Zerwał ze mną... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-09, 14:56   #31
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 240
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Frida, wątki są sprzed 10 i więcej lat. Rozumiem Twoją radykalną postawę, ponieważ nie masz emocji w tej konkretnej sytuacji. Ja mam w pamięci faceta, z którym miałam fajny tydzień, zaplanowany wyjazd i z dnia na dzień znalazłam się w sytuacji, w której nie chciałam być.
To nie są radykalne odpowiedzi. Radykalizm to byłoby coś w stylu: "Nigdy nie wiąż się z nikim".
Zrozum, że emocje, zwłaszcza miłość, ogłupiają. Sędzia w sądzie też nie może być emocjonalnie zaangażowany w sprawę. Nie może sądzić swojej żony
Masz w głowie tego faceta, dobre chwile, i nie dostrzegasz całego syfu, który ci robił, i który ci zrobi, jak dalej będziesz za nim latać. To zły człowiek. ZŁY!
Bruma_w_Hogsmeade jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 15:09   #32
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 287
Dot.: Zerwał ze mną...

Utrzymywanie kontaktu z tym toksycznym typem, który Cię nie tylko nie kocha, ale i nie szanuje, nie traktuje poważnie, tylko obraża i pomiata, byłoby czystą stratą czasu, energii i zaangażowania.
Zerwij z nim wszelkie kontakty, zablokuj go wszędzie gdzie się da.
Szanuj się.
Wytłumacz sobie, że zasługujesz na coś lepszego i na kogoś lepszego niż ten toksyczny dupek, który Cię obrażał i poniżał niby w żartach, i niby w żartach mówił paskudne rzeczy o Tobie.

Poszukaj partnera, który będzie Cię kochał, szanował, adorował, będzie Ci wierny i nie będzie przychodziło mu do głowy Cię obrażać, poniżać ani deprecjonować Twoich uczuć, np. (uzasadnionej) zazdrości.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 15:38   #33
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 489
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Frida, wątki są sprzed 10 i więcej lat. Rozumiem Twoją radykalną postawę, ponieważ nie masz emocji w tej konkretnej sytuacji. Ja mam w pamięci faceta, z którym miałam fajny tydzień, zaplanowany wyjazd i z dnia na dzień znalazłam się w sytuacji, w której nie chciałam być.
Masz o wiele wiecej w pamieci ,zawarlas to w pierwszym poscie ;-) poza tym tym samym poscie napisalas ze rok temu rozstalas sie z facetem ktory cie zdradzal ,wynika z tego ze ciagle sie pakujesz w zwiazki z ludzmi z ktorymi ci wybitnie nie po drodze a ty starasz sie tego nie widzieć .i tak od lat (watki z przed lat ,twoj ex z przed oku i teraz ten ksiaze)
Twoi znajomi jak napisalas tez doradzaja I mowia ci to samo co ludzie na forum a oni cie znaja na codzien I zapewne wiedza ze masz tendencje do siedzienoa w toksycznych ukladach znoszac wszystko byle tylko jakies portki miec prz sobie
Ogarnij sie jestes juz dorosla kobieta i chyba wiesz na czym polega szacunek i milosc
Tp co ty uprawiasz jest jakims chorym oczaceniem
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-01-09 o 15:44
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 16:22   #34
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Frida, wątki są sprzed 10 i więcej lat.
No to tym gorzej, bo najwidoczniej nic nie zmieniłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 16:42   #35
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Frida, wątki są sprzed 10 i więcej lat. Rozumiem Twoją radykalną postawę, ponieważ nie masz emocji w tej konkretnej sytuacji. Ja mam w pamięci faceta, z którym miałam fajny tydzień, zaplanowany wyjazd i z dnia na dzień znalazłam się w sytuacji, w której nie chciałam być.
Byliście razem 3 miesiące, podczas których fajny był tylko tydzień. To Ci nie daje do myślenia?

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 19:50   #36
Effy_Es
Raczkowanie
 
Avatar Effy_Es
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 163
Dot.: Zerwał ze mną...

Nie marnuj czasu na debili, którzy już od początku mają niejasną sytuację z inną babą.
Effy_Es jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 22:09   #37
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Chociaż może zaraz się pojawią głosy, że praca prostytutki, to praca jak każda i miło ze strony faceta, że podaje jakieś rozwiązania.
a od kiedy of to prostytucja?
a dwa, że tekst faceta miał być obraźliwy i nawet tego nie krył i co do tego nie ma wątpliwości

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Nie lubie. Trudno mi po prostu uwierzyc, ze tak potoczyła się ta historia. Mysalalm, ze majac plany wyjazdowe i po wspolnym tygodniu bedzie lepiej. To jak dostać w twarz, gdy słyszy się, że ktoś nie ma uczucia.
mi też trudno uwierzyć, że zerwał, właściwie na początku Cię urabiał, na zmianę wybuch o byle gówno, a potem makeup sex i że już nie będę
zapowiadało się na manipulanckie bagno z Tobą jako wybitnie predysponowaną na takie gierki, a jednak koleś zerwał
chociaż tyle, mogło być o wiele gorzej
poza tym nie dostałąś tym w twarz, od początku koleś Cię olewał, nawet się nie krył specjalnie z jakimiś cyckami na insta, dziwnymi wyjazdami z koleżankami, ewidentnym flirtem z kimś innym
nie wiem czym jesteś tak zszokowana, to się nie pojawiło z dnia na dzień
błagam, zablokuj go, bo możliwe, że za miesiąc czy dwa napisze, bo go zeswędzi, a Ty jak rakieta do niego polecisz
śmieci wyniosły się same, naprawdę lepiej być nie mogło, tylko nie lataj już za nim

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Frida, wątki są sprzed 10 i więcej lat. Rozumiem Twoją radykalną postawę, ponieważ nie masz emocji w tej konkretnej sytuacji. Ja mam w pamięci faceta, z którym miałam fajny tydzień, zaplanowany wyjazd i z dnia na dzień znalazłam się w sytuacji, w której nie chciałam być.
10 lat minęło, a Ty cały czas powielasz te same wzorce
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-10, 13:08   #38
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 267
Dot.: Zerwał ze mną...

Nie marnuj sobie czasu, typ jest niedojrzały i toksyczny. Znajdź sobie kogoś, kto będzie cie traktował poważnie i ułóż sobie życie.
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 17:12   #39
Franciskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 73
Dot.: Zerwał ze mną...

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałaś, ale wyobraź sobie, że to historia kogoś obcego.

Typek kompletnie nie szanował cię od początku - cały czas był w relacji z jakąś koleżanką, a Ciebie zwodził i bajerował, że tylko ciebie chce i gaslightował, że przesadzasz i wyolbrzymiasz.
Myślę, że bardzo dobrze wiedział co robi - chciał mieć ciastko i zjeść ciastko. A ty jakby trochę kompletnie tego nie widzisz i twoim głównym problemem jest, że z tobą zerwał. Twoim problemem powinno być to, że to ty nie zerwałaś tej relacji z nim. Być może to zerwanie to kolejne zagranie byś latała za nim jak piesek bo to lubi, być może szczerze to zakończył.
W każdym razie w obydwu tych sytuacjach musisz mieć do siebie szacunek i dać sobie z tym spokój. Chyba, że lubisz być dla kogoś poboczną, drugą opcją.

Edytowane przez Franciskaa
Czas edycji: 2024-01-12 o 17:22
Franciskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 17:25   #40
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Ja mam w pamięci faceta, z którym miałam fajny tydzień, zaplanowany wyjazd i z dnia na dzień znalazłam się w sytuacji, w której nie chciałam być.
Dlaczego masz w nicku napisane "Uzależniony/a od ciebie"?
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-19, 11:59   #41
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: Zerwał ze mną...

Facet nie jest za bardzo staly w uczuciach skoro mówi ze chce być z tobą, a potem podrywa jakies koleżanki ja bym powiedział ze zrobił ci przysługę
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-19, 17:44   #42
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Zerwał ze mną...

Powiedział, że nie wie co czuje, zazwyczaj z mojego doświadczenia to znaczy koniec. Jakie były jego priorytety, chciał być w związku, chciał zakładać nie wiem... rodzinę? Rozmawialiście o tym, a jeśli tak, to czego oczekiwał od Ciebie? Brzmi to jakby nie wiedział czego chce, płynął dalej, a Ty nie byłaś jego wyborem, natrafiłaś się...

To normalne, że Ci źle. Zaopiekuj się sobą, tak jak byś zaopiekowała się swoją przyjaciółką lub córką w takiej sytuacji. Zjedz lody, idź na jogę, załóż tindera, czy spotkaj się na jakąś randkę...
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-20, 22:55   #43
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 378
Dot.: Zerwał ze mną...

Mam nadzieje ze już za nim nie latasz. Również uważam ze facet od początku chciał mieć zapewniony regularny seks a na boku szukać lepszej na instagramie i po koleżankach. Żadnych uczuć do ciebie tu nie było i nie będzie. Zreszta ci to powiedział. Zaczęłaś robić problemy o inne kobiety czyli chciałaś pokrzyżować mu plany to się zawinął. Tego nie da się przegadać po prostu sobie odpuść a na przyszłość szanuj się.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-29, 23:47   #44
kasiaanna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zerwał ze mną...

Niestety to toksyk. Nic złego nie zrobiłaś a on wpędza Cie w poczucie winy.
Z tymi uczuciami to też przegięcie. On sam nie wie czego chce (jak to sam kilka razy stwierdził) a o prawdziwych uczuciach nie ma pojęcia (wydawało mu się przez chwile, że mógł się w Tobie zakochać). Chciał sie po prostu z Tobą przespać i był pewien już po drugim spotkaniu, ze łatwo mu to przyjdzie, skoro już wtedy wylądowaliście w łóżku.
Ta znajomość z tą koleżanką też jakaś "podejrzana". On nigdy nie traktował Waszej relacji poważnie. byłas dla niego tylko taką odskocznią, jak akurat mu sie nudziło.
W żadnym wypadku nie powinnaś doniego wypisywać ani szukać z nim jakiegos kontaktu, bo on jeszcze czerpie z tego satysfakcje, ze tak sie w to wszystko zafiksowałaś, mimo tego, że w sumie od zawsze miał Cie gdzieś.
kasiaanna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 13:11   #45
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: Zerwał ze mną...

Po założeniu tego wątku miałam potknięcie, napisałam do niego z prośbą o spotkanie. Powiedział, że możemy się spotkać owszem, ale żadnego tematu o związku ma nie być (ostatecznie się nie widzieliśmy, bo mnie zghostował). Od słowa do słowa w tej rozmowie, powiedział mi, że miałam gigantyczne problemy z zazdrością, a problemy w tym związku były wyłącznie moje, urojone. Raniłam go podejrzeniami o zdrady - przy czym nigdy nie powiedziałam mu, ani nie zarzucałam, że mnie zdradza, mówiłam mu wyłącznie o swoich uczuciach. Uznał, że moje uczucia to mój problem, a ja doprowadziłam do sytuacji, w której on musiał borykać się z moimi problemami i jego. Ponadto on lepiej śpi i jest mu generalnie lepiej beze mnie, dla niego to temat zamknięty. Napisałam mu, że zabrał zabawki z piaskownicy i odszedł. Przestał odpisywać, dlatego nie doszło do spotkania. Zrobił ze mnie psychopatkę z urojonymi problemami, zazdrosną.

Minął miesiąc od tej ostatniej rozmowy, wykonałam gigantyczną pracę nad sobą i nad zauważeniem schematów, jakie mam w relacjach.

Nie kontaktuję się z nim, nie wyświetlam jego stories na instagramie, za to on moje każde ogląda.

Inaczej patrzę na całą sytuację i uważam, że w sylwestra, gdy mnie upokorzył, powinnam była wyjść z tej imprezy.
__________________

bardziej to czuję niż wiem.
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 13:29   #46
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
Po założeniu tego wątku miałam potknięcie, napisałam do niego z prośbą o spotkanie. Powiedział, że możemy się spotkać owszem, ale żadnego tematu o związku ma nie być (ostatecznie się nie widzieliśmy, bo mnie zghostował). Od słowa do słowa w tej rozmowie, powiedział mi, że miałam gigantyczne problemy z zazdrością, a problemy w tym związku były wyłącznie moje, urojone. Raniłam go podejrzeniami o zdrady - przy czym nigdy nie powiedziałam mu, ani nie zarzucałam, że mnie zdradza, mówiłam mu wyłącznie o swoich uczuciach. Uznał, że moje uczucia to mój problem, a ja doprowadziłam do sytuacji, w której on musiał borykać się z moimi problemami i jego. Ponadto on lepiej śpi i jest mu generalnie lepiej beze mnie, dla niego to temat zamknięty. Napisałam mu, że zabrał zabawki z piaskownicy i odszedł. Przestał odpisywać, dlatego nie doszło do spotkania. Zrobił ze mnie psychopatkę z urojonymi problemami, zazdrosną.

Minął miesiąc od tej ostatniej rozmowy, wykonałam gigantyczną pracę nad sobą i nad zauważeniem schematów, jakie mam w relacjach.

Nie kontaktuję się z nim, nie wyświetlam jego stories na instagramie, za to on moje każde ogląda.

Inaczej patrzę na całą sytuację i uważam, że w sylwestra, gdy mnie upokorzył, powinnam była wyjść z tej imprezy.
Trzymam za Ciebie kciuki. Jeżeli z tych przemyśleń uczynisz swoje priorytety w relacjach z facetami, to powinno być dobrze. Trzymaj się tego i stawiaj na siebie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 13:37   #47
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: Zerwał ze mną...

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Trzymam za Ciebie kciuki. Jeżeli z tych przemyśleń uczynisz swoje priorytety w relacjach z facetami, to powinno być dobrze. Trzymaj się tego i stawiaj na siebie.
Dokładnie tak + wyraźnie widzę, jak bardzo staję się zależna od facetów, ich stawiam na piedestale. Koronnym przykładem tego jest ta relacja, w której wszystko kręciło się wokół niego. Widywaliśmy się, kiedy on chciał/mógł, rozmawialiśmy też, gdy on chciał i zerwał nie rozmawiając wcześniej ze mną. Zabawne, że uznał, że się starał, bo pisał do mnie nawet z metra jadąc do pracy... Wyżyny starań! Moje koleżanki były zaskoczone, że jemu wręcz przyszedł do głowy pomysł komplementowania ich. A on napisał, że mi ufał, tylko ja tworzyłam problemy. Ufał, bo z szacunku do niego nie wypisywałam z kolesiami z przyszłości, nie pokazywałam mu gołych klat i nie komplementowałam jego kolegów.

Ale tak jak podsumował: on czuł się CHCIANY, co mu się rzadko zdarza. To uderzyło mnie najbardziej, bardzo egoistyczne podejście.

Nie wyszłam wtedy z sylwestra, bojąc się, że to będzie koniec... Przy czym końca nie uniknęłam, a zostałam wyłącznie upokorzona w grupie obcych ludzi, gdy mnie odpychał, wykrzykiwał, że mam go zostawić.
__________________

bardziej to czuję niż wiem.
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 13:38   #48
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 347
Dot.: Zerwał ze mną...

Dobrze zrobiłaś i powodzenia dalej. Nie daj się tak traktować, że facet musi praktycznie Cię zghostować żebyś zrozumiała że ma Cię gdzieś.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 14:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.