Z³y zwi±zek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2021-05-03, 14:24   #61
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 949
Dot.: Z³y zwi±zek

Twój facet jest przemocowcem i gwa³cicielem. I ty chcesz mieæ dzieci z nim. Chcesz ¿eby twoje dzieci patrzy³y jak ciê gnoi, mo¿e przy nich bêdzie ciê gwa³ci³. Czy ty tego chcesz je¿eli tak to nie mam pytañ. Jeste¶ od niego niezale¿na masz swoje pieni±dze. Wiesz ¿e wiele dziewczyn nie maj± wiele szczê¶cia bo s± uzale¿nione od swoich oprawców tak¿e materialnie. Masz doskona³± okazjê ¿eby uciec od niego. Pojed¿ do swoich rodzicom powiedz im o tym. Porozmawiaj z w³a¶cicielem mieszkania o zmianie zamków i go wywal z mieszkania. A najlepiej by³oby ¿eby¶ z tego mieszkania siê wyprowadzi³a bo on mo¿e ciê nawet zabiæ. Nie wiadomo co mu strzeli do g³owy.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 16:01   #62
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 804
Dot.: Z³y zwi±zek

Pomijaj±c wszystko co zosta³o napisane a czego ju¿ nie bêdê powtarzaæ, ju¿ widzê jak facet od³o¿y na to mityczne mieszkanie a pó¼niej bêdzie wyrzygiwal autorce ¿e ona u niego mieszka, ¿e on sam musia³ kasê wyk³adaæ itp. I wtedy dopiero dziewczyna bêdzie mia³a poczucie jakby w czarnej d.... by³a bo przecie¿ wyjdzie z za³o¿enia ¿e nie ma gdzie i¶æ, bo mieszkanie nie jej itd.

Bêd±c osob± niezale¿n± finansowo, wypowiedzia³abym umowê najmu, wynajê³a co¶ nowego w miejscu o którym ten cz³owiek by nie wiedzia³ i zwyczajnie poinformowa³abym, ¿e umowa koñczy sie dnia XX wiêc niech sobie czego¶ szuka. I tyle. ludzie siê rozstaj± po wielu latach ma³¿eñstwa, maj±c wspólny kredyt i dzieci... wiêc teraz i tak jest najlepszy moment.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
K1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 16:20   #63
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Z³y zwi±zek

Autorka siê wygada³a i nie zrobi nic.
Woli tkwiæ w bagnie, ni¿ przyznaæ siê, ¿e latami ok³amywa³a wszystkich wokó³, jaki to ma ¶wietny zwi±zek.


Zrobi sobie z nim dziecko, on zacznie znikaæ z domu, bo wrzeszcz±ce niemowlê bêdzie doprowadzaæ go do sza³u. Znajdzie sobie kochankê...


Dlaczego siê na to skazujesz, kobieto? Tak sama siebie nienawidzisz?
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 16:32   #64
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomo¶ci: 8 319
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Autorka siê wygada³a i nie zrobi nic.
Woli tkwiæ w bagnie, ni¿ przyznaæ siê, ¿e latami ok³amywa³a wszystkich wokó³, jaki to ma ¶wietny zwi±zek.


Zrobi sobie z nim dziecko, on zacznie znikaæ z domu, bo wrzeszcz±ce niemowlê bêdzie doprowadzaæ go do sza³u. Znajdzie sobie kochankê...


Dlaczego siê na to skazujesz, kobieto? Tak sama siebie nienawidzisz?
Tyle dobrze, gdyby zacz±³ wtedy znikaæ. Równie dobrze mo¿e zacz±æ równie¿ krzywdziæ to dziecko.
karawanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 17:47   #65
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez K1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomijaj±c wszystko co zosta³o napisane a czego ju¿ nie bêdê powtarzaæ, ju¿ widzê jak facet od³o¿y na to mityczne mieszkanie a pó¼niej bêdzie wyrzygiwal autorce ¿e ona u niego mieszka, ¿e on sam musia³ kasê wyk³adaæ itp. I wtedy dopiero dziewczyna bêdzie mia³a poczucie jakby w czarnej d.... by³a bo przecie¿ wyjdzie z za³o¿enia ¿e nie ma gdzie i¶æ, bo mieszkanie nie jej itd.

Bêd±c osob± niezale¿n± finansowo, wypowiedzia³abym umowê najmu, wynajê³a co¶ nowego w miejscu o którym ten cz³owiek by nie wiedzia³ i zwyczajnie poinformowa³abym, ¿e umowa koñczy sie dnia XX wiêc niech sobie czego¶ szuka. I tyle. ludzie siê rozstaj± po wielu latach ma³¿eñstwa, maj±c wspólny kredyt i dzieci... wiêc teraz i tak jest najlepszy moment.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
to mi troche zaczelo otwierac oczy, ze on sobie odklada a ja za wszystko place a i tak jest zle bo powinnam jego zdaniem np korzystac z taniego fryzjera bo jego mama to placo 50 zl wiec dlaczego ja musze 400

No tak macie racje ze teraz nie majac wspolnych zobowiazan kazde moze isc w swoja strone - najlepszy moment na to
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 17:51   #66
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 804
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
to mi troche zaczelo otwierac oczy, ze on sobie odklada a ja za wszystko place a i tak jest zle bo powinnam jego zdaniem np korzystac z taniego fryzjera bo jego mama to placo 50 zl wiec dlaczego ja musze 400

No tak macie racje ze teraz nie majac wspolnych zobowiazan kazde moze isc w swoja strone - najlepszy moment na to
I prawda jest taka ¿e on sobie od³o¿y na spory wk³ad w³asny albo i ca³e mieszkanie, wyci±gnie od Ciebie to co Tobie uda siê zaoszczêdziæ (np na urz±dzenie mieszkania), bo przecie¿ nie jeste¶ materialistka i nie pozwolisz ¿eby sam wszystko finansowa³... I on bêdzie ustawiony a Ty dopiero zostaniesz z niczym.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
K1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 18:01   #67
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
to mi troche zaczelo otwierac oczy, ze on sobie odklada a ja za wszystko place a i tak jest zle bo powinnam jego zdaniem np korzystac z taniego fryzjera bo jego mama to placo 50 zl wiec dlaczego ja musze 400

No tak macie racje ze teraz nie majac wspolnych zobowiazan kazde moze isc w swoja strone - najlepszy moment na to
Facet stosuje na Tobie ró¿nego rodzaju przemoc, a to Ci zaczê³o otwieraæ oczy?

Ale Ty nam nie musisz ³adnie pisaæ, ¿e mamy racjê, bo mamy to gdzie¶, ¿yjemy swoim ¿yciem i nas to gila, za 10 min prze³±czê kartê na fejsa i bêdê ogl±daæ memy. Ludzie tu wchodz± z nudów i dla rozrywki. To Ty wy³±czysz przegl±darkê i wrócisz do piek³a, w którym najwyra¼niej tak bardzo pragniesz byæ i tak Ci w nim wygodnie. Zrobisz co¶ z tym, to dobrze dla Ciebie. Nie zrobisz, to Ty bêdziesz siê dalej mêczyæ. Potakiwanie obcym ludziom nic nie zmieni i nic Ci nie da, nie musisz niczego udowadniaæ na jakim¶ forum.

Jedna z u¿ytkowniczek ju¿ Ci dwa razy poda³a, gdzie mo¿esz siê zg³osiæ aby uzyskaæ pomoc i wsparcie do WYJ¦CIA z tej sytuacji, je¶li nie czujesz siê sama na si³ach. Dosta³a¶ odpowied¼ zwrotn±, ¿e to co siê dzieje nie jest normalne i nale¿y siê ewakuowaæ. Zalecono Ci udanie siê po pomoc psychologiczn±, aby nie powielaæ schematu. Reszta nale¿y do Ciebie. Masz wszystkie potrzebne narzêdzia na poprawê w³asnej sytuacji. Do tego maksymalnie u³atwione technicznie zadanie.

Ty musisz tylko chcieæ. I to jest w Twoim interesie nie naszym, a to my Ciê do tego przekonujemy. Zastanów siê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 18:08   #68
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
to mi troche zaczelo otwierac oczy, ze on sobie odklada a ja za wszystko place a i tak jest zle bo powinnam jego zdaniem np korzystac z taniego fryzjera bo jego mama to placo 50 zl wiec dlaczego ja musze 400

No tak macie racje ze teraz nie majac wspolnych zobowiazan kazde moze isc w swoja strone - najlepszy moment na to
No popatrz! Odkrycie roku.




Taka tragedia w pierwszym po¶cie, bezradno¶æ i wstyd wobec ludzi, a teraz ci przesz³o?
Chyba trollujesz, przesta³am wierzyæ w ten w±tek.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 18:15   #69
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 18 061
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Taka tragedia w pierwszym po¶cie, bezradno¶æ i wstyd wobec ludzi, a teraz ci przesz³o?
Chyba trollujesz, przesta³am wierzyæ w ten w±tek.
Pewnie autorka potakuje, bo co ma pisaæ.
Mam tylko nadziejê, ¿e dzieci w tej patologii nie bêdzie (co¶ pan siê do tego nie rwie, chocia¿ tyle dobrego).

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 18:21   #70
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
No popatrz! Odkrycie roku.




Taka tragedia w pierwszym po¶cie, bezradno¶æ i wstyd wobec ludzi, a teraz ci przesz³o?
Chyba trollujesz, przesta³am wierzyæ w ten w±tek.
Nie przesz³o. To puste potakiwanie dla zdobycia jakiej¶ aprobaty, na logikê mo¿e i siê z tym zgadza na jakim¶ poziomie ¶wiadomo¶ci, ale nawet nie bierze tego pod uwagê tak na serio. To tylko dla publiki, jakby to mia³o jakie¶ znaczenie, co my my¶limy o jej postawie. Mo¿e za du¿o krytyki pad³o w jej stronê, a nie samego faceta, trzeba jako¶ odbudowaæ przychylno¶æ.



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 18:39   #71
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez Nimve Poka¿ wiadomo¶æ
Nie przesz³o. To puste potakiwanie dla zdobycia jakiej¶ aprobaty, na logikê mo¿e i siê z tym zgadza na jakim¶ poziomie ¶wiadomo¶ci, ale nawet nie bierze tego pod uwagê tak na serio. To tylko dla publiki, jakby to mia³o jakie¶ znaczenie, co my my¶limy o jej postawie. Mo¿e za du¿o krytyki pad³o w jej stronê, a nie samego faceta, trzeba jako¶ odbudowaæ przychylno¶æ.



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

rozumiem ze siedzisz mi w glowie
a moze sama jestes przemocowcem bo odpowiedz w stylu partnera

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
No popatrz! Odkrycie roku.




Taka tragedia w pierwszym po¶cie, bezradno¶æ i wstyd wobec ludzi, a teraz ci przesz³o?
Chyba trollujesz, przesta³am wierzyæ w ten w±tek.

najbardziej nie wyobrazam sobie przebic tej zewnetrzej banki i okazac wszem i wobec ludziom z otoczenia zyjacych w idealnych zwiazkach jak zyje
serio mysle ze grybym byla z 5 lat mlodsza byloby mi psychyicznie latwiej

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

dziewczyny tkwie w tym od dawna. to nie jest tak ze na samym poczatku byl okropnym tyranem a ja ulegla gaska. to sie dzialo powoli stopniowo narastalo.

do zalozenia watku cos mnie tknelo... zaczelam zauwazac ze tak nie powinno byc! moze nie bez znaczenia jest to ze to moj jedyny dlugi zwiazek przed tem mialam jakies krotsze znajomosci
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 18:42   #72
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 949
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem ze siedzisz mi w glowie
a moze sama jestes przemocowcem bo odpowiedz w stylu partnera
Kobieto my chcemy ci pomóc jeste¶my poprostu obiektywne.
Jak chcesz to b±d¼ z gwa³cicielem. To twoje piekie³ko. Dosta³a¶ tyle od nas wiadomo¶ci gdzie zadzwoniæ, co zrobiæ. Tylko chyba nie chcesz ratowaæ swojego ¿ycia. Szkoda

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 18:54   #73
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

tak, dostalam info od mawis konkretnie gdzie szukac pomocy tak jak pisalam zyje w duzym miescie wiec terapie moge znalezc na miejscu


dlaczego tak agresywnie? dlaczego zakladacie ze nic nie zrobie? ze nie chce nic zmienic... chcialam obiektywnej oceny zeby ktos potwierdzil ze to nie jest lub jest ok - to pierwszy krok do otworzenia calkiem oczu
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 18:56   #74
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ


najbardziej nie wyobrazam sobie przebic tej zewnetrzej banki i okazac wszem i wobec ludziom z otoczenia zyjacych w idealnych zwiazkach jak zyje
Jakby kogo¶ to serio obchodzi³o Ty naprawdê my¶lisz, ¿e to ma jakie¶ znaczenie dla ludzi? Dasz siê gwa³ciæ, poni¿aæ i niszczyæ ¿ycie, ¿eby jaki¶ Tomek z Monik± sobie przy ¶niadaniu miêdzy kêsem parówki, a ³ykiem herbaty nie wspomnieli, ¿e ej ale ta Loginlogin to mia³a lipê, a nie zwi±zek?

Serio potrzebujesz terapii.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 19:12   #75
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 263
Dot.: Z³y zwi±zek

Gdyby mi kole¿anka opowiedzia³a, ¿e wysz³a z toksycznego zwi±zku, to raz, ¿e by³oby mi jej szkoda, a dwa pomy¶la³abym, ¿e by³a dzielna, skoro mia³a odwagê odej¶æ. Na pewno nie przysz³oby mi do g³owy jakie¶ ocenianie i negatywne opinie Zreszt± je¶li nie chcesz, to przecie¿ nie masz obowi±zku siê spowiadaæ innym i wchodziæ w szczegó³y waszego rozstania, tylko uci±æ temat. Aczkolwiek to nie jest naprawdê ¿aden powód do wstydu, wiêc moim zdaniem powinna¶ komu¶ opowiedzieæ, np. mamie. Dobrym pomys³em by³o by te¿ wci±gniêcie w to jakiego¶ mê¿czyzny z rodziny, gdyby¶ ju¿ po rozstaniu musia³a siê ze swoim przysz³ym by³ym spotkaæ, ¿eby zapewniæ sobie bezpieczeñstwo.
Ruwi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 22:31   #76
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem ze siedzisz mi w glowie
a moze sama jestes przemocowcem bo odpowiedz w stylu partnera

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------




najbardziej nie wyobrazam sobie przebic tej zewnetrzej banki i okazac wszem i wobec ludziom z otoczenia zyjacych w idealnych zwiazkach jak zyje
serio mysle ze grybym byla z 5 lat mlodsza byloby mi psychyicznie latwiej

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

dziewczyny tkwie w tym od dawna. to nie jest tak ze na samym poczatku byl okropnym tyranem a ja ulegla gaska. to sie dzialo powoli stopniowo narastalo.

do zalozenia watku cos mnie tknelo... zaczelam zauwazac ze tak nie powinno byc! moze nie bez znaczenia jest to ze to moj jedyny dlugi zwiazek przed tem mialam jakies krotsze znajomosci
Gdyby nasi mezowie na poczatku byli tyranami to zadna, by nie wyszla za maz. To zawsze jest proces. I tak samo w druga strone. Zeby dojsc do decyzji rozwodu tez jest to proces. Czasem nawet kilka lat. Az pewnego dnia dochodzisz do sciany i wiesz, ze to koniec.

U mnie zaczelo sie podobnie. W pierwszym malzenstwie i teraz w drugim. Gdzies przed 5 latami zalozylam sama tu watek. Juz wtedy mialam niejasne przeczucie ze malzenstwo mi sie sypie. Dzis sie rozwodze. Zaczelam od separacji. Sama sie sobie dziwie, bo... plakalam jeden dzien. Samo cialo mi podpowiadalo jak bardzo bylam tym nieustajacym moim problemem malzenskim wyczerpana i zmeczona.
Dzis dziewczyny z wizazu sie dowiedzialy. Moja kuzynka tez. Zapare dni bedzie wiedziala cala rodzina. I co z tego?
Najwazniejsza jestem ja i moje zycie. Ktore sobie uloze znow, po raz kolejny na nowo. I wiesz co? Naprawde sie ciesze.
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 22:35   #77
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomo¶ci: 1 859
Dot.: Z³y zwi±zek

Wstydziæ to siê powinien ten go¶æ, ale,¿e to niemo¿liwe,to Ty przybierasz t± rolê
Byæ mo¿e jeste¶ od niego uzale¿niona,na pewno widaæ,¿e trzyma Ciê na emocjonalnej smyczy
Nie na idealnych zwi±zków,o których piszesz.Kazdy ma jak±¶ rysê
Nie wierzê,¿e rodzina Ciê nie poprze, je¶li siê dowie,z kim tak naprawdê ¿yjesz.Ty siê boisz odrzucenia.Po drugie nie musisz siê ka¿demu t³umaczyæ, czemu nie jeste¶ ju¿ w tym zwi±zku.Przestañ zadowalaæ innych, zamartwiaæ siê co powie ten,czy tamten
Zapisz siê na terapiê,niech kto¶ Ci pomo¿e otworzyæ te oczy szeroko,bo na t± chwilê to koñczy siê na lekkim podgl±daniu i szybkim zamykaniu
¯ycie nie koñczy siê po 30.,ani na jednym faceci, jeszcze zaburzonym.Zrób to wszystko dla siebie,zanim ten facet Ciê psychicznie wykoñczy

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Byæ zagadk±, której nikt nie zd±¿y zgadn±æ, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 22:58   #78
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Z³y zwi±zek

Gorzej jak kole¶ zrobi Ci dziecko i bêdzie planowane, albo nawet i nie i uzna, ¿e "a no bo tak". Spotyka³am siê z podobnym typem i da³am wytrzyma³am tylko co¶ ok. 3 tygodni. Po tym czasie po¿egna³am typa. Gdy siê spotykali¶my on gada³ do mnie, ¿e jak ludzie siê kochaj± to normalnym jest, ¿e maj± dzieci, lol, a najwiêkszym hitem by³o to jak mi powiedzia³, ¿e zrobi mi dwójkê dzieci na weselu jego brat czy tam kuzyna no to dopiero! No dzi¶ jak my¶lê, to mam odruch wymiotny na jego sam± my¶l. Jak kto¶ mi pokazuje jakie ma pogl±dy, jakie ma podej¶cie do kobiet i ogólnie jak jest zaburzony, toksyczny, obrzydliwy manipulant (a ten bez w±tpienia taki by³) to od razu "brzydzieje" w moich oczach i chyba zaczynam czuæ do takiego Pana antypatiê...i ja wiem co mam robiæ. Ten to by³ wypisz - wymaluj Twój facet. Na zewn±trz sprawia³ wra¿enie, ¿e nikt mu nie podskoczy pewnie, wysoki bardzo, szczup³y, ale w ¶rodku zakompleksione ma³e dziecko i ci±gle te same teksty, ¿e ja kochanka mam, ¿e mnie to tam bierze jaki¶ inny i ci±g³e upewnianie siê co do mnie. Patola do kwadratu. I te¿ mi gada³, ¿e "dobrze wiesz, ¿e psychicznie i fizycznie jeste¶ s³absza ode mnie". Ojciec ³a³ mu matkê i to samo typ by zrobi³ ze mn±. Nigdy wiêcej takich ludzi. Radar od razu powinien siê za³±czyæ gdy tylko us³yszy siê na pierwszym spotkaniu takie teksty. Powinna¶ wybraæ terapiê, a wcze¶niej po¿egnaæ go. Terapeuta pokaza³ by Ci jak TY bardzo siê mylisz co do niego, ¿e to typowy socjopata, psychol, toksyk... Nie mam normalnie do takich ludzi szacunku, od razu mam odruchy wymiotne...
__________________
1. Lepiej byæ nielubian± za to, kim jeste¶ ni¿ byæ kochan± za to kim nie jeste¶.
2. Ludzie nie rodz± siê dobrzy albo ¼li. Rodz± siê z pewnymi sk³onno¶ciami, ale liczy siê sposób, w jaki ¿yj±. I to, jakich ludzi poznaj±.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-05-03 o 23:00
MsN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-03, 23:56   #79
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 242
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem ze siedzisz mi w glowie
a moze sama jestes przemocowcem bo odpowiedz w stylu partnera

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------




najbardziej nie wyobrazam sobie przebic tej zewnetrzej banki i okazac wszem i wobec ludziom z otoczenia zyjacych w idealnych zwiazkach jak zyje
serio mysle ze grybym byla z 5 lat mlodsza byloby mi psychyicznie latwiej

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

dziewczyny tkwie w tym od dawna. to nie jest tak ze na samym poczatku byl okropnym tyranem a ja ulegla gaska. to sie dzialo powoli stopniowo narastalo.

do zalozenia watku cos mnie tknelo... zaczelam zauwazac ze tak nie powinno byc! moze nie bez znaczenia jest to ze to moj jedyny dlugi zwiazek przed tem mialam jakies krotsze znajomosci

a ja najbardziej nie wyobra¿am sobie, ¿eby kogokolwiek obchodzi³ Twój zwi±zek, serio. my¶lisz, ¿e powiesz "rozsta³am siê z Ziutkiem", a kto¶ bêdzie to prze¿ywa³ i do koñca Twojego ¿ycia Ci wypomina³? S±dzê, ¿e nie po¶wiêci temu zbytniej uwagi, mo¿e od niechcenia spyta dlaczego, a mo¿e zmieni temat.



ludzie siê schodz± i rozchodz±, w naszych czasach to normalka. je¶li to faktycznie jest g³ówny powód, ¿e siedzisz z tym typem dalej, to przemy¶l sobie swoje priorytety. To Twoje szczê¶cie i dobre samopoczucie ma byæ na pierwszym miejscu.



Nie jeste¶ od zadowalania innych tylko Ty masz byæ ze swojego ¿ycia zadowolona.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 01:16   #80
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ

a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku.
Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ,

jestem ca³y czas gnojona za wszystko... jak mowie zebysmy dzielili koszty - slysze ze jestem materialistka i lece na jego kase ( zarabia wiecej). Partner tez czesto pije - w domu, zmusza mnie do seksu, obraza poniza, dreczy psychicznie.

Tak jak pisalam nikt o tym nie wie... od lat tak zyje... nie wiem dlaczego ale jak opowiadam o nim innym to go idealizuje. Boje sie odejsc
Ty nie jestes zakochana.

Tylko beznadziejnie uzalezniona. Jesli w najblizszym czasie nie zbierzeszsie w sobie i nie opowiesz rodzicom prawdy, to idz koniecznie na terapie. Serio.

---------- Dopisano o 02:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Jeszcze jedno. Napisalas ze bylas w krotkich zwiazkach a ten to jedyny dluzszy. Tak wszystko ma znaczenie i jest ze sob± polaczone. Nie masz doswiadczenia a ono powoduje, ze tym samym nie znasz siebie. Boisz sie, ze cie nikt nie pokocha. To jest juz na starcie samokatowanie sie.
Owszem przyznam sie ze tak samo kiedys myslalam i gotowa bylam gnac na bosaka krowe do Krakowa, by mnie ktos pokochal. Dzis sie z tego (po paru dekadach) sama wyleczylam. Nie bylo to dla mnie proste. Pewnie z terapeuta by bylo szybciej.
Juz nie czekam na nikogo by mnie ktos pokocha³, bo wiem, ze kochac umiem sie sama najbardziej. Nie czuje sie z tym ani smutno ani zle, tylko bardzo mocno. Szkoda ze tak pozno.
Ale ty masz jeszcze szanse.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2021-05-04 o 01:20
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 04:50   #81
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

Zazwyczaj tam gdzie jest alkohol i gwalt zaraz kupa dzieci.
Wyjasnij mi prosze, jak to sie dzieje ze maz pije i zmusza cie do seksu, jednoczesnie wczesniej nie zapomnajac piczolowicie zalozyc prezerwatywy?
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 05:33   #82
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 242
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez wiekanka Poka¿ wiadomo¶æ
Zazwyczaj tam gdzie jest alkohol i gwalt zaraz kupa dzieci.
Wyjasnij mi prosze, jak to sie dzieje ze maz pije i zmusza cie do seksu, jednoczesnie wczesniej nie zapomnajac piczolowicie zalozyc prezerwatywy?

to nie jest jej m±¿ - jeszcze
kobieta mo¿e stosowaæ antykoncepcjê, nie tylko prezerwatywa chroni przed niechcian± ci±¿±
zreszt±, ten z³amas jej dziecka nie zrobi, bo wie, ¿e autorka bardzo tego by chcia³a - to kolejna marchewka, któr± jej macha przed nosem, ¿eby j± podrêczyæ
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 05:46   #83
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88682948]to nie jest jej m±¿ - jeszcze
kobieta mo¿e stosowaæ antykoncepcjê,
nie tylko prezerwatywa chroni przed niechcian± ci±¿±
zreszt±, ten z³amas jej dziecka nie zrobi, bo wie, ¿e autorka bardzo tego by chcia³a - to kolejna marchewka, któr± jej macha przed nosem, ¿eby j± podrêczyæ[/QUOTE]

To moge jeszcze zrozumiec ze ona nie chce decydowac za dwoje. Ale napalonego po pijaku naciagalacego gume gwalciciela moja wyobraznia nie ogarnia.
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 06:39   #84
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 242
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez wiekanka Poka¿ wiadomo¶æ
To moge jeszcze zrozumiec ze ona nie chce decydowac za dwoje. Ale napalonego po pijaku naciagalacego gume gwalciciela moja wyobraznia nie ogarnia.

mo¿e te gwa³ty, czy jak to nazwa³a autorka "przymuszanie do seksu" wcale nie dziej± siê jak on jest pijany - nie wiadomo, w ka¿dym razie nie doszukiwa³abym siê g³ównego problemu autorki w tym, czy on ubiera prezerwatywê czy nie.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 06:52   #85
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88682991] nie doszukiwa³abym siê g³ównego problemu autorki w tym, czy on ubiera prezerwatywê czy nie.[/QUOTE]

Pewnie ze tak. Mi tylko (jak jednej tez wizazance) przeszlo przez glowe czy to nie troll. Dlatego poprosilam autorke o wyjasnienie
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 07:04   #86
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 242
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez wiekanka Poka¿ wiadomo¶æ
przeszlo przez glowe czy to nie troll.

Mnie te¿ przesz³o, ale z zupe³nie innych powodów - dobrze zarabiaj±ca laska, bez zobowi±zañ w postaci kredytu czy dzieci, p³aci cale mieszkanie, ¿eby siê nie nazywa³o ¿e "leci na kasê", daje sob± poniewieraæ i w zasadzie zachowuje siê jak bezwolna kukie³ka, ukrywa prawdziw± naturê tego zwi±zku przed ¶wiatem, udaj±c idealn± parkê - a to wszystko w imiê tego co kto¶ ze znajomych czy rodziny sobie pomy¶li


no to przerasta moj± wyobra¼niê...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 07:15   #87
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 063
Dot.: Z³y zwi±zek

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88683025]Mnie te¿ przesz³o, ale z zupe³nie innych powodów - dobrze zarabiaj±ca laska, bez zobowi±zañ w postaci kredytu czy dzieci, p³aci cale mieszkanie, ¿eby siê nie nazywa³o ¿e "leci na kasê", daje sob± poniewieraæ i w zasadzie zachowuje siê jak bezwolna kukie³ka, ukrywa prawdziw± naturê tego zwi±zku przed ¶wiatem, udaj±c idealn± parkê - a to wszystko w imiê tego co kto¶ ze znajomych czy rodziny sobie pomy¶li


no to przerasta moj± wyobra¼niê...[/QUOTE]

i chce koniecznie dziecko...

przy tym gosc chroni nasienie, jak oka w glowie i nie traci ostroznosci nawet po pijaku.
wiekanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 08:19   #88
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 1 274
Dot.: Z³y zwi±zek

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88681125]Jakbym by³a twoim potencjalnym dzieckiem to nie chcia³abym siê urodziæ w takiej patologicznej rodzinie. Pewnie bym mia³a pretensje w przysz³o¶ci równie¿ do ciebie. Tak¿e uciekaj póki siê dzieci nie dorobi³a¶. Je¶li nie masz si³y to mo¿e zacznij od terapii indywidualnej (facet nie musi wiedzieæ) albo skonsultuj siê z jakimi¶ fundacjami, które pomagaj± ofiarom przemocy domowej.[/QUOTE]

Nawet bardziej ni¿ do ojca. Mój m±¿ ma z ojcem który go la³ ca³kiem dobry kontakt. Za to matka dzia³a na niego jak p³achta na byka. Podejrzewam ¿e to dlatego ¿e ca³e ¿ycie tylko narzeka³a i obwiniala wszystkich dookola zamiast co¶ zrobiæ. Zreszt± tak jest do dzi¶.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 08:43   #89
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 371
Dot.: Z³y zwi±zek

Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
i widzicie, teraz partner jest jednak problemami - jest nim moje wychowanie i relacje z rodzina


a no nie chcialam im wszystkiego mowic bo napewno odwodzili by mnie od tego zwiazku a jestem zakochana.. tak samo nie mowilam znajomym, przyjaciolom ... pisalam o tym na poczatku. Do tego tak jak tez wspominalam wczesniej wiele znajomosci stracilam - bo najwazniejszy byl zawsze on, to samo dotyczy rodziny z nimi tez zdecydowanie mniej sie spotykam niz te kilka lat temu
Cytat:
Napisane przez loginlogin123 Poka¿ wiadomo¶æ
najbardziej nie wyobrazam sobie przebic tej zewnetrzej banki i okazac wszem i wobec ludziom z otoczenia zyjacych w idealnych zwiazkach jak zyje
serio mysle ze grybym byla z 5 lat mlodsza byloby mi psychyicznie latwiej[COLOR="Silver"]
ale jakiego otoczenia, skro pisalas, ¿e wiele znajomo¶ci stracilas? okazaæ rodzicom?
mi sie nie wydaje, ¿eby byli tacy "normalni", raczej panstwo idealni i w duchu takiego d±¿enia do idealno¶ci chyba bylas wychowywana- '¿eby mama byla z Ciebie dumna" (...?) ¿e najwa¿niejsze to zalo¿yæ rodzinê i to najlepiej jak najszybciej? co¶ jest nie tak z tym strachem przed okresowa samotno¶ci±-byciem bez faceta.
(mialam kole¿ankê, ktora w wieku 19lat po rozstaniu z ch³opakiem p³aka³a, ze juz nigdy pewnie mêza nie znajdzie i potem wchodzila w zwi±zek z ka¿dym, kto sie ni± zainteresowa³, nawet raz z facetem, z ktorym siê brzydzila ca³owaæ )
Zreszt±- nie masz ¯ADNYCH ludzi w otoczeniu, ktorzy sie rozstali z poprzednimi partnerami? sa w pierwszym i jedynym zwi±zku od liceum?

Na pewno na pocz±tku bylo cudownie, on by³ cudowny i bylas bardzo zakochana i opary tych wspomnieñ Ciê trzymaj± w zwi±zku, do tego to wielkie marzenie o rodzinie i 'wydawanie siê", ¿e facet bêdzie dobrym ojcem. Ale marne na to szanse.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-05-04, 08:50   #90
loginlogin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z³y zwi±zek

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88683133]ale jakiego otoczenia, skro pisalas, ¿e wiele znajomo¶ci stracilas? okazaæ rodzicom?
mi sie nie wydaje, ¿eby byli tacy "normalni", raczej panstwo idealni i w duchu takiego d±¿enia do idealno¶ci chyba bylas wychowywana- '¿eby mama byla z Ciebie dumna" (...?) ¿e najwa¿niejsze to zalo¿yæ rodzinê i to najlepiej jak najszybciej? co¶ jest nie tak z tym strachem przed okresowa samotno¶ci±-byciem bez faceta.
(mialam kole¿ankê, ktora w wieku 19lat po rozstaniu z ch³opakiem p³aka³a, ze juz nigdy pewnie mêza nie znajdzie i potem wchodzila w zwi±zek z ka¿dym, kto sie ni± zainteresowa³, nawet raz z facetem, z ktorym siê brzydzila ca³owaæ )
Zreszt±- nie masz ¯ADNYCH ludzi w otoczeniu, ktorzy sie rozstali z poprzednimi partnerami? sa w pierwszym i jedynym zwi±zku od liceum?

Na pewno na pocz±tku bylo cudownie, on by³ cudowny i bylas bardzo zakochana i opary tych wspomnieñ Ciê trzymaj± w zwi±zku, do tego to wielkie marzenie o rodzinie i 'wydawanie siê", ¿e facet bêdzie dobrym ojcem. Ale marne na to szanse.[/QUOTE]
mama zawsze twierdzila ze kariera i nauka najwazniejsze.. wiadomo mam juz swoje lata wiec czasem o wnukach porzebakuje


znajomych mialam wielu, ze studiow, z pracy, bylam dusza towarzystwa.. teraz zostalo mi kilka kolezanek - wszystkie zamezne, czesc juz z dziecmi wiec wiadomo kontakt juz jest z nimi inny, ich priorytetem jest rodzina - co mnie nie dziwi
loginlogin123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-05-05 15:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.