Randki przez Internet cz. 4. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-07, 18:09   #1231
DebbyHarris
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 11
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Moja rozmowa dzisiaj
Facet miał w opisie „dziękuje księżniczka z dziubkami zapatrzonym w siebie i materialistka”
Prosił zebym napisała coś o sobie a ja zaczęłam żartować:”jesrem zapatrzona w siebie bo lubię to jak wyglądam i uważam ze posiadanie jest lepsze niż nieposiadanie wiec jestem materialistka; uważam tez ze jestem księżniczka ”
.. w odpowiedzi koleś usunął pare

Niezły ubaw z nimi
DebbyHarris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 19:21   #1232
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez DebbyHarris Pokaż wiadomość
Moja rozmowa dzisiaj
Facet miał w opisie „dziękuje księżniczka z dziubkami zapatrzonym w siebie i materialistka”
Prosił zebym napisała coś o sobie a ja zaczęłam żartować:”jesrem zapatrzona w siebie bo lubię to jak wyglądam i uważam ze posiadanie jest lepsze niż nieposiadanie wiec jestem materialistka; uważam tez ze jestem księżniczka ”
.. w odpowiedzi koleś usunął pare

Niezły ubaw z nimi
no jak chcesz pisać z facetem, który już w opisie ma jedną wielką czerwoną flagę, na dodatek z błędami ortograficznymi, to no - nie ma ofiar, są ochotnicy
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 01:45   #1233
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Mam pecha co do znajomości z internetu. Ale przynajmniej będziecie mogły się pośmiać

Napisał do mnie jakiś 36latek z zaproszeniem na herbatę. Na Fb, więc po szybkiej weryfikacji okazało się, że nigdy nie poznaliśmy się w realu ("Widzę piękny uśmiech, ładna dziewczyna, to napiszę/ Czemu piękne księżniczki mieszkają tak daleko/Chcę mieć piękną dziewczynę a później żonę i dzieci/ Czasami się warto spotkać i najzwyczajniej porozmawiać, może coś z tego będztie).

Po kilku miesiącach, zapewne z nudów, napisał do mnie znowu, ale tym razem nie odpowiadał kompletnie na moje pytania, tylko zapraszał na herbatę. Uciszył się dopiero, gdy dodałam "...i na monolog?". Od razu się pożegnał. Chyba się obraził, ale nie rozumiem po co zaproszenie, skoro nie chciał odpowiedzieć nawet na jedno pytanie. Przecież na spotkaniu na żywo byłoby jeszcze gorzej.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 07:24   #1234
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Mam pecha co do znajomości z internetu. Ale przynajmniej będziecie mogły się pośmiać

Napisał do mnie jakiś 36latek z zaproszeniem na herbatę. Na Fb, więc po szybkiej weryfikacji okazało się, że nigdy nie poznaliśmy się w realu ("Widzę piękny uśmiech, ładna dziewczyna, to napiszę/ Czemu piękne księżniczki mieszkają tak daleko/Chcę mieć piękną dziewczynę a później żonę i dzieci/ Czasami się warto spotkać i najzwyczajniej porozmawiać, może coś z tego będztie).

Po kilku miesiącach, zapewne z nudów, napisał do mnie znowu, ale tym razem nie odpowiadał kompletnie na moje pytania, tylko zapraszał na herbatę. Uciszył się dopiero, gdy dodałam "...i na monolog?". Od razu się pożegnał. Chyba się obraził, ale nie rozumiem po co zaproszenie, skoro nie chciał odpowiedzieć nawet na jedno pytanie. Przecież na spotkaniu na żywo byłoby jeszcze gorzej.

Nie za bardzo rozumiem co się stało. Napisał do Ciebie kiedyś gość, który sadził przytoczonymi tekstami, po kilku miesiącach znów napisał, ale nie rozmawiał, tylko zapraszał na herbatę, a Ty usilnie mu jakieś pytania chciałaś zadać.
W sensie po co? Chciałbyś jednak skorzystać z tego zaproszenia, czy po prostu Cię denerwował i tak z nudów to robiłaś?

Z takim nieodzywaniem się to w ogóle dziwna sprawa, ja mam na IG sporo jakichś kolesi, z którymi sie spotkałam raz, albo miałam się spotkać. No tak sobie siebie obserwujemy, od paru lat. I niektórzy co jakiś czas też piszą o jakieś spotkanie, mimo, że widzą, że mam partnera i nierzadko oni również mają

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-12-08 o 07:25
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 10:42   #1235
tomek_atomek
Przyczajenie
 
Avatar tomek_atomek
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 28
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nie za bardzo rozumiem co się stało. Napisał do Ciebie kiedyś gość, który sadził przytoczonymi tekstami, po kilku miesiącach znów napisał, ale nie rozmawiał, tylko zapraszał na herbatę, a Ty usilnie mu jakieś pytania chciałaś zadać.
W sensie po co? Chciałbyś jednak skorzystać z tego zaproszenia, czy po prostu Cię denerwował i tak z nudów to robiłaś?

Z takim nieodzywaniem się to w ogóle dziwna sprawa, ja mam na IG sporo jakichś kolesi, z którymi sie spotkałam raz, albo miałam się spotkać. No tak sobie siebie obserwujemy, od paru lat. I niektórzy co jakiś czas też piszą o jakieś spotkanie, mimo, że widzą, że mam partnera i nierzadko oni również mają

Sent from my iPhone using Tapatalk
To nie jest domena wyłącznie mężczyzn aby odzywać się po dłuższym czasie.
tomek_atomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 10:50   #1236
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tomek_atomek Pokaż wiadomość
To nie jest domena wyłącznie mężczyzn aby odzywać się po dłuższym czasie.

Odnośnie czego to piszesz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 11:20   #1237
tomek_atomek
Przyczajenie
 
Avatar tomek_atomek
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 28
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Odnośnie czego to piszesz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnie pisania po dłuższej przerwie.
tomek_atomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-08, 11:29   #1238
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tomek_atomek Pokaż wiadomość
Odnośnie pisania po dłuższej przerwie.

„To nie jest domena wyłącznie mężczyzn” to odpowiedź na „to domena wyłącznie mężczyzn” a nikt tego tutaj nie zasugerował nawet, więc nie kumam takiego wtrącenia


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 11:45   #1239
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
a Ty usilnie mu jakieś pytania chciałaś zadać. W sensie po co? Chciałbyś jednak skorzystać z tego zaproszenia, czy po prostu Cię denerwował i tak z nudów to robiłaś?
Z nudów i z ciekawości. Z nudów - bo akurat nie miałam nic do roboty. Z ciekawości - bo podświadomie czułam, że to jakiś dziwak, więc wiedziałam, że się z nim nie spotkam, ale po prostu byłam ciekawa, co mu w duszy gra.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 11:47   #1240
tomek_atomek
Przyczajenie
 
Avatar tomek_atomek
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 28
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
„To nie jest domena wyłącznie mężczyzn” to odpowiedź na „to domena wyłącznie mężczyzn” a nikt tego tutaj nie zasugerował nawet, więc nie kumam takiego wtrącenia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedź na pogrubione.

Cytat:
Z takim nieodzywaniem się to w ogóle dziwna sprawa, ja mam na IG sporo jakichś kolesi, z którymi sie spotkałam raz, albo miałam się spotkać. No tak sobie siebie obserwujemy, od paru lat. I niektórzy co jakiś czas też piszą o jakieś spotkanie, mimo, że widzą, że mam partnera i nierzadko oni również mają


---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Z nudów i z ciekawości. Z nudów - bo akurat nie miałam nic do roboty. Z ciekawości - bo podświadomie czułam, że to jakiś dziwak, więc wiedziałam, że się z nim nie spotkam, ale po prostu byłam ciekawa, co mu w duszy gra.
Zrobiłbym dokładnie tak samo jak ty.
tomek_atomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 12:44   #1241
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Z nudów i z ciekawości. Z nudów - bo akurat nie miałam nic do roboty. Z ciekawości - bo podświadomie czułam, że to jakiś dziwak, więc wiedziałam, że się z nim nie spotkam, ale po prostu byłam ciekawa, co mu w duszy gra.

Haha, rozumiem. Wyszło chyba na to, że dziwak XD


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez tomek_atomek Pokaż wiadomość
Odpowiedź na pogrubione.



---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



Zrobiłbym dokładnie tak samo jak ty.

Jaka odpowiedz na pogrubione. Mówię o SWOIM IG, o SWOICH kolegach czy jak tam ich nazwać, bo tak się składa, że jako kobieta hetero spotykam się z mężczyznami. Nie wiem czy robisz to specjalnie żeby ponabijać posty, czy serio czegoś nie rozumiesz i słabo z rozumieniem tekstu czytanego

Może po prostu odpowiadaj na całość następnym razem, a nie na dwa słowa z środka zdania, bo pojechałeś w tym stylu
- słuchaj te jabłka z lidla jakieś malo słodkie dla mnie
- przepraszam bardzo, ale wcale nie wszystkie jabłka na świecie są mało słodkie




Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-12-08 o 12:54
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-16, 21:11   #1242
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Śmieszna sytuacja z dziś. Po tygodniu jałowej rozmowy, gość (łaskawca) zaproponował spotkanie. Nie miał w profilu wpisanego wzrostu.
- ile masz wzrostu?
- xxx
- to fajnie, będę mogła przy Tobie założyć szpilki
- lubisz szpilki?
- tak
Potem już nie odpowiedział. Czyżby kłamał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 23:33   #1243
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Śmieszna sytuacja z dziś. Po tygodniu jałowej rozmowy, gość (łaskawca) zaproponował spotkanie. Nie miał w profilu wpisanego wzrostu.
- ile masz wzrostu?
- xxx
- to fajnie, będę mogła przy Tobie założyć szpilki
- lubisz szpilki?
- tak
Potem już nie odpowiedział. Czyżby kłamał?
Ale zablokowal Cię? Jeżeli nie i to kwestia kilku godzin, to mógł przerwać rozmowę z jakiegoś ważnego powodu. Oczywiście jeżeli i jutro się nie odezwie, to pewnie pozamiatane, ale jeszcze bym nie przesądzała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 07:27   #1244
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale zablokowal Cię? Jeżeli nie i to kwestia kilku godzin, to mógł przerwać rozmowę z jakiegoś ważnego powodu. Oczywiście jeżeli i jutro się nie odezwie, to pewnie pozamiatane, ale jeszcze bym nie przesądzała.
Tylko w sumie jakie to ma znaczenie skoro autorka pisze "po tygodniu jałowej rozmowy laskawca zaproponował spotkanie" choćby miał 1.9m to nie wróżę sukcesu
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 11:42   #1245
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89441434]Tylko w sumie jakie to ma znaczenie skoro autorka pisze "po tygodniu jałowej rozmowy laskawca zaproponował spotkanie" choćby miał 1.9m to nie wróżę sukcesu[/QUOTE]

Pomyślałam, że to pisane z przekąsem i trochę w złości na faceta. Bo skoro kontakt nudny i nijaki, to nie rozumiem czemu była skłonna się z tym panem spotkać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 14:28   #1246
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale zablokowal Cię? Jeżeli nie i to kwestia kilku godzin, to mógł przerwać rozmowę z jakiegoś ważnego powodu. Oczywiście jeżeli i jutro się nie odezwie, to pewnie pozamiatane, ale jeszcze bym nie przesądzała.
Zablokował, nie chciałam na tą randkę iść, ale byłam ciekawa jak długo można w tak nudny sposób pisać. No cóż, widzę tam głównie samych buców, a rozmowy wyglądają jak rozmowa rekrutacyjna o pracę. 'sam nie mam nic do zaoferowania ale jak nie umiesz gotować i sprzątać to spadaj'.
Ciężko zeby z kimś można było porozmawiać na jakiś interesujący temat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 15:35   #1247
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Zablokował, nie chciałam na tą randkę iść, ale byłam ciekawa jak długo można w tak nudny sposób pisać. No cóż, widzę tam głównie samych buców, a rozmowy wyglądają jak rozmowa rekrutacyjna o pracę. 'sam nie mam nic do zaoferowania ale jak nie umiesz gotować i sprzątać to spadaj'.
Ciężko zeby z kimś można było porozmawiać na jakiś interesujący temat.
Tzw. życia Ci nie szkoda?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 15:38   #1248
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tzw. życia Ci nie szkoda?

Oj tam, nie zawsze robi sie super produktywne rzeczy, można np czekać na wodę na makaron albo siedzieć na klopie i nie uczyć sie wówczas szóstego języka, tylko pisać sobie głupoty na telefonie, jak koleżanka wyżej. Xd


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 15:46   #1249
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Oj tam, nie zawsze robi sie super produktywne rzeczy, można np czekać na wodę na makaron albo siedzieć na klopie i nie uczyć sie wówczas szóstego języka, tylko pisać sobie głupoty na telefonie, jak koleżanka wyżej. Xd
W sumie racja. Ja po prostu nie mam cierpliwości dla głupków, czy nudziarzy (a większość nudziarzy to głupcy, więc...). Wolałabym jednak poszpilać w jakąś gierkę, niż gadać z jakimś nieciekawym typem. Pomijam lekkie niedowierzanie, czy rzeczywiście nie doszłoby do spotkania "z ciekawości" gdyby pan nie zablokował.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-18, 21:56   #1250
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89441434]Tylko w sumie jakie to ma znaczenie skoro autorka pisze "po tygodniu jałowej rozmowy laskawca zaproponował spotkanie" choćby miał 1.9m to nie wróżę sukcesu[/QUOTE]

Gdy facet prowadzi tak jałową rozmowę nawet nie rozważam spotkania. Szkoda mi czasu.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 10:42   #1251
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Hej, nie planuje na razie zakładania konta na portalach randkowych, ale chciałabym się na razie rozeznać i powiedzmy za kilka miesięcy założyć.

Jakie portale macie/mieliście i jakie polecacie?
Czy któraś z was ma konto na Bumble? Co sądzicie o tej apce?
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 10:48   #1252
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Hej, nie planuje na razie zakładania konta na portalach randkowych, ale chciałabym się na razie rozeznać i powiedzmy za kilka miesięcy założyć.

Jakie portale macie/mieliście i jakie polecacie?
Czy któraś z was ma konto na Bumble? Co sądzicie o tej apce?

Bumble w Polsce jest jeszcze mało popularne, zatem jeżeli zależy ci na Polaku, to mniejsze szanse niż na Tinderze.
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 10:58   #1253
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

W Polsce chyba Tinder jest najbardziej sensowny, na randkach FB też byli całkiem ciekawi ludzie, inne portale takie jak Badoo czy Sympatia - masakra
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 11:35   #1254
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Dzięki za odpowiedzi.

Może to będzie głupie pytanie, ale czy na Tinderze da się poznać spokojnego introwertyka? Bo ten portal strasznie mi się kojarzy z facetami z gołymi klatami.

Nie wiem, czy będąc spokojną i "grzeczną" dziewczyną mam tam czego szukać.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 11:36   #1255
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.

Może to będzie głupie pytanie, ale czy na Tinderze da się poznać spokojnego introwertyka? Bo ten portal strasznie mi się kojarzy z facetami z gołymi klatami.

Nie wiem, czy będąc spokojną i "grzeczną" dziewczyną mam tam czego szukać.

Na tinderze jest szeroki przekrój ludzi, chociaż pewnie nie w małych miastach.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 12:41   #1256
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.

Może to będzie głupie pytanie, ale czy na Tinderze da się poznać spokojnego introwertyka? Bo ten portal strasznie mi się kojarzy z facetami z gołymi klatami.

Nie wiem, czy będąc spokojną i "grzeczną" dziewczyną mam tam czego szukać.
Tinder to tylko narzędzie, a korzystają z niego różni ludzie. Jak ci się nie podoba jakiś typ faceta to po prostu go nie dawaj w prawo.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 14:40   #1257
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 877
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.

Może to będzie głupie pytanie, ale czy na Tinderze da się poznać spokojnego introwertyka? Bo ten portal strasznie mi się kojarzy z facetami z gołymi klatami.

Nie wiem, czy będąc spokojną i "grzeczną" dziewczyną mam tam czego szukać.
Całkiem sporo, to zazwyczaj Ci spokojni i nieśmiali mają problemy z bezpośrednią komunikacją w życiu więc próbują szczęścia online i przez aplikacje. Tylko bym celował w tych z "nieudolnymi" profilami. Czyli chłopak wizualnie Ci pasuje, ale zdjęcia z telefonu, takie do bólu zwyczajne. Ci ze skrojonymi profilami/ładnie zbudowanymi opisami którzy od razu wpadają w "oko", takich jest dużo mniej, wpadają nie tylko Tobie, i zazwyczaj są nastawieni na seks
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 17:10   #1258
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Na tinderze jest szeroki przekrój ludzi, chociaż pewnie nie w małych miastach.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Tinder to tylko narzędzie, a korzystają z niego różni ludzie. Jak ci się nie podoba jakiś typ faceta to po prostu go nie dawaj w prawo.
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Całkiem sporo, to zazwyczaj Ci spokojni i nieśmiali mają problemy z bezpośrednią komunikacją w życiu więc próbują szczęścia online i przez aplikacje. Tylko bym celował w tych z "nieudolnymi" profilami. Czyli chłopak wizualnie Ci pasuje, ale zdjęcia z telefonu, takie do bólu zwyczajne. Ci ze skrojonymi profilami/ładnie zbudowanymi opisami którzy od razu wpadają w "oko", takich jest dużo mniej, wpadają nie tylko Tobie, i zazwyczaj są nastawieni na seks
Dzięki za konkretną wskazówkę!
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 22:26   #1259
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
W Polsce chyba Tinder jest najbardziej sensowny, na randkach FB też byli całkiem ciekawi ludzie, inne portale takie jak Badoo czy Sympatia - masakra
Zakładanie Tindera ma największe szanse powodzenia, gdy ktoś mieszka w dużym mieście. W tych mniejszych powtarza się tam dużo twarzy z Badoo i Sympatii.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-21, 09:02   #1260
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Zakładanie Tindera ma największe szanse powodzenia, gdy ktoś mieszka w dużym mieście. W tych mniejszych powtarza się tam dużo twarzy z Badoo i Sympatii.
też racja
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.