Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-10, 14:51   #4321
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Bamsee ja miałam trzy masaże w pakiecie, więc pani rehabilitantki o wszystko pytałam przy okazji wizyty. Raz w trakcie masażu przyszedł chirurg sprawdzić czy wszystko jest ok.
Ogólnie myślę, że w razie wątpliwości powinnaś dzwonić do kliniki, niech recepcjonistka Cię odpowiednio pokieruje.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2021-08-10 o 14:52
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-10, 15:43   #4322
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulka, recepcjonistka przekierowała moja wiadomość do chirurga, który ładnymi słowami kazal mi spier.
Jestem bardzo zawiedziona, zniesmaczona i przerazona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Asiulka a gdzie to takie fajne masaze w pakiecie? U kogo się operowalas i kiedy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-11, 16:06   #4323
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez bamsee Pokaż wiadomość
Asiulka, recepcjonistka przekierowała moja wiadomość do chirurga, który ładnymi słowami kazal mi spier.
Jestem bardzo zawiedziona, zniesmaczona i przerazona
Oj, to bardzo nieładnie, kasę biorą za kompleksową opiekę.


Cytat:
Napisane przez bamsee Pokaż wiadomość
Asiulka a gdzie to takie fajne masaze w pakiecie? U kogo się operowalas i kiedy?
Za miesiąc będą dwa lala. Jeny, muszę jakieś urodziny zrobić cyckom . Robiłam w poznaniu inicjały lekarza AG. Masaże dają w pakiecie od dawna, bo twierdzą, że rekonwalescencja lepiej przebiega. Ja byłam zachwycona, bo po każdym takim masażu mięśnie były pięknie rozluźnione, pani rehabilitantka poinstruowała mnie też jak sama mam sobie mięśnie rozluźniać i masować. Masaże były trzy, brałam pod uwagę, że sobie dokupię, ale okazało się, że te trzy, to było idealnie w sam raz. Ale nie da się ukryć, że cena operacji wykraczała ponad średnią.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-12, 07:42   #4324
bamsee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulka, tak wiem, zwlaszcza ze jest to chirurg który wiedział ze mieszkam za granicą i nie mogę przyjechać ot tak na kontrole a inaczej mu się nie chce odpisać bo widać zajęty jest wstawianiem cyckow na insta🤬. No i chirurg którego tak celebryci wychwalają ze co to nie on i jak on odpowiada o każdej porze dnia i nocy. Jestem serio załamana. Już nie wiem co mu odpisać.


Ale fajnie, ja mialam właśnie problem z masowaniem bo nie wiedziałam do końca jak. A ile zapłaciłaś jeśli mogę zapytać? Jesteś w stu procentach zadowolona?
A urodziny zrób bo jak wszystko tak dobrze u Ciebie przebiega to nic tylko się radować

I jeszcze mam pytania czy ktoras z was bola piersi po leżeniu na plasko/pol plasko? Mnie od kilku dni boli prawa piers z którą nie mialam problemów.
Boli najmocniej rano po całej nocy, ale zauważyłam ze wystarczy żebym chwilę polezala bardziej na płasko i już pojawia się bol. Boli jak sie podnoszę i jakiś czas pozniej (prawa nic). Doświadczyła ktoras z was czegos takiego? Czy to moze byc przykurcz na tym etapie?... (5tyg)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bamsee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-12, 20:06   #4325
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny poradzcie, 6 października mam termin operacji i wszystkie znaki na ziemi i niebie czyli obliczenia wskazuja ze moge dostać wtedy okres, czy mogę iść pk pigulki i od początku następnego cyklu je brac
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 13:55   #4326
Zuza198777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jest! udało się! powiększyłam piersi i jestem mega zadwolona już 14 dni po zabiehgu! czuję się rewelacja! Motiva Klinika w WWA - jak ktoś chce namiary to PRIV POLECAM BARDZO ps. chciałabym podziękować wszytskim wizażankom za wsparcie i mnóstwo informacji!!!!!!! Dziękuję!!! wielkie big up!
Zuza198777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-13, 21:07   #4327
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć. Zastanawiam się nad kilkoma kwestami. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami?
1. Na jak długo brałyście wolne w pracy biurowej po zabiegu?
2. Kiedy wrocilyście do pełnej aktywności fizycznej po zabiegu? Chodzi o regularne i wysiłkowe uprawianie sportu.
3. Jeśli miałyście prawie/praktycznie zerowy biust przed operacją, to jakie były i są wrażenia, gdy w końcu ten biust jest?
4. W jakiej kwocie można się zamknąć za zabieg i konsultacje przed i po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-15, 18:01   #4328
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez bamsee Pokaż wiadomość
Asiulka, tak wiem, zwlaszcza ze jest to chirurg który wiedział ze mieszkam za granicą i nie mogę przyjechać ot tak na kontrole a inaczej mu się nie chce odpisać bo widać zajęty jest wstawianiem cyckow na insta🤬. No i chirurg którego tak celebryci wychwalają ze co to nie on i jak on odpowiada o każdej porze dnia i nocy. Jestem serio załamana. Już nie wiem co mu odpisać.
Może jak się tak zajmuje celebrytami, to dla "zwykłych" pacjentów brakuje mu czasu :P



Cytat:
Napisane przez bamsee Pokaż wiadomość
Ale fajnie, ja mialam właśnie problem z masowaniem bo nie wiedziałam do końca jak. A ile zapłaciłaś jeśli mogę zapytać? Jesteś w stu procentach zadowolona?
Nadal jestem zachwycona, są idealne , kosztowało jakoś 20 tysięcy.
Masować trzeba zaczepy mięśni, ale najlepiej jak ktoś kto się zna poinstruuje i sprawdzi czy się to dobrze robi, żeby sobie krzywdy nie zrobić. No i miałam sobie rozluźniać mięśnie wkładając rękę pod pachę, kciuk skierowany do góry przed pachą no i delikatnie napierać się piersią w kierunku mostka.



I jeszcze mam pytania czy ktoras z was bola piersi po leżeniu na plasko/pol plasko? Mnie od kilku dni boli prawa piers z którą nie mialam problemów.
Boli najmocniej rano po całej nocy, ale zauważyłam ze wystarczy żebym chwilę polezala bardziej na płasko i już pojawia się bol.[/QUOTE]
Może to kwestia napiętych mięśni?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-17, 16:45   #4329
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wytypowalam 3 chirurgów na konsultacje i widzę, że terminy na samą pierwszą rozmowę są zabójcze Najwcześniejszy za 2 miesiące, kolejny za 5 miesięcy, a ten, którego piersi podobają mi się najbardziej za...9 miesięcy. Nie sądziłam, że te terminy będą tak odległe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 18:26   #4330
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej😁

Dziś udało mi się umówić do dr P.Sz. z Gdańska.

Moja pierwsza wizyta będzie za tydzień.

O operacji myślałam wiele lat i pierwszy raz jestem tego tak pewna.

Mój biust jest zerowy, chce małych naturalnych piersi ale kompletnie nie wiem o co pytać na wizycie.



Pytałam o termin operacji, podobno najszybciej za 11miesiecy🤦☠♀️

Tez tyle czekalyście?
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 18:27   #4331
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć! pisałam tutaj w czerwcu/lipcu. No i doczekałam się! Jutro mam drugą konsultację, a w czwartek za tydzień zabieg. Strasznie się boję narkozy i bólu, dopada mnie stres i niepewność co do słuszności decyzji Wczoraj miałam wizytę u ginekologa, usg piersi.. Gdy usłyszał o zabiegu, zdecydowanie mi odradzał, twierdząc że to forma biznesu i że to jest zupełnie zbędne. Mogę stracić czucie w piersiach, i inne konsekwencje, krwiaki, ropniaki etc.
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-25, 19:39   #4332
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Hej

Dziś udało mi się umówić do dr P.Sz. z Gdańska.

Moja pierwsza wizyta będzie za tydzień.

O operacji myślałam wiele lat i pierwszy raz jestem tego tak pewna.

Mój biust jest zerowy, chce małych naturalnych piersi ale kompletnie nie wiem o co pytać na wizycie.



Pytałam o termin operacji, podobno najszybciej za 11miesiecy🤦♀️

Tez tyle czekalyście?
Oo, bardzo szybka konsultacja! Ja z kolei słyszę, że konsultacje są za wiele miesięcy, a później zabieg szybciej. Ale to wiadomo, u każdego lekarza inaczej.
Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
Cześć! pisałam tutaj w czerwcu/lipcu. No i doczekałam się! Jutro mam drugą konsultację, a w czwartek za tydzień zabieg. Strasznie się boję narkozy i bólu, dopada mnie stres i niepewność co do słuszności decyzji Wczoraj miałam wizytę u ginekologa, usg piersi.. Gdy usłyszał o zabiegu, zdecydowanie mi odradzał, twierdząc że to forma biznesu i że to jest zupełnie zbędne. Mogę stracić czucie w piersiach, i inne konsekwencje, krwiaki, ropniaki etc.
Brak atrybutu kobiecości - dla jednego zbędne, dla drugiego powodujące bardzo duży dyskomfort, niepewność i obniżenie nastroju.
Pytałaś swojego lekarza, jak często zdarzały mu się komplikacje? Dobrze wiedzieć, jaka jest tego skala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-25, 21:27   #4333
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc, będę miała konsultacje u tego lekarza w sobotę ale czekałam na nią prawie miesiąc. Super ze udało Ci się tak szybko umówić. Tak myślałam ze termin operacji będzie za ok 10 miesięcy
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 12:42   #4334
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej, dziś o 19.00 mam drugą konsultację, o wszystko dopytam. Pierwszą miałam w marcu, nawet nie wiedziałam o co dokładnie pytać. Mój rozmiar wyjściowy to 75b, coś tam mam, ale.. Mój chirurg chce mi zrobić 315 maksymalnie, przy czym ma to być rozmiar C/D. I myślę że o to właśnie mi chodzi, żeby zrównoważyć proporcje sylwetki.
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 12:57   #4335
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
Hej, dziś o 19.00 mam drugą konsultację, o wszystko dopytam. Pierwszą miałam w marcu, nawet nie wiedziałam o co dokładnie pytać. Mój rozmiar wyjściowy to 75b, coś tam mam, ale.. Mój chirurg chce mi zrobić 315 maksymalnie, przy czym ma to być rozmiar C/D. I myślę że o to właśnie mi chodzi, żeby zrównoważyć proporcje sylwetki.
Fajnie, zazdroszczę, że to już dziś ja czekam na swoje jeszcze długie miesiące i mi się tylko to śni po nocach.
Do kogo idziesz i jakie miasto? Chyba nie pisałaś.
Ja bym dopytala o prawdopodobieństwo komplikacji, obrócenia implantu (przy anatomach), kogo poleca do USG z implantami (z tego co czytałam nie wszyscy są chętni i odpowiedni do tego badania gdy posiada się implant), jak dbać o bliznę, kiedy i czym smarować, co naklejać, kiedy można ćwiczyć, co w przypadku komplikacji, czy na szybko można liczyć na poradę, czy wtedy pełnopłatna wymiana/poprawka, kiedy można miękką bieliznę a kiedy fiszbiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 13:10   #4336
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Oo, dziękuję Ci, bardzo pomocne 😁 Dopytam o wszystko, mam wrażenie że dziś stamtąd nie wyjdę, haha. Czas szybko minie, zobaczysz..chyba że zdecydujesz się na innego chirurga, z szybszymi terminami. Chociaż pewnie lepiej poczekać i być przekonanym co do słuszności wyboru, w tym chirurga. A ja jestem z Poznania, zabieg u KB. Miałam termin w maju, ale odwołałam, z różnych względów, potem żałowałam, bo byłabym już PO, i latem wiadomo można więcej odsłonić.
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 13:28   #4337
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
Oo, dziękuję Ci, bardzo pomocne Dopytam o wszystko, mam wrażenie że dziś stamtąd nie wyjdę, haha. Czas szybko minie, zobaczysz..chyba że zdecydujesz się na innego chirurga, z szybszymi terminami. Chociaż pewnie lepiej poczekać i być przekonanym co do słuszności wyboru, w tym chirurga. A ja jestem z Poznania, zabieg u KB. Miałam termin w maju, ale odwołałam, z różnych względów, potem żałowałam, bo byłabym już PO, i latem wiadomo można więcej odsłonić.
Trzymam kciuki, daj znać, jak było.
Co do szybszych terminów, to wydaje mi się, że w Wawie to nieosiągalne, a zdecydowanie nie chcę jeździć po Polsce do specjalisty, bo w razie komplikacji wolałabym go mieć blisko.
Ale na piersi i tak nie ma takiej tragedii. Na korekcję nosów widzę, że dziewczyny piszą o terminach na 4-5 lat do przodu! To jest dopiero masakra. Mam wrażenie, że chirurgia plastyczna stała się nagle szalenie popularna i w zasięgu finansowym większej liczby osób, więc to swoje robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 14:02   #4338
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ach, no tak, bo Ty z Warszawy, więc wszystko oblegane na pewno. Masz rację, też wolę mieć na miejscu, w razie czego. Poza tym noc będzie spędzona w klinice, a potem droga do domu.. tragedia z tymi terminami, na szczęście my mamy biust a nie noś do zrobienia, bo inaczej można się zdemotywowac 😁
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 15:35   #4339
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja na termin wizyty czekałam chyba z 2-3 miesiące, a operacja po kolejnych 4 miesiącach.


JoanPoznan oczywiście, że robienie piersi to biznes, ale wszystko na świecie to biznes, łącznie z wizytą u ginekologa. Oczywiście trzeba się liczyć z ryzykiem powikłań i ocenić czy ryzyko przewyższa korzyści. To Ty najlepiej wiesz jak bardzo chcesz mieć żelkowe piersi i w związku z tym na jakie wyrzeczenia jesteś gotowa. Jakoś mało kto wypomina innym kupno drogiego samochodu, a to też pewien rodzaj fanaberii, a przemysł motoryzacyjny to wielki biznes. Bym się nie przejmowała opinią innych, pragniesz mieć większe piersi, stać Cię, liczysz się z ryzykiem, to rób
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-26, 17:38   #4340
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mam tak szybko termin pierwszej wizyty ponieważ zwolnił się termin. Ale operacja po 11 miesiącach, to dla mnie kosmos😜.

Jest jakaś lista rezerwowych, ale ja mogę jedynie wykonać to przed wakacjami albo w przerwie świątecznej, więc wątpię, że akurat zwolni się termin świąteczny...
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 17:47   #4341
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Mam tak szybko termin pierwszej wizyty ponieważ zwolnił się termin. Ale operacja po 11 miesiącach, to dla mnie kosmos.

Jest jakaś lista rezerwowych, ale ja mogę jedynie wykonać to przed wakacjami albo w przerwie świątecznej, więc wątpię, że akurat zwolni się termin świąteczny...
Oo super z tym zwolnieniem terminu! Czyli to możliwe po cichu liczę na to, że też dostanę telefon i przyspieszony termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 17:51   #4342
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Masz rację, też mi to przemknęło w głowie, tym bardziej że wizyta u niego do najtańszych nie należała 😁 Siedzę w poczekalni, trzymajcie kciuki😉
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 18:25   #4343
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Terminy się zwalniają. Operacje jednak są bardzo drogie, po drugie dużo osób się rozmyśla. Sama kiedyś odwołałam operację plastyczną, na którą czekałam dwa lata.... Tylko czy te terminy nie są rezerwowane dla specjalnych klientek.... Tego nikt nie wie...

Zapytam jakie są na to szanse😜

Dziewczyny czemu tak mało osób decyduje się na wkładki anatomiczne?
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 18:47   #4344
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem już po 2 konsultacji, mój wybór to polytech anatomiczne, gwarancja na 15 lat, rozmiar 330 jednak🙂 Dr wymierzył i jednak doszedł do wniosku że tak. Więc czemu nie😁 rozmiarowo odpowiada to D. Namawiał mnie na okrągłe, że piękny etc., ale przymierzając czułam się mniej swojo niż przy anatomicznych jednak.
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 19:38   #4345
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Oooo będziesz mieć anatomiczne!😁

Jestem bardzo ciekawa efektu..kiedy zabieg?

I jeśli mogę spytać, jaki jest koszt?

Cieszę się z Tobą 🤗
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 19:43   #4346
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziękuję!🥰 Tak, lepiej się czułam przy anatomicznych, jestem drobna i te okrągłe za bardzo rzucały się w oczy. Zabieg dokładnie za tydzień, w czwartek rano. Koszt to 15 tys. Nie wiem czy dziś zasnę, z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej to przecież droga przez męczarnie pierwsze tygodnie haha...
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 20:02   #4347
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mnie poinformowana o 17-19tys😳

Teraz się zastanawiam nad zmianą lekarza🙈

Ile czekałaś na termin?



Nawet sobie nie wyobrażam co czujesz!😁

Też jestem drobna, wręcz w obrębie klatki piersiowej wychudzona i wiem o jakim efekcie mówisz.

U mnie to by były dwie piłki, skóra i kości

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

JoanPoznan

Już doczytałam 😁

Czekasz od marca

Jestem nowa na forum i dopiero ogarniam😜
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 20:19   #4348
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dokładnie tak z tym efektem😁 Słyszałam że ceny są różne, nawet do 20 tys. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Może skonsultuj się z innymi dr, może będą jakieś inne opcje cenowe z doświadczeniem..hm. Ważne żeby mieć zaufanie i intuicję. Nie za bardzo rozumiem tego przedziału cenowego, od czego to zależy między 17 a 19 tys ?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Miałam mieć w maju, ale zrezygnowałam, i żałowałam. Potem terminów brak, urlopy etc. i dopiero teraz..
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 20:28   #4349
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Zrozumiałam, że cena wynika od rodzaju implantów. Jak wiadomo anatomiczne są droższe. Wydaje mi się, że też ostatecznie wyjdzie ok. 20tys.

Sama konsultacja 300zl

Mi bardzo zależy na miejscu bliskim mojego zamieszkania. Boje się komplikacji i chcę być na miejscu.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Moim zdaniem będzie wszystko dobrze😁. Wiadomo wcześniejszy termin byłby lepszy...

Ale na święta to już będziesz mieć super zagojony biust 😁
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-26, 21:59   #4350
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

17-19 już z implantami?
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 10 (0 użytkowników i 10 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.