Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-03, 18:35   #4591
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89487953]U mnie to nie tyle kwestia cierpliwości, co wyzbycia się stereotypów, że trzeba mieć ciemny kolor włosów, żeby być Zimą.
Pamiętam, że u mnie to było eliminowanie po kolei poszczególnych palet na blogu Barwy Urody. Dopiero jak zobaczyłam paletkę Czystej Zimy, to mojej głowie błysnęła myśl, że to może być "to". Tym bardziej, że sporą część z nich wypróbowałam wcześniej na sobie i mi pasowały.
Pamiętam, że w 2013-2014 testowałam czerwony, na ubraniach i w makijażu. Szybko się okazało, że czysta czerwień w klasycznej postaci bardzo mi pasuje, ale już odpada jesienna, taka jak burgundowa czy bordowa.
Ciekawy styl, acz trochę "pogrzebowy"
Ja styl TR zawsze wyobrażam sobie przede wszystkim tak:
https://pin.it/5HCvUJl
https://pin.it/7s6eKDq

https://pin.it/6Gol69i
Oczywiście mówię w kontekście noszenia czerni.[/QUOTE]

Twoje piny: -
1 - mam takie bluzki.

2 - za dużo nagiej skóry. Nie lubię takich sukienek, wyglądają jak bielizna. I chyba trzeba być modelką do nich.

Bordowy mi bardzo pasuje do ciemnej, szmaragdowej zieleni albo granatu. Jest wtedy taki 'jesienny' efekt. Wyglądam modnie na jesień, ale nie ponuro. Chyba stąd wytrzasnęłam ciemną zimę Taki mrok mnie nie przytłacza.

A jak byłam w ciucholandzie parę miesięcy temu to wzięłam sukienkę marki Sonia Pena w takiej bijącej po oczach czerwieni. Oni chyba szyją sukienki dla gości ślubnych, bo mają takie na stronie i takie wyjściowe na gale też. Na manekinie mi się spodobała i już na wystawie przyciągała wzrok. Materiał jest śliski, z połyskiem i wydawał się kiczowaty, a na mnie wyglądał elegancko

W przymierzalni się zastanawiałam, bo tam nie ma dobrego światła (a pomarańczowe podcienie to zło). Jak wyszłam zza kotary to ludziom się podobałam w tej sukience, bo 'jestem taka ciemna i biała, że pasuje'. Bałam się tej czerwieni, a ona jest na mnie ładna. Ale już na pograniczu. Jaśniej nie mogę. Pomidor wygląda przy niej tak biednie, stonowanie i pomarańczowo

Sukienka ma prawie identyczny krój, jak ta krótka wrzucona (ta sama firma), ale moja nie ma tych małych rękawków, ma grube ramiączka, ozdobione naszytymi kwiatami. I to naprawdę jest czerwone, a nie pomidorowe. Ta sukienka w ostrym świetle jest tak czerwona jak to bolero. Na wybiegu ta sama czerwień, ale w innym świetle.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 144782833_786744685248876_6195817854286041475_n.jpg (55,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00d0f4c3718a26d654e6bae525450e8b.jpg (12,8 KB, 43 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 19:47   #4592
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

_medianoche, kolor tak sliskosc - zazdroszczę Ci, ze możesz. I w sumie tego TR tez, niesamowicie podobają mi się kobiety z takim vibe, sama mam go na minusie.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 20:04   #4593
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
_medianoche, kolor tak sliskosc - zazdroszczę Ci, ze możesz. I w sumie tego TR tez, niesamowicie podobają mi się kobiety z takim vibe, sama mam go na minusie.
Szkoda, że magia nie istnieje. Bym się zamieniła z tobą ciałami na tydzień

Jak byłam nastolatką, miałam ubaw ze sklepów dla starszych kobiet, gdzie było dużo garsonek, koronek i bolero. A teraz bym tam robiła zakupy.

TR mi nie zazdrość, bo wbrew pozorom, nie jest łatwo się ubrać.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 20:09   #4594
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Szkoda, że magia nie istnieje. Bym się zamieniła z tobą ciałami na tydzień

Jak byłam nastolatką, miałam ubaw ze sklepów dla starszych kobiet, gdzie było dużo garsonek, koronek i bolero. A teraz bym tam robiła zakupy.

TR mi nie zazdrość, bo wbrew pozorom, nie jest łatwo się ubrać.
I byłabyś wietrznym harpaganem z bitchy face
Wierze, ze nie jest łatwo ubrać się będąc w TR, ale wizualnie to jest moje mrrr.

Jaki czad byłby jakby można się było zamieniać ciałami...
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 20:31   #4595
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Szkoda, że magia nie istnieje. Bym się zamieniła z tobą ciałami na tydzień

Jak byłam nastolatką, miałam ubaw ze sklepów dla starszych kobiet, gdzie było dużo garsonek, koronek i bolero. A teraz bym tam robiła zakupy.

TR mi nie zazdrość, bo wbrew pozorom, nie jest łatwo się ubrać.
Moja koleżanka która prawdopodobnie jest TR, narzeka na dobór spodni. Ma cięższy dół, dość krótkie nogi i zaokrąglone biodra. Jest niewysoka, całościowo filigranowa, ale faktycznie nie ma tak łatwo, jak piszesz.
U TR z tego, co widzę, niezależnie od zestawu potencjalnych Ethereali, przeważnie występuje jakaś aura "niezwykłości', którą powinno się wydobywać poprzez podkreślanie tego strojem, biżuterią, makijażem. U nas na forum pisała Hisoka, która jest TR, w moim odbiorze bardzo eteryczną Wiosną i z widocznym pierwiastkiem Ingenue, który jednak nie przysłaniał cech typowych dla tego typu. U tej mojej koleżanki widzę natomiast odchylenie w stronę Królewsko-Mahoniową. Nawet gdy tego nie podkreśla na co dzień, to i tak mocno widać.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 20:33   #4596
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89489072]Moja koleżanka która prawdopodobnie jest TR, narzeka na dobór spodni. Ma cięższy dół, dość krótkie nogi i zaokrąglone biodra. Jest niewysoka, całościowo filigranowa, ale faktycznie nie ma tak łatwo, jak piszesz.
U TR z tego, co widzę, niezależnie od zestawu potencjalnych Ethereali, przeważnie występuje jakaś aura "niezwykłości', którą powinno się wydobywać poprzez podkreślanie tego strojem, biżuterią, makijażem. U nas na forum pisała Hisoka, która jest TR, w moim odbiorze bardzo eteryczną Wiosną i z widocznym pierwiastkiem Ingenue, który jednak nie przysłaniał cech typowych dla tego typu. U tej mojej koleżanki widzę natomiast odchylenie w stronę Królewsko-Mahoniową. Nawet gdy tego nie podkreśla na co dzień, to i tak mocno widać.[/QUOTE]

Tak, swietnie napisane, to jest dokładnie to
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 20:49   #4597
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tak, swietnie napisane, to jest dokładnie to
Dzięki
TR przeważnie ma kilka silnych Ethereali które są powiązane ze sobą i niekoniecznie jest to zawsze Gwiezdny i Karmazynowy. U nich dobrą robotę robi dobór odpowiedniej biżuterii która to wydobędzie. U Syrenich bardzo widzę artystyczne wyroby inspirowane naturą, np. coś takiego. Ciepła lub Jasna Wiosna ze Świetlistym Syrenim wyglądałaby świetnie w czymś takim:
https://pl.pinterest.com/pin/465489311500133482/
https://pl.pinterest.com/pin/1027946683672661719/
https://pl.pinterest.com/pin/140806230225486/
https://pl.pinterest.com/pin/28921622598321418/
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-03, 21:03   #4598
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89489072]Moja koleżanka która prawdopodobnie jest TR, narzeka na dobór spodni. Ma cięższy dół, dość krótkie nogi i zaokrąglone biodra. Jest niewysoka, całościowo filigranowa, ale faktycznie nie ma tak łatwo, jak piszesz.
U TR z tego, co widzę, niezależnie od zestawu potencjalnych Ethereali, przeważnie występuje jakaś aura "niezwykłości', którą powinno się wydobywać poprzez podkreślanie tego strojem, biżuterią, makijażem. U nas na forum pisała Hisoka, która jest TR, w moim odbiorze bardzo eteryczną Wiosną i z widocznym pierwiastkiem Ingenue, który jednak nie przysłaniał cech typowych dla tego typu. U tej mojej koleżanki widzę natomiast odchylenie w stronę Królewsko-Mahoniową. Nawet gdy tego nie podkreśla na co dzień, to i tak mocno widać.[/QUOTE]

Spodnie wybieram czarne albo granatowe, proste, obcisłe i na gumkę (jak mają być do biura). Wysoki stan obowiązkowo. Takie https://eu.gerardfashions.com/collec...ousers-black-1

Jeansy zawsze rurki i tylko czarne.

W innych krojach czuję się grubo i karłowato.

Nauczyłam się bawić 'prostotą'. Np. dziś byłam ubrana tak. Dla Hisoki by może to pasowało w czerwone /
zielone kwiatki. https://www.dorothyperkins.com/pink-.../AQQ15466.html

Dawno nie miałam na sobie tej bluzki i spodnie też miałam do niej czarne, obcisłe. U mnie właśnie trzeba dbać o takie detale jak baskinka albo jakieś marszczenie na linii ramion. Marynarka ma mieć marszczenia albo być miękka, tuląca ciało i zepnę ją w talii paskiem. Jeden detal i już jest lepiej. Tylko idź i to znajdź w sklepach i jeszcze w swoich kolorach.

W normalnej, prostej marynarce jestem słoniowata, bo ona nie jest mi do pasa tylko do uda

A jak nie chce mi się kombinować to wystarczy sukienka swing, na to krótki kardigan / bolero, spiąć w talii pasem i już.

A mi nikt w sklepie nie powiedział - weź pasek, krótki kardigan, załóż obcisłe spodnie. Odkładało się ciuchy, bo nic nie pasuje i wychodziło się jak smutas.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 21:08   #4599
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Spodnie wybieram czarne albo granatowe, proste, obcisłe i na gumkę (jak mają być do biura). Wysoki stan obowiązkowo. Takie https://eu.gerardfashions.com/collec...ousers-black-1

Jeansy zawsze rurki i tylko czarne.

W innych krojach czuję się grubo i karłowato.

Nauczyłam się bawić 'prostotą'. Np. dziś byłam ubrana tak. Dla Hisoki by może to pasowało w czerwone /
zielone kwiatki. https://www.dorothyperkins.com/pink-.../AQQ15466.html

Dawno nie miałam na sobie tej bluzki i spodnie też miałam do niej czarne, obcisłe. U mnie właśnie trzeba dbać o takie detale jak baskinka albo jakieś marszczenie na linii ramion. Marynarka ma mieć marszczenia albo być miękka, tuląca ciało i zepnę ją w talii paskiem. Jeden detal i już jest lepiej. Tylko idź i to znajdź w sklepach i jeszcze w swoich kolorach.

W normalnej, prostej marynarce jestem słoniowata, bo ona nie jest mi do pasa tylko do uda

A jak nie chce mi się kombinować to wystarczy sukienka swing, na to krótki kardigan / bolero, spiąć w talii pasem i już.

A mi nikt w sklepie nie powiedział - weź pasek, krótki kardigan, załóż obcisłe spodnie. Odkładało się ciuchy, bo nic nie pasuje i wychodziło się jak smutas.
Tak, u TR ważne są takie rzeczy. I detale typu zdobienia na torebkach czy butach. Nawet takie szczególiki jak ozdobne guziki na płaszczu potrafią robić różnicę. Wymagający typ pod tym względem.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 21:17   #4600
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Chimay, od analizy Grety już trochę minęło. Jak ci idzie? Założyłaś coś, na coś byś wcześniej nie spojrzała? Jakiś kolor albo krój?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89489115]Tak, u TR ważne są takie rzeczy. I detale typu zdobienia na torebkach czy butach. Nawet takie szczególiki jak ozdobne guziki na płaszczu potrafią robić różnicę. Wymagający typ pod tym względem.[/QUOTE]

Naprawdę by fajnie było się z którąś z was zamienić, nawet na dzień.

D i DC są takie dostojne

W ogóle powinni odświeżyć te wszystkie strony z Kibbe / fora itd. Jak się ubierać na co dzień, a nie na wyjścia, imprezy i gale.

Jak widzę przykłady TR to tam są same stylizacje jak na wyjścia. U mnie jest chyba najgorzej, zaraz obok SD.

Ktoś chce na kawę z koleżanką w weekend, a nie na bal przebierańców.

Aż mi się The Good Place przypomniało. Wszyscy siedzą i rozmawiają, a tu Tahani dołącza do plebsu.

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 21:19   #4601
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Chimay, od analizy Grety już trochę minęło. Jak ci idzie? Założyłaś coś, na coś byś wcześniej nie spojrzała? Jakiś kolor albo krój?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Naprawdę by fajnie było się z którąś z was zamienić, nawet na dzień.

D i DC są takie dostojne

W ogóle powinni odświeżyć te wszystkie strony z Kibbe / fora itd. Jak się ubierać na co dzień, a nie na wyjścia, imprezy i gale.

Jak widzę przykłady TR to tam są same stylizacje jak na wyjścia. U mnie jest chyba najgorzej, zaraz obok SD.

Ktoś chce na kawę z koleżanką w weekend, a nie na bal przebierańców.

Aż mi się The Good Place przypomniało. Wszyscy siedzą i rozmawiają, a tu Tahani dołącza do plebsu.

SD to taka "większa" wersja TR pod wieloma względami, także tym.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-03, 22:51   #4602
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Chimay, od analizy Grety już trochę minęło. Jak ci idzie? Założyłaś coś, na coś byś wcześniej nie spojrzała? Jakiś kolor albo krój?
Ja już tyle stylów wcześniej przerobiłam, że nie ma rzeczy, na które bym nigdy nie spojrzała, po po prostu większość chyba wszystkich E już kiedyś mierzyłam w jakiejś postaci. Kolory też przerobiłam już chyba wszystkie w licznych przymiarkach w ramach analizy.

Analiza u Olgi natchnęła mnie na nowo do niebieskiego, bo to co prawda zawsze był mój ulubiony kolor, ale nigdy nie nosiłam niebieskich okryć wierzchnich zimą (nie liczę prawie czarnych granatow, tylko raczej jaśniejsze odcienie). Więc kupiłam 3 niebieskie płaszcze/płaszczyki.
Przestałam szukać alternatyw dla czarnych butów czy spodni zimowych, bo tylko mnie to frustrowało. Nie wyeliminuję tego koloru z mojej szafy, unikam go tylko blisko twarzy i staram się, żeby czarny dół korespondował z jakimś niewielkim czarnym elementem w reszcie stroju np z guzikami płaszcza, paskiem torebki albo rękawiczkami.

Poza tym to nic się w mojej szafie nie zmieniło, coraz mniej kupuję.

Tylko dalej nie widzę zastosowania dla Karmazynowego i zupełnie mnie nie ciągnie w te rejony. Nie bardzo rozumiem, czemu go dostałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 23:21   #4603
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja już tyle stylów wcześniej przerobiłam, że nie ma rzeczy, na które bym nigdy nie spojrzała, po po prostu większość chyba wszystkich E już kiedyś mierzyłam w jakiejś postaci. Kolory też przerobiłam już chyba wszystkie w licznych przymiarkach w ramach analizy.

Analiza u Olgi natchnęła mnie na nowo do niebieskiego, bo to co prawda zawsze był mój ulubiony kolor, ale nigdy nie nosiłam niebieskich okryć wierzchnich zimą (nie liczę prawie czarnych granatow, tylko raczej jaśniejsze odcienie). Więc kupiłam 3 niebieskie płaszcze/płaszczyki.
Przestałam szukać alternatyw dla czarnych butów czy spodni zimowych, bo tylko mnie to frustrowało. Nie wyeliminuję tego koloru z mojej szafy, unikam go tylko blisko twarzy i staram się, żeby czarny dół korespondował z jakimś niewielkim czarnym elementem w reszcie stroju np z guzikami płaszcza, paskiem torebki albo rękawiczkami.

Poza tym to nic się w mojej szafie nie zmieniło, coraz mniej kupuję.

Tylko dalej nie widzę zastosowania dla Karmazynowego i zupełnie mnie nie ciągnie w te rejony. Nie bardzo rozumiem, czemu go dostałam.
Może ze względu na czarne buty właśnie?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 00:57   #4604
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
[/B]



Fajnie, że znalazłaś swoją paletę. Ja mam zbieraninę kolorów true / clear i dark winter. Oddałam tylko jasne pastele i gnijące liście. I gra gitara

Mnie się Kaśka podoba właśnie w takich stylizacjach. Nie cierpię jej w tych koronkowych kieckach, ona w nich wygląda jakby się dusiła w tych stylizacjach, taka na siłę wciśnięta w te kiecki (a ogólnie to nie lubię royalsów, jestem za irlandzka, sorry).

A w tych prostych stylizacjach wygląda przepięknie.



Bardzo dobrze wygląda w większości żakietów, spodni, bluzek koszulowych, garniturów
Nie mogę powiedzieć, że jakoś wyjątkowo lubię royalsów, ale lubię oglądać Kate, bo ona ciągle ma nowe outfity i sporo ładnych ubrań , choć nie do końca tak jest, że to nowości w jej szafie, wełniane spodnie wide leg miała kilka razy na sobie. Okazało się, że ten jej zestaw nie jest specjalnie drogi, żakiet hobbs 300 funtów, golf merino 75, spodnie jigsaw 130, ale już nie ma tego modelu, tak samo jak ubrań hobbs w odcieniu magenta, teraz są szyte w innych kolorach. Ona miksuje rzeczy kupione np. 2 lata temu. Chodzi na zakupy do własnej szafy , co bardzo zalecają autorki blogów o minimalizmie
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2023-02-04 o 01:02
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 15:06   #4605
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja już tyle stylów wcześniej przerobiłam, że nie ma rzeczy, na które bym nigdy nie spojrzała, po po prostu większość chyba wszystkich E już kiedyś mierzyłam w jakiejś postaci. Kolory też przerobiłam już chyba wszystkie w licznych przymiarkach w ramach analizy.

Analiza u Olgi natchnęła mnie na nowo do niebieskiego, bo to co prawda zawsze był mój ulubiony kolor, ale nigdy nie nosiłam niebieskich okryć wierzchnich zimą (nie liczę prawie czarnych granatow, tylko raczej jaśniejsze odcienie). Więc kupiłam 3 niebieskie płaszcze/płaszczyki.
Przestałam szukać alternatyw dla czarnych butów czy spodni zimowych, bo tylko mnie to frustrowało. Nie wyeliminuję tego koloru z mojej szafy, unikam go tylko blisko twarzy i staram się, żeby czarny dół korespondował z jakimś niewielkim czarnym elementem w reszcie stroju np z guzikami płaszcza, paskiem torebki albo rękawiczkami.

Poza tym to nic się w mojej szafie nie zmieniło, coraz mniej kupuję.

Tylko dalej nie widzę zastosowania dla Karmazynowego i zupełnie mnie nie ciągnie w te rejony. Nie bardzo rozumiem, czemu go dostałam.


Wrzucałaś nam te płaszcze, bo ich nie pamiętam?

Karmazynowy u ciebie to nie będą czasem 'dodatki'? Ćwieki na kurtce / butach, chocker, oksydowane kolczyki, srebrna biżuteria? Czerwone podeszwy butów itd.



_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 16:05   #4606
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość


Wrzucałaś nam te płaszcze, bo ich nie pamiętam?

Karmazynowy u ciebie to nie będą czasem 'dodatki'? Ćwieki na kurtce / butach, chocker, oksydowane kolczyki, srebrna biżuteria? Czerwone podeszwy butów itd.



Też mi się tak wydaje.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 18:10   #4607
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Bardzo mi się podobają sukienki, w których ostatnio pokazała się M. Robbie. Ta różowa w szczególności. Ta niebieska ma ładny kolor, i krój, chociaż zbyt duże rozcięcie jak dla mnie, ciut za obcisła, no i ta czerwona koronka tez mi się nie podoba. Ale te kolory są moje

Myślicie, że kroje tych sukienek byłyby okay dla SN? Zbliża mi się wesele w ciepłym klimacie, dopiero we wrześniu, ale po raz pierwszy w życiu chciałabym założyć maksi.

Margot to któryś N, ale chyba bardziej FN niż SN? Chociaż jej twarz przed transformacjami (wycięciu poduszek Bichata, itd.) wyglądała dla mnie bardzo SN.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mdress.jpg (80,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg mdress1.jpeg (174,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mrobbie.jpg (74,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (4,4 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-02-06 o 18:17
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 23:13   #4608
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89489233]Może ze względu na czarne buty właśnie?[/QUOTE]

Chodziło mi raczej o cechy fizyczne, bo wszędzie tam, gdzie ma u mnie występować Karmazynowy, jest on w towarzystwie innego z moich E i niejako się dubluje.


Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość


Wrzucałaś nam te płaszcze, bo ich nie pamiętam?
Takie jak na dole, ale tego ostatniego prawie nie noszę, bo to Stradivarius, a więc dość kiepska jakość i chyba też przez to dość siermiężnie wygląda.


Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Karmazynowy u ciebie to nie będą czasem 'dodatki'? Ćwieki na kurtce / butach, chocker, oksydowane kolczyki, srebrna biżuteria? Czerwone podeszwy butów itd.
Głównie dodatki i linie, ale część dubluje się ze Słonecznym (np minimalizm, płaskie buty o ostrych liniach i ostrych noskach), a zdecydowanie bardziej czuję estetyczne powinowactwo z tym E a nie z Karmazynem. Zaś reszta polecanych elementów jest zbyt wampowata na mój gust.
Z tych wymienionych przez Ciebie to raczej nic, kwiatowa biżuteria i kamienie całkowicie u mnie odpadają. Skórzane kurtki i ćwieki mam w propozycjach, ale przyznam, że to połączenie moim zdaniem tylko dla czarnej skóry, a ta jako kurtka już nie dla mnie.

Pewnie wynika to z tego, że Olga uznała mnie za Bright Spring, a ten typ jeszcze czarny ogra. Tylko moim zdaniem ja nie jestem Bright Spring. Udźwignę może parę jej kolorów, ale nie w takim natężeniu, jak ten - jakby nie było jeden z 2 najbardziej "krzykliwych" typów - potrafi. A już na pewno nie makijaż dla BSp, za nim ginę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221127-162238_Zalando.jpg (75,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221115-161607_Vinted.jpg (141,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221115-161543_Vinted.jpg (79,0 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2023-02-06 o 23:14
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 00:24   #4609
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Co do Kate, to poszłabym dalej - według mnie ona najlepiej wygląda w jeansach i luźnym stylu ogólnie; wiem, że już nie ma czystego "N", ale najchętniej bym ją tam przyporządkowała - Olga mnie tutaj przekonała swoim starym postem. Załączam dwa zdjęcia, ale więcej jest dostępnych w Internecie i moim zdaniem w takim stylu jej absolutnie najlepiej.

Cytat:
Napisane przez Cinde_x Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają sukienki, w których ostatnio pokazała się M. Robbie. Ta różowa w szczególności. Ta niebieska ma ładny kolor, i krój, chociaż zbyt duże rozcięcie jak dla mnie, ciut za obcisła, no i ta czerwona koronka tez mi się nie podoba. Ale te kolory są moje

Myślicie, że kroje tych sukienek byłyby okay dla SN? Zbliża mi się wesele w ciepłym klimacie, dopiero we wrześniu, ale po raz pierwszy w życiu chciałabym założyć maksi.

Margot to któryś N, ale chyba bardziej FN niż SN? Chociaż jej twarz przed transformacjami (wycięciu poduszek Bichata, itd.) wyglądała dla mnie bardzo SN.
Moim zdaniem Margot Robbie to na 100% FN, wygląda na dużo wyższą niż jest. I też nie uważam, że ona akurat nie wycięła sobie poduszek - po prostu wraz z wiekiem jej twarz wyszczuplała, w zasadzie zawsze wyglądała na starszą.

Ta kiecka była krytykowana jako powrót do Chanel - z którym już chyba Margot nie ma kontraktu - i ja się niestety z tym zgadzam. Dodatkowo uważam, że też jej ostatnia sukienka z jakiejś premiery jest mało twarzowa, za ciasna w biuście (zamieszczam w załączniku). Niestety, moim zdaniem Margot ogólnie nie ubiera się w ogóle do swojego typu, a jej wszystkie kreacje broni fakt, że jest naprawdę przepiękna i ma posągową sylwetkę - najbardziej mnie się podobała w kreacjach inspirowanych Sharon Tate w "Once upon a time...", ale żadna jej kreacja "na co dzień" niestety mnie nie zachwyciła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg duchess-cambridge-1-2000-560d7bffcd4c4bbfa9183a2ae4172fd2.jpg (90,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate-middleton-jeans-1671015072.jpg (54,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg margot-robbie-blue-dress-1673949851.jpg (96,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15652648675540.jpg (62,4 KB, 53 załadowań)
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-07, 09:14   #4610
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o cechy fizyczne, bo wszędzie tam, gdzie ma u mnie występować Karmazynowy, jest on w towarzystwie innego z moich E i niejako się dubluje.




Takie jak na dole, ale tego ostatniego prawie nie noszę, bo to Stradivarius, a więc dość kiepska jakość i chyba też przez to dość siermiężnie wygląda.




Głównie dodatki i linie, ale część dubluje się ze Słonecznym (np minimalizm, płaskie buty o ostrych liniach i ostrych noskach), a zdecydowanie bardziej czuję estetyczne powinowactwo z tym E a nie z Karmazynem. Zaś reszta polecanych elementów jest zbyt wampowata na mój gust.
Z tych wymienionych przez Ciebie to raczej nic, kwiatowa biżuteria i kamienie całkowicie u mnie odpadają. Skórzane kurtki i ćwieki mam w propozycjach, ale przyznam, że to połączenie moim zdaniem tylko dla czarnej skóry, a ta jako kurtka już nie dla mnie.

Pewnie wynika to z tego, że Olga uznała mnie za Bright Spring, a ten typ jeszcze czarny ogra. Tylko moim zdaniem ja nie jestem Bright Spring. Udźwignę może parę jej kolorów, ale nie w takim natężeniu, jak ten - jakby nie było jeden z 2 najbardziej "krzykliwych" typów - potrafi. A już na pewno nie makijaż dla BSp, za nim ginę.
Do Ciebie pasuje mi makijaż przypisany do Słonecznego Ethereala. Jakby się znalazł pasujący odcień czerwonej szminki, to myślę, że pod Francuski dało by się też podciągnąć.
Karmazynowy na pewno nie (za ciemny i za bardzo pod zimowe typy urody) i raczej nie pod Energetyczny (zbyt kolorowy i jaskrawy, Ty jesteś posągowa i ten aspekt Twojej urody powinno się podkreślać przede wszystkim w makijażu, no i masz za jasną kolorystykę).
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 10:30   #4611
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Margot Robbie to na 100% FN, wygląda na dużo wyższą niż jest. I też nie uważam, że ona akurat nie wycięła sobie poduszek - po prostu wraz z wiekiem jej twarz wyszczuplała, w zasadzie zawsze wyglądała na starszą.
Nie wiem czy wiek i wyszczuplenie/utrata tłuszczu powoduje aż taką zmiane w twarzy - pojawiły się wyraźne 'załamania' pod policzkami. Jeszcze czegoś takiego u nikogo nie widziałam kto miał naturalnie taką twarz jak ona. Taki efekt daje właśnie usunięcie poduszek Bichata, o ile ktoś naturalnie nie ma do takich 'załamań' tendencji (np. Kate Moss). Podobnemu zabiegowi poddała się Angelina Jolie i jest podobny efekt przed i po. No ale jak z tym faktycznie jest, to żadna z nas podejrzewam, że się nigdy nie dowie .

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ta kiecka była krytykowana jako powrót do Chanel - z którym już chyba Margot nie ma kontraktu - i ja się niestety z tym zgadzam. Dodatkowo uważam, że też jej ostatnia sukienka z jakiejś premiery jest mało twarzowa, za ciasna w biuście (zamieszczam w załączniku). Niestety, moim zdaniem Margot ogólnie nie ubiera się w ogóle do swojego typu, a jej wszystkie kreacje broni fakt, że jest naprawdę przepiękna i ma posągową sylwetkę - najbardziej mnie się podobała w kreacjach inspirowanych Sharon Tate w "Once upon a time...", ale żadna jej kreacja "na co dzień" niestety mnie nie zachwyciła.
Krytykowana jako powrót do Chanel? Chodzi o coś z marką? Nie śledze aż tak newsów.

Zgodze sie co do niebieskiej sukienki - za obcisła, w szczególności w biuście. Kolor i materiał za to mi się bardzo podoba. Ta różowa piękna Kolorystycznie bardzo ładnie - ona jest Light Summer czy Light Spring?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg margot2.jpg (33,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Margot Robbie the most beautiful face, these are her surgeries.-1.jpg (58,7 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-02-07 o 12:02
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 10:56   #4612
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89492652]Do Ciebie pasuje mi makijaż przypisany do Słonecznego Ethereala. Jakby się znalazł pasujący odcień czerwonej szminki, to myślę, że pod Francuski dało by się też podciągnąć.
Karmazynowy na pewno nie (za ciemny i za bardzo pod zimowe typy urody) i raczej nie pod Energetyczny (zbyt kolorowy i jaskrawy, Ty jesteś posągowa i ten aspekt Twojej urody powinno się podkreślać przede wszystkim w makijażu, no i masz za jasną kolorystykę).[/QUOTE]

Nie licząc szybko zmywanych eksperymentów makijażowych, od lat maluję się minimalistycznie. Teoretycznie mam kształt oczu dający spore pole do popisu, ale do mojej kolorystyki i urody jednak to nie pasuje.
Ze Słonecznego jedyne co mi nie leży to rozświetlenie. Uważam że na tłustych cenach to nigdy nie wygląda dobrze.

Wydaje mi się, że czerwona szminka dla mojej kolorystyki nie istnieje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 11:26   #4613
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie licząc szybko zmywanych eksperymentów makijażowych, od lat maluję się minimalistycznie. Teoretycznie mam kształt oczu dający spore pole do popisu, ale do mojej kolorystyki i urody jednak to nie pasuje.
Ze Słonecznego jedyne co mi nie leży to rozświetlenie. Uważam że na tłustych cenach to nigdy nie wygląda dobrze.

Wydaje mi się, że czerwona szminka dla mojej kolorystyki nie istnieje.
A ja myślę, że mogłabyś wypróbować jakąś jasną koralową czerwień - dla typów jasnych będzie właśnie w sam raz.
Zgadzam się co do oczu.
Ja mam akurat taki kształt, że nie pasuje mi żadna postać smokey ani wymyślne kreski. Klasyczna kreska na górnej powiece, cienie w neutralnych kolorach, ewentualnie kolorowe cienie, ale też raczej z umiarem. Według Ethereali to byłby Francuski, trochę Energetycznego, Karmazynowego (mam na myśli kolory) i Baśniowy retro.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 11:50   #4614
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89492814]A ja myślę, że mogłabyś wypróbować jakąś jasną koralową czerwień - dla typów jasnych będzie właśnie w sam raz.[/QUOTE]

Koralowe czerwienie to raczej róże niż czerwienie. Mam cztery szminki w koralach, do czerwieni jednak im daleko.


[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89492814]
Zgadzam się co do oczu.
Ja mam akurat taki kształt, że nie pasuje mi żadna postać smokey ani wymyślne kreski. Klasyczna kreska na górnej powiece, cienie w neutralnych kolorach, ewentualnie kolorowe cienie, ale też raczej z umiarem. Według Ethereali to byłby Francuski, trochę Energetycznego, Karmazynowego (mam na myśli kolory) i Baśniowy retro.[/QUOTE]

Też zastanawiałam się nad cieniami i smokey, a ostatnio oglądałam filmik Aleksandry Frątczak o wpływie analizy kolorystycznej na makijaż KLIK. Jej wyjaśnienie jest genialne proste (w moim przypadku) - mocne makijaże oka, smokey itd źle na wyglądają, bo jestem jasnym typem kolorystycznym. Dlatego teoretycznie korzystny do takich makijaży kształt mojego oka ani uroda (etereale, zwłaszcza Energetyczny i Karmazyn) nie są w stanie tego zmodyfikować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 12:26   #4615
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Koralowe czerwienie to raczej róże niż czerwienie. Mam cztery szminki w koralach, do czerwieni jednak im daleko.




Też zastanawiałam się nad cieniami i smokey, a ostatnio oglądałam filmik Aleksandry Frątczak o wpływie analizy kolorystycznej na makijaż KLIK. Jej wyjaśnienie jest genialne proste (w moim przypadku) - mocne makijaże oka, smokey itd źle na wyglądają, bo jestem jasnym typem kolorystycznym. Dlatego teoretycznie korzystny do takich makijaży kształt mojego oka ani uroda (etereale, zwłaszcza Energetyczny i Karmazyn) nie są w stanie tego zmodyfikować.
Poprzez koral mam na myśli coś takiego:
https://pin.it/4gdSwsV
https://pl.pinterest.com/pin/465489311499631036/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311495099990/
https://pl.pinterest.com/pin/465489311496629736/ (Scarlett ma czerwoną szminkę w pasującym odcieniu)

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2023-02-07 o 13:03
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 13:22   #4616
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez Cinde_x Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiek i wyszczuplenie/utrata tłuszczu powoduje aż taką zmiane w twarzy - pojawiły się wyraźne 'załamania' pod policzkami. Jeszcze czegoś takiego u nikogo nie widziałam kto miał naturalnie taką twarz jak ona. Taki efekt daje właśnie usunięcie poduszek Bichata, o ile ktoś naturalnie nie ma do takich 'załamań' tendencji (np. Kate Moss). Podobnemu zabiegowi poddała się Angelina Jolie i jest podobny efekt przed i po. No ale jak z tym faktycznie jest, to żadna z nas podejrzewam, że się nigdy nie dowie .



Krytykowana jako powrót do Chanel? Chodzi o coś z marką? Nie śledze aż tak newsów.

Zgodze sie co do niebieskiej sukienki - za obcisła, w szczególności w biuście. Kolor i materiał za to mi się bardzo podoba. Ta różowa piękna Kolorystycznie bardzo ładnie - ona jest Light Summer czy Light Spring?
Po tych zdjęciach, co zamieściłaś i paru innych Internecie przyznaję Ci rację; myślałam, że schudła i zgubiła „baby fat”, ale ona w sumie była szczupła, tylko miała okrągłą twarz. Dziwię jej się, w takim razie to ten zabieg ją postarzył i sprawił, że już w „Wilku z Wall Street: wyglądała na około 30 lat, mając 22. Nie wiem po co, tak samo jak u wielu obecnych gwiazd – nie zrozumiem, dlaczego pozbywają się tłuszczu z twarzy, który i tak z wiekiem zanika.

Z kolei u Jolie to wydaje mi się, że to chorobliwa chudość, pewnie coś majstrowała przy twarzy, ale jak się porówna, jak wyglądała w „Tomb Raiderze” i jak teraz, to widzę wiek i ogromną utratę masy ciała, która nie wiem, czym została spowodowana.

Chodziło o to, że przez współpracę Chanel właśnie ubiera się tak zachowawczo – żaden skandal. I ja też uważam, że jej stylizacje bardziej pasowałyby do typu klasycznego. Ta sukienka niebieska kolor ma ok, ale właśnie ten dekolt psuje mi wszystko. I stawiałabym, że jest Light Spring, ale ja jestem beznadziejna w typach kolorystycznych.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 13:50   #4617
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Po tych zdjęciach, co zamieściłaś i paru innych Internecie przyznaję Ci rację; myślałam, że schudła i zgubiła „baby fat”, ale ona w sumie była szczupła, tylko miała okrągłą twarz. Dziwię jej się, w takim razie to ten zabieg ją postarzył i sprawił, że już w „Wilku z Wall Street: wyglądała na około 30 lat, mając 22. Nie wiem po co, tak samo jak u wielu obecnych gwiazd – nie zrozumiem, dlaczego pozbywają się tłuszczu z twarzy, który i tak z wiekiem zanika.

Z kolei u Jolie to wydaje mi się, że to chorobliwa chudość, pewnie coś majstrowała przy twarzy, ale jak się porówna, jak wyglądała w „Tomb Raiderze” i jak teraz, to widzę wiek i ogromną utratę masy ciała, która nie wiem, czym została spowodowana.
To samo Mila Kunis. W ostatnim roku przeszła naprawdę dramatyczną metamorfoze.

Wydaje mi się, że wpływ na to ma to, że od jakiegoś czasu większym powodzeniem (w szczególności pośród kobiet) cieszą się low trust features, czyli takie jak ma np. Bella Hadid - mocno dramatyczne. High trust features jak np. u Gigi Hadid czy Seleny Gomez również, ale jednak wydaje mi się, że trend jest na low trust. Bycie cute girl next door straciło troche na sile. Podobno najlepiej jest mieć połączenie obu, czyli tak jak u Margot, stąd być może dlatego cieszy się powszechnie tak dużym powodzeniem, niezależnie od płci. Osobiście - nie rozumiem jej aż takiego fenomenu. No jest śliczna, ale nie tak, że klękajcie narody , ale wiadomo, że gusta są różne.

Jolie miała podwójną mastektomie i radykalną histerektomie - tutaj może być duży wpływ hormonów na to jak wygląda, aczkolwiek jeszcze przed tym coś z pewnością kombinowała przy twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maxresdefault.jpg (87,3 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-02-07 o 13:58
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 14:01   #4618
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Margot miała kilka zabiegów na twarz, z nosem też coś lekko chyba majstrowała i z powiekami? Kiedyś widziałam jej wypunktowane poprawki na jakimś profilu zajmującym się medycyną estetyczną.
W tamtym czasie na pewno była zadowolona z efektu, bo wyglądała bardziej seksi i dojrzale, ale teraz wyglada moim zdaniem coraz gorzej, brzydko wyostrzają się jej rysy z wiekiem i może zacząć wyglądać trochę karykaturalnie.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 14:19   #4619
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Margot miała kilka zabiegów na twarz, z nosem też coś lekko chyba majstrowała i z powiekami? Kiedyś widziałam jej wypunktowane poprawki na jakimś profilu zajmującym się medycyną estetyczną.
W tamtym czasie na pewno była zadowolona z efektu, bo wyglądała bardziej seksi i dojrzale, ale teraz wyglada moim zdaniem coraz gorzej, brzydko wyostrzają się jej rysy z wiekiem i może zacząć wyglądać trochę karykaturalnie.
A kto nie miał? Najgorsze, że te operacje postarzają i oszpecają, jak się z nimi pójdzie za daleko.
Margot przed operacjami miała łagodniejsze, bardziej opływowe rysy twarzy, chociaż i tak widać było dramatyczny pierwiastek moim zdaniem. Wydaje mi się, że najbliżej jej do FG z dużym wpływem pierwiastka Natural. Ewentualnie niższe FN. Teoretycznie to dwa bardzo odmienne typy, ale w rzeczywistości widać, jak bardzo się przenikają.
https://www.shefinds.com/files/2022/...fore-after.jpg
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 14:22   #4620
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Po tych zdjęciach, co zamieściłaś i paru innych Internecie przyznaję Ci rację; myślałam, że schudła i zgubiła „baby fat”, ale ona w sumie była szczupła, tylko miała okrągłą twarz. Dziwię jej się, w takim razie to ten zabieg ją postarzył i sprawił, że już w „Wilku z Wall Street: wyglądała na około 30 lat, mając 22. Nie wiem po co, tak samo jak u wielu obecnych gwiazd – nie zrozumiem, dlaczego pozbywają się tłuszczu z twarzy, który i tak z wiekiem zanika.
Ostatnio Anya Taylor Joy "zgubiła" poduszki bichata.
Nie rozumiem fenomenu tego zabiegu, naprawdę nic pozytywnego nie dodaje urodzie, a tylko postarza. Załącznik 7785898Załącznik 7785899Załącznik 7785900

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2023-02-07 o 14:23
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.