Singielki 25+ cz. XVI - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-20, 07:05   #2551
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wiedma, myślę, że wiemy, że żeby sprawdzić, czy to napięcie gdzieś między wami jest, trzeba mieć warunki, aby je jakoś później rozładować
Pocałunki i trzymanie za ręce jest super, to daje emocje, ale no seks to seks, tam można poszaleć, sprawdzić czy czujemy się przy sobie swobodnie i tak dalej.

To tak trochę z przymrużeniem oka ale jakiś czas temu na Randkach Klatka pisała, że super hiper chemia na początku wcale nie musi być czymś dobrym, a jej brak czymś złym. Czujemy chemię, gdy czujemy, że coś będzie dla nas dobre, bo kiedyś w przeszłości było. A patrząc trzeźwym okiem, to się okazuje, że wcale ta przeszłość taka super nie była.

Ważne, że coś tam drga; może na rozpływanie się w jego ramionach jeszcze przyjdzie czas ?


Czytałam was z doskoku, ale poprzedni tydzień to jakieś szaleństwo. Dobre i złe. Ale ważne, że już jest nowy tydzień, przyjeżdża

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Przyjeżdżają znajomi z Polski, będą święta bez spiny

Byłam w tamtym tygodniu na dwóch randkach, fajnie fajnie, jak się patrzy na to, że "w życiu piękne są tylko chwile", gorzej niż gdybym chciała szukać męża ale nie szukam, więc jest fajnie. Nie wiem, czy da się pójść we Włoszech na słaba randkę. Facet może być słaby, ale żarcie i wino zawsze będą dobre
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 10:39   #2552
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89044025]Wiedma, myślę, że wiemy, że żeby sprawdzić, czy to napięcie gdzieś między wami jest, trzeba mieć warunki, aby je jakoś później rozładować
Pocałunki i trzymanie za ręce jest super, to daje emocje, ale no seks to seks, tam można poszaleć, sprawdzić czy czujemy się przy sobie swobodnie i tak dalej.

To tak trochę z przymrużeniem oka ale jakiś czas temu na Randkach Klatka pisała, że super hiper chemia na początku wcale nie musi być czymś dobrym, a jej brak czymś złym. Czujemy chemię, gdy czujemy, że coś będzie dla nas dobre, bo kiedyś w przeszłości było. A patrząc trzeźwym okiem, to się okazuje, że wcale ta przeszłość taka super nie była.

Ważne, że coś tam drga; może na rozpływanie się w jego ramionach jeszcze przyjdzie czas ?


Czytałam was z doskoku, ale poprzedni tydzień to jakieś szaleństwo. Dobre i złe. Ale ważne, że już jest nowy tydzień, przyjeżdża

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Przyjeżdżają znajomi z Polski, będą święta bez spiny

Byłam w tamtym tygodniu na dwóch randkach, fajnie fajnie, jak się patrzy na to, że "w życiu piękne są tylko chwile", gorzej niż gdybym chciała szukać męża ale nie szukam, więc jest fajnie. Nie wiem, czy da się pójść we Włoszech na słaba randkę. Facet może być słaby, ale żarcie i wino zawsze będą dobre [/QUOTE]

Sformułujmy, więc zagadnienie inaczej - jestem kobietą, po której bym się spodziewała inicjowania bardziej namiętnego dotyku i przemycenia go ukradkiem jakoś nawet gdy warunki nie pozwalają. Lubię generalnie na początku relacji przejmować inicjatywę, więc oddawanie jej na różnych polach drugiej stronie mnie zastanawia. A znów robi to mi nieco mętlik w głowie, bo jednak czuję mimo wszystko, że zainteresowanie nim odczuwam o charakterze damsko-męskim.


Chciałabym się z klatką zgodzić, ale obawiam się, że ja wszystkie swoje super chemie od pierwszej chwili pamiętam z czułością nawet jeśli wyszły mi bardziej bokiem niż dobrze.


Aaale fajnie, że znajomi przyjeżdzają! Kiedy będą?



Propsuję podsumowanie włoskiego życia randkowego! Żarcie i wino kocham, z mężczyznami bywa różnie .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 11:01   #2553
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Czyli Pan jeszcze pod obserwację, no i dobrze. Con calma, jak to mówią. Wszystkie przychodzi w swoim czasie :yes:
Jeju, chyba mnie jeszcze wino z wczoraj trzyma i pierdzielę, ale no trudno.

Tak, randki tutaj są spoko, w łóźku też trudno być zawiedzioną. Wszystkie dziewczyny, co tu randkują bardziej, to potwierdzają. Dobrzy są skubani i o tym wiedzą, więc też może jest coś w tym, co mówią Włoszki, żeby absolutnie nie brać się na powaznie za Południowców. Ale kurde oni są właśnie tacy super

Co do przejmowania inicjatywy - ja tez lubię! I wczoraj to zrobiłam i spoko. Często miewałam zahamowania, że "pomyśli, że ja tak z każdym, że jestem taka czy owaka" bla bla. Ale te myśli przecież świadczą tylko o nim, nie o mnie

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Znajomi wpadną w nocy z 23 na 24 potem dojedzie jeszcze jedna osoba już po swietach, 27
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 12:32   #2554
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

A to ciekawe Pandorka z tymi umiejętnościami w łóżku. Czy Włoszki również są tak postrzegane jak Włosi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 12:36   #2555
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89044286]Czyli Pan jeszcze pod obserwację, no i dobrze. Con calma, jak to mówią. Wszystkie przychodzi w swoim czasie :yes:
Jeju, chyba mnie jeszcze wino z wczoraj trzyma i pierdzielę, ale no trudno.

Tak, randki tutaj są spoko, w łóźku też trudno być zawiedzioną. Wszystkie dziewczyny, co tu randkują bardziej, to potwierdzają. Dobrzy są skubani i o tym wiedzą, więc też może jest coś w tym, co mówią Włoszki, żeby absolutnie nie brać się na powaznie za Południowców. Ale kurde oni są właśnie tacy super

Co do przejmowania inicjatywy - ja tez lubię! I wczoraj to zrobiłam i spoko. Często miewałam zahamowania, że "pomyśli, że ja tak z każdym, że jestem taka czy owaka" bla bla. Ale te myśli przecież świadczą tylko o nim, nie o mnie

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Znajomi wpadną w nocy z 23 na 24 potem dojedzie jeszcze jedna osoba już po swietach, 27 [/QUOTE]
Chyba to bardziej ja do obserwacji, bo to ja mentalnie siedzę okrakiem na płocie i wymyślam sobie pewno problemy z .


Z Włochami doświadczenia nie mam, ale na te polskie nie mogę narzekać. Niestety w tym roku się dowiedziałam, że seks może nie być ciekawy i satysfakcjonujący. Mogłam bez tej wiedzy żyć.


To ja w przejmowaniu inicjatywy nie mam zahamowania. Przeciwnie to sprawia, że się czuję pewna siebie. Jak normalnie jestem nieśmiałą dziewczyną tak wiem, że potrafię stworzyć magię i atmosferę wyjątkowości i dobrze mi idzie takie budowanie napięcia. Z takiej dynamiki to mi fajniejsze póki co relacje wychodziły.



To już niedługo znajomi będą . Końcówka grudnia w świetnym towarzystwie się szykuje .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 16:06   #2556
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Pandorka ale mnie zaintrygowałaś tymi Włochami
Ja też miałam w sobotę super randkę leżeliśmy, gadaliśmy, oglądaliśmy film, całowaliśmy się fajnie było pierwszy raz od rozstania z M. poczułam, że z nim mogłabym stworzyć coś na dłużej..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 16:24   #2557
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Pandorka ale mnie zaintrygowałaś tymi Włochami
Ja też miałam w sobotę super randkę leżeliśmy, gadaliśmy, oglądaliśmy film, całowaliśmy się fajnie było pierwszy raz od rozstania z M. poczułam, że z nim mogłabym stworzyć coś na dłużej..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pięknie! Gdzieś tam jeszcze pamiętam takie randki i to super przyjemne było trzymam kciuki za tę relację!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Lubię tę Twoją świąteczną radość ze strojenia i przystrajania, ze świątecznych wypieków i oczekiwania na rodzinny dzień . Życzę nam jak najwięcej świąt, w które można będzie się dzielić szczęściem ze wszystkimi bliskimi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-20, 16:43   #2558
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Pandorka ale mnie zaintrygowałaś tymi Włochami
Ja też miałam w sobotę super randkę leżeliśmy, gadaliśmy, oglądaliśmy film, całowaliśmy się fajnie było pierwszy raz od rozstania z M. poczułam, że z nim mogłabym stworzyć coś na dłużej..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wspaniale! Super, że randka tak udana i jeszcze lepiej brzmią Twoje przeczucia.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-21, 09:22   #2559
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Pandorka ale mnie zaintrygowałaś tymi Włochami
Ja też miałam w sobotę super randkę leżeliśmy, gadaliśmy, oglądaliśmy film, całowaliśmy się fajnie było pierwszy raz od rozstania z M. poczułam, że z nim mogłabym stworzyć coś na dłużej..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super <3 dla mnie to poczucie jest mega ważne, więc tym bardziej się cieszę razem z Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-21, 09:30   #2560
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Zuzka, super, fajnie, że się rozwija po twojej myśli!

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Jeju,ale to było dawno, kiedy właśnie z kimś na randce po prostu leżałam i sobie oglądałam film. Pierwsze randki są fajne, bo są emocje i tak dalej, ale taka swoboda przy kimś - to też jest super! Ale nie sądzę, że to na mnie czeka w najbliższym czasie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-21, 14:37   #2561
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Miałam dziś sen, w którym miałam brać ślub z chłopakiem co się w nim całą podstawówkę - od pierwszej do ostatniej klasy - nieodwzajemnienie podkochiwałam. Jak to mówią stara miłość nie rdzewieje, w każdym razie moja podświadomość stwierdziła, że ta z podstawówki idealnie się nadaje .


Dziś chyba choinkę w końcu ubiorę
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-21, 15:56   #2562
bb51a4d8262b29b292c7ad829e0e2a7b07e4d160_6276f9f2aa70f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Pandorka ale mnie zaintrygowałaś tymi Włochami
Ja też miałam w sobotę super randkę leżeliśmy, gadaliśmy, oglądaliśmy film, całowaliśmy się fajnie było pierwszy raz od rozstania z M. poczułam, że z nim mogłabym stworzyć coś na dłużej..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieje się, super

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Miałam dziś sen, w którym miałam brać ślub z chłopakiem co się w nim całą podstawówkę - od pierwszej do ostatniej klasy - nieodwzajemnienie podkochiwałam. Jak to mówią stara miłość nie rdzewieje, w każdym razie moja podświadomość stwierdziła, że ta z podstawówki idealnie się nadaje .


Dziś chyba choinkę w końcu ubiorę
Może to jakiś znak Może warto zapytać co u dawnego kolegi

Dziewczyny ja mam jakiś pechowy rok Wczoraj miałam stłuczkę, gościu mi wjechał w tył auta. Ze mną OK. Ale teraz te czekanie, formalności z firmą ubezpieczeniową sprawcy... Chyba dawno nie czekałam na nowy rok i nowy początek tak jak teraz
bb51a4d8262b29b292c7ad829e0e2a7b07e4d160_6276f9f2aa70f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-21, 16:39   #2563
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

[1=bb51a4d8262b29b292c7ad8 29e0e2a7b07e4d160_6276f9f 2aa70f;89045822]Dzieje się, super



Może to jakiś znak Może warto zapytać co u dawnego kolegi

Dziewczyny ja mam jakiś pechowy rok Wczoraj miałam stłuczkę, gościu mi wjechał w tył auta. Ze mną OK. Ale teraz te czekanie, formalności z firmą ubezpieczeniową sprawcy... Chyba dawno nie czekałam na nowy rok i nowy początek tak jak teraz[/QUOTE]

Wolę się skupić na randkowiczu niż znakach od podświadomości .

Oj, dobrze, że z Tobą wszystko okej. No teraz to już z górki, półtora tygodnia i nowy rok oby pełen dla nas wszystkich pięknych rzeczy - dobrych dalszych ciągów i wspaniałych nowych początków.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-21, 19:07   #2564
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wiedźma, dobre podejście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-22, 16:08   #2565
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Jak tam świąteczne nastroje singielek?

Mam wrażenie, że w tym okresie świątecznym społeczeństwo jeszcze bardziej gloryfikuje miłość romantyczną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-22, 16:28   #2566
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

A tam, pieprzyć to, co gadają Ja w ogóle bym nie zamieniła tych świąt na te, które się szykują.

Nikt mi nie gada, nic nie muszę, koniec końców nie będe odwalała szopki z jakimiś polskimi tradycjami, bo bym musiała oblecieć z dziesięć sklepów, a czy chodzi mi o to, aby potwarzać nerwówkę, której doświadczałam całe życie? Nie. Więc może nie będzie czerwonego barszczu, ale będzie czerwone wino i kuchnia autorska

Nastrój fajny, siedzę sobie w domu i się napawam ciszą. Jutro o północy przyjeżdżają znajomi i na tydzień o ciszy mogę zapomnieć. A przed jeszcze szybko skoczę na rande wu z chłopakiem z którym całkiem dobrze mi się pisze od kilku dni

Muszę jeszcze zwlec się po mąkę, bo zapomniałam, no i po winko, bo nie dałam rady unieść wszystkiego naraz. Może bym odpaliła dziś sobie jakąś świąteczną komedię świąteczną? To szajs, ale mam ochotę

Pół ozdoby świątecznej nawet nie mam, bo nie było sensu kupować, ale z okna kuchni mam piękny widok na choinkę w ogrodzie sąsiadów, więc spoko

Co do miłości romantycznej - kurde, jakoś ostatnio idzie to randkowanie, że ja nie chcę miłości, ja chcę poznawać, rozmawiać, doświadczać, ale z wieloma osobami
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-22, 16:40   #2567
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

A to ciekawe Pandora co mówisz, w sensie - jak różnie ludzie mają doświadczenia. Ja nigdy nie doświadczyłam żadnej nerwówki świątecznej. W sensie, że ja to po prostu lubię ten klimat, zwyczaje, tradycje, potrawy, z przyjemnością dekoruję, pięknę itd. I też na przykład nie miałam nigdy ciśnienia nad sobą typu "zrób coś bo tak wypada", bla bla bla. Słowem - dla mnie święta to fantastyczny okres

Jaki film chcesz obejrzeć?

Takie randkowanie, poznawanie, smakowanie ma swój urok!

Ja jeszcze jutro pracuję, a piątek już mam wolny

A dzisiaj zaszalałam z cięciem u fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-22, 16:51   #2568
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
A to ciekawe Pandora co mówisz, w sensie - jak różnie ludzie mają doświadczenia. Ja nigdy nie doświadczyłam żadnej nerwówki świątecznej. W sensie, że ja to po prostu lubię ten klimat, zwyczaje, tradycje, potrawy, z przyjemnością dekoruję, pięknę itd. I też na przykład nie miałam nigdy ciśnienia nad sobą typu "zrób coś bo tak wypada", bla bla bla. Słowem - dla mnie święta to fantastyczny okres

Jaki film chcesz obejrzeć?

Takie randkowanie, poznawanie, smakowanie ma swój urok!

Ja jeszcze jutro pracuję, a piątek już mam wolny

A dzisiaj zaszalałam z cięciem u fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fryzjer super sprawa. Ja mam ochotę obciąć się na krótko, ale muszę się z tym przespać z kilkadziesiąt nocy

Eh no moja rodzina to była mistrzem nerwówki, a że nagle okna myć, że lodówke odsuwac i tego typu klimaty, zamiast siąść na dupie i się cieszyć wolnym, to bieganie po sklepach i narzekanie, że jest tyle ludzi A później i tak święta, święta i po świętach A jeszcze zaczną gadać o tych szczepionkach, PiSie czy uj wie czym i nie ma takiej ilości nalewki mojej babci, która by pomogła mi to znieść

Ja wykresliłam (ale w nowym roku muszę je przywrócić) z mojego słownika słowo "muszę", więc totalnie bym się nie odnalazła w domu na święta w tym roku

Hm, pewnie stanie na Love Actually, ale jeszcze nie wiem.

Oj takie randkowanie jest super dla mnie aktualnie, aż sama jestem zdziwiona swoją otwartością w rozmowach i w ogóle. Wrzuciłam na luz na maksa.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-22, 22:50   #2569
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Jak tam świąteczne nastroje singielek?

Mam wrażenie, że w tym okresie świątecznym społeczeństwo jeszcze bardziej gloryfikuje miłość romantyczną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja napiszę to co rok temu. Uważam, że grudzień to miesiąc, w którym wszystkim "romantycznie" odbija. I chociaż po raz pierwszy od lat nie mam w tym miesiącu na głowie (i się akurat już a tym roku nie spodziewam) żadnego eks wiedzionego sentymentem to nie zmieniam zdania o grudniu i tym co on z ludźmi robi i że grudzień to festiwal idiotkowania.

A nastroje dopisują. Dawno nie miałam takiego roku bym miała tak wielką ochotę na świąteczne klimaty. 🧡

Nie mam za to wcale ochoty na sylwestra. Nie jestem gotowa na nowy rok, ledwo się oswoiłam z tym co jest.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
A to ciekawe Pandora co mówisz, w sensie - jak różnie ludzie mają doświadczenia. Ja nigdy nie doświadczyłam żadnej nerwówki świątecznej. W sensie, że ja to po prostu lubię ten klimat, zwyczaje, tradycje, potrawy, z przyjemnością dekoruję, pięknę itd. I też na przykład nie miałam nigdy ciśnienia nad sobą typu "zrób coś bo tak wypada", bla bla bla. Słowem - dla mnie święta to fantastyczny okres

Jaki film chcesz obejrzeć?

Takie randkowanie, poznawanie, smakowanie ma swój urok!

Ja jeszcze jutro pracuję, a piątek już mam wolny

A dzisiaj zaszalałam z cięciem u fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie czuję nerwówki. Świętujemy w małym gronie i nie ma takiego napięcia żeby było idealnie i wszystko wysprzątane.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89046994]

Co do miłości romantycznej - kurde, jakoś ostatnio idzie to randkowanie, że ja nie chcę miłości, ja chcę poznawać, rozmawiać, doświadczać, ale z wieloma osobami [/QUOTE]

I świetnie - poznawaj ludzi, doznawaj ekscytujących momentów i kosztuj kuchni 🧡.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-12-22 o 23:13
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-23, 07:59   #2570
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 08:17   #2571
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Werka - miłego świętowania w domu!

Jak nowe mieszkanko?

Fajnie! Miłej randki
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 08:24   #2572
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 08:43   #2573
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
OOo no to super. Super wchodzisz w nowy rok!

Jezu dziewczyny, gdzie moja energia? Od trzech dni mój mózg nie pracuje, ciało też by było tylko w pozycji horyzontalnej.

A dziś o północy już przyjeżdżają znajomi! Muszę dokupić winko i ogarnąć trochę dom. Zieeew
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 19:19   #2574
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wiedźma, grudzień jaki festiwal idiotkowania - coś w tym jest!

Werka, super, że dotarłaś bez przeszkód do domu.

Ja mam od jutra wolne i jestem gotowa na święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 20:09   #2575
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Super, że tak sprawnie udało się przyjechać tym razem bez problemów.



Nie mogę się jutrzejszych pyszności doczekać .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 20:11   #2576
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Super, że tak sprawnie udało się przyjechać tym razem bez problemów.



Nie mogę się jutrzejszych pyszności doczekać .
Ja też! Omnomnom

Dostałam dziś prezent-niespodzianke i strasznie mnie to ucieszyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 20:16   #2577
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ja też! Omnomnom

Dostałam dziś prezent-niespodzianke i strasznie mnie to ucieszyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karpiu, nadchodzę .


Ale słodko! To takie urocze gdy okazuje się, że ktoś postanowił sprawić trochę przyjemności i się tego nie spodziewasz. To bardzo miły/a Mikołaj/ka był/a w takim razie .
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 20:23   #2578
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

eh ja właśnie otworzyłam wino, bo ten dzień to jakiś żart ale nie dam się, jeszcze kieliszek i ogarnę trochę chatę. o północy mają być znajomi.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-23, 20:39   #2579
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wiedźma, oj tak, takie gesty są kochane

Pandora, miłego wieczoru i powitania ze znajomymi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-24, 07:53   #2580
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XVI

Wesołych Świąt dziewczyny! Mam nadzieję, że spędzacie je tak, jak chcecie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 13:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.