Moda "plus size" - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 10:40   #3631
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
Chilanes wybacz, ale dla mnie żadna różnica czy ktoś wrzuca coś po raz pierwszy czy setny... po za tym przeglądałam większość wątku który, nie wiem czy zauważyłaś, ma już 121 stron i mimo że oglądałam to z uwagą to logiczne że nie zapamiętuje się wszystkich zdjęć, no chyba że masz fotograficzną pamięć i zdjęcia dodawane na forum znasz na pamięc...
po za tym mam dobre chęci i chciałabym się miło włączyć, ale po takim przywitaniu z Twojej strony to aż odechciewa mi się szukania i wklejania kolejnych zdjęć


marthinisa wspominałaś coś o wyspach, no oprócz tego że tam jest inna rozmiarówka to wydaje mi się że ogólnie ludzie na zachodzie mają większą odwagę ubierac się oryginalnie, ale jak wspomniałaś że Polki wyglądają lepiej to na pewno fakt i widzę też że coraz więcej dziewczyn w PL ubiera się także oryginalnie zawsze porównuje siebie z lat liceum i obecne licealistki... my wyglądałyśmy w większości ZWYCZAJNIE a teraz znacznie bardziej rzuca się w w oczy włąsnie ta ORYGINALNOŚC co jest moim zdaniem jak najbardziej pozytywne
Tak do kiektórych zdjęć taką pamięć mam. I nie mówię, że nie powtarzam, ale nigdy nie jest to wszystkie 6, czy 5 zdjęć naraz.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:42   #3632
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Moda "plus size"

z tymi badaniami to mam bilet wykupiony do Pl i w styczniu jak bede to wszystkiego sie dowiem, Chcicalbym cos zrzucicc, dobre nawet z 10 kg, bo planuje dzidziusia tzn po slubie, w przyszlym roku Noo ale musze sie wczesniej przyszykowac, tyje sie w czasie ciazy i tego wlasnie sie najbardziej boje

ps,, ja tam moge ogladac stare zdjecia, bo nie chce mi sie calego watku, ktory liczy ok 130 stron czytac to tak na ps.sie

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2008-09-25 o 11:41 Powód: blad ortograficzny !!!!!!!!!!!!!! ;O
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:47   #3633
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

A to ja z dzisiaj
Na osatnim w mojej ukochanej kurtuni
Przepraszam za słabą jakość, ale mój aparat to niestety nie 1 generacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010045.jpg (43,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010049.jpg (28,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010051.jpg (45,3 KB, 95 załadowań)
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:55   #3634
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

kurteczka przecudo i kolorki sweterka sa super
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:10   #3635
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Moda "plus size"

cieszę się że innym nie przeszkadzają powtarzane zdjęcia

Elliannia ciekawe zestaw kolejna dziewczyna która ładnie łączy różne ubrania a jednak w Polsce i takie się zdarzają
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:15   #3636
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

No ba w PL najladniejsze!!!
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:34   #3637
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A to ja z dzisiaj
Na osatnim w mojej ukochanej kurtuni
Przepraszam za słabą jakość, ale mój aparat to niestety nie 1 generacja
Fajne zestawy. Czekamy na więcej
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 11:51   #3638
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
kurteczka przecudo i kolorki sweterka sa super
Hihi, to jest różowy top, na nim śliwkowy sweterek z rekawami 3/4 i takie smieszne cos a la rekawiczki dorwalam je chyba w nanu-nana

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
cieszę się że innym nie przeszkadzają powtarzane zdjęcia

Elliannia ciekawe zestaw kolejna dziewczyna która ładnie łączy różne ubrania a jednak w Polsce i takie się zdarzają
Oczywiscie ze sie zdarzaja, ja tu widze wiele dziewczyn ubranych kolorowo, a to super wyglada jak jest szaro i zimno a musze sie przyznac ze wiele ciuchów znajduje dla mnie moja mamusia, i najpierw krece nosem, a koniec koncow wychodzi na to, ze ciuszki są super

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Fajne zestawy. Czekamy na więcej
To musze przekopac szafe i wygonic chłopa z domu bo znowu bedzie 'i Ty co rano powtarzasz ze nie masz sie w co ubrac '. Wrzuce jakos po weekendzie, bo bede miec czas na przebieranki
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:12   #3639
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
hmmm dziwne ci powiem. ja mam 176cm pas:85 biust:104 biodra:107 uda:112 <moja obsesja to te ch**ne uda> mierzylam jeszcze raz nie sciskam sie tylko tak akurat, ale ja waze 97 - 98 kg!!! nawet patrzylam jak mnie na obozie mierzyli i i sie zgadza.
Ja waże mniej od Ciebie bo 74 kg a mam o 4 cm wiecej od Ciebie w pasie Od zawsze miałam problem bo wszystko idzie mi w brzuch Na dole jestem laska biodra: 102, uda: 96 cm Czasami czuje się jak w 5 m - cu ciąży. Jak kupuje spodnie to w pasie są dobre a w biodrach troche za szerokie. Jesteśmy jakiś niewymiarowe.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:42   #3640
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Dziekuje wszystkim dziewczynom za mile slowka skierowane w moja strone a teraz kolejna porcja w moim wykonaniu mody plus size jak widac sa one z roznego okresu czasu (widac po moich wlosach - metamorfozy) i przybyciu tu i owdzie kilku kg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EPSN0041.jpg (136,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0359.jpg (47,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0413.jpg (96,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0347.jpg (75,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0411.JPG (50,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0587.JPG (105,9 KB, 67 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:44   #3641
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Moda plus size w moim wykonaniu kilka fotek starych sprzed kilku lat jak ktos zechce to moge dodac wiecej bo mam ich mnóstwo)) mam nadzieje ze nikogo nie przestraszyłam hihi
Nooo laseczka Ślicznie

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Faficzkowa - te zdjęcia były tu i to chyba nie raz.
czasem mam wrażenie, że wogóle nie oglądacie tego co było.

dla mnie dziewczyna 38-40 to żadne Plus Size!
I tu się zgodzę - no przepraszam, może ja i małostkowa jestem, ale 40 to nie jest plus size. To nigdy nie będzie plus i nie dam sobie wmówić, że przy jakimś tam rozkładzie tłuszczyku tak jest. Nie popadajmy w paranoję...
Bo ostatnio mi się wydaje, że skoro 44 to jest już plus to moje 48-50 to już nie wiem sama co jest...

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A to ja z dzisiaj
Na osatnim w mojej ukochanej kurtuni
Przepraszam za słabą jakość, ale mój aparat to niestety nie 1 generacja
Jak ładnie Chciałabym umieć sie tak ubierać


Kasia Ty jesteś tak pogodna i pozytywna, że po prostu uwielbiam na Ciebie patrzeć
Bez podtekstów
marago jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 12:51   #3642
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
I tu się zgodzę - no przepraszam, może ja i małostkowa jestem, ale 40 to nie jest plus size. To nigdy nie będzie plus i nie dam sobie wmówić, że przy jakimś tam rozkładzie tłuszczyku tak jest. Nie popadajmy w paranoję...
Bo ostatnio mi się wydaje, że skoro 44 to jest już plus to moje 48-50 to już nie wiem sama co jest...
No wlasnie to samo napisalam troche wyzej ze jak 38-40 jest plus size to ja jetem super ekstra wielorybnik size bo mialam 54-52 teraz 48-50. Oczywiscie wszystkie z nami zostancie laseczki prosze mi sie tu nie obrazac ale nie draznic prosze nas grubszych swoim zupelnie normalnym cialem. To naprawde glupie jest miec 170 wzrostu i mowic ze 65 kg to za duzo..... to jest w sam raz zdrowo i nie kosciscie. 75 byloby tylko torche za duzo. no ale co zrobic moda to moda....

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Jak ładnie Chciałabym umieć sie tak ubierać
Kasia Ty jesteś tak pogodna i pozytywna, że po prostu uwielbiam na Ciebie patrzeć Bez podtekstów
Ja juz dawno powiedzialam ze on jest naprawde mniam. Pozytywna energia, kolorki szal we wlosach masakra nigdy ym sie nie odwazyla na takie eksperymenty a tu prosze laseczka ma temperament i ten usmiech
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:53   #3643
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Kasiamniam przecudnie!!!
Chillanes przestan juz z tymi zdjeciami.Szkoda czasu.Ja tez nie pamietam co wstawialam a juz tym bardziej co wstawial ktos inny.Warto sie tym az tak bardzo przejmowac?bez sensu!
Co do ubioru na wyspach zgadzam sie z rozmowczyniami.Ja powiem wam szczerze ze chcialbym miec te 18 bo ciuchy w tym rozmiarze sa wszedzie a 22 to juz nie za bardzo a jesli sa to cena koszmarna..co zrobic.
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:59   #3644
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Marago, mischoko, gastone dzieki hihi.. choc pewnie wiem ze kolory na osobie plus suze bardziej rzucaja sie w oczy ale coz ja poradze jak ja kocham byc kolorowa, czuje sie jeszcze jak taka mala dziewczynka kiedys jak bylam mlodsza to zawsze ubieralam sie na szaro buro moze dlatego i role sie odwrocily ale najwazniejsze ze sie w tym dobrze czuje!
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:18   #3645
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość

I tu się zgodzę - no przepraszam, może ja i małostkowa jestem, ale 40 to nie jest plus size. To nigdy nie będzie plus i nie dam sobie wmówić, że przy jakimś tam rozkładzie tłuszczyku tak jest. Nie popadajmy w paranoję...
Bo ostatnio mi się wydaje, że skoro 44 to jest już plus to moje 48-50 to już nie wiem sama co jest...
Dokładnie, 40 to jest zupełnie normalny rozmiar, co ma znaczyc ze plus size? to co ja z 44-46 jestem super size plus size ;/ Pokazują wszędzie wieszaki z których rozmiar 32 leci bo za duży i stąd się bierze że 40 to już mały wielorybek a mało tego to w większości sklepów z chinszczyzną 44 odpowiada naszej 38, ja nie mam szans na kupienie czegos taniej, bo w tych tanich sklepach taka rozmiarówka jest ;/ jeszcze bluzkę jakąś gdzieś mogę wyhaczyć, ale spodnie to niestety w markowych...

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Marago, mischoko, gastone dzieki hihi.. choc pewnie wiem ze kolory na osobie plus suze bardziej rzucaja sie w oczy ale coz ja poradze jak ja kocham byc kolorowa, czuje sie jeszcze jak taka mala dziewczynka kiedys jak bylam mlodsza to zawsze ubieralam sie na szaro buro moze dlatego i role sie odwrocily ale najwazniejsze ze sie w tym dobrze czuje!
Ale przynajmniej się wygląda żywo i zwraca się uwagę Dla mnie kolorowy strój jest właśnie takim rozjaśniaczem, i dlatego im brzydsza pogoda albo gorszy huor, tym wyrazistsze kolory mam na sobie a jako nastolatka latałam jako grunge'ówa a teraz juz przyszedł wiek kiedy się nam trzeba odmładzać strojem hehe

Ja wyznaje zasadę ze nie muszę mieć nic modnego albo tego co akurat jest na topie, tylko muszę się właśnie dobrze czuć w tych ciuszkach i dobrze wyglądać
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2008-09-25 o 13:25 Powód: dopisek :)
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:47   #3646
Marenciara
Raczkowanie
 
Avatar Marenciara
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szepietowo
Wiadomości: 67
Dot.: Moda "plus size"

Dziewczyny pomocy!Co robicie żeby zrzucić zbędne wałeczki?Kupiłam dziś na ciuchach prześliczną tunikę,oczywiście wystaje mi tu i ówdzie ale obiecałam sobie ze zrzucę te wałeczki.Wogle to jak by któraś miała zdjęcia pań plus size w tunikach i leginsach to byłabym wdzięczna za ich umieszczenie,potrzebuję inspiracji
__________________
Spacerując w ciche dni - brudną ulicą,
Podejdź do mnie - źle ubranej,
I spójrz w me oczy - całe szare,
Dotknij mojej dłoni - krzywej,
Poczuj moje serce - zimne,
I pokochaj mnie - nieidealną...
Marenciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:03   #3647
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Marenciara Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!Co robicie żeby zrzucić zbędne wałeczki?Kupiłam dziś na ciuchach prześliczną tunikę,oczywiście wystaje mi tu i ówdzie ale obiecałam sobie ze zrzucę te wałeczki.Wogle to jak by któraś miała zdjęcia pań plus size w tunikach i leginsach to byłabym wdzięczna za ich umieszczenie,potrzebuję inspiracji
Kiedyś ktoś mądry rzekł: MŻWR. I od tej pory nie wymyślono jeszcze nic mądrzejszego.

I uważam, że moda na tuniki jest potworna Na legginsy też Szczególnie w wykonaniu plus size. Musiałam to wreszcie powiedzieć, bo już mnie te wszelakie tuniki dobijają I leginsy też Co to za pomysł, żeby sobie nogi skracać?
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:09   #3648
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś mądry rzekł: MŻWR. I od tej pory nie wymyślono jeszcze nic mądrzejszego.

I uważam, że moda na tuniki jest potworna Na legginsy też Szczególnie w wykonaniu plus size. Musiałam to wreszcie powiedzieć, bo już mnie te wszelakie tuniki dobijają I leginsy też Co to za pomysł, żeby sobie nogi skracać?
A ja się z Tobą zgodzę, leginsy za bardzo obciskaja, to po 1, a po 2 wszystko co konczy sie nad kostka i opina, masakrycznie skraca nogi. Podobnie jak spodnie marchewki, kompletnie niewskazane.

W naszych plus size jesli tuniczka to tylko i wylacznie do luzniejszego dołu Ja sama jeśli już zakładam tuniczkę, to do lużnych spodni 3/4 - i naprawde fajny efekt ale spodenki jednokolorowe, nie wzorzaste, bez naszywek - najprostszy klasyczny krój
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:22   #3649
Marenciara
Raczkowanie
 
Avatar Marenciara
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szepietowo
Wiadomości: 67
Dot.: Moda "plus size"

Ponura to dowaliłaś!Ale dobrze,bo nie zrobię z siebie głupa!A co do mody to u mnie ludzie z miasta powariowali kogo nie miniesz to widzisz arafatkę na szyi!A mnie to boli bo ja noszę nie dla mody...
__________________
Spacerując w ciche dni - brudną ulicą,
Podejdź do mnie - źle ubranej,
I spójrz w me oczy - całe szare,
Dotknij mojej dłoni - krzywej,
Poczuj moje serce - zimne,
I pokochaj mnie - nieidealną...
Marenciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 15:39   #3650
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size"

czemu głupa? chodz jak Ci sie podoba
ja tam olewam i chodze w tym co lubię :P nie dajmy się zwariowac
a tak w ogole hej dziewczyny dawno mnie nie bylo, komputer sie sfajczył :P
Elliannia fajny zestaw, widzę taki sam typ figury jak mój z tym, że jestem zyrafowata
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:49   #3651
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Moda "plus size"

Kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plus-size-tights_thumb.jpg (40,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plus-size-fashion.jpg (30,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plus-size-swim-suit.jpg (50,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plus-size-424.jpg (25,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg decpages-7-8.jpg (99,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg homepage_rock.jpg (37,4 KB, 20 załadowań)
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:49   #3652
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Marenciara Pokaż wiadomość
Ponura to dowaliłaś!Ale dobrze,bo nie zrobię z siebie głupa!A co do mody to u mnie ludzie z miasta powariowali kogo nie miniesz to widzisz arafatkę na szyi!A mnie to boli bo ja noszę nie dla mody...
Słuchaj - jak Ci się podoba to noś, ja nie jestem żadną wyrocznią stylu i mody - mnie się po prostu nie podoba. Mnie.

Tylko - jak już pisała Eliannia, tunikę nosiłabym (znaczy, ja bym w ogóle nie nosiła, tuniki są totalnie nie na mój typ figury) do luźniejszych spodni.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:54   #3653
karoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: K-K
Wiadomości: 79
GG do karoska
Dot.: Moda "plus size"

A ja myślałam że tuniki są dla puszystych kobiet Może nie do końca jestem plus size- kiedyś byłam, ale teraz po ciąży też trochę jestem, ale w przeciwieństwie do was ja zupełnie nie potrafię się ubrać
karoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 16:49   #3654
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size"

tak tak dziewczyny fotki bedą, ale ja nie posiadam aparatu a brat mój kochany nie chce m izrobić zdjec bo mówi ze popsuty ma swój:/ po weselu na pewno wkleje<licze ze jakaś dobra dusza mi zechce zrobiić zdjecie:P ahhaha



Kasia Ty to kochana masz tyle fajnych kolorowych ciuchów że nam wszystkim byś oddała i jeszcze Tobie by zostało) u mnie tylko jedna różowa, jedna zółta w ktorej nie chodze bo krótka<chyba ze pod sweter>..ojojjj zakupy czekają.....

i po co wklejać zdjecia "obcych"modelek skoro takie kwiatki modowe tu mamy )
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:32   #3655
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Ja leginsow bym nie zalozyla bo mam grube nogi.Ale jesli ktos ma szczuple to dlaczego nie? Niektore z was (no bo nie powiem ze z nas ) maja ladne nogi wiec moga sie pochwalic!
A ja sie przed chwila kompletnie zalamalam.Polozyc sie na wyro i tylko płakać. W poniedziałek juz jade do PL no i jak wam sie wczesniej chwalilam chcialam garderobe odswierzyc, paznokietki zelowe zrobic i pasemka.Zupełna odmiana.I co??? Ciuchow żadnych nie kupiłam, paznokci n e zrobiłam bo panienka , ktora miała mi je robić pojechała na urlop i mnie nie poinformowała i dzien przed ja zadzowniłam a ona ups! Myśle wtedy no fajnie, jak jeszcze mi sie fryzjer zawali to sie potne.I co ? Dzis przez przypadek dowiedziałam sie , że moja fryzjerka ma kłopoty rodzinne i nie przyjmuje do końca tygodnia.Wiec dzwonie do niej a ona no tak, dopiero po niedzieli.No i co wy na to?? Ale mam doła!!!!! A za póżno juz na szukanie fryzjera bo tu musisz sie wczesniej umówić.buuu
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:46   #3656
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A to ja z dzisiaj
Na osatnim w mojej ukochanej kurtuni
Przepraszam za słabą jakość, ale mój aparat to niestety nie 1 generacja
bardzo fajne połączenie kolorów

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś mądry rzekł: MŻWR. I od tej pory nie wymyślono jeszcze nic mądrzejszego.

I uważam, że moda na tuniki jest potworna Na legginsy też Szczególnie w wykonaniu plus size. Musiałam to wreszcie powiedzieć, bo już mnie te wszelakie tuniki dobijają I leginsy też Co to za pomysł, żeby sobie nogi skracać?
ej, ej, ej, ja się nie zgadzam :P noszę i tuniki i leginsy i uważam że mi pasują (i najbliższe mi otoczenie uważa tak samo!). przecież leginsy to nie tylko leginsy długości 3/4! ja noszę długie, jak spodnie. po prostu robią za trwalsze rajtki, a w lecie/jesień na wiosnę można je nosić do balerinek czy wręcz klapek i fajniej i lżej wyglądają niż spodnie :P ot, moje zdanie :P

i osobiście uważam, że tunika wygląda fajnie tylko do obciślejszych spodni, ale to moje zdanie :P

na dowód niedowiarkom, że leginsy i tuniki nie dla nas:

Image00022.jpg Image00011.jpg Image00067.jpg Image00068.jpg
Image00023.jpg

no i co, naprawdę tak źle wyglądam? :P
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:54   #3657
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ej, ej, ej, ja się nie zgadzam :P noszę i tuniki i leginsy i uważam że mi pasują (i najbliższe mi otoczenie uważa tak samo!). przecież leginsy to nie tylko leginsy długości 3/4! ja noszę długie, jak spodnie. po prostu robią za trwalsze rajtki, a w lecie/jesień na wiosnę można je nosić do balerinek czy wręcz klapek i fajniej i lżej wyglądają niż spodnie :P ot, moje zdanie :P

i osobiście uważam, że tunika wygląda fajnie tylko do obciślejszych spodni, ale to moje zdanie :P

na dowód niedowiarkom, że leginsy i tuniki nie dla nas:

Załącznik 1768194 Załącznik 1768195 Załącznik 1768196 Załącznik 1768197
Załącznik 1768198

no i co, naprawdę tak źle wyglądam? :P
Bo Ty nasz lachonku nadworny masz nóżki szczupłe No chyba, że to zasługa leginsów, ale nie wierzę, że mi aż tak nogi wyszczuplić może cokolwiek.
To jest tak samo jak z płaszczykiem - nie każdemu wszystko pasuje i się podoba.

Ale tuniczki lubię i naszam
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:13   #3658
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Moda "plus size"

a to ja w 2 wydaniach:
1 - r.46
2 - r.44
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) P1010044.JPG (59,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC00288.jpg (55,2 KB, 106 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 19:03   #3659
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

RosesAreRed, ależ apetyczną brunetką jesteś na tym pierwszym zdjęciu!! jakbym byla facetem to bym od razu na Ciebie poleciala :P

marago bardzo chude to one nie są! :P
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 19:15   #3660
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
RosesAreRed, ależ apetyczną brunetką jesteś na tym pierwszym zdjęciu!! jakbym byla facetem to bym od razu na Ciebie poleciala :P

marago bardzo chude to one nie są! :P
haha. dzieki kochana Ja jednak bardzo zle sie czulam w rozmiarze 46, teraz jest lepiej ale marzy mi się 42
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.