Status relacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-23, 12:51   #1
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35

Status relacji


Witajcie,

Chciałem Was się poradzić w pewnej sprawie. Poznałem przez internet fajną dziewczynę, porozmawialiśmy trochę przez portal i w dość krótkim czasie spotkaliśmy się. Już na pierwszym spotkaniu jak ją odprowadzałem to widziałem jakieś takie zadowolenie w jej oczach i uśmiech, na 3 był już pocałunek, sporo dotyku przytulania itp. Na kolejnym było to już dla nas normalne. Wydawało by się, że idzie to w dobrym kierunku i tak trochę zacząłem się zastanawiać, czy to nie pora by jakoś porozmawiać z nią w jakim kierunku idziemy. Nie chodzi mi tu od razu o jakieś deklaracje związku itp. tylko bardziej, żeby wiedziała, że w tym momencie np. nie zamierzam spotykać się z nikim innym, że dla mnie ważne są spotkania z nią itd. Pytanie, czy według Was ona może oczekiwać takich deklaracji, czy wręcz przeciwnie póki, co w ogóle lepiej takiego tematu nie podejmować?
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 13:38   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 380
Dot.: Status relacji

Zapytać zawsze możesz, nie ma reguły, że np. możesz pytać dopiero od 4. randki czy coś takiego. Jak Ci zależy i była już jakaś bliskość fizyczna, której dziewczyna nie unika, to moim zdaniem dobry moment, żeby zacząć badać grunt. Najpierw delikatnie, a jak dobrze pójdzie, możesz poruszyć inne tematy związane z ewentualnym związkiem.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 16:04   #3
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Status relacji

Jeżeli widać, że dziewczyna jest w stosunku do Ciebie otwarta i szczera to się pytaj. Tylko tak delikatnie, bo jednak te 4 randki to też nie jest super dużo.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 17:12   #4
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Pytam ze względu na swoje ostatnie doświadczenie - wtedy spotykałem się z potencjalną partnerką dużo dłużej, a jednak stwierdziła, że to za wcześnie itd. Ostatecznie znacznie później jakoś to wszystko umocowaliśmy w jednym kierunku.

I druga sprawa nad którą się zastanawiam - z jednej strony na spotkaniach wydaje się być zaangażowana, akceptuje mój dotyk, pocałunek. Martwi mnie jednak trochę ten czas poza spotkaniami - mało inicjuje jakiś rozmów, a kolejne spotkania są z mojej inicjatywy. Sam zwykle pierwszy pisze albo dzwonię. Jednak kolejnych spotkań chce i nawet jak któregoś dnia nie może, to proponuje inny, a tam jest zupełnie inaczej, a to chyba najważniejsze.

Piszę do Was, bo z jednej strony nie chciałbym, żeby się nie zaczęła wycofywać jakby się okazało, że jednak ma inne podejście. Z drugiej strony chciałbym wiedzieć, czy jej to wszystko póki co się podoba i czy myślimy o tym samym kierunku, w którym zmierzamy.
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 19:54   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 113
Dot.: Status relacji

Moim zdaniem można pogadać. Wiadomo, nie chodzi o przysięgi po grób, ale o kierunek jak najbardziej. Jeśli jest zainteresowana to raczej się ucieszy, jak nie to też dobrze dla Ciebie wiedzieć na czym stoisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 20:43   #6
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Moim zdaniem można pogadać. Wiadomo, nie chodzi o przysięgi po grób, ale o kierunek jak najbardziej. Jeśli jest zainteresowana to raczej się ucieszy, jak nie to też dobrze dla Ciebie wiedzieć na czym stoisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, może to rozjaśni trochę.
Ogólnie wydaje mi się, że chyba nie całuje się, jeśli nie myśli w tym kierunku. Chociaż wiadomo, że różnie bywa...
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-23, 23:42   #7
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 490
Dot.: Status relacji

Myślę, że powinieneś jej powiedzieć dokładnie to, co napisałeś w pierwszym poście. I ogólnie polecam więcej samodzielności, to ma być relacja Twoja i tej dziewczyny, więc to jej pytaj o to, co lubi, jaka jest i czego oczekuje.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-24, 08:43   #8
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Myślę, że powinieneś jej powiedzieć dokładnie to, co napisałeś w pierwszym poście. I ogólnie polecam więcej samodzielności, to ma być relacja Twoja i tej dziewczyny, więc to jej pytaj o to, co lubi, jaka jest i czego oczekuje.
Wiem dużo już o niej co lubi itd. Ale o takiej szeroko pojętej przyszłości nie rozmawialiśmy.

Myślicie, że nie ma co przejmować się jej brakiem inicjatywy?
Na spotkaniach jest fajnie. Ale jakieś rozmowy pomiędzy są bardziej z mojej strony i nie można powiedzieć że odpisuje jakoś na odwal byle odpisać tyle, że to wszystko zaczyna się zwykle ode mnie.
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 11:25   #9
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 380
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez rune1289 Pokaż wiadomość
Wiem dużo już o niej co lubi itd. Ale o takiej szeroko pojętej przyszłości nie rozmawialiśmy.

Myślicie, że nie ma co przejmować się jej brakiem inicjatywy?
Na spotkaniach jest fajnie. Ale jakieś rozmowy pomiędzy są bardziej z mojej strony i nie można powiedzieć że odpisuje jakoś na odwal byle odpisać tyle, że to wszystko zaczyna się zwykle ode mnie.
Możliwe, że ona też nie wie na czym stoi bo reaguje entuzjastycznie na spotkania, jest między Wami kontakt fizyczny, a jeszcze nie rozmawialiście. Chyba jest dość przyjęte, że to mężczyzna pierwszy podejmuje temat związku, a jak długo tego nie robi to dziewczyna uznaje, że nie traktuje tego poważnie. Nie ma co domyślać się, po prostu warto zacząć rozmowę żeby wybadać w jakim kierunku to zmierza i wyrazić swoje oczekiwania. Tak jak piszą dziewczyny, przecież nie rozmawiacie o ślubie i zobowiązaniach, tylko po prostu chcecie wiedzieć do czego zmierza to umawianie się, czy macie podobne oczekiwania co do tej relacji i chcecie spróbować być razem, żeby nie marnować swojego czasu. Reszta wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2024-01-24 o 11:26
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 12:13   #10
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez rune1289 Pokaż wiadomość
Wiem dużo już o niej co lubi itd. Ale o takiej szeroko pojętej przyszłości nie rozmawialiśmy.

Myślicie, że nie ma co przejmować się jej brakiem inicjatywy?
Na spotkaniach jest fajnie. Ale jakieś rozmowy pomiędzy są bardziej z mojej strony i nie można powiedzieć że odpisuje jakoś na odwal byle odpisać tyle, że to wszystko zaczyna się zwykle ode mnie.
No to wyciągnij karty na stół i daj jej zdecydować. Albo w jedną albo w drugą stronę. Przynajmniej nie będziesz marnował swoich nerwów i czasu.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 12:23   #11
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Możliwe, że ona też nie wie na czym stoi bo reaguje entuzjastycznie na spotkania, jest między Wami kontakt fizyczny, a jeszcze nie rozmawialiście. Chyba jest dość przyjęte, że to mężczyzna pierwszy podejmuje temat związku, a jak długo tego nie robi to dziewczyna uznaje, że nie traktuje tego poważnie. Nie ma co domyślać się, po prostu warto zacząć rozmowę żeby wybadać w jakim kierunku to zmierza i wyrazić swoje oczekiwania. Tak jak piszą dziewczyny, przecież nie rozmawiacie o ślubie i zobowiązaniach, tylko po prostu chcecie wiedzieć do czego zmierza to umawianie się, czy macie podobne oczekiwania co do tej relacji i chcecie spróbować być razem, żeby nie marnować swojego czasu. Reszta wyjdzie w praniu.
Ogólnie coś tam rozmawiamy, tylko po prostu mam wrażenie, że ja to bardziej inicjuje, ona niby chętnie odpisuje/oddzwania/rozmawia, ale mam jak ja nie zacznę, to nie ma za bardzo kontaktu. Też nie chodzi mi o siedzenie w telefonie cały dzień, ale myślę, że osoby bliskie ku sobie mogłyby pogadać ogólnie jak minął dzień.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Marchewkowlosa Pokaż wiadomość
No to wyciągnij karty na stół i daj jej zdecydować. Albo w jedną albo w drugą stronę. Przynajmniej nie będziesz marnował swoich nerwów i czasu.
Faktycznie ona też może chcieć wiedzieć, w sumie tego tematu jakoś nie podejmowaliśmy... Będę musiał to zrobić, pewnie będę się trochę cykał, ale z drugiej strony będzie wiadomo, co i jak. Chyba nie powinna jakoś kręcić czy się obawiać, to nawet nie będzie pytanie o związek tylko, czy w tym kierunku zmierzamy...
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-24, 13:22   #12
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 380
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez rune1289 Pokaż wiadomość
Ogólnie coś tam rozmawiamy, tylko po prostu mam wrażenie, że ja to bardziej inicjuje, ona niby chętnie odpisuje/oddzwania/rozmawia, ale mam jak ja nie zacznę, to nie ma za bardzo kontaktu. Też nie chodzi mi o siedzenie w telefonie cały dzień, ale myślę, że osoby bliskie ku sobie mogłyby pogadać ogólnie jak minął dzień.
To też ją może o to dopytaj przy okazji rozmowy o oczekiwaniach. W tym momencie nie wiadomo o co jej chodzi - może jest niepewna, może nie jesteś dla niej idealną opcją, może ma mało czasu i nie lubi dużo pisać, a może woli być adorowana i docenia jak mężczyzna o nią zabiega. To Ty ją lepiej znasz, sam wiesz która opcja jest najbliższa prawdy.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 14:36   #13
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
To też ją może o to dopytaj przy okazji rozmowy o oczekiwaniach. W tym momencie nie wiadomo o co jej chodzi - może jest niepewna, może nie jesteś dla niej idealną opcją, może ma mało czasu i nie lubi dużo pisać, a może woli być adorowana i docenia jak mężczyzna o nią zabiega. To Ty ją lepiej znasz, sam wiesz która opcja jest najbliższa prawdy.
Ogólnie znacie takie przypadki, że - szczególnie w początkowej fazie znajomości - dziewczyny nie odzywają się nigdy pierwsze? Nie inicjują i wszystko zostawiają facetowi?
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 15:15   #14
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 380
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez rune1289 Pokaż wiadomość
Ogólnie znacie takie przypadki, że - szczególnie w początkowej fazie znajomości - dziewczyny nie odzywają się nigdy pierwsze? Nie inicjują i wszystko zostawiają facetowi?
Raczej tak, chyba wciąż dość mocno trzyma się przekonanie, że to facet powinien zrobić pierwszy krok i wykazywać większą inicjatywę. Ale naturalnie nie jest to do końca fair i jeśli nie odpowiada Ci możesz trochę spauzować i poczekać, czy ona zacznie przejawiać aktywność. Albo porozmawiać z nią na ten temat i powiedzieć, że byłoby Ci miło, gdyby czasem sama coś zaproponowała albo napisała.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 17:42   #15
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Raczej tak, chyba wciąż dość mocno trzyma się przekonanie, że to facet powinien zrobić pierwszy krok i wykazywać większą inicjatywę. Ale naturalnie nie jest to do końca fair i jeśli nie odpowiada Ci możesz trochę spauzować i poczekać, czy ona zacznie przejawiać aktywność. Albo porozmawiać z nią na ten temat i powiedzieć, że byłoby Ci miło, gdyby czasem sama coś zaproponowała albo napisała.
Ok, dzięki. Teraz 2 dni w sumie dałem trochę jej spokój od siebie, wiedziałem też, że była w rodzinnych stronach, ale jak wróciła to jednak sama nie odezwała się... Trochę jednak przykro, ale może faktycznie jest jak mówisz i ona oczekuje, że odezwę się pierwszy.
Jak będę z nią rozmawiał tak poważnie o przyszłości, to potem może i o tym napomknę czy nie lubi pisać, może woli dzwonić, a może nie ma potrzeby gadania codziennie. Zobaczymy jak to się potoczy.
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 21:58   #16
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Dobra, jutro chyba jednak do spotkania nie dojdzie, bo jest chora. Szkoda, bo pewne sprawy chciałem mieć już wyjaśnione ale nic nie poradzę, gadałem z nią przez telefon i faktycznie słychać że jest coś nie tak.



Wpadłem na pomysł żeby wpaść do niej z niespodzianką, jakimś ciepłym rosołkiem itp ale ona mówi że nie jest niespodziankową dziewczyną i lubi mieć wszystko zaplanowane. Także chyba muszę to uszanować i dać sobie spokój czy myślicie że jednak tylko tak mówi i jakbym wpadł to mogłaby być jednak zaskoczona ale zadowolona?
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 22:03   #17
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 269
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez rune1289 Pokaż wiadomość
Dobra, jutro chyba jednak do spotkania nie dojdzie, bo jest chora. Szkoda, bo pewne sprawy chciałem mieć już wyjaśnione ale nic nie poradzę, gadałem z nią przez telefon i faktycznie słychać że jest coś nie tak.



Wpadłem na pomysł żeby wpaść do niej z niespodzianką, jakimś ciepłym rosołkiem itp ale ona mówi że nie jest niespodziankową dziewczyną i lubi mieć wszystko zaplanowane. Także chyba muszę to uszanować i dać sobie spokój czy myślicie że jednak tylko tak mówi i jakbym wpadł to mogłaby być jednak zaskoczona ale zadowolona?
Zaryzykuj. Ale wpadnij tylko na chwilę, np. na 5 minut.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 22:24   #18
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Zaryzykuj. Ale wpadnij tylko na chwilę, np. na 5 minut.
Mam do niej ok. 30-35 minut drogi i zastanawiam się, czy nie poczuje czegoś w stylu obowiązku żeby mnie jednak zaprosić na dłużej skoro tyle jechałem. A jak z nią rozmawiałem to mówiła że nie lubi zapraszać gości jak ma bałagan itp., mówiłem że rozumiem i żeby się nie przejmowała ale ona że i tak będzie się przejmować także bardziej o to może chodzić.
Chyba że na 5 minut dać jej rosołek w słoiku i jechać z powrotem? Tak byłoby najlepiej myślisz?
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-24, 22:57   #19
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 113
Dot.: Status relacji

Nie jedź, na pewno woli dobrze przed Tobą wypaść, Aa przy chorobie normą jest czerwony nos, tłuste włosy od leżenia i wygląd i samopoczucie kupy. Większość ludzi nie lubi być oglądanym w takim stanie. Daj jej się wykurować i poproś by odezwała się jak będzie zdrowa - to też będzie dla Ciebie znak czy się odezwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-25, 00:27   #20
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 379
Dot.: Status relacji

Tez bym nie jechała. Bardzo miły gest z tym rosołem ale za wcześnie na to. Jeżeli dziewczynie się podobasz to będzie chciała ładnie wyglądać i nie będzie zachwycona z takiej niespodzianki. Takie rzeczy lepiej robić jak się jest już w związku. Skoro widzieliście się 4 razy to moim zdaniem próbujesz trochę za szybko nadać tempo tej relacji. Uważaj bo może uznać cię za desperata a wtedy będzie game over. Lepiej zrobić za mało niż za dużo. Na twoim miejscu spytałabym jej czy z kimś się spotyka i czy chciałaby spotykać się na wyłączność a kilka randek pozniej ze bardzo ją lubisz i ze chciałbyś żeby ta znajomość zmierzała do związku i czy ona tak samo to widzi. Myśle ze tak będzie ok. To ze do ciebie pierwsza nie pisze jest póki co ok jeżeli ci odpisuje i proponuje alternatywną datę spotkania. Pewnie jest z tych które uważają ze inicjatywa powinna należeć do ciebie, pozniej to się wyrówna. Uważam ze na początku nie dopytuj za dużo, nie wyjaśniaj co do ciebie czuje, nie upomnaj się o uwagę - takie rzeczy powinny stać się naturalnie i zadając za duzo pytań zniszczysz tą magię niepewności która powinna być na początku. Wszystko wyjdzie z czasem.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 08:04   #21
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Tez bym nie jechała. Bardzo miły gest z tym rosołem ale za wcześnie na to. Jeżeli dziewczynie się podobasz to będzie chciała ładnie wyglądać i nie będzie zachwycona z takiej niespodzianki. Takie rzeczy lepiej robić jak się jest już w związku. Skoro widzieliście się 4 razy to moim zdaniem próbujesz trochę za szybko nadać tempo tej relacji. Uważaj bo może uznać cię za desperata a wtedy będzie game over. Lepiej zrobić za mało niż za dużo. Na twoim miejscu spytałabym jej czy z kimś się spotyka i czy chciałaby spotykać się na wyłączność a kilka randek pozniej ze bardzo ją lubisz i ze chciałbyś żeby ta znajomość zmierzała do związku i czy ona tak samo to widzi. Myśle ze tak będzie ok. To ze do ciebie pierwsza nie pisze jest póki co ok jeżeli ci odpisuje i proponuje alternatywną datę spotkania. Pewnie jest z tych które uważają ze inicjatywa powinna należeć do ciebie, pozniej to się wyrówna. Uważam ze na początku nie dopytuj za dużo, nie wyjaśniaj co do ciebie czuje, nie upomnaj się o uwagę - takie rzeczy powinny stać się naturalnie i zadając za duzo pytań zniszczysz tą magię niepewności która powinna być na początku. Wszystko wyjdzie z czasem.
Chyba masz rację, tym bardziej, że sama to zaznaczyła, że raczej by wolała bez takiej niespodzianki. Mówi, że nie lubi zapraszać gości jak ma bałagan itp., pewnie dojdzie jeszcze to o czym mówisz, czyli jej niezbyt przygotowany wygląd w chorobie. Ogólnie to chciałbym, żeby nie przejmowała się przy mnie bałaganem i żebyśmy razem sprzątali i ten bałagan fizyczny i ten życiowy też Ale to pewnie w swoim czasie.
Sama zaproponowała, żebyśmy spotkali się jakoś w weekend, więc jeśli nie rozłoży jej konkretnie to w końcu się zobaczymy
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 19:40   #22
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 143
Dot.: Status relacji

Na pewno nie jedź do niej, jeśli dziewczyna wyraźnie zakomunikowała, żebyś nie przyjeżdżał. Wyjdziesz na jakiegoś namolnego człowieka który nie szanuje granic i dziewczyna się przestraszy. Natomiast to bardzo dobry pomysł, żeby zaproponować zawieszenie konta na appce i niespotykanie się z innymi. Zgadzam się z dziewczynami, utarło się, że na początku to facet zaprasza na randki i proponuje związek Jak tego nie zrobisz, albo wręcz ochłodzisz kontakt żeby zobaczyć, czy ona się odezwie, to dziewczyna może dojść do wniosku, że wcale nie chcesz związku albo poznałeś jakąś lepszą. Na pewno nie ochładzaj kontaktu, tylko powiedz jej wprost, że byłoby ci miło gdyby ona też czasem się pierwsza odezwała albo zaproponowała spotkanie. Przez jakieś dziwne gierki albo testowanie zamiast normalnej komunikacji to wam w końcu nic z tego nie wyjdzie :p
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 19:42   #23
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 390
Dot.: Status relacji

Na Twoim miejscu wstrzymałabym się z jechaniem do niej. Tym bardziej, że dała Ci wcześniej do zrozumienia, że nie jest zbyt spontaniczna i lubi mieć wszystko zaplanowane. No i to też trochę za wczesny etap znajomości, żeby widywać się z tłustymi włosami, podkrążonymi oczami i bladą cerą, jak to w chorobie. Poczekaj, aż dziewczyna wydobrzeje i ,jak ktoś wcześniej napisał, poproś, żeby dała znać, jak już będzie zdrowa. Zobaczysz, czy się odezwie.

Ogólnie, skoro było już i przytulanie i pocałunki, to najpewniej znaczy, że spodobałeś się jej i dobrze się z Tobą czuje. Gdybyś coś z jej strony nie grało, to raczej nie byłoby kolejnych spotkań, nie mówiąc o buziakach. A z tym inicjowaniem kontaktu rzeczywiście może być tak, że nie chce naciskać, zachowywać się natrętnie. Ważne, że Cię nie unika i sama proponuje inny dzień na spotkanie, jeśli coś nie pasuje. Możesz ją delikatnie podpytać jak widzi Waszą relację, ale nie naciskaj. Pozwól tej znajomości rozwijać się w swoim tempie, zobaczysz, co czas pokaże. Trzymam kciuki

Edytowane przez morning_coffee
Czas edycji: 2024-01-25 o 19:51
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 23:14   #24
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Jak nie gadałem z nią te 2 dni to czułem się dziwnie. A jak napisałem i odpisała tak normalnie to od razu lepiej Także może być tak jak mówicie, że nie chce się narzucać, ale jak się napiszę do niej to odpisuje normalnie z zaangażowaniem, więc może to schładzanie nie ma większego sensu. Co nie znaczy, że nie podejmę tematu przy najbliższej okazji.
Ogólnie postanowiłem, że nie pojadę, bo jednak szanuję jej zdanie. Tym bardziej, że sama zaproponowała niedzielę na spotkanie, bo wtedy jest szansa, że będzie już z nią lepiej.
Jest jedna wątpliwość, która mi się pojawiła - niby wszystko cały czas jest tak samo dobrze, ale ostatnio tak jakoś na chwilę wszedłem na tą appkę, na której dawno już w sumie nie byłem i ona była online... Zastanawiam się, czy może nie robi jej się status online tam jak dostaje jakieś powiadomienie... Mam nadzieję, że tak. Bo ja ogólnie to już raczej tam w ogóle nie wchodzę. Może to też jest temat do przegadania, chociaż zastanawiam się czy trochę nie głupi o ile na spotkaniu dalej będzie tak samo jak poprzednio.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:46 ----------

Jeszcze jedna sprawa trochę mnie męczy poza tą appką... Teraz trochę dłużej się nie widzieliśmy, a to przez tą jej chorobę teraz, a wcześniej przez po prostu brak wolnych wspólnych terminów (dłużej tzn. 10 dni będzie w niedzielę ).
Zastanawia mnie czy w ogóle taki tydzień na łączach tylko online i telefonicznych może zmienić coś w jej odbiorze mnie. Ogólnie ona dość szybko (jeszcze przed pierwszym spotkaniem) przyjęła o mnie opinię, że jestem gadułą, bo to się trochę zgadza. Po spotkaniu ze mną tak w żartach też to powiedziała. Ona gadułą raczej nie jest, ale jakaś bardzo cicha też nie, po prostu chyba tak normalna.
Mimo to dała mi się do siebie mocno zbliżyć, więc chyba jej to nie przeszkadzało jakoś.
Dzisiaj ze względu na kiepski stan spała całe popołudnie i odezwała się do mnie właściwie już wieczorem z taką wiadomością co będzie robić w nocy po tej drzemce. Walnąłem coś w stylu, że możemy pogadać, bo ja rano nie muszę wstawać. Ona tylko że "dziękuję, ale wiesz, że nie jestem gadułą".
Wiem, że jest chora i może nie ma ochoty gadać przez telefon, ale zacząłem się trochę obawiać może nadmiernie...
Bo z jednej strony ta appka gdzie siedzi niby trochę dalej, tu ze mną jednak nie chce gadać (ale pora późna i chora), trochę czasu minęło od ostatniego spotkania i już może tego nie czuje tak jak wcześniej. Ale wczoraj oddzwoniła jak dzwoniłem, same rozmowy pisane poza tym jednym raczej normalne.
Nie wiem czy nie przesadzam, ale nie chciałbym żeby to niedzielne spotkanie było ostatnie, jakieś czarne myśli mi się pojawiły po prostu...
Dlatego pytanie czy skoro 10 dni miała do mnie podejście jakie miała to nagle po samych rozmowach online i czasie rozłąki mogło jej się zmienić?

Edytowane przez rune1289
Czas edycji: 2024-01-25 o 23:17
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 23:30   #25
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 113
Dot.: Status relacji

Ty też z jakiegoś powodu wszedłeś na apkę. Może ona z tego samego albo zwyczajnie z nudów, leży, Internet przejrzany, nudzi się. Nie panikuj, na razie nie widać nic niepokojącego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 23:53   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: Status relacji

No nie wiem. Zero odezwania się do faceta przez 2 dni po kilku randkach, gdzie był dotyk, pocałunki. Wyjaśniłabym to z panną jak najszybciej. Dla mnie jednak mała red flag.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 06:12   #27
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Ona jakoś tak od początku miała, że jak się ją pociągnęło za język to gadała. Ale jak nie to nie, więc tym się aż tak bardziej nie przejmowałem.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Bardziej mnie ta appka trochę zastanawia. No i wczoraj tak trochę mnie zbyła tak jakby, ale może na serio jej się nie chciało późno już gadać przez tel. Nie wiem... Do niedzieli jeszcze długie 2 dni...

Myślicie że przez tydzień mogło jej coś tam przeskoczyć że jednak mnie nie chce?
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 06:59   #28
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 379
Dot.: Status relacji

Może nie ze nie chce ale może być tak ze ma inne opcje i na appce odczytuje wiadomości. Niestety na tym etapie znajomosci nie możesz jej tego zabronić ale jak się spotkacie to spytaj ją o randki na wyłączność, czy chce żebyście usunęli/zawiesili konta, jeżeli będzie sie wykręcać to raczej dałabym sobie z nią spokój. Teraz wszystko zależy od niej i nie dociskaj jej jakoś za bardzo i nie osaczaj, nie analizuj wszystkiego. Bo trochę za bardzo nastawiłes sie na ten zwiazek, wieje od ciebie desperacja a to niedobrze.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 07:53   #29
rune1289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 35
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Może nie ze nie chce ale może być tak ze ma inne opcje i na appce odczytuje wiadomości. Niestety na tym etapie znajomosci nie możesz jej tego zabronić ale jak się spotkacie to spytaj ją o randki na wyłączność, czy chce żebyście usunęli/zawiesili konta, jeżeli będzie sie wykręcać to raczej dałabym sobie z nią spokój. Teraz wszystko zależy od niej i nie dociskaj jej jakoś za bardzo i nie osaczaj, nie analizuj wszystkiego. Bo trochę za bardzo nastawiłes sie na ten zwiazek, wieje od ciebie desperacja a to niedobrze.
Wiem, trochę teraz chyba za bardzo to nadanalizuje. Ale to przez ten długi czas od ostatniego spotkania. Jak te pierwsze 4 spotkania były tak regularnie co 4 dni około to nie było czasu na takie rozkminy i jakoś szło do przodu.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Może nie ze nie chce ale może być tak ze ma inne opcje i na appce odczytuje wiadomości. Niestety na tym etapie znajomosci nie możesz jej tego zabronić ale jak się spotkacie to spytaj ją o randki na wyłączność, czy chce żebyście usunęli/zawiesili konta, jeżeli będzie sie wykręcać to raczej dałabym sobie z nią spokój. Teraz wszystko zależy od niej i nie dociskaj jej jakoś za bardzo i nie osaczaj, nie analizuj wszystkiego. Bo trochę za bardzo nastawiłes sie na ten zwiazek, wieje od ciebie desperacja a to niedobrze.
A co do tych jej ewentualnych innych rozmów no cóż... Dla mnie pocałunek przytulanie i to nie jednorazowo to był moment, w którym widzę pełne zainteresowanie i wszystkie inne opcje odrzucam. Nie oznacza to oczywiście miłości aż po grób Ale powiedzmy, że na ten moment nie kręcę z nikim innym. Dalej mam nadzieję, że ona też tak myśli...
rune1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 09:13   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: Status relacji

Cytat:
Napisane przez rune1289 Pokaż wiadomość
Ona jakoś tak od początku miała, że jak się ją pociągnęło za język to gadała. Ale jak nie to nie, więc tym się aż tak bardziej nie przejmowałem.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Bardziej mnie ta appka trochę zastanawia. No i wczoraj tak trochę mnie zbyła tak jakby, ale może na serio jej się nie chciało późno już gadać przez tel. Nie wiem... Do niedzieli jeszcze długie 2 dni...

Myślicie że przez tydzień mogło jej coś tam przeskoczyć że jednak mnie nie chce?
Wyjaśniłabym z nią, czy ona się powoli rozkręca, czy niestety to typ, że zawsze tak będzie, że jak Ty nie zagadasz, Ty nie zaproponujesz, Ty nie zorganizujesz, to ona już nic nikt. Być z kimś tak biernym i zamkniętym to tak średnio w sumie. Nie bój się pytać, bo żeby nie było, że się zauroczysz w kimś, kto nie jest taki jak Ci się wydaje, że jest.

Wy w ogóle napomknęliście, że randkujecie na wyłączność, w sensie skupiacie się tylko na tej jednej znajomości, aby zobaczyć co będzie? Bo wiesz, Ty tak możesz zakładać, a ona może w tym czasie spotykać się z 2 innymi i może stąd również wynikać ta cisza (bo nie ma czasu).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-01 22:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.