Mamy czerwcowe 2023 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-07, 14:26   #541
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

A no to dobrze wiedzieć ja im dalej to tym mniej racjonalnie myślę. Serio przychodzą mi takie rzeczy do głowy, których bym wcześniej na pewno nie wymyśliła. Teraz nawet pijąc kubek herbatki z liści malin mam obawy czy po niej nie zacznę zaraz rodzić.



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 14:31   #542
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
A no to dobrze wiedzieć ja im dalej to tym mniej racjonalnie myślę. Serio przychodzą mi takie rzeczy do głowy, których bym wcześniej na pewno nie wymyśliła. Teraz nawet pijąc kubek herbatki z liści malin mam obawy czy po niej nie zacznę zaraz rodzić.



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ile kubków dziennie pijesz?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 20:20   #543
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Zaparzam sobie taki dzbanek i z tego wychodzą mniej więcej 3 małe kubki.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 21:36   #544
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Zaparzam sobie taki dzbanek i z tego wychodzą mniej więcej 3 małe kubki.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
A to ja właśnie też z 3 kubki dziennie wypijam z pierwszym też piłam i nic to nie dało,ale psychika każe mi to zrobić też za drugim razem a tego wiesiołka nadal nie zaczęłam aplikować bo nie lubię spać w majtkach a szkoda mi spodni od piżamy jak to wszystko wyplynie

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 22:50   #545
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja jak aplikuje ok 23 i wstaje w nocy do toalety zwykle ok godz. 3 to zdąży się wchłonąć i nic nie wypływa. Rano już nie daje, bo mam za mało czasu od pobudki. Jednak minus taki, że dużo więcej śluzu mam po tym wiesiolku więc zanim rano wstane i założę bieliznę z wkładką to czasem coś pleci po nogach wręcz.
Położna mówiła że lepiej łykać no ale ja jakoś bardziej wierzę w tą aplikacje i dodatkowo smaruje też krocze olejkiem bo przebiciu kapsułki. Nie wiem czy to cokolwiek da ale nie zaszkodzi więc wolę działać

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 10:33   #546
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja jak aplikuje ok 23 i wstaje w nocy do toalety zwykle ok godz. 3 to zdąży się wchłonąć i nic nie wypływa. Rano już nie daje, bo mam za mało czasu od pobudki. Jednak minus taki, że dużo więcej śluzu mam po tym wiesiolku więc zanim rano wstane i założę bieliznę z wkładką to czasem coś pleci po nogach wręcz.
Położna mówiła że lepiej łykać no ale ja jakoś bardziej wierzę w tą aplikacje i dodatkowo smaruje też krocze olejkiem bo przebiciu kapsułki. Nie wiem czy to cokolwiek da ale nie zaszkodzi więc wolę działać

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Haha mnie też zawsze kolo 3 goni siku. Jak w zegarku

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 21:47   #547
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Noooo ja się śmieję, że już na zegarek patrzyć nie muszę, bo nie ważne o której idę spać ani ile piję przed snem, pobudka jest 3:30



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-11, 09:23   #548
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Jak u Was dziewczyny? Jak samopoczucie? Czujecie już zbliżający się poród?
U mnie ostatnio samopoczucie nawet lepsze niż chyba miesiąc temu ale coraz częściej mam bóle takie jakby miesiączkowe.

Kiedy macie jakieś wizyty ?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 09:26   #549
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Jak u Was dziewczyny? Jak samopoczucie? Czujecie już zbliżający się poród?
U mnie ostatnio samopoczucie nawet lepsze niż chyba miesiąc temu ale coraz częściej mam bóle takie jakby miesiączkowe.

Kiedy macie jakieś wizyty ?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja miałam wczoraj. Młody 2700. Czuję się jak kupa bolą mnie wszystkie kości,chodzę jak babcia emerytka. Jutro mam następną bo wczoraj miałam tylko ktg i USG a jutro usg,ktg i badanie pochwowe. Czekam z utęsknieniem aż urodzę bo już mam serdecznie dosyć

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 10:42   #550
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

To mi lekarz w ogóle nie zlecił ktg, następną wizytę pewnie ostatnią mam dopiero za 1,5 tygodnia więc będzie to już 38+0. Wolałabym częściej te wizyty no ale skoro nie ma potrzeby to trochę bez sensu kasę wydawać i tak nie małą.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 10:43   #551
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
To mi lekarz w ogóle nie zlecił ktg, następną wizytę pewnie ostatnią mam dopiero za 1,5 tygodnia więc będzie to już 38+0. Wolałabym częściej te wizyty no ale skoro nie ma potrzeby to trochę bez sensu kasę wydawać i tak nie małą.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja tu już od prawie 2 miesięcy chodzę 2x w tyg co jest trochę upierdliwe

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-11, 11:00   #552
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu, ale q poniedziałek byłam w szpitalu... Mała mnie zestresowała, z rana zawsze wariuje, ledwo wstanę z łóżka, a wyjątkowo nic,.nic nie pomagało, słodka herbata, cukierek, śniadanie, a ledwo dawała o sobie znać, spanikowałam i pojechaliśmy do szpitala...pod ktg, ledwo przyłożyła pelote, usłyszałam serduszko, słowa "jest ok!" i aż się popłakałam, wszystko puściło, położyłam się na boku, i Mała już wariowała 🫣 a w poniedziałek był pogrzeb, musieliśmy jeszcze dojechać...stres tak zadziałał zapewne, Mała ewidentnie nie chciała żebym widziała dziadka, spóźniliśmy się ale najwidoczniej tak miało być zdecydowała za nas 🫣

Czekam już na wizytę, ciekawa jestem ile już waży i wbrew pozorom teraz czuję się lepiej niż przez większość ciąży, chociaż czuję się ociężała, ale większość bóli przeszło. Ciekawe czy dotrwa do terminu, czy postanowi wyjść wcześniej mam tylko nadzieję, że już w spokoju będę mogła czekać w domu

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 16:37   #553
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu, ale q poniedziałek byłam w szpitalu... Mała mnie zestresowała, z rana zawsze wariuje, ledwo wstanę z łóżka, a wyjątkowo nic,.nic nie pomagało, słodka herbata, cukierek, śniadanie, a ledwo dawała o sobie znać, spanikowałam i pojechaliśmy do szpitala...pod ktg, ledwo przyłożyła pelote, usłyszałam serduszko, słowa "jest ok!" i aż się popłakałam, wszystko puściło, położyłam się na boku, i Mała już wariowała 🫣 a w poniedziałek był pogrzeb, musieliśmy jeszcze dojechać...stres tak zadziałał zapewne, Mała ewidentnie nie chciała żebym widziała dziadka, spóźniliśmy się ale najwidoczniej tak miało być zdecydowała za nas 🫣

Czekam już na wizytę, ciekawa jestem ile już waży i wbrew pozorom teraz czuję się lepiej niż przez większość ciąży, chociaż czuję się ociężała, ale większość bóli przeszło. Ciekawe czy dotrwa do terminu, czy postanowi wyjść wcześniej mam tylko nadzieję, że już w spokoju będę mogła czekać w domu

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Współczuję nerwów. Dobrze,że wszystko ok i mała zrobiła tylko psikusa. Lepiej jechać raz za dużo niż raz za mało

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 22:55   #554
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Też mam czasem takie lęki, że się mniej rusza ale w sumie ja całą ciążę te ruchy czułam dość delikatnie więc staram się nie panikować. U mnie zwykle aktywna jest najbardziej wieczorem, rano kilka kopniaczkow a w ciągu dnia sporadycznie.

Ostatnio lekarz mówił, że jest dość nisko a ja że nic takiego nie czuje, no to od wczoraj już czuje jakiś ucisk na krocze i czasem takie kłucie więc chyba faktycznie jest niżej.

Planujecie korzystać z zzo? Jeżeli tak, to czy w takiej sytuacji lepiej pojechać wcześniej do szpitala czy też jak najwiecej czasu spędzić w domu?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 05:36   #555
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Też mam czasem takie lęki, że się mniej rusza ale w sumie ja całą ciążę te ruchy czułam dość delikatnie więc staram się nie panikować. U mnie zwykle aktywna jest najbardziej wieczorem, rano kilka kopniaczkow a w ciągu dnia sporadycznie.

Ostatnio lekarz mówił, że jest dość nisko a ja że nic takiego nie czuje, no to od wczoraj już czuje jakiś ucisk na krocze i czasem takie kłucie więc chyba faktycznie jest niżej.

Planujecie korzystać z zzo? Jeżeli tak, to czy w takiej sytuacji lepiej pojechać wcześniej do szpitala czy też jak najwiecej czasu spędzić w domu?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie na co dzień mocno ją czuję, z rana od raza po przebudzeniu daje o sobie znać, w ciągu dnia jak odpoczywam też, wieczorami z reguły jest najmocniej. A wtedy z rana ledwo dawała o sobie znać, więc nie było to dla mnie normalne

Mi fizjo ciągle powtarza, że Mała jest nisko

Ja przy pierwszym porodzie nie korzystałam, teraz też raczej nie mam w planie korzystać z zzo

W niedzielę mam się zdzwonić z położną, żeby umówić się na podpisanie umowy do porodu 🫣

Jeszcze niedawno czułam lęk jak tylko myślałam o porodzie, bałam się, że się wcześniej zacznie, wszystko mnie stresowało a teraz mam jakiś taki spokój w sobie, to aż dziwne i ciekawe jak długo się utrzyma

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 06:37   #556
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Też mam czasem takie lęki, że się mniej rusza ale w sumie ja całą ciążę te ruchy czułam dość delikatnie więc staram się nie panikować. U mnie zwykle aktywna jest najbardziej wieczorem, rano kilka kopniaczkow a w ciągu dnia sporadycznie.

Ostatnio lekarz mówił, że jest dość nisko a ja że nic takiego nie czuje, no to od wczoraj już czuje jakiś ucisk na krocze i czasem takie kłucie więc chyba faktycznie jest niżej.

Planujecie korzystać z zzo? Jeżeli tak, to czy w takiej sytuacji lepiej pojechać wcześniej do szpitala czy też jak najwiecej czasu spędzić w domu?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja nie planuje bo będę rodzic w wodzie a to wyklucza zzo

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 07:40   #557
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

To ja wcześniej myślałam, że jak nie będzie konieczności to nie będę chciała zzo ale teraz to sobie myślę, że od wejścia do szpitala będę wolałać o znieczulenie tak na poważnie myślę, że zobaczę w trakcie jak będzie i może zdam się trochę na położną.

Jaki u Was plany na weekend ?
Ja się dzisiaj wybieram z mężem na kolację, pewnie ostatnie takie wyjście do restauracji wieczorne. Planujemy też jakieś spotkanie ze znajomymi ale ja już się boje wyjeżdżać gdzieś dalej poza miasto.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 07:28   #558
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Właśnie na Gemini przeczytałam,że stosowanie oleju z wiesiołka w 3 trymestrze zwiększa powikłania w porodzie

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

A teraz znowu na innej stronie czytam,że jest polecany w ciąży i ułatwia poród. Bądź tu mądry

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 21:05   #559
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja się trochę sugerowalam tym https://doulamarta.pl/2020/08/10/ole...ywanie-porodu/ oraz tym, że położna mi poleciła przyjmować doustnie 2x2, przyjmuje 2 tabletki i jedna aplikuje.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-13, 21:11   #560
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja się trochę sugerowalam tym https://doulamarta.pl/2020/08/10/ole...ywanie-porodu/ oraz tym, że położna mi poleciła przyjmować doustnie 2x2, przyjmuje 2 tabletki i jedna aplikuje.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja 2 doustnie 2 dopochwowo ale nie mam oeparol tylko jakieś mniejsze

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 23:13   #561
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja mam olej w kapsułkach Gal ale jakoś nie zastanawiałam się szczególnie który wybrać.

Ciekawe czy te wszystkie rzeczy coś dadzą, trochę bym była zawiedziona jeżeli nie, bo duzo czasu poświęcam na przygotowanie.
Dobrze to robi też mojej psychice, bo czuje że mam na coś wpływ i ciągle póki co myślę, że mój poród będzie dobry i sprawny. Lęki trochę mi przeszły.

Oglądam filmiki z pielęgnacji noworodka i dla mnie już samo podnoszenie to czarna magia nie miałam nigdy na rękach niemowlaka a co dopiero noworodka.

A jak u Was przygotowanie rodzeństwa na przyjście na świat maluszka?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 06:27   #562
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja mam olej w kapsułkach Gal ale jakoś nie zastanawiałam się szczególnie który wybrać.

Ciekawe czy te wszystkie rzeczy coś dadzą, trochę bym była zawiedziona jeżeli nie, bo duzo czasu poświęcam na przygotowanie.
Dobrze to robi też mojej psychice, bo czuje że mam na coś wpływ i ciągle póki co myślę, że mój poród będzie dobry i sprawny. Lęki trochę mi przeszły.

Oglądam filmiki z pielęgnacji noworodka i dla mnie już samo podnoszenie to czarna magia nie miałam nigdy na rękach niemowlaka a co dopiero noworodka.

A jak u Was przygotowanie rodzeństwa na przyjście na świat maluszka?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Syn zwarty i gotowy czeka na braciszka wie,że będzie jadł mleko i dużo spał, ale w praktyce zobaczymy bo on myśli,że młody się urodzi i od razu się będą razem wspaniałe bawić a będzie musiał jeszcze dluugo poczekać

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 07:56   #563
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Haha urocze ale pewnie będzie na młodego zaglądał od pierwszych dni. Maluchy potrafią być bardzo opiekuńcze

Kurcze ale mam ostatnio apetyt, cały czas bym jadła.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 08:00   #564
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Haha urocze ale pewnie będzie na młodego zaglądał od pierwszych dni. Maluchy potrafią być bardzo opiekuńcze

Kurcze ale mam ostatnio apetyt, cały czas bym jadła.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
A co jesz? :d ja znowu w ogóle nie mam apetytu, jeśli sobie sama nie przypomnę o jedzeniu to mój organizm w ogóle nie daje znaku,że halo brak jedzenia

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 08:08   #565
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja apetyt raczej bez zmian, ale ciągle mogłabym coś pić

Ja w sumie nie wiem na ile syn rozumie, że będzie miał siostrę a na ile powtarza po prostu po nas cały czas mówi, że jest dzidzia, że tu będzie spała itd itp, mówi po imieniu, z ciociami w żłobku też o niej rozmawia, ale tyle na ile może to zrozumieć 2 letnie (jest ze stycznia, więc prawie 2,5) dziecko

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 09:17   #566
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Jem wszystko nie mam konkretnych zachcianek ( poza lodami ) ale na pewno wpada ostatnio duże kefirow i jogurtów no i owoce ale to dlatego że staram się o w miarę zdrowe przekąski żeby nie jechać na drozdzowkach, słodyczach i naleśnikach.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 10:23   #567
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Jem wszystko nie mam konkretnych zachcianek ( poza lodami ) ale na pewno wpada ostatnio duże kefirow i jogurtów no i owoce ale to dlatego że staram się o w miarę zdrowe przekąski żeby nie jechać na drozdzowkach, słodyczach i naleśnikach.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ooo tak! U mnie też owoce, owoce i owoce, z synem też miałam ciągle ochotę na owoce, a szczególnie na arbuza teraz nie mam konkretnego i teraz dużo jogurtów no ale też i słodycze jak na co dzień nie ciągnie do czekolady, tak w tej i w pierwszej ciąży mogłabym jeść batoniki, czekoladki

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 10:30   #568
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Ooo tak! U mnie też owoce, owoce i owoce, z synem też miałam ciągle ochotę na owoce, a szczególnie na arbuza teraz nie mam konkretnego i teraz dużo jogurtów no ale też i słodycze jak na co dzień nie ciągnie do czekolady, tak w tej i w pierwszej ciąży mogłabym jeść batoniki, czekoladki

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
O taaak arbuz totalnie!!

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 19:09   #569
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cześć mamusie! Wątek jedzenia sie pojawił to i ja sie pojawiam 😅 u mnie też faza na arbuza i borówki, apetyt tez jakiś większy, równocześnie wjeżdżają drzemki wiec organizm sie przygotowuje. Nam zostały max 4 tygodnie, chłopcy ważyli w zeszły czwartek 2100 i 2200 wiec obstawia dr, że będą mieli po 2,5kg. Pilnuje też ciśnienie bo zaczyna skakać
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 19:25   #570
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja rano byłam q laboratorium, Pani powiedziała że widać, że brzuch nisko 🫣 ciekawe czy faktycznie się opuścił czy (tak jak fizjo ciągle powtarzała, że Mała siedzi nisko, to teraz to widać), bo ja jakoś nie zwracałam uwagi ale może coś w tym jest, bo czuje kłucie w kroczu od 2 dni, a teraz, po chwili leżenia, jka już wstalam to tak kuje, ze chyba zaraz urodze 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 14:24:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.