Związek a dysproporcja zarobków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-04-14, 11:10   #31
nvm0990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 71
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

A ja mam nadzieje ze Twoj chlopak sie obudzi i kopnie Cie w 4 litery

Praca nie, no bo jak 8 godzin. Ogarniac w domu nie, no bo Ty robilas pranie tylko raz w tygodniu, wiec duzo dom to za duzo obowiazkow. Co Ty dziewczyno robisz cale dnie?

Moze powinnas wyjsc za ksiecia, zamieszkac w zamku ze sluzba ktora bedzie za Ciebie wszystko robila, no i najlepiej jeszcze gdybys miala szofera ktory bedzie ksiezniczke wszedzie wozil. Brak slow.
nvm0990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:18   #32
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem gdzie tu wsparcie widzicie skoro on już jej wypomina utrzymywanie i pojawiają się na tym tle konflikty, a ona ledwo się do niego wprowadziła. Co będzie dalej? To nie są komfortowe warunki do rozwijania pasji i leczenia zaburzeń.
Wiesz, zależy od kontekstu, od sytuacji. Bo irytacja związana z kredytem jest zupełnie naturalną częścią życia, jak utrata pracy, jak choroba, jak problemy rodzinne. Czy ona go również wspiera? Jeśli on pracuje, ogarnia kredyt, wraca do domu i nic nie jest zrobione, dziewczyna siedzi bez pomysłu na siebie mając podane na tacy to chyba też bym w złości palnęła parę słów za dużo.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:20   #33
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Ale sytyacja gdzie ktoś zapewnia nam kasę na codzienne życie, a my w tym czasie możemy ogarnąć sobie życie zawodowe, jest bardzo komfortowa. Zwłaszcza gdy to ma być jakaś forma własnej firmy czy działania w socjalach, albo wymaga jakichś szkoleń, podnoszenia kwalifikacji. Mało kto ma siłę żeby robić na dwa etaty, nie oszukujmy się, mnóstwo działalności może się rozwijać, bo jest ktoś, kto wspiera właśnie finansowo. Więc to dla autorki jest dobra okazja, ķtórą może wykorzystać na własną korzyść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:22   #34
CielakHej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 47
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez nvm0990 Pokaż wiadomość
A ja mam nadzieje ze Twoj chlopak sie obudzi i kopnie Cie w 4 litery

Praca nie, no bo jak 8 godzin. Ogarniac w domu nie, no bo Ty robilas pranie tylko raz w tygodniu, wiec duzo dom to za duzo obowiazkow. Co Ty dziewczyno robisz cale dnie?

Moze powinnas wyjsc za ksiecia, zamieszkac w zamku ze sluzba ktora bedzie za Ciebie wszystko robila, no i najlepiej jeszcze gdybys miala szofera ktory bedzie ksiezniczke wszedzie wozil. Brak slow.
Ale ja przecuez ten dom ogarniam ..
rano zrobiłam mu śniadanie i dałam ciasto do pracy. Potem pospalam do 10. Teraz sprzątam kuchnie po śniadaniu i sama będę jadła. Potem będę ogarniać taras bo już ciepło , powstawiam prania , sprzątnę ogólnie przestrzeń , będę mopowac dom parowo co zajmie około godziny a na 17 szykuje obiad co tez zajmie około godziny. W między czasie jeszcze włosy farbuje xD
Obiecałam tez ze mu przygotuje dziś kąpiel bo ma wyjątkowo ciężki dzień w pracy


Poprostu potrzebowałam się wygadać fzy to takie dziwne?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Wiesz, zależy od kontekstu, od sytuacji. Bo irytacja związana z kredytem jest zupełnie naturalną częścią życia, jak utrata pracy, jak choroba, jak problemy rodzinne. Czy ona go również wspiera? Jeśli on pracuje, ogarnia kredyt, wraca do domu i nic nie jest zrobione, dziewczyna siedzi bez pomysłu na siebie mając podane na tacy to chyba też bym w złości palnęła parę słów za dużo.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jw.
CielakHej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:42   #35
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez CielakHej Pokaż wiadomość
Ale ja przecuez ten dom ogarniam ..
rano zrobiłam mu śniadanie i dałam ciasto do pracy. Potem pospalam do 10. Teraz sprzątam kuchnie po śniadaniu i sama będę jadła. Potem będę ogarniać taras bo już ciepło , powstawiam prania , sprzątnę ogólnie przestrzeń , będę mopowac dom parowo co zajmie około godziny a na 17 szykuje obiad co tez zajmie około godziny. W między czasie jeszcze włosy farbuje xD
Obiecałam tez ze mu przygotuje dziś kąpiel bo ma wyjątkowo ciężki dzień w pracy


Poprostu potrzebowałam się wygadać fzy to takie dziwne?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Jw.



Dla mnie tak wygląda piekło.
Naprawdę.


Dobrze sobie przemyśl, jak chcesz żyć, jak chcesz żeby wyglądało Twoje życie, co z niego będziesz miała za 10-30-50 lat.


To ze coś sobie wyobrażałaś a rzeczywistość jednak wygląda inaczej to żaden wstyd, zdarza się wcale nierzadko, ważne, to umieć się w porę ogarnąć i nie pchać w jednak niepasujące z uporem maniaka.


Praca , nawet taka zwykła, nie żadna kariera i wcale nie jakoś szałowo płatna, to jednak nie tylko praca, ale i codzienna mobilizacja organizująca życie i pobudzająca do działania nawet jak się ma dołek psychiczny, kontakt z ludźmi, jakas inna perspektywa życiowa, jakas mozliwośc rozwoju, jakas satysfakcja + no jednak własne regularne pieniądze a więc i możliwości na bieżąco (*np. utrzymanie skromnego ale jednak samochodu, co znów otwiera możliwości i daje swobodę i wygodę) i jakieś ubezpieczenie zdrowotne (!!!!) i jakieś fundusze odkładane na emeryturę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:45   #36
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez CielakHej Pokaż wiadomość
Ale ja przecuez ten dom ogarniam ..
rano zrobiłam mu śniadanie i dałam ciasto do pracy. Potem pospalam do 10. Teraz sprzątam kuchnie po śniadaniu i sama będę jadła. Potem będę ogarniać taras bo już ciepło , powstawiam prania , sprzątnę ogólnie przestrzeń , będę mopowac dom parowo co zajmie około godziny a na 17 szykuje obiad co tez zajmie około godziny. W między czasie jeszcze włosy farbuje xD
Obiecałam tez ze mu przygotuje dziś kąpiel bo ma wyjątkowo ciężki dzień w pracy


Poprostu potrzebowałam się wygadać fzy to takie dziwne?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Jw.
Dobra, a gdzie czas na własny rozwój albo chociaż jakieś hobby?
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:52   #37
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Dobra, a gdzie czas na własny rozwój albo chociaż jakieś hobby?



Ma czas, tylko go zagospodarowuje sobie tak a nie inaczej.
No bez kitu, nikt mi nie wmówi ze w domu 2 doroslych, nie jakims wielgachnym tylko o dość typowym metrazu, tak się brudzi ze trzeba codziennie odkurzac, sprzątać, mopować, parowac, prać i nie wiadomo co. To jest wynajdowanie sobie roboty na siłe.


Jak ktoś tak lubi i śledzi każdy pyłek z lupą, no to ok, jego życie, ale to nie jest tak, że to tyle tego musi byc żeby było ogarnięte.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-14, 11:56   #38
nvm0990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 71
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez CielakHej Pokaż wiadomość
Ale ja przecuez ten dom ogarniam ..
rano zrobiłam mu śniadanie i dałam ciasto do pracy. Potem pospalam do 10. Teraz sprzątam kuchnie po śniadaniu i sama będę jadła. Potem będę ogarniać taras bo już ciepło , powstawiam prania , sprzątnę ogólnie przestrzeń , będę mopowac dom parowo co zajmie około godziny a na 17 szykuje obiad co tez zajmie około godziny. W między czasie jeszcze włosy farbuje xD[COLOR="Silver"]
A mi sie wydaje ze albo Ty po prostu jestes nie przyzwyczajona do pracy albo jestes zwyczajnie nieogarnieta.

Po co sprzatasz kuchnie po jego sniadaniu a przed swoim? Przeciez wiadomo ze jak bedziesz cokolwiek przygotowywac dla siebie to troche sie nabrudzi wiec znow trzeba bedzie ogarnac. Sama sobie dodajesz pracy

Jak czesto ten taras ogarniasz? Czy mopujesz dom?

Wstawienie prania to minuta, rozwieszenie moze 5. Ogarniecie tarasu czy umycie okien wiadomo ze zajmie wiecej ale to sie robi raz na kilka miesiecy. Wedlug mnie te zadania ktore wymienilas moznaby ogarnac w godzine, dwie, a potem miec wolne i zrobic cos dla siebie, ale ty albo nie chcesz, albo nie umiesz.
nvm0990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:56   #39
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Dobra, a gdzie czas na własny rozwój albo chociaż jakieś hobby?

Nie ma czasu, bo „szykuje kąpiel” dla dorosłego, sprawnego chłopa Przepraszam, ale strasznie mnie to rozbawiło.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:57   #40
nvm0990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 71
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ma czas, tylko go zagospodarowuje sobie tak a nie inaczej.
No bez kitu, nikt mi nie wmówi ze w domu 2 doroslych, nie jakims wielgachnym tylko o dość typowym metrazu, tak się brudzi ze trzeba codziennie odkurzac, sprzątać, mopować, parowac, prać i nie wiadomo co. To jest wynajdowanie sobie roboty na siłe.


Jak ktoś tak lubi i śledzi każdy pyłek z lupą, no to ok, jego życie, ale to nie jest tak, że to tyle tego musi byc żeby było ogarnięte.
O to, to.
nvm0990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 11:58   #41
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 284
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Dla mnie tak wygląda piekło.
Naprawdę.


Dobrze sobie przemyśl, jak chcesz żyć, jak chcesz żeby wyglądało Twoje życie, co z niego będziesz miała za 10-30-50 lat.


To ze coś sobie wyobrażałaś a rzeczywistość jednak wygląda inaczej to żaden wstyd, zdarza się wcale nierzadko, ważne, to umieć się w porę ogarnąć i nie pchać w jednak niepasujące z uporem maniaka.


Praca , nawet taka zwykła, nie żadna kariera i wcale nie jakoś szałowo płatna, to jednak nie tylko praca, ale i codzienna mobilizacja organizująca życie i pobudzająca do działania nawet jak się ma dołek psychiczny, kontakt z ludźmi, jakas inna perspektywa życiowa, jakas mozliwośc rozwoju, jakas satysfakcja + no jednak własne regularne pieniądze a więc i możliwości na bieżąco (*np. utrzymanie skromnego ale jednak samochodu, co znów otwiera możliwości i daje swobodę i wygodę) i jakieś ubezpieczenie zdrowotne (!!!!) i jakieś fundusze odkładane na emeryturę.
Dla mnie też
Zawsze mnie zastanawia to przygotowanie kąpieli. Co Ti do przygotowywania że hrabia sam nie może? Wystarczy zatkać wannę i odkręcić kurek z wodą ewentualnie wlac plyn do kapieli🫣

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-14, 11:59   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez nvm0990 Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje ze albo Ty po prostu jestes nie przyzwyczajona do pracy albo jestes zwyczajnie nieogarnieta.

Po co sprzatasz kuchnie po jego sniadaniu a przed swoim? Przeciez wiadomo ze jak bedziesz cokolwiek przygotowywac dla siebie to troche sie nabrudzi wiec znow trzeba bedzie ogarnac. Sama sobie dodajesz pracy

Jak czesto ten taras ogarniasz? Czy mopujesz dom?

Wstawienie prania to minuta, rozwieszenie moze 5. Ogarniecie tarasu czy umycie okien wiadomo ze zajmie wiecej ale to sie robi raz na kilka miesiecy. Wedlug mnie te zadania ktore wymienilas moznaby ogarnac w godzine, dwie, a potem miec wolne i zrobic cos dla siebie, ale ty albo nie chcesz, albo nie umiesz.
Możliwe, że chce w ten sposób znaleźć usprawiedliwienie (chociaż wcale nie musi się usprawiedliwiać, ale widać czuje potrzebę) na to, że nie ma i za bardzo nie szuka pracy w sensie etatu gdzieś poza domem lub pracy zdalnej chociażby. Jak wyliczy te wszystkie codzienne rzekomo niezbędne prace, to "och, kolejna dniówka zleciała".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 12:01   #43
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 284
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Możliwe, że chce w ten sposób znaleźć usprawiedliwienie (chociaż wcale nie musi się usprawiedliwiać, ale widać czuje potrzebę) na to, że nie ma i za bardzo nie szuka pracy w sensie etatu gdzieś poza domem lub pracy zdalnej chociażby. Jak wyliczy te wszystkie codzienne rzekomo niezbędne prace, to "och, kolejna dniówka zleciała".
Dokladnie takcjak większość gospodyń domowych wyolbrzymia wagę i czas trwania wykonywania obowiązków domowych.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 12:08   #44
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Dobra, a gdzie czas na własny rozwój albo chociaż jakieś hobby?
Ale jedyne, co tam jest wymienione i czego by nie robiła w mieszkaniu, to trochę więcej metrów do przelecenia mopem. Taras to się raz na jakiś czas robi. Ugotowaniu obiadu w domu nie zajmuje więcej, niż w mieszkaniu. Zrobienie śniadania też nie.
Wydłużanie czynności, spanie w dzień, słaba organzacja czasu. Jakby chciała, t miałaby go więcej. Tylko nie chce.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 12:42   #45
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ma czas, tylko go zagospodarowuje sobie tak a nie inaczej.
No bez kitu, nikt mi nie wmówi ze w domu 2 doroslych, nie jakims wielgachnym tylko o dość typowym metrazu, tak się brudzi ze trzeba codziennie odkurzac, sprzątać, mopować, parowac, prać i nie wiadomo co. To jest wynajdowanie sobie roboty na siłe.


Jak ktoś tak lubi i śledzi każdy pyłek z lupą, no to ok, jego życie, ale to nie jest tak, że to tyle tego musi byc żeby było ogarnięte.
No tak, ja się się zgadzam. Nie wierzę, że naprawdę jest konieczność poświęcania całego czasu na ogarnianie tego domu, jedzenia, prania i czego tam jeszcze. A ona zapytana czym się zajmuje cały dzień wymienia tylko to... Słabo to brzmi.
Też patrząc po pierwszym poście, ten facet nie ma jakichś wygórowanych wymagań co do czystości w tym domu (autorka uznała, że było sporo zaniedbań), więc ona to robi głównie dla siebie. Sam sobie nie miał potrzeby aż tak sprzątać.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Ale jedyne, co tam jest wymienione i czego by nie robiła w mieszkaniu, to trochę więcej metrów do przelecenia mopem. Taras to się raz na jakiś czas robi. Ugotowaniu obiadu w domu nie zajmuje więcej, niż w mieszkaniu. Zrobienie śniadania też nie.
Wydłużanie czynności, spanie w dzień, słaba organzacja czasu. Jakby chciała, t miałaby go więcej. Tylko nie chce.
Oczywiście, dlatego ja nie twierdze, że ona tego czasu nie ma, tylko domyślam się, że go zużywa na prace pozorowane. Takie jak przygotowywanie kąpieli dorosłemu facetowi.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 12:49   #46
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

"przygotowuje kąpiel" lmao zatkanie wanny i wlanie płynu do kąpieli no to trzeba ze 2 godziny liczyć razem z drzemką żeby sobie po tym odpocząć

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 12:54   #47
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89556319]"przygotowuje kąpiel" lmao zatkanie wanny i wlanie płynu do kąpieli no to trzeba ze 2 godziny liczyć razem z drzemką żeby sobie po tym odpocząć

Sent from my FP4 using Tapatalk[/QUOTE]
Może ona na tę jego kąpiel suszy płatki najprzedniejszych róż kupionych w sąsiedniej wiosce albo zebranych w nocy podczas pełni.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 13:09   #48
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 13:23   #49
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Nie ma czasu, bo „szykuje kąpiel” dla dorosłego, sprawnego chłopa Przepraszam, ale strasznie mnie to rozbawiło.
A mi mąż często szykuje kąpiel przykładowo wracam zmęczona po wizycie u manikiurzystki i czeka na mnie wanna z gorącą wodą
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-14, 13:36   #50
CielakHej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 47
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Były zarzuty ze nic nie robię tylko leżę i kwękam jak mi złe wiec wymieniłam co robię dzisiaj…

To zarzuty ze robię za mało i złe organizuje .

Nie każdy dzień tak tez wyglada czasem tylko obiad trzeba zrobić i nic poza tym …

A przygotowanie kąpieli obejmuje świece nastrojowa muzykę i inne tego typu rzeczy
To żaden wysiłek ale ktis tu mi zarzucił ze mam wszystko pod nos podstawione a nie dbam o faceta wiec podaje przykład tego ze jednak o niego dbam

On tez mi czasem taka kąpiel przygotowuje albo rozpala w kominku bo lubię

Tutaj chyba cokolwiek by się nie powiedziało to złe
CielakHej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 13:43   #51
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Ty chyba nie rozumiesz sedna problemu.
Co i kiedy robisz dla siebie, żeby nie być całkowicie zależna od kaprysu faceta - to jest najważniejsze moim zdaniem zagadnienie w tym wątku.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 13:56   #52
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez CielakHej Pokaż wiadomość
Były zarzuty ze nic nie robię tylko leżę i kwękam jak mi złe wiec wymieniłam co robię dzisiaj…



To zarzuty ze robię za mało i złe organizuje .



Nie każdy dzień tak tez wyglada czasem tylko obiad trzeba zrobić i nic poza tym …



A przygotowanie kąpieli obejmuje świece nastrojowa muzykę i inne tego typu rzeczy

To żaden wysiłek ale ktis tu mi zarzucił ze mam wszystko pod nos podstawione a nie dbam o faceta wiec podaje przykład tego ze jednak o niego dbam



On tez mi czasem taka kąpiel przygotowuje albo rozpala w kominku bo lubię



Tutaj chyba cokolwiek by się nie powiedziało to złe
Czyli sama stwierdzasz, że czasem poza obiadem nic nie robisz.
Na jakiej zasadzie wypłacane są ci pieniądze ze zwolnienia lekarskiego jeśli nie pracujesz? Rzuciłaś L4 po złożeniu wypowiedzenia?

Dziewczyno, ty masz ponad 30 lat... Masz jakiś plan na siebie? Jeśli nie, to żadna siłownia przydomowa, domy, tańce ani wynagrodzenie partnera nie pomogą. Zaczynam mu współczuć.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 13:56   #53
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89556378]A mi mąż często szykuje kąpiel przykładowo wracam zmęczona po wizycie u manikiurzystki i czeka na mnie wanna z gorącą wodą [/QUOTE]



Twój mąż tez jest bezrobotny i wymienia robienie kąpieli jako swoją domową aktywność?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 14:12   #54
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Twój mąż tez jest bezrobotny i wymienia robienie kąpieli jako swoją domową aktywność?
No nie.

Zrozumiałam po komentarzach, że powinien sam sobie ją zrobić, bo jest dorosły.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 14:51   #55
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89556378]A mi mąż często szykuje kąpiel przykładowo wracam zmęczona po wizycie u manikiurzystki i czeka na mnie wanna z gorącą wodą [/QUOTE]
Jak bez kieliszka wina to się nie liczy.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Ty chyba nie rozumiesz sedna problemu.
Co i kiedy robisz dla siebie, żeby nie być całkowicie zależna od kaprysu faceta - to jest najważniejsze moim zdaniem zagadnienie w tym wątku.
To jest kluczowe pytanie. Co Autorka robi dla siebie. Dla swojego rozwoju i samodzielnosci. Jeżeli nie znasz okolicy poproś faceta żeby Cię obwiozl i pokazał co gdzie jest. Skoro jest taki szczodry że kupuje Ci biżu, poproś o rower. Wiosna przyszła to objeździsz okolice.


Co powiedziałaś jak Ci facet wypomniał że Cię utrzymuje? Mam nadzieję że wypomnialas mu ze sprzątaczce i kucharce się płaci. A on ma za free.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 15:04   #56
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 15:07   #57
Black890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 7
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

To nie są nawet dysproporcje zarobków, bo Ty po prostu żadnych zarobków nie masz. Facet i tak wykazuje ogrom dobroci wobec Ciebie, że utrzymuje Cię za samo ogarnianie spraw domowych, ja na jego miejscu bym nie wytrzymała tego
Black890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 15:23   #58
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89556471]Treść usunięta[/QUOTE]Też mi się wydaje że to troll,
Albo Autorka nigdy w życiu nie pracowała, albo pracowała nie wiem, z 2 miesiące w życiu i się do pracy nie garnie zupełnie

Swoją drogą, to jakbym miała taką sytuację że facet mnie utrzymuje a ja siedzę w domu, a on dodatkowo jeszcze grzecznie czeka i miło zachęca do rozwoju, podjęcia jakieś edukacji, szkoleń celem późniejszego znalezienia pracy to było by dla mnie złoto. Pierwsze co to bym się zapisała na prawko i jazdy, w międzyczasie ogarniała jakiś język, czy jakąś umiejętność do zawodu, wykonywanej pracy. Ale autorka w wolnym czasie (bez obrazy..) farbuje włoski i zapisała się na taniec co by się nie nudzić (ciekawe swoją drogą za co, skoro nie pracuje..)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 15:37   #59
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89556378]A mi mąż często szykuje kąpiel przykładowo wracam zmęczona po wizycie u manikiurzystki i czeka na mnie wanna z gorącą wodą [/QUOTE]

Jak mi facet przygotował kąpiel to go jeszcze opieprzyłam, że marnuje wodę, bo ja wolałam zjeść i położyć się przed tv, a nie do wanny, ale od tamtego momentu nauczył się i już nigdy nie przygotował dla mnie kąpieli, duża jestem sama potrafię
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-04-14, 15:42   #60
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Związek a dysproporcja zarobków

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-04 10:25:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.