ILE pijecie :PP ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Ile piw pijecie na imprezie ???
1 piwo 90 17,24%
2-3 piwa 262 50,19%
4-5 piw 122 23,37%
5-10 piw 45 8,62%
powyzej 10 piw 3 0,57%
Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 12:01   #151
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Wie ktos moze jak wyglada teraz produkcja piwa wlasnie typu "Tyskie"? I gdzie mozna zakupic (ale w jakims powszechnym miejscu) PRAWDZIWE piwo?
Jak produkują Tyskie nie wiem, ale mam Browar kilkaset metrów od miejsca, w którym siedzę, no.. może z kilometr i różne rzeczy sie słyszy

W każdym razie chmiel nadal stosują
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:19   #152
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ILE pijecie :PP ?

a oprócz chmielu?
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:28   #153
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość




wreszcie zdecydowałam się zabrać głos i mogę powiedzieć że popieram hihi w całej rozciągłości. irytuje mnie też ton jaśnie założycielki tematu o dziewczynach które 'męczą jednego drinka całą noc'. cóż, ja (i całe szczęście TŻ też) pijemy dla smaku. paskudztwa typu tyskie staram się omijać szerokim łukiem. miśka84, mówisz o komercyjnych browarach, chemicznym paskudztwie.

'dobre' piwa to moim zdaniem piwka pszeniczne, niefiltrowane. ostatnio wpadliśmy z TŻ na targi żywności w blue city i powiem tak - piwo miodowe które kupiłam na tym stoisku bije wszystko na głowę. no ale jak ktoś wlewa w siebie x browarów to jednak nie wyda 7-10zł na pół litra.

do czego dążę (pomijam tendencyjność i płytkość sondy) - przydałoby się jeszcze pytanie o kulturę picia w polsce... która moim zdaniem raczej nie istnieje. mnie niestety chlanie jednego piwa za drugim kojarzy się w najlepszym przypadku z wielkimi rockowymi spędami, festynami... i tłumem podchmielonych, potencjalnie niebezpiecznych ludzi. plastikowy kubek w łapie jakoś do mnie nie przemawia.

no ale jestem zadufanym w sobie burżujem który pije alkohol dla smaku (do potrawy, albo właśnie po szklaneczce) a nie po to żeby być pijaną... no i wszyscy w polsce piją. oj Miśka, jak Ty mało wiesz o świecie. ja znam osoby które np nie piły do 18 roku życia, później stwiedziły że piwo itp. to paskudztwo i mają podpisane takie deklaracje że w ogóle nie piją. i żyją wyobraź sobie!

tak off-topicując.
dodam jeszcze że TŻ był na praktykach z PW i... mało brakowało a jeden by się utopił, drugi rozwalił o drzewo (całe szczęście tylko samochód skasował) - a to wszystko po ogromnej ilości właśnie piwa. goście po 20 lat a jakby ich ktoś ze smyczy spuścił. i oczywiście profesor też był tak pijany że musieli go odprowadzać. to jest Polska, to jest kult żłopania
Może sonda jakaś wybitna nie jest, ale to nie pytanie na pracę profesorską Każdy może sobie założyć sondę na jaki temat chce, a mnie zainteresował akurat taki.

Nie wypowiadam się lekceważąco o osobach, które nie piją, bo większość moich bardzo dobrych koleżanek w ogóle nie tyka alkoholu na imprezach, ew. 1 piwko czy 1 drinka, i nic w tym złego nei widzę. Nie rozumiem jednak czemu Ty wypowiadasz się lekceważąco o ludziach lubiących sobie wypić np. parę piwek. Tak jakby "wlewanie w siebie x piwek" było jakimś grzechem czy ciężkim przewinieniem. Jak ktoś nie chce nie pije i tyle, po co ta krytyka tych którzy piją?
Akurat kilku moich kumpli miało wypadek "po pijaku", ale to bardziej dlatego, że nie mogli pić normalnie w domu, bo musieli się bunkrować przed swoimi dziewczynami, więc pili po samochodach, no i już paru w ten sposób rozwaliło auto czy motor. Co do smyczy - często tak naprawdę jest - laski trzymają facetów na smyczy i gdy się z niej zerwą na chwilę - dzikie żłopańsko Mój TŻ takiej potrzeby nie ma, bo pijemy kulturalnie w domu i zapraszamy jeszcze tych biedaków, którzy muszą pić po krzakach czy samochodach, by sobie krzywdy nie zrobili

PS. Miło że mnie uświadomiłaś, ze ludzie bez piwa też mogą przeżyć. Rzeczywiście moja wiedza o świecie była do tej pory bardzo niekompletna
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:31   #154
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
a oprócz chmielu?
Hehe, ja Ci nie powiem jak wygląda proces technologiczny, ale jeśli codziennie w browarze wytwarza się hektolitry piwa, hektolitry różnych piw w jednym browarze to to nie ma zbyt wiele wspólnego z tradycyjnym browarnictwem, gdzie piwo leżakowało i dojrzewało, gdzie każdy kufel był degustowany

Że chmielu używaja wiem dlatego, że przy wietrznej pogodzie całe miasto go czuje
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:35   #155
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Nie łudźcie się, że szyszeczki chmielowe wrzucaja do kotła.
Teraz to tylko ekstrakty chmielowe, albo granulaty.
A piwo jak najbardziej - nadal jest leżakowane po fermentacji, tyle ze króciutko - około 2 tygodni.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:37   #156
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Nie łudźcie się, że szyszeczki chmielowe wrzucaja do kotła.
Teraz to tylko ekstrakty chmielowe, albo granulaty.
A piwo jak najbardziej - nadal jest leżakowane po fermentacji, tyle ze króciutko - około 2 tygodni.
No, o tym mówię - wszystko zostało przyspieszone, żeby szybko i dużo
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:39   #157
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Akurat kilku moich kumpli miało wypadek "po pijaku", ale to bardziej dlatego, że nie mogli pić normalnie w domu, bo musieli się bunkrować przed swoimi dziewczynami, więc pili po samochodach, no i już paru w ten sposób rozwaliło auto czy motor. Co do smyczy - często tak naprawdę jest - laski trzymają facetów na smyczy i gdy się z niej zerwą na chwilę - dzikie żłopańsko Mój TŻ takiej potrzeby nie ma, bo pijemy kulturalnie w domu i zapraszamy jeszcze tych biedaków, którzy muszą pić po krzakach czy samochodach, by sobie krzywdy nie zrobili
Wiesz, Miśka, jak ci Twoi koledzy tak pija ze rozbijaja się na pojazdach po pijaku, to ja się wcale nie dziwię ich dziewczynom, że trzymają ich na "smyczy".
Chociaż ja bym takiego kolesia na zadnej smyczy nie trzymała, ba...w ogóle bym go nie trzymała, niech spada
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 12:46   #158
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Wiesz, Miśka, jak ci Twoi koledzy tak pija ze rozbijaja się na pojazdach po pijaku, to ja się wcale nie dziwię ich dziewczynom, że trzymają ich na "smyczy".
Chociaż ja bym takiego kolesia na zadnej smyczy nie trzymała, ba...w ogóle bym go nie trzymała, niech spada
Ale coś jest z czegoś - gdy np. przychodzą do nas razem na imprezę i chłopak wypije 1 piwo już słyszy - "nie pij więcej". W domu też nie może wypić nawet 1 piwa po pracy, bo już afera. No więc zaczął pić w samochodzie, aż rozwalił bmw 5 na drzewie... (znam ich 5 lat, a wypadek był rok temu)
Dlatego założyłam tą sondę, bo jestem tak naprawdę ciekawa, czy dziewczyny piją ze swoimi TŻ, czy raczej chodzą za nimi i marudzą - "nie pij więcej" (bo same nie lubią alkoholu i nie rozumieją, ze ktoś może lubić) Widzę takie przypadki baaardzo często, a to ma oczywiście skutek całkiem przeciwny
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:47   #159
Usagi89
Raczkowanie
 
Avatar Usagi89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: moje 4 katy :)
Wiadomości: 110
GG do Usagi89
Dot.: ILE pijecie PIWA:PP ?

hejo ja nie pijam alkoholu bo nie przepadam wiec zaznaczyłam 0-1 ... a tak nawiasem mówiąc to z reguły jestem kierowcą z imprezy :P:P hehe
Usagi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:51   #160
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie PIWA:PP ?

Cytat:
Napisane przez Usagi89 Pokaż wiadomość
hejo ja nie pijam alkoholu bo nie przepadam wiec zaznaczyłam 0-1 ... a tak nawiasem mówiąc to z reguły jestem kierowcą z imprezy :P:P hehe
Fajnie mieć takich znajomych
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:58   #161
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
lexie weź inny trunek pod uwagę, no nie wiem, tequilę, czy coś, bo malibu to naprawde wiele osób nie lubi
Tak jak piwa, dlatego to właśnie bardzo dobrzy przykład

Jakoś fani malibu nie padają ze zdziwienia, że komuś innemu może nie smakować


Hm, ja prawdę mówiąc nie spotkałam się we własnym otoczeniu z tym, że po jednym piwie dziewczyna zabrania chłopakowi pić. Może na zbyt mało imprez chodzę
Ale pewnie tak bywa, nie mówię, że nie. I pewnie wtedy facet się wkurza i pije więcej, niż by wypił, gdyby mu nikt nie gadał Ale znacznie częściej widuję sytuację kiedy piją oboje w granicach rozsądku, albo ona mniej, on więcej, ale też się "pilnuje" i nie przegina.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 13:10   #162
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
paskudztwa typu tyskie staram się omijać szerokim łukiem. miśka84, mówisz o komercyjnych browarach, chemicznym paskudztwie.

'dobre' piwa to moim zdaniem piwka pszeniczne, niefiltrowane. ostatnio wpadliśmy z TŻ na targi żywności w blue city i powiem tak - piwo miodowe które kupiłam na tym stoisku bije wszystko na głowę. no ale jak ktoś wlewa w siebie x browarów to jednak nie wyda 7-10zł na pół litra.
Mimo że w życiu nie wypiłam piwa, to zgadzam się. Moi znajomi mówią wprost, że jeśli ktoś wypije na początku wieczoru piwo typu 'Frater' czyli pszenicznie, niefiltrowane i chyba niepasteryzowane [o ile dobrze pamiętam], to żadne Lechy czy Tyskie już mu smakować nie będą.
Mój wykładowca od angielskiego mówił nam kiedyś, że dorabiał doszkalając w języku pracowników browaru jednego z bardziej popularnych piw w PL. Powiedzieli mu oni kiedyś wprost, że wyprodukowanie 1 litra piwa kosztuje ok. 50 groszy, a cena całości - piwa plus puszki, ew. butelki i kapsla, nie przekracza 1 złotego. Tyle one są warte
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:14   #163
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Mój wykładowca od angielskiego mówił nam kiedyś, że dorabiał doszkalając w języku pracowników browaru jednego z bardziej popularnych piw w PL. Powiedzieli mu oni kiedyś wprost, że wyprodukowanie 1 litra piwa kosztuje ok. 50 groszy, a cena całości - piwa plus puszki, ew. butelki i kapsla, nie przekracza 1 złotego. Tyle one są warte
Eeee. To akurat na nikim specjalnego wrażenia nie zrobi, bo wiadomo, jakie są marże na wszystkich towarach, a wielu osobom świat by sie pewnie zawalił, jakby sie dowiedziały np. ile u Chińczyków kosztują koszulki, które one kupują za 200 zł w eleganckim butiku

Mnie bardziej interesuje, jaka chemia jest dodawana do tego piwa.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:24   #164
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Żadnej chemii nie daje się do piwa (nie licząc "smakowych" syfów, które przez pomyłke niektórzy nazywaja piwem).
Czasem tylko niektórzy producenci dodaja witaminę C jako przeciwutleniacz.
Generalnie dobre piwo to woda, preparaty chmielowe i słód jeczmienny (w pszenicznym piwie słód pszenny). Do niektórych piw dodaje się surowców niesłodowanych, żeby obnizyć koszty produkcji: jęczmień niesłodowany, cukier, pozbawioną zarodków kukurydzę lub róznego rodzaju syropy cukrowe np. hydrolizaty skrobiowe.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:31   #165
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Jeśli chodzi o piwa to średnio mi z nimi idzie 3 x 0,5 litra bo więcej nie mogę zmieścić.
A jeśli mowa o innych trunkach to zazwyczaj butelka wina )
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:22   #166
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: ILE pijecie :PP ?

nie piję piwa
nawet po 1 strasznie mnie zabąblowuje od gazu od żołądka do przełyku i boli mnie brzuch

zawsze pada rada "to se odbeknij" ale nie umiem

w ogóle alkohol słabo mi wchodzi, szybko jest mi nie dobrze
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:39   #167
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
...a wielu osobom świat by sie pewnie zawalił, jakby sie dowiedziały np. ile u Chińczyków kosztują koszulki, które one kupują za 200 zł w eleganckim butiku
Tylko że skoro po tych koszulkach najczęściej widać 'chińską' jakość, to po piwie zapewne czuć...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:45   #168
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Jak już idę na imprezę to piję tak przeważnie 4
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:48   #169
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Tylko że skoro po tych koszulkach najczęściej widać 'chińską' jakość, to po piwie zapewne czuć...
Wszystko ma wysokie marże, więc wyszłoby na to, ze nic na tym świecie nie jest dobrej jakości. I może prawda, że żadna "masówka" nie jest super jakości, no ale mało kogo stać na płaszcz za 20 tysięcy, czy limitowany samochód za parę milionów I jakoś nosimy wszystkie ciuchy z sieciówek, jemy masowo produkowane produkty i jakoś żyjemy
Tak samo z piwem - nie wpadajmy w paranoję Skoro tyskie nie jest prawdziwym piwem to carlo rosi nie jest prawdziwym winem, a finlandia wódką
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 18:04   #170
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Tylko że skoro po tych koszulkach najczęściej widać 'chińską' jakość, to po piwie zapewne czuć...
Nie mialam na mysli tandetnych koszulek z bazarku, a raczej takie ze sklepów typu Monnari, które są drogie, a kosztu ich produkcji przeważnie jest...niewielki. Marże na ubraniach sięgają nawet liczb czterocyfrowych - XXXX%
Jak jakosc czuc po powie, to najlepiej sie przekonać degustując piwa z kategorii poniżej 2 złotych.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:09   #171
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: ILE pijecie PIWA:PP ?

1-2 piwa... nieraz nic.. zalezy
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 23:23   #172
vanillaa sky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: ILE pijecie :PP ?

no to tak..
jak już mam smak to jedno, góra dwa wypiję i mi wystarczy. jeśli jestem wkurzona i akurat jest impreza, a ja nie prowadzę (choć to lubię) to wypiję 3-4.
miodowe? a i owszem, pyszne. generalnie smakowych typu reds nie lubię, ale miodowe to miodne było
vanillaa sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 23:33   #173
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Szkoda, że nie było opcji- "nie piję piwa", bo bym ją zaznaczyła. W tym wypadku zaznaczyłam jedno, bo to stwierdzenie jest najbliższe prawdzie
Ble, nie cierpię piwa
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 07:04   #174
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Jak jestem na imprezie to 5 a nawet więcej
Ale weiadomo ze pije sie jeszcze cos innego nie tylko piwo.
Ogólem u mnie w calej rodzinei kobiety maja mocny łeb i bardzo lubią alkohol
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:40   #175
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: ILE pijecie :PP ?

rzadko piję piwo na imprezach - jestem wódkopijcem, zdecydowanie.
ale czasami zdarzają się takie imprezy, na których jest tylko piwo (np. jest taki klub studencki w moim mieście gdzie nie ma innych trunków) i wtedy 6-7 to optymalna ilość.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 09:49   #176
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Nie lubię piwa wiec zazwyczaj nie piję..poza tym po jednej butelce sikam jak szalona.

Lubię wina za 5zł i nalewki...wiem,że to typowo żulowskie ale to mi smakuje i najlepiej wchodzi... zazwyczaj po wypiciu 2-3 kubków plastikowych już mam humorek... czasami pół butelki, całej jeszcze nie próbowałam bo wydaje mi się,że mam słabą głowę.

Drinki też uwielbiam...ale to zależy jakie są mocne..czasem mam dobry humor po 2 a czasem dopiero po pięciu...

Lubię też likier czekoladowy, który robi mój kolega z rozrabianego spirytusu i kawy...schłodzony jest super.

nigdy w życiu się nie upiłam i nie zamierzam bo nie lubię tracić nad sobą kontroli...nie wiem jak to jest się upić czy mieć kaca, nie wiem też jak to jest palić papierosy i dobrze mi z tym

pewnie w sklepie jak kupuję tanie wino myślą,że jestem zbuntowaną nastolatką, która pije na pokaz...a ja po prostu piję to co mi smakuje i nie zamierzam się tym upijać.

Z moim kolegą nie mogę się równać on potrafi wypić 2-3 butelki wina w jeden wieczór- na szczeście nie jest wtedy pijany, a przynajmniej nie widać tego po nim.

Mam też koleżankę, która pije wódkę bez popity tzn.rozrabiany spirytus.

Oczywiście chwalić się nie ma czym...to zależy od organizmu i dnia, kto ile zniesie.
W sumie to zawsze piłam dla smaku i rozluźnienia..nie rozumiem w sumie "picia do upadłego".....

Generalnie alkohol mógłby dla mnie nie istnieć.. wolę słodycze i fast foody
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:44   #177
Usagi89
Raczkowanie
 
Avatar Usagi89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: moje 4 katy :)
Wiadomości: 110
GG do Usagi89
Dot.: ILE pijecie PIWA:PP ?

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Fajnie mieć takich znajomych


nom prawdziwy skarb a o TZ już nie wspomnę
pozdro
Usagi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:32   #178
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Nie lubię piwa wiec zazwyczaj nie piję..poza tym po jednej butelce sikam jak szalona.

Lubię wina za 5zł i nalewki...wiem,że to typowo żulowskie ale to mi smakuje i najlepiej wchodzi... zazwyczaj po wypiciu 2-3 kubków plastikowych już mam humorek... czasami pół butelki, całej jeszcze nie próbowałam bo wydaje mi się,że mam słabą głowę.

Drinki też uwielbiam...ale to zależy jakie są mocne..czasem mam dobry humor po 2 a czasem dopiero po pięciu...

Lubię też likier czekoladowy, który robi mój kolega z rozrabianego spirytusu i kawy...schłodzony jest super.

nigdy w życiu się nie upiłam i nie zamierzam bo nie lubię tracić nad sobą kontroli...nie wiem jak to jest się upić czy mieć kaca, nie wiem też jak to jest palić papierosy i dobrze mi z tym

pewnie w sklepie jak kupuję tanie wino myślą,że jestem zbuntowaną nastolatką, która pije na pokaz...a ja po prostu piję to co mi smakuje i nie zamierzam się tym upijać.

Z moim kolegą nie mogę się równać on potrafi wypić 2-3 butelki wina w jeden wieczór- na szczeście nie jest wtedy pijany, a przynajmniej nie widać tego po nim.

Mam też koleżankę, która pije wódkę bez popity tzn.rozrabiany spirytus.

Oczywiście chwalić się nie ma czym...to zależy od organizmu i dnia, kto ile zniesie.
W sumie to zawsze piłam dla smaku i rozluźnienia..nie rozumiem w sumie "picia do upadłego".....

Generalnie alkohol mógłby dla mnie nie istnieć.. wolę słodycze i fast foody
Naprawdę lubisz wina-nalewki za 5 zł??? Jak byłam młoda tak z 6 lat temu je piłam i sama potrafiłam wyrąbać całą butelkę, ale były tak obrzydliwe, że zatkniętym nosem trzeba je było pić Nigdy więcej...

Ja uwielbiam likiery czekoladowe, advocat i inne jajeczne. Moge wypić całą butelkę i nic mnie nie zemdli. Uwielbiaaam Ale domowej roboty, gęste jak deser są najlepsze
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:40   #179
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale coś jest z czegoś - gdy np. przychodzą do nas razem na imprezę i chłopak wypije 1 piwo już słyszy - "nie pij więcej". W domu też nie może wypić nawet 1 piwa po pracy, bo już afera. No więc zaczął pić w samochodzie, aż rozwalił bmw 5 na drzewie... (znam ich 5 lat, a wypadek był rok temu)
Dlatego założyłam tą sondę, bo jestem tak naprawdę ciekawa, czy dziewczyny piją ze swoimi TŻ, czy raczej chodzą za nimi i marudzą - "nie pij więcej" (bo same nie lubią alkoholu i nie rozumieją, ze ktoś może lubić) Widzę takie przypadki baaardzo często, a to ma oczywiście skutek całkiem przeciwny
Ale ja nie bardzo rozumiem? Chcesz sobie udowodnic ze Ty jestes taka fajna, bo pijesz piwsko razem z TZ a my takie "swiete cnotki" bo powiedzialysmy, ze nie lubimy?
Bo jak na razie to w kazdej wypowiedzi probujesz dowiesc, ze dziewczyny POWINNY pic alkohol ZAWSZE (nawet abstynenci jak to napisalas).
Ja wiele nie pije, ale nie przeszkadza mi jak moj TZ pije. Czyzbym wylamala sie z Twojego schematu?

Zreszta wiekszosc dziewczyn mowi TZtom zeby nie pili wiecej, bo sie martwi - oni potem robia glupie rzeczy, skacza do wody, scigaja sie samochodami i co biedna kobita ma zrobic?

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:59   #180
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ILE pijecie :PP ?

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Ale ja nie bardzo rozumiem? Chcesz sobie udowodnic ze Ty jestes taka fajna, bo pijesz piwsko razem z TZ a my takie "swiete cnotki" bo powiedzialysmy, ze nie lubimy?
Bo jak na razie to w kazdej wypowiedzi probujesz dowiesc, ze dziewczyny POWINNY pic alkohol ZAWSZE (nawet abstynenci jak to napisalas).
Ja wiele nie pije, ale nie przeszkadza mi jak moj TZ pije. Czyzbym wylamala sie z Twojego schematu?

Zreszta wiekszosc dziewczyn mowi TZtom zeby nie pili wiecej, bo sie martwi - oni potem robia glupie rzeczy, skacza do wody, scigaja sie samochodami i co biedna kobita ma zrobic?

Pozdrawiam
Ja nie pię by byc "fajna", już dawno nie mam 15 lat Nie próbuję dowieść tego, że dziewczynny powinny pić, bo to nie moja sprawa. Odnoszę jednak czasem odwrotne wrażenie i je chciałam sprawdzić - czy dziewczyny mają jakiś uraz i wielką niechęć do alkoholu. Mi nie przeszkadza, jako ktoś NIE PIJE, ale odnoszę czasem wrażenie, ze wielu dziewczynom baaardzo przeszkadza alkohol.

I owszem - cieszę się z TŹ, że mamy idealnie równie mocne głowy, bo gdy ktoś nie pije ma po prostu inny klimat i jeszcze mogłabym zacząć marudzić TŻ, że za dużo pije i zacząć zwracać mu na to uwagę. A tak - oni nie zwraca mi uwagi, a ja jemu. I oboje lubimy robić "głupie rzeczy" (nie chodzi mi akurat o jzadę samochodem)
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.