stracił zainteresowanie. dlaczego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-09, 18:47   #1
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101

stracił zainteresowanie. dlaczego?


kilka tygodni temu zaczął podbijać do mnie chłopak, jesteśmy z dwóch końców polski a połączyła nas praca sezonowa. ja traktowałam go tylko jako zwykłego kolegę. starał się itp. jesteśmy jeszcze bardzo mlodzi, z czasem zaczęliśmy się przytulać itp. w końcu wyjawił mi sekret że nigdy nie współżył.

gdy już to zrobiliśmy zaczęłam się obawiać ze jemu chodzili tylko o jedno, powiedziałam mu to, zaprzeczał i powiedział że nic się nie zmieniło

znów była między nami bliskość i zrozumienie ale jakby rzadziej

z każdym dniem kontakt ucicha, on za kilka dni wyjeżdża, wie ze nie spotkamy się już nigdy, mimo to nie inicjuje żadnych spotkań, nie zaprasza do swojego pokoju, rozmawiamy normalnie ale neutralnie

bardzo mi przykro że mnie odrzucił i zastanawiam się gdzie popełniłam błąd

dlaczego tak się zachował? Czy serio uczucia mogą się tak szybko ulotnić?

czy powinnam szczerze go zapytać? jak się zachować w takiej sytuacji?
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 19:12   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
kilka tygodni temu zaczął podbijać do mnie chłopak, jesteśmy z dwóch końców polski a połączyła nas praca sezonowa. ja traktowałam go tylko jako zwykłego kolegę. starał się itp. jesteśmy jeszcze bardzo mlodzi, z czasem zaczęliśmy się przytulać itp. w końcu wyjawił mi sekret że nigdy nie współżył.

gdy już to zrobiliśmy zaczęłam się obawiać ze jemu chodzili tylko o jedno, powiedziałam mu to, zaprzeczał i powiedział że nic się nie zmieniło

znów była między nami bliskość i zrozumienie ale jakby rzadziej

z każdym dniem kontakt ucicha, on za kilka dni wyjeżdża, wie ze nie spotkamy się już nigdy, mimo to nie inicjuje żadnych spotkań, nie zaprasza do swojego pokoju, rozmawiamy normalnie ale neutralnie

bardzo mi przykro że mnie odrzucił i zastanawiam się gdzie popełniłam błąd

dlaczego tak się zachował? Czy serio uczucia mogą się tak szybko ulotnić?

czy powinnam szczerze go zapytać? jak się zachować w takiej sytuacji?
Pogrubione odpowiada na wszystko. Co robić? Zrozumieć, że to wakacyjny romans, który powoli się kończy. On to już zrozumiał. Nie szukaj kontaktu na siłę. Możliwe, że niestety facet chce przed wyjazdem zaliczyć jakieś inne przygody.

Jak trwałe mogą być uczucia, które pojawiły się zaledwie taki czas temu? Pomiędzy ludźmi, którzy i tak wiedzą, że już się nie spotkają? Pomiędzy ludźmi, którzy niewiele ze sobą przeżyli? Nietrwałe. Nauczyłaś się czegoś nowego, skoro jeszcze tego nie wiedziałaś.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 19:13   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

A czemu przyszło Ci do głowy, że od razu po odbyciu z nim stosunku chodziło mu tylko o jedno? Masz takie doświadczenia z facetami? A może podświadomie czułaś, że tak jest (na przykład przez okoliczności wakacyjnego romansu przy okazji pracy sezonowej, mieszkanie na dwóch krańcach kraju nie wróżyło utrzymania poważnej relacji)?
Po drugie, nie wiem, ale wydaje mi się że bardzo rzadko zdarza się, że gdy zapytamy kogoś, czy chodziło mu tylko o jedno, to ta osoba odpowie "tak, chodziło mi tylko o seks". Zazwyczaj ludzie lawirują, nie chcąc zranić drugiej osoby wypalając takie słowa wprost.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 19:39   #4
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Jak dla mnie to facet przemyślał i jednak nie jest zainteresowany relacją na odległość. Nawet mu się jakoś specjalnie nie dziwię. Poza tym tutaj chyba nie było mowy wcześniej o żadnym związku? Raczej brzmi to jak wakacyjny romans.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-09, 20:38   #5
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 119
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

sama sobie odpowiedziałaś - nigdy nie współżył, trafiła się okazja na przytulanki i seks to skorzystał. nie sądzę, żeby planował cokolwiek więcej niż wakacyjny romans. i Ty też się nie powinnaś w to wkręcać, skoro jesteście z dwóch różnych końców PL. potraktuj to jako wakacyjną przygodę, zachowaj miłe wspomnienia i zapomnij o nim.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 09:05   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 109
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Też mi się wydaje, że traktował to jako wakacyjny romans, i Ty też powinnaś. Na drugi raz zastanów się czy w takim układzie odpowiada Ci szybki seks, bo mam wrażenie, że nie do końca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 11:16   #7
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 473
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 18:22
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-10, 15:21   #8
Coco Chanel6
Raczkowanie
 
Avatar Coco Chanel6
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 101
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

wydawało się to szczere z tym dziewictwem, zwłaszcza gdy widział mnie pierwszy raz nagą itp co do samego aktu nie do końca wyglądałam na totalnie niedoświadczonego, mniejsza

dzięki wam za odpowiedzi, mi szybki seks nie przeszkadza, ale szybko się angażuje, nawet w takie nierokujace relacje, tak miałam traumę związana z byciem tylko do seksu i do widzenia
Coco Chanel6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 18:13   #9
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Tak się dzieje jak nie zbudujesz z kimś więzi emocjonalnej, ale pójdziesz z nim do łóżka. Ty się emocjonalnie zaangażowałaś, on nie. Łóżko odhaczone, napięcia seksualnego już nie ma, więc gościu przestał być zainteresowany.
Nie przejmuj się, zapomnij, idź dalej.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 18:27   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
dlaczego tak się zachował? Czy serio uczucia mogą się tak szybko ulotnić?
?
Podejrzewam, ze nic sie nie ulotnilo i ze on nie mial do Ciebie wiekszych uczuc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 08:34   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Coco Chanel6 Pokaż wiadomość
wydawało się to szczere z tym dziewictwem, zwłaszcza gdy widział mnie pierwszy raz nagą itp co do samego aktu nie do końca wyglądałam na totalnie niedoświadczonego, mniejsza

dzięki wam za odpowiedzi, mi szybki seks nie przeszkadza, ale szybko się angażuje, nawet w takie nierokujace relacje, tak miałam traumę związana z byciem tylko do seksu i do widzenia
Skoro tak jest, to po co to sobie zrobiłaś? Przecież nie trzeba być wielkim specjalistą od relacji międzyludzkich, żeby wiedzieć jak najczęściej kończą się takie wakacyjne historie plus aby zauważyć ile w tym przypadku jest przeszkód ewentualnemu przyszłemu związkowi. MessAround to doskonale określiła: napięcie seksualne opadło i u faceta koniec. Póki mylisz napięcie seksualne z uczuciami (na jakiej niby podstawie miały się zbudować, same, z niczego?), to ciągle będziesz "pokrzywdzona". Tylko to Ty sama się sprowadzasz do takiej roli.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-08-11 o 10:56
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-11, 09:39   #12
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 390
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Niestety, to wakacyjna historia, jakich pewnie wiele. Facet chciał tylko jednorazowej przygody i możliwe, że nie jesteś jedyna. On się nie zaangażował emocjonalnie, ale Ty najwyraźniej tak, skoro piszesz, że Ci przykro. Trudno, źle zrobiłaś idąc z nim do łóżka tak szybko. Musisz to przełknąć i więcej nie popełniać tego błędu.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 10:57   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Niestety, to wakacyjna historia, jakich pewnie wiele. Facet chciał tylko jednorazowej przygody i możliwe, że nie jesteś jedyna. On się nie zaangażował emocjonalnie, ale Ty najwyraźniej tak, skoro piszesz, że Ci przykro. Trudno, źle zrobiłaś idąc z nim do łóżka tak szybko. Musisz to przełknąć i więcej nie popełniać tego błędu.
Możliwe, że jej zaangażowanie emocjonalne wynika właśnie z tego, że był ten seks. Gdyby go nie było, to nie czułaby pewnie jakiejś szczególnej więzi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 11:25   #14
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 390
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Możliwe, że jej zaangażowanie emocjonalne wynika właśnie z tego, że był ten seks. Gdyby go nie było, to nie czułaby pewnie jakiejś szczególnej więzi.
Może i tak być.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 12:37   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez WiesiaClue Pokaż wiadomość
Po co na sile robić z siebie taka hej do przodu nowoczesna i wyluzowana skoro się snuje bajki o wielkiej miłości

Jak się jest taka osoba to się nie chodzi do lozka z kim popadnie
Myślę, że nie to było intencją Autorki, ale pełna zgoda co do tego, że nie powinna się bawić w coś takiego skoro potem cierpi i czuje się oszukana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 13:35   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Myślę, że nie to było intencją Autorki, ale pełna zgoda co do tego, że nie powinna się bawić w coś takiego skoro potem cierpi i czuje się oszukana.

No ale jak on jej opowiadal, ze jest zaangazowany i wrazliwy a taki nie jest. To tak oszukal i wykorzystal. Nie ma co go wybielac. Ze taki swiat jest, ze silniejsze i mniej wrazliwe jednostki poluja na slabsze i wrazliwe to i ja wiem. Ale to ta ciemna/mroczna czesc zycia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 13:44   #17
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Seks, hormony, bliskość - to często tak działa. Trzeba poczekać aż to przejdzie i wróci do normy. Trzeba mieć po prostu cały czas w głowie, ze był to jednorazowy wybryk i tyle. Typa zablokować by nie wracał w razie czego jak bumerang.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 16:56   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No ale jak on jej opowiadal, ze jest zaangazowany i wrazliwy a taki nie jest. To tak oszukal i wykorzystal. Nie ma co go wybielac. Ze taki swiat jest, ze silniejsze i mniej wrazliwe jednostki poluja na slabsze i wrazliwe to i ja wiem. Ale to ta ciemna/mroczna czesc zycia.
Gdzie niby Autorka pisze o jakimś jego zaangażowaniu i przykładach na nie? A że opowiadał, że jest wrażliwy? Może i jest. To nie oznacza automatycznego zakochiwania się w każdej, z którą się prześpi. Nawet jeżeli to był jego pierwszy raz. Autorka samą siebie oszukała. Jakby facet ją bajerował tygodniami, mówił o związku na odległość, snuł plany to bym przyznała rację. Ale z wątku nic takiego nie wynika.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 05:21   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Gdzie niby Autorka pisze o jakimś jego zaangażowaniu i przykładach na nie? A że opowiadał, że jest wrażliwy? Może i jest. To nie oznacza automatycznego zakochiwania się w każdej, z którą się prześpi. Nawet jeżeli to był jego pierwszy raz. Autorka samą siebie oszukała. Jakby facet ją bajerował tygodniami, mówił o związku na odległość, snuł plany to bym przyznała rację. Ale z wątku nic takiego nie wynika.

W pierwszym poscie, w pierwszym akapicie.
Przeciez nie bylam tam z ukryta kamera.

Poza tym co to za argument czy sie zakochal czy nie - przyzwoici faceci postepujacy moralnie (tak, tacy tez istnieja) tez sie nie w kazdej zakochuja, ale nie zostawiaja po sobie lez i zlamanych serc. I inne pobojowisko, krajobraz jak po bitwie.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2023-08-12 o 05:50
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-12, 10:44   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
W pierwszym poscie, w pierwszym akapicie.
Przeciez nie bylam tam z ukryta kamera.

Poza tym co to za argument czy sie zakochal czy nie - przyzwoici faceci postepujacy moralnie (tak, tacy tez istnieja) tez sie nie w kazdej zakochuja, ale nie zostawiaja po sobie lez i zlamanych serc. I inne pobojowisko, krajobraz jak po bitwie.
"Zaczął podbijać". Nic mi to nie mówi poza zasygnalizowaniem "podobasz mi się, fajna jesteś". A do czego fajna? To już kwestia ustaleń. Tu nie ma mowy o jakimś udawaniu wielkiej miłości, że chodzi o coś więcej. Przecież ona sama pisze, że wiedziała, iż nie będzie ciągu dalszego. Więc...

Reno, nie na nim spoczywa odpowiedzialność za to, że dziewczyna za dużo, na podstawie słabych przesłanek sobie wyobraziła. Abstrahując od tej sytuacji: najbardziej przyzwoity, porządny, świetnie się prowadzący facet może zostawić po sobie łzy i złamane serce jeżeli np. jakaś kobieta pomyli miłą rozmowę i gesty uprzejmości z uczuciami. A są przecież takie kobiety (i tacy faceci, że się uśmiechniesz do niego, jutro do kolegi i zarzuci Ci bycie podrywaczką co to skacze z kwiatka na kwiatek). Upatrujesz się na siłę winy w młodym chłopaku, który niczego Autorce nie obiecywał poza miłym spędzeniem razem wakacyjnego czasu. Za to ona przyznaje, że kolejny raz zrobiła coś, czego może jednak zrobić nie powinna. Odpowiedzialność za jej własne szczęście jest w jej rękach. Jeżeli się tego nie nauczy, to będzie cierpiała jeszcze wiele razy. Mogła przed seksem jednak twardo pogadać o tym co jest i będzie między nimi i swoich cichych oczekiwaniach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-08-12 o 10:52
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 14:30   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

A to ja nie wiem czy rozmawiali czy nie. To juz autorka musi sie wypowiedziec.

Bo faktycznie to dwie rozne sytuacje - celowa manipulacja i oszukiwanie, a mlodzi znaja sie slabo i nie wiedza co drugiemu po glowie chodzi.

Ale rownie dobrze on mogl z nia porozmawiac, bo w przypadku braku komunikacji to zaniedbanie obu stron. Nie tylko jednej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 14:32   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A to ja nie wiem czy rozmawiali czy nie. To juz autorka musi sie wypowiedziec.

Bo faktycznie to dwie rozne sytuacje - celowa manipulacja i oszukiwanie, a mlodzi znaja sie slabo i nie wiedza co drugiemu po glowie chodzi.

Ale rownie dobrze on mogl z nia porozmawiac, bo w przypadku braku komunikacji to zaniedbanie obu stron. Nie tylko jednej.
Nie, to nie jest zaniedbanie z obydwu stron. Jeżeli ona sama o sobie od dawna wie, że się szybko angażuje i czuje się potem poszkodowana, to zaniedbanie jest wyłącznie po jej stronie. Nikt za nią myśleć i działać nie będzie. Przykro mi, czas zejść z chmurki rodem z komedii romantycznych.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 07:24   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest zaniedbanie z obydwu stron. Jeżeli ona sama o sobie od dawna wie, że się szybko angażuje i czuje się potem poszkodowana, to zaniedbanie jest wyłącznie po jej stronie. Nikt za nią myśleć i działać nie będzie. Przykro mi, czas zejść z chmurki rodem z komedii romantycznych.

Oczywiscie, ze za jakosc relacji odpowiadaja dwie strony. I tak panowie tez sa odpowiedzialni za antykoncepcje, wychowanie dzieci. I powinni sie poczuwac do rozmow o wspolzyciu i ewentualnym zwiazku.

W swiecie, w ktorym sie ich z tego zwalnia to taki troche ciemnogrod.

Nie dziwia mnie potem hasla o piekle kobiet znad Wisly, skoro tam daje sie spoleczne pozwolenie na beztroske facetow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 08:00   #24
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: stracił zainteresowanie. dlaczego?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-08-13 o 08:30
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 09:00:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.