❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-05, 09:15   #631
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Hej, odzywam się po dłuższej przerwie... Trafiłam z córka do szpitala- infekcja przerodziła się w zapalenie płuc. Jestem mega przeorana psychicznie i fizycznie. Wyszłyśmy już na leczenie domowe... Mam mnóstwo zaległości, ale żeby sobie poprawić nastrój to zaczęłam dekorować dom. Już mam girlande na schodach- jeszcze muszę ja przyozdobić. Zrobiłam papierowe gwiazdy z torebek śniadaniowych. Powiesiłam je na oknach i w sypialni nad łóżkiem.
Prezent na mikołajki do córeczki kupiony
Trochę w łeb poszedł plan kalendarza adwentowego, ale to nic- nadrobimy. Nie wszystko musimy zrealizować.

Ciasto na pierniki kupiłam gotowe - tylko rozwałkować i wykrawać i piec zostawiam to na poniedziałek.

Jeszcze w planach mam zakwas buraczany.

Także grudzień niezbyt fajnie rozpoczęty, tony łez wylanych , ale cieszę się, że już w domu jesteśmy i możemy kontynuować leczenie poza szpitalem


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Juz bedzie lepiej


Rano pacze w okno a tam .... zima

No pieknie jest !!!! za 2 godzinki lece do lasu na spacer
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 09:25   #632
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Od kilku tygodni nie pisałam, ale nie było u nas za ciekawie Podejrzewamy, że mąż miał prawie 3 tyg. temu covid. Jest zaszczepiony, ale ma bardzo częsty kontakt z dwiema niezaszczepionymi osobami (jedna dużo kaszlała, a druga miała ciągły katar). Przez cztery dni dosłownie zeszło z niego powietrze, nie miał na nic siły, a jest na co dzień bardzo aktywny. Cztery dni przeleżał w łóżku, bolało go też gardło. Piątego dnia było już ok, a siódmego pojawiła mu się na całym ciele bardzo swędząca, czerwona wysypka, która zniknęła po jednym dniu. Żałuję, że się nie przetestował, ale nie chciał, bo miał możliwość całkowitej izolacji. Kilka dni później coś złapało syna: szczekający kaszel, katar i gorączka. Byłam z nim u lekarza, pani doktor stwierdziła zapalenie krtani. Mieliśmy cały tydzień nieprzespany. Dwa dni od wizyty dziecka u lekarza, złapało mnie, zatoki, mnóstwo kataru, jeden dzień stanu podgorączkowego, później kaszel od spływającej wydzieliny, który mam nadal, ale już dużo słabszy. A teraz katar dopadł męża Na pocieszenie najchętniej walnęłabym sobie piąty tatuaż, ale musiałam zadowolić się tylko kilkoma ciuchami kupionymi na black friday.
Dom już mamy udekorowany, wczoraj ubraliśmy choinkę (zawsze ubieraliśmy ok. 20.12, ale przez nieciekawe czasy zrobiliśmy to wcześniej). Teść zrobił karmnik dla ptaków, teraz Młody siedzi przy oknie i jak zaczarowany patrzy na przylatujące ptaki ☺
Jak już wcześniej pisałam, przez dużo wydatków prezenty w tym roku robimy tylko naszemu synowi (200-300 zł) oraz czwórce dzieci z rodziny ze strony męża (każdemu do 50 zł). Z dorosłymi umówiliśmy się na nierobienie prezentów w tym roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

A dzisiaj rano obudził nas za oknem śnieg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 09:59   #633
a423053be0f74c511104d8d40e9770df974307ed_61fdbe026dd18
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ufff, w końcu nadrobiłam wątek.
Regularnie go obserwowałam jakoś do końca października. Potem jakoś nie było okazji ani nastroju.
U mnie cały listopad wyjęty z życia. Na początku miesiąca covid namieszał w rodzinie, babcię dopadł, niestety, przegrała z nim. Potem zachorował dziadek. Tata na kwarantannie w innym mieszkaniu, dziadek chory u nas w domu, problemy z pogrzebem...
Chyba dopiero teraz wracam powoli do życia
na razie nie poczyniłam jeszcze absolutnie żadnych świątecznych zakupów. Mam zamiar nadrobić w poniedziałek, i ruszyć na jakiś shopping.
Ale udało mi się znaleźć czas i energię na wysprzątanie, u mnie w pokoju już wiszą lampki, zrobiło się klimatycznie
A po pracy dzisiaj, w ramach mikołajkowego spotkania, jadę z przyjaciółką i koleżankami z pracy na łyżwy i połazić po jarmarku w Gdańsku, może być całkiem przyjemnie
a423053be0f74c511104d8d40e9770df974307ed_61fdbe026dd18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 10:11   #634
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Kurczę, widzę, że w tym roku przedświąteczny czas dla większości z nas jest w różny sposób ciężki

Życzę nam wszystkim, aby nasze problemy udało się przezwyciężyć w najbliższych tygodniach, tak żebyśmy mogły poczuć magię świąt i cieszyć się tym czasem!

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś szuka pomysłu na dodatek do prezentu, to u mnie na pewno hitem będzie bezalkoholowy grzaniec z Ikei. To jest TAK MEGA SMACZNE, że szok!!!!
Uwielbiam! ale w tym roku chyba będę musiała odpuścić, bo do Ikei mi nie po drodze, a nie mam siły jechać tam w weekend
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 12:39   #635
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Juz bedzie lepiej





Rano pacze w okno a tam .... zima



No pieknie jest !!!! za 2 godzinki lece do lasu na spacer
Aktualnie walczymy z biegunką od antybiotyku... niech ten koszmar minie , bo strasznie się martwie o nią

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Od kilku tygodni nie pisałam, ale nie było u nas za ciekawie Podejrzewamy, że mąż miał prawie 3 tyg. temu covid. Jest zaszczepiony, ale ma bardzo częsty kontakt z dwiema niezaszczepionymi osobami (jedna dużo kaszlała, a druga miała ciągły katar). Przez cztery dni dosłownie zeszło z niego powietrze, nie miał na nic siły, a jest na co dzień bardzo aktywny. Cztery dni przeleżał w łóżku, bolało go też gardło. Piątego dnia było już ok, a siódmego pojawiła mu się na całym ciele bardzo swędząca, czerwona wysypka, która zniknęła po jednym dniu. Żałuję, że się nie przetestował, ale nie chciał, bo miał możliwość całkowitej izolacji. Kilka dni później coś złapało syna: szczekający kaszel, katar i gorączka. Byłam z nim u lekarza, pani doktor stwierdziła zapalenie krtani. Mieliśmy cały tydzień nieprzespany. Dwa dni od wizyty dziecka u lekarza, złapało mnie, zatoki, mnóstwo kataru, jeden dzień stanu podgorączkowego, później kaszel od spływającej wydzieliny, który mam nadal, ale już dużo słabszy. A teraz katar dopadł męża Na pocieszenie najchętniej walnęłabym sobie piąty tatuaż, ale musiałam zadowolić się tylko kilkoma ciuchami kupionymi na black friday.
Dom już mamy udekorowany, wczoraj ubraliśmy choinkę (zawsze ubieraliśmy ok. 20.12, ale przez nieciekawe czasy zrobiliśmy to wcześniej). Teść zrobił karmnik dla ptaków, teraz Młody siedzi przy oknie i jak zaczarowany patrzy na przylatujące ptaki
Jak już wcześniej pisałam, przez dużo wydatków prezenty w tym roku robimy tylko naszemu synowi (200-300 zł) oraz czwórce dzieci z rodziny ze strony męża (każdemu do 50 zł). Z dorosłymi umówiliśmy się na nierobienie prezentów w tym roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

A dzisiaj rano obudził nas za oknem śnieg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Was
My tak samo, jak tylko córka coś złapie to my też od razu katar ...
Mój mąż też miał kontakt z osobą zarazona covidem. Dostał gorączki, ale test wyszedł negatywny. Ja w ostatnim miesiącu byłam 3 razy testowana
Co za czasy ...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 13:10   #636
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Aktualnie walczymy z biegunką od antybiotyku... niech ten koszmar minie , bo strasznie się martwie o nią

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Zdrówka dla Was
My tak samo, jak tylko córka coś złapie to my też od razu katar ...
Mój mąż też miał kontakt z osobą zarazona covidem. Dostał gorączki, ale test wyszedł negatywny. Ja w ostatnim miesiącu byłam 3 razy testowana
Co za czasy ...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Mój po antybiotyku dostał wysypki, ale takiej kompletnie nieuciążliwej i już nie ma po niej śladu.
No tak to jest, też ciągle martwię się o syna. Niby wiem, że dzieci chorują i jest to całkowicie normalne, ale jeśli chodzi o swoje dziecko, to jednak patrzy się na to wszystko inaczej
Również życzę zdrówka

U nas po porannym śniegu nie ma już prawie śladu Dzisiaj mam leniwy dzień z synem, bo mąż pojechał na 12h do pracy. Wigilię ma wolną, za to w pierwszy dzień świąt idzie na dniówkę, a w drugi dzień ma nockę. Mam nadzieję, że za to w przyszłym roku dostanie wolne na całe święta, bo będziemy jechać do moich rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 15:00   #637
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej

Nie było mnie chwilę ale już wracam
Byłam wczoraj w Wielkiej Fabryce Elfów i udzielił mi się już na maksa świąteczny klimat
Zaraz będę robiła muffinki piernikowe
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-05, 17:52   #638
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzisiaj z chłopakiem czytaliśmy reportaż o Parwanie Malik, dziewczynkach w Afganistanie zmuszanych do małżeństw i pracy ponad ich siły, to tak mną wstrząsnęło, że chyba na tydzień wyczerpalam limit łez i smutku postanowiliśmy, że jak zostaniemy małżeństwem z dobrą sytuacją materialną, na co raczej się zanosi, to chciałabym się starać o adopcję dziecka płci żeńskiej, np. z takiego podłego Afganistanu, gdzie kobiety mają od narodzin przechlapane, dać takiej dziewczynce inne dzieciństwo i możliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Yasmine tak zastanawiam się od wczoraj nad Twoim stanem, wyobrażam sobie albo próbuję wyobrazić jak się czujesz. Może pomogłoby Ci teraz zwrócenie się bardziej w stronę duchowości (i nie musi być to wiara katolicka), ale wiem po sobie, bo też kiedyś było trudno, poważnie chorowałam, że nic nie pomaga czasem w takim stanie jak właśnie duchowy rozwój, czerpanie z tego nadziei i motywacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 18:46   #639
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tzn. nic materialnego nie pomoże tak jak ten świat duchowy (dlatego tylu ludzi różnych wyznań wierzy, bo dzięki temu zyskują nadzieję nie do uzyskania czymś innym).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Przynajmniej ja mam tak, że w najgorszych momentach mojego życia, idąc do kościoła i czując się bardzo źle, ze wszystkim, wychodziłam stamtąd taka jakby ktoś zrzucił ze mnie wszelkie ciężary, smutki, zgadzam się z Szymonem Hołownia, że po prostu w tym miejscu dokonuje się podczas mszy coś wielkiego i mogę każdemu zaręczyc, że to czuję fizycznie, nawet jeśli wezmą mnie za dziwaka. No co poradzę, że na mnie to zawsze działało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Czasem też dobrze coś zmienić, zostawić ten dom, to miejsce gdzie jesteś, wszystko (ja tak kiedyś zrobiłam na Święta), wziąć ze sobą tylko tę ulubioną rybę po grecku i wyjechać, choćby samej zaszyć się w domku w środku gór czy lasów, skupić na swoim wnętrzu a zablokować napływ informacji z zewnątrz. Myślę, że to też mogłoby pomóc, zmienić Ci perspektywę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Magda_lena przeoczyłam wcześniej Twój post, i Wam dużo dużo zdrowia eh żeby ten grudzień mimo wszystko przyniósł Wam więcej radości niż smutków. A co jeżeli Ervisha, która tak lubiła zimę, Święta to wszystko czyta, widzi i jest jej smutno, że w tym roku na wątku tyle smutku? Nie można jej rozczarować naszą postawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

I J_fly zdrówka Wam wszystkim, oby ta seria chorób się zatrzymała.
Eh chyba w tym roku muszę być Śnieżynką, która Wam wszystkim prześle pozytywne wibracje i zmianę losu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 20:03   #640
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Snowdrop to ja sie pochwale ze my wszystko juz zalatwilismy ,koniec szukania
Pierogi dzisiaj tez ulepilam
Ale cos ta koncowka roku ma w sobie , jakos nie cieszy mnie zbytnio ten grudzien,pomimo ze wszystko sie udalo
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 20:31   #641
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, zdrówka dla Wszystkich chorowitków. U nas w domu jedynie ozdoby na drzwiach zawieszone i tyle. Za tydzień mamy urodziny córki i dopiero później wszystko ogarniemy w domu, jedynie na tarasie może uda się powiesić lampki. Nie mamy jeszcze kilku prezentów i też zero pomysłów na nie, a co do wydawania to tak na osobę wychodzi ok 100 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-05, 20:40   #642
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Tzn. nic materialnego nie pomoże tak jak ten świat duchowy (dlatego tylu ludzi różnych wyznań wierzy, bo dzięki temu zyskują nadzieję nie do uzyskania czymś innym).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Przynajmniej ja mam tak, że w najgorszych momentach mojego życia, idąc do kościoła i czując się bardzo źle, ze wszystkim, wychodziłam stamtąd taka jakby ktoś zrzucił ze mnie wszelkie ciężary, smutki, zgadzam się z Szymonem Hołownia, że po prostu w tym miejscu dokonuje się podczas mszy coś wielkiego i mogę każdemu zaręczyc, że to czuję fizycznie, nawet jeśli wezmą mnie za dziwaka. No co poradzę, że na mnie to zawsze działało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Czasem też dobrze coś zmienić, zostawić ten dom, to miejsce gdzie jesteś, wszystko (ja tak kiedyś zrobiłam na Święta), wziąć ze sobą tylko tę ulubioną rybę po grecku i wyjechać, choćby samej zaszyć się w domku w środku gór czy lasów, skupić na swoim wnętrzu a zablokować napływ informacji z zewnątrz. Myślę, że to też mogłoby pomóc, zmienić Ci perspektywę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Magda_lena przeoczyłam wcześniej Twój post, i Wam dużo dużo zdrowia eh żeby ten grudzień mimo wszystko przyniósł Wam więcej radości niż smutków. A co jeżeli Ervisha, która tak lubiła zimę, Święta to wszystko czyta, widzi i jest jej smutno, że w tym roku na wątku tyle smutku? Nie można jej rozczarować naszą postawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

I J_fly zdrówka Wam wszystkim, oby ta seria chorób się zatrzymała.
Eh chyba w tym roku muszę być Śnieżynką, która Wam wszystkim prześle pozytywne wibracje i zmianę losu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U naszego bombla było dzisiaj już dwóch Mikołajów , a jutro przyjdą kolejni. Dostanie oczopląsu od tych prezentów 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 21:33   #643
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Tzn. nic materialnego nie pomoże tak jak ten świat duchowy (dlatego tylu ludzi różnych wyznań wierzy, bo dzięki temu zyskują nadzieję nie do uzyskania czymś innym).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Przynajmniej ja mam tak, że w najgorszych momentach mojego życia, idąc do kościoła i czując się bardzo źle, ze wszystkim, wychodziłam stamtąd taka jakby ktoś zrzucił ze mnie wszelkie ciężary, smutki, zgadzam się z Szymonem Hołownia, że po prostu w tym miejscu dokonuje się podczas mszy coś wielkiego i mogę każdemu zaręczyc, że to czuję fizycznie, nawet jeśli wezmą mnie za dziwaka. No co poradzę, że na mnie to zawsze działało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Czasem też dobrze coś zmienić, zostawić ten dom, to miejsce gdzie jesteś, wszystko (ja tak kiedyś zrobiłam na Święta), wziąć ze sobą tylko tę ulubioną rybę po grecku i wyjechać, choćby samej zaszyć się w domku w środku gór czy lasów, skupić na swoim wnętrzu a zablokować napływ informacji z zewnątrz. Myślę, że to też mogłoby pomóc, zmienić Ci perspektywę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Magda_lena przeoczyłam wcześniej Twój post, i Wam dużo dużo zdrowia eh żeby ten grudzień mimo wszystko przyniósł Wam więcej radości niż smutków. A co jeżeli Ervisha, która tak lubiła zimę, Święta to wszystko czyta, widzi i jest jej smutno, że w tym roku na wątku tyle smutku? Nie można jej rozczarować naszą postawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

I J_fly zdrówka Wam wszystkim, oby ta seria chorób się zatrzymała.
Eh chyba w tym roku muszę być Śnieżynką, która Wam wszystkim prześle pozytywne wibracje i zmianę losu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
W zeszłym roku o tej porze mieliśmy izolacje i przechodziliśmy covida, depresyjny czas. Pamiętam jak to przeżyłam Teraz pomimo tego wszystkiego staram się funkcjonować i dawać radość córce, choć mam momenty, że ukrywam się gdzieś i płacze.

P.s. Kim jest Ervisha ?
-----
Dziś do małej wpadli dziadkowie z prezentami. A ja właśnie siedzę i czekam na moment, żeby rozłożyć prezenty na mikołajki do skarpet.



Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 23:52   #644
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ervisha to stała bywalczyni tego wątku, która rok temu odeszła...

Ma któraś z Was lub poznała serie świąteczne Nacomi, Cinnamon Rolls, Mulled Wine i Christmas Spices? Przyznam, że bardzo kuszą a niewiele opinii w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

I dobrze, że ktoś tutaj doradził wziąć grudniowy Skarb z Rossmanna, bo jest super, bardzo świąteczny i pełen pomysłów na prezenty (nawet dla siebie samej).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 03:11   #645
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ervisha to stała bywalczyni tego wątku, która rok temu odeszła...

Ma któraś z Was lub poznała serie świąteczne Nacomi, Cinnamon Rolls, Mulled Wine i Christmas Spices? Przyznam, że bardzo kuszą a niewiele opinii w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

I dobrze, że ktoś tutaj doradził wziąć grudniowy Skarb z Rossmanna, bo jest super, bardzo świąteczny i pełen pomysłów na prezenty (nawet dla siebie samej).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, nie wiedziałam

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 07:29   #646
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Będę dziś sprzątać i stroić świątecznie nasza sypianie, wczoraj już zawiesiliśmy z tz światełka,ale kabel za krótki i musimy kupić przedłużacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 13:51   #647
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W kuchennej szafce już nie mieszczą mi się świąteczne słodycze
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 14:49   #648
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wyjrzałam teraz przez okno, słońce zachodzi na mróz w nocy, niebo jest niebiesko- różowo- pomarańczowe, cały czas utrzymuje się spora pokrywa śnieżna i iglaki aż uginają się od śniegu. Pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 15:30   #649
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Kupiłam kurtynę świetlna na okno
A że mieszkam wśród konserwatywnych sąsiadów to już ją zapaliłam... niech mówią

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-06, 16:11   #650
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Myślicie że zamkną nas już od środy, czy poczekają do przyszłego tygodnia? Mam kilka rzeczy do kupienia stacjonarnie i trochę mnie dopadła panika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 16:13   #651
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Myślicie że zamkną nas już od środy, czy poczekają do przyszłego tygodnia? Mam kilka rzeczy do kupienia stacjonarnie i trochę mnie dopadła panika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym czekała, nie wierze że tak szybko cokolwiek zrobią.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 17:34   #652
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Myślicie że zamkną nas już od środy, czy poczekają do przyszłego tygodnia? Mam kilka rzeczy do kupienia stacjonarnie i trochę mnie dopadła panika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że dadzą czas, ale już widzę co się będzie działo dzikie tłumy...
Ja jestem w czarnej d.. z niektórymi sprawami, więc co uda mi się załatwić to załatwię. Dobrze, że wigilii nie organizuję.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Miałam kupować choinkę za 2 tygodnie, ale chyba kupię szybciej, już przebieram nóżkami z niecierpliwości
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 19:09   #653
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Wyjrzałam teraz przez okno, słońce zachodzi na mróz w nocy, niebo jest niebiesko- różowo- pomarańczowe, cały czas utrzymuje się spora pokrywa śnieżna i iglaki aż uginają się od śniegu. Pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pieknie

Jak tam Mikołajki ? Grzeczne były ?

Ja dostalam 3pack - biustonoszy-braletek

Mąz dostał, jak co roku , bokserki swiateczne


Byłam dzisiaj a Tedim, Action TK MAXX i towar juz jest tak przebrany , ze masakra

Kupilam nwa czekolade wedla z cynamonem i ciasteczkami

Bylam takze w Jula, zeby kupic te stojace lampy z gwiazdami, ale takze zostaly brzydkie fasony
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 20:36   #654
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Myślicie że zamkną nas już od środy, czy poczekają do przyszłego tygodnia? Mam kilka rzeczy do kupienia stacjonarnie i trochę mnie dopadła panika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A to jest taka możliwość?! Kurczę! Jakoś nie w temacie jestem!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 20:53   #655
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Kupiłam kurtynę świetlna na okno
A że mieszkam wśród konserwatywnych sąsiadów to już ją zapaliłam... niech mówią

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka




Ja byłam w Pepco, nie kupiłam nic co chciałam, bo wszystko przebrane do cna...na stronie widziałam skarpetki z Kłapouchym, ale stacjonarnie ani widu, ani słychu

Pierwotnie miałam pójść w sobotę, ale pod sklepem z 30 osób, a ja byłam z tatą, więc nawet nie miałam co czekać.

Więc wpadłam po pracy dzisiaj, zauroczyła mnie pluszowa piżamka z Hedwigą i telepatycznie wysyłam fluidy starszej siostrze, że ją chcę, bo jest urocza i milusia, ale piżam kilka mam i trochę szkoda kasy na kolejną, nawet jeśli jest taka
Kupiłam tylko biustonosz typu plunge, jak ja i moje małe cycki żyłyśmy bez takiego bajeru?



Wczoraj dałam siostrzeńcom drobne upominki, tłumaczę im, że Mikołaj kazał mi przekazać, bo jutro nie będzie miał czasu do nich wpaść.
Na co moja siostrzenica(lat prawie 6)-No, bo będzie po przedszkolach chodził!



Ja na Mikołaja dostałam czekoladowego misia(od siostry), wyręczanie mnie w domowych obowiązkach przez tydzień(młodszy brat) i od siebie samej paletkę Joko Excultation, bo jest różowa i z brokatem, czyli akurat dla mojej czarno-różowej duszy


Mam już wszystkie prezenty!
Miałam dzisiaj dzień paczek, przyszedł też ten słynny tańczący kaktus z alie, bo siostra chciała małemu coś gadającego.

Trafił nam się gagatek, który nie śpiewa Cypisa



Zastanawiam się kiedy wysłać kartki i prezenty dla rodziny narzeczonego , aby doszły w optymalnym czasie

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A to jest taka możliwość?! Kurczę! Jakoś nie w temacie jestem!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja też, a pracuję w zawodzie medycznym
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 21:39   #656
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziękuję

P.s. Kim jest Ervisha ?
-----

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
a to nie jest ta dziewczyna która chorowała na anoreksję? kojarzę ją z wątku o jadłospisach.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 21:40   #657
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A to jest taka możliwość?! Kurczę! Jakoś nie w temacie jestem!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, dzisiaj coś wspominali w radiu ale oficjalne ogłoszenie chyba ma być w środę.

U nas Mikołaj dzisiaj był, dziewczynki szczęśliwe dostały naklejki świąteczne z psim patrolem, książeczki i mały słodycz. Okna już oklejone lubię jak dzieci tak szczerze się cieszą. My z mężem znaleźliśmy świąteczne skarpety w butach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Jakie choinki cięte kupujecie? Chodzi mi o rodzaj. Mamy możliwość pojechać do nadleśnictwa wybrać choinkę i taką nam zetną ale nie wiem co długo postoi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 22:05   #658
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Tak, dzisiaj coś wspominali w radiu ale oficjalne ogłoszenie chyba ma być w środę.

U nas Mikołaj dzisiaj był, dziewczynki szczęśliwe dostały naklejki świąteczne z psim patrolem, książeczki i mały słodycz. Okna już oklejone lubię jak dzieci tak szczerze się cieszą. My z mężem znaleźliśmy świąteczne skarpety w butach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Jakie choinki cięte kupujecie? Chodzi mi o rodzaj. Mamy możliwość pojechać do nadleśnictwa wybrać choinkę i taką nam zetną ale nie wiem co długo postoi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale chyba całkiem nas nie zamkną?
Miałam jechać w tym tygodniu jeszcze do Primarka, myślę, że zdążę.
Jeśli chodzi o choinkę świeżo ścięta to na pewno dłużej Ci postoi niż taka z marketu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 05:02   #659
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Myślicie że zamkną nas już od środy, czy poczekają do przyszłego tygodnia? Mam kilka rzeczy do kupienia stacjonarnie i trochę mnie dopadła panika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od srody to nie alemogą zrobić babola i zamknąć od soboty ale podobmo ma to głównie dotyczyć niezaszczepionych... aż jestem ciekawa co wymyślą

Ja bylam grzeczna i Mikolaj przyniosł mi pierniczkowy zestaw z ziaji fajnie pachnie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG

Edytowane przez asik1503
Czas edycji: 2021-12-07 o 05:04
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-07, 06:12   #660
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas ostanio bylo tyle zawirowan ,ze zapomnielismy o Mikolaju.
Bylismy wczoraj w primarku i bylo wszystko przebrane ,nie wiem co mi odwalilo tam jechac, zeby wejsc do sklepu trzeba okazac jakis dowod ze zdjeciem i aplikacje ze szczepieniem ,szalenstwo na kolkach .W tamym roku nas zamkneli na pol roku czy wiecej ,tak ze swieta i wielkanoc przesiedzielismy zamkneci a w tym wymyslili takie cos ,tak ze ten tego mam juz dosyc ,najlepiej przytargalabym choinke upiekla pierniczki i udawala ze swieta trwaja caly grudzien ,nie musi byc prezentow niczego byle miala bym swiety spokoj.
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.