Listopadówki 2021! Część III ;) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-29, 00:08   #1321
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Listopadówki 2021! Część III

Clara na ostatniej wizycie (ale to było tak z miesiąc temu) 74 cm i 10,5 kg. Ciuchy 80-86. Generalnie jest pulpet z niej, czasami jak się oberże na kolacje to potem jej wywala taki brzuch ze jej kazemy spacerować przed snem żeby spaliła kalorie Ale starszak był większy, wiec nie robi to na mnie wrażenia.
__________________
Amor vincit omnia

Edytowane przez zielona hortensja
Czas edycji: 2022-10-29 o 09:19
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 00:50   #1322
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Clara na ostatniej wizycie (ale to było tak z miesiąc temu) 74 cm i 10,5 kg. Ciuchy 80-86. Generalnie jest pulpet z niej, czasami jak się oberże na kolacje to potem jej wywala taki brzuch ze jej karzemy spacerować przed snem żeby spaliła kalorie Ale starszak był większy, wiec nie robi to na mnie wrażenia.
To fajnie ze je z takim apetytem.
To widzę, że podobnie jak u mnie. Może nie mam aż takiego kloca hahha
Choć rosnie tak szybko że ja już je nadążam z tymi ciuszkami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 07:09   #1323
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Helcia była też chuda urodzeniowo, właściwie to książkowo prawie potroiła masę na rok ona też niewiele je, teraz jej dałam kawałek chleba z mojej kanapki, to już był wszędzie, ale do paszczy jeszcze nie trafił takie to jej jedzenie...
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 08:46   #1324
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Mój waży coś ponad 11 kg i nosi głównie ubranka 86. Wydaje mi się że już teraz aż tak szybko nie rośnie. Trochę się przystopował no i on też raczej lubi jeść. Zabiera starszakowi wszystko co ten ma na małym stoliku do jedzenia i wydaje mi się że właśnie dzięki temu trochę lepiej je starszy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 11:38   #1325
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Listopadówki 2021! Część III

U nas tylko 8,8 kg i 77 cm. Wagi nie potroi, bo urodziła się 3,7 kg Rozmiar głównie 74, bo ja kupuje zazwyczaj w newbie lub H&M.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ewelinatir
Czas edycji: 2022-10-29 o 11:58
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 12:17   #1326
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Laura ma nieclae 8kg nosi 74.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 13:00   #1327
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Laura ma nieclae 8kg nosi 74.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A z jaką wagą się urodziła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-29, 16:01   #1328
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
A z jaką wagą się urodziła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2,800


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
U nas tylko 8,8 kg i 77 cm. Wagi nie potroi, bo urodziła się 3,7 kg Rozmiar głównie 74, bo ja kupuje zazwyczaj w newbie lub H&M.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Newbie to ma rozmiary większe niż H&M niektóre sztuki


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 09:29   #1329
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Leon waży coś około 10 kg, nosi 80 i 74 z HM.
Ogólnie masakra ciuchowa, strasznie szybko się niszczą od tego szurania i łażenia gdzie popadnie.
Jeszcze ostatnio ma fazę na blw i brudzi się co niemiara. Ja przy okazji też non stop się przebieram 🫤


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 19:27   #1330
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Leon waży coś około 10 kg, nosi 80 i 74 z HM.
Ogólnie masakra ciuchowa, strasznie szybko się niszczą od tego szurania i łażenia gdzie popadnie.
Jeszcze ostatnio ma fazę na blw i brudzi się co niemiara. Ja przy okazji też non stop się przebieram 🫤


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas to samo. Wiecznie wszystko brudne, przebieram go milion razy dziennie. Podłogę myje też milion razy dziennie. Plus jeszcze ma mega ślinotok i też trzeba przebierać body, bo coraz całe mokre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 20:36   #1331
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Ja już nie pamiętam kiedy sprzątałam, nie mam czasu. Kiedyś robiłam wszystko międzyczasie a teraz lata wszędzie, dziś ziemie z kwiatka jadła. No już jej nie mogę zostawić samej
Brudzic za bardzo się nie brudzi bo nie ślini się za bardzo mimo rosnących nowych zębów. A do jedzenia mam taki ala śliniaczek/fartuszek albo maly śliniak i to wystarcza, czasem gdzieś ekstra się pobrudzi ale nie na tyle abym musiała zaraz przebierać.

Za to rzuca mi jedzeniem dziś wywaliła cały talerzyk, warzywa wylądowały na podłodze wiec musialam jej nowe naszykować to i wywaliła nowe, jadła jajecznice i chleb z masłem
Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-30, 21:10   #1332
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Ja już nie pamiętam kiedy sprzątałam, nie mam czasu. Kiedyś robiłam wszystko międzyczasie a teraz lata wszędzie, dziś ziemie z kwiatka jadła. No już jej nie mogę zostawić samej
Brudzic za bardzo się nie brudzi bo nie ślini się za bardzo mimo rosnących nowych zębów. A do jedzenia mam taki ala śliniaczek/fartuszek albo maly śliniak i to wystarcza, czasem gdzieś ekstra się pobrudzi ale nie na tyle abym musiała zaraz przebierać.

Za to rzuca mi jedzeniem dziś wywaliła cały talerzyk, warzywa wylądowały na podłodze wiec musialam jej nowe naszykować to i wywaliła nowe, jadła jajecznice i chleb z masłem
Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam super fancy telarzyki i nie daje na nich tylko prosto z tacki krzeselka. Ona uwielbia wszystko zwalac na ziemie wiec oszczedzam sobie problemu.Polecam ten sposob
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 21:28   #1333
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Ja też od początku daje na tacce, nawet się w talerzyki nie bawię. Ale mały ostatnio ma banię wyrzucania wszystkiego na podłogę to jest mega super zabawa, bierze kawałeczek i patrzy gdzie spadnie. A potem piszczy bo chce jeszcze jeść a nie ma co, bo wszystko leży na podłodze.

Ogólnie to jest moje największe marzenie na tą chwilę, jakby to już było pięknie, jak umiałby już jeść tak jak starszak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 22:07   #1334
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
Ja też od początku daje na tacce, nawet się w talerzyki nie bawię. Ale mały ostatnio ma banię wyrzucania wszystkiego na podłogę to jest mega super zabawa, bierze kawałeczek i patrzy gdzie spadnie. A potem piszczy bo chce jeszcze jeść a nie ma co, bo wszystko leży na podłodze.

Ogólnie to jest moje największe marzenie na tą chwilę, jakby to już było pięknie, jak umiałby już jeść tak jak starszak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to jedzenie z podłogi jest czyszczone przez psa w ciągu sekundy. Także nie ma co zbierać. Tylko ogórka moja psina nie lubi


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

I generalnie muszę psa odchudzić bo przez to podjadanie pod stołem 2 kg jej się przybrało


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 10:42   #1335
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
ja mam super fancy telarzyki i nie daje na nich tylko prosto z tacki krzeselka. Ona uwielbia wszystko zwalac na ziemie wiec oszczedzam sobie problemu.Polecam ten sposob
Też jej czasem tak daje jak widzę, że chce wywalić ale to wtedy tak ręką macha w jedzeniu że to i tak wszystko lądują dookoła. Raz mi tak tartą marchewką zrobiła. Ciagle teraz widze gdzieś tą marchewkę ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 16:11   #1336
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Nie ma i nie będzie w tym roku fotelika Maxi Cosi Pearl Pro/Pro2, który chcemy. Nie ma nigdzie w Polsce stacjonarnie, żeby przymierzyć zostaje internet i przymiarki na oko o ile do samochodu to wiem, że pasuje, tak do człowieczka już nie wiadomo...
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 23:41   #1337
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

I serio nie zbieracie z ziemi jak spadnie? Ja to podnoszę i z powrotem daje. No chyba ze nie zauważę to panna po wyciągnięciu z fotelika sobie sama szuka Nawet psa nie muszę mieć, Clara wszystko wysprząta Dzisiaj w restauracji spacerowała i zbierała okruchy pod innymi stolikami No tu już próbowałam interweniować. Ale w pewnym momencie wypadł jej z buzi jakiś kamyk. Chyba skubana z jakiejś donicy wydłubała.

A i chciałam się pochwalić ze wczoraj hrabina nasza przeszła pierwsze kroki samodzielnie. Generalnie lubi chodzić trzymając nas za ręce, ale zdarza już jej się teraz iść samej.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 12:21   #1338
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
I serio nie zbieracie z ziemi jak spadnie? Ja to podnoszę i z powrotem daje. No chyba ze nie zauważę to panna po wyciągnięciu z fotelika sobie sama szuka Nawet psa nie muszę mieć, Clara wszystko wysprząta Dzisiaj w restauracji spacerowała i zbierała okruchy pod innymi stolikami No tu już próbowałam interweniować. Ale w pewnym momencie wypadł jej z buzi jakiś kamyk. Chyba skubana z jakiejś donicy wydłubała.

A i chciałam się pochwalić ze wczoraj hrabina nasza przeszła pierwsze kroki samodzielnie. Generalnie lubi chodzić trzymając nas za ręce, ale zdarza już jej się teraz iść samej.

Brawa dla hrabiny!

Mnie się rozjeżdża pejzaż wewnętrzny jak widzę kawałki żarcia na podłodze, w ogóle zrobiłam się jakaś wrażliwa na syf w domu. Od razu wycieram i nie ma szans na catering w takim wydaniu.

Ale mam labę dzisiaj, chłopaki śpią od 2 godzin, a ja w manii twórczej odmalowuję dwie szafeczki.

Czy u kogoś przestawiło się spanie w związku ze zmianą czasu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 17:16   #1339
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Nie ma i nie będzie w tym roku fotelika Maxi Cosi Pearl Pro/Pro2, który chcemy. Nie ma nigdzie w Polsce stacjonarnie, żeby przymierzyć zostaje internet i przymiarki na oko o ile do samochodu to wiem, że pasuje, tak do człowieczka już nie wiadomo...
Kurczę to ja z 1.5 ma kupowałam i było. Kupowałam w bobowozki. Mają sklepy stacjonarne w Warszawie to mają ze 3. Pewnie już obdzwaniałaś wszystko ale może nie wiem pisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

U mnie zmiana czasu nie wpłynęła na sen małej, wstała owszem o 5 nowego czasu, zawsze wstaje ok 6 więc ją na rekach jeszcze udało mi ją uśpić i pozniej juz standardowo drzemka o 9 i 14.20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-01, 17:33   #1340
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Kurczę to ja z 1.5 ma kupowałam i było. Kupowałam w bobowozki. Mają sklepy stacjonarne w Warszawie to mają ze 3. Pewnie już obdzwaniałaś wszystko ale może nie wiem pisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

U mnie zmiana czasu nie wpłynęła na sen małej, wstała owszem o 5 nowego czasu, zawsze wstaje ok 6 więc ją na rekach jeszcze udało mi ją uśpić i pozniej juz standardowo drzemka o 9 i 14.20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam warszawskie bobowózki, bo tam kupowałam wózek nie mają. W 8*, fotelikinfo i babyhit też nie podobno to jest jakiś systemowy problem, że wszystko idzie ostatnio na rynek niemiecki. W fotelikinfo mówili, że składali zamówienie na 100 sztuk, a przyszło 5. I ogóle mają braki w róznych markach, nie tylko w tej.

Masz Pro2? My jednak ten kupimy, bo dopiero po fakcie doczytałam, że Pro jest tylko przodem.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Helena znowu nie śpi w dzień. Dzisiaj mi się kimnęła na spacerze. Nie zauważyłam, bo przodem jechała, ale patrzę, a coś łeb jej zwisa rozłożyłam na płasko, trochę śmiesznie, bo już dawno tak nie jeździ. Ale noce przesypia, więc jest spoko. Udało mi się też przyzwyczaic ją, że mleko jest tylko rano i wieczorem i nawet dobrze to idzie, najada się w ciągu dnia. Ale muszę jednak bardziej urozmaicone posiłki jej ogarniać. Jak nie miała zebów, to średnio chciała gryźć, ale teraz już spoko sobie radzi.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 18:06   #1341
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Znam warszawskie bobowózki, bo tam kupowałam wózek nie mają. W 8*, fotelikinfo i babyhit też nie podobno to jest jakiś systemowy problem, że wszystko idzie ostatnio na rynek niemiecki. W fotelikinfo mówili, że składali zamówienie na 100 sztuk, a przyszło 5. I ogóle mają braki w róznych markach, nie tylko w tej.

Masz Pro2? My jednak ten kupimy, bo dopiero po fakcie doczytałam, że Pro jest tylko przodem.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Helena znowu nie śpi w dzień. Dzisiaj mi się kimnęła na spacerze. Nie zauważyłam, bo przodem jechała, ale patrzę, a coś łeb jej zwisa rozłożyłam na płasko, trochę śmiesznie, bo już dawno tak nie jeździ. Ale noce przesypia, więc jest spoko. Udało mi się też przyzwyczaic ją, że mleko jest tylko rano i wieczorem i nawet dobrze to idzie, najada się w ciągu dnia. Ale muszę jednak bardziej urozmaicone posiłki jej ogarniać. Jak nie miała zebów, to średnio chciała gryźć, ale teraz już spoko sobie radzi.
Kurczę to się dziwnie porobiło ale już od jakiegoś czasu wiecznie są problemy z dostawami z różnych dziedzin. No w ikea tak jak kiedyś było wszystko tak teraz wiecznie czegos nie ma
Ja mam maxi cosi pearl one isize nie wiem czym to się rozni ale chyba ten pro ma dodatkową wkładke, mi i tak nie potrzebna bo Emilka duża. I mozna tyłek jak najbardziej montować do bazy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 18:18   #1342
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Kurczę to się dziwnie porobiło ale już od jakiegoś czasu wiecznie są problemy z dostawami z różnych dziedzin. No w ikea tak jak kiedyś było wszystko tak teraz wiecznie czegos nie ma
Ja mam maxi cosi pearl one isize nie wiem czym to się rozni ale chyba ten pro ma dodatkową wkładke, mi i tak nie potrzebna bo Emilka duża. I mozna tyłek jak najbardziej montować do bazy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O fajnie, popatrzę sobie też na niego jest trochę tańszy niż Pro2, ale jak tylko za wkładkę mam dopłacać, to bez sensu.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 18:38   #1343
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
O fajnie, popatrzę sobie też na niego jest trochę tańszy niż Pro2, ale jak tylko za wkładkę mam dopłacać, to bez sensu.
Oj sorki sprawdziłam rachunek i mam pearl pro 2 wpisane a wkladke też mialam ale o nim zapomnialam i mąż mi wlasnie przypomnial ze od razu poszla do babci na przechowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 20:02   #1344
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Oj sorki sprawdziłam rachunek i mam pearl pro 2 wpisane a wkladke też mialam ale o nim zapomnialam i mąż mi wlasnie przypomnial ze od razu poszla do babci na przechowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak ten I-Size nie pasuje do naszej bazy, bo on pasuje do bazy I-Size właśnie, a my mamy FamilyFix3. Także chyba zostaniemy przy Pro2.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 21:03   #1345
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
I tak ten I-Size nie pasuje do naszej bazy, bo on pasuje do bazy I-Size właśnie, a my mamy FamilyFix3. Także chyba zostaniemy przy Pro2.
To w takim razie ja też muszę mieć pro2 bo bazę mam familyfix właśnie. Cos nie ogarnęłam.
Ale w takim razie smuteczek, że już ich nie ma i jest taki problem z dostawami. Wychodzi na to, że kupiliśmy w ostatnim momencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 22:06   #1346
aga019es
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 600
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Ale to chyba zalezy jaki model, nie? No nie wiem, ja studiuje i wybieram i wozki mi sie rozwalaja, a kolezanka kupila wlasnie Kinderkrafta Moov tak o, bo jest popularny i wpasl jej w oko w wyszukiwarce, to jest 3 w 1, super tani, bo za jakies 250 € i bardzo zadowolona Mi sie ten jej wozek nie podoba, no ale ile ludzi tyle opinii. Wlasnie to jest najgorsze, ze jak juz mi sie wydaje, ze na jakis sie zdecydowalam, to trafiam na komentarz "nie polecam, rozlecial sie po dwoch dniach, wszystko kiepskiej jakosci, do kitu" itd. No i od nowa.

W ogole ludzie nie umieja wybierac rzeczy i potem pisza krytyczne komenty, a to po prostu wynika ze specyfiki. Np pisze, ze wozek w miare terenowy jest lekki bo wazy ok 10 kg, a oni, ze ciezki jak diabli. No to nie jest kompaktowka do samolotu.

No ja raczej sklaniam sie albo do Lionelo albo Joie, jeszcze wpadlo mi w oko Maxi Cosi Gia.

Generalnie nie chce wydawac za duzo bo i tak niszczymy wozki, a na rok sie nie oplaca inwestowac.

Godzina 15.40, mloda nadal nie chce isc na drzemke, od pol godziny probuje wlozyc sobie bluzke starszaka na glowe
Miałam przy starszym maxi cosi gia, super wózek, wszystko spoko, ale po roku zepsuł nam się hamulec. Dostaliśmy kasę bo nie mogli wymienić tej części, jakoś dziwnie się zepsuła więc kupiliśmy kolejna nowa spacerówkę
Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Jaki rozmiar ciuszków noszą dziewczynki? Tak z ciekawości pytam bo mam czasem wrazenie ze moja Emilka to troszkę duuza jest, zwłaszcza że na basenie jakies te mniejsze dzieci. Wiadomo sa niektore i młodsze No aleee... my teraz rozmiar 80 ale myślę że 86 z niektórych rozmiarowek mniejszych te by były ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Arbuzik ja wychodze na drzemke i poki co jeszcze w wozku zasypia mi wiec to jest faktycznie plus. Bo jak nie mialam wozka co mi sie popsuł to juz w domu z nia bzikowałam troche.
Ale gdyby nie spała to taki długi spacer też by ją nie rajcował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmiar 80. Ale moja chudzinka zbliża się dopiero do 9 kg. Jest wysoka a bardzo szczupła.
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Z większych firm 80, a z mniejszych już pewnie 86 by wjechało. Nie wiem ile ma wzrostu, waży 9,5 kg. Jest chuda, wszystkie spodnie na niej wiszą.

W ogóle już tak wyrosła, że jest drama w łupinie i w poniedziałek jedziemy po fotelik nie wiem czy jakiekolwiek dziecko jeździ w łupinie do 13 kg

Ale się cieszę na ten długi weekend! Jutro groby, a potem 3 dni lenistwa, przytulania i spędzania czasu we trójkę
Moja już chwilę jeździ w nowym foteliku. Też nie mogę sobie tych 13 kg wyobrazić.
Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
U nas to samo. Wiecznie wszystko brudne, przebieram go milion razy dziennie. Podłogę myje też milion razy dziennie. Plus jeszcze ma mega ślinotok i też trzeba przebierać body, bo coraz całe mokre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam sliniaki. Mój strszy tak sje slinił. Zanim wpadłam na pomysł że sliniak może nas uratować to przebierałam go 3 razy dziennie.

Moja też już kilka kroków zrobi sama. Mam wrażenie że te maluchy prze strszym rodzeństwie rozwijają się szybciej. Moja to jest taka agentka ze głową mała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 07:40   #1347
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Hej za nami ciężki tydzień,ale już wszystko wróciło do normy. Oli miał bostonke i dwa dni tylko na piersi bo bolało go przy jedzeniu. Nasz już chodzi i z łóżka tak szybko się nauczył zsuwać że myk i go nie ma. Może teraz spokojnie spać u nas na łóżku bo jak się obudzi to sam przychodzi do nas.
My kupiliśmy starszej nowy fotel do samochodu a Oli będzie mieć po siostrze. Narazie jeszcze jeździ w łupinie. Fotel po siostrze muszę doczyscić i wyprać.
Wczoraj robiliśmy z córką ciasteczka kruche to Oli przyszedł i jednego podprowadził, widać będzie za słodyczami bo długo jadł ale zjadł. Płatki owsiane z suszonymi morelami zjada chętnie a jajkami w każdej postaci pluje.
Mam nadzieję że w Polsce będzie śnieg na święta bo już kupiliśmy młodemu spodnie nieprzemakalne na spacery. Zresztą przydadzą się i tu na spacery, kiedyś z córką nie miałam i trzeba było ciągle przebierać.
Już niedługo roczek, kiedy to zleciało. Muszę kupić upominki dla dzieci od Oli w żłobku a nie mam pomysłu.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 11:38   #1348
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
To w takim razie ja też muszę mieć pro2 bo bazę mam familyfix właśnie. Cos nie ogarnęłam.
Ale w takim razie smuteczek, że już ich nie ma i jest taki problem z dostawami. Wychodzi na to, że kupiliśmy w ostatnim momencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem ci, że od rana siedzę na stronie producenta i już sama zgłupiałam. Bo jest Pearl One I-Size i on ma swoją bazę dedykowana. Ale jest też Pearl Smart, który chyba niczym się nie różni, a pasuje do FamilyFix3. Także ja już sama nie wiem, wysłałam linki mężowi i niech on decyduje, bo mnie już głowa boli od tej fotelikowej dramy
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 13:20   #1349
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Powiem ci, że od rana siedzę na stronie producenta i już sama zgłupiałam. Bo jest Pearl One I-Size i on ma swoją bazę dedykowana. Ale jest też Pearl Smart, który chyba niczym się nie różni, a pasuje do FamilyFix3. Także ja już sama nie wiem, wysłałam linki mężowi i niech on decyduje, bo mnie już głowa boli od tej fotelikowej dramy
No mnie te foteliki też przerażają na co im tyle modeli to ja nie wiem. Teoche to irytujące
Pytanie tylko czy jakiekolwiek foteliki są dostępne do kupienia z maxi cosi czy tylko problem z pearl pro2 jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 18:26   #1350
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
No mnie te foteliki też przerażają na co im tyle modeli to ja nie wiem. Teoche to irytujące
Pytanie tylko czy jakiekolwiek foteliki są dostępne do kupienia z maxi cosi czy tylko problem z pearl pro2 jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma żadnych. To znaczy są, ale w pojedynczych sklepach w Polsce.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 20:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.