Randki przez Internet cz. 3. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-02-13, 22:01   #1861
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Tyle, że wiele osób szuka w różnych momentach życia różnych rzeczy . W jednym momencie raczej czegoś na luzie, a kiedy indziej docelowo związku... I forma relacji, która ich aktualnie interesuje nie świadczy o ich stopniu skomplikowania.
Ten co miał taki opis to był po prostu burakiem, a to już jest całkiem inna kwestia ����â˜☠♀️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego burak? Napisał co lubi. Tobie przeszkadza, to nie lajkujesz, inna może lubić taką bezpośredniość.

Bycie burakiem, to obrażanie innych, bycie chamskim, komunikacja poprzez obraźliwe, pełne epitetów odzywki. Nijak to się ma do powyższego cytatu
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 06:57   #1862
hatifant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[QUOTE=hattivatti;89116121]hatifant, w mojej opinii lepiej, żeby się jednak nie odzywał, bo to wyglądałoby trochę jak "Wybacz, chciałem sobie po prostu sprawdzić, czy z byłą nie będzie mi jednak lepiej". Jego decyzji samej w sobie oceniać nie zamierzam, bo pewnie sam łudził się, że nic już do byłej nie czuje, więc raczej nie chciał Cię wykorzystać i przynajmniej postawił sprawę jasno.
Daj sobie czas i nie korzystaj na siłę z aplikacji, żeby jedynie zapomnieć.


Ale on nie chce do niej wrócić, tylko próbuje ją wyrzucić z serca. A że nie chciał mnie skrzywdzić to wiem, bardziej nie rozumiem tego, że wszystko dobrze, super a potem nagle bach i w najdziwniejszym momencie mówi mi stop, bo on do byłej cośtam gdzieśtam ma, mimo że nic od niej nie chce. Właśnie chyba zrobię sobie przerwę bo efekcie mogłabym komuś zafundować tę samą sytuację

Edytowane przez hatifant
Czas edycji: 2022-02-14 o 06:58
hatifant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 07:47   #1863
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez hatifant Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie jak sobie radzicie z rozstaniem? Poza tym, że czas bo to wiem sama zajęcie też sobie próbuję znaleźć, ale i tak myślę. Ja się nie mogę właśnie pozbierać po znajomości, która zakończyła się stwierdzeniem, że on w serduchu ma jeszcze byłą. A że dawał mi wyraźne sygnały, że jest zainteresowany to zdarzyłam się zakochać. Próbowałam wrócić na aplikację, ale jakoś tak nie potrafię się w pełni przekonać do tego. Gdzieś w sercu liczę, że wyrzuci ją z serca i się odezwie, ale wiem że to złudna nadzieja

ja na rozstanie mam jedną metodę, usuwam gostka kompletnie z telefonu, zdjęć, pamiątek. Nie ma go i nie będzie ani w sercu ani w myślach i już. Nie lubię potem rozpamiętywać, wolę iść do przodu.
Zasadę mam też taką, że nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny, widać ten nie był nam pisany
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 07:49   #1864
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Dobrze, nie będę się kłócił z tobą, że byłeś jaki byłeś, bo sam to tak ująłeś i znasz siebie najlepiej
Mi troche to wyglada, ze chciales sobie jak najwiecej i jak najszybciej pociupciac bez zobowiazan i zawoalowales to "eksperymentem" Zamiast nazwac wprost, ze interesuje cie ONS. W moim odczuciu jako kobiety to po prostu bawienie sie kobietami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 07:51   #1865
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Mi troche to wyglada, ze chciales sobie jak najwiecej i jak najszybciej pociupciac bez zobowiazan i zawoalowales to "eksperymentem" Zamiast nazwac wprost, ze interesuje cie ONS. W moim odczuciu jako kobiety to po prostu bawienie sie kobietami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby się bawić ze mną nie chciały, to by odmówiły. Też się bawiły
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 07:55   #1866
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Gdyby się bawić ze mną nie chciały, to by odmówiły. Też się bawiły
Jakby nie chcialy, to by nie poszly, to jasne, mi chodzi o moje odczucie wzgledem samego zalozenia tego twojego "eksperymentu"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 07:59   #1867
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Jakby nie chcialy, to by nie poszly, to jasne, mi chodzi o moje odczucie wzgledem samego zalozenia tego twojego "eksperymentu"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy idąc na randkę ma jakieś założenia
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-14, 08:52   #1868
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Tyle, że wiele osób szuka w różnych momentach życia różnych rzeczy . W jednym momencie raczej czegoś na luzie, a kiedy indziej docelowo związku... I forma relacji, która ich aktualnie interesuje nie świadczy o ich stopniu skomplikowania.
Ten co miał taki opis to był po prostu burakiem, a to już jest całkiem inna kwestia ����â˜☠♀️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to przytocze inny opis z Tindera, i szacun dla tego pana
"na męza sie nie nadaje, bo dotychczasowe podejscie zryło banie"
także wiesz...
a ze ktoś jest na roznym etapie życia, ok, ale ja widze tego kogos teraz, terazniejszy jego opis i mam prawo ocenic według mojego swiatopogladu
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2022-02-14 o 08:53
Jagoda1982 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 09:52   #1869
WesolyGrzyb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 126
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

A ja bym nie chciała takiego kolesia, którego każda mogła przelecieć, nawet jeśli to było dawno. Każdy ma swoją tolerancję, a dla mnie po prostu obleśny jest taki delikwent, zniesmacza mnie.
WesolyGrzyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 09:54   #1870
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez WesolyGrzyb Pokaż wiadomość
A ja bym nie chciała takiego kolesia, którego każda mogła przelecieć, nawet jeśli to było dawno. Każdy ma swoją tolerancję, a dla mnie po prostu obleśny jest taki delikwent, zniesmacza mnie.
Skąd możesz wiedzieć czy każda, nawet kiedyś dawno temu, mogła danego chłopaka przelecieć? Jak to robisz, że będziesz wiedzieć takie rzeczy?
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 10:00   #1871
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć czy każda, nawet kiedyś dawno temu, mogła danego chłopaka przelecieć? Jak to robisz, że będziesz wiedzieć takie rzeczy?
Wiesz co, przyszedles na babskie forum, ba watek o randkach przez internet, gdzie raczej wiekszosc dziewczyn dzieli sie swoimi doswiadczeniami w szukaniu partnera najczesciej na stale (nie jest to regula), chwalisz sie ile to udalo ci sie przeleciec na pierwszej randce, a jak piszemy, ze nam sie twoje podejscie nie podoba, to odwracasz kota ogonem, ze same chcialy u nie zmuszales. Ale po co sie tu tym chwalisz? Nie lepiej na wykop isc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-14, 10:05   #1872
WesolyGrzyb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 126
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć czy każda, nawet kiedyś dawno temu, mogła danego chłopaka przelecieć? Jak to robisz, że będziesz wiedzieć takie rzeczy?
Na 99% taki pan swoich dokonań w tajemnicy nie będzie umiał dochować i się sam sypnie albo jego znajomi. Widać po Tobie chociażby. A zresztą żyć w przekonaniu, że gdyby się powiedziało danej osobie pewne fakty albo gdyby się skądś dowiedziała to zostałoby się uraczonym kopem w zad... świetna perspektywa, delikwentowi by to wyszło bokiem, o ile oczywiście ma w głowie po kolei xD.
Jeszcze jedno - dziwne, że w ogóle taki scenariusz jest omawiany. Chyba należy szukać osób, które mają takie same poglądy? Chyba łatwiej się pogodzić, że u części kobiet jest się spalonym w blokach i kiedy przyjdzie się ustatkować to się rozejrzeć za taką, co też lubi się gździć na sportowo zamiast brać kogoś, kto nas nie akceptuje w pełnej okazałości.
A swoją drogą wynocha stąd trollu na wykop.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Nie lepiej na wykop isc?
O to to, widzę to samo pomyślałyśmy

Edytowane przez WesolyGrzyb
Czas edycji: 2022-02-14 o 10:17
WesolyGrzyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 10:20   #1873
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć czy każda, nawet kiedyś dawno temu, mogła danego chłopaka przelecieć? Jak to robisz, że będziesz wiedzieć takie rzeczy?
Te prowo nie zadziałają tutaj. Dziewczyny już doświadczone. Jednak mnie kupiłeś - historia ze statystykami podbojów napisana jak dobra książka, wiarygodna i rzeczowa. Lubię Cię. Ba, nawet Ci wierzę z tymi statystykami
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 10:29   #1874
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 10:32   #1875
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zauważyłem, że ta emotka u Ciebie jest jak pierwsza żółta kartka w meczu piłki nożnej :P
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 11:29   #1876
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Zawsze myślałem, że zaciągnięcie kobiety do łóżka to jednak trochę trud. Zawsze byłem ostrożny i u mnie to jednak wyglądało, że 2, 3 tygodnie spotkań zanim udało się trafić do łóżka. Z początkiem roku postanowiłem spotykać się na randki masowo z tindera czy tutaj to pójdzie szybciej czy nie. Taki test zrobiłem. Dlatego opowiem wam teraz jak randki z tindera wyglądają z punktu widzenia faceta takiego jak ja gdzie spotykam się tylko po to by pójść do łóżka na pierwszej randce.

Spotykałem się tylko w Warszawie. Możliwe, że miejsce miało znaczenie i gdzie indziej by to wyglądało inaczej więc piszę aby nie było wątpliwości. Uważam, że jestem trochę bardziej przystojny nie przeciętny mężczyzna więc nie miałem wielkich problemów być mieć randkę co najmniej codzienne lub najrzadziej co drugi dzień. Spotykałem się i umawiałem z dziewczynami, które mi się podobały z wyglądu, więc to nie wyglądało tak, że spotykałem się z kimkolwiek. Były to ładne dziewczyny albo bardzo ładne.

Na każdej randce starałem się wywrzec jak najlepsze wrażenie i jakkolwiek dać znać że dziewczyna bardzo mi się podoba. W opisie pomijam dziewczyny które mnie po prostu wystawiły.

Mimo to pierwsze 3 spotkania to katastrofa. Tak przynajmniej wtedy myślałem. Nie udało się nawet pocałować. Dodam jednak, że dziewczyny chciały się jeszcze spotkać, ale jak zaznaczyłem, założenie eksperymentu było inne - 1 spotkanie i więcej się nie spotykam. Rzecz jasna one o tym nie wiedziały.

Na czwartym był przełom, całowaliśmy się, doszło do seksu oralnego ale nadal nic więcej.

Piąte i szoste - oba to fantastyczny seks, z czego jeszcze
piąte spotkanie to wyskoczenie po seksie na imprezę z jej znajomymi, a szóste to non stop w pościeli całą noc.

Siódme to klapa po całości - nic nie szło, a dziewczyna ciągle się odsuwała przy każdej mojej próbie zainicjowania kontaktu.

Ósme - doszło tylko do pocałunku.

Dziewiąte i dziesiąte to finalny efekt był jak z dziewczyną nr 7. Chociaż one były bardziej sympatyczne i czułem, że gdybym się jeszcze z nimi później spotkał to już na drugim spotkaniu miałbym zaliczone obie bazy. Stąd mój brak jednak jakiegoś załamania się mimo kolejnych porażek.

Na jedenastym był seks, nie tak dobry jak wcześniej w połowie pierwszej dziesiątki, ale liczy się efekt.

Dwunaste spotkanie to kompletna pomyłka. Dziewczyna wydawała się fajna przy pisaniu ale w trakcie spotkania kompletny milczek. Ja się starałem ożywić spotkanie na 100 sposobów ale w końcu się poddałem.

Trzynaste i czternaste spotkanie kończyły się całowaniem.

Piętnastka dała mi po prostu kosza. Nie muszę się widać podobać każdej.

Szesnaste spotkanie skończyło się macankami, dziewczyna całować się nie chciała.

Siedemnastka i osiemnastka dały mi kosza...

Ale za to dziewczyny nr 19 i 20 to seks u niej oraz seks ostatnia seks u mnie.

Podsumujmy, 5 razy udało się zaliczyć seks na pierwszej randce.
Do tego raz oral, oraz 3 zakończenia całowaniem i raz macankami.

Zatem ponad 1/4 podejść do seksu na pierwszej randce zakończona sukcesem, a w połowie przypadków udaje się ogólnie już coś ugrać na tej pierwszej randce.

Uważam to za sukces i przed takim podejściem do randek bałem się że wyniki będą znacznie gorsze.

Jeśli macie jakieś pytania to odpowiem na każde.


---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez hatifant Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie jak sobie radzicie z rozstaniem? Poza tym, że czas bo to wiem sama zajęcie też sobie próbuję znaleźć, ale i tak myślę. Ja się nie mogę właśnie pozbierać po znajomości, która zakończyła się stwierdzeniem, że on w serduchu ma jeszcze byłą. A że dawał mi wyraźne sygnały, że jest zainteresowany to zdarzyłam się zakochać. Próbowałam wrócić na aplikację, ale jakoś tak nie potrafię się w pełni przekonać do tego. Gdzieś w sercu liczę, że wyrzuci ją z serca i się odezwie, ale wiem że to złudna nadzieja
Nie próbuj randkować, bo to teraz jest skazane na niepowodzenia i się zniechęcisz na amen. Po prostu żyj, tak jak żyłaś, a do tego dodaj sobie coś ekstra, aby umilić sobie ten czas. Mi zawsze pomagały podróże, nawet jakieś jednodniowe wypady. No i spotykanie się z przyjaciółkami

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinowanuta Pokaż wiadomość
Jak często wam się zdarza, że chłopak po spotkaniu się nie odzywa? To są jednorazowe sytuacje czy raczej często tak macie?
Zdarzyło się kiedyś, ale zazwyczaj cieszyłam się z takiego obrotu sprawy
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 11:49   #1877
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 253
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Skąd możesz wiedzieć czy każda, nawet kiedyś dawno temu, mogła danego chłopaka przelecieć? Jak to robisz, że będziesz wiedzieć takie rzeczy?
O jednym moim znajomym całe środowisko to wiedziało. Miał ksywkę "rowerek" - każda może się przejechać.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 11:55   #1878
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89116757][/QUOTE]

Nie zrozumiałem. Czy to jakiś sarkazm?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na pierwszej randce nie ma obowiązku wyłożenia swoich wszystkich założeń. Nawet jakichkolwiek

Przyszedłem porozmawiać, bo zamęt to nie mój styl
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:02   #1879
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 253
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ale przecież to nie była randka, tylko eksperyment.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-14, 12:09   #1880
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Wiesz co, przyszedles na babskie forum, ba watek o randkach przez internet, gdzie raczej wiekszosc dziewczyn dzieli sie swoimi doswiadczeniami w szukaniu partnera najczesciej na stale (nie jest to regula), chwalisz sie ile to udalo ci sie przeleciec na pierwszej randce, a jak piszemy, ze nam sie twoje podejscie nie podoba, to odwracasz kota ogonem, ze same chcialy u nie zmuszales. Ale po co sie tu tym chwalisz? Nie lepiej na wykop isc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze mówiąc wątpię, że to prawdziwe, co pisze. Jeśli facet "chce zaliczyć" to przypuszczam, że po prostu to robi. A nie analizuje na miliony sposobów i wypisuje o tym na kobiecym forum. I w ogóle cóż za szokujący news, że na Tinderze są osoby, które od razu szukają seksu i są takie, które nie. Taki wniosek równie dobrze można wynieść po samym czytaniu profili i chwili pisania z ludźmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:21   #1881
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Ale przecież to nie była randka, tylko eksperyment.
W dodatku nie założył pewnie, że mógł trafić na kobiety, które same chciały tylko seksu. Może też przeprowadzały "eksperyment"?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:24   #1882
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W dodatku nie założył pewnie, że mógł trafić na kobiety, które same chciały tylko seksu. Może też przeprowadzały "eksperyment"?
Nawet jeśli, to czy coś to zmienia?
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:28   #1883
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Nawet jeśli, to czy coś to zmienia?
Że nie jesteś taki wspaniały, że potrafiłeś zaciągnąć je do łóżka?
A ten eksperyment - szkoda gadać. Jak nie zauważyłam tu statystyk robionych przez kobiety z iloma facetami przespały się na pierwszej randce.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:28   #1884
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Nawet jeśli, to czy coś to zmienia?
Wtedy wynik "eksperymentu" Bedzie niemiarodajny bo to nie ty zaciagnales je do lozka, tylko one ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:32   #1885
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Że nie jesteś taki wspaniały, że potrafiłeś zaciągnąć je do łóżka?
A ten eksperyment - szkoda gadać. Jak nie zauważyłam tu statystyk robionych przez kobiety z iloma facetami przespały się na pierwszej randce.
Nie twierdziłem, że eksperyment jest miarodajny. Nie mial nim być. Był subiektywny
Nie mam żadnych przesłanek by sądzić aby te 5 dziewczyn prowadziło własne "eksperymenty". A jeśli prowadziły, to wynika z tego że dość znaczny odsetek warszawskich użytkowniczek tindera prowadzi takie badania
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:36   #1886
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
A jeśli prowadziły, to wynika z tego że dość znaczny odsetek warszawskich użytkowniczek tindera prowadzi takie badania
Zdecydowanie się nie zgadzam. Za mała skala badania na takie wnioski. Co to jest 20 kobiet, jak w Wawie są ich setki tysięcy
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:37   #1887
WesolyGrzyb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 126
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Nie twierdziłem, że eksperyment jest miarodajny. Nie mial nim być. Był subiektywny
Nie mam żadnych przesłanek by sądzić aby te 5 dziewczyn prowadziło własne "eksperymenty". A jeśli prowadziły, to wynika z tego że dość znaczny odsetek warszawskich użytkowniczek tindera prowadzi takie badania
Siurka dał na tinderze, prawdziwy naukowiec
Podziwiam, że tak się poświęciłeś dla eksperymentów. Na pewno wniosą one bardzo dużo wiedzy i oświecą ciemne umysły.

Edytowane przez WesolyGrzyb
Czas edycji: 2022-02-14 o 12:39
WesolyGrzyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:41   #1888
Mezczyzna88
Trzepotka <3
 
Avatar Mezczyzna88
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 101
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez WesolyGrzyb Pokaż wiadomość
Siurka dał na tinderze, prawdziwy naukowiec
Podziwiam, że tak się poświęciłeś dla eksperymentów. Na pewno wniosą one bardzo dużo wiedzy i oświecą ciemne umysły.
To jest prawdziwy mężczyzna, on wie jak traktować kobiety oraz jak z nimi postępować.

Mistrzu, ucz mnie!
Mezczyzna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:43   #1889
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89116877]Zdecydowanie się nie zgadzam. Za mała skala badania na takie wnioski. Co to jest 20 kobiet, jak w Wawie są ich setki tysięcy [/QUOTE]

Nie wyciągam żadnych wniosków
Ale uważałabym na obsmiewanie próbki badawczej. Sondaże bazują często na próbce kilkuset osobowej i rozciągają wynik na kilkadziesiąt milionów wyborców

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mezczyzna88 Pokaż wiadomość
To jest prawdziwy mężczyzna, on wie jak traktować kobiety oraz jak z nimi postępować.

Mistrzu, ucz mnie!
Zapłać, poszukam wolnego terminu
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 12:44   #1890
Mezczyzna88
Trzepotka <3
 
Avatar Mezczyzna88
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 101
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Nie wyciągam żadnych wniosków
Ale uważałabym na obsmiewanie próbki badawczej. Sondaże bazują często na próbce kilkuset osobowej i rozciągają wynik na kilkadziesiąt milionów wyborców

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



Zapłać, poszukam wolnego terminu
Nie ma problemu, dam Ci całą moją dniówkę, tylko nie uciekaj za granicę z tak dużymi pieniędzmi.
Mezczyzna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.