Facet i narkotyki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-03, 10:05   #31
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Facet i narkotyki

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89455053]A co mądrego jest w takich używkach?
[/QUOTE]

Jak to co? Przecież kokainowe uszkodzenia mózgu są cool i w ogóle trendy
Uszkodzenia neuronów i terminali dopaminergicznych, upośledzona pamięć wzrokowa oraz uwaga to przecież nowa moda degeneracji.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:07   #32
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
W Polsce z prawdziwą kokainą nie jest tak różowo, więc tak naprawdę kij wie co on tam bierze, a nawet gdyby cos „dobrego” - to ten narkotyk jest po prostu równie tragiczny, jak inne tu przytoczone. Jak on tego nie widzi, to jasno daje do zrozumienia, że nie ma żadnej „otwartej glowy”, a wręcz na odwrót.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dokładnie. Musiałby mieć w domu laboratorium i sam te narkotyki produkować albo chociaż testować skład, żeby mieć pewność co bierze.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Jak to co? Przecież kokainowe uszkodzenia mózgu są cool i w ogóle trendy
Uszkodzenia neuronów i terminali dopaminergicznych, upośledzona pamięć wzrokowa oraz uwaga to przecież nowa moda degeneracji.
Nowa? Ludzie substancjami narkotycznymi bawili się od zawsze.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
To fakt, w zasadzie od pierwszego dnia znajomości już o tym opowiadał teraz mi się przypomniało, że wspominał kiedyś że w erze dopalaczy też różnych rzeczy próbował...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Czyli ogólnie koleś za dużej wagi do swojego zdrowia i życia nie przykłada. Dla mnie beznadziejny materiał na partnera. Chyba że ktoś chce zostać szybko wdową albo słać paczki do więzienia.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:10   #33
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 249
Dot.: Facet i narkotyki

NIE.

Moja akceptacja kończy się na trawce jako zamienniku alkoholu (w sensie, że czasem, na imprezie, dla rozluźnienia).
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:11   #34
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Facet i narkotyki

To ćpun, który nie przestał brać i mówi o tym otwarcie. W każdej chwili to "okazyjne branie" może przeistoczyć się w ciąg.

"Raz na kilka miesięcy trochę kokainki" Już w to wierzę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:17   #35
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Nowa? Ludzie substancjami narkotycznymi bawili się od zawsze.
Nowa moda na degenerację. Tatuowanie białek, rozcinanie języka, robienie dziur w mózgu. Ostatnio jakoś tego więcej.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:18   #36
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
NIE.

Moja akceptacja kończy się na trawce jako zamienniku alkoholu (w sensie, że czasem, na imprezie, dla rozluźnienia).
Mnie nawet ta trawka by drażniła
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:24   #37
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Facet i narkotyki

Nie daj się nabrać, że on niby tylko rekreacyjnie bierze.

Każdy tak gada, że niby raz na dwa tygodnie, a później się okazuje, że to z reguły jest dużo częściej, bo przecież taki tam mały dymek od kumpla po południu się nie liczy, a ten buch wieczorem to przecież nic, przecież lepiej mu się będzie spało.

A jak ktoś ci się jawnie przyznaje do eksperymentów z innymi substancjami niż trawka to w ogóle wiej jak najdalej, to JEST uzależnienie i znaczy nie mniej niż więcej, że facet nie potrafi bawić się i żyć bez wspomagaczy i zawsze będzie szukał czegoś do "spróbowania". Nie bądź głupia, nie pakuj się w ten cyrk. Koleś wręcz sam ci powiedział, że w przeszłości jaral codziennie - skoro dalej ćpa i nie wyciągnął żadnych wniosków z tej przeszłości, to czego oczekujesz po tej znajomości? Widać jak na dłoni, że dla niego ćpanie jest super, niczego się na swoich błędach nie nauczył - odetnij się póki jeszcze masz okazję. On się NIE ZMIENI.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 10:28   #38
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Nowa moda na degenerację. Tatuowanie białek, rozcinanie języka, robienie dziur w mózgu. Ostatnio jakoś tego więcej.
Ok, boomer.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:33   #39
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Facet i narkotyki

Mój kolega z LO sympatyczny, dobry facet, prawnik, zona, dziecko...nie zyje od już to będzie 4lat...zacpał sie...też miał kontrole nad wszystkim
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:38   #40
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ok, boomer.
Przepraszam, nie wiedziałem, że piszę do dziecka.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:58   #41
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Facet i narkotyki

Kurcze, dzięki za wzięcie mnie za łachy i przywrócenie do pionu. Przyznam, że zawsze miałam negatywny stosunek do narkotyków, ale widzę, że w trakcie trwania tej znajomości powoli granice zaczęły mi się przesuwać... Wszystko pod przykrywką przyjaźni, dobrej pracy, życia, przyjaciół itd. Myślę, że historie które opowiadacie są ważne i mogą przestrzec inne kobiety żeby nie nakładały sobie takich klapek na oczy jak ja i wmawianiu sobie że "to takie czasy i że jakoś to będzie"

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 10:59   #42
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Nowa moda na degenerację. Tatuowanie białek, rozcinanie języka, robienie dziur w mózgu. Ostatnio jakoś tego więcej.
Ludzie zawsze to robi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:06   #43
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Facet i narkotyki

No bierze raz na jakiś czas i jest okay.... do czasu. Narkotyki uzależniają. Wystarczy ten jeden raz za dużo i się wpadnie w wir. To nie jest tak, że trzeba 20 lat )))) ostro ćpać by dooopiero jako facet się uzależnić. Nie, nie, nie

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Nowa moda na degenerację. Tatuowanie białek, rozcinanie języka, robienie dziur w mózgu. Ostatnio jakoś tego więcej.
Co??? xD Ja dzieckiem nie jestem, bo mam już na swoim koncie kilka dekad, ale jednak nie uważam, żeby tatuowanie się, rozcinanie języka itp. można by zakwalifikować jako "degenrację". Moim zdaniem - każdy niech robi co chce. Nie klasyfikowałabym tego w taki sposób. Uzależnienie się a np. modyfikowanie ciała to nie to samo.. Chyba, ze mówimy o uzależnieniu od przykładowych operacji plastycznych (czego zresztą też bym nie nazwa degeneracją a chorobą).
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:07   #44
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Facet i narkotyki

Chyba powoli zaczynamy odchodzić od tematu

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:09   #45
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Mlecznabulka Pokaż wiadomość
ale jednak nie uważam, żeby tatuowanie się, rozcinanie języka itp. można by zakwalifikować jako "degenrację".
Widocznie nie znasz znaczeń słowa degeneracja ("zwyrodnienie, zniekształcenie organów, tkanek itp").
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:22   #46
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Facet i narkotyki

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89455053]A co mądrego jest w takich używkach?
[/QUOTE]


To samo co w alkoholu. Po prostu mega wąskie spojrzenie zaprezentowałas w mojej opinii, oświadczając, że tylko ludzie głupi biorą używki, czy tam używki są dla głupich, nieistotne. No za mądre to nie było i nie ma co udawać, czy doszukiwać sie wielkiej mądrości w używkach haha, jakby mówiłaś o czymś innym niż to, o co teraz pytasz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Kurcze, dzięki za wzięcie mnie za łachy i przywrócenie do pionu. Przyznam, że zawsze miałam negatywny stosunek do narkotyków, ale widzę, że w trakcie trwania tej znajomości powoli granice zaczęły mi się przesuwać... Wszystko pod przykrywką przyjaźni, dobrej pracy, życia, przyjaciół itd. Myślę, że historie które opowiadacie są ważne i mogą przestrzec inne kobiety żeby nie nakładały sobie takich klapek na oczy jak ja i wmawianiu sobie że "to takie czasy i że jakoś to będzie"

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Chyba nie masz aż tak negatywnego jak myślisz, skoro nie dość, że od razu nie ucielas znajomosci to jeszcze upewniasz się o tym na forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-01-03 o 11:26
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:47   #47
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Facet i narkotyki

Z taką historią (palenie codziennie i dziury w pamięci), różnorodnością (maryśka, mdma, kokaina) i czestotliwością dla mnie facet do odstrzału w chwili, gdy się o tym wszystkim dowiedziałam.
Jedyne narkotyki jakie mogłabym zaakceptować to marichualna w małych częstotliwościach traktowana mniej więcej tak jak alkohol czyli np. Raz na kilka miesięcy impreza i tak rekreacyjnie 1 joint.
Ale ja wychowałam się pod jednym dachem z alkoholikiem i dla mnie luźne podejście do używek to duży deal breaker, bo nie mam zamiaru pakować się w tą samą beznadziejną sytuację, od której uwalniałam się połowę mojego dorosłego życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:48   #48
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Chyba nie masz aż tak negatywnego jak myślisz, skoro nie dość, że od razu nie ucielas znajomosci to jeszcze upewniasz się o tym na forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Być może, nie ucięłam bo jest dobrym kolegą i towarzyszem rozmów tak po prostu i nie sądziłam że kiedykolwiek cokolwiek mogę zacząć do niego czuć przez powyższy temat, a jednak po kilku miesiącach codziennych rozmów trochę się zbliżyliśmy. Tak jak wspomniałam wcześniej, mam wśród znajomych osoby które też interesują się takimi tematami a są to osoby wykształcone i inteligentne, pewnie przez to mi ciężko wyczuć gdzie leży ta "granica" rozsądku


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:51   #49
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo wszystkim za wasze odpowiedzi! Przyznam, że trochę otworzyły mi oczy. Gość tak ładnie to opowiada, że uwierzyłam, że takie ilości są nawet dość małe jak na te czasy.. Plus on zawsze mówi, że ma "otwartą głowę" a nie że po prostu ordynarnie bierze narkotyki. Jest on na stanowisku kierowniczym, na prawdę wygląda na ogarniętego gościa, więc chyba dlatego łykam wszystko jak pelikan plus te jego podziały na narkotyki "lepsze" i "gorsze", twierdzi że amfetamina, mefedron i wszystkie apteczne rzeczy to szit, ale jak on sobie weźmie raz na kilka miesięcy trochę kokainki bo go stać, to nic nikomu się przecież nie stanie

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Co to znaczy "jak na te czasy"? Ty sama wyznaczaj swoje standardy, a nie "czasy". Nie, w dzisiejszych czasach ćpanie nie jest standardem, ani małe, ani jakiekolwiek i nie musi być. Koleś pewnie już tyle jara, że zawsze ma "dobry humor" i bajerę, jak do tego przystojny, to złapie na swój luzacki sposób bycia jakieś dziewczyny, na których zrobi wrażenie. Ja bym się trzymała od takich z daleka.
Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Dodatkowo myślałam sobie, że przecież to taki dobry facet, adoptował psa że schroniska, jeździł po ludzi z Ukrainy na granicę, pomagał, więc jakoś chyba te pozytywne informacje przykryły mi te jego narkotykowe zapędy... Teraz dopiero mnie olśniło co ma piernik do wiatraka

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W sumie racja, ja żyłam w przeświadczeniu że skoro kokaina jest droga to nie będzie jej brał częściej, z drugiej strony jak coraz więcej zarabia to jest prawdopodobieństwo że częstotliwość może się zwiększyć

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Może tyle ćpa, że jest odwazniejszy/spontaniczny i łatwiej mu podjąć takie decyzje w stylu: pojadę na Ukrainę, będę przewoził ludzi...

Jeśli typ przez 5 lat jarał codziennie to na pewno w mózgu zaszły mu nieodwracalne zmiany. Może teraz tego nie widać, ale np. za 5 lat będzie już wrakiem. I nie wierzę, że teraz pali np raz na kilka tygodni, gdy wcześniej robił to codziennie. Co bedzie w przyszłości? Zapomni, że swoje dziecko zostawił w samochodzie? Brrrr... aż strach pomyśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 11:56   #50
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Facet i narkotyki

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89455187]Co to znaczy "jak na te czasy"? Ty sama wyznaczaj swoje standardy, a nie "czasy". Nie, w dzisiejszych czasach ćpanie nie jest standardem, ani małe, ani jakiekolwiek i nie musi być. Koleś pewnie już tyle jara, że zawsze ma "dobry humor" i bajerę, jak do tego przystojny, to złapie na swój luzacki sposób bycia jakieś dziewczyny, na których zrobi wrażenie. Ja bym się trzymała od takich z daleka.Może tyle ćpa, że jest odwazniejszy/spontaniczny i łatwiej mu podjąć takie decyzje w stylu: pojadę na Ukrainę, będę przewoził ludzi...

Jeśli typ przez 5 lat jarał codziennie to na pewno w mózgu zaszły mu nieodwracalne zmiany. Może teraz tego nie widać, ale np. za 5 lat będzie już wrakiem. I nie wierzę, że teraz pali np raz na kilka tygodni, gdy wcześniej robił to codziennie. Co bedzie w przyszłości? Zapomni, że swoje dziecko zostawił w samochodzie? Brrrr... aż strach pomyśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Racja, przyznam że gdy sam powiedział że w niedalekiej przyszłości chce mieć dzieci to miałam podobne wątpliwości, czy coś w przyszłości się z nimi nie stanie przez te jego "rekreacyjne" branie. Oczywiście na pytanie czy będzie brał mając dzieci odpowiedział, że absolutnie nie, wtedy to na pewno na rzuci

Nieźle mnie zakręcił widzę, ten wątek to dosłownie mój wake-up call

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 12:34   #51
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Facet i narkotyki

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89455187]Co to znaczy "jak na te czasy"? Ty sama wyznaczaj swoje standardy, a nie "czasy". Nie, w dzisiejszych czasach ćpanie nie jest standardem, ani małe, ani jakiekolwiek i nie musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]





Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 12:39   #52
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Racja, przyznam że gdy sam powiedział że w niedalekiej przyszłości chce mieć dzieci to miałam podobne wątpliwości, czy coś w przyszłości się z nimi nie stanie przez te jego "rekreacyjne" branie. Oczywiście na pytanie czy będzie brał mając dzieci odpowiedział, że absolutnie nie, wtedy to na pewno na rzuci

Nieźle mnie zakręcił widzę, ten wątek to dosłownie mój wake-up call
Nakręcił*? Jesteś dorosłą kobietą z własnym rozumem. Serio chociaż przez sekundę uważałaś, że połączenie "facet tak przećpany, że ma problemy z pamięcią" plus dzieci to dobre połączenie? Nie zrzucaj odpowiedzialności na faceta, że on Cię coś tam. Zaraz się okaże, że mistrz manipulacji po 10 jointach. Sama chciałaś na to polecieć z jakiegoś przedziwnego powodu.

* Zakręcił
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-01-03 o 13:10
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 12:45   #53
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 860
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Mnie nawet ta trawka by drażniła
Mnie też. Znam parę osób które niby pala tylko trawkę ale zauważanie zachowują się inaczej niż reszta społeczeństwa. Ok może są bardziej wyluzowani ale często to taki nienaturalny luz. No aż za duży
No a czasem jednak trzeba być poważnym. Życie to nie tylko luźne chwile. Może palili często nie wiem. Generalnie jestem przeciwna używkom. Czasem się napije to też używka ale jednak trzymam umiar. Przy narkotykach to dużo cięższe. Ciężko się nie uzależnić. No a potem przy ciężkich narkotych wszystkie narządy są niszczone i tyle zgonów w młodym wieku. Nawet nie koło 50 stki a dużo wcześniej.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 12:57   #54
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nakręcił? Jesteś dorosłą kobietą z własnym rozumem. Serio chociaż przez sekundę uważałaś, że połączenie "facet tak przećpany, że ma problemy z pamięcią" plus dzieci to dobre połączenie? Nie zrzucaj odpowiedzialności na faceta, że on Cię coś tam. Zaraz się okaże, że mistrz manipulacji po 10 jointach. Sama chciałaś na to polecieć z jakiegoś przedziwnego powodu.
Zakręcił, że powolutku przesuwały mi się granice, tak jak wspominałam wcześniej. Ma on wiele pozytywnych cech które sprawiają że jest dobrym kolegą tak jak mówiłam wcześniej, mam znajomych w podobnym klimacie i ciężko mi czasami z wyznaczaniem granic "normalności"

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 13:00   #55
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Zakręcił, że powolutku przesuwały mi się granice, tak jak wspominałam wcześniej. Ma on wiele pozytywnych cech które sprawiają że jest dobrym kolegą tak jak mówiłam wcześniej, mam znajomych w podobnym klimacie i ciężko mi czasami z wyznaczaniem granic "normalności"

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Czyli manipulował Tobą, bo jak inaczej w zdrowej relacji dorosłych, możliwe jest takie zacieranie? albo właśnie on manipulował, albo Ty masz problem z idealizowaniem i przymykaniem oka, bo ktoś Ci się podoba


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 13:00   #56
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mega głupi wniosek

Dlaczego?
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 13:04   #57
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Czyli manipulował Tobą, bo jak inaczej w zdrowej relacji dorosłych, możliwe jest takie zacieranie? albo właśnie on manipulował, albo Ty masz problem z idealizowaniem i przymykaniem oka, bo ktoś Ci się podoba


Sent from my iPhone using Tapatalk
Miałam do czynienia z ludźmi z uzależnieniami całe życie, a on zachowuje się normalnie, chyba faktycznie po prostu uwierzyłam że są to małe ilości porównując do tych ludzi z przeszłości. I na pewno zadziałał jakiś mechanizm wyparcia ze względu że go bardzo lubię, tu biję się w pierś

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 13:09   #58
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Zakręcił, że powolutku przesuwały mi się granice, tak jak wspominałam wcześniej. Ma on wiele pozytywnych cech które sprawiają że jest dobrym kolegą tak jak mówiłam wcześniej, mam znajomych w podobnym klimacie i ciężko mi czasami z wyznaczaniem granic "normalności"

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
To ja bym na twoim miejscu nie szukała w takim środowisku kandydata na partnera i ojca swoich dzieci. To nie jest absolutnie norma raczyć się twardymi narkotykami od czasu do czasu. Kojarzy mi się to z tym adwokatem co zabił dwie kobiety wracając z wesela na Mazurach pod wpływem, a potem się tłumaczył, że ich wina, bo miały stary samochód, a kokainę miał we krwi, bo pewnie się napił z cudzej szklanki
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 13:11   #59
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To ja bym na twoim miejscu nie szukała w takim środowisku kandydata na partnera i ojca swoich dzieci. To nie jest absolutnie norma raczyć się twardymi narkotykami od czasu do czasu. Kojarzy mi się to z tym adwokatem co zabił dwie kobiety wracając z wesela na Mazurach pod wpływem, a potem się tłumaczył, że ich wina, bo miały stary samochód, a kokainę miał we krwi, bo pewnie się napił z cudzej szklanki
I zapewne ten pożal się bobrze adwokat obraca się w takim środowisku, że oj tam, oj tam, kokainka, problem biedacy robią, bo ich nie stać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 13:12   #60
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Facet i narkotyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Miałam do czynienia z ludźmi z uzależnieniami całe życie, a on zachowuje się normalnie, chyba faktycznie po prostu uwierzyłam że są to małe ilości porównując do tych ludzi z przeszłości. I na pewno zadziałał jakiś mechanizm wyparcia ze względu że go bardzo lubię, tu biję się w pierś

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

E tam nie ma co bić się w pierś, ja też mam do czynienia z takimi osobami i przekrój jest naprawdę spory, niemniej w bliższej relacji zawsze to później wychodzi i to na nic pozytywnego. Może po prostu nie szukaj nikogo w tych środowiskach.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-05 20:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.