Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-22, 20:43   #3781
Koteu
Raczkowanie
 
Avatar Koteu
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 469
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jaki zmywacz do paznokci bez acetonu polecacie, aby był delikatny dla płytki? Coś z rossmana/hebe/natury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuję z isany bez acetonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 20:47   #3782
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Mam pytanie czy któraś z Was kiedyś tak robiła? Chciałabym zrobić ciasto ucierane na proszku do pieczenia dzisiaj ale upiec je dopiero jutro. Czy da się je przechować w lodówce, a jutro ułożyć na nim owoce, kruszonke i upiec? Pewnie się da ale czy nie wyjdzie zakalec?
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 20:56   #3783
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

In post paczkomat.

Wysyłałam coś z vinted, z wydrukowana etykieta.
Zeskanowalam kod, otworzyła mi się skrytka, okazało się, że się w niej nie zmieściła paczka, zamiast anulować na pulpicie to ja zamknęłam skrytkę... Czyli paczkomat przyjął że ja nadałam ta paczkę 🤷 nie wiem co teraz się stanie...

Rozumiem że kod przepadł i żeby nadać ta paczkę jeszcze raz to muszę jeszcze raz sobie nadać i zaplacic za tą paczkę ale co się stanie? Przecież ta skrytka jest fizycznie pusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 21:00   #3784
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To zalezy co chca tam robic i jak rozumieja slowo wypoczynek.
No tak, dlatego też pytałam co zamierzają robić. Czy więcej czasu na zwiedzaniu samego Lublina/centrum, czy codziennie chcą pójść do innej knajpy, pójść na spacer do parku, albo na starówkę zobaczyć kolorową fontannę, powłóczyć się po zakamarkach starówki, czy może chcą w tym centrum zobaczyć w godzinę podstawy, raz przejść i z głowy a resztę urlopu spędzić np. na podróżach do okolicznych miasteczek typu Kazimierz, Puławy, Lubartów, ścieżki przyrodnicze, może skanseny, ogród botaniczny, może zalew i i tak ich więcej nie będzie w tym hotelu niż będzie. Albo może chcą tylko w hotelu siedzieć na łonie natury, ewentualnie na placu zabaw czy w basenie hotelowym.

Bo to wszystko zależy od właśnie takich drobnostek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 21:11   #3785
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
In post paczkomat.

Wysyłałam coś z vinted, z wydrukowana etykieta.
Zeskanowalam kod, otworzyła mi się skrytka, okazało się, że się w niej nie zmieściła paczka, zamiast anulować na pulpicie to ja zamknęłam skrytkę... Czyli paczkomat przyjął że ja nadałam ta paczkę 🤷 nie wiem co teraz się stanie...

Rozumiem że kod przepadł i żeby nadać ta paczkę jeszcze raz to muszę jeszcze raz sobie nadać i zaplacic za tą paczkę ale co się stanie? Przecież ta skrytka jest fizycznie pusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nic się nie stanie - ale napisałabym do inpostu, w tej sprawie. mogą się do Ciebie odezwać, żeby sprawdzić czy paczka nie została jakoś skradziona
generalnie to na pewno napisałabym do kupującego, bo może dostać informację, że nadano do niego pustą przesyłkę i może posądzić Cię o oszustwo
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 21:13   #3786
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
In post paczkomat.

Wysyłałam coś z vinted, z wydrukowana etykieta.
Zeskanowalam kod, otworzyła mi się skrytka, okazało się, że się w niej nie zmieściła paczka, zamiast anulować na pulpicie to ja zamknęłam skrytkę... Czyli paczkomat przyjął że ja nadałam ta paczkę 🤷 nie wiem co teraz się stanie...

Rozumiem że kod przepadł i żeby nadać ta paczkę jeszcze raz to muszę jeszcze raz sobie nadać i zaplacic za tą paczkę ale co się stanie? Przecież ta skrytka jest fizycznie pusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najprawdopodobniej ktoś z Inpostu do Ciebie zadzwoni żeby potwierdzić że nie nadałaś paczki. Sprawdzają to na monitoringu, ale i tak zazwyczaj oddział dzwoni żeby się upewnić.
Etykieta jest już do wyrzucenia, jeśli zaplaciłaś za paczkę to możesz napisać na pomoc@inpost.pl i poprosić o zwrot kwoty za paczkę której nie nadałaś. Jak masz darmową etykietę która była opłacona przez Vinted to już raczej nic nie poradzisz (nigdy nic z ich etykietą nie nadawałam więc nie wiem na pewno).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 21:34   #3787
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nic się nie stanie - ale napisałabym do inpostu, w tej sprawie. mogą się do Ciebie odezwać, żeby sprawdzić czy paczka nie została jakoś skradziona
generalnie to na pewno napisałabym do kupującego, bo może dostać informację, że nadano do niego pustą przesyłkę i może posądzić Cię o oszustwo
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej ktoś z Inpostu do Ciebie zadzwoni żeby potwierdzić że nie nadałaś paczki. Sprawdzają to na monitoringu, ale i tak zazwyczaj oddział dzwoni żeby się upewnić.
Etykieta jest już do wyrzucenia, jeśli zaplaciłaś za paczkę to możesz napisać na pomoc@inpost.pl i poprosić o zwrot kwoty za paczkę której nie nadałaś. Jak masz darmową etykietę która była opłacona przez Vinted to już raczej nic nie poradzisz (nigdy nic z ich etykietą nie nadawałam więc nie wiem na pewno).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie napisałam do kupującej żeby nie była zdziwiona, bo paczki nie nadałam fizycznie.

Napisałam jej że wyśle w poniedziałek na swój koszt, prywatnie, poza vinted.

Będę jutro dzownic do inpostu może się coś dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-22, 23:38   #3788
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88718399]Pytanie o tarki do stóp.
Czy ktoś miał tarkę L'biotica Cudo Silky Feet (o taką)?
Działa to i jest bezpieczne?[/QUOTE]

Ja mam i jest na prawdę świetna. Wbrew pozorom raczej nie można sobie zrobić nią krzywdy. Bardzo pomocna szczególnie latem gdy chodzimy często z odkrytymi stopami.
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 00:10   #3789
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
In post paczkomat.

Wysyłałam coś z vinted, z wydrukowana etykieta.
Zeskanowalam kod, otworzyła mi się skrytka, okazało się, że się w niej nie zmieściła paczka, zamiast anulować na pulpicie to ja zamknęłam skrytkę... Czyli paczkomat przyjął że ja nadałam ta paczkę nie wiem co teraz się stanie...

Rozumiem że kod przepadł i żeby nadać ta paczkę jeszcze raz to muszę jeszcze raz sobie nadać i zaplacic za tą paczkę ale co się stanie? Przecież ta skrytka jest fizycznie pusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa razy zdarzyło mi się nie dopasować wielkości paczki do otworu w paczkomacie i (po przepakowaniu paczki) za każdym razem dzwoniłam do InPostu, żeby mi wygenerowali nową etykietę, bo nie wykorzystałam starej. Robią to od ręki.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 00:42   #3790
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy któraś z Was kiedyś tak robiła? Chciałabym zrobić ciasto ucierane na proszku do pieczenia dzisiaj ale upiec je dopiero jutro. Czy da się je przechować w lodówce, a jutro ułożyć na nim owoce, kruszonke i upiec? Pewnie się da ale czy nie wyjdzie zakalec?
Z drożdżowym nie byłoby problemu, ale proszek może "przereagować" ze składnikami ciasta i stracić swoją moc Ale to tylko moje dywagacje takie. Coś kwaśnego jest w składnikach?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 06:35   #3791
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Nutribullet - warto?
Jest jakaś dobra alternatywa?
Chodzi mi o blender kielichowy, który zmieli orzechy, lód, zrobi gładką masę z suchych składników. Czy pojemność kielicha 0,7 litra jest wystarczająca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-23, 07:22   #3792
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Czytam teraz strone https://powroty.gov.pl/co-oznacza-po...kulturowy-5397

W tym artykule jest napisane, ze Polacy w Polsce oceniaja emigrantow przez pryzmat serialu Londynczycy.

Serio tak jest?

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2021-05-23 o 07:47
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 07:31   #3793
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Nutribullet - warto?
Jest jakaś dobra alternatywa?
Chodzi mi o blender kielichowy, który zmieli orzechy, lód, zrobi gładką masę z suchych składników. Czy pojemność kielicha 0,7 litra jest wystarczająca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam i polecam, choć pojemność 0,7l wcale nie jest jakaś ogromna. Masło orzechowe robiłam, głównie używam do koktajli, curry, pesto, ciasta na naleśniki itp. można dokupić różne pojemności kielichów. aż zaraz idę zrobić jakieś smoothie, bo mam pomnożone owoce.

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 07:56   #3794
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Mam i polecam, choć pojemność 0,7l wcale nie jest jakaś ogromna. Masło orzechowe robiłam, głównie używam do koktajli, curry, pesto, ciasta na naleśniki itp. można dokupić różne pojemności kielichów. aż zaraz idę zrobić jakieś smoothie, bo mam pomnożone owoce.

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Tez polecam, wszelkie zupy i sosy w tym miksuje, bo zaden inny blender mi nie dal takiej gladkosci jak to. Robilam tez np ciasto pomidorowe, wrzucilam skladniki, 5 sekund i wylewalam do formy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 08:27   #3795
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To zalezy co chca tam robic i jak rozumieja slowo wypoczynek.
[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88721195]No tak, dlatego też pytałam co zamierzają robić. Czy więcej czasu na zwiedzaniu samego Lublina/centrum, czy codziennie chcą pójść do innej knajpy, pójść na spacer do parku, albo na starówkę zobaczyć kolorową fontannę, powłóczyć się po zakamarkach starówki, czy może chcą w tym centrum zobaczyć w godzinę podstawy, raz przejść i z głowy a resztę urlopu spędzić np. na podróżach do okolicznych miasteczek typu Kazimierz, Puławy, Lubartów, ścieżki przyrodnicze, może skanseny, ogród botaniczny, może zalew i i tak ich więcej nie będzie w tym hotelu niż będzie. Albo może chcą tylko w hotelu siedzieć na łonie natury, ewentualnie na placu zabaw czy w basenie hotelowym.

Bo to wszystko zależy od właśnie takich drobnostek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jesteśmy nastawieni na zwiedzanie, a nie siedzenie w hotelu czy przebywaniu tylko w Lublinie. W ciągu dnia chcemy jak najwięcej pozwiedzać, w planach mamy właśnie m. in. Kazimierz Dolny, Puławy a wieczorem na pewno będziemy spacerować i zwiedzać Lublin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 08:52   #3796
9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 496
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Mam i polecam, choć pojemność 0,7l wcale nie jest jakaś ogromna. Masło orzechowe robiłam, głównie używam do koktajli, curry, pesto, ciasta na naleśniki itp. można dokupić różne pojemności kielichów. aż zaraz idę zrobić jakieś smoothie, bo mam pomnożone owoce.

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Naprawdę jest taki dobry? Rozważałam zakup jak szukałam blendera, ale moc nie jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi blenderami. W końcu zdecydowałam się na blender o mocy ponad 1000 W.

Plus, mnie przeraża kielich z plastiku (bo chyba nie jest szklany, prawda?), bo wyobrażam sobie, że część tego plastiku przechodzi do jedzenia. Tak jak oglądałam kiedyś film dokumentalny i faktycznie w wodzie butelkowanej czy wodzie podgrzewanej w czajniku plastikowym są cząsteczki plastiku.

Edytowane przez 9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81
Czas edycji: 2021-05-23 o 08:57
9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 09:00   #3797
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

[1=9fe3753a27fdab91f294646 f71f38ef6abf24fb7_615a35f 24cb81;88722172]Naprawdę jest taki dobry? Rozważałam zakup jak szukałam blendera, ale moc nie jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi blenderami. W końcu zdecydowałam się na blender o mocy ponad 1000 W.

Plus, mnie przeraża kielich z plastiku, bo wyobrażam sobie, że część tego plastiku przechodzi do jedzenia. Tak jak oglądałam kiedyś film dokumentalny i faktycznie w wodzie butelkowanej czy wodzie podgrzewanej w czajniku plastikowym są cząsteczki plastiku.[/QUOTE]Z tego co udało mi się kiedyś ustalić, to plastik przenika do jedzenia właśnie np. z butelek, bo plastik jest miękki i przy każdym zgnieceniu uwalnia się jakaś jego mikro ilość. Przy sztywnych pojemnikach typu dzbanek filtracyjny czy właśnie blender tego problemu nie ma.
Co do czajnika to nie zgłębiałam bo mam szklany, ale podejrzewam że też musi to być jakaś konkretna temperatura, a blender raczej nie podgrzewa się do wysokich temperatur jak czajnik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 09:16   #3798
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Ja mam i jest na prawdę świetna. Wbrew pozorom raczej nie można sobie zrobić nią krzywdy. Bardzo pomocna szczególnie latem gdy chodzimy często z odkrytymi stopami.
A czy ona się różni od zwykłych, metalowych tarek?.miałam już niejedna metalowa tarkę i raczej były zbyt ostre..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 09:32   #3799
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A czy ona się różni od zwykłych, metalowych tarek?.miałam już niejedna metalowa tarkę i raczej były zbyt ostre..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ta tarka nie jest taka ostra. Ma inaczej te oczka. Nie są tak zadarte. I nie chwyta zdrowej skory. Jednak b dobrze ściera zrogowaciały naskórek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-23, 09:35   #3800
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A czy ona się różni od zwykłych, metalowych tarek?.miałam już niejedna metalowa tarkę i raczej były zbyt ostre..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To właściwie nie jest tarka, bo nie ściera ani nie szarpie skóry jak te stare tarki jak poniżej. To jest system mini ostrzy, które ścinają zrogowaciały naskórek. Nie da się zrobić sobie tym krzywdy ani się zaciąć, bo normalnej skóry te ostrza po prostu nie łapią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tarka-metalowa-do-stop-donegal-art-nr-2544.jpg (12,1 KB, 139 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 09:49   #3801
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

[1=9fe3753a27fdab91f294646 f71f38ef6abf24fb7_615a35f 24cb81;88722172]Naprawdę jest taki dobry? Rozważałam zakup jak szukałam blendera, ale moc nie jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi blenderami. W końcu zdecydowałam się na blender o mocy ponad 1000 W.
.[/QUOTE]

Jak sa nowe ostre noze, to kazdy dobrze tnie. Ja mam blender Philips i na poczatku super. Mam go juz 5 lat i dluzej i teraz te nozyki sa tepe i blenduje znacznie gorzej. Ciekawe czy to sie da jakos wymienic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 09:58   #3802
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Jesteśmy nastawieni na zwiedzanie, a nie siedzenie w hotelu czy przebywaniu tylko w Lublinie. W ciągu dnia chcemy jak najwięcej pozwiedzać, w planach mamy właśnie m. in. Kazimierz Dolny, Puławy a wieczorem na pewno będziemy spacerować i zwiedzać Lublin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wieczorami zazwyczaj jest mniej samochodów w centrum i łatwiej znaleźć miejsce parkingowe, szczególnie na tygodniu, bo w weekendy to życie miejskie kwitnie Zatem to już zmienia trochę postać rzeczy
Choć dalej uważam, że Campanile to dobry pomysł, bo jest do wszystkiego blisko, macie pod nosem centrum, park z placem zabaw i pawiami, fontanny, knajpy do wyboru do koloru, biedronkę do 23:00, rossmana jakby pieluch czy chusteczek zabrakło, aptekę w pobliżu. I wcale nie jest jakoś wyjątkowo głośno, bo to obrzeża centrum, nie sama starówka, gdzie pijani studenci potrafią bywać głośno Nie ma gwaru. Ewentualnie szum samochodów czy karetki jak to przy ulicy, ale podejrzewam, że przy tak ruchliwej ulicy raczej mają jakieś zabezpieczenia dźwiękoszczelne. Do tego macie bardzo łatwy i szybki wyjazd w kierunku właśnie Puław/Kazimierza/Nałęczowa, nie trzeba się tłuc w korkach przez pół miasta. Jest to dosyć mały hotel, chyba bardziej "kameralny", więc nie sądzę, że tam się jakieś wesela odbywają, choć oczywiście warto dopytać. Cen niestety nie znam, więc tu też kwestia do sprawdzenia czy Wam odpowiadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:02   #3803
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Mam i polecam, choć pojemność 0,7l wcale nie jest jakaś ogromna. Masło orzechowe robiłam, głównie używam do koktajli, curry, pesto, ciasta na naleśniki itp. można dokupić różne pojemności kielichów. aż zaraz idę zrobić jakieś smoothie, bo mam pomnożone owoce.

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez polecam, wszelkie zupy i sosy w tym miksuje, bo zaden inny blender mi nie dal takiej gladkosci jak to. Robilam tez np ciasto pomidorowe, wrzucilam skladniki, 5 sekund i wylewalam do formy
Dzięki za opinie, bardzo pomocne
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak sa nowe ostre noze, to kazdy dobrze tnie. Ja mam blender Philips i na poczatku super. Mam go juz 5 lat i dluzej i teraz te nozyki sa tepe i blenduje znacznie gorzej. Ciekawe czy to sie da jakos wymienic.
Tak, to też istotne. Widzę, że Nutribullet ma możliwość dokupienia tego ostrza za 50zl, więc całkiem fajnie, żeby po kilku latach zmienić i mieć taką samą intensywność cięcia jak na początku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:07   #3804
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Jakby co to moj ma 5-6 lat i nadal bez zarzutu
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:31   #3805
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To właściwie nie jest tarka, bo nie ściera ani nie szarpie skóry jak te stare tarki jak poniżej. To jest system mini ostrzy, które ścinają zrogowaciały naskórek. Nie da się zrobić sobie tym krzywdy ani się zaciąć, bo normalnej skóry te ostrza po prostu nie łapią.
O właśnie ja miałam na myśli takie tarki metalowe. Mam z nimi ale wspomnienia, bo po użyciu pięty były tak poszarpans, że potem wygladzalam pilnikiem 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:39   #3806
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O właśnie ja miałam na myśli takie tarki metalowe. Mam z nimi ale wspomnienia, bo po użyciu pięty były tak poszarpans, że potem wygladzalam pilnikiem 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te tarki to jest jakas masakra. W ogóle dla mnie niepojęte jest, że przez dekady rynek akcesoriów do stóp to była kolekcja narzędzi tortur, te wszystkie szarpiące tarki, nożyki z wymiennymi żyletkami, co to w ogóle miało być Od nastolęctwa miałam problem z nadmiernym rogowaceniem, na które nie pomagały żadne kremy, tarki ani pumeksy i nigdy nie udało mi się osiągnąć efektu gładkich pięt bez zadziorów, dopóki właśnie te nowe modele tarek nie weszły na rynek kilka lat temu. Od tej pory wystarcza usunięcie narosłego naskórka raz na półtora tygodnia i byle jaki krem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:43   #3807
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Te ścinaki na żyletki to był horror
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:46   #3808
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88722382]Te ścinaki na żyletki to był horror[/QUOTE]
w życiu tego nie miałam, bo się bałam, że się pozacinam do 'mięsa' nie wiem w ogóle, jak można było tego używać, dramat.

a tarkę 'cudo' mam i polecam, fajna jest. ja problem z suchymi piętami mam znikomy, ale kupiłam ją też mamie, która już niestety czipsa ma bardziej zaawansowanego, i odkąd jej używa to nie te same stopy. fajna opcja, bo faktycznie nie ma możliwości, by zrobić sobie nią krzywdę.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:47   #3809
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Te tarki to jest jakas masakra. W ogóle dla mnie niepojęte jest, że przez dekady rynek akcesoriów do stóp to była kolekcja narzędzi tortur, te wszystkie szarpiące tarki, nożyki z wymiennymi żyletkami, co to w ogóle miało być Od nastolęctwa miałam problem z nadmiernym rogowaceniem, na które nie pomagały żadne kremy, tarki ani pumeksy i nigdy nie udało mi się osiągnąć efektu gładkich pięt bez zadziorów, dopóki właśnie te nowe modele tarek nie weszły na rynek kilka lat temu. Od tej pory wystarcza usunięcie narosłego naskórka raz na półtora tygodnia i byle jaki krem.
Pamiętam z dzieciństwa ten nożyk z wymiennymi żyletkami, używała go mama mojej koleżanki. Zawsze się zastanawiałam kiedy zrobi sobie nim krzywdę i prawie zawsze widziałam że którąś piętę miała oklejoną plastrem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 10:50   #3810
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88722382]Te ścinaki na żyletki to był horror[/QUOTE]

Kiedyś przez nie musiałam w październiku chodzić w sandałach i skarpetach, bo zacięłam sie tym dziadostwem tak mocno, że nie byłam w stanie założyć pełnego obuwia do wygojenia się tej rany. To był ostatni raz, kiedy tego użyłam.

W ogóle nie rozumiem, że to jeszcze jest w sprzedaży, ale mam w domu egzemplarz, który tego używa i nie chce się przestawić. Kupiłam mu tarkę na sucho tego typu jak ta L'Biotica, spróbował i jednak woli swoje półgodzinne moczenie stóp i potem bawienie się znowu pół godziny z tym ścinakiem i polerkami
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-08 14:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.