Listopadowe Mamy 2022 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-15, 18:21   #841
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
Ja stawiam, że meggie94 będzie pierwsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Według terminów wypada nam meggie94 najszybciej ale różnie może się zadziac w sumie

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Ja chciałabym urodzić 8 listopada

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
A dlaczego tak ?

Ja jeśli mam być szczera chciałabym urodzić 02.12 Ale wiem i czuje to w kościach, ze urodzę jakoś w listopadzie jeszcze
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 18:39   #842
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Według terminów wypada nam meggie94 najszybciej ale różnie może się zadziac w sumie


A dlaczego tak ?

Ja jeśli mam być szczera chciałabym urodzić 02.12 Ale wiem i czuje to w kościach, ze urodzę jakoś w listopadzie jeszcze
8 listopada jest pełnia , podobno najczęściej porody wtedy się dzieją. Tak na poważnie, mój Anioł Stróż, czyli babcia też urodziła się tego dnia . Nie ma jej ze mną 15 lat i tak po cichu liczę, że ten ósmy będzie magiczny!

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 18:52   #843
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
8 listopada jest pełnia , podobno najczęściej porody wtedy się dzieją. Tak na poważnie, mój Anioł Stróż, czyli babcia też urodziła się tego dnia . Nie ma jej ze mną 15 lat i tak po cichu liczę, że ten ósmy będzie magiczny!

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Pytam, bo moja mama jest z 8 listopada i byłam ciekawa, czy masz jakiś powód, czy tak o podoba Ci się ta data

Ja gdybym miała wybierać jakikolwiek dzień porodu z całego roku, to byłby to 13.10. Tak jak u Ciebie tego dnia urodził się mój Anioł Stróż - siostra mojej babci, której tez nie ma już ze mną 12 lat Była dla mnie kimś bardzo wyjątkowym i ważnym

Dlatego rozumiem Twoją nadzieje i w takim razie trzymam kciuki, żeby się udało

Edytowane przez Milciaczek
Czas edycji: 2022-07-15 o 18:55
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 19:31   #844
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

U mnie na pewno będzie cc w listopadzie. Pewnie 22/23 listopada, jeśli nie zadzieje się nic wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 20:16   #845
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Przyszła mi dziś dostawka właśnie ją z mężem rozłożyliśmy żeby sprawdzić

Rozkładanie zajmuje 3 minuty, części do montażu jest mało, większość jest już złożona w paczce

FitPleasure jeśli chodzi o materacyk to generalnie nie ma szału faktycznie jest to 1,5 cm gąbka przymocowana do deski, żeby było sztywne

Nie mierzyłam dokładnie, natomiast myśle, ze żaden materacyk 1-2 cm większy nie wejdzie do tej dostawki, jest to zrobione na styk. Wiec żeby dokupić materacyk trzeba szukać dokładnie w takim wymiarze jak podaje producent lub zaakceptować ten co jest
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 20:22   #846
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Ja wam gwarantuje że będę ostatnia - moje obydwie urodziły się ponad dwa tygodnie po terminie
Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
Ja stawiam, że meggie94 będzie pierwsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj te terminy to bardzo umowna sprawa, ja stawiam że na 99% to właśnie NIE będzie meggie94
Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
U mnie na pewno będzie cc w listopadzie. Pewnie 22/23 listopada, jeśli nie zadzieje się nic wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A przypomnij czemu cc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 20:52   #847
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Przyszła mi dziś dostawka właśnie ją z mężem rozłożyliśmy żeby sprawdzić

Rozkładanie zajmuje 3 minuty, części do montażu jest mało, większość jest już złożona w paczce

FitPleasure jeśli chodzi o materacyk to generalnie nie ma szału faktycznie jest to 1,5 cm gąbka przymocowana do deski, żeby było sztywne

Nie mierzyłam dokładnie, natomiast myśle, ze żaden materacyk 1-2 cm większy nie wejdzie do tej dostawki, jest to zrobione na styk. Wiec żeby dokupić materacyk trzeba szukać dokładnie w takim wymiarze jak podaje producent lub zaakceptować ten co jest
To szybko przyszla paczka czyli poczta nie jest jednak az taka do bani
Dzieki za info o materacyku. Wlasnie troche mam sprzeczne informacje bo MoMi mi podalo ze materacyk jest 50x90 i nawet wyslali mi obrazek z wymiarami a w internecie znalazlam ten sam obrazek z wymiarami 50x88 🤦☠♀️ szukalam opini na forach ale ogolnie malo jest wpisow o tym lozeczku. A Ty jak go oceniasz jesli chodzi o wykonanie i jakosc? Mysle, ze nie znajde nic lepszego w tej cenie wiec pewnie tez je zamowie Ale materacyk na pewno dokupie inny, ciekawe czy sa firmy ktore robia materacyki na wymiar
W ogole caly czas wydaje mi sie, ze jest jeszcze tyyyyle czasu do kompletowania wyprawki i ze po co teraz juz wszystko kupowac, ale jednoczesnie wiem, ze juz powinnam zaczac na dobry poczatek zamowilam wanienke z przewijakiem z chicco, w poniedzialek powinna przyjsc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-15, 21:38   #848
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
To szybko przyszla paczka czyli poczta nie jest jednak az taka do bani
Dzieki za info o materacyku. Wlasnie troche mam sprzeczne informacje bo MoMi mi podalo ze materacyk jest 50x90 i nawet wyslali mi obrazek z wymiarami a w internecie znalazlam ten sam obrazek z wymiarami 50x88 szukalam opini na forach ale ogolnie malo jest wpisow o tym lozeczku. A Ty jak go oceniasz jesli chodzi o wykonanie i jakosc? Mysle, ze nie znajde nic lepszego w tej cenie wiec pewnie tez je zamowie Ale materacyk na pewno dokupie inny, ciekawe czy sa firmy ktore robia materacyki na wymiar
W ogole caly czas wydaje mi sie, ze jest jeszcze tyyyyle czasu do kompletowania wyprawki i ze po co teraz juz wszystko kupowac, ale jednoczesnie wiem, ze juz powinnam zaczac na dobry poczatek zamowilam wanienke z przewijakiem z chicco, w poniedzialek powinna przyjsc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co kurde postaram się jutro wyciągnąć to łóżeczko i sprawdzić wymiary materacyka Bo na ich stronie podane jest 50x88 cm, a jeśli piszą 50x90 cm to może jednak się zmieści
Generalnie znalazłam jeden materacyk o wymiarze 50x88 cm, jednak kosztuje on prawie 300 zł
A firmy robiące materace na wymiar na pewno są, jednak ciekawe jaki byłby koszt. Bo jednak kupienie dostawki za 500 zł, żeby wydać później kolejne 500 zł na materac to chyba nie jest najlepszy pomysł lepiej wtedy poszukać dostawki za 1000 zł

Jeśli chodzi o wykonanie moim zdaniem prezentuje się to dobrze. Żadne nitki nie odstają, wszystko trzyma się sztywno, wiec mam nadzieje, ze będzie ok okaże się jednak dopiero przy użytkowaniu. Dzisiaj wyciągnęliśmy je w sumie po to, żeby sprawdzić tylko, czy jest cały komplet

Ja już zaczynam z wyprawką, wolę mieć ja szybciej niż później Ja w ogóle jestem w gorącej wodzie kąpana i najchętniej to bym wszystko na raz kupiła

Edytowane przez Milciaczek
Czas edycji: 2022-07-15 o 21:40
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 21:53   #849
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Jakbys mogla zmierzyc to byloby super Jeszcze te 3 stowki bylabym w stanie wydac na materacyk, bo to lozeczko mi bardzo odpowiada jesli chodzi o wymiary- dokladnie takie potrzebuje i jesli mialoby starczyc na np. rok to byloby super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 22:14   #850
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Chwile mnie nie ma a tu takie spekulacje No u mnie rodzinne są przenoszone ciąże, zobaczymy jak będzie u mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 22:12   #851
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Jakbys mogla zmierzyc to byloby super Jeszcze te 3 stowki bylabym w stanie wydac na materacyk, bo to lozeczko mi bardzo odpowiada jesli chodzi o wymiary- dokladnie takie potrzebuje i jesli mialoby starczyc na np. rok to byloby super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przepraszam dzisiaj nie dałam rady zmierzyć bo cały dzień mnie w domku nie było, jutro to na 100% zrobię
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-17, 10:20   #852
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Przepraszam dzisiaj nie dałam rady zmierzyć bo cały dzień mnie w domku nie było, jutro to na 100% zrobię
Spoczko, to nie jest taki pilny temat

Widzialam, ze pytalas o wozki na watku wozkowym. Watpie, ze tam ktos Ci pomoze 🥴 Sama szukalam pomocy i porady a wydawalo mi sie, ze ta osoba, ktora najczesciej udziela tam rad albo nie czyta w ogole wpisow i pytan albo na sile chce pokazac jaka jest specjalistka a my wszyscy w ogole sie nie znamy
Na fb sa dwie grupy o wozkach (a moze i wiecej tylko nie widzialam): Wozkowe Porady i Wozek dziecy?Ale jaki? I tam sporo mozna znalezc przydatnych informacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 11:10   #853
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Spoczko, to nie jest taki pilny temat

Widzialam, ze pytalas o wozki na watku wozkowym. Watpie, ze tam ktos Ci pomoze Sama szukalam pomocy i porady a wydawalo mi sie, ze ta osoba, ktora najczesciej udziela tam rad albo nie czyta w ogole wpisow i pytan albo na sile chce pokazac jaka jest specjalistka a my wszyscy w ogole sie nie znamy
Na fb sa dwie grupy o wozkach (a moze i wiecej tylko nie widzialam): Wozkowe Porady i Wozek dziecy?Ale jaki? I tam sporo mozna znalezc przydatnych informacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra zmierzone materacyk ma dokładnie 88x50 cm, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się myślę, że ten 90x50 cm też może wejść. Co prawda całkowicie na styk, jednak powinien się zmieścić. Ogólnie na Allegro znalazłam materac do innego łóżeczka dostawnego, nazywa się Fiki Miki Timon i ma wymiary 89x50 cm. Co prawda ma lekko zaokrąglone rogi ale myśle ze mógłby się nadać do tej dostawki MoMi z tym że tez ma tylko 6 cm grubości, jednak lepiej to niż te 1,5 cm No i kosztuje do 100 zł, wiec cena tez lepsza niż tego co znalazłam o wymiarach 88x50 cm

Co do tego wątku wózkowego, to tez to w sumie zauważyłam ale stwierdziłam, że spróbuje Jednak ta dziewczyna żyje w trochę innych realiach i mam wrażenie, ze nic jej się nie podoba. Jedynie jak wózek kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy, to ona jest w stanie powiedzieć, ze taki wózek się do czegoś nadaje A jednak dużo kobiet używa takich „zwykłych” wózków, polskich firm i jest zadowolonych

Dzięki za polecenie grup na fb, zerknę na pewno

A Wy wybraliście już jakiś wózek? I jak inne z Was dziewczyny, co macie na oku, lub co już kupiłyście ?

Edytowane przez Milciaczek
Czas edycji: 2022-07-17 o 11:11
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 11:12   #854
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Dobra zmierzone materacyk ma dokładnie 88x50 cm, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się myślę, że ten 90x50 cm też może wejść. Co prawda całkowicie na styk, jednak powinien się zmieścić. Ogólnie na Allegro znalazłam materac do innego łóżeczka dostawnego, nazywa się Fiki Miki Timon i ma wymiary 89x50 cm. Co prawda ma lekko zaokrąglone rogi ale myśle ze mógłby się nadać do tej dostawki MoMi z tym że tez ma tylko 6 cm grubości, jednak lepiej to niż te 1,5 cm No i kosztuje do 100 zł, wiec cena tez lepsza niż tego co znalazłam o wymiarach 88x50 cm

Co do tego wątku wózkowego, to tez to w sumie zauważyłam ale stwierdziłam, że spróbuje Jednak ta dziewczyna żyje w trochę innych realiach i mam wrażenie, ze nic jej się nie podoba. Jedynie jak wózek kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy, to ona jest w stanie powiedzieć, ze taki wózek się do czegoś nadaje A jednak dużo kobiet używa takich „zwykłych” wózków, polskich firm i jest zadowolonych

A Wy wybraliście już jakiś wózek? I jak inne z Was dziewczyny, co macie na oku, lub co już kupiłyście ?
My mamy już tego Adamexa, szybka decyzja, jakoś się długo nad tym nie rozwodziłam. Byle jeździł, okres zimowy przetrwa. I tak jestem nastawiona później na kupno spacerówki lekkiej i kompaktowej.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 11:37   #855
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Dobra zmierzone materacyk ma dokładnie 88x50 cm, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się myślę, że ten 90x50 cm też może wejść. Co prawda całkowicie na styk, jednak powinien się zmieścić. Ogólnie na Allegro znalazłam materac do innego łóżeczka dostawnego, nazywa się Fiki Miki Timon i ma wymiary 89x50 cm. Co prawda ma lekko zaokrąglone rogi ale myśle ze mógłby się nadać do tej dostawki MoMi z tym że tez ma tylko 6 cm grubości, jednak lepiej to niż te 1,5 cm No i kosztuje do 100 zł, wiec cena tez lepsza niż tego co znalazłam o wymiarach 88x50 cm

Co do tego wątku wózkowego, to tez to w sumie zauważyłam ale stwierdziłam, że spróbuje Jednak ta dziewczyna żyje w trochę innych realiach i mam wrażenie, ze nic jej się nie podoba. Jedynie jak wózek kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy, to ona jest w stanie powiedzieć, ze taki wózek się do czegoś nadaje A jednak dużo kobiet używa takich „zwykłych” wózków, polskich firm i jest zadowolonych

Dzięki za polecenie grup na fb, zerknę na pewno

A Wy wybraliście już jakiś wózek? I jak inne z Was dziewczyny, co macie na oku, lub co już kupiłyście ?
Super, dziekuje Ci bardzo

Co do wozka to mam na oku dwa: Bebetto Flavio i Tutis Uno 3+ . Spelniaja praktycznie wszystkie moje wymagania
Musimy podjechac do salonow i sie do nich poprzymierzac i wtedy podejmiemy decyzje. W sumie to pewnie ja podejme bo maz stwierdzil, ze dla niego to "tylko" wozek i kupimy to co bede chciala z jednej strony to dobrze ale z drugiej on nawet nie ma pojecia ile parametrow musialam przeanalizowac zeby wybrac te wozki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 17:16   #856
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Dobra zmierzone materacyk ma dokładnie 88x50 cm, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się myślę, że ten 90x50 cm też może wejść. Co prawda całkowicie na styk, jednak powinien się zmieścić. Ogólnie na Allegro znalazłam materac do innego łóżeczka dostawnego, nazywa się Fiki Miki Timon i ma wymiary 89x50 cm. Co prawda ma lekko zaokrąglone rogi ale myśle ze mógłby się nadać do tej dostawki MoMi z tym że tez ma tylko 6 cm grubości, jednak lepiej to niż te 1,5 cm No i kosztuje do 100 zł, wiec cena tez lepsza niż tego co znalazłam o wymiarach 88x50 cm

Co do tego wątku wózkowego, to tez to w sumie zauważyłam ale stwierdziłam, że spróbuje Jednak ta dziewczyna żyje w trochę innych realiach i mam wrażenie, ze nic jej się nie podoba. Jedynie jak wózek kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy, to ona jest w stanie powiedzieć, ze taki wózek się do czegoś nadaje A jednak dużo kobiet używa takich „zwykłych” wózków, polskich firm i jest zadowolonych

Dzięki za polecenie grup na fb, zerknę na pewno

A Wy wybraliście już jakiś wózek? I jak inne z Was dziewczyny, co macie na oku, lub co już kupiłyście ?

Ja już chyba kilkukrotnie pisałam, że kupiliśmy używany Anex Sport 2w1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 18:31   #857
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Tak, tak pamietam, ze już o wózkach pisałyśmy Jednak chyba nie każda się wtedy wypowiedziała (o ile dobrze pamietam ) i dodatkowo mówiąc szczerze mam sklerozę

A teraz im sama jestem bliżej kupna wózka, tym mam większy mętlik w głowie i sama nie wiem co robić
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 20:18   #858
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Tak, tak pamietam, ze już o wózkach pisałyśmy Jednak chyba nie każda się wtedy wypowiedziała (o ile dobrze pamietam ) i dodatkowo mówiąc szczerze mam sklerozę

A teraz im sama jestem bliżej kupna wózka, tym mam większy mętlik w głowie i sama nie wiem co robić
A byliscie juz w sklepach obejrzec wozki? Czy na razie ogladaliscie w necie? Mysle ze taka wizyta rozwieje duzo watpliwosci. Sama na to licze jak rozmawialam z kolezankami czy z siostra, to jak jechali do salonow to nagle okazywalo sie, ze np hamulec jest w kiepskim miejscu i zahaczaja o niego albo kopia w kosz podczas pchania wozka, albo ze wozek jest za niski/ za wysoki i ze regulacja raczki jest kiepska ciekawa jestem czy w moich wyborach znajde jakies defekty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 20:33   #859
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
A byliscie juz w sklepach obejrzec wozki? Czy na razie ogladaliscie w necie? Mysle ze taka wizyta rozwieje duzo watpliwosci. Sama na to licze jak rozmawialam z kolezankami czy z siostra, to jak jechali do salonow to nagle okazywalo sie, ze np hamulec jest w kiepskim miejscu i zahaczaja o niego albo kopia w kosz podczas pchania wozka, albo ze wozek jest za niski/ za wysoki i ze regulacja raczki jest kiepska ciekawa jestem czy w moich wyborach znajde jakies defekty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie byliśmy i mówiąc szczerze nie wybieramy się celujemy w wózek używany, wiec oglądanie nowych w salonach jest w tym przypadku bez sensu. Bo raczej nikt nie sprzedaje najświeższych kolekcji wózków w dobrych cenach używanych

Po prostu uważam, ze kupowanie wózka nowego w naszym przypadku nie jest potrzebne. Planujemy mieć ten wózek tylko dla jednego dziecka i tak naprawdę przez max rok. Po tym czasie pójdzie on dalej w świat i kupimy dobrą spacerówkę
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-17, 22:59   #860
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Myślę, że zależy na czym komu zależy Ja np nie miałam wielkich wymagań, bo mieszkamy w domu jednorodzinnym, wiec ani nie musiał być specjalnie lekki, ani z niewiadomo jak dobra amortyzacja, bo po polach i lasach nie planuje nim się poruszać, więc moim głównym wyznacznikiem była cena i wygląd Jak już znalazłam ten co mi się podobał to wrzuciłam sobie go na lupce w grupie ciążowej na fb, poczytałam opinie, koleżanka tez używała tego modelu, podpytałam jak się prowadzi, jak się składa do auta i podsumowalam - cena dobra, wygląd super, opinie dobre - bierzemy Ale jak ktoś ma konkretniejsze wymagania to warto wybrac się do sklepu i poprzeglądać różne modele


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 23:02   #861
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Tak, tak pamietam, ze już o wózkach pisałyśmy Jednak chyba nie każda się wtedy wypowiedziała (o ile dobrze pamietam ) i dodatkowo mówiąc szczerze mam sklerozę

A teraz im sama jestem bliżej kupna wózka, tym mam większy mętlik w głowie i sama nie wiem co robić
cybex balios s - gondola nie za szałowa jeśli chodzi o wygląd ale sam wózek - wykonanie i użytkowanie na wysokim poziomie, no i spacerówka bardzo ładna, mała taka zgrabna i łatwa w składaniu, sprytna.
Miałam też kiedyś wózek "polskiego" producenta Milu Kids, pokusiłam się na cenę i wygląd, ale większego badziewia to nie widziałam. Hamulec zepsuł się na dzień dobry. Gondola spoko, lekka, można było wnosić z dzieckiem, ale uchwyt daszka się posypał. Spacerówka - siedzisko przechylone jakoś tak do przodu, że dziecko zjeżdżało, oparcie nie ergonomiczne tak że siedząc maluch dostaje garba. A fu odradzam każdemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 07:37   #862
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Mi zależy przede wszystkim na dość dobrej amortyzacji wózka właśnie. Często jeździmy na spacery do lasu i na takie trudniejsze tereny, wiec ta amortyzacja musi jakaś być.
Dodatkowo kolejny wymóg to duża gondola. Jednak chciałabym z nią przejeździć aż do samodzielnego siadania przez bobasa a czytałam już o sytuacjach, w których dziecko nie siedzące wyrastało z gondolki Dodatkowo rodzimy na sama zimę, wiec wiadomo do gondoli poza dzieckiem zmieścić się musi jeszcze śpiworek

I to tyle jeśli chodzi o moje wymagania wydaje mi się, ze nie są jakoś mocno wygórowane.

No nic poszukam czegoś dalej może uda mi się znaleźć coś ciekawego dzięki dziewczyny za Wasze opinie i rady

UltraMarryna co do wózków Milu Kids to jeden mi się bardzo podobał używany, jednak właśnie czytałam różne opinie - w 99% negatywne i całkowicie wykreśliłam tę markę z branych pod uwagę
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 07:42   #863
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

A wozki Bebetto? One maja dobra amortyzacje i ogolnie sa takimi czolgami nawet na trudne tereny w zime nasze dzieci nie beda jeszcze takie duze, wiec nawet w kombinezonach/ spiworkach beda sie miescily w gondoli Bebetto maja duze gondole. Donra amortyzacje i duza fondole z tych tanszych ma tez Baby Design Dotty i Husky (husky to wozek dedykowany wlasnie na zime- duza gondola, zestaw zimowy itp).
Jak dzieciaczki zaczynaja sie podnosic, nawet jak jeszcze nie siadaja to czesto sprawdza sie spacerowka rozkladana na plasko bo w gondoli im sie juz nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 09:11   #864
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
A wozki Bebetto? One maja dobra amortyzacje i ogolnie sa takimi czolgami nawet na trudne tereny w zime nasze dzieci nie beda jeszcze takie duze, wiec nawet w kombinezonach/ spiworkach beda sie miescily w gondoli Bebetto maja duze gondole. Donra amortyzacje i duza fondole z tych tanszych ma tez Baby Design Dotty i Husky (husky to wozek dedykowany wlasnie na zime- duza gondola, zestaw zimowy itp).
Jak dzieciaczki zaczynaja sie podnosic, nawet jak jeszcze nie siadaja to czesto sprawdza sie spacerowka rozkladana na plasko bo w gondoli im sie juz nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki za polecenia, popatrzę na te wózki

Wiesz co właśnie słyszałam, ze zależy od dziecka jeśli chodzi o jeżdżenie w gondoli wiadomo będziemy później dopasowywać się do bobasa, jednak wstępnie biorę pod uwagę, ze może w gondolce pojeździć nawet 8/9 miesięcy

Ehh czy to wszystko musi być tak skomplikowane ?
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 10:36   #865
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Mi zależy przede wszystkim na dość dobrej amortyzacji wózka właśnie. Często jeździmy na spacery do lasu i na takie trudniejsze tereny, wiec ta amortyzacja musi jakaś być.
Dodatkowo kolejny wymóg to duża gondola. Jednak chciałabym z nią przejeździć aż do samodzielnego siadania przez bobasa a czytałam już o sytuacjach, w których dziecko nie siedzące wyrastało z gondolki Dodatkowo rodzimy na sama zimę, wiec wiadomo do gondoli poza dzieckiem zmieścić się musi jeszcze śpiworek

I to tyle jeśli chodzi o moje wymagania wydaje mi się, ze nie są jakoś mocno wygórowane.

No nic poszukam czegoś dalej może uda mi się znaleźć coś ciekawego dzięki dziewczyny za Wasze opinie i rady

UltraMarryna co do wózków Milu Kids to jeden mi się bardzo podobał używany, jednak właśnie czytałam różne opinie - w 99% negatywne i całkowicie wykreśliłam tę markę z branych pod uwagę
Miałam takie same wymagania, czyli amortyzacja i duża gondola . Myślę, że z naszego pod tym względem będę zadowolona . Najbrzydszy też nie jest

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 12:48   #866
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
A wozki Bebetto? One maja dobra amortyzacje i ogolnie sa takimi czolgami nawet na trudne tereny w zime nasze dzieci nie beda jeszcze takie duze, wiec nawet w kombinezonach/ spiworkach beda sie miescily w gondoli Bebetto maja duze gondole. Donra amortyzacje i duza fondole z tych tanszych ma tez Baby Design Dotty i Husky (husky to wozek dedykowany wlasnie na zime- duza gondola, zestaw zimowy itp).
Jak dzieciaczki zaczynaja sie podnosic, nawet jak jeszcze nie siadaja to czesto sprawdza sie spacerowka rozkladana na plasko bo w gondoli im sie juz nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, są bobasy które jak tylko ogarną że dookoła jest świat na który można parzyć to w gondoli już nie zaznają spokoju i jest wrzask. Więc spacerówka na płasko jest bardzo istotna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 16:50   #867
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Ja już po wizycie, 874g baby Podobno o tydzień wyprzedza wagowo Kolejna wizyta 11 sierpnia, a przed krzywa cukrowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 17:02   #868
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, 874g baby Podobno o tydzień wyprzedza wagowo Kolejna wizyta 11 sierpnia, a przed krzywa cukrowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale duza dziewczynka
Ja bylam dzis na krzywej, nastawialam sie na cos strasznego a bylo calkiem przyjemnie czulam sie dobrze, wyniki tez wyszly spoko trzymam kciuki zeby u Ciebie tez tak bylo

No i dzis pojechalismy OGLADAC wozki. Kupilismy wozek i nawet fotelik przyszla tez dzis wanienka z przewijakiem z chicco i jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 17:32   #869
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Ale duza dziewczynka
Ja bylam dzis na krzywej, nastawialam sie na cos strasznego a bylo calkiem przyjemnie czulam sie dobrze, wyniki tez wyszly spoko trzymam kciuki zeby u Ciebie tez tak bylo

No i dzis pojechalismy OGLADAC wozki. Kupilismy wozek i nawet fotelik przyszla tez dzis wanienka z przewijakiem z chicco i jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O No i super! Jaki wózek i fotelik kupiliście?

Ja już miałam nie raz krzywą robioną i zawsze dobrze ją znoszę, wiec samego badania się nie obawiam gorzej z wynikami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 18:54   #870
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, 874g baby Podobno o tydzień wyprzedza wagowo Kolejna wizyta 11 sierpnia, a przed krzywa cukrowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To super wam rośnie

Ja dziś byłam na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Powiem wam, ze położna wspaniała i pracuje w szpitalu, w którym chce rodzic

Ogólnie zajęcia bardzo ciekawe, dużo wiedzy. Są tez w programie zajęcia z neurologopedą, fizjoterapeutą i fizjoterapeutą uroginekologicznym. Także myśle, ze będzie tam masa przydatnej i mi i mężowi wiedzy

Dodatkowo będzie organizowany kurs pierwszej pomocy takim maluchom, wiec tez super. Akurat tej wiedzy nie posiadam, a warto ja mieć.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-16 16:43:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.