Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-22, 10:57   #3271
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Bry to ja może nie będę się chwalić o której wstałam wczoraj późno obejrzeliśmy Gęsia skórkę. Polecam jako kino familijne dla dorosłych to takie trochę ala Stranger Things. A jeszcze później poszłam farbować włosy i się kąpać.

U mnie siąpi, zimno i pochmurno. R nie miał wolnego weekendu, więc nie wiem jak ten dzień się potoczy. Ja tam mogłabym pójść do kawiarni posiedzieć, ale co na to R to już inna bajka. Za to T jest dziś wykąpany, czyściutki i pachnący

No Ty Jasia masz najlepszy Irenowy mikrobiom. Ciągnie cię do kwaśnego i dlatego nie masz ochoty na cukier. Samo zdrowie. Mnie cukier w produktach też irytuje, a jeszcze bardziej ocet spirytusowy 🫤 takie produkty są dla mnie wręcz niejadalne. Octem spirytusowym najlepiej nabłyszcza mi się kafelki i odkamienia czajnik.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 11:20   #3272
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Mnie to irytuje najbardziej sól. Wszędzie jest dosalane. A potem mój P mówi że coś przesolilam, a ja nawet grama soli nie uzywam.



Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 11:51   #3273
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Bryw ten deszczowy dzień...
Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Tak jest Gosia. .

Ja od galeri trzymam się za daleka. Byłam w tym tyg u dentysty na finalnym montażu. Teraz przynajmniej 3 miesiące żeby wrócić do równowagi finansowej.
Super,że już zakonczylaś tą walkę o piękny uśmiech
Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Bry. Znow nieprzespana noc, od około 3:30 czuwam. Totalne wybudzenie, nie ma szans żeby zasnąć. Za godzinę wstanie mala a ja wtedy pewnie akurat padnę. To będzie bardzo emocjonująca niedziela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie 🥴 mam nadzieję,że jednak udało Ci się pospać Kate.
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
No smakowite to twoje śniadanie Hania
No ja od cukru uzależniona jestem, nie rzucę całkowicie, nie ma bata choć 1 kosteczkę czekolady do kawy muszę skubnąć
Deszczowa noc, deszczowy poranek..od taka niedziela się zaczęła..
Bry ️ kawka w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobnie do Ciebie Bell,też muszę coś słodkiego skubnac.Zwlaszcza teraz po ciąży gdy chodzę niewyspana....Herbaty nie słodzę od trzydziestu lat,kawy w ogóle,ale na coś słodkiego zawsze się skuszę.. Niestety mam świadomość,że cukier to nic dobrego 🥴
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas ciągle pada deszcz. Było bardzo suche lato, suchy wrzesień - to od wczoraj nadrabia. Spacery nie wchodzą w grę, do kościoła pojedziemy autem.

Cukier - akurat chłopi z plakatu Gosi to cukru pewnie niewiele spożywali ja też mam problem ze słodyczami, duży problem i o ile że slodzenia herbaty zrezygnowałam to jednak lubię ciasta i cukierki.

Oglądałam do 3 serial Pacyfik, wstałam o 7:30 ale jest deszczową niedziela to nie muszę być pełna energii.
No właśnie też sobie o tych chłopach tak pomyślałam
Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!
I u mnie sie rozpadało. Moze i dobrze - nie bedzie kusiła robota w ogrodzie

Ja cukrowa nie jestem zupelnie - słodycze u mnie to sie przeterminuja albo mole je zjedza. Ciast nie jadam za bardzo - czasami towarzysko tylko.
Najbardziej przeszkadza mi dosladzanie wszystkich gotowych produktow - od keczupów, przez sosy, az po dania gotowe
Wczorajszej pumpkin cold brew nie podołałam - upiornie slodkie to
Suuuuuuper!!! To usmiech z Hollywood wreszcie skonczony.
Trochę Ci Jasia tego zazdroszczę,że nie ciągnie Cię na słodkie.
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Ja też pije herbatę i kawę bez cukru. Ale ja od zawsze bez cukrowe napoje. Słodkie ulepy mi nie smakują. Nawet jak w kawie byłoby czubeczek łyżeczki cukru to nie wypije. Za to "coś" słodkiego jako dodatek do kawy musi być. Do tej porannej nie ale do popołudniowej już tak. Pewnie kwestia przyzwyczajenia tak jest.
Ale szaruga i plucha u mnie my do kościoła na nogach bo blisko
Obiad u taty a później czeka nas niedzielne popołudnie z nauką. 4x sprawdziany w tym tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 11:52   #3274
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Mnie też irytuje cukier w każdym produkcie. To bardzo uciążliwe jak trzeba z cukru zrezygnować a tu się okazuje, że praktycznie nie ma nagle co jeść.

Poszłam pograbic liście do ogrodu bo słońce ładnie świeciło, zrobiłam z 5m² i zaczęło padać. A się narobiłam

Gosia, obyś miała rację! Chcę w końcu osiągnąć moją wagę docelową, a ciąża w międzyczasie te plany jednak trochę odsuwa. Ale jestem dobrej myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez HellcatRedeye
Czas edycji: 2023-10-22 o 11:53
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 12:35   #3275
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Magu Gęsią Skórkę znam. Ogladalismy w ubieglym roku. Bardzo nam sie podobała!
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 13:10   #3276
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Tak jest Gosia. .

Ja od galeri trzymam się za daleka. Byłam w tym tyg u dentysty na finalnym montażu. Teraz przynajmniej 3 miesiące żeby wrócić do równowagi finansowej.

Ooo grunt, ze skonczone!
To byla dluga i emocjonujaca przeprawa dla ciebie. Oby juz wiecej ten problem sie nie pojawil!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Bry. Znow nieprzespana noc, od około 3:30 czuwam. Totalne wybudzenie, nie ma szans żeby zasnąć. Za godzinę wstanie mala a ja wtedy pewnie akurat padnę. To będzie bardzo emocjonująca niedziela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojejku wspolczuje Moze uda Ci sie zdrzemnac w dzien?
U mnie tez 1.5godz walki w srodku nocy zeby nie dawac cycusia, niestety 1:0 dla Olcia

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Piękna jesień u Was
U mnie też dzisiaj była pogoda marzenie, ciepło i lekki wiaterek
Trafił mi się wolny wieczór bez chłopaków i miałam trochę czasu dla siebie - poszłam na spacer, a po powrocie małe spa, maseczka, manicure itd
Załącznik 7794892

Piekny, jesienny klimacik! No i bardzo przyjemny wieczorek mialas

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
No to Gwiazdka masz większą wiedzę ode mnie. Bo ja akurat o tym, że cukier uszkadza kolegen nie wiedziałam. Dlatego tak cenna była dla mnie lektura o menopauzie. Ja po dużej dawce cukru źle się czuję. Dlatego na razie unikam wszelkich słodkich ulepów, na raz dużych dawek cukru i staram się nie jeść cukru regularnie. Całkowita rezygnacja z cukru jest póki co dla mnie nierealna 🫤

Akurat ten fakt o kolagenie najbardziej do mnie przemawia!

Ogolnie tak jak pomysle to nie jem jakos tragicznie duzo cukru… nie slodze kawy, herbaty, nie pije sokow ani coli itp. Tylko jakies ciasteczko typu crossaint albo goferek do kawy no i wieczorny grzech jablko z nutella

Bry.
U nas dzis cudna jesien, ogrodek w lisciach ale skapany w sloncu pieknie sie prezentuje
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 13:54   #3277
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Jabłko z Nutellą ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-22, 14:01   #3278
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Nie jadłam nigdy jabłka z nutellą, jak to jecie?

Ja też nie słodzę kawy czy herbaty, nie pijam napojów, soki sporadycznie. A ze słodkim to mam takie fazy, bywa że nie mam ochoty przez miesiąc, a później odmiana i jem przez miesiąc dzień w dzień. Też nie jakoś bardzo dużo.

Zaraz do roboty. Z plusów to chyba dziś skończę ostatnią cześć sagi o Fjallbace Lackberg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...

Edytowane przez gosia261282
Czas edycji: 2023-10-22 o 14:04
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 14:19   #3279
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Nie lubię nutelli, takich smarowideł typu masła orzechowe, czekoladowe nie lubię. Dobrze, że chociaż tyle za to ciasta bardzo, i czekoladowe cukierki, ciastka. Najlepiej to takich rzeczy po prostu nie kupować- tylko jak są dzieci w domu to trudniej nie miec tego w domu. Za to z ciast trudno mi zrezygnować, szczególnie w czasie zimowo-jesiennym.
Dziś bylło w kościele spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Masakra. Jest u nas taki ksiądz który gada jakoś dziwnie i długo. Na ogół większość już jest podłamana jak widzi, że on będzie odprawiał mszę. Ogólnie mówiąc zanudza a proboszcz dał go do przygotowania młodzieży do sakramentu. Oj vhyba nie zależy mu na młodych parafianach.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 14:43   #3280
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Jabłko z Nutellą ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie to taka rownowaga, ze niby owoc tez

Gosia, ja lyzke nutelli podgrzewam troche w mikrofali, jablko sobie kroje w plasterki no i taka kombinacja
Robie tak tez z maslem orzechowym.
Powodzenia w pracy, oby szybko te dni do urlopu zlecialy


Nudny i trudny do sluchania ksiadz to prawdziwa meka! Zwlaszcza dla mlodziezy… a i mnie samej zawsze sie oczy zamykaly w takich przypadkach czasami
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 14:49   #3281
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Pojechalismy do taty P, zeby mu zawieźć obiad, bo źle się czuje. Zatrzymalismy sie przy parkingu i mialam tylko wyskoczyc do budynku zeby to podrzucic. W tym samym czasie jakas baba wlazla do swojego zaparkowanego auta, które nasze auto zastawilo. P zdążył tylko odpalić silnik zeby odjechac a tym czasie pani walnęła nam w bok. Na moje pytanie czemu nie patrzy w lusterka odpowiedziała "patrzylam, ale mam zaparowane szyby i nic nie bylo widac". Ręce opadaja....
Błotnik i zderzak do naprawy. Ehhhh
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-22, 15:22   #3282
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Pojechalismy do taty P, zeby mu zawieźć obiad, bo źle się czuje. Zatrzymalismy sie przy parkingu i mialam tylko wyskoczyc do budynku zeby to podrzucic. W tym samym czasie jakas baba wlazla do swojego zaparkowanego auta, które nasze auto zastawilo. P zdążył tylko odpalić silnik zeby odjechac a tym czasie pani walnęła nam w bok. Na moje pytanie czemu nie patrzy w lusterka odpowiedziała "patrzylam, ale mam zaparowane szyby i nic nie bylo widac". Ręce opadaja....
Błotnik i zderzak do naprawy. Ehhhh
Ehhh, współczuje tych nerwów.

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Nie lubię nutelli, takich smarowideł typu masła orzechowe, czekoladowe nie lubię. Dobrze, że chociaż tyle za to ciasta bardzo, i czekoladowe cukierki, ciastka. Najlepiej to takich rzeczy po prostu nie kupować- tylko jak są dzieci w domu to trudniej nie miec tego w domu. Za to z ciast trudno mi zrezygnować, szczególnie w czasie zimowo-jesiennym.
Dziś bylło w kościele spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Masakra. Jest u nas taki ksiądz który gada jakoś dziwnie i długo. Na ogół większość już jest podłamana jak widzi, że on będzie odprawiał mszę. Ogólnie mówiąc zanudza a proboszcz dał go do przygotowania młodzieży do sakramentu. Oj vhyba nie zależy mu na młodych parafianach.

Oj nie, nic bardziej nie zniechęca młodzieży. Ze dość ze to tak długo trwa to jeszcze zanudza


Ja juz spacer zaliczyłam, całkiem przyjemna pogoda bez wiatru, 14 st, No coraz cieplej
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 15:41   #3283
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Mój młody dziś umeczyl się na mszy..wzdychał kiedy koniec bo proboszcz odprawiał, a jak młody ksiądz odprawia to słucha z zaciekawiem. A na religie nie cierpi chodzić bo katechetka zamiast zachęca To odpycha co tygodniowymi kartkówkami jakby było mało sprawdzianów To religia najważniejsza od przyszłego roku mówi żeby go odpisać..
Jasia przekracza ludzkie granice takie zachowanie ludzi..mogła już tego nie mówić bo ręce opadają.. współczuję bo nie dość że nerwy To jeszcze teraz akcja z naprawianiem auta..echh.
U mnie słońce się pojawiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 15:53   #3284
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Wszechświat wiedział, że potrzebuję pieknego spaceru i proszę. Przestało padać, wyszło słońce i było nawet ciepło.

I cóż... kolagen mi za to nie podziekuje. Ale eklerek był bajecznie przepyszny z delikatnym kremem.

Dziś mała zabawa z filtrami mam takie w telefonie, gdzie od razu można zrobić zdjęcia w innych kolorach 1 zdjęcie real foto, 2 złote wibracje, 3 smakosz IMG_20231022_152659.jpgIMG_20231022_152713.jpgIMG_20231022_152705.jpgIMG_20231022_164228.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 16:01   #3285
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Oj Jasia, co za niepotrzebne nerwy 🫤
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 18:15   #3286
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

U nas tez klimaty koscielne slabo. Mloda juz dawno sie wypisala a Mlody w tym roku. Traktowanie religii jako najważniejszego przedmiotu i co chwile alno odpytywanie, albo sprawdziany. . Dzieci powiedziały dosc i mają racje. W tym systemie kościelnym coraz mniej jest miejsca na wiarę a coraz więcej administracji i straszenia
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 19:27   #3287
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Bry wieczór

Gospodarczy triathlon przeciągnął się na niedzielę, może na chwilę będzie porządek

Dla relaksu obejrzałam odcinek Virgin River, Miss Americana (o Taylor Swift), dokument o Kareem'ie Abdul Jabbar a teraz Egzorcysta papieża. Pełen przekrój gatunkowy

Jasia, współczuję stłuczki
Mag, piękne zdjęcia jesieni
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 19:29   #3288
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

U mnie dzisiaj jest dość ciepło, ale jednocześnie też jest wilgotno przez co mam mgławicę niesamowitą.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 19:47   #3289
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Jasia - ale niefart ze stłuczką

U nas Młody nie ma problemu z Kościołem, katechetki też spoko się trafiają ale ten ksiądz to jest naprawdę słaby, mój M ma ochotę wyjść z kościoła jak widzi, że będzie odprawiał. Młody mówi, że trudno, zaciśnie zęby i raz w miesiącu da radę ale w pozostałe niedzielę będzie chodził na mszę przy której ma 95% pewności że będzie inny i co z tego że to dla małych dzieci

Mówią że nie dla księdza się chodzi do kościoła, oczywiście że nie - ale ksiądz skutecznie może zniechęcić do chodzenia szczególnie młodych ludzi.

Ja to w ogóle uważam, że religia nie powinna być w szkole tylko właśnie w salach katechetycznych parafii - moja mama która chodziła na religię do kościoła do innej wsi niż do szkoły i w ogóle innej niż mieszkała bardzo się że mną nie zgadza, to nasz taki prywatny spór i żadna nie może drugiej przekonać
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-22, 19:55   #3290
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Kasia zgadzam sie z Toba. Powrót religii do salek katechetycznych dobrze by zrobil wszystkim. Tez chodzilam tam daleko jak Twoja mama, ale i tak bylo lepiej - byl klimat, duchowosc a teraz? Kolejny punkt zajęć, który trzeba odbębnic
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:09   #3291
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Ja też miałam religię w salkach katechetycznych przy kościele.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:13   #3292
bedlamite
Pojawiam się i znikam >.<
 
Avatar bedlamite
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 704
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Bry z herbatą z sokiem malinowym 🫖

Ja się na temat religii i ogólnie kościóła nie będę się wypowiadać, bo jak tylko o tym pomyślę, to ciśnienie mi skacze. Ale jestem ateiską i jestem bardzo radykalna w swoich poglądach.
__________________
2020: 65
filmy: 2020/8


Miałem ochotę przestać istnieć. Nie, nie popełnić
samobójstwo, nie umrzeć ale przestać istnieć.
Zamienić się w nic.

Jarosław Borszewicz - "Mroki"
bedlamite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:22   #3293
bedlamite
Pojawiam się i znikam >.<
 
Avatar bedlamite
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 704
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Wczorajszy spacer IMG_20231022_212204.jpgIMG_20231022_212229.jpgIMG_20231022_212246.jpgIMG_20231022_212322.jpgIMG_20231022_212334.jpgIMG_20231022_212359.jpgIMG_20231022_212425.jpg
__________________
2020: 65
filmy: 2020/8


Miałem ochotę przestać istnieć. Nie, nie popełnić
samobójstwo, nie umrzeć ale przestać istnieć.
Zamienić się w nic.

Jarosław Borszewicz - "Mroki"
bedlamite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:40   #3294
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Mag te twoje wypady często kończą się na pysznościach, ten eklerek wygląda mega smakowicie
Ja miło wspominam swoją religie, nawet należałam do chóru. Dzieci chętniej uczestniczyły na lekcjach. A teraz dzieci tylko narzekają.
A do kościoła lubimy chodzić jak odprawia młody ksiądz, fajne ma kazania, aż chce się być.
Ola piękne zdjęcia i księżyc jest nawet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:46   #3295
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Też należałam do chóru, choć więcej było śpiewania na spotkaniach niż prawdziwych występów. Ale to były fajne czasy, był rewelacyjny młody ksiądz i wszystkie dzieciaki chciały chodzić do niego na chór. A teraz jestem poza kościołem, wystąpiłam i nie wracam. Wiara wiarą, ale nie popieram samej instytucji.

Magu, ale fajna opcja z robieniem zdjęć! Można wyczarować jesień nawet jak jej nie ma.

Jasia, ale słaba wymówka tej kobiety. Ciekawe czy skoro miala zaparowane szyby to miała zamiar tak jechać dalej. A Wy teraz macie problem. Ludzie bywają naprawdę niepoważni.

Ola, piękne niebo!

Ja walczę ze zgagą. Mala dopiero usnela, przed 22... Coś dzisiaj walczyła mocno. Ja zaraz idę do niej bo M chce coś podziałać jeszcze. Więc dobranoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:54   #3296
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Ola piękne widoki mialas!

Ja juz w stolicy. Jutro przydadzą sie kciuki.... obiecuję, ze juz niedługo. Mam wielką nadzieję, ze sie wszystko ułoży po mojej mysli
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 21:08   #3297
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Jasia współczuję tej stłuczki i nerwów, no i trzymam mocno kciuki za jutro

Mag,Ola- ładne zdjęcia jesieni

Kate, ta zgaga towarzyszy Ci całą ciążę? Ja tak miałam i sprawdził się stary zabobon,że jak kobieta w ciąży ma zgagę to dziecko urodzi się z dużą ilością włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 21:14   #3298
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Jasia, kciuki trzymam!

Brzudi, dopiero mi się zgaga zaczyna. Przy Jo też zaczęła mi się na 4 tygodnie przed porodem i mala urodzila się z długimi włosami. Teraz to już nawet wiem, że maleńka będzie miała sporo włosów bo mi lekarz na usg wypatrzył. No skoro na usg widac to chyba coś tam będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 03:54   #3299
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Jasia, ale pech z tą stłuczką. Trzymam kciuki!

Ja w każdej ciąży mega zgaga i wynik taki, że 3 sztuki łyse, a tylko 1 z włosami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 05:45   #3300
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kolejny (55) rozdział Irenowy - kolorami Lata i Jesieni przepełniony!

Bry
Dobrego poniedziałku

Jasia, kciuki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 09:56:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.