"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-22, 10:10   #3361
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale w sumie mógłby się trochę bardziej starać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje że ona to ten typ dla które zawsze będzie źle. Adam nie dzwonił codziennie, nie zabiegał - źle. Dzwoniłby często, zabiegał o spotkania - powiedziałaby że ją osacza i narzuca zbyt szybkie tempo. Takiej nie dogodzisz
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 12:38   #3362
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie się wydaje, że Adam w tym związku jest po prostu zdezorientowany- co by nie robił- jest zawsze źle.Kamila potem ma pretensje i godzinami analizuje i tłumaczy mu jego zachowanie. Wytyka mu i punktuje jak nauczyciel krnąbrnemu uczniowi. Adam chyba w ogóle jest z innej bajki niż ona. Dziwię mu się tylko, iż mimo , że zauważył, że ona tylko szuka kogoś "kto odnajdzie się w pieczarkarni" a nie faceta do stworzenia związku, po prostu nie uciekł tylko nadal naiwnie stara się o nią.
To, że ona nie szuka związku daje się zauważyć od samego początku.
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 12:39   #3363
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Najbardziej irytujące u tej Kamili to jest jej ciągła pretensja i grymas na twarzy.Ona chyba nie umie bez focha rozmawiać.Nawet jak dopuści do głosu faceta,to za chwilę ucina temat, skończone adje.Ona ma widać trudny charakter,a do tego jak ktoś jest niemiły, naburmuszony,to serio się nie chce zabiegać o taką osobą.To nie jest jedyna kobieta na ziemi

Z kolei Marek od Elżbiety to taki niebieski ptak.Pitu pitu będzie wiosna,taki typ gawędziarza.Dla mnie to jest tu jakieś drugie dno.Gość że Słupska, przyjmuje kobietę w domu znajomych w Gdyni.Nie wierzę,że przez rozpacz tyle czasu mieszka kątem u kogoś,do tego podkreśla,że nie ma zobowiązań.Przynajmniej z boku to nijak się nie trzyma razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 12:44   #3364
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Najbardziej irytujące u tej Kamili to jest jej ciągła pretensja i grymas na twarzy.Ona chyba nie umie bez focha rozmawiać.Nawet jak dopuści do głosu faceta,to za chwilę ucina temat, skończone adje.Ona ma widać trudny charakter,a do tego jak ktoś jest niemiły, naburmuszony,to serio się nie chce zabiegać o taką osobą.To nie jest jedyna kobieta na ziemi

Z kolei Marek od Elżbiety to taki niebieski ptak.Pitu pitu będzie wiosna,taki typ gawędziarza.Dla mnie to jest tu jakieś drugie dno.Gość że Słupska, przyjmuje kobietę w domu znajomych w Gdyni.Nie wierzę,że przez rozpacz tyle czasu mieszka kątem u kogoś,do tego podkreśla,że nie ma zobowiązań.Przynajmniej z boku to nijak się nie trzyma razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bo Marek jest ponoc jak to sie mówi goły i bosy Kilka razy żonaty z zamożnymi paniami ale zawsze była intercyza, wiec nic na tym nie skorzystał.
Elka nie dała sie nabrać na żigolaka z SM ale z Mareczkiem popłynęła, tamtem to był chociaż jakiś przedsiębiorca i chate swoją ma.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 13:13   #3365
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Najbardziej irytujące u tej Kamili to jest jej ciągła pretensja i grymas na twarzy.Ona chyba nie umie bez focha rozmawiać.Nawet jak dopuści do głosu faceta,to za chwilę ucina temat, skończone adje.Ona ma widać trudny charakter,a do tego jak ktoś jest niemiły, naburmuszony,to serio się nie chce zabiegać o taką osobą.To nie jest jedyna kobieta na ziemi

Z kolei Marek od Elżbiety to taki niebieski ptak.Pitu pitu będzie wiosna,taki typ gawędziarza.Dla mnie to jest tu jakieś drugie dno.Gość że Słupska, przyjmuje kobietę w domu znajomych w Gdyni.Nie wierzę,że przez rozpacz tyle czasu mieszka kątem u kogoś,do tego podkreśla,że nie ma zobowiązań.Przynajmniej z boku to nijak się nie trzyma razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak trafnie podsumowałaś Marka. Nas z mężem bardzo zdziwił ten brak zobowiązań, jakby na końcu języka miał odpowiedź, że jestem skłonny już się do Ciebie przeprowadzić.
I mam nadzieję, że nie wyskoczt drugi raz jak królik z kapelusza z tą obrączka po zmarłej żonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 13:54   #3366
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Kto uwierzy, że Marek jest zbyt zrozpaczony po śmierci żony, żeby mieszkać w ich wspólnym mieszkaniu, ale jednocześnie idzie do tv uganiać się za inną kobietą?

Kamila - jakoś tam rozumiem, że jeśli typ nie odzywa się przez tydzień czy dwa, to można uznać, że nie jest zainteresowany i go olać (też nie kontaktować się). Nie rozumiem natomiast dwóch rzeczy: 1. dlaczego Adam nie okazał tego zainteresowania, choćby po to, żeby dociągnąć do końca programu w jako takim spokoju. I 2. czemu Kamila nie ma instynktu samozachowawczego i ciśnie te pretensje przed kamerami. Te jej miny i gesty naprawdę odrzucają, a wystarczyłoby napisać mu w smsie, że ok, nikomu nie zależy i trudno, ale zachowajmy się do końca kulturalnie i z klasą.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-11-22 o 15:58
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 14:04   #3367
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Kamila to prawdziwa toksyna. Niby chce miło spędzić czas, ale jednak jakiś przytyk musi być, za każdym razem musi coś wyjaśniać.
A ja się zgadzam z Adamem - zadzwonił raz, ona nie oddzwoniła, to z jakiej racji miał dzwonić znów. Ja nie wiem, czy ona po prostu nie chce być w związku i sabotuje, czy naprawdę uważa się za taki cud, o który faceci mają się zabijać.
I to wchodzenie w słowo, to jak nie pozwala w ogóle skończyć Adamowi zdania to ciężko mi na to patrzeć. Wpędzi faceta w wieczne poczucie winy, że nie zrobił tego, tamtego, coś zrobił nie tak, bo ona chce tak. Okropność.

No i jako że pozostałe spotkania pokazali do końca, a u nich ucięło się gdzieś na początku, to wiadomo, że w następnym odcinku będzie wypunktowanie co było źle, wystawienie oceny i wpisanie uwag do dzienniczka i baj baj.

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2021-11-22 o 14:20
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-22, 14:54   #3368
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Najbardziej irytujące u tej Kamili to jest jej ciągła pretensja i grymas na twarzy.Ona chyba nie umie bez focha rozmawiać.Nawet jak dopuści do głosu faceta,to za chwilę ucina temat, skończone adje.Ona ma widać trudny charakter,a do tego jak ktoś jest niemiły, naburmuszony,to serio się nie chce zabiegać o taką osobą.To nie jest jedyna kobieta na ziemi

Z kolei Marek od Elżbiety to taki niebieski ptak.Pitu pitu będzie wiosna,taki typ gawędziarza.Dla mnie to jest tu jakieś drugie dno.Gość że Słupska, przyjmuje kobietę w domu znajomych w Gdyni.Nie wierzę,że przez rozpacz tyle czasu mieszka kątem u kogoś,do tego podkreśla,że nie ma zobowiązań.Przynajmniej z boku to nijak się nie trzyma razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tak spojrzeć na niego z boku, to rzeczywiście można odnieść wrażenie, że to jakiś szemrany Tulipan. Wszystko potrafi jednak elokwentnie wytłumaczyć i zawsze spadnie na cztery łapy odwracając kota ogonem. Na przykład co będzie jak inni pracował w obejściu, więc powiedział, że ma problem z kręgosłupem i jeszcze na tym zyskał, bo Eli jej było szkoda i jakoś tak zawsze zachachmęci, geniusz . (Podobno ma długi, to prawda?) To, że nie mieszka w swoim mieszkaniu też wytłumaczył na swoją korzyść.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 19:43   #3369
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Elżbieta z niejednego pieca chleb jadła, więc może nie da się wystrychnãć na dudka.Jej ta cała adoracja, otoczka chyba tak uderzyła do głowy.Wizualnie oni do siebie pasują,ale takie mętne historie to naprawdę psują cały efekt.W przypadku Marka sprawdza się myśl,że łobuz kocha najbardziej Tylko szkoda,żeby te wszystkie czerwone lampki udawać za niewidoczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 21:05   #3370
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Wpadłam na njusa, ze biedną shejtowaną Kamilke postanowił obronić... reżyser tego cyrku ( I jakby chyba odpowiedzialny za takie jej pokazanie w programie )

"Boś musiała się jednak mierzyć ze sporym hejtem. Widzowie show zarzucali jej, że sama nie wie, czego chce i wcale nie przyszła do programu, by znaleźć męża.

Jej kandydaci mieli za to armię obrońców. Niespodziewanie głos po wybuchu "afery" postanowił zabrać reżyser "Rolnika", Konrad Smuga. Ten zaznacza, że panowie wcale nie są bez winy, a ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia...

"Uważam, że wszyscy panowie nie zachowali się do końca w porządku. To jest sytuacja, która wydarzyła się poza kamerami i tak jak mówię - najwięcej ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami"- oznajmił mężczyzna.

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-roln...ampaign=chrome
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 21:31   #3371
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89007726]Wpadłam na njusa, ze biedną shejtowaną Kamilke postanowił obronić... reżyser tego cyrku ( I jakby chyba odpowiedzialny za takie jej pokazanie w programie )

"Boś musiała się jednak mierzyć ze sporym hejtem. Widzowie show zarzucali jej, że sama nie wie, czego chce i wcale nie przyszła do programu, by znaleźć męża.

Jej kandydaci mieli za to armię obrońców. Niespodziewanie głos po wybuchu "afery" postanowił zabrać reżyser "Rolnika", Konrad Smuga. Ten zaznacza, że panowie wcale nie są bez winy, a ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia...

"Uważam, że wszyscy panowie nie zachowali się do końca w porządku. To jest sytuacja, która wydarzyła się poza kamerami i tak jak mówię - najwięcej ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami"- oznajmił mężczyzna.

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-roln...ampaign=chrome[/QUOTE]


Co niby takiego mogli zrobić? Zapewne spojrzeć nie tak, albo się czymś odszczeknąć, jak już nie wytrzymali. Generalnie to są pewnie "grzechy" na poziomie związków z podstawówki lub wczesnego liceum. Bo przecież tam realnych dramatów, takich, że serio ktoś by kogoś realnie czymś skrzywdził na pewno nie było (sytuacja z muchą to chyba największa drama).



I cóż, jeżeli dla niej są jakieś wielkie krzywdy, dramaty i problemy, to pozostaje "życzyć powodzenia". Ale myślę, że wszystko wzięło się z jednego: każdy jej się trochę podobał, natomiast na żadnego z nich jej nie "wzięło", nie zaimponowali jej i każda pierdoła urasta do rangi wielkiego problemu i powodu, aby zakończyć znajomość.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 09:50   #3372
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Co niby takiego mogli zrobić? Zapewne spojrzeć nie tak, albo się czymś odszczeknąć, jak już nie wytrzymali. Generalnie to są pewnie "grzechy" na poziomie związków z podstawówki lub wczesnego liceum. Bo przecież tam realnych dramatów, takich, że serio ktoś by kogoś realnie czymś skrzywdził na pewno nie było (sytuacja z muchą to chyba największa drama).
Ja to zrozumiałam tak, że kazali jej wybrać od razu, zdeklarować się zaraz jak przyjechali. I cisnęli ją, a ona pękła i się poryczała do kamery.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:22   #3373
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jak tak spojrzeć na niego z boku, to rzeczywiście można odnieść wrażenie, że to jakiś szemrany Tulipan. Wszystko potrafi jednak elokwentnie wytłumaczyć i zawsze spadnie na cztery łapy odwracając kota ogonem. Na przykład co będzie jak inni pracował w obejściu, więc powiedział, że ma problem z kręgosłupem i jeszcze na tym zyskał, bo Eli jej było szkoda i jakoś tak zawsze zachachmęci, geniusz . (Podobno ma długi, to prawda?) To, że nie mieszka w swoim mieszkaniu też wytłumaczył na swoją korzyść.
Coś w tym jest.

Koleś ma ewidentnie dobrą gadkę, jest szarmancki, gadatliwy, może się podobac.

Ale ja nie kupuje tej historii, że żona mu kilka miesięcy temu umarła i z tego powodu, z powodu wspomnień nie może mieszkać w swoim domu.

Co oczywiście nie przeszkadza mu podrywać inne babki i waletować u kolegi kilka miesięcy 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:28   #3374
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Coś w tym jest.

Koleś ma ewidentnie dobrą gadkę, jest szarmancki, gadatliwy, może się podobac.

Ale ja nie kupuje tej historii, że żona mu kilka miesięcy temu umarła i z tego powodu, z powodu wspomnień nie może mieszkać w swoim domu.

Co oczywiście nie przeszkadza mu podrywać inne babki i waletować u kolegi kilka miesięcy 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mi się to nie klei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 17:13   #3375
Supciok
Raczkowanie
 
Avatar Supciok
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: W domu
Wiadomości: 64
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Moja żona się dziwiła, dlaczego Kamila ładna, młoda dziewczyna nie ma partnera. Teraz już się nie dziwi.
__________________
Kiedyś to było
Supciok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 17:59   #3376
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Supciok Pokaż wiadomość
Moja żona się dziwiła, dlaczego Kamila ładna, młoda dziewczyna nie ma partnera. Teraz już się nie dziwi.
Myślę, że już nikt się nie dziwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 20:09   #3377
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Coś w tym jest.

Koleś ma ewidentnie dobrą gadkę, jest szarmancki, gadatliwy, może się podobac.

Ale ja nie kupuje tej historii, że żona mu kilka miesięcy temu umarła i z tego powodu, z powodu wspomnień nie może mieszkać w swoim domu.

Co oczywiście nie przeszkadza mu podrywać inne babki i waletować u kolegi kilka miesięcy 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby był w takiej wielkiej żałobie i żył przeszłością,to na pewno by nie wystartował do programu w tv.A do tego on nie wyglądał na gościa, który rozpacza nad stratą, więc albo udaje, albo żałoba już za nim
Na pewno się rzuca w oczy,że to taki czaruś.Gadka szmatka, czarujące spojrzenie,gesty, chęci czułości,to się na pewno Elżbiecie podoba,ale nie ukrywajmy,że jak facet w jego wieku nie ma nic, żadnych zobowiązań,to brzmi podejrzanie.Jeszcze ledwo się znają,a on już deklaruje,że może jechać do niej, nawet na koniec świata.On jest hop do przodu w zupełnie innym kontekście niż Krzysztof, tu to tak sztucznie wygląda u Marka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 20:11   #3378
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Marek deklaruje, że pojedzie za nią na koniec świata.

No cóż, siedzi na waleta u innych, może chcą go wreszcie wykopać, więc mu to na rękę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 09:37   #3379
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Na szczęście Ela nie jest głupia i widać było jak ucieka od niego przed pocałunkiem. Tulenie, trzymanie za rączki, tak ale deklaracje czy całusy to widać że jest daleka od tego.

A co do Kamili to faktycznie można powiedzieć że ładna jest ale charakterem odpycha. To już naprawdę Magda była normalniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-26, 09:43   #3380
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:09
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 10:23   #3381
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Na szczęście Ela nie jest głupia i widać było jak ucieka od niego przed pocałunkiem. Tulenie, trzymanie za rączki, tak ale deklaracje czy całusy to widać że jest daleka od tego.

A co do Kamili to faktycznie można powiedzieć że ładna jest ale charakterem odpycha. To już naprawdę Magda była normalniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej wstydzi się tylko przed kamerami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 18:27   #3382
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tera, się zorientowałam,że Lady Kamila usunęła konto na IG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 18:38   #3383
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:09
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 19:00   #3384
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tera, się zorientowałam,że Lady Kamila usunęła konto na IG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiscie że nie, co wiecej ma prawie 100 tysiecy obserwatorów, najwięcej wsród uczestników w trakcie trwania programu (wszystkich edycji) , a jeszcze 2 odcinki nawet ze 150 może mieć (tak wiem ze Bardowska ma ponad 200 tysi, ale kilka lat to zbierała)

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-11-26 o 19:01
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 19:52   #3385
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Oczywiscie że nie, co wiecej ma prawie 100 tysiecy obserwatorów, najwięcej wsród uczestników w trakcie trwania programu (wszystkich edycji) , a jeszcze 2 odcinki nawet ze 150 może mieć (tak wiem ze Bardowska ma ponad 200 tysi, ale kilka lat to zbierała)
Jesteś pewna? Jaki ma nick?

Jeszcze tydzień temu oglądałam jej posty na IG, dodała mnie do obserwujących, bo wysłałam jej prośbę, która akceptowała.

Teraz patrzę i ani jej nie mam, ani nie mogę wyszukać. No chyba, że mnie zablokowała, albo coś chociaż nic jej nie skomentował, ani nie napisałam, po prostu ją obserwowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 19:54   #3386
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? Jaki ma nick?

Jeszcze tydzień temu oglądałam jej posty na IG, dodała mnie do obserwujących, bo wysłałam jej prośbę, która akceptowała.

Teraz patrzę i ani jej nie mam, ani nie mogę wyszukać. No chyba, że mnie zablokowała, albo coś chociaż nic jej nie skomentował, ani nie napisałam, po prostu ją obserwowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila.bos

Ma prywatne ja jej nie obserwuję, widzę jedynie ze konto jest i widze ile ma obserwatorów.
Moze polubiłaś jakiś komentarz który sie nie spodobał i ci zrobiła papa
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 19:56   #3387
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
kamila.bos

Ma prywatne ja jej nie obserwuję, widzę jedynie ze konto jest i widze ile ma obserwatorów.
Moze polubiłaś jakiś komentarz który sie nie spodobał i ci zrobiła papa
Czyli mnie zablokowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 19:58   #3388
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czyli mnie zablokowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miała 96.8 tysi obserwatorów, ma 96,7
Moze blokuje za nieprzychylne komentarze i ich polubienia
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 20:02   #3389
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Miała 96.8 tysi obserwatorów, ma 96,7
Moze blokuje za nieprzychylne komentarze i ich polubienia
Powiem ci tak, ona chyba nie ma co robić. Gdybym miała 96 tysiakow obserwujących to nie miałabym czasu wybaczać każdego potencjalnego hejtera co polajkuje niepochlebny komentarz o mnie, wyszukiwać go w gąszczu obserwatorów i jeszcze blokować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 20:05   #3390
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Powiem ci tak, ona chyba nie ma co robić. Gdybym miała 96 tysiakow obserwujących to nie miałabym czasu wybaczać każdego potencjalnego hejtera co polajkuje niepochlebny komentarz o mnie, wyszukiwać go w gąszczu obserwatorów i jeszcze blokować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest takie trudne , bo jej sie wyświetla kto polubił i robi bloki pewnie od razu. Ale to głupie i tyle dla mnie. Faktycznie jakby nie miała innego zajęcia.
Swoja drogą widzę ze sie wycwaniła jak te gwiazdki HP i zrobiła prywatne żeby wiecej obserwtaorów jej wpadło, kazdy ciekawy co tam po tych jej dramch w programie i zaczynają obserowac.
Asia od Kamila widze też ma prywatne i ma 25 tysi obserwatorów, jednak ludzie wolą dramy
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.