Walka Z Tłuszczem - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 11:27   #2761
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Walka Z Tłuszczem

trzymam kciuki zatem!Oby tak dalej
Mi cos nie idzie za bardzo.Wiecej jem,duzo sie ucze i nie mam sily cwiczyc tyle co wczesniej.Ale jakos sie zmobilizuje.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 11:39   #2762
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Andzya powodzenia damy rade Ty w sumie jesteś jednym z moich największych motywatorów Życzę i Tobie powodzenia i wytrwałosci
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 12:48   #2763
miinia
Raczkowanie
 
Avatar miinia
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 62
Dot.: Walka Z Tłuszczem

witajcie dziewczyny

ech nie bylo mnie juz pare tygodni i wszystko przez duze zamieszanie w moim zyciu. duzo sie dzialo i nie mialam czasu ani zajrzec, ani napisac. w sumie nie mam sie czym chwalic bo przez ten czas nie ruszalam sie za wiele. jesli chodzi o odzywianie to jest w normie. juz tak sie przestawilam, ze daje rade. czasami zaszalalm, ale nie za czesto. wydaje mi sie, ze ani przez ten czas nie przytylam ani nie schudlam. ale o tym przekonamy sie przy okazji pomiarow

od dzisiaj zaczynam cwiczyc, do sylwestra musze byc laska

pozdrawiam Was goraco
__________________
pzdr
miinia
miinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 13:15   #2764
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Drogie Wizażanki!
Na fitnessowym forum to jest mój debiut W zasadzie chyba zawdzięczam to Akane. Jakoś zmobilizowała mnie do podjęcia decyzji o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Strasznie chciałabym schudnąć - niewiele - max. 5 kg, ale zmobilizowanie się do tego to po prostu katorga. Jak już pisałam Akane na prv nie jest ze mną nawet tak źle (przynajmniej w oczach niektórych osób). Jednak ja jestem z siebie baaaaaaaaardzo niezadowolona. Szczególnie chodzi tu o brzuszek (brzuszki ) i biodra. Przeglądnęłam sobie wątek "Pokaż brzuch" i myślę, że mogłabym wszystkich spokojnie wyleczyć ze wszystkich kompleksów. A ja sama się załamałam...
Ciężko mi się wziąć za siebie. Ostatnio mnóstwo czasu siedziałam w domu nad książkami. A teraz komputer. Ruchu mam bardzo mało. A jak na ironię losu basen pod domem...
Z jedzeniem też u mnie kiepsko. Wszyscy mnie "dokarmiają". Jak tylko chcę mniej jeść to od razu lecą na mnie gromy. Poza tym przy moim przyszłym mężu ciężko jest niejeść. On wiecznie lubi coś "maszkecić" i do tego mieć towarzystwo. Tylko on nie tyje i cały czas jest szczuplutki...
Pomóżcie!!!
Na dzisiaj moje wymiary O ZGROZO!!!...
Biodra: 99
Talia: 72
Biust: 92
Waga: 65kg
Wzrost (to raczej nie ulegnie zmianie ): 170cm

Będąc nastolatką (dla pocieszenia) wymiary były takie - do każdego dodaj 10, a od wzrostu odejmij 5. Jednak wtedy udało mi się schudnąć te 10kg. Kilka razy przymierzałam się do zrzucania kilogramów, ale niestety efekty były krótkoterminowe. Czuję się po prostu źle w mojej skórce (tłuszczyku) i smuci mnie mój widok w lustrze. A chciałabym schodnąć ciutkę do końca kwietnia. Wtedy mój ślub - chcę wyglądać ładnie a przede wszystkim dobrze się czuć!

Pozdrawiam!
Anka
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 13:26   #2765
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Witaj Aniu Cieszę się, że zjawiłaś się na tym wątku Razem łatwiej jest walczyć ze słabościami. Witaj w naszym gronie!
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 13:56   #2766
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja dzis powoli wracam do normalnego odzywiania, jednak angina nadal nie pozwala mi cwiczyc

achhh a mialam dzis plywac
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 15:29   #2767
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Walka Z Tłuszczem

ostatnio czyli w sobotę rzuciłam się na pšczka.....
praktycznie cały dzień byłam w ruchu i ehh ta cukiernia....
bylam na siebie tak zła, że szok
ale już od wczoraj powrót do niejedzenia słodyczy

dziœ mój tradycyjnie najczęœciej robiony obiadek jadłam czyli ryż+warzywa i do tego kawałek kurczaka

przed chwilkš wypiłam białš herbatę

rano był chleb+serek light , a w szkole taka sama kanapka i jabłko

dziœ jest dobrze

teraz do wieczora herbatki i ewentualnie mleko z otrębami albo jakiœ owoc


naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 15:48   #2768
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dzisiaj z nerwów zjadłam dwa batoniki Corny (te z ziaren) a w 5 minutowej przerwie w domu między zajęciami kawałek ciasta mojej mamy.
Stres mi zdecydowanie nie służy

Tymczasem zasypiam na stojąco. Zaraz obiad - spaghetti, i czekają mnie jeszcze ok. 4 godziny intensywnej nauki...
Kolacji jako takiej w planach nie mam (;
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 15:58   #2769
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Tak się przymierzam już od jakiegoś czasu i w końcu zdecydowałam się do Was dołączyć
Swoją walkę zaczęłam gdzieś na początku października i w sumie idzie mi nieźle, ale czuję coś, że będę potrzebowała mobilizacji... zbliżająca się zima i przemęczenie robi swoje
Nigdy nie byłam chudzielcem (58 w porywach do 60 kg przy wzroście 165cm), ale stałą wagę utrzymywałam właściwie bez większych problemów. Niestety latka lecą do tego półtora roku temu z braku czasu i z powodów oszczędnościowych przestałam chodzić na "fikołki", również ze względów czasowych jadłam co popadnie no i na efekty nie musiałam długo czekać pod koniec września waga pokazała 64,5kg - zgroza

Te cyferki na wadze dały mi kopa - wzięłam się za siebie porządnie Przede wszystkim unikam mówienia, nawet sama sobie, że jestem na diecie - to brzmi jak jakaś kara raczej staram się szukać zdrowych, niskokalorycznych dań, które mi naprawdę zasmakują, poza tym prawie zupełnie odstawiłam słodycze - jak czasem coś zjem, to nie mówię, że "zgrzeszyłam" tylko, że organizm potrzebował - ale na codzień nie potrzebuje i tego się trzymam
Jeśli chodzi o ruch, to ciężko jest, bo od rana do wieczora jestem poza domem, ale staram się przynajmniej trochę wieczorkiem poćwiczyć
No i muszę Wam powiedzić, że są efekty wprawdzie waga i wymiary idą w dół bardzo wolniutko, ale ogólnie dużo lepiej się czuję i lepiej wyglądam - czego to nie robi pozytywne myślenie I tak, wczoraj rano:
waga: 62,1 kg (było 64,5)
talia: 71cm (było 75)
udo 60,5 (było 61 - zgroza - mój najwięksy kompleks )

Mój cel to 55kg - tyle ostatnio ważyłam chyba w liceum czyli ponad 10 lat temu..., ale jak zejdę pon iżej "magicznej" 60-tki, to będzie super

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie i zostanę z Wami, bo już widzę, że w grupie raźniej
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 17:13   #2770
naughty18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 425
Dot.: Walka Z Tłuszczem

ja sobie dziœ poćwiczyłam póki co tylko 10 minut na rowerku
zrobiłam koło 80 brzuszków przed chwilkš....
dziœ jestem mocno przemęczona
pojeżdżę jeszcze troszkę na rowerku i pójdę chyba wczeœniej spać, jeœli się uda.... jeszcze nauka

naughty18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 17:16   #2771
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

Musze przyznać ze dzień jakoś szybko zleciał (1) nie jest żle , najważniejsze nastawienie i chęci zaraz sie wezme za jakieś ćwiczonka . Cały czas myśle o tym jak wyglądam i o tym jak bym chciała wyglądać i na mnie to działa. W razie jakiś wątpliwości mam sposób "wystarczy ze się oglądne w lustrze a zwłaszcza dolne partie ciała " O ZGROZO !!!!

No ale jest zima i na szczęście nie musze sie rozbierać a do lata (tak myśle ) będe juz szczuplejsza więc nie ma sie co załamywać tylko coś z problemem zrobić bo sam sie nie rozwiąże
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 17:18   #2772
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja mialam isc na spacer ale dupa zbita wszyscy sie poroschodzili a samej nie bardzo mi sie chce, ale chyba wezme zaraz moje hula hop i bede krecic z nudow a pozatym wlansie zjadlam kolacje-serek homogenizowamy.
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 17:18   #2773
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Smile Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Dolot
ehhhhh pocieszy sie ktos ze mna juz tydzien jestem na diecie a myslalam ze to takie trudne wztrwac bey slodycz choc jeden dzien a tu prosze juz 7 i od dzis biore sie za cwiczenia 30 min na poczatek i spacerki pozdrowionka
Ja sie bardzo bardzo bardzo ciesze . Fajnie ze dajesz rade, bo to nie jest takie trudne jak sie chce i ma sie wsparcie . Bierz sie za te ćwiczonka, wysłałam Ci już programik męczarni o który prosiłaś . Nie zniechęcaj sie bo te ćwiczonka może męczą, ale nie są takie ciężkie . Ja daje spokojnie rade i widze dobre efekty . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:30   #2774
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

PUSIAK 89- a moze ty mi doradzisz jakieś ćwiczonka ???

DOLOT - chciałabym zeby mi już tydzień minął ( a nie jeden dzień) tak ze trzymaj tak dalej za 2 tyg. powiesz jaki efekt i mam nadzieje ze ja też będe się mogła czymś pochwalić
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:35   #2775
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mataner
PUSIAK 89- a moze ty mi doradzisz jakieś ćwiczonka ???

DOLOT - chciałabym zeby mi już tydzień minął ( a nie jeden dzień) tak ze trzymaj tak dalej za 2 tyg. powiesz jaki efekt i mam nadzieje ze ja też będe się mogła czymś pochwalić
Oczywiscie że bedziesz mogła! ja sobie daje miesiąc bo musze sie bardziej psychicznie niż fizycznie przygotować do zmian A dzis wysiadłam 3 przystanki wcześniej i maszerowałam ostro przez miasto 40 min Więc w sumie dzisaj 30 min rano i 40 minut wieczorem daje 1godz 10 min az sama jestem w szoku , ze mi się chciało Byle do jutra diete trzymam i wy wytrzymacie . Dzieki Pusiaku i Mataner pozdrowionka do jutra
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:36   #2776
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dzisiaj z nerwów zjadłam dwa batoniki Corny (te z ziaren) a w 5 minutowej przerwie w domu między zajęciami kawałek ciasta mojej mamy.
Stres mi zdecydowanie nie służy

Tymczasem zasypiam na stojąco. Zaraz obiad - spaghetti, i czekają mnie jeszcze ok. 4 godziny intensywnej nauki...
Kolacji jako takiej w planach nie mam (;
Beoneself też tak mam jak mam nerwy ale ostatnio trzymam sie i nie zajadam nerwów tylko Validolek na uspokojenie Trzymaj sie bedzie dobrze
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:54   #2777
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dolot - naprawde mozesz być z siebie dumna. Tak trzymaj i zobaczysz ze ciuszki zrobią sie lużniejsze szybciej niż myślisz nie wspominając ze skóra zrobi się ładniejsza jakaś taka napięta noi nie mówiąc o samopoczuciu .
Ja też poćwiczyłam , mało zjadłam i jestem zadowolona . Moge iść spokojnie spać napewno dnia nie zmarnowałam
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 20:58   #2778
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mataner
Dolot - naprawde mozesz być z siebie dumna. Tak trzymaj i zobaczysz ze ciuszki zrobią sie lużniejsze szybciej niż myślisz nie wspominając ze skóra zrobi się ładniejsza jakaś taka napięta noi nie mówiąc o samopoczuciu .
Ja też poćwiczyłam , mało zjadłam i jestem zadowolona . Moge iść spokojnie spać napewno dnia nie zmarnowałam
Ja sobie kupiłam jeszcze kremik wyszczulający ( ale raczej dla przyjemności bo pachnie magnolią ). Zawsze myślałam ze takie męczenie sie powoduje tylko ból- co fakt to fakt powoduje ale jak sie rozciągnę porządnie to bólu nie ma na drugi dzień wiec jestem happy dzisiaj Wiec gratulujemy sobie nawzajem ja sie moze jeszcze w tym tygodniu wybiore na basen 3 razy jak mi sie uda > A Ty mataner jakie ćwiczysz aeroby?
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 22:24   #2779
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mataner
PUSIAK 89- a moze ty mi doradzisz jakieś ćwiczonka ???

DOLOT - chciałabym zeby mi już tydzień minął ( a nie jeden dzień) tak ze trzymaj tak dalej za 2 tyg. powiesz jaki efekt i mam nadzieje ze ja też będe się mogła czymś pochwalić
Wysłałam Ci mój trening domowy na wiadomość prywatną. Ćwicz 4x w tygodniu . Efekty będą napewno . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 05:30   #2780
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dzięki wam dziewczynytego mi było trzeba.
No więc następny dzień damy rade

DOLOT jeżdze na rowerku , ćwicze brzuszek i nóżki + kickboxing. Noi Pusiak 89 wysłała mi ćwiczonka ale jeszcze ich nie oglądnełam. A ty jaki masz trening?
" wielką motywacją jest to wazenie za 2 tyg "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:22   #2781
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja czuję zastój... i to całą sobą. Nie jestem już taką optymistką co do sprawdzania efektów za dwa tygodnie
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:23   #2782
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

" Jeśli już wiesz, na czym stoisz, upewnij się jeszcze że obok kogoś"
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:31   #2783
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

AKANE no co ty efekty już masz duże a tu jakiś dołek?

Wejż sie w garść. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej
Razem damy rade. Jesli chodzi o 2 tyg. to 1kg mozna zrzucić i po spodenkach też poczuć BEZ PROBLEMU.
Może jakies ćwiczonko na poprawienie nastroju ? Pomyśl o tym jak wyglądałaś i wejż sie w garść. Szkoda by było wszystko zepsuć,wejż mnie za najlepszy przykład i nie popełniaj następnego błędu
Słabość minie a efekty stracisz i bedzie wielki wyrzut - NIE PODDAWAJ SIĘ
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:39   #2784
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mataner
AKANE no co ty efekty już masz duże a tu jakiś dołek?

Wejż sie w garść. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej
Razem damy rade. Jesli chodzi o 2 tyg. to 1kg mozna zrzucić i po spodenkach też poczuć BEZ PROBLEMU.
Może jakies ćwiczonko na poprawienie nastroju ? Pomyśl o tym jak wyglądałaś i wejż sie w garść. Szkoda by było wszystko zepsuć,wejż mnie za najlepszy przykład i nie popełniaj następnego błędu
Słabość minie a efekty stracisz i bedzie wielki wyrzut - NIE PODDAWAJ SIĘ
Ależ mataner, przecież zastój to nie poddawanie się To po prostu taki moment podczas procesu odchudzania, kiedy waga i wymiary stają w miejscu. I to się czuje, nawet bez mierzenia czy wchodzenia na wagę. Przez jakiś czas, bez względu na dietę i ćwiczenia, po prostu się nie chudnie. Od lipca miałam już dwa zastoje, teraz najwyraźniej przybłąkał się trzeci. Jest to normalne i niestety nie można na to nic poradzić - trzeba robić dalej swoje i cierpliwie przeczekać. Nie oznacza jednak rezygnacji z walki A już na pewno nie w moim przypadku I nie dołuje mnie zbytnio ten fakt - raczej drażni (bo potrwa to trochę i za 2 tygodnie efektów odchudzania pewnie nie będzie jeszcze widać). Ale poprzednie dwa zastoje przetrzymałam, to i ten przetrzymam. Szczególnie, że warto, bo po nim waga lubi ostro zjechać w dół
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:40   #2785
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Thumbs up Dot.: Walka Z Tłuszczem

organizm się broni przed spadkiem wagi i najgorsze co mozna zrobić to w tym momencie się poddać.

Ja wytrzymałam ostatnio 10 dni potem przez 3 dni jadłam ziemniaki,chlebem jakieś ciasteczko ,sałatke (imieniny )i się nie spostrzegłam jak mi przybyło więcej niz przed rozpoczęciem diety NIE POPEŁNIJ TEGO SAMEGO BŁĘDU BO BĘDZIESZ W BŁĘDNYM KOLE .
Razem damy rade głowa do góry i zajmij się czymś .Chcesz wkońcu być zadowolona a nie mieć wyrzutów?!
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:41   #2786
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mataner
NIE POPEŁNIJ TEGO SAMEGO BŁĘDU BO BĘDZIESZ W BŁĘDNYM KOLE .
Razem damy rade głowa do góry i zajmij się czymś .Chcesz wkońcu być zadowolona a nie mieć wyrzutów?!
Zechciej przeczytać moją wcześniejszą wypowiedź..
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:42   #2787
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja cię już pocieszam z każdej strony ale widze że TY TWARDA DZIOUCHA jesteś

Tak trzymaj
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:43   #2788
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mataner
A ja cię już pocieszam z każdej strony ale widze że TY TWARDA DZIOUCHA jesteś

Tak trzymaj
Nie tyle twarda, co w pewnym stopniu z odchudzaniem obyta...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 08:52   #2789
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Moge ci tylko pozazdrościć wytrwałości i .... wagi

noi wiedzy na ten temat

Moze mi się też uda dojść to takiego profesjonalizmu
Ale na razie zaczynam więc spadam na ziemie
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 09:03   #2790
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

To nie profesjonalizm - to po prostu kilka miesięcy czytania tego forum, zbierania wiadomości na tematy związane z odchudzaniem no i stosowanie tej wiedzy w praktyce. W lipcu byłam zielona jak szczypiorek na wiosnę. Po 5 miesiącach na pewno mam większe pojęcie na ten temat, ale do doskonałości mi baaaardzo daleko.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.