Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnych - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-11, 22:40   #601
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 190
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Np faceci z którymi robiłam to będąc w związkach czyli za darmo często nie dbali o moja wygodexw trakcie seksu, pozwalali sobie na jakieś nadużycia przekraczanie granic ostrzejsze zachowania bez pytania..
Ten np proponuje poduszkę pod kolana czy inne tego typu aspekty wygody; mimo ze lubi ostre slowka to zawsze dobiera je tak żeby mnie nie obrazić bo taks granice ma wyznaczona ; nie irytuje się gdy np coś robię nie tak jak chce tylko normalnie informuje (faceci w związkach ze mną często dużo mi narzucali w seksie i się irytowali); nigdy nie narzuca seksu bez zabezpieczenia (z moimi oficjalnymi partnerami nie mogłam tego nigdy wynegocjować i chodziłam często z infekcjami)
To jest barzo ciekawe, czyli w poprzednich zwiazkach wychodzi na to, ze kompletnie nie umialas stawiac granic a dopiero teraz z klientami przejelas kontrole i w koncu twoje granicee sa respektowane. To jest komplenta podstawa zwiazku - przestrzganie granic partnera. Twoje doswiadczenia zwiazkowe, szczegolnie chodzenie z infekcjami brzmia bardzo niepokojaco, lagodnie mowiac. Nie uwazasz, ze twoje poprzednie doswiadczenia i sposob postrzegania zwiazkow i mezczyzn wplynal na twoja decyzje i to jak traktujesz klienow i mezczyzn ogolnie? Nie kazdy facet jest takim zwierzeciem zeby olewal potrzeby partnerki.
Ze zwiazkow z bardzo kiepskimi facetami przeszlas na relacje tranzakcyjne z facetami lepszymi o tyle, ze nie pozwalaja sobie na przekraczanie granic.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 23:04   #602
andzelica
Przyczajenie
 
Avatar andzelica
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Tw0ja_Stara Pokaż wiadomość
Ale jednak prostytutka nie zostalas. Dlaczego skoro to lepsza opcja i pewnie lepiej finansowo bys na tym wyszla do momentu kiedy znalazlabys inna prace?
specjalnie założyłaś świeże konto żeby to napisać? no ładnie
andzelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 23:15   #603
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Tw0ja_Stara Pokaż wiadomość
To jest barzo ciekawe, czyli w poprzednich zwiazkach wychodzi na to, ze kompletnie nie umialas stawiac granic a dopiero teraz z klientami przejelas kontrole i w koncu twoje granicee sa respektowane. To jest komplenta podstawa zwiazku - przestrzganie granic partnera. Twoje doswiadczenia zwiazkowe, szczegolnie chodzenie z infekcjami brzmia bardzo niepokojaco, lagodnie mowiac. Nie uwazasz, ze twoje poprzednie doswiadczenia i sposob postrzegania zwiazkow i mezczyzn wplynal na twoja decyzje i to jak traktujesz klienow i mezczyzn ogolnie? Nie kazdy facet jest takim zwierzeciem zeby olewal potrzeby partnerki.
Ze zwiazkow z bardzo kiepskimi facetami przeszlas na relacje tranzakcyjne z facetami lepszymi o tyle, ze nie pozwalaja sobie na przekraczanie granic.
No tak ja traktuje facetów wyłącznie przedmiotowo teraz dużo trudniej mi się zakochać a raczej to niemożliwe
Ale ogólnie nie chce być w związku póki co i to taki etap wyzwolenia dosłownie i w przenośni. Ta transakcyjnosx relacji bardzo mi pomogła nauko stawiania granic. Dla mnie to trochę taka pokręcona forma autoterapii
Zdarzają się faceci ktirzy chcą mnie poznawać nawet wiedząc co robię zapraszają na kawę ciasto obiad chcą siè widywać i nswet z jednym”normalnym” umówiłam się w niedziele na kawusie

ten aktualny sponsor jest nieco odrealniony i mówi mi ze bym mogła z nim zamieszkać jak chve czy ze może będziemy razem ale tego sobie nie wyobrażam jakoś.
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 23:41   #604
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 190
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez andzelica Pokaż wiadomość
specjalnie założyłaś świeże konto żeby to napisać? no ładnie
Sama piszesz ze swiezego konta wiec jaki masz problem?

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
No tak ja traktuje facetów wyłącznie przedmiotowo teraz dużo trudniej mi się zakochać a raczej to niemożliwe
Ale ogólnie nie chce być w związku póki co i to taki etap wyzwolenia dosłownie i w przenośni. Ta transakcyjnosx relacji bardzo mi pomogła nauko stawiania granic. Dla mnie to trochę taka pokręcona forma autoterapii
Zdarzają się faceci ktirzy chcą mnie poznawać nawet wiedząc co robię zapraszają na kawę ciasto obiad chcą siè widywać i nswet z jednym”normalnym” umówiłam się w niedziele na kawusie

ten aktualny sponsor jest nieco odrealniony i mówi mi ze bym mogła z nim zamieszkać jak chve czy ze może będziemy razem ale tego sobie nie wyobrażam jakoś.
To nadal nie brzmi zbyt dobrze, ze traktujesz ludzi przedmiotowo, niemozliwe zeby sie zakochac, forma autoterapii. Nie wiem, nie jestem wyrocznia i jak tobie to pasuje, to nikomu nic do tego ale nie jestem pewna czy to akurat rozwiaze twoje problemy na dluga mete. W naczeniu problemy zwiazkowe i z relacjami ktore wczesniej mialas.

Edytowane przez Tw0ja_Stara
Czas edycji: 2024-01-11 o 23:38
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 06:06   #605
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Na męskim forum dowiedziałam się w jaki sposób myślą mężczyźni i dzięki temu np. wiem, że opowiadasz bajki o twoich rzekomych relacjach z klientami.
Chyba bardzo młode i / lub niedoświadczone są niektóre z was, skoro jeszcze wierzycie w "grupa ludzi x myśli tak, więc kUamiesz"
Ludzie są przeróżni i każdy może myśleć co innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 08:17   #606
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Tak to wyglada dla ciekawych rozmowy ze stałym sponsorem ��
To trzecie nasze spotkanie w tym tygodniu
Wiec to nie jest „zrób mi loda i wypad” jak tu niektórzy próbują wmawiać
Wcześniej mnie zaprosił na śniadanie i kawę ale odmówiłam i umówiliśmy siè tak na popołudnie

Może złapie niektórych cringe po przeczytaniu tych zdrobnień i tego języka ale on tak właśnie lubi ��
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg IMG_4804.jpeg (83,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg IMG_4806.jpeg (91,7 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-01-12 o 09:14
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 09:08   #607
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 269
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Wiec to nie jest „zrób mi loda i wypad” jak tu niektórzy próbują wmawiać
Większość prostytutek woli zrobić loda, skasować hajs i mieć spokój, niż jeszcze uskuteczniać jakieś rozmowy
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-12, 09:10   #608
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Exclamation Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Większość prostytutek woli zrobić loda, skasować hajs i mieć spokój, niż jeszcze uskuteczniać jakieś rozmowy
Ale one nie zarabiają 500 w godzinę tylko 200 za seks a ja 200 za 20 minut lodzika i trochę pitupituďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż ˝
Poza tym mam stałego zaufanego bezpiecznego klienta i zminimalizowane zagrożenie czegokolwiek
Ja tam wole pogadac czasem ze stałym miłym zdrowym bezpiecznym klientem niż kolejnym anonimowym klientom lody robić i kasować psie pieniądze ������

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-01-12 o 09:16
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 11:27   #609
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 269
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Ale one nie zarabiają 500 w godzinę tylko 200 za seks a ja 200 za 20 minut lodzika i trochę pitupituďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż ˝
Poza tym mam stałego zaufanego bezpiecznego klienta i zminimalizowane zagrożenie czegokolwiek
Ja tam wole pogadac czasem ze stałym miłym zdrowym bezpiecznym klientem niż kolejnym anonimowym klientom lody robić i kasować psie pieniądze ������
A co jak stały klient znajdzie se babę? Skąd weźmiesz nowego?
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 11:30   #610
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
A co jak stały klient znajdzie se babę? Skąd weźmiesz nowego?
Mam już innych chętnych 😊
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 12:03   #611
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 688
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
A co jak stały klient znajdzie se babę? Skąd weźmiesz nowego?
Tak jakby to było jakimś wyczynem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-12, 12:45   #612
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez colourthesmallone Pokaż wiadomość
tak jakby to było jakimś wyczynem

Wysłane z aplikacji forum wizaz
🤣🤣🤦 🤦
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 13:00   #613
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 294
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
wywiady są anonimowe raczej z tego względu, że prostytucja spotyka się z ostracyzmem społecznym



bruma, słuchaj, marnujesz się tu na wizażu, skoro Ty wszystko wiesz o wszystkim to weź zgłoś się do jakiegoś spacex czy coś, kupę siana zarobisz



a w niektórych krajach karalne jest naturalne poronienie albo bycie gejem



a czy jakaś praca musi być pracą marzeń wszystkich wykonujących ją osób, żeby było legalna i akceptowalna społecznie?
większość ludzi pracuje, bo musi i jak by mieli wybór to by nie lecieli na 8 do pracy, tylko sobie spali
1. Nie chodzi o pracę marzeń. Tracisz czas na wywody z rodzaju że nie każdemu wszystko pasuje. Pani przedszkolanka niekoniecznie czułaby się dobrze w roli astronauty czy prawnika i vice wersa; to oczywiste.
Natomiast nawet jak jesteś silnym psychicznie człowiekiem, pracując w atmosferze mobbingu i tego typu nieprawidłowości i tak wjedzie Ci to w jakiś sposób na psychę.
Tak samo możesz być pewną siebie kobietą, z wysokim poczuciem własnej wartości, związać się z toksykiem i nie zorientować się kiedy stałaś się wrakiem człowieka.
Z kim przestajesz takim się stajesz. Nie do końca jest tak że człowiek nie nasiąka tym w czym się na co dzień obraca.
2. Była tu na wizażu dziewczyna (niejedna zapewne) która ma dość burzliwe życie erotyczne i mocno swobodne podejście w tych tematach. Zakładała wątki ilekroć któraś z jej przygód konczyła się niezbyt komfortowo, łagodnie ujmując. Ostatnim chyba było jak poznała się z facetem w klubie, wylądowali u niej w mieszkaniu. Jej się odwidziało i chciała zakonczyć spotkanie. Facet nie zamierzał odpuścić bo nakręcił się już na to wszystko. Finalnie dokonczyła schadzkę bo zwyczajnie się go bała i dalszych jego reakcji.
Niuanse.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez andzelica Pokaż wiadomość
specjalnie założyłaś świeże konto żeby to napisać? no ładnie
wiesz, niektórzy pokasowali konta bo formu miało być zamknięte także wysyp starych ale świeżaków nie dziwi.


Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Tak to wyglada dla ciekawych rozmowy ze stałym sponsorem ��
To trzecie nasze spotkanie w tym tygodniu
Wiec to nie jest „zrób mi loda i wypad” jak tu niektórzy próbują wmawiać
Wcześniej mnie zaprosił na śniadanie i kawę ale odmówiłam i umówiliśmy siè tak na popołudnie

Może złapie niektórych cringe po przeczytaniu tych zdrobnień i tego języka ale on tak właśnie lubi ��
Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Ale one nie zarabiają 500 w godzinę tylko 200 za seks a ja 200 za 20 minut lodzika i trochę pitupituďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż ˝
Poza tym mam stałego zaufanego bezpiecznego klienta i zminimalizowane zagrożenie czegokolwiek
Ja tam wole pogadac czasem ze stałym miłym zdrowym bezpiecznym klientem niż kolejnym anonimowym klientom lody robić i kasować psie pieniądze ������
Może nie do konca chwytam kontekst bo i nie bardzo mu się przyglądam ale jak już to 2, więc 100 od 1 (to nie wygląda na dużo wyższą stawkę od standardowej, zdziwiłabyś się ale dziewczyny też się cenią że muszą poswięcić czemuś czas i zaangażowanie, i często liczą nie tyle od godziny co ilości stosunków. Jak to faceci bezobcesowo wymieniali w komentarzach płacisz za jedną godzinę w tym tylko 1 za przeproszeniem ''spust'' - z tego co widziałam to był główny motyw użalania się). Więc to że widzisz jakieś ceny na portalach należy raczej potraktować jako pkt odniesienia i najtanszą opcję, każdą rzecz dodatkową doliczając osobno. Poza tym serio to taka różnica czy ktoś się przymila i mówi lodzik zamiast zrob loda.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 13:23   #614
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
1. Nie chodzi o pracę marzeń. Tracisz czas na wywody z rodzaju że nie każdemu wszystko pasuje. Pani przedszkolanka niekoniecznie czułaby się dobrze w roli astronauty czy prawnika i vice wersa; to oczywiste.
Natomiast nawet jak jesteś silnym psychicznie człowiekiem, pracując w atmosferze mobbingu i tego typu nieprawidłowości i tak wjedzie Ci to w jakiś sposób na psychę.
Tak samo możesz być pewną siebie kobietą, z wysokim poczuciem własnej wartości, związać się z toksykiem i nie zorientować się kiedy stałaś się wrakiem człowieka.
Z kim przestajesz takim się stajesz. Nie do końca jest tak że człowiek nie nasiąka tym w czym się na co dzień obraca.
2. Była tu na wizażu dziewczyna (niejedna zapewne) która ma dość burzliwe życie erotyczne i mocno swobodne podejście w tych tematach. Zakładała wątki ilekroć któraś z jej przygód konczyła się niezbyt komfortowo, łagodnie ujmując. Ostatnim chyba było jak poznała się z facetem w klubie, wylądowali u niej w mieszkaniu. Jej się odwidziało i chciała zakonczyć spotkanie. Facet nie zamierzał odpuścić bo nakręcił się już na to wszystko. Finalnie dokonczyła schadzkę bo zwyczajnie się go bała i dalszych jego reakcji.
Niuanse.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


wiesz, niektórzy pokasowali konta bo formu miało być zamknięte także wysyp starych ale świeżaków nie dziwi.





Może nie do konca chwytam kontekst bo i nie bardzo mu się przyglądam ale jak już to 2, więc 100 od 1 (to nie wygląda na dużo wyższą stawkę od standardowej, zdziwiłabyś się ale dziewczyny też się cenią że muszą poswięcić czemuś czas i zaangażowanie, i często liczą nie tyle od godziny co ilości stosunków. Jak to faceci bezobcesowo wymieniali w komentarzach płacisz za jedną godzinę w tym tylko 1 za przeproszeniem ''spust'' - z tego co widziałam to był główny motyw użalania się). Więc to że widzisz jakieś ceny na portalach należy raczej potraktować jako pkt odniesienia i najtanszą opcję, każdą rzecz dodatkową doliczając osobno. Poza tym serio to taka różnica czy ktoś się przymila i mówi lodzik zamiast zrob loda.
Mi to nie robi różnicy ile razy on się spuści jak jestem i tak z nim godzinę i tak uprawiamy seks
A za 20 minut prscy 200 złotych to dla mnie spoko opcja. Będzie chciał posiedzieć poprzytulać się wie ze musi dopłacić xD
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 17:39   #615
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 190
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Tak to wyglada dla ciekawych rozmowy ze stałym sponsorem ��
To trzecie nasze spotkanie w tym tygodniu
Wiec to nie jest „zrób mi loda i wypad” jak tu niektórzy próbują wmawiać
Wcześniej mnie zaprosił na śniadanie i kawę ale odmówiłam i umówiliśmy siè tak na popołudnie

Może złapie niektórych cringe po przeczytaniu tych zdrobnień i tego języka ale on tak właśnie lubi ��
Za samo pisanie w taki sposob bym kolesia kasowlala 100/ wiadomosc, bo bym wiecznie chodzila zarzygana od tego cringu.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Mi to nie robi różnicy ile razy on się spuści jak jestem i tak z nim godzinę i tak uprawiamy seks
A za 20 minut prscy 200 złotych to dla mnie spoko opcja. Będzie chciał posiedzieć poprzytulać się wie ze musi dopłacić xD
20 minut ssac komus flaka to dlugo, za 200zl by mi sie nie chcialo. I za te wszystkie kotki i tygryski to juz w ogole musialby albo doplacic drugie tyle, albo sie przynajmniej zamknac.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 18:14   #616
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Masakra skręciło mnie od tych tekstów Baw się laska, ale jestem bardzo ciekawa co np. za 5-10 lat będziesz o tym myślała
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 18:53   #617
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 294
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Mi to nie robi różnicy ile razy on się spuści jak jestem i tak z nim godzinę i tak uprawiamy seks
A za 20 minut prscy 200 złotych to dla mnie spoko opcja. Będzie chciał posiedzieć poprzytulać się wie ze musi dopłacić xD

tylko, bo zapomnieliśmy wspomnieć, o co walczą kwiaty, gadka o robocie nie wymagajacej żadnych kwalifikacji. Cięzko porównywać za godzinę plombę i znieczulenie dentysta weźmie 200-300 zł; za godzinę kanałowego 5x tyle. Stawka o której mówisz w dodatku jest bez żadnych obciązen. Za to za badania u gina i ewent leczenie trzeba uwzględnić. To nie wiem czy taki znowu wypas.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2024-01-12 o 18:54
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:35   #618
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Tw0ja_Stara Pokaż wiadomość
Za samo pisanie w taki sposob bym kolesia kasowlala 100/ wiadomosc, bo bym wiecznie chodzila zarzygana od tego cringu.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



20 minut ssac komus flaka to dlugo, za 200zl by mi sie nie chcialo. I za te wszystkie kotki i tygryski to juz w ogole musialby albo doplacic drugie tyle, albo sie przynajmniej zamknac.
Wladnie wróciłam i trwało to może z 10 minut a „flaka” cisgnelam może ze 3 w sumie przecież nikt tego nie liczy z zegarkiem w ręku xD
Ale wole zdecydowanie pełna godzinę z normalnym seksem i normslna opłata xD
Z nim się godzę na takie rzeczy bo jest najbardziej stały i regularny i wiem jak szybko mu idzie ze wszystkim xD
Distalam jeszcze 50 zł za to ze resztę czasu spędziłam na leżeniu z nim w łóżku
Ale dwóch nowym chętnym odmówiłam dziś czegoś takiego

Przecież te nasze rozmowy i zdrobnienia nie trwają nonstop. Tylko jak on pisze i chce się umówić to tak z nim gadam. Właściwie pokazałam całość rozmowy xD
Nie gadam z nim tak ciagle przevuez.
On pisze umawiamy się i tyle

Nonstop tez bym nie dała rady ������

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-01-12 o 19:39
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:38   #619
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

A ile ten syn ma lat, że tak bez żenady tatuś pod jego obecność panienkę na seksy sobie sprowadza?
On się nim non stop zajmuje, że musicie się spotykać jak jest w domu?

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-12, 19:50   #620
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 190
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
A ile ten syn ma lat, że tak bez żenady tatuś pod jego obecność panienkę na seksy sobie sprowadza?
On się nim non stop zajmuje, że musicie się spotykać jak jest w domu?

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
No to jest dosc obrzydliwe. Dzieciak za sciana a ojczulek w pokoju obok sie zabawia z laska za pieniadze.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:50   #621
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Tw0ja_Stara Pokaż wiadomość
No to jest dosc obrzydliwe. Dzieciak za sciana a ojczulek w pokoju obok sie zabawia z laska za pieniadze.
Dlatego przyszłam jak syna nie było dla mnie to tez byłoby niesmaczne
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:52   #622
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Ale jednak go poznałaś, a nie przyszłaś tam na kawkę.
To ile ma?

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:55   #623
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 190
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Dlatego przyszłam jak syna nie było dla mnie to tez byłoby niesmaczne
Aaa ok to zle zrozumialam, myslalam, ze jak on byl.
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:55   #624
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Ale jednak go poznałaś, a nie przyszłaś tam na kawkę.
To ile ma?

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
Przecież syn nie wie ze ojciec mi płaci
Chciał mnie zapoznać zgodziłam siè ale to było tak ze pojechaliśmy we trójkę na jedzenie a nie ze przyszłam i w domu był jak był seks
Syn w wieku szkolnym
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:59   #625
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

W takim razie masz więcej klasy niż tatuś.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 21:09   #626
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
1. Nie chodzi o pracę marzeń. Tracisz czas na wywody z rodzaju że nie każdemu wszystko pasuje. Pani przedszkolanka niekoniecznie czułaby się dobrze w roli astronauty czy prawnika i vice wersa; to oczywiste.
Natomiast nawet jak jesteś silnym psychicznie człowiekiem, pracując w atmosferze mobbingu i tego typu nieprawidłowości i tak wjedzie Ci to w jakiś sposób na psychę.
Tak samo możesz być pewną siebie kobietą, z wysokim poczuciem własnej wartości, związać się z toksykiem i nie zorientować się kiedy stałaś się wrakiem człowieka.
Z kim przestajesz takim się stajesz. Nie do końca jest tak że człowiek nie nasiąka tym w czym się na co dzień obraca.
2. Była tu na wizażu dziewczyna (niejedna zapewne) która ma dość burzliwe życie erotyczne i mocno swobodne podejście w tych tematach. Zakładała wątki ilekroć któraś z jej przygód konczyła się niezbyt komfortowo, łagodnie ujmując. Ostatnim chyba było jak poznała się z facetem w klubie, wylądowali u niej w mieszkaniu. Jej się odwidziało i chciała zakonczyć spotkanie. Facet nie zamierzał odpuścić bo nakręcił się już na to wszystko. Finalnie dokonczyła schadzkę bo zwyczajnie się go bała i dalszych jego reakcji.
Niuanse.
1. mobbingu można doświadczyć w każdej branży, nawet w manufakturze mydła i nigdzie nie jest powiedziane, że jest nieodłącznym elementem prostytucji
2. nigdzie też nie jest narzucone, że będąc prostytutką trzeba być nieostrożnym, indywidualna decyzja każdej osoby

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
tylko, bo zapomnieliśmy wspomnieć, o co walczą kwiaty, gadka o robocie nie wymagajacej żadnych kwalifikacji. Cięzko porównywać za godzinę plombę i znieczulenie dentysta weźmie 200-300 zł; za godzinę kanałowego 5x tyle. Stawka o której mówisz w dodatku jest bez żadnych obciązen. Za to za badania u gina i ewent leczenie trzeba uwzględnić. To nie wiem czy taki znowu wypas.
nie mam pojęcia o co Ci tu chodzi
skoro ktoś jest w stanie tyle zapłacić to niech zarabiają tyle co dentysta (btw wysokiej klasy specjalista zarabia znacznie więcej), widocznie w dalszym ciągu nie jest to taka atrakcyjna praca, skoro nie każda z nas by prostytutką być mogła
nie rozumiem, chciałabyś, żeby prostytutkom nie starczało na chleb, bo nie mają wykształcenia?
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 21:11   #627
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
1. mobbingu można doświadczyć w każdej branży, nawet w manufakturze mydła i nigdzie nie jest powiedziane, że jest nieodłącznym elementem prostytucji
2. nigdzie też nie jest narzucone, że będąc prostytutką trzeba być nieostrożnym, indywidualna decyzja każdej osoby



nie mam pojęcia o co Ci tu chodzi
skoro ktoś jest w stanie tyle zapłacić to niech zarabiają tyle co dentysta (btw wysokiej klasy specjalista zarabia znacznie więcej), widocznie w dalszym ciągu nie jest to taka atrakcyjna praca, skoro nie każda z nas by prostytutką być mogła
nie rozumiem, chciałabyś, żeby prostytutkom nie starczało na chleb, bo nie mają wykształcenia?
Ja mam wykształcenie jestem po studiach ale w moim zawodzie średnie miesięczne zarobki to tyle samo albo mniej niż ja zarabiam w 8 godzin na seksie
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 23:48   #628
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 269
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Ja mam wykształcenie jestem po studiach ale w moim zawodzie średnie miesięczne zarobki to tyle samo albo mniej niż ja zarabiam w 8 godzin na seksie
A co robisz że tyle płacą. Połykasz? Robisz anal bez zabezpieczenia? Bo 500 zł to chyba z jakąś supermodelką, ale też nie wiem czy się opłaca.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 23:54   #629
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 225
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
A co robisz że tyle płacą. Połykasz? Robisz anal bez zabezpieczenia? Bo 500 zł to chyba z jakąś supermodelką, ale też nie wiem czy się opłaca.
Nie jestem typem supermodelki typu ze wysoka chuda ale bardzo zwracam uwagę swoim wyglądem
Teraz faceci bardziej doceniają kształtne sylwetki z wąska talią
Nie robię żadnego seksu analnego a tym bardziej bez zabezpieczenia

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-01-13 o 00:08
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-13, 00:36   #630
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 269
Dot.: Dowiedziałam się, że facet, z którym się spotykam, korzystał z usług seksualnyc

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Nie jestem typem supermodelki typu ze wysoka chuda ale bardzo zwracam uwagę swoim wyglądem
Teraz faceci bardziej doceniają kształtne sylwetki z wąska talią
Nie robię żadnego seksu analnego a tym bardziej bez zabezpieczenia
A piersi masz sztuczne?
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-04 14:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.