Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-02-07, 16:51   #3121
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Jedytka, śmiechawki są najlepsze dzisiaj byli u nas rodzice i tez sie chichrał do babci, no najsłodsze to było.
Uwielbiam jak się śmieje podczas karmienia

Intuicja, u mnie noce lepsze, ale za dnia wszystko się rozregulowało. Drzemki po 40 minut i jedna dłuższa ok. 2h. Wolałam konsolidację bo mogłam naprawdę sporo zrobić, a teraz jest walka z czasem.
Gratuluję wagi, dajesz radę z noszeniem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to te drzemki i tak super U mnie takie do 40 min raczej I czasami muszę się mocno postarać żeby w ogóle zasnął Nawet w akcie desperacji pojechałam kupić lampkę, która daje takie pomaranczowe- czerwone światło , imitujące zachód słońca Jestem załamana tymi drzemkami i nocami

No a nosic go ciężko , nie powiem wyssał ze mnie wszystko. On szybko przybiera a ja jeszcze szybciej tracę na wadze. Bo widzialam, że ostatnio o tym pisałyście. I ja się wyłamie bo chyba nigdy nie wyglądałam lepiej (nic tylko dzieci rodzić ) A na brzuch polecam szczotkowanie i taki krem poporodowy z ziaji. U mnie to robotę zrobiło dobrą.


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 17:01   #3122
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
No to te drzemki i tak super U mnie takie do 40 min raczej I czasami muszę się mocno postarać żeby w ogóle zasnął Nawet w akcie desperacji pojechałam kupić lampkę, która daje takie pomaranczowe- czerwone światło , imitujące zachód słońca Jestem załamana tymi drzemkami i nocami

No a nosic go ciężko , nie powiem wyssał ze mnie wszystko. On szybko przybiera a ja jeszcze szybciej tracę na wadze. Bo widzialam, że ostatnio o tym pisałyście. I ja się wyłamie bo chyba nigdy nie wyglądałam lepiej (nic tylko dzieci rodzić ) A na brzuch polecam szczotkowanie i taki krem poporodowy z ziaji. U mnie to robotę zrobiło dobrą.


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja w sumie też spoko wyglądam, „cycków dostałam” jak to koleżanka określiła 🤣 Szkoda, że z rozstępami, ale pod ubraniem nie widać 😉 Brzuch jeszcze lekko wystaje, ale nigdy nie miałam idealnie płaskiego. Chyba muszę zacząć używać mojej szczotki do innych celów niż drapanie się po pleckach 🤣🤣🤣
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 18:13   #3123
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Tylko moja taka kruszynka, 5500 ledwo jej wybiło.
Podobnie, dziecko w łóżeczku spi, drugie w swoim pokoju, a my na szczęście mamy jeszcze inne pokoje choć ilość randek z dwójka w domu jest mocno ograniczona. Serio, czasem padamy nim poduszki dotkniemy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 18:48   #3124
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Mój klops 7.6 kg. Powiem Wam, że jak nadejdzie kryzys koło pół roku to nie wiem jak go udźwignę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 18:50   #3125
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Jak już zaczęła to coraz częściej będzie was uraczać głośnym chichraniem
U mnie za to beneficjentem uśmiechów jest zawieszka liść albo odbicie w lusterku

Śpi zawsze w koszu mojżesza. Albo zasypia w nim albo na rękach i tam go odkładam.
Spacery też ok tylko już nie przesypia całości, a budzi się i obserwuje niebo
Właśnie mi brakuje czasu na ogarniecie siebie i domu. Wolę mniej tych drzemek, a dłuższe. No, ale było i się zmyło




Kciuki za lekką reakcję.
Piękna waga, spora modelka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czekam na te śmiechy głośne z utęsknieniem, czasemndwoje się i troje aby się zaśmiała ale póki co dwa razy mi się udało właśnie z tą żyrafą, oczywiście do tego muszą być moje efekty dźwiękowd, w stylu idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek hahah

No to moje dziecko nieodkładalne już nawet w aucie nie zasnęła jak należy, jak zawsze zaraz się obudziła jak tata za wolno jechał czy coś, teraz też doklejona jest do mnie. Chcę do toalety mąż uważa że ją rozpieściłam, że zasypia tylko przy cycku i inaczej się już nie da, no ale co miałam zrobić jak mi zasypia podczas jedzenia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli to zbyt bezpośrednie pytanie, ale gdzie są wasze dzieci na czas „randek”?
Dziecko w sypialni i mamy salon dla siebie i kanapę oczywiście musi spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 21:10   #3126
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez aga019es Pokaż wiadomość
Tylko moja taka kruszynka, 5500 ledwo jej wybiło.
Podobnie, dziecko w łóżeczku spi, drugie w swoim pokoju, a my na szczęście mamy jeszcze inne pokoje choć ilość randek z dwójka w domu jest mocno ograniczona. Serio, czasem padamy nim poduszki dotkniemy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wanda tak samo, 5,5kg a urodziła się pierwsza na wątku 😉
Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Czekam na te śmiechy głośne z utęsknieniem, czasemndwoje się i troje aby się zaśmiała ale póki co dwa razy mi się udało właśnie z tą żyrafą, oczywiście do tego muszą być moje efekty dźwiękowd, w stylu idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek hahah

No to moje dziecko nieodkładalne już nawet w aucie nie zasnęła jak należy, jak zawsze zaraz się obudziła jak tata za wolno jechał czy coś, teraz też doklejona jest do mnie. Chcę do toalety mąż uważa że ją rozpieściłam, że zasypia tylko przy cycku i inaczej się już nie da, no ale co miałam zrobić jak mi zasypia podczas jedzenia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Dziecko w sypialni i mamy salon dla siebie i kanapę oczywiście musi spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My identycznie, ale obawiam się sytuacji jak obudzi się w trakcie. A to i tak jest na razie nieczające za bardzo co się dzieje dziecko 😄
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 21:16   #3127
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ja to jestem dziewicą poporodowa, więc nie odpowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-07, 22:05   #3128
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;89108529]Ja to jestem dziewicą poporodowa, więc nie odpowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja tez i to się raczej szybko nie zmieni. Nie czuje się seksowna ani nie mam chęci. Jestem matka dla swojego dziecka i na razie na więcej się nie czuje. Jakby mi tz piersi dotknął to by oberwał.
Z synem miałam to samo. Nie pamietam kiedy mi przeszło…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 07:35   #3129
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Dla mnie pożądliwe spojrzenie męża jest chyba jedynym lekarstwem na obrzydzenie, które wciąż czuję do swojego ciała po ciąży, szczególnie do brzucha.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 09:37   #3130
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ja nie wiem w ogole jak macie sile i czas na seks. U mnie dzień kończy się i ja marze tylko o prysznicu i spaniu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 12:35   #3131
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

U nas działanie na totalnym spontanie, ale mam też założenie, że nie zaniedbuję tej sfery swojego związku.
Pomimo zmęczenia i czasami szczerego braku chęci widzę, że nawet krótkie tete-a-tete działają pozytywnie na naszą relację.
Poza tym u mnie doznania się polepszyły więc jest po prostu bardzo fajnie

Mój syn od rana memła wściekle smoczek suavinex pro, którym pluł na odległość (jak każdym innym oprócz bibsa, który był od biedy tolerowany przez jakiś czas). Dałam bo wpychał paluchy do buzi i marudził, a grzybkiem tylko wywija w powietrzu. Wiedzcie, że coś się dzieje, tylko co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-08, 13:27   #3132
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

j
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem w ogole jak macie sile i czas na seks. U mnie dzień kończy się i ja marze tylko o prysznicu i spaniu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
My się jakoś nie mogliśmy zgrać, albo ja nie miałam siły albo on. Dlatego w końcu wyszło rano 😄 I zauważyłam jak Lagun, że dobrze to wpłynęło na nasze nastroje i relację 
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 13:31   #3133
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Wiem że nie można chwali dzieci. Wczoraj moja pochwaliłam że spała 7h, to dziś dla równowagi od 4:30 męczyły ja gazy i nosiłam ją na zmianę z cyckiem. Aż w końcu usnęła na moich rękach koło 7. Dobrze że mamy kwarantanne to mąż był rano i wziął starszego to się zdrzemnęłam z młoda.
Ja bym chciała żeby mi się bardziej chciało randkować. Serio. Moje chęci są na poziomie minimalnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 13:43   #3134
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
U nas działanie na totalnym spontanie, ale mam też założenie, że nie zaniedbuję tej sfery swojego związku.
Pomimo zmęczenia i czasami szczerego braku chęci widzę, że nawet krótkie tete-a-tete działają pozytywnie na naszą relację.
Poza tym u mnie doznania się polepszyły więc jest po prostu bardzo fajnie

Mój syn od rana memła wściekle smoczek suavinex pro, którym pluł na odległość (jak każdym innym oprócz bibsa, który był od biedy tolerowany przez jakiś czas). Dałam bo wpychał paluchy do buzi i marudził, a grzybkiem tylko wywija w powietrzu. Wiedzcie, że coś się dzieje, tylko co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam takie samo podejście. Przed dzieckiem to była bardzo ważna sfera naszego małżeństwa i teraz nie chcemy, żeby to się zmieniło. Chociaż oczywiście jest inaczej niż było, nie zawsze się chce, nie zawsze można. Ale staramy się.

Po jakim czasie wasze dzieci miały gorączkę po meningokokach? Minęły już 24 godziny i póki co jest spokój i zastanawiam się, czy mogę już odetchnąć, czy jeszcze być gotowa na najgorsze
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 14:15   #3135
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Jejku, moje dziecko za dnia spi tylko na piersi już nie je ale sobie ssa pierś jak smoczka, smoczka zamiennie nie chce, odłożyć się nie da a mnie to frustuje bo nawet do toalety iść nie mogę, wczoraj za dnia na spacerze nie bylam bo chciałam iść z męzem po jego pracy, więc spała max 30 min bo próba odstawienia to od razu pobódka a samo lulanie na rękach nic nie daje. I na wieczor już taka zła była, nic jej nie pasowało, z przemęczenia po prostu. Myślalam że jej na noc nie uspokoje już i nie zaśnie nigdy....
I tak sobie myślę, że sama jej na to pozwoliłam, zasypiać na piersi i nie wiem jak z tego się wyplątać. A czytam oczywiście na necie co z tym zrobić to raz piszą, że gdzie zasypianie na piersi to dramat tak nie wolno, a gdzie indziej że to normalne że dziecko na piersi zasypia.. .. wrrrr i bądź tu mądry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 16:05   #3136
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Jedytka, a u was nie ma teraz skoku rozwojowego przypadkiem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 16:46   #3137
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Jedytka, a u was nie ma teraz skoku rozwojowego przypadkiem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wiem, ja to ciągle myślę, że ma skok akurat jak ma zły dzień, a tak często raczej sie to nie dzieje
Jutro zaczyna 13 tydzień, róźnie źródła różnie wskazują skok rozwojowy ale z reguły 10-12 tydzień więc nie wiem
Po za tym tak jest nie od dziś, po prostu coraz rzadziej udaje mi się ją ułożyc do łózeczka w ciągu dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 18:36   #3138
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Hej, zaczynam was nadrabiać, będę więc odgrzewać kotlety i być może odpowiedzi takie jak moje już padły, więc wtedy ignorujcie moje
Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Swoją drogą chciałam jej kupić wierszyski Brzechwy i Tuwima, wiem że za wiele nie zrozumie ale chcę jej czytać tylko, że mam wrażenie że teraz te ilustracje do tych bajek są takie brzydkie, jakieś takie niekolorowe, uproszczone no nie wiem, tez macie takie wrażenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam te dwie książki, są przepiękne Duże, kolorowe grafiki, szczególnie Brzechwa. Cuda


Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 18:49   #3139
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Jedyta, a ja uważam że tekst nauczyłaś to masz to głupota. Po prostu robiłaś tak bo nie było innego wyjścia. Widzę to przy drugim. Syn też tak miał, nie raz spał mi na rękach. A żeby choć trochę przybrać inna pozycje to u nas smoczek dawał radę zamiast piersi. Ja nie byłam w stanie syna do łóżeczka odłożyć, a jak mi się udało to po 20 minutach budził sie wyspany i zadowolony. Dzieci są różne. Jedne akceptują spanie na matce, inne w łóżeczku.
Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej i choć smoczka zaakceptuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-08, 19:01   #3140
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Hej, zaczynam was nadrabiać, będę więc odgrzewać kotlety i być może odpowiedzi takie jak moje już padły, więc wtedy ignorujcie moje

Polecam te dwie książki, są przepiękne Duże, kolorowe grafiki, szczególnie Brzechwa. Cuda


Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Ale jakieś konkretne wydania masz na myśli?, ja jakieś zamówiłam w empiku po 20 zł zobaczymy jakie będą obrazki, ja chcę ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 19:02   #3141
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Kurnaaa wysylam ja dziś w kosmos. Nie daje już rady


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 19:06   #3142
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez aga019es Pokaż wiadomość
Jedyta, a ja uważam że tekst nauczyłaś to masz to głupota. Po prostu robiłaś tak bo nie było innego wyjścia. Widzę to przy drugim. Syn też tak miał, nie raz spał mi na rękach. A żeby choć trochę przybrać inna pozycje to u nas smoczek dawał radę zamiast piersi. Ja nie byłam w stanie syna do łóżeczka odłożyć, a jak mi się udało to po 20 minutach budził sie wyspany i zadowolony. Dzieci są różne. Jedne akceptują spanie na matce, inne w łóżeczku.
Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej i choć smoczka zaakceptuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taknsie składa, że jeden artykul czytałam od laski, która wzoruje się na tej Tracy Hogg, z czym ja się w ogole nie zgadzam. Niemniej jednak jest to upierdliwe przede wszystkim dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Kurnaaa wysylam ja dziś w kosmos. Nie daje już rady


Sent from my iPhone using Tapatalk
Co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 19:11   #3143
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Wyje, pręży się, baki, nieodkladalnosc, wszystko mnie boli


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 19:15   #3144
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Ale jakieś konkretne wydania masz na myśli?, ja jakieś zamówiłam w empiku po 20 zł zobaczymy jakie będą obrazki, ja chcę ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde załączniki nie poszły...
To jeszcze raz. Na allegro ok. 10 zł kosztują.IMG_20220208_193005.jpgIMG_20220208_192942.jpg

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 19:31   #3145
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wyje, pręży się, baki, nieodkladalnosc, wszystko mnie boli


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mnie był podobny pakiet, tylko bez bączkow. Udało mi się go teraz odłożyć do dostawki, leżę a on walczy ze snem. W tle suszarka. Obiecuje, ze ja znienawidzę do końca życia
Mój syn przeszedł sam siebie i nie spał od 16. Tzn spał 10 min bujany w wózku

Jedytka nie masz co się biczować, serio. Dzieci są różne. Mój syn przez ostatni okres chyba tylko raz zasnął przy piersi. Czasem chciałabym, żeby w ten sposób dał się ukoić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 19:34   #3146
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Ale równocześnie Pucio nam też podpasował. Choć nie jako bajki do poczytania, a tak od edukacyjnej strony np. seria "Pucio uczy się mówić" czy jakieś puzzle dopasowanki. Tylko to już dla starszych dzieci.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 20:07   #3147
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Moja miała tak dziś nad ranem, zero spania, gazy i chodziłam z nią 2h po pokoju, aż o 7 obie padłyśmy.
Teraz mam ja na kolanach, lekka bujam i trzymam smoczka, inaczej poszłaby spać pewnie koło 22.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 20:27   #3148
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Dokładnie, dzieci są różne. Ja też to teraz widzę doskonale. Starszy zasypiał przy cycku i odłożony budził się po 10 minutach w dzień. Najczęściej drzemki były u mnie na klacie albo na kolanach. No i w wózku na spacerze. W nocy budził się co 1.5-2 godziny. Potem coraz częściej spał z nami, bo ja byłam zombie. Nie dość że się tak budził to jeszcze jak się odłożyło go do łóżeczka to był za 5 min ryk. Nie było wyjścia, spał z nami. Smoczka nie tolerował tylko cycek się liczył.

A ten młodszy to zupełnie inaczej. On usypia sobie sam, czasami potrzebuje smoczka. Ogólnie jest takim spokojnym dzieckiem, mniej wymagającym.

I takie gadanie że nauczyłaś to tak masz, to tylko irytuje i wkurza. Czasami się inaczej po prostu nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 20:41   #3149
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

To teraz tak zbiorczo odpiszę (rany ile my drukujemy , trudno na raz nadrobić). W szoku jestem z tym spaniem waszych dzieci, 6 h? Mój w nocy co 2 h się budzi... Ostatnio w dzień trochę dłużej pospi, jakieś 2-2,5 h raz na dzień się trafią. Choć wolałabym lepiej przesypiać noce. W dzień, kiedy nic go nie męczy potrafi ładnie poleżeć bez spania, a ja w tym czasie obiad ogarniam czy coś podobnego.

I płynnie przechodzę od jednego tematu do drugiego, mianowicie od soboty jestem mega niewyspana (zaczęło się od 18-stki), kiepskie noce, a jak wczoraj dzieci pięknie spały i wcześnie zasnęły to rodzice wzięli się za randkowanie i znów noc zarwana No i chyba jesteśmy bezwstydni lub skrzywieni, bo śpiący maluch nas nie krępuje Przy pierwszym kombinowaliśmy ze zmianą pokoju, teraz nie zawsze

Widzę, że maluchy dają wam teraz popalić, ech, siły życzę, bo co tu więcej można... Ja tymczasem umieram na ból żołądka, więc idę spać, o ile w ogóle zasnę...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-08, 20:46   #3150
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Kurde załączniki nie poszły...
To jeszcze raz. Na allegro ok. 10 zł kosztują.Załącznik 7767210Załącznik 7767211

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, jak te moje będą mieć obrazki brzydkie to sprawdzę Twoje jeszcze za 10 zł to spoko cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wyje, pręży się, baki, nieodkladalnosc, wszystko mnie boli


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ojjj bidulka, współczuję, pewnie nic nie pomaga
Trzymam za Was kciuki oby szybko przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Pewnie macie racje, to moje pierwsze dziecko więc przecieram sobie szlaki, co i jak. A już widzę, że jak jest mocno wkurzona to nawet orzy cycku potrafi płakać i się wściekać, to po tatusiu złośnik. Dlatego też nie mogę jej przeciągać, że np pojde cos zrobie a ona juz jeczy tylko najlepiej juz jej dać jeść bo inaczej złość
No zobaczymy, postaram sijej cyca bardziej zabierać jak zobaczę że już od dłuższego czasu nie je tylko ssa, i ją pobujam przy sobie ale bez cyca w buzi taki plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 22:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.