Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-30, 18:51   #4381
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A propos powikłań, to była tu dziewczyna, która miała chyba 2 razy przykurcz torebki, takie co miały raz też były. Były tu osoby, które musiały iść na operację po obróceniu się implantu anatomicznego.
Większość jednak szczęśliwych, więc nie ma co oglądać się na te powikłania, ale warto wiedzieć, że one mogą być.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-30, 19:19   #4382
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Moja znajoma przez rok była niezadowolona z efektu. Zależało jej na naturalnym efektu (jest bardzo szczupła), a lekarz polecił jej okrągłe implanty... Moim zdaniem również,to nie wygląda super dobrze. Po roku przywykła i teraz twierdzi,że jej najlepsza decyzja.... Piersi wyglądają trochę lepiej.



Ostatnio myślałam sobie, jak szybko zmienia się modą nawet w tym zakresie. Za kilka lat sądzę, że odejdzie się od okrągłych implantów.
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-30, 19:26   #4383
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile czasu po operacji można zacząć dźwigać ciężary na siłowni, mowie tu o masie 30-40 kg?
Przeszukaj sobie wątek wstecz, bo była tu kiedyś dziewczyna i pisała o sobie oraz o koleżankach z siłowni, na ile można wracać do treningów.


Cytat:
Napisane przez TakaJa06 Pokaż wiadomość
...a do tego dochodzą polytech o których jeszcze nie słyszałam, może się wypowiecie na ich temat. Dziękuję wam wszystkim za dzielenie się waszymi doświadczeniami i wiedzą
Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
Hej! Dołączam się. Zabieg mam w czwartek. Szukałam opinii o implantach anatomicznych Polytech i prawie zerowe informacje. Nie mam na czymś się oprzeć. Macie dziewczyny może jakieś opinie z własnego doświadczenia lub z zaslyszenia? Z góry dzięki!
Ja mam polytechy anatomiczne i nie mam zastrzeżeń. Producent niemiecki, więc raczej syfu nie zrobią, bo musi spełnić europejskie normy.


[1=3d9a9bd777fee7351c4ba8e a2bfeb1b870820984_624e207 10b6a4;88876734]Prof. mowil ze po 2 tygodniach można już wrócić do pracy[/QUOTE]Zależy do jakiej pracy, ale ja do pracy biurowej właśnie po dwóch tygodniach wróciłam.


Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
...ale teraz czytam na forach, że po operacji chce się większe.
Ja nigdy nie uważałam, że są za małe, dla mnie nadal są idealne. Trzeba wziąć pod uwagę, że zazwyczaj piszą ci którzy nie są zadowoleni, więc łatwiej na takie wypowiedzi trafić.

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
I drugie pytanie - czy pamiętacie jak czułyście się 3 miesiące po operacji, 6 miesięcy, 9 miesięcy i 12 miesięcy po? Jak "czuły się" i wyglądały Wasze nowe piersi?
Nie pamiętam okresu po 3 miesiącach, ale po dwóch miesiącach byłam na nurkowaniu w Egipcie, czyli w miarę normalnie funkcjonowałam. Po 6 miesiącach jeszcze czasami czułam, że mam żelki. Tak koło 7-9 miesiąca w praktyce zapomniałam, że miałam operacje, nic już nie ciągnęło obojętnie co robiłam czy jakie ciężary nosiłam.
Jak wyglądały... to najlepiej wyślij zaproszenie do znajomych i zobacz sobie moją galerię.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-30, 19:50   #4384
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulkaa, możesz podesłać mi jakąś fotkę w wiadomości prywatnej? Nie mogę znaleźć opcji zaproszenia, a jestem bardzo ciekawa! Jaki miałaś rozmiar przed i jaki wybrałaś do zabiegu? Mam 75b, będę mieć polytech anatomiczny 330. Przy wyborze kierowałam się miękkością w dotyku.. Napisz coś więcej proszę 😁 czy faktycznie nie masz zarzutów co do miękkości biustu po zabiegu? Czy wyglądają naturalnie? Ile czasu jesteś po zabiegu i ile czekałaś na efekt końcowy? Czy rozmiar, kształt, ogólne samopoczucie z implantem są ok?
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-30, 20:07   #4385
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziś ktoś ze znajomych mnie straszył, że zawsze trzeba zrobić jakieś drobne poprawki tzn. np. usuwanie blizn itp.

Czy to jest normą, że po operacji coś tam trzeba poprawiać?
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-30, 21:39   #4386
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Dziś ktoś ze znajomych mnie straszył, że zawsze trzeba zrobić jakieś drobne poprawki tzn. np. usuwanie blizn itp.

Czy to jest normą, że po operacji coś tam trzeba poprawiać?
Usuwanie blizn to nie poprawka. Jak się godzisz na blizny, to nic z nimi nie musisz robić. A blizny będą, czasem mniejsze, czasem większe, ale jakoś te implanty trzeba włożyć

Ja po poprawce się być może zdecyduję na laser na blizny. Ogólnie mi nie przeszkadzają i nie planowałam tego, ale jak kupowałam kostium kąpielowy to bałam się, że blizny będzie widać i specjalnie kupiłam model z takim paskiem pod biustem. Jak się kupi stanik na sznureczku, to może się on niekorzystnie przemieścić.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 05:37   #4387
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Osobiście nie boję się blizn, mam ich trochę na ciele i czasami decydowałam się na laser, jednak to nie jest dla mnie problem.



Teraz się tylko zastanawiam jak wytrzymam rok do operacji😂, bardzo chciałabym już!
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-31, 10:52   #4388
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
Asiulkaa, możesz podesłać mi jakąś fotkę w wiadomości prywatnej? Nie mogę znaleźć opcji zaproszenia, a jestem bardzo ciekawa! Jaki miałaś rozmiar przed i jaki wybrałaś do zabiegu? Mam 75b, będę mieć polytech anatomiczny 330. Przy wyborze kierowałam się miękkością w dotyku.. Napisz coś więcej proszę 😁 czy faktycznie nie masz zarzutów co do miękkości biustu po zabiegu? Czy wyglądają naturalnie? Ile czasu jesteś po zabiegu i ile czekałaś na efekt końcowy? Czy rozmiar, kształt, ogólne samopoczucie z implantem są ok?
Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych.
Miałam miseczkę B, implant 275, był brany pod uwagę 315 i te dwa były przygotowane na operację, stwierdziłam, że mają na stole zadecydować co lepiej będzie do mnie pasowało, zgodnie lekarz, pielęgniarka i pani anestezjolog uznały, że te mniejsze.
Jak się cyc ugniata, to czuć, że implant jest twardszy, ale nie wiem czy nawet wypełniony solą fizjologiczną nie dawałby takiego efektu, bo jest pod mięśniem.
W zasadzie jeśli nie powiem, że mam żelki, to trudno się domyślić, zresztą sama zobaczysz na moich zdjęciach. W zasadzie później niż po miesiącu nie pojawiają się już jakieś bardzo diametralne zmiany w wyglądzie, jedynie wraz z rozciągnięciem się mięśni pierś staje się bardziej w kształcie łezki.
Niedługo cycki będą obchodziły drugie urodziny i w zasadzie zapomniałam o operacji i że mam implanty.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 11:40   #4389
ariannalabrzenska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A da się jakoś bez chirurga? Wiem, że to raczej czasowe rozwiązanie by było, ale może ktoś coś zna?
ariannalabrzenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 12:27   #4390
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wszystko co jest dostępne, jest drogie i tymczasowe bez gwarancji efektu.
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 18:04   #4391
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez ariannalabrzenska Pokaż wiadomość
A da się jakoś bez chirurga? Wiem, że to raczej czasowe rozwiązanie by było, ale może ktoś coś zna?
Bez chirurga to chyba nic. Bez implantów można przeszczep własnego tłuszczu, ale to też operacja i tłuszcz się może całkiem wchłonąć. No i chyba zaburza obraz w USG.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-31, 18:28   #4392
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tez mam Polytech 330 ml. Ja mam ergonomiczne. Tez startowałam z 70/75 B. Teraz nisze staniki 70 E.
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 20:20   #4393
123karool123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 98
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mam pytanie... Czy kiedy mamy implanty, to skóra na górnej części brzucha też delikatnie się naciąga?

Czy może tylko z górnej części piersi?
123karool123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 20:25   #4394
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulkaa, Obejrzałam galerię, super naturalnie, super efekt Uspokoiło mnie to co do wyboru.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Dabi123 Pokaż wiadomość
Tez mam Polytech 330 ml. Ja mam ergonomiczne. Tez startowałam z 70/75 B. Teraz nisze staniki 70 E.
Hej! To sporo, jeśli E Mój dr powiedział że przypadnie to na konkretne D, ale to pewnie zależy od wielu czynników. Zobaczymy co u mnie, dołączę zdjęcia PO, jak już dojdę w miarę do siebie. PS. Wysłałam Ci zaproszenie, jeśli masz galerię, to obejrzę, rozmiarowo ze startu i docelowo mamy to samo.
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 20:32   #4395
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

JoanPoznan to zależy jaka masz budowę klatki piersiowej i ciała . Ja jestem wysoka i mam szerokie biodra wiec ten biust nie wydaje się ogromny. Jak założę obcisła bluzkę to go widac ale ogólnie tez jest go bardzo łatwo ukryć. Ja mojej galerii dawno nie aktualizowalam ale biust teraz wyglada prawie tak samo jak wcześniej. Ja miałam operacje koniec kwietnia 2020 roku.
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 21:07   #4396
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Dabi123 Pokaż wiadomość
JoanPoznan to zależy jaka masz budowę klatki piersiowej i ciała . Ja jestem wysoka i mam szerokie biodra wiec ten biust nie wydaje się ogromny. Jak założę obcisła bluzkę to go widac ale ogólnie tez jest go bardzo łatwo ukryć. Ja mojej galerii dawno nie aktualizowalam ale biust teraz wyglada prawie tak samo jak wcześniej. Ja miałam operacje koniec kwietnia 2020 roku.
Powiem Ci że jest naprawdę duży! Ja mam 168 cm wzrostu, 54 kg. Mam nadzieję że nie przesadziłam z rozmiarem do drobnej budowy.
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 10:12   #4397
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
Hej! Dołączam się. Zabieg mam w czwartek. Szukałam opinii o implantach anatomicznych Polytech i prawie zerowe informacje. Nie mam na czymś się oprzeć. Macie dziewczyny może jakieś opinie z własnego doświadczenia lub z zaslyszenia? Z góry dzięki!
Mnie lekarza zaproponował anatomiczne polytechy, ale operacje mam dopiero pod koniec października [1=3d9a9bd777fee7351c4ba8e a2bfeb1b870820984_624e207 10b6a4;88878276]Dziewczyny robiła któraś z Was lub będzie robić powiększenie implantami z podniesieniem? Ile płacicie lub płaciłyście? 29 tys, o których lekarz mi powiedział wydaje mi się strasznie dużo [/QUOTE]Ja mam powiększenie, podniesienie I jeszcze asymetrie, 21 tyś
Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Przeszukaj sobie wątek wstecz, bo była tu kiedyś dziewczyna i pisała o sobie oraz o koleżankach z siłowni, na ile można wracać do treningów.



Ja mam polytechy anatomiczne i nie mam zastrzeżeń. Producent niemiecki, więc raczej syfu nie zrobią, bo musi spełnić europejskie normy.


Zależy do jakiej pracy, ale ja do pracy biurowej właśnie po dwóch tygodniach wróciłam.


Ja nigdy nie uważałam, że są za małe, dla mnie nadal są idealne. Trzeba wziąć pod uwagę, że zazwyczaj piszą ci którzy nie są zadowoleni, więc łatwiej na takie wypowiedzi trafić.

Nie pamiętam okresu po 3 miesiącach, ale po dwóch miesiącach byłam na nurkowaniu w Egipcie, czyli w miarę normalnie funkcjonowałam. Po 6 miesiącach jeszcze czasami czułam, że mam żelki. Tak koło 7-9 miesiąca w praktyce zapomniałam, że miałam operacje, nic już nie ciągnęło obojętnie co robiłam czy jakie ciężary nosiłam.
Jak wyglądały... to najlepiej wyślij zaproszenie do znajomych i zobacz sobie moją galerię.
Wierz mi że czytam ten wątek juz od dłuższego czasu i nie znalazłam takich informacji.
Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Dziś ktoś ze znajomych mnie straszył, że zawsze trzeba zrobić jakieś drobne poprawki tzn. np. usuwanie blizn itp.

Czy to jest normą, że po operacji coś tam trzeba poprawiać?
Na dokumentach które dostałam po konsultacji jest wyraźnie zaznaczone że do pełnego efektu potrzebny jest drugi etap korekta blizny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 15:41   #4398
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

JoanPoznan mi sie nie wydaja bardzo duze, Ale ja man wzrost 173 i wazę 62 kg. Poza tym szybko się przyzwyczaiłam
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 16:54   #4399
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez 123karool123 Pokaż wiadomość
Mam pytanie... Czy kiedy mamy implanty, to skóra na górnej części brzucha też delikatnie się naciąga?

Czy może tylko z górnej części piersi?
Skóra jest połączona z tkankami, niestety prędzej się zrobią rozstępy na piersiach, niż się przesunie z brzucha.


Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Wierz mi że czytam ten wątek już od dłuższego czasu i nie znalazłam takich informacji.
Cofnij się nawet o 2-3 lata, bo to było chyba bardziej w czasie gdy ja robiłam operację, a może nawet przed.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-01, 17:06   #4400
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dabi123, może rzeczywiście, bo jesteś jednak wysoka. Ja się trochę obawiam jaki będzie efekt końcowy. A to już jutro.. umieram że strachu
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 17:40   #4401
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Powodzenia JoanPoznan, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 17:44   #4402
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziękuję bardzo, dam znać po😘
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 17:49   #4403
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Koniecznie dawaj znać, trzymamy kciuki Zrób też sobie zdjęcia przed i po jeśli nie zrobiłaś, to zawsze fajna pamiątka i przypomnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 18:13   #4404
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzięki kochana, zdjęcia przed mam już, wrzucę po fakcie, bo dziś nie mam głowy już 😁
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 20:27   #4405
Dabi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 66
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

JoanPoznan powodzenia. Oby wszystko poszło tak jak sobie tego życzysz! Trzymam kciuki jutro
Dabi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 20:44   #4406
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

O tak, oby tak było! 🙂 Dziękuję 🙂 Narkoza jest przerażająca, już chcę być po, z satysfakcją.. dobrego wieczoru Dabi!
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 21:02   #4407
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Będzie dobrze, zaraz będzie po wszystkim
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 21:18   #4408
JoanPoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

😁 I to mnie trzyma jeszcze jakoś. Dobrej nocy i dziękuję za wsparcie🙂
JoanPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-02, 10:53   #4409
kirakira
Przyczajenie
 
Avatar kirakira
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Kochane, pozostały mi niecałe 3tyg do operacji (podniesienie i powiększenie) i zaczynam się bać !! napiszcie proszę jak to było zaraz po, ten czas w szpitalu (mam leżeć dwa dni - plackiem?? bez poruszania rękoma, gapić się w ścianę??), czas w domu (co mogłyście, a co na pewno nie), bo to mnie przeraża bardziej niż sama operacja Kiedy np umyłyście głowę ?!? banały, które jak teraz do mnie dochodzi, będą niewykonalne przez jakiś czas.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez JoanPoznan Pokaż wiadomość
�� I to mnie trzyma jeszcze jakoś. Dobrej nocy i dziękuję za wsparcie��
Joan, trzymam kciuki !!!

Btw - @123karool123 i @martyna_zdybel byłam u tego samego lekarza ;D ale właśnie ze względu na termin zmieniłam na innego (WB z Bysgoszczy) także dam znać po 20.09 jakie wrażenia jakoś WB wzbudził we mnie większy ... spokój (?), no i termin który sama wybrałam to 3mce od konsultacji (a pewnie mogłoby być szybciej). Taniej, ale tak jak pisałyście, dochodzi dojazd, nocleg itp.

Edytowane przez kirakira
Czas edycji: 2021-09-02 o 11:04
kirakira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-02, 13:28   #4410
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Chyba mamy wspólna znajoma 😉 wszystko już wiem. Mi na czasie specjalnie nie zależy, zdecydowałam się ba prof. ze względu na lokalizacje i bardzo podobają mi się cycki robione przez niego 😉 Trochę przestraszyłam się cena no ale jakoś uzbieram, 11 miesięcy czekania jeszcze przede mną. Daj znać koniecznie jak już będziesz po 😊
3d9a9bd777fee7351c4ba8ea2bfeb1b870820984_624e20710b6a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.