Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-15, 08:13   #1801
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Taka wiadomość od Kajmanowej
https://www.youtube.com/watch?v=DpEHZBHayG0
Badajcie się kobiety.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-15, 18:00   #1802
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 484
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 17:26
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-16, 07:13   #1803
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Jejku, a ja jedno muszę przyznać. Szusz zmotywowała mnie, żeby wziąć się za siebie.
Też zapuściłam się po rozstaniu. Miałam gorszy okres psychiczny, zaczęłam dużo jeść, przestałam się ruszać... aż w końcu straciłam panowanie nad wagą... Wydawało mi się, że nie jest jeszcze tak źle, ale zaczęłam mieć kłopot z ubraniami (wszystko było na mnie za małe), ogólnie źle się czułam

I jakiś czas temu mignął mi na YT filmik faceta, który krytykował poglądy Szusz. Od lat jej nie oglądam. Ale z ciekawości odpaliłam jej ostatnie filmy i... OŁ MAJ GOD...
To zabrzmi okropnie, ale dopiero jej widok uświadomił mi, co mi grozi, jeżeli dalej będę siedziała w domu i biadoliła nad swoim losem. Dosłownie następnego dnia wsiadłam na rower, codziennie robię długie spacery, wróciłam do pływania Jeszcze nie mam idealnej wagi, ale już odżyłam, czuję się znowu jak człowiek, mam znowu energię, zaczęłam nawet starać się o awans...
Także muszę przyznać, że gdyby nie Szusz i jej filmy, mogłabym przespać moment i naprawdę stać się taka jak ona. Już byłam blisko...
Ona naprawdę działa jak przestroga.
Susz to się jeszcze powinno oglądać ku przestrodze jak nie rozstawać się z partnerem. Publiczne pranie brudów, komentarze odnośnie wielkości jego sprzętu, szukanie pomocy w astrologii i innych tego typu bzdurach, brak konstruktywnej analizy własnych błędów, podejście w stylu: moją jedyną winą było to, że byłam zbyt dobra, niezdrowa relacja z jedzeniem itd.

Widać, że kobieta mocno się pogubiła i pielęgnuje w sobie tylko negatywne emocje.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-16, 08:06   #1804
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Taka wiadomość od Kajmanowej
https://www.youtube.com/watch?v=DpEHZBHayG0
Badajcie się kobiety.
Dzięki za linka, nie znam tej kobiety, ale wysłuchałam jej historii z prawdziwym przejęciem.
Dobrze, że się regularnie badała i dobrymi, nowoczesnymi metodami, inaczej aż strach pomyśleć.
"Najlepsza" w tej historii jest reakcja lekarza kiedy przekazał jej diagnozę: "wygrała pani w totolotka" - serio, kuźwa ? Też wymyślił
Dziewczyna się ucieszyła, że to może nie tak źle, w końcu wygrać to szczęście, a tu bynajmniej - ma niezwykle rzadki rodzaj raka.
Ja nie wiem, kiedy w końcu na studiach medycznych zaczną uczyć jak profesjonalnie przeprowadzać takie trudne rozmowy.
Sama bohaterka nie miała o to pretensji (ma wszak większy problem), ale to mnie najbardziej zirytowało w jej historii.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-16, 08:53   #1805
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89627851]Dzięki za linka, nie znam tej kobiety, ale wysłuchałam jej historii z prawdziwym przejęciem.
Dobrze, że się regularnie badała i dobrymi, nowoczesnymi metodami, inaczej aż strach pomyśleć.
"Najlepsza" w tej historii jest reakcja lekarza kiedy przekazał jej diagnozę: "wygrała pani w totolotka" - serio, kuźwa ? Też wymyślił
Dziewczyna się ucieszyła, że to może nie tak źle, w końcu wygrać to szczęście, a tu bynajmniej - ma niezwykle rzadki rodzaj raka.
Ja nie wiem, kiedy w końcu na studiach medycznych zaczną uczyć jak profesjonalnie przeprowadzać takie trudne rozmowy.
Sama bohaterka nie miała o to pretensji (ma wszak większy problem), ale to mnie najbardziej zirytowało w jej historii.[/QUOTE]
A jaki to rak? Powiedziała?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-16, 09:54   #1806
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89627851]Dzięki za linka, nie znam tej kobiety, ale wysłuchałam jej historii z prawdziwym przejęciem.
Dobrze, że się regularnie badała i dobrymi, nowoczesnymi metodami, inaczej aż strach pomyśleć.
"Najlepsza" w tej historii jest reakcja lekarza kiedy przekazał jej diagnozę: "wygrała pani w totolotka" - serio, kuźwa ? Też wymyślił
Dziewczyna się ucieszyła, że to może nie tak źle, w końcu wygrać to szczęście, a tu bynajmniej - ma niezwykle rzadki rodzaj raka.
Ja nie wiem, kiedy w końcu na studiach medycznych zaczną uczyć jak profesjonalnie przeprowadzać takie trudne rozmowy.
Sama bohaterka nie miała o to pretensji (ma wszak większy problem), ale to mnie najbardziej zirytowało w jej historii.[/QUOTE]
Też mnie to zszokowało. Takie słowa nie powinny paść z ust lekarza.
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
A jaki to rak? Powiedziała?
Rak szyjki macicy, jakiś rzadki wariant. Miała zrobioną cytologię płynną z wykrywaniem wirusa hpv.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-16, 11:32   #1807
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Też mnie to zszokowało. Takie słowa nie powinny paść z ust lekarza.

Rak szyjki macicy, jakiś rzadki wariant. Miała zrobioną cytologię płynną z wykrywaniem wirusa hpv.
Przykre

Dziękuję za odpowiedź.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-17, 11:03   #1808
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89627851]Dzięki za linka, nie znam tej kobiety, ale wysłuchałam jej historii z prawdziwym przejęciem.
Dobrze, że się regularnie badała i dobrymi, nowoczesnymi metodami, inaczej aż strach pomyśleć.
"Najlepsza" w tej historii jest reakcja lekarza kiedy przekazał jej diagnozę: "wygrała pani w totolotka" - serio, kuźwa ? Też wymyślił
Dziewczyna się ucieszyła, że to może nie tak źle, w końcu wygrać to szczęście, a tu bynajmniej - ma niezwykle rzadki rodzaj raka.
Ja nie wiem, kiedy w końcu na studiach medycznych zaczną uczyć jak profesjonalnie przeprowadzać takie trudne rozmowy.
Sama bohaterka nie miała o to pretensji (ma wszak większy problem), ale to mnie najbardziej zirytowało w jej historii.[/QUOTE]

ja naście lat temu miałam podobną historię. Wszystko się działo w małym mieście... ale ja trafiłam na fajnych ginekologów (chodziłam do lekarza na NFZ) - zaczęło się od cytologii, wynik miał być po nowym roku, a dzwonili do mnie 23 grudnia, że mam pilnie przyjść do lekarza. Mój lekarz chciał mnie położyć do szpitala, ale ja oczywiście zasugerowałam powtórzenie badania... Koniec końców zaczęło się poważnie, mój ginekolog skierował mnie do swojej koleżanki, która już wtedy zajmowała się kolposkopią (chyba się doktoryzowała w tej dziedzinie) i trafiłam do gabinetu w jeszcze mniejszej mieścince. Pani ginekolog poinformowała mnie co może być, jakie są opcje. Zasugerowała zrobienie badań genetycznych i wtedy będzie pewność co do rodzaju wirusa. Na szczęście skończyło się na łagodnej odmianie HPV i na obserwacji. Ale do tej pory jest pod wrażeniem tego jak szybko i sprawnie mnie diagnozowano... i jak dobrych lekarzy spotkałam na swojej drodze - a wszystko na NFZ.... niesłychane wręcz...
Natomiast znajoma z pracy była długo diagnozowana i szukano przyczyn tego że wielokrotny zabieg in vitro nie daje żadnych efektów i również jej znaleziono bardzo rzadki typ nowotworu w miejscu w którym nikt się tego nie umiał dopatrzeć.... na szczęście zdiagnozowano ją szybko i sprawnie i jest ok. Także dziewczyny na cytologię marsza... ja idę w sierpni, a Wy?
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-17, 12:39   #1809
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
ja naście lat temu miałam podobną historię. Wszystko się działo w małym mieście... ale ja trafiłam na fajnych ginekologów (chodziłam do lekarza na NFZ) - zaczęło się od cytologii, wynik miał być po nowym roku, a dzwonili do mnie 23 grudnia, że mam pilnie przyjść do lekarza. Mój lekarz chciał mnie położyć do szpitala, ale ja oczywiście zasugerowałam powtórzenie badania... Koniec końców zaczęło się poważnie, mój ginekolog skierował mnie do swojej koleżanki, która już wtedy zajmowała się kolposkopią (chyba się doktoryzowała w tej dziedzinie) i trafiłam do gabinetu w jeszcze mniejszej mieścince. Pani ginekolog poinformowała mnie co może być, jakie są opcje. Zasugerowała zrobienie badań genetycznych i wtedy będzie pewność co do rodzaju wirusa. Na szczęście skończyło się na łagodnej odmianie HPV i na obserwacji. Ale do tej pory jest pod wrażeniem tego jak szybko i sprawnie mnie diagnozowano... i jak dobrych lekarzy spotkałam na swojej drodze - a wszystko na NFZ.... niesłychane wręcz...
Natomiast znajoma z pracy była długo diagnozowana i szukano przyczyn tego że wielokrotny zabieg in vitro nie daje żadnych efektów i również jej znaleziono bardzo rzadki typ nowotworu w miejscu w którym nikt się tego nie umiał dopatrzeć.... na szczęście zdiagnozowano ją szybko i sprawnie i jest ok. Także dziewczyny na cytologię marsza... ja idę w sierpni, a Wy?
Ja chodzę regularnie, raz do roku. Dodam tylko, żeby robić nowocześniejszą cytologię tzn. płynną. Co prawda nie jest chyba refundowana, ale podobno jest znacznie czulsza i można potem ten sam materiał badać od razu dalej, jeśli coś w pierwszych wynikach by wyszło niepokojąco.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-17, 12:49   #1810
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja chodzę regularnie, raz do roku. Dodam tylko, żeby robić nowocześniejszą cytologię tzn. płynną. Co prawda nie jest chyba refundowana, ale podobno jest znacznie czulsza i można potem ten sam materiał badać od razu dalej, jeśli coś w pierwszych wynikach by wyszło niepokojąco.
Tez robie raz w roku i wlasnie przeszlam juz na plynną, bo w zeszlym roku ginekolog mi tak doradzil
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-20, 17:33   #1811
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

w sprawie badan ginekologicznych nie ma żartów trzeba pilnować.
1 sierpnia mam wyznaczony termin operacji usunięcia macicy od roku ciągle krwotoki, plamienia, bóle pleców, paraliż lewej nogi. Okazało się że to mięśniaki. Już 2 razy w przeciągu 3 miesięcy miałam usuwane i wciaz tworzą się nowe. Zero normalnego życia, ostatnio na basenie dostałam takiego krwotoku że chcieli karetkę wzywać.
Boję się ale wiem że to dobra decyzja bo u mojej mamy od tego się zaczęło a mam predyspozycje genetyczne. Zresztą kolezance lekarze cały czas zwlekali bo po co usuwać że młoda a teraz właśnie zaczyna chemię bo przeszło w rakowe a cytologia wychodziła jej dobrze (powinna mieć właśnie zrobiona kolposkopię a nie zrobili)
Tak samo poprzednim razem jak leżałam na sali to kobieta właśnie była po usunięciu macicy i czekala na chemię bo 5 razy miała usuwane miesniaki i za 5 razem wyszło dopiero w histopato że to rak złośliwy. A cytologia była w normie... Sama mi wtedy mówiła bym nie czekała.
Boję się strasznie ale idę bo nie chce kusić losu za duże ryzyko. Dzisiaj miałam kwalifikacje do operacji i pani anestezjolog z którą rozmawiałam też jest po usunięciu macicy. Czasem trzeba wybrać mniejsze zło ale najważniejsze by żyć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2023-07-20 o 17:36
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-21, 08:54   #1812
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
w sprawie badan ginekologicznych nie ma żartów trzeba pilnować.
1 sierpnia mam wyznaczony termin operacji usunięcia macicy od roku ciągle krwotoki, plamienia, bóle pleców, paraliż lewej nogi. Okazało się że to mięśniaki. Już 2 razy w przeciągu 3 miesięcy miałam usuwane i wciaz tworzą się nowe. Zero normalnego życia, ostatnio na basenie dostałam takiego krwotoku że chcieli karetkę wzywać.
Boję się ale wiem że to dobra decyzja bo u mojej mamy od tego się zaczęło a mam predyspozycje genetyczne. Zresztą kolezance lekarze cały czas zwlekali bo po co usuwać że młoda a teraz właśnie zaczyna chemię bo przeszło w rakowe a cytologia wychodziła jej dobrze (powinna mieć właśnie zrobiona kolposkopię a nie zrobili)
Tak samo poprzednim razem jak leżałam na sali to kobieta właśnie była po usunięciu macicy i czekala na chemię bo 5 razy miała usuwane miesniaki i za 5 razem wyszło dopiero w histopato że to rak złośliwy. A cytologia była w normie... Sama mi wtedy mówiła bym nie czekała.
Boję się strasznie ale idę bo nie chce kusić losu za duże ryzyko. Dzisiaj miałam kwalifikacje do operacji i pani anestezjolog z którą rozmawiałam też jest po usunięciu macicy. Czasem trzeba wybrać mniejsze zło ale najważniejsze by żyć.
Czasem trzeba podjąć trudną decyzję chociażby po to żeby przywrócić dawny komfort życia.
Moja mama też ma usuniętą macicę przez mięśniaki, kilkadziesiąt lat temu to było jak dostała tak silnego krwotoku, że na stół w trybie pilnym ją posłali.
Trzymam kciuki za powodzenie zabiegu

Rak szyjki a rak trzonu macicy, to dwie różne sprawy. Można mieć dobre wyniki cytologii, a raczysko głębiej - w samej macicy.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-21, 14:16   #1813
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ale jak przekonać lekarza, żeby skierował na histerektomię? Niby pojawia mi się jakiś mięśniak w co którymś usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-21, 21:29   #1814
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 12:38   #1815
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dziwi mnie popularność filmików typu Kto zje więcej ten wygrywa
Co w tym ciekawego patrzenie na ludzi, którzy jedzą burgery, słodycze, zupki w proszku etc?
Po drugie to promowanie niezdrowego stylu życia jakby nie było
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-22, 18:16   #1816
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Mnie w ogóle dziwią wszystkie filmiki jedzeniowe oprócz testów czy oceny np składu, serio nie wiem po co patrzeć jak inni jedzą na pokaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 12:50   #1817
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
w sprawie badan ginekologicznych nie ma żartów trzeba pilnować.
1 sierpnia mam wyznaczony termin operacji usunięcia macicy od roku ciągle krwotoki, plamienia, bóle pleców, paraliż lewej nogi. Okazało się że to mięśniaki. Już 2 razy w przeciągu 3 miesięcy miałam usuwane i wciaz tworzą się nowe. Zero normalnego życia, ostatnio na basenie dostałam takiego krwotoku że chcieli karetkę wzywać.
Boję się ale wiem że to dobra decyzja bo u mojej mamy od tego się zaczęło a mam predyspozycje genetyczne. Zresztą kolezance lekarze cały czas zwlekali bo po co usuwać że młoda a teraz właśnie zaczyna chemię bo przeszło w rakowe a cytologia wychodziła jej dobrze (powinna mieć właśnie zrobiona kolposkopię a nie zrobili)
Tak samo poprzednim razem jak leżałam na sali to kobieta właśnie była po usunięciu macicy i czekala na chemię bo 5 razy miała usuwane miesniaki i za 5 razem wyszło dopiero w histopato że to rak złośliwy. A cytologia była w normie... Sama mi wtedy mówiła bym nie czekała.
Boję się strasznie ale idę bo nie chce kusić losu za duże ryzyko. Dzisiaj miałam kwalifikacje do operacji i pani anestezjolog z którą rozmawiałam też jest po usunięciu macicy. Czasem trzeba wybrać mniejsze zło ale najważniejsze by żyć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czeka cię nowe, lepsze życie. Nie ma się czego bać. Miałam tę operację i po wstępnym okresie gojenia odzyskałam siły, dobry nastrój i energię. Powodzenia!

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ale jak przekonać lekarza, żeby skierował na histerektomię? Niby pojawia mi się jakiś mięśniak w co którymś usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On sam musi zdecydować, na ile usunięcie macicy jest konieczne. To zależy od wieku i rozmiaru zmian, Mięśniaki usuwa się też laparoskopowo ale to walka z wiatrakami.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 08:57   #1818
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ciekawy kanał o savoir-vivre, filmik Q&A i o tatuażach, kolczykach itp.
https://www.youtube.com/watch?v=8OB13unCkP0
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 09:31   #1819
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ciekawy kanał o savoir-vivre, filmik Q&A i o tatuażach, kolczykach itp.

https://www.youtube.com/watch?v=8OB13unCkP0
„Tatuaże, kolczyki i piejące koguty“ – przez chwilę się zastanawiałam jakim zabiegiem estetycznym są te ostatnie.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-02, 06:01   #1820
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Jakby się ktoś zastanawiał co kupić w Turcji
https://www.youtube.com/watch?v=R9uQAFpyvvE
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-10, 18:54   #1821
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Jestem chyba nie na bieżąco z Karoliną ( dziwne, mam subskrypcje ) , a tu informacja o kradzieży we Włoszech
https://www.youtube.com/watch?v=ktsrXrYJFDU
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 17:19   #1822
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Milionerka wydała książkę ( bajki ), nie wiedziałam, że taka uzdolniona jest i w tej kwestii
https://www.youtube.com/watch?v=Hk2KtDLqZ8k
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 19:27   #1823
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Kicia odeszła u Szusz. Płakałam razem z nią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 06:07   #1824
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Kicia odeszła u Szusz. Płakałam razem z nią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej smutne mimo że wiekowo najmłodsza nie była jednak śmierć zwierzaka zawsze jest ciężka

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 09:06   #1825
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja pamiętam jak mi pies zdechł dość niespodziewanie. Jeszcze dodatkowo uciekł przed śmiercią, bo czuł że musi uciec od nas by zdechnąć. Miałam iść do weterynarza, szukałam go i znalazłam jak już nie żył. Trauma do końca życia...
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 10:00   #1826
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Oglądałam jakiś filmik u szusz z dwa tygodnie temu i widziałam, że dni kici są policzone. Mój kot wyglądał i zachowywał się tak samo przed śmiercią.
I też się chował (za szafą) żeby umrzeć. Zwierzaki, zwłaszcza koty, zawsze tak robią.
Bardzo przykre.
Pamiętam ten swój ból i to skutecznie mnie powstrzymuje przed przygarnięciem kolejnego zwierza. A było to 4 lata temu, także długo trzyma.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 15:26   #1827
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 484
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:41
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 15:33   #1828
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 15:44   #1829
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Tak... Mój ukochany pies robił tak samo... Autentycznie przeżyliśmy w rodzinie jego śmierć tak jakby to był członek naszej rodziny. I jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, to mój pies naprawdę był dla mnie prawdziwym przyjacielem. Nawet teraz zaczynam mieć łzy w oczach, kiedy o nim myślę. Ech...



Współczuję Szusz. To naprawdę ciężkie chwile...
Dla mnie to nie brzmi dziwnie. Nasz kot jest naszym członkiem rodziny i takim kocim dzieciakiem, o którego trzeba dbać i się opiekować.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 15:59   #1830
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Tak... Mój ukochany pies robił tak samo... Autentycznie przeżyliśmy w rodzinie jego śmierć tak jakby to był członek naszej rodziny. I jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, to mój pies naprawdę był dla mnie prawdziwym przyjacielem. Nawet teraz zaczynam mieć łzy w oczach, kiedy o nim myślę. Ech...
Człowiek się przywiązuje, bo przecież ten domowy futrzasty przychówek potrafi być w rodzinie dobrych kilkanaście lat. Także to normalne i nie dziwi, że się cierpi jak odejdzie.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.