku d³u¿ej, mogê sobie tylko wyobraziæ, co prze¿ywasz. Ale no po prostu trzeba odej¶æ. Dzi¶ wiem, ¿e to by³a jedna z lepszych decyzji w moim ¿yciu i lepszej nie mog³am podj±æ. Pó³ roku pó¼niej pozna³am wspania³ego ch³opaka i prawdziw± mi³o¶æ. Olej dziada
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 11:39   #49
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 3 487
Dot.: Z³y zwi±zek

Autorko Tobie mieszaj± siê uczucia. Nie jeste¶ w nim zakochana. Boisz siê samotno¶ci, boisz siê oceny innych. On to widzi i wykorzystuje. W najlepszym przydadku kiedy¶ mu siê znudzisz i Ciê zostawi. W najgorszym dojdzie kiedy¶ do czego¶ strasznego. Przejdziesz za³amanie nerwowe, depresje lub co¶ takiego. My¶lisz ze bêdzie wtedy z Tob±? Nie unikniesz koñca tego zwi±zku. On nast±pi czy tego chcesz czy nie. Mu siê nie odmieni i pewnego dnia stanie siê dobrym partnerem. To tak jakby¶ liczy³a ¿e alkoholik obudzi siê pewnego dnia i stwierdzi od dzi¶ nie pije. My¶lisz ¿yczeniowo a zaklinanie rzeczywisto¶ci jej nie zmieni. Nie masz nic z tego zwi±zku. Jedyne co Ciê w nim trzyma to my¶l ¿e bêdzie dobrze.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 11:56   #50
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 7 306
Dot.: Z³y zwi±zek

Tre¶æ usuniêta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 02:55
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:00   #51
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 507
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu

Odejd¼, nie czekaj. Nic dobrego Ciê z nim nie czeka. Manipuluje Tob± we wstrêtny sposób, gra na Twoich emocjach, bo wie, ¿e mo¿e; ¿e mo¿e sobie na to pozwoliæ; zna Twoje s³abe punkty i wie, gdzie uderzyæ. Spisz sobie na kartce jego wszystkie wady i z³e zachowania, dopisuj kolejne. Gdy z³apie Ciê têsknota, patrz na kartkê i przypominaj sobie jego najokropniejsze zachowania i s³owa.



Wyobra¼ sobie, ¿e minê³o kilka lat, jeste¶cie rodzin±, macie dzieci i on Wasze wspólne dzieci traktuje w równie okropny sposób. Chcia³aby¶ tego?


A swoim bliskim koniecznie opowiedz, jaki on jest, nie kryj go. Gdy dowiedz± siê prawdy, bêd± Ciê dopingowaæ, by¶ siê z nim rozesz³a.
Nie my¶l, ¿e nikogo ju¿ nie znajdziesz. Jeste¶ jeszcze m³oda, wielu ludzi rozstaje siê i wchodzi w ponowne zwi±zki.
__________________
Kpiê i o drogê nie pytam.
linaya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:24   #52
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomo¶ci: 8 319
Dot.: Z³y zwi±zek

Jestem wrêcz przera¿ona tym, co tutaj piszesz... Naprawdê chcia³aby¶ zafundowaæ potencjalnym dzieciom wychowywanie przez takiego ojca? Nie my¶l sobie, ¿e to, ¿e dzieci obcych ludzi traktuje tak cudownie, ¶wiadczy o tym, ¿e z waszymi by³oby tak samo... Bardziej mo¿liwe jest to, ¿e drêczy³ by je tak samo jak Ciebie. To jest psychopata i musisz to zrozumieæ. Ty siê boisz odej¶æ, a ja ba³abym siê, kiedy pojawi siê przemoc fizyczna obok tej psychicznej i czy uda mi siê wyj¶æ z tego bez szwanku. To jest powa¿na sprawa, a Ty jeste¶ zmanipulowana i zastraszona. Bardzo chcia³abym, ¿eby nasze wypowiedzi da³y Ci si³ê, ¿eby¶ zakoñczy³a to. Ale w±tpiê w to, potrzebujesz kogo¶, kto poka¿e Ci, jak znale¼æ w sobie si³ê na to i uwierzyæ w to, ¿e ten cz³owiek to naprawdê psychopata.
Je¶li zdecydujesz siê z nim rozstaæ, mo¿esz przygotowaæ siê na mega wyrzuty sumienia, które siê u Ciebie pojawi± - musisz byæ wtedy silna i nie daæ siê im. A facet mo¿liwe, ¿e bêdzie b³aga³, p³aka³, wydzwania³ po nocach i mówi³, ¿e teraz siê zmieni. Na to te¿ musisz byæ przygotowana i mieæ na tyle si³y, ¿eby nie daæ siê tym manipulacjom.
On Ciê nie kocha. Psychopaci nie potrafi± kochaæ.
karawanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:29   #53
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez karawanna Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem wrêcz przera¿ona tym, co tutaj piszesz... Naprawdê chcia³aby¶ zafundowaæ potencjalnym dzieciom wychowywanie przez takiego ojca? Nie my¶l sobie, ¿e to, ¿e dzieci obcych ludzi traktuje tak cudownie, ¶wiadczy o tym, ¿e z waszymi by³oby tak samo... Bardziej mo¿liwe jest to, ¿e drêczy³ by je tak samo jak Ciebie. To jest psychopata i musisz to zrozumieæ. Ty siê boisz odej¶æ, a ja ba³abym siê, kiedy pojawi siê przemoc fizyczna obok tej psychicznej i czy uda mi siê wyj¶æ z tego bez szwanku. To jest powa¿na sprawa, a Ty jeste¶ zmanipulowana i zastraszona. Bardzo chcia³abym, ¿eby nasze wypowiedzi da³y Ci si³ê, ¿eby¶ zakoñczy³a to. Ale w±tpiê w to, potrzebujesz kogo¶, kto poka¿e Ci, jak znale¼æ w sobie si³ê na to i uwierzyæ w to, ¿e ten cz³owiek to naprawdê psychopata.
Je¶li zdecydujesz siê z nim rozstaæ, mo¿esz przygotowaæ siê na mega wyrzuty sumienia, które siê u Ciebie pojawi± - musisz byæ wtedy silna i nie daæ siê im. A facet mo¿liwe, ¿e bêdzie b³aga³, p³aka³, wydzwania³ po nocach i mówi³, ¿e teraz siê zmieni. Na to te¿ musisz byæ przygotowana i mieæ na tyle si³y, ¿eby nie daæ siê tym manipulacjom.
On Ciê nie kocha. Psychopaci nie potrafi± kochaæ.
Nie wygl±da jakby siê ba³a odej¶æ. Ona tego zwyczajnie nie chce. Nie róbmy z ka¿dej takiej osoby bezwolnej, zmanipulowanej wrêcz kuk³y. Jakie¶ korzy¶ci z tej relacji najwyra¼niej ma i s± wiêksze ni¿ chêæ zmiany.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:30   #54
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a
du¿a ulga ¿e twoja rodzina to jednak tzw. normalni ludzie i czyli w sunie sama siebie skaza³a¶ na samotno¶æ i ukrywanie problemów bo oni jak siê okazuje nie maj± Ciebie w ty³ku i nie s± psycholami.

id¼ na terapiê. innej opcji mo¿e nie byæ.
ten facet to pijak, gwalciciel, socjopata i finansowy paso¿yt (osobi¶cie ju¿ 4 pkt by mi wystarczy³ by wykopaæ go¶cia za drzwi, a dok³adnie 4 linijka Twojego pierwszego posta i ''wynajem mieszkanie op³acam ja'' i naprawdê mia³abym g³êboko w powa¿aniu co on robi z pieniêdzmi) - a Ty wolisz to bagno ni¿ ''bycie samej''.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:30   #55
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomo¶ci: 8 319
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez Nimve Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wygl±da jakby siê ba³a odej¶æ. Ona tego zwyczajnie nie chce. Nie róbmy z ka¿dej takiej osoby bezwolnej, zmanipulowanej wrêcz kuk³y. Jakie¶ korzy¶ci z tej relacji najwyra¼niej ma i s± wiêksze ni¿ chêæ zmiany.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje jej siê, ¿e nie chce, bo jest zmanipulowana przez psychopatê i twierdzi, ¿e jest w nim zakochana.
karawanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:35   #56
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
zawze sens zycia upatrywalam w rodzinie, dzieciach... mam wrazenie ze teraz, gdybym byla sama strace ten sens, bo po co zyc?
Szczerze nie patrzylam nigdy na to ze bylby zlym ojcem, widzac go jak bawi sie z dziecmi, opiekuje sie dziecmi rodziny...
Raczej myslalam ze trudno tak jest, nie wszyscy musza miec super szczesliwe zycie - mam tu na mysli mnie - i teraz za pozno na zmiany.
Kole¶ jest psychiczny, a zabawy z dzieæmi to niez³a pokazówka dla otoczenia, jaki jest wspania³y. Prawdopodobnie wobec dziecka zachowywa³by siê tak jak wobec ciebie. Sobie mo¿esz dalej marnowaæ ¿ycie, ale nie decyduj siê na dziecko z tym typem.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:38   #57
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez karawanna Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje jej siê, ¿e nie chce, bo jest zmanipulowana przez psychopatê i twierdzi, ¿e jest w nim zakochana.
No jasne, róbcie z niej dalej biedn± misiê, która na nic nie ma wp³ywu Nawet nie wie czego chce, w ogóle nic nie wie, bo wzi±³ j± czarownik i zaczarowa³.

Nikt nie zostaje w uk³adzie, z którego nie czerpie w³asnych korzy¶ci. A, ¿e korzy¶ci± mo¿e byæ widzenie siebie jako mêczennicê w imiê mi³o¶ci i uwa¿anie siebie za t± lepsz± dziêki temu, czy co¶ równie pokrêconego, to co zrobisz. Widocznie jeszcze nie jest tak ¼le i bilansowo wychodzi na plus.

Terapia na cito jak na t± chwilê. Jak odejdzie to i tak albo wróci, bo jej bêdzie brakowa³o takich atrakcji, albo wybierze identycznego pajaca.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:38   #58
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez karawanna Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje jej siê, ¿e nie chce, bo jest zmanipulowana przez psychopatê i twierdzi, ¿e jest w nim zakochana.
Niekoniecznie musi byæ tak, ¿e jest zmanipulowana. Tzn, owszem w relacjach toksycznych wystêpuj± manipulacja i urabianie drugiej osoby, ale te¿ uwa¿am po tym co pisa³a kilka stron wcze¶niej, ¿e ona od niego nie chce odej¶æ bo jej jest tak dobrze. Je¿eli ona wiêcej zarabia czy zarabia do¶æ dobrze, ¿e by³aby w stanie utrzymaæ siê sama, to nie finanse j± przy nim trzymaj± tylko zupe³nie co¶ innego, mo¿e strach przed tym, ¿e odchodz±c od niego ju¿ na zawsze bêdzie sama bo to, ¿e ³±czy j± z nim siln± wiê¼ emocjonalna, widaæ. W tym w±tku siê to pojawia takie jej s³owa (strach i pewnie zaanga¿owanie emocjonalne) i pewnie "szkoda by by³o" ty³u lat razem bo lepiej z gwa³cicielem, psychopat± i toksykiem zaburzonym, obrzydliwym manipulatorem ni¿ samej. Ja wcze¶niej nie doczyta³am, ¿e facet j± zmusza do seksu czyli zwyczajnie w ¶wiecie j± gwa³ci. Ona ma rozum i ma jêzyk, wiêc on jej do kaloryfera nie przywi±zuje, ¿e ona musi z nim byæ. Pewnie siê z nim rozmno¿y kiedy¶ i na w³asne zniszczy ¿ycie potencjalnym dzieciom bo sobie to wiadomo, ¿e ju¿ niszczy. A sama Autorka ochoczo siedzi sobie na wiza¿u i czyta to co jej siê pisze, no albo w±tek trollowy i robi sobie bekê.

Te¿ uwa¿am jak Nimve , ¿e jej taki "uk³ad" odpowiada i ona nic z tym nie zrobi.
__________________
1. Lepiej byæ nielubian± za to, kim jeste¶ ni¿ byæ kochan± za to kim nie jeste¶.
2. Ludzie nie rodz± siê dobrzy albo ¼li. Rodz± siê z pewnymi sk³onno¶ciami, ale liczy siê sposób, w jaki ¿yj±. I to, jakich ludzi poznaj±.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-05-03 o 12:41
MsN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 12:39   #59
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: Z³y zwi±zek

a ja sie nie zgadzam z dziewczynami, ze on pewnego dnia odejdzie. dlaczego mialby odchodzic od kogos kto mu oplaca mieszkanie, gotuje, pierze gacie a do tego robi za seks lalke i spluwaczke?

kiedy ona mu sie znudzi to zwyczajnie bedzie ja zdradzal
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 13:20   #60
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
ie wiem jak mialabym snobie poukladac zycie na nowo, tak caly czas zylam nadzieja ale coraz bardziej widze ze tylko zludna..
jak placze to slysze - ze co chwile placze - tak, ale wczesniej tak nie bylo, bylam wesola, mialam znajomych a teraz? Ma³o kto mi zosta³...

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------


tak, strach ze zostane juz sama, nie zaloze nigdy rodziny, wstyd przed innymi ze sobie tak zycie zmarnowalam..
Zacznij od porozmawiania z mama, przeciez ona i tak kiedys sie o wszystkim dowie. Ale teraz, to nie idz do niej roztrzesiona i nie opowiadaj z placzem jak o jakims jednorazowym nieporozumieniu. Spokojnie porozmawiaj o tym ze od lat oklamujeszsama siebie i ja i wszystkich dookola o szczesliwym malzenstwie.

Ale teraz, juz nie chcesz dalej tak zyc. Wiesz czego chcesz i postanowilas sie rozstac.

Tym zdaniem rodzicow, az tak bardzo nie zmartwisz. Za to, jak bedziesz tylko matce sie zalila, jak tu na forum i nic z tym nie robila, to bedziesz jej wbijac noz w serce. Zaden rodzic nie chce widziec zagubionego, bezradnego i nieszczesliwego dziecka. Ty musisz byc przekonana czego chcesz i jedynie poprosic o zrozumienie.

Najwyrazniej nie jestes gotowa. a do rozwodu nikt cie sila nie zmusi. Nie jestesani pierwsza ani ostatnia, ktora musi sie mierzyc z takimi trudnosciami. Ale dopoki tego sama nie ruszysz NIKT tego za ciebie nie zrobi.
A i tak mam wrazenie, ze czytasz, to jak przez mgle...

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
du¿a ulga ¿e twoja rodzina to jednak tzw. normalni ludzie i czyli w sunie sama siebie skaza³a¶ na samotno¶æ i ukrywanie problemów bo oni jak siê okazuje nie maj± Ciebie w ty³ku i nie s± psycholami.

id¼ na terapiê. innej opcji mo¿e nie byæ.
ten facet to pijak, gwalciciel, socjopata i finansowy paso¿yt (osobi¶cie ju¿ 4 pkt by mi wystarczy³ by wykopaæ go¶cia za drzwi, a dok³adnie 4 linijka Twojego pierwszego posta i ''wynajem mieszkanie op³acam ja'' i naprawdê mia³abym g³êboko w powa¿aniu co on robi z pieniêdzmi) - a Ty wolisz to bagno ni¿ ''bycie samej''.
ulga dla " prawdy" Ale autorka ma jakas zle pojeta dume i blokade. Mozna sie tylko domyslac ze wyszla za maz wbrew rodzicom i teraz nie chce sie do bledu przyznac. Marnuje sobie jedno jedyne zycie bo jeszcze ma i pielegnuje pieczolowicie w pamieci jego pierwszy kwiatek.
A ze dostala go od psychopaty to to najmniejszy problem.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88681745]a ja sie nie zgadzam z dziewczynami, ze on pewnego dnia odejdzie. dlaczego mialby odchodzic od kogos kto mu oplaca mieszkanie, gotuje, pierze gacie a do tego robi za seks lalke i spluwaczke?

kiedy ona mu sie znudzi to zwyczajnie bedzie ja zdradzal[/QUOTE]

o ile tego, juz nie robi...
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-05-05 15:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.